Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Zábava

Černý humor

31. března 2018 v 13:11 | jask*
Halloweenské kostýmy, které využívají moderní techniku

9. června 2017 v 18:29 | jask*
Mark Rober, bývalý vědec z NASA, vytvořil pro obchod sérii kostýmů, které vám umožní použít smartphone nebo tablet k vytvoření mimořádně děsivě vypadajících převleků. Za použití aplikace, která je volně dostupná ke stažení, vdechnete svému kostýmu život. Můžete použít animace hýbajících se očních bulv, srdcí a mnoho dalšího. Stačí jenom zasunout telefon do otvoru v kostýmu a hned jste na halloweenské párty středem pozornosti.

Murphyho zákony

16. února 2017 v 12:52 | jask*
Murphyho zákony označují širokou škálu různých rčení či epigramů týkající se chybovosti a lidského selhání. Základní formou všech těchto "zákonů schválnosti" je tvrzení "Co se může pokazit, to se pokazí", pojmenované po americkém leteckém inženýrovi Edwardu A. Murphym.

Kukajdičky :○)

26. ledna 2017 v 17:49 | jask*

Vědomostní testy a kvízy

28. prosince 2016 v 21:16 | jask*

Wow

27. prosince 2016 v 18:10 | jask*

Zkus rozsvítit stromeček

27. prosince 2016 v 16:56 | jask*

Jak by to dnes dopadlo

26. listopadu 2016 v 19:52 | jask*

Z lidové tvořivosti

19. října 2016 v 17:42 | jask*

Fotovtípky

19. října 2016 v 16:33 | jask*

Psychotest na 15 sekund.

24. srpna 2015 v 20:39 | jask*
Z následujících druhů ovoce zvolte jeden a zjistíte o sobě něco nového! Prosím, zvažte vše důkladně, nebuďte zbrklí. Vaše volba o vás toho hodně prozradí.

A) JABLKO
B) BANÁN
C) JAHODA
D) BROSKEV
E) HRUŠKA

Výsledky testu:

Pokud jste si zvolili :

a) Jablko: To znamená, že jste osoba, která má ráda jablka.
b) Banán: To znamená, že jste osoba, která má ráda banány.
c) Jahodu: To znamená, že jste osoba, která má ráda jahody.
d) Broskev: To znamená, že jste osoba, která má ráda broskve.
e) Hruška: To znamená, že jste osoba, která má ráda hrušky.


Slunce v duši !!!!!

Ručníková show

11. dubna 2015 v 19:17 | jask*

Jak odnaučit pány tvorstva koukání na striptýz :◘)

17. února 2015 v 16:43 | jask*

Konečně jednou někdo použil hlavu ☺

16. února 2015 v 18:56 | jask*
Od soboty 13. prosince 2014 vstoupilo v platnost nové nařízení Evropské unie o poskytování informací o potravinách spotřebitelům. Vyhláška nařizuje všem restauracím, školním jídelnám a rychlým občerstvením uvádět seznam alergenů. Ty mohou způsobit závažné zdravotní problémy. Jde o největší změnu v pohostinství od vstupu České republiky do Evropské unie před deseti lety.
Největší hlouposti vyrobené ze zlata

29. ledna 2015 v 17:11 | jask*
Rostoucí ceny zlata nebrání boháčům v rozmaru a dál si nechávají na zakázku dělat z tohoto drahého kovu i ty největší nesmysly. Nebo vy byste se snad vyprázdnili do záchodu z 24karátového zlata? Zlato je jedním z nejdražších kovů a jeho lesk už od pradávna vábil bohaté lidi jak cumel partu vos. Nicméně právě sortě vysoce movitých lidí začínají docházet nápady, jak své peníze pitoměji utratit a tak se podívejte na ty nejpitomější věci, které mají co dočinění se zlatem.

Věta: prachy si do hrobu nevezmete, už od dob egyptských faraónů tak trochu neplatí. Stejně jako se nebožtíci fintili, aby na onom světě byli opravdoví fešáci, móda velkolepých hrobů se pravděpodobně vrací.

Kupříkladu tato rakev vás vyjde na 381 tisíc dolarů a je kompletně ze zlata. Nicméně pokud jste krátce zauvažovali o koupi tohoto kousku, musím vás upozornit na jednu drobnou věc. Pokud si chcete po smrti skutečně odpočinout, nepořizujte si jí. Dřív nebo později za vámi do hrobky stejně vlezou vaše vnoučata, ze zlaté truhly vás vyhodí a prodají ji na Aukru. Proto není nad dřevěnou klasiku.

Představte si ofajivkovaného frajera, jehož zářivé zlaté botky vypalují oči kolemjdoucím. Jeho boty jsou pro něj středem vesmíru. Nemá hluboko do kapsy a tak se opravdu nebojí vysázet za boty potažené 24 karátovým zlatem 5 405 $. Představujete si ho? Ano? Tak tu představu ještě chvilku udržte.

Tak, pokud si stále pamatujete toho ofajivkovaného frajera se zlatými teniskami, tak si ho představte, jak těmi svými kraksnami za bezmála sto tisíc korun vyšlapuje exkrement, který je velký jako Alabama. Schválně, jestli mají boty, které stály takové hříšné peníze, i funkci samoočišťování. Tipněte si.

Jasně, už známe spojení slov zlatý padák, ale zlatý batoh? To je vcelku novinka, co říkáte? Konkrétně tento se pořídí za 1 650 dolarů, což je cena, kterou si můžou dovolit tak maximálně Kellnerovic nebo Martinovic děcka.
Nám obyčejným smrtelníkům musí vystačit snadno očistitelné a trapně pestrobarevné batohy.

Čas grilovaček sice už pominul, ale můžeme si zavzpomínat, co říkáte? Představte si pořádnou rožeň, na které se do tmava vyhřívají steaky. Všude syčí tuk, vše nádherně praská, okolím se rozléhá vůně grilovaného masa, mňam. Váš gril je špinavý jak dobytek a přesně tak to má být. Špína se vydrhne a když ne, koupí se nový gril. Pokud ale máte dost těch starých grilů, které si může pořídit každý pobuda, máme pro vás tip. Pokud máte někde po ruce 12 tisíc dolarů, můžete si pořídit gril ze 24 karátového zlata. Jmenuje se BeefEater a právě s ním získává spojení slov "dozlatova upečené", úplně jiný rozměr.

Víte, viděla jsem už hodně blbostí, ale zlatý záchod patří suveréně k těm největším. Konkrétně tento je v Hong Kongu a je vyroben z 24 karátového zlata. Jeho cena je odhadována na 5 miliónů dolarů a můžeme se domnívat, jaké výhody tento výtvor ze žlutavého kovu má. Snad jedině aby si člověk připadal jako na trůnu?

Po dezertu druhá věc, která zaujme druhou půlku obyvatelstva. Každopádně o blbost se jedná, takže je v našem seznamu po právu. 2 580 dolarů stojí tento pašák a je vyroben z 18 karátového zlata. Jmenuje se Lelo Yva a podle specifikace u českého dodavatele vydrží až 7 hodin na jedno nabití. Mimochodem v propagačním textu je uvedena všeříkající věta: Perfektní doplněk pro nudnou párty.

Sice nejlevnější, ale zato nejstupidnější výtvor, který má co dočinění se zlatem. Ony zlaté pilulky, které mimochodem stojí 425 dolarů, vám v těle udělají takový bordel, že po omezenou dobu budete vylučovat výhradně zlaté exkrementy. Parádní na nějakou pařbu, toto. Společně se zlatým záchodem pak vytvoříte skutečně výbušnou kombinaci!

Nepříliš chytrým nápadem je rozejít se s přítelkyní v restauraci. Nicméně pokud vás to v pominutí smyslů náhodou napadne, máme pro vás speciální radu. Počkejte až po jídle a objednejte jí tento dezertík, jehož cena se vyšplhala na 1 000 dolarů a příprava trvá celých 48 hodin.

Ve chvíli, když si bude blahem olizovat zmrzlinu s příchutí madagaskarské vanilky a bude slastí kňourat u vzácných čokoládových kousků Amedei Porceleana, můžete jí říct, co máte na srdci. S největší pravděpodobností bude stále olizovat polevu z čokolády a zlata a bude se koukat na třpytivý lístek, který je stejně jako lžička, kterou celou tu drahou nádheru dlabe, vytvořen z 18 karátového zlata, a vašemu sdělení nebude věnovat sebemenší pozornost. Tomu se říká rozchod s grácií.

Není domino jako domino

29. ledna 2015 v 13:56 | jask*

Videohumor

18. ledna 2015 v 16:15 | jask*
Další z webů tentokrát plný smíchu a zábavy

Když někoho pozoruju a on si mě všimne


Masožravá kytka snídá palačinky

Rozsviť si svůj stromeček

18. ledna 2015 v 15:43 | jask*
Trošku mimo čas, ale na zabití času či pocvičení šedých buněk mozkových super.

Hit léta 2014

3. září 2014 v 19:26 | jask*
Co vy na to? Já nemeškám a běžím zakoupit jemně perlivou Mattoni :•)

Rémi Gaillard a policie.

27. července 2014 v 14:59 | jask*
Známému francouzskému komikovi už sice táhne na čtyřicet, ale humor má pořád jako puberťák. Udělá si srandu z kohokoliv, což mu do dnešních dní vyneslo 598 žalob. Pár jich má určitě na svědomí i tamní policie, ze které si už nesčetněkrát udělal pořádnou psinu.


 
 

Reklama