Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Taky něco pro pány

Nejrychlejší policejní auto mají oficiálně v Dubaji

25. března 2017 v 16:21 | jask*
Dubajská flotila luxusních a rychlých policejních aut je dobře známá. Teď dostala tamní policie oficiální potvrzení od Guinessovy knihy rekordů, že disponuje nejrychlejším policejním autem na světě.

Bugatti Veyron v barvách dubajské policie.

Jedná se pochopitelně o Bugatti Veyron schopné vyvinout rychlost 407 kilometrů za hodinu. Předchozí rekord drželo podle webu Gulf News lamborghini používané policií v USA.

Kromě toho je ve vozovém parku dubajské policie ještě třeba Aston Martin One-77, McLaren MP4-12C, Nissan GT-R nebo Porsche 918 či Ferrari FF.

Rychlá auta ale podle CNN neslouží k pronásledování zločinců. Jejich cílem je propagovat Dubaj a ukázat, že tamní policie je přátelská vůči lidem.

Bude zajímavé sledovat, zda si dubajský policejní sbor pořídí i následovníka Veyronu, model Chiron, u něhož se udává maximální rychlost 420 kilometrů za hodinu.

Turečtí inženýři sestrojili BMW, které se dokáže přetransformovat na robota!

16. února 2017 v 16:56 | jask*
Auta BMW a robotí hračky Transformers. Tyhle dvě věci mají v Turecku asi hodně rádi. Inženýři ze společnosti Letrons totiž tyto dvě značky spojili a vytvořili dílo, které je snem každého chlapce - a vlastně i chlapa!

letrons.com

Sestrojili totiž červené BMW, kterému byste na ulici nevěnovali nějakou větší pozornost.

Stačí se ale na chvíli otočit a z auta vznikne několikametrový robot!Chillsner - efektní chladnička piva

27. července 2014 v 15:08 | jask*
Pánové, řešíte problém s teplým pivem? Tahle zdánlivě hloupá a velmi jednoduchá věc ho vyřeší za vás.

Chillsner - efektní chladnička piva

Venku jsou pařáky, že i mouchy padaj v letu tak co s teplým pivem, které se nedá pít?


Tenhle problém může vyřešit věcička zvaná Chillsner, kterou pořídite v sadě po dvou za asi 900 korun. Je to možná dost, ale až bude venku 35°C ve stínu a vy nebudete mít vychlazená piva, bude to k nezaplacení.

Jednoduše se tenhle kovový předmět strčí do mrazáku a až budete mít problém s teplým pivem, prostě ho otevřete, vrazíte do něj tuhle trubičku a ono se velmi rychle ochladí. Ano, prý to funguje, říká se tomu fyzika.

A protože má v sobě Chillsner i otvor, můžete skrz něj pít nebo nalévat pivo do sklenice. Pak ho jen opláchnete a šup zpátky do mrazáku. Velmi užitečná hračka, co?

Konečně fotbal pro chlapy. Hrají ho holky nahoře bez!

5. července 2014 v 11:54 | jask*
Může být fotbal ještě víc chlapáckým sportem? Jasně! Stačí jenom, aby se holky svlékly do půl těla... Konečně fotbal pro chlapy. Hrají ho holky nahoře bez!


Fotbal je typickým sportem pro chlapy, o tom žádná. Až na to, že ho většinou hrají samé slečinky, co se pořád jenom válí po zemi. A občas ho hrají i ty opravdové slečny. A co si budeme nalhávat, kolikrát se na to nedá vůbec koukat. Jenže tohle je druh fotbalu, u kterého je docela jedno, jak to holkám kope. Hlavně, že jim to pořádně hopsá ze strany na stranu a nahorů a dolů! Na tohle by se dalo docela i koukat...


Insane Motor Race - Isle of Man TT

10. června 2013 v 14:35 | jask*
Isle of Man TT byl po mnoho let nejprestižnější motoristickým závodem na světě.
V letech 1907 až 2009 došlo k 237 úmrtím při oficiálních trénincích a závodech na trati Mountain Snaefell.


Snaefell Mountain Course nebo Mountain Course je silniční závodní okruh slouží k Isle of Man TT a Manx Grand Prix. Závody na ostrově Isle of Man se konají od roku 1911 na veřejných komunikacích uzavřených pro závodění aktem Tynwald (parlament ostrova Man). Jedná se o nejstarší motocykl závodní okruh stále v provozu.

Oficiální rekord pro kurz Mountain Snaefell je 17 minut a 12,30 sekundy při průměrné rychlosti 131,578 mph (211,754 km / h) stanovené John McGuinness při 2009 Senior TT Race.

Ženský zeměpis

26. května 2013 v 18:51 | jask*
Moudrý muž neprotiřečí ženě. Nechává ji povídat do té doby, než si začne odporovat sama.Mezi 15 - 18 rokem je žena jako Čína nebo Írán. Vyvíjející se rychlým tempem a s velkým potenciálem, leč stále není všem otevřená a přístupná.

Mezi 18 - 21 rokem je žena jako Afrika nebo Austrálie. Napůl probádaná, napůl divoká. Má svou přirozenou krásu a najdeme tu oblasti bující a úrodné.

Mezi 21 - 30 rokem je žena jako Amerika či Japonsko. Je již odhalená, velmi dobře vyvinutá a vstřícná k obchodům a transakcím týkajících se aut či financí.

Mezi 30 - 35 rokem je žena jako Indie nebo Španělsko. Velmi horká, uvolněná a přesvědčená o své kráse.

Mezi 35 - 40 rokem je žena jako Francie nebo Argentina. Může být napůl zničená během bojů, ale stále je to přitažlivé místo k návštěvě.

Mezi 40 - 50 rokem je žena jako Jugoslávie nebo Irák. Prohrála válku a její chyby ji pronásledují. Nezbytná rekonstrukce.

Mezi 50 - 60 rokem je žena jako Rusko nebo Kanada. Velká, klidná. Její hranice jsou prakticky nestřeženy, ale studené klima od návštěvy odrazuje.

Mezi 60 - 70 rokem je žena jako Anglie nebo Mongolsko. Se slavnou a nádhernou minulostí, leč žádnou budoucností.

Po 70 se žena stává Albánií nebo Pákistánem. Všichni vědí, kde se nachází, ale nikdo tam nechce.

První rande – čím se dá zaručeně pokazit?

10. března 2013 v 17:39 | jask*
První rande s novou holkou nesmíte pokazit. Protože když ho pokazíte, druhé ani žádné další s ní už nebude. Nebude tedy ani sex. A zase se trochu přiblížíte vidině, že zemřete sám a opuštěný.


Může se zdát, že rady, jak nepokazit první rande s novou holkou, jsou zbytečné. Ale stačí se podívat kolem sebe - strašná spousta mužů dělá pořád tytéž chyby, dokola a dokola. Nebuďte jedním z nich! Přečtěte si, čím první rande dokonale zkazíte - a nedělejte to!

1) Vyprávějte o tom, jak špatně dopadl váš poslední vztah a jak vás zasáhl rozchod.

Jednoduchá poučka zní: Pokud jste se ještě nevzpamatoval z předchozího vztahu, tak nechoďte na rande. Jenom mrháte časem té nové holky. Protože zatímco se bude snažit se o vás něco dozvědět, budete myslet na to, co asi dělá vaše ex - a s kým to dělá. Prostě si svou bejvalku vymažte z hlavy. Nevytahujte žádné společné historky. Soustřeďte se na tu holku, co máte před sebou, proboha!

2) Chlastejte.

Samozřejmě, že když si během prvního rande s novou holkou dáte nějaké pivko, víno nebo koktejl na kuráž a prolomení bariér, je to v pořádku. Ale držet během prvního rande obouruč láhev tuzemáku a lít si ji do hlavy opravdu není dobré rozhodnutí. Nová holka si o vás bude myslet, že jste příliš plachý a potřebujete se hodně opít, abyste se dokázal uvolnit. Nebo že jste alkoholik. A ani jedno holkám neimponuje.

3) Smrďte.

Je to neuvěřitelné, ale je to tak: I ve 21. století se ve střední Evropě najdou muži, kterým denní sprchování přijde jako plýtvání vodou, deodorant považují za sprosté slovo a jejich ponožky jsou tvrdší než erekce Chucka Norrise. Nikdo po vás nechce, abyste byl vyumělkovaným metrosexuálem, ale jestli si neumíte osvojit základní hygienické návyky, tak na rande ani nechoďte.

4) Bavte se o politice nebo náboženství.

Ale no tak - ze všech skvělých nebo aspoň neutrálních témat k rozhovoru si vyberete zrovna tahle? Říká to o vás pár věcí, a ani jedna není pozitivní: Jste nezdvořák, nemáte smysl pro humor a pravděpodobně jste fanatik, který vlastně ani nechce chodit s jiným člověkem - jen potřebujete loutku, která vás bude poslouchat. Vítej, samoto!

5) Posílejte SMS.
Jste na prvním rande, třeba v romantické restauraci na dobré večeři. Ale moc si nepovídáte, protože vám každých pár minut zavibruje telefon a vy přeci musíte odpovědět. Pokud si ale myslíte, že tím působíte, jako že jste nepostradatelný, pletete se. Minimálně ta nová holka, co se proti vám začíná rozpačitě dívat na hodinky, vás bude postrádat velmi ráda.

6) Přiveďte si s sebou kámoše.

Ani moc nepředpokládáme, že byste byl něčeho takhle špatného schopen, ale kdo ví... Přivést s sebou někoho nepozvaného a neočekávaného znamená jedno: Vlastně si nejste vůbec jistý, zda s tou novou holkou chcete být sám, asi se i trochu bojíte Pokud se tohoto podrazu dopustí váš protějšek, můžete rovnou rande ukončit a jít trávit čas nějak smysluplněji, třeba házením kamínků do řeky.

7) Jezte jako prase.

Všichni rádi jíme rukama, ne? Ale na prvním rande se to opravdu nedělá. Neznamená to, že byste si měl k večeři objednat list salátu s vodou, ale dát si dvojitou porci žebírek v barbecue omáčce a pustit se do nich jako zvíře opravdu není ten nejlepší tah. Zkuste něco, co se dá jíst příborem a při čem vám nepoteče po obličeji lepkavá barevná šťáva.

8) Chovejte se jako nervózní panic.

I když třeba jste nervózní panic, nemusíte to svým chováním dávat najevo. Nebuďte v křeči. Nesmějte se hystericky všemu, co vaše nová holka řekne. Nehrajte si se zapalovačem, pivním táckem ani ubrouskem. Jen si uvědomte, že jste na rande s hezkou holkou. Spoustě lidí se nepovede ani to, takže máte být na co pyšný. A nebojte, dřív nebo později se zásunu dočkáte!

9) Naplánujte rande na špatném místě.

Je hezké být iniciativní a nabídnout, že rande naplánujete. Ale ještě lepší je vědět, co má vaše nová holka ráda a co ráda nemá. Když si to nezjistíte, snadno se může stát, že vy budete večer ve steakhousu a v metalovém karaoke baru považovat za veleúspěšný, jenže ta vegetariánka a folkařka, kterou jste vzal s sebou, bude odpočítávat minuty, které jí zbývají do doby, než se s vámi bude moci rozloučit. Navždycky.

10) Ptejte se jí na sex.

Jsou holky, co vám dají už na prvním rande, ale ty jsou v menšině. Zlaté pravidlo je, že na prvním rande se o sexu nemluví! První rande je ke vzájemnému oťukání, a ptát se holky, se kterou jste poprve venku, zda má radši pissing než anál, vás spolehlivě zbaví šance na jakékoliv sblížení. Takže se zkuste udržet - a za pár dní se nepochybně dozvíte její preference takříkajíc na vlastní kůži.

Novinky iMOTOR

22. února 2013 v 17:48 | jask*
Vážení čtenáři, první iMotoru roku 2013 míří do finiše, ale ještě než projede pod šachovnicí, ukáže vám několik čerstvých videí. V sekci Autotube se pořád probíráme sněhovými radovánkami, tentokrát jsme se zaměřili na ty ne úplně povedené. A co přináší internetová televize iMotor TV ?Aston Martin Rapide S
Hezčí, rychlejší, dokonalejší

Peugeot VéLV
Je elektrická tříkolka budoucnost?

Kia Cadenza
Pohledného sedanu se dočkají jen v AmericeNové číslo iMotoru je na světě

30. prosince 2012 v 17:16 | jask*
V novém iMotoru najdete nová videa, stejně jako v sekci autotube, kde jsme se teď podívali na správné parkování. Takhle dobře vám to určitě nejde!iMotor TV vyplnily horké novinky z automobilového světa.

Volkswagen Beetle Cabrio
Nový brouk. A bez střechy!

Hyundai Santa Fe
Tři řady sedaček a 290 koní.

Jaguar XFR-S
Wrooom, pod kapotou je osmiválec!

Auta, která neměla takové štěstí

30. prosince 2012 v 14:22 | jask*
… na řidiče, na přírodní katastrofy, na nevhodně umístěné bazény. Zkrátka ne všechna auta se dožijí klidné a důstojné smrti v aréně na destrukční derby.

http://www.prochlapa.cz/uploads/594x396/dalibor/auta/nehody/damaged-cars06.jpg

Následující fotogalerie není vhodná pro všechny milovníky aut, kteří raději jdou pěšky než aby své čtyřkolové miláčky vyhnali z teplé garáže na mráz. Kteří za deště raději nejezdí, protože se bojí z ekzémů z koroze. Kteří utrácejí za leštící pastu víc peněz než za pohonné hmoty. Všem, kteří neradi vidí auta v nepřirozené poloze, neklikat. Těm ostatním přejeme dobrou zábavu nad nehodami, u kterých nevíte, jestli se smát nebo brečet.

Autodráha pouze pro velké chlapy!

22. prosince 2012 v 19:57 | jask*
Replika Porsche 917 po odklopení karoserie odhalí naprosto boží autodráhu. Má to ale jeden háček - cenu.Když se řekne autodráha, ihned si asi plno z nás představí návrat do klučičích let. Ale zrovna hraní si s autodráhou patří k věcem, za které se asni dospělý chlap nestydí. S kamarády si u toho vždycky užijete spoustu srandy.

Na co se právě díváte je ale pořádná pecka. Replika vozu Porsche 917 je vyhotovena ve velikosti 1:1 a má funkční světla, původní závodní kola se sjetými pneumatikami a detailně propracovanou karoserii.

Ta se může odklopit a vykoukne na vás detailně zpracovaná dráha po vzoru okruhu La Sarthe, kde se jezdí závod na 24 h Le Mans, tento detaily odpovídá přibližně polovině 70. let.

Spolu s tím dostanete ještě dvanáct mimořádně detailních modelů ve velikosti 1:32, mezi kterými nechybí jak Porsche 917, tak i soudobá Ferrari, Fordy a Jaguary. Tohle prostě chceme!

Má to ale jeden háček, autodráha se staví na speciální objednávku a její cena je vskutku exkluzivní - 125 000, ale dolarů. Tedy asi dva a půl milionu korun.

iMotor nové číslo

27. listopadu 2012 v 18:07 | jask*
Přijíždí nový Range Rover, který je ještě luxusnější, než kdy dřív. Luxusní koráb zapracoval i na projevu na silnici a v terénu.Může hybrid fungovat i jako luxusní limuzína? Zjistěte to ve videotestu Lexusu GS 450h.

RUF RGT-8 je Porsche 911, které má pod kapotou osmiválec. A to říkali, že se tam nevejde!

V iMotor TV tentokrát spatříte nový Aston Martin Vanquish, který vystřídá model DBS, první BMW s pohonem předních kol a závěrem Volvo V40, které si hraje na sportovnější verzi Polesar.

AutoTube vám ukáže upravená auta, která opravdu nedávají žádný smysl. Proč to někdo dělá?

Nalistujte si iMOTOR ve svém prohlížeči!

Nejrychlejší auta planety

23. listopadu 2012 v 13:46 | jask*
Představuji vozy, pro které není 350 km/h žádná rychlost - a na které asi nikdo z nás mít nikdy nebude...


Nejrychlejší auta planety

Pět aut, pět motorů, 20 pneumatik (ani do jednoho se vám rezerva nevleze) a tisíce koní. To je stručný výčet toho, o čem se dočtete na následujících řádcích. Uvedeme vás mezi elitu, mezi auta, která nejsou přátelská, pohodlná a rozhodně ne pro každého. Ve skutečnosti jsou ďábelská a záludná, sežerou i trávu kolem cesty, ale jako majitel jim to okamžitě odpustíte. Jsou to totiž ta nejrychlejší auta, jaká si lze v běžné produkci koupit.

McLaren F1

Snad nejpopulárnější auto z celé pětky. Dávno už se nevyrábí, nicméně stále zůstává ikonou mezi supersporty. Nezapomenutelné řízení uprostřed, posilovač, který jste zdolávali silou dřevorubce, brzdy, které fungují s takovou energií, že vás skoro vyhodí mimo trať, to je McLaren F1 - neotesaný, drzý a rozpustilý. Když však přitvrdíte, začne vás poslouchat jako ochočený pes a vy zažijete tu pravou nirvánu. Sehnat jej dnes je stejně velký problém jako před deseti lety, zkuste se však obrátit na Mr. Beana (Rowana Atkinsona), ten jeden kus vlastní. Maximální rychlost je 386 km/h; vůz se již neprodává, ojeté kousky začínají na 10 mil. Kč.

Koenigsegg CCX

Jiskření švédské oceli v tom pravém slova smyslu. Od uvedení konceptu a představení finální verze uplynulo hodně ročních období, nicméně nakonec jsme se přeci dočkali. Dnes existuje tento býk ze země tří korunek hned v několika verzích, CCX je však tou nejrychlejší. Dostat se k němu není vůbec jednoduché, jako ostatně k většině zde zmiňovaných vozů, nicméně pokud se vám to povede, věřte, že šance potkat za celý svůj život druhé podobné auto je mizivá. K testu ho nikdo nepůjčí, předváděcí jízda nepřipadá v úvahu. Punc exkluzivity zaručen. Maximální rychlost 396 km/h, cena 12 mil. Kč.

saleen1

Saleen TT S7

Pokud jsme o McLarenu řekli, že je neotesaný, tak Saleen je hotová bestie. Jeho zrychlení vám omotá žaludek kolem páteře a šířka zadního kola uchvátí nejednoho kamioňáka. Není však tím pravým společníkem pro výlety vysokou rychlostí, na limitu je neklidný a celkově je jeho ovládání spíš bojem než radostí. Každopádně, značka Saleen právě končí, a tak končí i její povinnost plnit záruční závazky - pokud tedy uvažujete o koupi, kupte si k autu i šikovného automechanika. Maximální rychlost 402 km/h, cena kolem 20 mil. Kč.

veyron1

Bugatti Veyron

Každý zná Veyron. Ještě donedávna mu patřil titul nejrychlejšího vozu, který však chtě nechtě musel přenechat brutálnímu SSC. Jeho vývoj spolkl deset let a milióny eur a dávno se ví, že to byl prodělečný projekt. Jenže koho to zajímá, Bugatti Veyron má 1001 koní, na stovku zrychluje téměř jako formule 1 a přitom všem dokáže být dostatečně ušlechtilý a civilní. Není zběsilý jako Saleen nebo tvrdohlavý jako McLaren, je to zkrátka vůz, který má svůj vlastní svět a vůči ostatním se vymyká. A to nejen šílenou cenou. Maximální rychlost 407 km/h, cena 30 mil. Kč.

SSC Ultimate Aero

Pomyslný nejvyšší stupeň v současnosti patří právě SSC. Auto, pocházející z legendárních dílen Shelby, má výkon rovných 870 kW, tedy nějakých 1183 koní. Rekord, který prozatím drží, je v hodnotě 412 km/h. Stačí vám to k tomu, abyste se z toho posadili na zadek? Že ne? Tak potom pozorně poslouchejte. Společnost uvádí, že pro rok 2009 dostane vůz upravený motor s výkonem 1287 koní a maximální rychlost přesáhne 430 km/h. Touto rychlostí byste byli z Brna v Praze za nějakých 20 minut, a to už je docela slušné... Maximální rychlost 412 km/h, cena cca 14 mil. Kč.

Opuštěná luxusní auta - chcete je?

23. listopadu 2012 v 13:14 | jask*
Finanční krize těžce dolehla i na arabský emirát Dubaj - a v důsledku toho se tam práší na stovky luxusních vozů, které jejich majitelé opustili.

Opuštěná luxusní auta - chcete je?

Spojené arabské emiráty se díky těžbě ropy zařadily mezi nejbohatší státy světa, ovšem celosvětová hospodářská krize se nevyhnula ani jim. V roce 2009 se v druhém největším emirátu Dubaji dostala řada ze zahraničních pracovníků, tvořících asi 85 procent tamějšího obyvatelstva, do takových dluhů, že uprchla zpátky do své rodné země a zanechala po sobě luxusní auta, pořízená v tučnějších letech.

opustena-luxusni-auta-chcete-je-1

Zejména na dubajském letišti se nahromadilo obrovské množství vozů značek jako BMW, Porsce či Mercedes s klíčky v zapalování. Některé měly na čelním sklem napsanou i jakousi omluvu. Cena aut zakoupených za stovky tisíc dirhamů údajně poklesla až o 40%, takže jestli chcete výhodně získat nějakou solidní káru, vypravte se do Dubaje.

opustena-luxusni-auta-chcete-je-2

opustena-luxusni-auta-chcete-je-3

opustena-luxusni-auta-chcete-je-4

opustena-luxusni-auta-chcete-je-5

opustena-luxusni-auta-chcete-je-6

opustena-luxusni-auta-chcete-je-7

opustena-luxusni-auta-chcete-je-8

Holky pozor !!!!

27. října 2012 v 17:44 | jask*

Toto jsou obrázky Švédské panny vyrobené ze silikonu.
Její pokožka je na 99.8% podobná lidské pokožce.
Vydrží 25 let i když jí budeš denně používat.
Plně nastavitelná do jakékoliv polohy.
Má 100 senzorů po celém těle.
Má 30 senzorů v přirození.
Každý senzor jí s ní hýbá specifickou cestou až do 20ti poloh.
Při penetraci vydává jemné zvuky příjemné tvému sluchu.
Když cítí pulzaci ve svém přirození tak jemně sténá.
Při doteku jakéhokoliv senzoru zvlhne.Základní parametry:
Má tři otvory (pochva, řiť a ústa) Může hýbat hlavou jak chceš.
Aby se ti úplně líbila můžeš si vybrat:
Velikost
Výšku
Barvu pokožky
Barvu vlasů
Barvu ochlupení nebo úplně vyholenou


Její výhody:
Nemluví
Netloustne
Nikdy nemá periodu
Neprdí
Nenakupuje
Neotěhotní
Nemá matku
Nikdy jí nebolí hlava
Nechodí k holiči
Nekouká se na televizi
Je jí jedno na co se ty koukáš na televizi
Nechodí na internet
Nikdy nezestárne.
Nežárlí když si domů přivedeš jinou ženu
Nenadává když jdeš někam a je jí jedno kdy se vrátíš.
A to všechno za pouhých 80,000.00Kč.

Jak se zbavit milenky

26. října 2012 v 16:39 | jask*
Mít milenku může být fajn, ovšem pokud hrozí, že dojde k prozrazení, je třeba to s ní rychle a nekompromisně skončit. A jelikož zbavit se ženské může být leckdy těžší než ji získat, pár dobrých rad určitě neuškodí!


10-zpusobu-jak-se-zbavit-milenky


1) Oznamte milence, že se rozcházíte se ženou, ale že budete mít každý druhý víkend na starost děti. Respektive, že je na starost bude mít ona.

2) Po vydařeném sexu nadhoďte, že vám docházejí peníze a bude potřeba se uskromnit. Uvidíte, jak rychle si za vás najde náhradu.

3) Přestaňte za ni platit nájem. Jednak poznáte, jak moc ušetříte, a jednak bez vody a tepla nevydrží žádná.

4) Začněte milence vyčítat, že s ní trpíte hlady a že vám nic neuvaří. Prostě ji místo do postele šoupněte k plotně. A pak její jídlo pomluvte. Do týdne budete mít klid.

5) Před návštěvou u milenky do sebe naládujte česnek a tvarůžky. Pokud si pak ještě párkrát v posteli pšouknete, brzy budete volný.

6) Přiznejte milence, že je sice v posteli dobrá, ale že ta její prsatá kamarádka je ještě lepší. I když má kapavku...

7) Pořiďte si pavouka, myš nebo hada. Z něčeho musí mít vaše milenka fóbii. A když třeba takovou tarantuli v noci vypustíte a ráno řeknete že se vám ztratila, nepohodlná holka vás opustí okamžitě a bez jakýchkoli nároků.

8) Pořiďte si hospodářství. Začněte milenku nutit vstávat ve čtyři. Pěkně dojit, kydat a krmit. Už první den bude mít ruce a nehty jak mordorský skřet a s pláčem od vás uteče.

9) Řekněte, že se z vás stal homosexuál. A na důkaz si domů přiveďte obětavého kamaráda. Je jen na vás, jak daleko budete ochotní v tomto předstírání zajít...

10) V nejhorším se nechte přeoperovat na ženskou. Aby vaše milenka byla bisexuální, to už by byl fakt pech!


iMotor on-line časopis

25. listopadu 2011 v 19:29 | jask*
Magazín iMOTOR pro vás má nový obsah. Máte už doma auto ze dřeva? Ne? Na poslední straně můžete načerpat inspiraci. Na iMotor TV tentokrát uvidíte trojici nepravděpodobných sportovců.

Jaguar uřízl střechu svému nejostřejšímu modelu: Přivítejte XKR-S Cabrio!

Porsche Panamera je rychlé, teprve verze GTS si však říká sportovní.

Mercedes-Benz ML 63 AMG má nový přeplňovaný osmiválec. Je silnější a úspornější.

Jak se volí Miss zadeček

29. ledna 2011 v 22:01 | jask*

Vánoční dárek pro pány

31. prosince 2010 v 19:28 | jask*

Novinky Beast

21. srpna 2010 v 22:16 | jask*
A jsou tu  další novinky a s nimi posledních deset holek, které vám ukážou svoje přednosti. Vyberte si ze sexy amatérek tu, která má podle vás nejhezčí prsa a dejte jí svůj hlas.

Dále pro vás máme připravenou další soutěž - vyhrát můžete dvanáctiletého Jamesona a mp3 přehrávač.

 
 

Reklama