Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Móda

Ty naprosto nejlepších 3D tetování!

23. července 2014 v 13:47 | jask*
Postupně víc a víc lidí podlého pokušení dát si nějaké tetování na jakoukoliv část těla. Podívejte se ale na pár těch naprosto nejlepších 3D tetování!


Nejdražší podprsenky

26. května 2014 v 10:15 | jask*
Nejkrásnější světová těla předvádějí ty nejdražší podprsenky. Celková hodnota nevyčíslitelná.

Nejdražší podprsenky

Sexy Splendor Fantasy Bra (12.5 mil. USD)


Přes 300 hodin trvalo zhotovení podprsenky z 18karátového bílého zlata s 2900 diamanty a 22 rubíny, jíž vévodí 101karátový drahokam.

Very Sexy Fantasy Bra (11 mil. USD)

Podprsenku se 70karátovým diamantem Excelsior poprvé představila veřejnosti v roce 2003 německá topmodelka Heidi Klum.Heavenly Star Bra (12,5 mil. USD)

Nejdražší částí podprsenky vytvořené z 1200 růžových safírů ze Srí Lanky je centrální 90karátový broušený smaragd v hodnotě 10,6 milionů dolarů.Red Hot Fantasy Bra And Panties (15 mil. USD)

1300 drahých kamenů včetně 300 thajských rubínů se krásně vyjímá na červeném saténu a skvostném těle brazilské modelky Gisele Bündchen.


Molly Sims Bra (20 mil. US)

Americká modelka a herečka Molly Sims si mohla v roce 2006 vyzkoušet, jaké to je nosit na sobě celkem 150 karátů - mj. dva 15karátové diamanty, jeden 30karátový a jeden 51karátový.

Nejkurióznější podprsenky

26. května 2014 v 9:40 | jask*
Pánové, pokud bude mít vaše drahá polovička v nadcházejících dnech svátek, narozeniny nebo pokud budete třeba slavit výročí, mám pro vás několik tipů na skutečně originální dárek.

Nejkurióznější podprsenky

Sice byste se asi shodli na tom, že nejlepší podprsenka je žádná podprsenka, nicméně designy některých kousků jsou vskutku pozoruhodné, v některých případech skoro stejně jako to, co se skrývá pod nimi. A pokud některá slečna není na hrudi příliš obdarovaná, vtipnou podprsenkou to může alespoň trochu vyvážit.

Zvolte nejpříšernější boty roku

11. dubna 2014 v 10:18 | jask*
Ankety o nej(lépe/hůře) oblékané celebrity jsou velmi oblíbené. Člověk až žasne, co jsou si některé ženy schopné obout.

b

v

Vytuněné příbory

21. června 2013 v 17:49 | jask*
Napadlo vás někdy, že by naše pomůcky k jídlu mohly vypadat mnohem odvázaněji, než jak je běžně známe? Představujeme vám příbory, s nimiž se stolování promění v unikátní zážitek!

Vytuněné příbory

V civilizované společnosti se už nějakou tu dobu nejí rukama, ale používají se příbory. Měly by být samozřejmě hlavně účelné, nicméně proč je trochu nevyšperkovat? Pokud chcete inspiraci na povznesení svého stravování do vyšších sfér, prohlédněte si fotogalerii.

Nejšílenější kontaktní čočky

30. května 2013 v 17:02 | jask*
Spousta lidí se špatným zrakem je smířena s brýlemi, nicméně někteří dávají přednost kontaktním čočkám. Ty však nemusí sloužit pouze k lepšímu vidění; mohou také z vašich očí udělat něco vskutku šíleného!Jistě znáte příběh génia z naší kotliny jménem Otto Wichterle, který vynalezl klasické gelové kontaktní čočky, a v podstatě tak změnil svět.

Svou licenci prodal roku 1965 Američanům, kteří následně rozjeli byznys velkých rozměrů. Postupem času pánové za oceánem nehleděli ani na patentem chráněný postup výroby čoček, takže se s nimi český vědec několikrát soudil. Jak by asi reagoval, kdyby viděl, jaké paskvily se tvoří dnes?

Účesy v Severní Koreji? Musíte si vybrat jeden z 28 státem schválených

26. března 2013 v 11:34 | jask*
V Severní Koreji prostě nemůžete přijít ke kadeřníkovi a říct svou představu. Ne pokud to nebude jeden z 28 státem schválených účesů.Znáte to, žena a kadeřník. Téměř nekonečný příběh, na jehož konci jsou zastřižené konečky a peněženka o několik tisíc chudší. Aby se této kapitalistické nechutnosti vyvarovala pokroková Severní Korea, zpracovala seznam účesů, které můžou ženy oficiálně nosit. Peněženka zůstane v případě obyvatel Severní Koreje pořád prázdná, ale jindy promarněné hodiny u kadeřníka může žena věnovat prospěšnějším činnostem, jako je třeba leštění mosazné sochy vládce světa a přilehlých galaxií, Kima Čong-una.

Účesů je dohromady 18, ale nám přijdou všechny stejné. Buď se u nás rozvíjí šedý zákal, nebo jsou pro jistotu focené pokaždé z jiného úhlu, aby měly Severokorejky pocit, že si mají z čeho vybírat. Ale nemají. Z osmnácti účesů se sestřihy dělí na krátké a dlouhé, přičemž krátké jsou vyhrazeny svobodným ženám, dlouhé vdaným. Na výběr jsou účesy typu kokršpaněl, transsexuál nebo patka Justina Biebera.


A jak bychom na tom byli my, muži? Ehm, ještě hůře. V Severní Koreji je pro muže přísně zakázáno nosit vlasy delší, než 5 centimetrů. Výjimku tvoří stařešinové, kteří si mohou kštici nechat narůst až na 7 cm. I u mužského pohlaví narážíme na stejný problém - všechny účesy vypadají stejně, tentokrát byl vzorem kastrol. Největší odvaz si očividně může dovolit jen vůdce Kim Čong-un, který na hlavě nosí věrnou kopii záchodové štětky z ošklivého západu.

Prsten pro kuřačky je tady a s ním konec zažloutlých prstů!

12. října 2012 v 18:06 | jask*
Dost bylo zažloutlých prstů a nehtů od cigaret! Pro nepoučitelné kuřačky, které cigaretu pokládají pořád za módní anebo se jí prostě jen neumí zbavit, vytvořil norský designér Bjørg Nordli-Mathisen speciální cigaretový prsten. Díky němu bude ve vašich prstech cigareta vypadat ještě elegantněji a navíc se ještě vyhnete již zmiňovanému estetickému problému.


Bjørgův prsten dodá vašemu kouření více elegance, než byste od něj na první pohled čekaly.


Norský designér a šperkař Bjørg Nordli-Mathisen tvoří unikátní šperky. Jedním z nich je také speciální prsten pro kuřačky. Masivní zlatý prsten vypadá jako náprstek - návlek na dva prsty, na kterém vidíte dokonce i tvarování záhybů kůže či nehty. Mezi prsty je zlatá trubička, kterou se převlékne cigareta. Na první pohled vypadá šperk trochu bizardně, ale na ženské ruce dostává zcela jiný punc.

Důležitější než velikost je tvar

12. ledna 2012 v 11:08 | jask*
Stále řešíme váhu a přebytečné kilogramy, ale někdy stačí málo, abychom vypadaly štíhlejší. Důležitější než konfekční velikost je tvar naší postavy. Pokud ho správně určíme, jsme na nejlepší cestě, najít si svůj styl a vypadat skvěle.

Trojúhelník. Někdy se tato postava přirovnává k tvaru hruškyČím se vyznačuje: Vaše postava je inspirovaná bohyněmi. Vaší předností je bezpochyby úžasně definovaný pas, který je ještě více zdůrazněn výraznějšími boky a plnými stehny! Často máte kulatý, lehce vystouplý zadeček, ale jsou i typy, které mají zadeček plošší. Ve srovnání s dolní polovinou těla je váš obličej, ramena, paže, poprsí a hrudní koš relativně drobnější.

Problémem mohou být dolní končetiny, protože mohou ve srovnání s horní polovinou těla působit silnějším dojmem.
Ypsilon. tento tvar se někdy připodobňuje k tvaru mrkve


Čím se vyznačuje? Jste opravdu krásná a máte mnoho předností! Vaše tělo je širší u ramen a směrem dolů se zužuje. Široká ramena, horní část zad a plná ňadra pro vás mohou být přínosem, pokud se s tímto potenciálem naučíte pracovat. K dosažení dokonale vyvážené siluety zaměřte svou pozornost na úzké boky a dlouhé štíhlé nohy, které by vám mohla závidět většina žen.


Ovál

Čím se vyznačuje: Jste vnadná a "bohatá"! Máte roztomilý obličej s tvářemi, které jsou plné. Krk je kratší, ale máte krásná plná prsa. Vaše ramena jsou širší nebo průměrná a mají tendenci být mírně pokleslá. Ruce vypadají ve srovnání s vaší horní částí trupu přiměřené, což vzhled postavy příjemně vyrovnává.

Co by vám při oblékání mohlo dělat potíže, je bříško a nedefinovaný pas. Nicméně, Vaší největší předností je spodní část těla. Vaše boky vypadají v poměru k celému tělu užší, stehna jsou vyvážená a nohy úžasně rostlé.

Obdélník

Čím se vyznačuje: Máte něco, co by vám ostatní ženy mohly závidět, a to celkově vyvážené tělesné proporce a atletickou postavu. Máte rovné boky, rovnoměrná stehna, vyrýsované štíhlé nohy, úžasné ruce a postavu, která je zcela v souladu se všemi částmi těla. Váš zadeček je souměrný, spíš obdélníkového tvaru.

Co vám chybí, je pocit, že nemáte ženské křivky. Váš krk je krátký, ve srovnání se zbytkem těla máte drobnější poprsí, a protože hrudní koš je výraznější, a je těžké definovat pas.

Přesýpací hodiny- nebo také kytara
Čím se vyznačuje: Vaše ženské křivky jsou natolik výrazné, že určitě budíte zaslouženou pozornost. Stejně jako u tvaru trojúhelníku je pas vaší největší předností. Je jasně definovaný, což vám velice pomáhá a oblečení na vás vypadá skvěle. Protože máte harmonickou siluetu, vaše ramena a poprsí působí v souladu s pěkně tvarovanými boky a zadečkem. S Vaším žensky definovaným pasem, vyrýsovanými stehny a přiměřeně štíhlýma nohama, budete určitě budit patřičnou pozornost.

Problémy, které Vás můžou při výběru oblečení potkat, jsou nepoměr mezi štíhlostí pasu a šíří boků, nebo poprsí.
Samozřejmě, že lidské tělo není geometrický útvar a existuje i spousta odchylek. Uvádím pouze ty základní.

Kouzla se šátkem

11. srpna 2011 v 13:08 | jask*

Nešťastné pády nejen modelek .))

6. června 2011 v 21:01 | jask*
Kráčejí po přehlídkovém mole, musí se tvářit vážně, "házet" jednu pózu za druhou do objektivů fotografů, kteří je ostražitě sledují, když tu najednou zjistí, že se cosi stalo a matička Země je nemilosrdnou gravitační silou složí celou vahou k podlaze. I když je to možná nepříjemné i toto neodmyslitelně patří k práci modelky...


Philips Lumea – technologie, která vás zbaví chloupků jednou pro vždy!

11. května 2011 v 12:50 | Moda.cz
Chcete se zbavit chloupků, ale žiletky vás již omrzely, depilační krémy nefungovaly a návštěvy kosmetických salónů by vás jen stály kupu peněz? Pak tu pro vás máme revoluční technologii v podobě přístroje Philips Lumea pro domácí použití, který jak už samotný název napovídá, vyvinula celosvětově populární značka Philips. Pojďme se tedy na tento podívat na tento přístroj a ukažme si, jak funguje a na čem je celá jeho technologie postavena.


Philips Lumea - IPL technologie

Novinka Philips Lumea používá "Intense Pulsed Light" (IPL - intenzivní pulzové světlo), technologii, která pochází z profesionálních kosmetických salónů, a teď může být používána i u vás doma. Jemné pulsy světla stimulují vlasové folikuly do takzvané klidové fáze. Výsledkem je, že chloupky přirozeně vypadnou a jejich znovuobjevení je tak zcela nemožné. Vaše pokožka tak může být příjemně hladká.


Díky novému strojku Philips Lumea bude vaše pokožka krásně hladká.
Díky novému strojku Philips Lumea bude vaše pokožka krásně hladká.


Jak technologie IPL funguje

Světlo IPL zahřívá samotný chloupek a jeho kořínek pod pokožkou. Jemné pulzy světla jsou absorbovány vlasovým melaninem. Vnitřní optický filtr navíc zajistí, aby se do pokožky nedostalo žádné UV záření. Energie světla stimuluje vlasový kořínek, tak aby přirozeně vypadl. Stav totálně hladké pokožky může být udržován opakovaným používáním, a to každé dva týdny pro oblast třísel a každé čtyři týdny na nohy. Klinické výsledky dokazují, že k redukci chloupků dochází již po dvou použitích. Optimálních výsledků je pak dosaženo již po 4-5 použitích.


Technologie intenzivního pulsového světla navíc může být nastavena tak, aby odpovídala tónu vaší pokožky (bílá, béžová, lehce hnědá, středně hnědá nebo tmavě hnědá) a vaší barvě chloupků (blond, hnědá, černá). Dohromady tento strojek obsahuje pět nastavení, která vám dovolí tu nejšetrnější péči, jaká je jen možná, a to i v oblasti velice citlivých míst.
Kdy IPL není efektivní


Jako u ostatních technologií, které fungují na principu světla, IPL technologie bohužel není efektivní na zcela světle blonďaté, šedé nebo červené chloupky. Technologie IPL není také účinná na přirozeně tmavou pokožku. Proto se před samotnou koupí nejprve raději poraďte s jeho prodejcem. Také pokud máte nějaké kožní problémy nebo berete léky, které způsobují citlivost na světlo, poraďte se o používání IPL technologie se svým lékařem.Philips Lumea - konečně hladká pokožka

Značka Philips zaujímá se svými technologiemi odstraňující chloupky, vedoucí světovou pozici. Philips je synonymem pro nejlepší holicí strojky a epilátory. Na přístroji Philips Lumea pracovali odborníci ve spolupráci s dermatology po téměř deset let. Díky strojku Philips Lumea můžete konečně získat kontrolu nad vašimi nechtěnými chloupky, bez toho, abyste se museli každé ráno zdlouhavě a mnohdy nepříjemně holit. Philips Lumea vám díky technologii IPL totiž odstraní chloupky ještě před tím, než vůbec narostou. Klinické výsledky skutečně dokazují, že pokud budete strojek používat pravidelně každé dva týdny, předejdete tomu, že vám nežádoucí chloupky znovu narostou. Drahé kosmetické salóny, nepohodlné žiletky a nefungující krémy tak pro vás můžou být minulostí. Teď je tu Philips Lumea, který vám zajistí krásnou a hladkou pokožku, po které už tak dlouho toužíte. Zaplatíte za něj zhruba 400 liber (v přepočtu kolem 10 000 Kč).


Philips Lumea používá technologii intenzivních pulzů světla.

Žebříčku top 100 žen světa vládne nově modelka a herečka Rosie Huntington-Whiteley!

7. května 2011 v 7:52 | Moda.cz
Víte, které ženy připadají mužům nejvíce sexy? Mužské priority se mění a tak slavný pánská časopis FHM zveřejňuje každoročně nový žebříček. Známe tedy novou top 100 žen, po kterých muži nejvíce šílí. A které z žen byste měla svůj image a vzhled přizpůsobit letos, abyste u mužů obstála? Letos se musíme proměnit v blondýnu s našpulenými rty a co nejvíce se podobat Rosie Huntington-Whiteley.Pro všechny s menšími vnady je vítězství Rosie Huntington-Whiteley dobrá zpráva. Není to totiž žádná "prsatice". Sama přiznává, že si k vnadnějšímu vzhledu pomáhá kvalitními push-upkami. Takže s plastikou zatím počkejte a zkuste přírodě v případě potřeby pomoci pouze kvalitní podprsenkou.

Rosie je modelka, kterou už zanedlouho uvidíme v pokračování Transformers 3. Přestože ještě ve filmu neměla šanci zazářit, již se jí v žebříčku nejvíce sexy žen světa podařilo porazit hvězdu předchozích dvou dílů - Megan Fox. Loňská vítězka žebříčku Megan dnes skomírá až na 4. místě. I když, které z míst v top 100 bychom nebraly?


FOTOGALERIE

Podívejte se na TOP 100 nejvíce SEXY žen světa pro rok 2011! 1. Rosie Huntington-Whiteley
1 / 100
<< zpět na náhledy<< zpět | další >>Oblékněte vaše nehty do módního jarního outfitu!

16. dubna 2011 v 9:43 | jask*
Jakoby nás jaro nabádalo k nekonečné touze po pastelových barvách, nádherných květinách, teplých slunečních paprscích a jemných nadýchaných mráčcích. Módní trendy jarní manikúry praví jasně - nechte si udělat nehty s jasnými barvami, dechberoucími kombinacemi a okouzlujícím zdobením.


Hravé puntíky

Puntíkovaný vzor je pro samotnou aplikaci vzorem asi nejjednodušším. Proto začněme právě jím. Ke všemu pak potřebujete jenom dvě barvy laků na nehty a pouhopouhé párátko. Jednou barvou si nalakujte nehty. Poté, co vám lak na nehtech uschne, za pomocí párátka si své nalakované nehty " nepuntíkujte" odlišnou barvou nebo samozřejmě pokud chcete, více barvami a znovu nechte pořádně zaschnout. A máte hotovo. Navíc nepotřebujete ani odbornou péči. Vše máte během pár minut a navíc zadarmo.

Puntíkovaný design nehtů – od jednoduchých puntíků až ke složitějším kombinacím, kde si můžete pomoci vystřiženou šablonou z pevnější lepící pásky.
Puntíkovaný design nehtů - od jednoduchých puntíků až ke složitějším kombinacím, kde si můžete pomoci vystřiženou šablonou z pevnější lepící pásky.

Sexy květinky

Květiny rovná se nekonečná romantika. Květinový vzor na nehtech ale vyzařuje spíš než romantickým dojmem, dojmem flirtujícím. Protože se teď zrovna v módě nosí kreativita bez hranic a možnosti jsou zcela nekonečné, máte toto jaro jedinečnou příležitost vyzkoušet ty nejdivočejší barevné květinové kombinace. V případě aplikace květinového vzoru na nehtech bych určitě radila, abyste si nehty poseté květinkami nechali udělat u vyškoleného odborníka. Jistota je jistota.

Květinový design nehtů vyžaduje odborníka nebo speciální nalepovací technologii Minx.
Květinový design nehtů vyžaduje odborníka nebo speciální nalepovací technologii Minx.


Mašle i na nehtech

Mašle milujeme na botičkách, na oblečení i ve vlasech a toto jaro i na našich nehtech. Mašličky vyjadřují roztomilost a dodají vašemu celkovému vzhledu dívčí look již na první pohled. Mašle jsou prostě zpět. Ať už jsou vaše nehty dlouhé, střední nebo zcela krátké, mašličkový doplněk jim bude slušet v každém případě.


Mašličkový design nehtů vám bude sluše.
Mašličkový design nehtů vám bude sluše.

Roztomilá srdíčka

Stejně romanticky a roztomile budou na vašich nehtících vypadat také srdíčka. A nemusí být za každou cenu červená. Svéráznost a originalita se toto jaro počítá.

Srdíčka můžete na nehty aplikovat mnoha způsoby.Jaro bez hranic

Ať už si pro již probíhající jaro zvolíte jakýkoliv design, meze se letos nekladou. Cení se originalita a upřednostňuje se kreativita a hravost. Pro inspiraci se stačí rozhlédnout kolem sebe - tráva, nebe, ovoce příroda celkově. Nahlédnout můžete do komiksových časopisů nebo se jednoduše inspirovat vaším oblíbeným geometrickým tvarem. Jaro tak znovu bude hýřit pestrými barvami, vzory a nejrůznějšími motivy nehtů, se kterými dáte rozhodně najevo, že se nebojíte riskovat a styl máte jednoznačně pod kontrolou. Co zvítězilo u vás - srdíčka, puntík, kytičky, ozdobné mašle nebo se přeci jenom stále bojíte?

Kreativitě se meze nekladou.

Kreativitě se meze nekladou.

Změňte pohled na deštníky

24. února 2011 v 19:54 | jask*

Deštníky Brella jsou módní doplněk a stanou se součást vaší image!

Deštník - pro většinu z nás nutné zlo. Koho by také těšilo, že prší? A koho by napadlo udělat z deštníku módní doplněk? Přitom si o tento status doslova říká. Když jej otevřete, nesete si nad hlavou transparent. Záleží jen na vás, co o vás řekne: "Je to dědictví po babičce", " dostal jsem jej na firemním večírku", nebo raději "mám vkus a šmrnc".

Deštníky značky Brella opravdu nejsou jen obyčejnou ochranou před nepřízní počasí. Že se jedná o něco neobyčejného, zjistíte hned na první pohled. Nepoznáte totiž, že jde o deštník! Elegantní láhev, respektive luxusní sprchový gel - tak vypadají deštníky Brella složené. Když je někde necháte ležet, stanou se středem pozornosti.

Škála provedení je široká, od decentního minimalistického designu až po luxusní provedení v matném hliníku. Vrcholem nabídky značky Brella jsou umělecké kolekce určené všem, kdo si nepotrpí na konformnost. Čtveřice celosvětově uznávaných návrhářů - Filip Pagowski, Gemma Correll, Hidetoshi Yamada a Kayo Horaguchi - se chopila hesla "Enjoy rainy days" (" Užijte si deštivé dny") a dotáhla k dokonalosti pojem "designový deštník".

Oblečte si herečky nominované na Oscara

31. ledna 2011 v 18:40 | jask*
Nominace na letošního Oscara jsou známé a za pár dnů se zase budeme kochat tím, co si hvězdy filmového plátna oblečou na slavnostní ceremoniál a v jakých šatech se projdou po červeném koberci. Pojďte vy samy vybrat pěti herečkám, které jsou nominované na Oscara za nejlepší herecký výkon v ženské roli, róbu na tento ceremoniál. Vytipovala jsem pro každou nominovanou herečku čtyři róby a je na vás, do které ji oblečete!

Nicole Kidman - nominována za film Rabbit Hole

Režisér John Cameron Mitchell obsadil do hlavní role amerického dramatu herečku Nicol Kidman a ta si za svůj výkon vysloužila nominaci na Oscara. Film vypráví o tom, jak se změní život šťastnému páru poté, co mu při autonehodě zahyne jejich čtyřletý syn. Becca (Nicol Kidman) a Howie (Aeron Eckhart) se snaží vyrovnat se smrtí jediného dítěte.


Které šaty byste vybrali Nicol Kidman na udělování Oskarů?

Christian Dior - haute couture jaro 2011
Alexander McQueen - RTW jaro 2011
Ellie Saab - haute couture jaro 2011
Valentino - haute couture jaro 2011Natalie Portman - nominována za film Černá labuť

Film Černá labuť vás přenese do prostředí divadla. Dvě baletky - Nina (Natalia Portman) a Lilly (Mila Kunis) se potkají při nacvičování představení Labutí jezero. Režisér je spokojen s tím, jak Nina zvládá roli bílé labutě, avšak její ztvárnění černé labutě se mu nelíbí. A proto do této role obsadí Lilly. Přestože se dívky spřátelí, začíná mezi nimi rivalita. Nina se začíná utápět v myšlenkách, zdali se jí Lilly nesnaží ukrást obě role.


Které šaty byste vybrali Natalie Portman na udělování Oskarů?

Jean Paul Gaultier - haute couture jaro 2011
Stella McCartney - RTW jaro 2011
Alexander McQueen - RTW jaro 2011
Christian Dior - haute couture jaro 2011

Jennifer Lawrence - nominována za film Winter's Bone

Sedmnáctiletá Ree Dolly (Jennifer Lawrence) zoufale hledá svého otce. Ten zmizel a ještě před tím založil jejich rodinný dům na kauci. Jestli jej nenajde, budou se muset s nemocnou matkou a mladšími sourozenci vystěhovat. Ree při hledání otce nezískává žádnou podporu mezi sousedy a známými a naráží na neproniknutelnou zeď mlčení.


Které šaty byste vybrali Jennifer Lawrence na udělování Oskarů?

Valentino - haute couture jaro 2011
Armani Privé - haute couture jaro 2011
Marchesa - RTW jaro 2011
Elie Saab - haute couture jaro 2011


Michelle Williams - nominována za film Blue Valentine

Snímek je pohledem na americké manželství v několika liniích. Je příběhem dvou milujících se lidí Deana (Ryan Gosling) a Cindy (Michael Wiliams) a do příběhu jsou zakomponovány zážitky samotného režiséra, Dereka Cianfrance.


Které šaty byste vybrali Michelle Williams na udělování Oskarů?

Armani Privé - haute couture jaro 2011
Elie Saab - haute couture jaro 2011
Alexander McQueen - RTW jaro 2011
Valentino - haute couture jaro 2011


Annette Bening - nominována za film Děcka jsou v pohodě

Děcka jsou v pohodě je vtipným příběhem jedné moderní rodiny. Nic a Jules (Annette Bening a Julianne Moore) jsou lesbické partnerky a matky, které žijí na okraji města se svými dospívajícími dětmi Joni a Laserem. Obě byly zplozené z dárcovského spermatu. Laser požádá Joni, aby mu pomohla najít jeho  biologického tátu. Ten se vyklube z pohodového majitele restaurace.


Které šaty byste vybrali Annette Bening na udělování Oskarů?
Jean Paul Gaultier - haute couture jaro 2011
Elie Saab - haute couture jaro 2011
Marchesa - RTW jaro 2011
Lanvin - RTW jaro 2011

Muž ve svatebních šatech!

28. ledna 2011 v 23:28 | jask*
Předvádění svatebních šatů na letošních pařížských haute couture přehlídkách dostalo letos extravagantní nádech. Zatímco svatební šaty Chanel Karla Lagerfelda předvedla 46-letá Kristen McMenamy, která je známá tím, že si nebarví vlasy a pyšní se šedivou hřívou, svatební šaty Jean Paul Gaultiera předvedl muž - androgynní australský model srbského původu Andrej Pejic.

Jean Paul Gaultier pokládá za nejhezčí ženu muže - jeho svatební róbu předvedl muž!

Provokace nebo skandál? Jean Paul Gaultier ty nejhezčí šaty z nejhezčích - svoji svatební haute couture róbu pro jaro 2011 oblékl na tělo muže a vyslal jej na molo! Blíží se snad konec žen jako modelek? Tlačíme zbytečně na návrháře a kritizujeme vyhublost modelek - přiznejme si, mnohdy pouze ze závisti, že naše postava se těmto ideálním "věšákovým" velikostem nikdy ani nepřiblížila. Musíme si však dát pozor na to, aby si to návrháři nevyřešili po svém a místo žen, u kterých společnost vždy řeší jejich hmotnost, odhalenost či neodhalenost, nezačali do rolí modelek obsazovat muže. Mají pro předvádění oblečení ideální postavu - žádný zadek, žádné boky, žádné bříško. Chybějící prsa se spíše berou jako plus. Takže končí éra kultu ženského tělo a nastupuje éra androgynně vypadajících kluků? Co na tom, že skutečné ženy vypadají jinak? Vždyť móda je dnes spíše umění, než kopírování skutečnosti!


   Přestřelil Gaultier, když muže navlékl už i do svatební róby?


Přestřelil Gaultier, když muže navlékl už i do svatební róby?

Andrej Pejic, australský androgynní model srbského původu, se na molu či v ženských šatech neobejvil poprvé. 19-ti letý Australan debutoval jako top model na podzim v pařížské fashionshow Jean Paul Gaultiera, kdy předváděl jeho kolekci pro jaro a léto 2011. Od té doby jeho sláva strmě stoupá. Objevil se na stránkách prestižních modních magazínů, jakými jsou francouzské, italské či turecké Vogue. Stal se tváří kolekce Martyn Ball pro podzim a zimu 2010 spolu se Sid Ellisdon, jeho tvář můžeme vidět v kampani Marc Jacobs pro jaro 2011 a vedle topmodelky Karoliny Kurkové se objeví také v kampani Jean Paul Gaultiera pro letošní jaro.FOTOGALERIE

Andrej Pejic - muž s dívčí krásou!

foto_01_andrej-pejic
foto_02_andrej-pejic
foto_03_andrej-pejic
foto_04_andrej-pejic
foto_05_andrej-pejic
foto_06_andrej-pejicfoto_07_andrej-pejicfoto_08_andrej-pejic
Strana 1/6<< zpět      |      další >>

Lady Gaga chystá s Coty nový parfém – vonět bude po krvi a po spermatu!

28. ledna 2011 v 23:19 | jask*
Lady Gaga staví svoji image na provokacích - a těch není nejspíš nikdy dost Takže nově se můžeme těšit na parfém vonící po lidských tělesných tekutinách - po krvi a po spermatu! Vylili byste něco podobného na sebe?

Už jí nestačí obléct se do pravého masa, ani si na nohy obout šílené McQueenovi boty! Nestačí ji ani být kreativní ředitelkou Polaroidu a vymýšlet trendy novinky, jakou je foťák v brýlích. Ani být hudební ředitelkou značky Thierry Mugler, jejíž novou kolekci pro muže, vytvořenou jejím "dvorním" stylistov Nicola Formichetti, uvedla svojí skladbou z nového, doposud nevydaného alba. Gaga jde dál. Ve spolupráci s kosmetickou společností Coty chystá parfém postavený především na geniálním marketingovém základu - vždyť co média upoutá víc než prohlášení, že parfém voní krví a spermatem! Coty podepsala s Lady Gaga smlouvu již v září loňského roku.Na parfém Lady Gaga s vůní krve a spermatu si počkáme až do začátku roku 2012.

Lady Gaga je pravidelně obviňována z plagiátorství. A ani myšlenka vůně vonící po spermatu, tělesných tekutinách či intimních lidských partiích není nijak unikátní. Loni vytvořil parfém s vůni spermatu mladý návrhář Rad Hourani. Ten v rámci projektu Six Scent Parfume, který vyhlašuje stejnojmenná společnost pro šest nadějných návrhářů unisexových vůní, vytvořil jeden z parfémů, jehož vůně je rovněž inspirována spermatem - konkrétně životem od narození až po smrt. V parfému byste měli ucítit dětský pudr i ejakulát.

Vůni s odérem spermatu vytvoři návrhář Rad Hourani v rámci projektu Six Scent Parfume.

Vůni s odérem spermatu vytvoři návrhář Rad Hourani v rámci projektu Six Scent Parfume.


I nejprodávanější vůně Tom Ford s názvem Black Orchid "zavání" také pohlavím. Samotný návrhář Tom Ford o vůni prohlásil, že jednou z inspirací pro jeho parfém byla vůně mužského rozkroku.

Tom Ford vsadil na vůni mužského rozkroku.


Ale na poli "pohlavních" vůní se objevují i vůně inspirované ženami. Německá společnost Vivaeros představila vůni, která pro změnu voní jako dámské přirození. Název parfémů nic neskrývá, jmenuje se prostě Vulva.
Jak si kdo ustele... :o)

26. ledna 2011 v 18:25 | jask*

Nejdražší parfém na světě koupíte za více než 4 miliony korun!

13. ledna 2011 v 7:30 | jask*
Milujete luxusní vůně a chtěli byste vědět, jaké z vůní patří mezi deset nejdražších a nejluxusnějších parfémů na světě? Pojďme se za tímto drahým a přepychovým zbožím vydat  a obdivujme to, co za obdiv opravdu stojí.

Začneme luxusní a drahou vůní, kterou určitě většina z vás zná. Jedná se o Chanel No. 5. Chanel No. 5 je první vůní, která byla uvedena známou Gabrielle "Coco" Chanel a v prodeji je již od roku 1921. Vůně Chanel No. 5 je popisována jako nejlegendárnější vůně vůbec a dodnes se nachází v seznamech nejprodávanějších vůní. Vůně patří mezi výjimečné vůně, které na vás vydrží po celé dlouhé hodiny. 100 ml Chanel. No. 5 stojí přibližně kolem 3 000 Kč a více, v závislosti na tom, kde vůni kupujete. Svojí cenou tedy Chanel No. 5 není zdaleka nejdražší vůní, ale vzhledem k množství žen, které si ji koupily a které do ní investovaly, patří mezi nejlépe "vydělávající" a tedy i nejdražší vůně světa.

Chanel No.5

Chanel No.5

Další z deseti nejdražších vůní na světě je vůně "Shalini". Shalini vůně je vytvořena Mauricem Roucelem. Jedná se o květinovou vůni. Hlava Shalini vůně leží v neroli, střední tóny tvoří tuberóza, tiare flower a základem jsou tóny santálového dřeva a pižma. 60 ml této jedinečné vůně pořídíte přibližně za 900 dolarů (přibližně 16 875 Kč).

Shalini

Shalini

Jedním z nejdražších parfémů na světě je také vůně Caron´s Poivre. Tato vůně je o to lákavější a luxusnější, pořídíte-li si ji v okázale exkluzivním bakaratovém flakónku. Flakónek je totiž pokryt starodávnými krystaly. Lahvička této jedinečné vůně přináší skutečnou zář sofistikovanosti. Hlava  Caron´s Poivre  leží v tónech koření, pepře a hřebíčku, srdce tvoří tóny květin a základ tóny dřevité. 60 ml této luxusní vůně stojí 2 000 dolarů (cca 37 500 Kč).

Caron´s Poivre

Caron´s Poivre

Za Caron´s Poivre se nachází Ralph Lauren vůně Perfume Notorious. Tato vůně je jedna z nejdražších vůní na světě. Propagovala ji sama kráska Leatitia Casta a flakónek této exkluzivní vůně stojí 3 540 dolarů, tedy v přepočtu přibližně 66 375 Kč. Zajímavostí je, že se tento parfém hodí prý nejvíc pro období Vánoc.

Ralph Lauren Perfume Notorious

Ralph Lauren Perfume Notorious

Ralpha Laurena střídá Baccarat Pefrume Les Larmes Sacrées de Thebes za neuvěřitelných 6 800 dolarů, tedy cca 127 500 Kč a opět se jedná o flakónek pokryt luxusními krystaly.

Baccarat Pefrume Les Larmes Sacrées de Thebes

Baccarat Pefrume Les Larmes Sacrées de Thebes

765 dolarů tedy přibližně 14 343 Kč stojí jedna z dalších nejdražších vůní. Jedná se o 30ml flakónek The Bolt of Lightening společnosti Jar. Parfém The Bolt of Lightening vytvořil známý návrhář šperků Joel A. Rosenthal. Tato silnější a osobitá vlně je zabalená do ručně vyrobeného skleněného flakónku. Parfém je dostupný pouze ve dvou vybraných pařížských buticích.

Jar The Bolt of Lightening

Jar The Bolt of Lightening

Jednou z posledních deseti nejluxusnějších a nejdražších vůní světa je vůně s názvem Joy vytvořená pro pařížského návrháře Jeana Patou výrobcem parfémů Henrim Almérasem v roce 1929. Tato vůně je považována za jednu z nejlepších vůní vůbec. Design flak'nku vytvořil umělec Louis Süe. Vůně se skládá z květinových tónů, kde nechybí jasmín, růže, ylang ylang a tuberóza. I když se jedná o vůni květinovou, Joy specificky květinově nevoní. Jedná se o mysteriózní vůni, která zajisté dokáže dokonale zaujmout. 30 ml vůně Joy pořídíte za 800 dolarů, přibližně tedy 15 000 Kč.
Joy

Joy

Hluboce romantická vůně vytvořená Annickou Goutal, rovněž se řadící mezi nejluxusnější vůně světa, dostala název Eau D´hadrien. Vůně je výsledkem rozsáhlého výzkumu citrusových plodů a nechybí v ní tóny sicilského citrónu. 100 ml stojí 1 500 dolarů, v přepočtu na koruny 28 125 Kč.

Eau D´hadrien

Eau D´hadrien

Za stejnou cenu, tedy 1 500 dolarů (28 125 Kč), ale ve velikosti 30 ml, si můžete pořídit i Hermés parfém "24 Faubourg", který uvedli v roce 1995 Maurice Roucel a Bernard Bourjois. Je založen na vitalitě ylang ylang, citroníku, jasmínu, kosatce, vanilky a ambry.

24 Faubourg

24 Faubourg

A to nejlepší a nejdražší nakonec. Honosně se jmenující parfém Clive Christian Imperial Majesty může mít ve své sbírce vůní pouze deset lidí na celém světě. Tento parfém je nejdražší parfémem na světě a není tedy divu, že ho najdeme i v Guinessově knize rekordů. Vůně totiž kromě exkluzivně voňavé vodičky obsahuje také nádherně se blyštící pěti-karátový diamant a osmnácti karátové zlato. Ve flakónku se nachází čistě přírodně vytvořený parfém. Dámská kombinace vůně obsahuje bergamot, bílou broskvi, santálové dřevo a indický jasmín. Pánská verze skýtá tóny mandarinky, kardamomu, cedrového dřeva a fazole tonky. A teď to nejdůležitější, cena vůně Clive Christian Imperial Majesty je 215 000 dolarů, tedy přibližně 4 milióny Kč.

Clive Christian Imperial Majesty v "královském balení"

Clive Christian Imperial Majesty v „královském balení“

Clive Christian Imperial Majesty

Clive Christian Imperial Majesty
 
 

Reklama