Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Krávoviny

Polechtej zajíčka

26. dubna 2015 v 17:56 | jask*
NEZAPOMEŇ PUSTIT ZVUK

Šílenec, který sní 12 rozpálených cigaret

29. ledna 2015 v 16:22 | jask*
Velmi ztřeštěný Asiat ukazuje drobná komba s rozpálenými cigaretami, díky čemuž má Asie svého Marlboro mana - anebo taky už nemá.Přiotrávit se 12 cigaretami doma před webkamerou, kvůli drobnější popularitě, mi přijde jako jasná kandidatura na Darwinovu cenu.

Blbiny útočí. Jaký předmět je nejzbytečnější?

14. ledna 2014 v 10:43 | jask*
Předem hlásím, že tento článek nebyl inspirován loňskou vánoční nadílkou, ale stále hustším výskytem naprosto neužitečných věcí v domácnostech, na dně kabelek a v zadních částech poliček (ergo blbin).

Padák na špuntPadák na špunt
Co je větší hloupost, golf na záchod, rukavice na dotykový displej, lednice na melouny nebo kámen na USB?

Berte, prosím, slovo blbina jako terminus technicus. Blbiny se dělí na amatérské a profesionální - podle toho, jestli na nich někdo cíleně vydělává peníze, nebo jestli se z nich blbiny stávají jaksi samy od sebe.

Náhled na blbiny je čistě individuální.

Blbiny zabírají místo, ničí planetu, plní šuplíky a vůbec fungují jako zatím nepojmenovaná humanitární krize. A jako na každé krizi, i na téhle se dá krásně vydělat.

Vezměte si třeba kámen, ze kterého vede kabel s USB přípojkou do počítače. Jmenuje se Pet Rock. Původní nápad patřil Garymu Dahlovi, který v roce 1975 v jednom americkém baru tvrdil svému kamarádovi, že nejlepší domácí zvířátko je kámen. Nemusí se krmit, venčit, nekouše, je omyvatelný, nesmrdí a tak dále. Svůj barový nápad dotáhl Gary za střízliva do konce a začal prodávat obyčejné kameny v krabici s dírami, aby mohly dýchat, a slámou, aby je to netlačilo.

Originalita postupně zeslábla, ale Gary už jich prodal 1,5 milionu a solidně zbohatl. Skutečnou hodnotu ovšem neměly obyčejné šutry jako takové, ale vtipný návod na chov, který obsahoval třeba náměty na hry, které můžete kámen naučit, nebo postup jeho tréninku (sedni, lehni, hlídej). Gary stále ještě pracuje v reklamě, ale odmítá dávat rozhovory, protože i když je to k neuvěření, našli se lidé, kteří ho žalovali, protože jejich kámen nic nedělal, vůbec nic.

Možnosti vydělat na touze zákazníků vlastnit absurdní předmět jsou neomezené.

Důkazy následují: gumové návleky na prsty se jmenují Phonefinger a slouží na ovládání dotykových displejů, které si nechcete ohmatat nebo umastit.

Představte si, že jdete na pláž a cestou vám zteplá meloun. Hrůza! S pojízdným chladičem jménem Marugoto Tamachan je naštěstí katastrofa odvrácena. Jen nesmí jít o pláž písečnou, to byste zapadli.

Na záchodě si většina lidí pro ukrácení dlouhé chvíle čte. Golfoví nadšenci ale nyní mohou i puttovat, a to na koberečku připomínajícím trávu a tvarově přizpůsobeném přímo pro nejmenší místnost v bytě. V internetových obchodech ho najdete pod jménem Potty Putter.

Firma Kush vyrábí (a prodává!) válečky, které vám při spaní na boku udrží prsa od sebe. Podle velikosti prsou si vyberete velikost válečku, a pokud s ním cestujete, využijete i růžový saténový pytlík.
K tomu není co dodat.

Padák na špuntKdo nechce hledat špunty od šampaňského všude po bytě či zahradě, může si pořídit praktický padáček jménem Champichute.

Výtvor recesistů, kterým s blbinami došla trpělivost a vymysleli imaginární produkt jménem Abhancer.
Mřížka přimáčknutá na mužské břicho vytvoří po chvíli iluzi tzv. pekáče buchet. Vsadím se, že kdyby se to vyrábělo, někdo si to určitě koupí.

V případě, že jste se nenaučili používat vlastní ruce, můžete drobky ze stolu smetat speciální lopatkou.

Nejšílenější teambuildingové video

14. listopadu 2013 v 15:44 | jask*
Toto video mělo zřejmě propagovat značku. To dělá… i když by jeden mohl říct, že je velmi podobné skečům Monty Pythonova létajícího cirkusu.


Je to daň za volný přístup k internetu a svobodu volně publikovat cokoli, co kdo zachytí na kameru. Tohle video je už myslím daleko za hranicí vkusu, virálu, čehokoli, co lze ospravedlnit…

Štěrboholská pobočka prodejce OBI předvedla performaci, u které se určitě zaměstnanci pobavili, třeba jen proto, že nemuseli postávat u svých regálů a odpovídat zákazníkům na přihlouplé dotazy. Nezbývá než dodat, že závěrvidea, kdy si všichni zúčastnění stoupnou na místa pro invalidy, je více než trefný.

Osm míst, na kterých si před smrtí musíte dojít na WC

31. října 2013 v 18:02 | prochlapa
Neuvěříte, ale existuje mobilní aplikace, ve které se chlubíte, kde všude jste si už ulevili. Zde je 8 nejvyšších met, kterých musíte dosáhnout, pokud chcete být úspěšní.


Ta aplikace se jmenuje Places I've Pooped, nebo-li "Místa, kde jsem kadil". Je k dispozici na zařízení společnosti Apple. Funguje od roku 2011 a pokud si ji pořídíte, je zde pro vás osm, horolezeckou terminologií řečeno, osmitisícovek.
>

1. Položit kabel na poloprůhledném záchodě

Osm top záchodů

Zvenčí to je zrcadlo, zevnitř díky zcela průhledným stěnám musíte mít strašný pocit. Tento záchod vytvořila londýnská umělkyně Monica Bonvicini.

2. Položit kabel na záchodě za 29 miliónů

Osm top záchodů

Záchod z ryzího zlata byl vytvořen Hang Fung Gold Technology Group a je umístěn ve výškové budově v Hong Kongu. Jeho hodnota byla vyčíslena na 29 miliónů. Amerických dolarů...

3. Položit kabel nad 15poschoďovou šachtou

Osm top záchodů

Je pravdou, že jste šprajcnutí a hačnete si na tento záchod, už ji mít nebudete. Tento záchod byl postaven v Mexiku namísto šachty na výtah a přisvětlení společně s prosklenou podlahou vám skutečně odstraní veškeré zábrany ve vykonání potřeby.

4. Vylít kanistr do pisoáru s videohrou

Osm top záchodů

Japonsko-britský tým vytvořil speciální mušli, ve které proudem své moči ovládáte počítačovou hru. Umístěna byla do známého Corona Baru a za vymočení se platí 47 centů. Teď už jen doufat, že nemají verzi pro dva.

5. Položit kabel do podvodního záchodu

Osm top záchodů

Ulevit si v akvárku se nepoštěstí každému. Proto pokud chcete podstoupit tento zážitek, musíte do města Akashi v Japonsku. Tento záchod stál 270 tisíc dolarů a při troše štěstí uvidíte i Nema.

6. Položit kabel ve "vesmírném" vajíčku

Osm top záchodů

Vykonávat potřebu a vypadat při tom jak Mistr Yoda, který opouští říši lidí? To zní jako výzva. V Londýně takové záchody mají a jsou v 18. nejlepší restauraci světa Space.

7. Položit kabel na skokanském můstku

Osm top záchodů

V japonském hotelu (nezdá se vám, že jsou Asiaté na ty záchody fakt ujetí?) Madarao-Kogen mají závodní místnost designovanou jako skokanský můstek. Tak snad po skoku dopadnete na správný telemark.

8. Položit kabel na vesmírné stanici

Osm top záchodů

V seriálu Big Bang Theory jedna postava vytvořila pro NASA záchod, který měl menší zádrhel v tom, že nevystřeloval exkrementy do vesmíru, ale zpět do vesmírné stanice. Proto pokud se vám podaří někdy zdolat tento Everest mezi záchody, věřte, že nebude od Howarda Wolowitze.

Šikana v práci - vylepšete kolegovi kancl!

21. října 2013 v 11:30 | jask*
Jak by měla vypadat správná šikana v práci? Máte nějakého kolegu či kolegyni kteří by si to zasloužili? Zde vám předkládám pár podnětů :•))


Nejšílenější kérky

30. května 2013 v 17:15 | jask*

Své tělo si lidstvo zdobí odnepaměti. Donedávna bylo tetování výsadou vězňů, nyní do sebe nechají píchat i topmodelky. Ovšem to, co si pořídili tihle týpci, zaslouží přinejmenším vaši pozornost!


Nejšílenější kérkyKdyž chybí mozek v hlavě, je třeba si ho alespoň namalovat. Ale Einsteina to z vás neudělá.
Nejšílenější kérkyPoměrně vtipný způsob, jak se vypořádat s neúprosnou alopecií. Panáček však časem skončí na mýtince.
Nejšílenější kérkyOpravdový gurmán. Vejce se slaninou a fazolemi si na svou hlavu nevytetoval ani Zdeněk Pohlreich.
Nejšílenější kérkyNěkdo mu asi nasadil brouka do hlavy, tak si nechal vytetovat osminohého členovce rovnou na pleš.
Nejšílenější kérkyMohutný knír Vikinga? Ten tenhle chlápek jistě má, ale na rozdíl od ostatních i vzadu. Své okolí si prohlíží v rozsahu 360 stupňů.
Nejšílenější kérkyNejlepší způsob, jak se ubránit přepadení. Smrťáka asi nikdo zezadu jen tak někdo nepicne. Navíc majitel tohohle dílka nevypadá, že by si nechal cokoli líbit...
Nejšílenější kérkyMilovník východních filozofií. Někdo své vyznání prezentuje v sektě, tento mladík se ovšem rozhodl přesvědčit nevěřící jiným způsobem.
Nejšílenější kérkyCo je šeptem, to je čertem. Tenhle "čert" si o špitání řekl rázným způsobem. Co dodat? Snad jen "no comment". S dvěma M.
Nejšílenější kérkyŽe si plešouni leští své hlavy do lesku, je známá věc. Díky tomuhle tetování je však zdání křišťálové koule dokonalé.
Nejšílenější kérkyTak s tímhle tetování se úklona před dámou nedoporučuje. Lepší je nebýt gentleman a kloubouk vůbec nesmekat.

Praktické tetování

18. dubna 2013 v 20:03 | jask*
Tetování je dnes módní doplněk a tak není divu, že kůži zdobí všechny ty kuřecí polévky v čínských znacích, srdíčka a ostnaté dráty. Někteří lidé však dali svému tetování praktický rozměr!

Praktické tetování na 10 způsobů

Hledat praktičnost v tetování jde poměrně obtížně. Je pravdou, že když potkáte v Horní Dolní podsaditého pořízka a kolem jeho tučně svalnaté paže se točí ostnatý drát, s pravděpodobností blížící se jistotě ho uvidíte v pátek večer u vstupu na místní diskotéku.

Jako poznávací znamení slouží i standardizované obrázky na bedrech dívek, obzvláště pokud jsou doprovázené špeky přetékajícími přes kalhoty "bokovky". Naši hrdinové nicméně přistoupili k tetování jako k pomůcce, která najde i jiné využití, než jako nápověda k zařazení do určité sociální skupiny.

Pokud jdete na pohovor k očnímu lékaři a chcete ukázat oddanost práci, neznáme lepší způsob.

Pokud se v ordinaci rozbije světelná tabule, vaše záda přijdou vhod.
Tento výrobce nábytku používá pravítko každý den. Nyní má jedno vždy po ruce.

Donedávna se tato dívka ztrácela pravidelně v metru.

Nyní to už neplatí, navíc se skvěle seznamuje s turisty.
Když jste diabetik, je dobré, aby se to dalo zjistit i bez vašeho vysvětlování.

Eric Burke si nechal vytetovat to-do list, tedy seznam věcí, které by měl udělat.
Samotné úkoly naštěstí doplňuje propiskou.
Opravdu cool matfyzáci mají číslo Pí na zápěstí navěky.

S tetováním ve stylu "spoj tečky" vás už nikdy nuda nezaskočí nepřipravené.Tetování jako pravítko jsme tu už měli, na těchto místech si ho ovšem můžou dovolit jen ti s velkým sebevědomím … a vybavením.

Podívejte se na největší doutník na světě

19. února 2013 v 16:25 | jask*
Mnozí muži prosluli svou oblibu v doutnících. Na tenhle by byl krátký, ale každý. Má třičtvrtě tuny a velký je jak odpadní roura.

Parta amíků si zase řekla, že vytvoří něco, co nikdo nikdy nepoužije. Proto vzali 725 kilogramů tabáku a vytvořili doutník, který má vcelku nekonvenční rozměry. Je 5,8 metru dlouhý a široký je pak o 20 centimetrů víc, než je průměrná délka delfíního penisu. Má přesně 0,91 m.

Dlouho se však v kovovém futrále tvůrců tento macek neohřál.

Krátce po výrobě jej prodali soukromému sběrateli, který za něj vysázel 181 tisíc dolarů.

Těžko říct, co s ním nový majitel udělá, ale dost možná jej jen rozřeže a udělá si z něj doživotní zásobu doutníků normální velikosti.

Extrémní piercing a tetování

14. prosince 2012 v 13:00 | jask*
Kdo není spokojen ve vlastním lidském těle, měl by raději počkat na další reinkarnaci... Napodobovat následující experimentátory nedoporučuji, ačkoli o rozruch se tato individua postarají spolehlivě.


moje-telo-je-muj-hrad-1

Nejpotetovanější žena na světě.


Zápis v Guinnessově knize rekordů drží Julia Gnuser. S malůvkami začala již brzy, chránila se tím před nemocí, která způsobuje puchýře. Prý...

moje-telo-je-muj-hrad-2

Tiger Lady.

Tetování ve stylu tygra nebo jiné podobné kočkovité šelmy je možná efektní, ale začíná být zoufale neoriginální. A na safari vás stejně prokouknou.

moje-telo-je-muj-hrad-3

Tom Le(o)ppard.

Nyní 73letý skotský důchodce je mezi podobnými maniaky skutečným guru. Za svou touhu příbližit se puntíkovanému masožravci utratil pět a půl tisíce liber.

moje-telo-je-muj-hrad-4

Eric Sprague.

Plazi před miliony let na Zemi vládli. Do jejich šupinaté kůže se pomocí tetovací jehly dostal i tenhle týpek. U pokožky ale neskončil - po hadím vzoru dává francouzáky rozeklaným jazykem a zoubky má jako perličky.

moje-telo-je-muj-hrad-5

Elaine Davidson


si svou pochybnou slávu vydobyla jako žena s nejvíce piercingy na světě. Kde je všude má, nechceme ani vědět. Obsluha magnetické rezonance se na ni každopádně těší.

moje-telo-je-muj-hrad-6

Zombie Rick.

Probudit se vedle tohoto Kanaďana v posteli musí být opravdu nesmrtelný zážitek. Ono ostatně stačí, potkat ho ve dne.

moje-telo-je-muj-hrad

Dennis Avner.

Láska ke kočkám byla nejspíše natolik silná, že Dennise dovedla až tam, kde je. Díky tetování, úpravě zubů, kontaktním čočkám, implantátům a bůhvíčemu ještě je od Myšpulína k nerozeznání. Alespoň si to myslí...

Plastické operace pro blbky

14. prosince 2012 v 12:38 | prochlapa.cz
Třeba operativní zvětšení prsou je fajn. Ale některé ženy už nevědí, co by se svým tělem udělaly - a tak si vymýšlejí plastické operace, které jsou naprosto zbytečné. A často taky nechutné.


Už od dob Michaela Jacksona víme, že plastické operace nejsou vždycky nutné. Už jsme se naučili akceptovat, že silikonová prsa nebo liposukce jsou celkem běžná věc. Ale někteří lidé (přesněji: některé ženy) se v touze po kráse dopouštějí strašných věcí. Podívejte se na nejzbytečnější plastické operace!


spicate-usi

Zešpičatění uší

Snad pod vlivem Pána prstenů chce spousta holek vypadat jako elfky. A elfky mají, jak známo, špičaté uši. Proces není nijak komplikovaný a dokonce kvůli němu nemusíte na plastickou chirurgii; uši vám dokážou seříznout do špičata i v body-modification salónech.

Přerod v elfku stojí okolo třiceti tisíc. A až vám bude sedmdesát, budete se zlobit sami na sebe, že jste ty peníze radši nenašetřili na umělý kyčelní kloub.
uriznuty-malicek

Uříznutí malíčků

Malíčky na rukou nepoužíváme skoro vůbec, a ty na nohou jsou už úplně zbytečné. Zejména, když se některým ženám kvůli nim nevejdou nohy do úzkých lodiček, zaplacených manželovou kreditkou.

Není tedy divu, že se najdou ženy, které si v jakémsi vyšším zájmu nechají malíčky na nohou uříznout, popřípadě vyjmout z nich kosti. Operace se provádí v plné narkóze a vyjde na nějakých 35 tisíc za každý malíček. Dobrá zpráva pro doktory: Některé zákaznice u malíčků nekončí, ale dělají totéž i s dalšími prsty.

Mikropigmentace

Jde o druh tetování, který nahrazuje make-up. Idea je asi taková: Proč by se žena měla po desítky let denně líčit, když může mít líčení na obličeji naneseno trvale?

Díky mikropigmentaci ušetří ročně až sto hodin, a může je strávit něčím skvělým a zábavným, třeba přemýšlením o tom, které z hrdinek Sexu ve městě se nejvíc podobá. Budiž. Ovšem trochu zádrhel vidíme v tom, že móda i líčení se co pár let mění... Na druhou stranu, ceny mikropigmentace začínají už na pár tisícovkách, tak snad si lze jednou za pár let dovolit nějaký ten upgrade.
kolenni-lifting

Kolenní lifting

Chápete, že existují lidé, kteří se stydí za to, že na kolenou mají volnou kůži? My taky ne. Nicméně kolenní lifting je stále populárnější - převislá kůže se odřízne a ta zbylá se sešije a napne tak, aby koleno vypadalo mladistvě.

Na to, jak to zní jednoduše, nechápeme, že procedura stojí okolo 120 tisíc. A ještě jedna maličkost - na koleni samozřejmě není kam ukrýt pooperační jizvu. Přesto to pořád některým lidem (zejména těm s vagínou) přijde jako dobrý kšeft.
jazykova zaplata

Jazyková záplata

Jasný vítěz v bolestivosti a zbytečnosti! Není to zašití díry po piercingu, jak byste se možná mohli domnívat. Kdepak - jazykovou záplatu vymyslel doktor Nicholas Chugay z Kalifornie jako prostředek hubnutí.

Zaplatíte asi 15 tisíc a na jazyk vám na měsíc přišijí záplatu z materiálu, který znemožňuje příjem tuhé potravy. Respektive, kontakt s jídlem vás bude tak strašně bolet, že jíst prostě nebudete. Cílem je, abyste se měsíc živili pouze tekutinami. Zhubnete v rozmezí 7-15 kilo, ale samozřejmě je zase naberete zpátky, jakmile budete moci jíst normálně.

Trhlé vychytávky

30. listopadu 2012 v 16:36 | jask*
Následující čtyři kousky jsou vtipné, originální a netradiční výrobky, které jen tak u někoho nenajdete. A právě v tom je jejich kouzlo ?


Anonymní brýle


Párty fotky bývají ty nejhorší snímky, které zaručeně nikdo nechce mít ve svém fotoalbu s možností nahlídnutí pozdějších generací. Možná i proto byly vytvořeny tyto dokonalé originální brýle. Znáte přece ty policejní fotky, na kterých jsou vymazány oči za účelem alespoň minimální anonymity? Tyhle brýle to parodují a jsme si jisti, že právě s nimi se budete na každé fotce vyjímat.


Skartovačka na kalendář


Je sice pravdou, že třeba já mám kalendář jen na ploše mobilního zařízení a notebooku, nicméně mnoho lidí ještě ten starý, klasický, papírový jednodenní kalendář stále ještě vlastní. A právě pro ně je tento vychytaný vynález. Právě díky němu už nebudete muset nudně odtrhávat den po dnu. Udělá to automaticky přesně o půlnoci. Ráno je pak pod ním potřeba už jen zamést.

http://www.prochlapa.cz/uploads/dalibor/technika/vynalezy/vychyt/obrazek-3.jpg

Kočárková koloběžka


Jistě, na motorřový kočárek skutečně nemá, nicméně proč by měl převládat stereotyp, že rodič s kočárkem musí být pomalý a v MHD nemotorný? Kočárková koloběžka vám zachrání hromady času a když kolem celé hodiny projedete na Staromáku, máte velkou naději, že se centrem japonských fotografů nestane slavný orloj, ale vy.


Rámeček kolem okna


Poslední ultrageekovská vymoženost je tento rámeček kolem oken, který určitě není vyfocen v žádném pokoji nafoukaného macbookáře, nebo militantního linuxisty. Toto okno patří poctivému wokenáři, který použil zažitou grafiku tradičních rámečkových oken operačních systémů Windows a spuštěný "program" pojmenoval Outside World - Real life 2.0. Luxusní, zábavné, netradiční. K dokonalosti by tento vtípek někdo mohl přivést snad jen tehdy, kdyby tlačítko křízku reagovalo na elektrické žaluzie, které by se zavřely.

Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

30. listopadu 2012 v 14:38 | jask*
Lákala vás někdy představa romantické večeře při svíčkách na záchodě nebo v podobně vábném prostředí? Leťte do Číny, tam něco takového už mají. A objednávky se prý jen hrnou.

Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

Jen si to představte! Zavítáte do renomované restaurace a místo jídel jako Boeuf à la mode, Omelett surprise nebo Chateaubriand dostanete "Hovínkovou zmrzlinu" a "Záchodovou mísu". Přešla vás chuť na oběd? Tak to raději ani nečtěte dál, protože jedna čínská restaurace je skutečná lahůdka!

Restaurace v čínském městě Kunming je zařízena v opravdu záchodovém stylu pro všechny milovníky toaletního humoru.


Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

Hosté sedí na záchodových mísách, pisoáry jsou tu jako dekorace a když otevřete jídelní lístek, leckoho s citlivějším žaludkem to může porazit. Když pomineme třeba psí polévku a jiné národní speciality, můžete si vybrat například "hovínkovou zmrzlinu" jako dezert (nebylo by lepší napsat de-ser-t?) či "smažené výkaly" nebo "obloženou záchodovou mísu". Skutečně, tohle je jen pro ty největší fajnšmekry.

Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

Možná by vedení restaurace mohlo jít ještě dál a v druhém levelu ty záchodové mísy, na kterých se sedí, nemít jen jako židli, ale rovnou jako záchod... no blééé to už je trošku moc...

Krása matematiky

23. dubna 2011 v 21:11 | jask*


Psí bouda

23. dubna 2011 v 20:26 | jask*
Takhle si nebydlí mnozí z nás :o)

Šéfe, dávám výpověď

23. února 2011 v 15:37
s tímhle? to bych snad do smrti vydržela :o)

Penál na penis

22. června 2010 v 11:26 | jask*
Tahle věc se jmenuje CB-6000 a je to pás cudnosti pro muže. Průhledná polykarbonátová hmota, šikovně zformovaná do anatomicky věrného tvaru, který je navíc 'vytuněný' háčkem na visací zámek.

A k čemu to je? Těžko říct. Výrobce uvádí, že se jedná o "lehký, pohodlný a hygienický produkt, který nemusíte sundavat ani na WC", slibuje ženám větší kontrolu nad jejich partnery (tedy nad námi) a podobné nesmysly. Jeden dobrovolník, který tuhle věc na vlastní rozkrok vyzkoušel, je konkrétnější: "Ten kruhový otvor je strašně malý. Dovnitř 'ho' nacpete celkem v pohodě, i když musíte trochu přitlačit, ale vyndat 'ho' ven znamená kouknout se na vlastní krvavé maso." Asi to koupíme našim psům k narozeninám. Na oficiálním webu už navíc začali prodávat i luxusní modely, např. v imitaci dřeva...

Kdyby vám nestačila fotka:

 
 

Reklama