Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Celebrity

Znáte Kazmu Kazmitche?

2. září 2017 v 15:33 | jask*
Jsou různé druhy humoru. Milý, černý, košilatý, trapný, svěrákovsky laskavý i zlomyslný. A jsou lidé, kteří rádi testují jeho hranice. Třeba tu, kde si řeknete dobrý, zasmáli jsme se a dál ho nebudeme trápit. Tak přesně v tomhle místě Kazma teprve začíná.


Kroměřížský rodák Kamil Bartošek, známý pod přezdívkou Kazma Kazmitch, vstoupil do povědomí diváků především svou One Man Show, v rámci které si zval celebrity k sobě do pokoje. Loni začal tvořit pořad úplně jiného formátu. Při něm napálil především Česko, falešným Jimem Carreyem, Katy Perry, a také obletěl zemi za deset dní.

"Lidé mají tendenci stádovitosti. Říkali mi, ať dělám to, co většina, a najdu si normální práci," říká Kazma. Sám si pokládal otázku, která by mohla pomoci i ostatním: " Co byste dělali, kdyby peníze nehrály žádnou roli?". Nad ní se i on sám zamyslel, a proto se rozhodl nežít běžný život. Což byl zásadní krok pro vznik One Man Show.
"Prvním pozvaným byl pornoherec Robert Rosenberg. Znal ho kamarád, a tak mi ho dohodil. Když jsem pak řešil ostatní celebrity, opíral jsem se o jména lidí, kteří už v mém pořadu byli," říká. A tak se stalo, že show po šesti letech vysílání oslavila stý díl. Za vrchol této série považuje Kazma díl s Jaromírem Jágrem. V tu chvíli nabyl dojmu, že už se nemá v této oblasti kam dál posunout. "Jágr pro mě byl vrcholový host. V tu chvíli jsem věděl, že je čas skončit.
Ze dne na den jsem přišel do internetové televize, která pořad vysílala, a oznámil, že končím. Bylo mi řečeno, ať si vymyslím jakýkoliv jiný koncept. Že mě podpoří. Tím vznikla One Man Show 2. generace," objasňuje Kazma. V rámci ní mohou diváci vidět až nereálné projekty, za kterými stojí právě Kazmitch a jeho tým. Příkladem může být mediální podvod s nastrčeným dvojníkem Jima Carreyho na předávání Českých lvů, obelhání fanoušků Katy Perry prostřednictvím její dvojnice, či projekt Yes Man, kdy se Kazma rozhodl přijímat všechny výzvy od svého štábu, díky kterým se mu provedlo obletět svět za deset dnů.
Mimo tyto projekty se však věnuje například tvorbě reklam, moderování a blogování. Jeho návod na úspěch je jasný. "Základem je najít si to, co člověka baví a tomu se věnovat. Důležité je také nedělat to pro peníze. Mě samotného by nikdy nenapadlo, že mi moje videa budou vydělávat," říká Kazma. Dalším jeho poselstvím je, aby člověk přijímal výzvy. On sám je přesvědčen o tom, že mu projekt Yes Man změnil pohled na svět. Samotný úspěch podle něj však tkví v tom, vystoupit ze své komfortní zóny. Je názoru, že pokud člověk bude odmítat výzvy, kterých se bojí, nikdy se nemůže nikam dál posunout. Poslední zásada, kterou se on sám řídí, zní: "Porušujte pravidla a vytvářejte si své vlastní." S čímž souvisí i jeho název přednášky: "Někdy se prostě musíš vychcat do umyvadla," čímž dává jasně najevo, že je třeba někdy vybočit z řady a udělat něco, co nikomu výrazně neublíží, ale stanovené konvence to nedovolují.
One Man Show je původní pořad internetové televize Stream.cz, který se začal vysílat 30. listopadu 2008. Moderátorem, produkčním a částečně také režisérem pořadu je Kamil Bartošek, řečený Kazma Kazmitch.


Nejsledovanější, přes 3,7 mil. zhlédnutí, neuvěřitelný podvod Kazmy a jeho crew.

KLIK

Kteří slavní muži se letos stanou otci?

12. února 2017 v 17:12 | žena-in
Radostné zprávy o očekávání miminka oznamují slavné páry všelijak. Včera oznámila na svém Instagramu těhotenství modelka Rosie Huntington-Whiteley a skrze média prošla informace o těhotenství Amal Clooney. Kdo další se letos stane otcem?
Bradley Cooper


Po dvouletém vztahu čekají s modelkou Irinou Shayk prvního potomka.

Jason Statham


Herec Jason Statham letos oslaví padesátiny a k tomu se poprvé stane otcem.

George Clooney


S manželkou Amal nejspíš čekají dvojčata.

Jay Z


S Beyoncé oznámili rozšíření rodiny fotkou na Instagramu s informací, že čekají dvojčata.

Pavel Liška

Pavel Liška se letos stane otcem už potřetí, ovšem jde teprve o druhého potomka s jeho nynější partnerkou Bárou Polákovou.

Jakub Prachař

O těhotenství s jeho manželkou Agátou Prachařovou se teď hodně píše a Jakub se tak letos nejspíš stane poprvé otcem.

Petr Vojnar


Svého prvního potomka se letos také dočká moderátor Petr Vojnar s přítelkyní Andreou.

České zlatokopky

28. listopadu 2016 v 12:42 | jask*

Čím se živili, než se stali slavnými

4. března 2015 v 21:12 | jask*

Úžasná práce maskérů

17. února 2015 v 17:07 | jask*

Slavní čeští otcové ve věku dědečků

31. ledna 2015 v 12:29 | jask*
Být otcem je krása v každém věku. Je-li muž navíc starší, může být nejen pyšný, ale vedle svého potomka dokáže i omládnout. Dokládají to slavní čeští otcové, kteří se už rozhodně mohou počítat mezi ty zralé až vyzrálé. Vzkazují tak, že padesátka na krku není žádný problém pro početí nových synů a dcer.

Boleslav Polívka


se ve svých 58 letech stal šestinásobným otcem. Současná manželka Petra Černá je o 20 roků mladší, a je to jejich třetí dítě.

Syna Vladimíra má s Chantal Poullain a ještě dvě dospělé dcery Kamilu, návrhářku divadelních kostýmů Kamilu a herečku Annu.

Karel Šíp


Rozvod předcházel novému potomkovi v případě komika Karla Šípa.

Ten se po padesátce a po rozvodu se zpěvačkou Marcelou Holanovou odvážně vrhl do nového vztahu s teprve osmadvacetiletou Ivanou Havránkovou a ta mu v roce 2003 porodila syna Jana.

Petr Hapka


Takřka přeborníkem byl v otcovství muzikant Petr Hapka.

Má sedm dětí - od nejstarší Markéty, Petry, Kamily, Ferdinanda, Mikuláše, Haštala, až po nejmladšího Kašpara, který se narodil v listopadu 2001.

I Hapkovy děti mají vesměs každé jinou matku - jen syny Mikuláše a Haštala si zpěvák pořídil se svou dlouholetou přítelkyní violoncellistkou Ingeborg.

Kašpara už mu však porodila jiná a novější přítelkyně, s níž žil ve starém domě pod hradem Okoř.

Jeho poslední láskou a zároveň múzou byla o osmačtyřicet let mladší studentka Kateřina Klepišová, se kterou Hapka tvořil pár tři roky. Rozešli se v únoru 2013, tedy krátce předtím, než se u skladatele projevila zákeřná Alzheimerova choroba. Petr Hapka zemřel 25. listopadu 2014.
Kašpar, Ferdinand, Haštal, Kamila, Markéta, Mikuláš a Petruška. Děti se takhle sešly v roce 2012 teprve potřetí v životě. Některé totiž žijí na Slovensku.

Jan Saudek

Na přelomu osmdesátky se Jan Saudek (79) stal opět otcem! Jeho čtvrtá manželka Pavla (34) porodila fotografovi třetí dítě, holčičku Josefínku.

Fotograf je ženatý počtvrté. Jednou se rozvedl a dvakrát ovdověl.

S první ženou Marií má dva syny, Samuela a Davida.

S druhou ženou, také Marií, má dceru Marii.

S Petrou Šupovou má syna Jindřicha.

Saudek má ještě dceru Karolínu a jeho další syn Lukáš spáchal sebevraždu.

Často se uvádí, že má 12 dětí, ale fotograf sám s oblibou říká, že si přesný počet svých potomků nepamatuje.

Zajímavostí je, že jeho nejstarší syn Samuel (51) má čtyři děti s otcovou expřítelkyní, a tedy »macechou« Sárou (47).

Sňatky roku 2014. Kdo skončil v chomoutu?

30. ledna 2015 v 17:48 | jask*
Kdo se v roce 2014 vdal a kdo se oženil? Malé ohlédnutí, kdo ze slavných osobností uzavřel v loňském roce sňatek se svou drahou polovičkou. Podívejte se.

George Clooney a Amal Alamuddinová


Známý herec všechny překvapil, když požádal o ruku svou přítelkyni, právničku Amal Alamudinovou. Pompézní svatba se konala v italských Benátkách, nevěsta se vdávala v róbě návrháře jménem Oscar de la Renta a na svatebním obřadu nechyběli prominentní hosté jako například modelka Cindy Crawfordová s manželem, Matt Damon nebo Emily Bluntová. Clooney potkal právničku loni v září a do roka byla svatba.

Ashlee Simpsonová a Evan Ross


Americká zpěvačka Ashlee Simpsonová řekla "Ano" snoubenci Evanu Rossovi v září. Svatba proběhla na zahradě jeho matky, známé zpěvačky Diany Rossové v Connecticutu. Zasnoubení páru proběhlo letos v lednu. Simpsonová má již šestiletého syna z předchozího manželství.

Angelina Jolie a Brad Pitt


Snad nejsledovanější pár zahraničního showbyznysu Angelina Jolie a Brad Pitt se po letech spekulací letos v srpnu konečně vzali. Svatba proběhla za přísného utajení na zámku Miraval, ve vesnici Correns na jihu Francie. Angelinu vedli k oltáři její nejstarší synové, adoptivní Maddox a Pax. Dcery Vivienne a Zahara házely po červeném koberci okvětní lístky, Siloh s Knoxem donesli novomanželům svatební prsteny. Děti se zároveň podílely na tvorbě svatebního dortu, jejich kresby zdobily i dlouhý závoj Angeliny.

Marta Jandová a Miroslav Verner


Pod čepec vlezla zpěvačka Marta Jandová, která se vdala za známého porodníka Miroslava Vernera. Svatba proběhla v utajení v červnu v Třebotově v kostele sv. Martina. Páru se narodila loni v srpnu holčička Maruška.

Martina Navrátilová a Julie Lemigovová


Letos se stihla vdát také legendární tenistka Martina Navrátilová. V prosinci si vzala svou dlouholetou partnerku Julii Lemigovovou. Svatba proběhla v New Yorku.

Andrea Kalivodová a Radek Tögel


V červenci se provdala opěrní pěvkyně Andrea Kalivodová, jejím manželem se stal Radek Tögel. Svatební obřad měli manželé na pražské Malé straně, kde nechyběli známí hosté jako Jaroslav Svěcený nebo herec Roman Vojtek. Pěvkyně se vdávala ve vysokém stupni těhotenství, pár má spolu nyní syna.

Michaela Jílková a Michal Voráček


Na konci června měla svatbu také moderátorka Michaela Jílková, ta si vzala po dvanácti letech vztahu miliardáře Michala Voráčka. Na svatbě byla přítomná i jejich devítiletá dcera Maruška a šestnáctiletý syn Michaely Jílkové z prvního manželství.

Kalendář PROMĚNY 2015

14. ledna 2015 v 19:06 | ŽENA-IN
Proměny ve 12 reálných postav, které každý zná z dávné i nedávné historie, navazují na první dva kalendáře, které pro Nadaci Archa Chantal vznikly. Výsledkem půl roku intenzivní práce celého týmu je kalendář, který každoročně přináší užitek zejména nemocným dětem.


Na fotografiích se opět sešly české osobnosti, aby se pod rukama maskérek Adély Bartákové, Jany Dufkové a Veroniky Milé a v kostýmech Kateřiny Kutové proměnily ve skutečné postavy z celého světa a napříč světovou historií. Kromě zakladatelky Nadace Archa Chantal, herečky Chantal Poullain v roli rockového barda Gena Simmonse z kapely KISS, mezi letošními tvářemi Proměn nechybí Simona Babčáková jako král komiků Vlasta Burian, Karel Dobrý v roli malíře Vincenta van Gogha, Lenka Filipová převtělená v démonického houslového virtuóza Niccólo Paganiniho, Boris Hybner coby nesmrtelná spisovatelka detektivek Agatha Christie, Michael Kocáb jako císař František Josef I., Tereza Kostková změněná v portrét Fridy Kahlo, Bolek Polívka proměněný v Jana Žižku z Trocnova, Regina Rázlová v roli prezidenta Abrahama Lincolna, Ljuba Skořepová v rockovém přestrojení za Keitha Richardse z Rolling Stones, Simona Stašová jako železná Lady Margaret Thatcherová a Milan Šteindler coby nesmrtelný mistr hrůzy, režisér Alfred Hitchcock.

Portréty slavných osobností z obyčejných věcí

12. července 2014 v 14:18 | jask*
Není to jenom o štětci a malířském plátně. Umělecká díla mohou vzniknout klidně i z docela obyčejných věcí, o které každý den zakopáváte.


Někdo si dal tu práci a vytvořil skutečně paradní věc. Místo aby vzal do ruky štětec a začal malovat, sesbíral všechen bordel a harampádí, které se mu doma válelo a pustil se do díla. Vznikla z toho série vskutku zajimavých portrétů slavných osobností historie, tvořených ze všeho možného, co bylo zrovna po ruce. Schválně, jestli poznáte všechy (osobnosti, ne věci).

Nejdražší párty všech dob

20. června 2014 v 15:32 | jask*
Plánujete uspořádat nějaký opravdu velkolepý večírek? Jen do toho! Nicméně troufáme si říct, že co do luxusu následující párty nepřekonáte.


nejdrazsi-party-vsech-dob-1

36. narozeniny Naomi Campbell (1,8 miliónů USD)


Čokoládová modelka (*1970) oslavila šestatřicet let v jednom z nejluxusnějších hotelů světa, dubajském Burj Al Arab. Velkolepá párty trvala tři dny a každý večer byl na jiné téma - všechno bílé, samba a hip hop.

nejdrazsi-party-vsech-dob-2

Šedesátiny Davida Bondermana (7 miliónů USD)


Když někdo chce, aby mu šedesátiny zpříjemnili Rolling Stones či komik Robin Williams, musí počítat s tím, že ho to bude stát pěkný ranec. Spoluzakladatel Texas Pacific Group (*1942) si to se svým více než třímiliardovým jměním nicméně mohl dovolit.

nejdrazsi-party-vsech-dob-3

Třinácté narozeniny dcery Davida Brookse (10 miliónů USD)


Dceruška izraelského podnikatele Davida H. Brookse si přála k třináctým narozeninám živá vystoupení kapely Aerosmith, rappera 50 Centa a zpěvaček Stevie Nicksové a Ciary. A zazobaný papínek jí to samozřejmě splnil. Aerosmithna párty v newyorském Rainbow Room dorazili tryskáčem Brooksovy společnosti.

nejdrazsi-party-vsech-dob-5

Padesátiny brunejského sultána (27,2 miliónů USD)

Půlstoletí na tomto světě si zaslouží opravdu pořádnou oslavu. Zlatým hřebem padesátin brunejského sultána Hassanala Bolkiaha (*1946) bylo vystoupení Michaela Jacksona, během něhož hosté pojídali ten nejdražší kaviár a zalívali jej nejlepším šampaňským. Nebyli jste tam náhodou?

Psí bouda za 6,5 miliónu! aneb Jak si žijí mazlíčci slavných

15. ledna 2014 v 13:50 | jask*
Vlastní kuchař, chůva, dvoupatrová bouda s křišťálovým lustrem, perskými koberci luxusním nábytkem a koženou sedačkou... Pro své chlupaté zvířecí miláčky by se některé celebrity možná i rozdali.

Tahle
Tahle "boudička" za 6,5 miliónu je přesnou kopií domu, ve kterém Paris bydlí.

Drobná čivava Tinkerbell dědičky hotelového impéria Paris Hilton(32) je téměř stejně slavná jako samotná majitelka, která ji s hrdostí ukazuje na veřejných akcích. I když Paris vlastní více chlupatých mazlíčků, Tinkerbell patří mezi její nejoblíbenější. O své čivavě Paris mluví jako o svém miminku a dokonce jí postavila i dvoupatrové sídlo o rozloze 28 m2 v přepočtu za neuvěřitelných 6,5 miliónu korun.

Paris vybavila sídlo pro svého mazlíčka luxusním nábytkem, který přesně odpovídá jejímu vkusu. "Chtěla jsem, aby její sídlo vypadalo jako miniatura mého domu," vysvětlovala dědička. V přepychovém sídle pro Tinkerbell nechybí ani šatní skříně s oblečky pro nejrůznější příležitosti či křišťálový lustr v obývacím pokoji, ve kterém její miláček odpočívá na kožené sedačce.

Chůva, kuchař i vlastní web

V rozmařilém utrácení za čtyřnohé miláčky ale není slavná dědička sama. Podobně nemá hluboko do kapsy Oprah Winfrey (59). Sama vlastní pět psů. Ráda se svými mazlíčky, mezi které patří dva zlatí retrívři, dva špringršpanělé a jeden kokršpaněl, chlubí na svém Twitteru i Instagramu. Moderátorka své chlupáče považuje za jednu z největších radostí ve svém životě, proto jim dopřává jen to nejlepší.

PILE UP photo | Oprah Winfrey
Oprah je nejbohatší Afroameričankou na světě díky televizní síti a magazínu, které vlastní, a tak nemusí příliš řešit, kolik utratí za své mazlíčky.

Koneckonců každý z nich má vlastní chůvu, kuchaře i webovou stránku.

A aby její miláčci nezůstali nezaopatřeni, nechala pro ně Oprah založit fond, kterému patří tučné konto v přepočtu 600 mil. Kč.

Vzhledem k tomu, že moderátorka nemá žádné vlastní potomky, péče o její chlupaté miláčky je řádně ošetřena i v její závěti," popisují reportéři americké televize Fine Living.

Pes jako módní doplněk


V tvrdém světě šoubyznysu nemohla zůstat pozadu ani popová diva Britney Spears(31). I ona zatoužila po zvířecím mazlíkovi a tak si v roce 2012 pořídila roztomilého Jorkširského teriéra Hannah v přepočtu za 26 tisíc korun. Zpěvačka příchod nového člena rodiny okomentovala na svém Twitteru se slovy, "Seznamte se s mojí novou holčičkou Hannah. Není rozkošná?"

Britney svému chlupáči dokonce založila vlastní profil na Twitteru, na kterém má nyní více než 50 tisíc následovníků, což je více, než mají některé jiné slavné osobnosti!

Britney svému mazlíčku pořizuje oblečky a obojky od luxusních značek, které často slaďuje se svým vlastním outfitem.

Zpěvačka si prošla psychicky náročným obdobím, když se Hannah ocitla v kritickém stavu a byla několikrát hospitalizována.

Největší nevěrnice

27. prosince 2013 v 11:07 | jask*
Nevěra jako výsostná a typická vlastnost mužů? Ale kdepak, i ženy mají své dny.

Největší nevěrnice: Martina Hingis, Madonna a další

Nevěra je špatná věc. Tedy pokud jste ten nebo ta, komu na hlavě právě vyrostly parohy. Na druhou stranu je to pohledem třetí osoby tak zajímavé téma, že si zasloužilo nejednou zájem filmařů a televize. Platí to i pro světoznámé celebrity. Utajované vztahy, skandální aférky a nečekaná odhalení se jich týká leckdy více než nás všech. Posviťme si na pět nejznámějších nevěrnic z řad celebrit.

Jednou z největších lamačkou mužských srdcí nemůže být nikdo jiný než samotná královna popu Madonna. Tato diva není rozhodně žádné neviňátko. V době, kdy byla provdaná za režiséra Guye Ritchieho, se zapletla s o 17 let mladším sportovcem, baseballovou hvězdou, Alexem Rodriguezem. Alex se do Madonny natolik zamiloval, že opustil manželku i své dvě malé dcerky. Královna popu se však celou dobu vztahu s Rodriguezem snažila udržet tvář milovnice věrnosti a všem tvrdila, že mezi nimi bylo pouze silné přátelství, které navíc vzniklo až po rozchodu s Guyem. Dnes již Madonna přiznává, že byla svému manželovi s Alexem nevěrná, ale pouze na mentální úrovni, nikoli tělesné.

Největší nevěrnicí není ovšem Madonna, ale světoznámá tenistka s českými kořeny Martina Hingis. Těžko říci, zda za to může náš národní temperament, který Martině koluje v krvi, každopádně tato sličná dívka si s oddaností opravdu hlavu neláme. O Hingis se vždy tradovalo, že je velice náruživá a střídala partnery jako ponožky. Tato bývalá švýcarská tenisová jednička se však po ukončení kariéry zasnoubila s parkurovým jezdcem Hutinem a přísahala, že tento prsten nikdy nesundá. Tuto přísahu však nedodržela a skončilo to hůře, než si sama dokázala představit. Hutin ji již rok po svatbě přistihl in flagranti na hotelovém pokoji s milencem. Hutin se pokusil tuto situaci překousnout, ovšem Hingis ho podváděla znovu a znovu.

S nevěrou má své zkušenosti i blonďatá americká zpěvačka a herečka Jessica Simpson, přestože se tváří jak nevinnost sama. O důvodu rozpadu jejího manželství se zpěvákem Nickem Lacheyem se hodně spekulovalo, ale pravý důvod byl zcela jasný - Jessica byla nevěrná a nedokázala to před svým manželem utajit. Parohy Lacheyovi nasadila s frontmanem skupiny Maroon 5 Adamem Levinem, který do ní však nebyl zamilovaný, a tak zůstalo pouze u postelové známosti. Jessicu přesto čekal rozvod.

Se zlou se potácela kvůli nevěře i mladá nadějná herečka Kristen Stewart. Herecká hvězda, jež proslavila role Belly v upírských filmech Stmívání, přišla nevěrou nejen o svého milovaného partnera Roberta Pattinsona, ale také o lukrativně placenou roli v chystaném snímku. Stewart podvedla Pattinsona s Rupertem Sandersem, režisérem filmu Sněhurka a lovec, ve kterém ztvárnila hlavní roli a měla si zahrát i v jeho pokračování. Podle zdrojů za to můžou skutečně milostné pletky, které však dohnaly pouze mladičkou Stewart. Manželka režiséra Liberty Ross dala svému muži nůž na krk a údajně oznámila, že jednou z podmínek setrvání jejich manželství je, že Sanders spolu se Stewart nebude už nikdy natáčet. Režisér Sanders tak v natáčení snímku pokračuje bez Kristen Stewart. Ta kvůli své nevěře ostrouhala. Ani české celebrity nejsou s nevěrami nikterak pozadu. Pro příklad nemusíme chodit daleko.


Snad nejznámější česká nevěrnice prožila vztah jako z amerického filmu. Řeč je o Olze Menzelové. Tato kráska pocházející z venkova natolik okouzlila známého režiséra Jiřího Menzela, až ji nakonec věnoval úplně všechno - své srdce, své jméno, svůj majetek. Menzelová se na potkání chlubila tím, jak je šťastná, jak se ji pohádkově žije a jak je její manžel tím nejlepším mužem. Pak ovšem přišlo nečekané prozření. Dítě, které Menzelová čekala, bylo ve skutečnosti jiného režiséra, a to Jaroslava Brabce. Rozvod s Menzelem se však nekonal, Olga nebydlí ani s jedním z režisérů, ale vřele jí pomáhají oba. Ve třech dokonce slavili i Štědrý den.

Sedm nejkrásnějších princezen včera a dnes

12. prosince 2013 v 17:24 | ŽENA-IN
Brzy budou vánoce a s nimi se na televizní obrazovky vrátí naše nejkrásnější pohádky. A k pohádkám patří princezny. Kdybychom měli tipovat, která z princezen je nejkrásnější, asi bychom se shodli na jedné, ale o to dnes nejde.

Princezny v pohádkách pro nás zůstanou navždy krásné a mladé, i když jejich představitelkám utíká čas stejně nemilosrdně jako nám. Podívejte se na naše nejznámější princezny. Jak vypadaly na filmovém plátně a jak dnes. Možná jim něco z toho pohádkového kouzla přece jen zůstalo. Ani léta jim neubrala na půvabu. Umí stárnout s grácií a šarmem pravých královen.

Alena Vránová

Pyšná princezna byla jedna z prvních pohádek, které jsem jako malá holka viděla, a můžu ji vidět dodnes. Kráse princezny Krasomily jsem ale přišla na chuť až mnohem později. Jako dítěti se mi moc nelíbila a nesplňovala moje představy o tom, jak by měla vypadat krásná princezna. Až postupem času jsem musela uznat, že Alena Vránová s vosím pasem a neposlušnou kadeří vlasů u čela je opravdová krasavice.


Marie Kyselková

Princezna se zlatou hvězdou na čele. Tato pohádka mě sice nijak zvlášť nezaujala, protože byla ve verších, ale byla by škoda ji nezařadit do našich TOP princeznovských pohádek.


Helena Vondráčková

Šíleně smutná princezna. Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek. Roli princezny si zahrála zpěvačka Helena Vondráčková. Tenkrát to bylo překvapivé, ale zároveň velmi moderní pojetí pohádky i princezny.


Magda Vášáryová

Byla nejen křehkou a nezapomenutelnou princeznou v pohádce Princ Bajaja, ale i filmovou Rusalkou a Mahulenou v Radúzovi a Mahuleně.


Zdena Studénková

Tato krásná slovenská herečka nebyla sice princeznou v pravém slova smyslu, ale myslím, že by neměla chybět na našem výčtu nejkrásnějších filmových princezen. Panna a Netvor. Svou krásou a dobrým srdcem vrátila zakletému princi lidskou podobu.


Libuše Šafránková

si zahrála hned několik princezen, i když její chudá Popelka bude nepřekonatelná.


Malá mořská víla. V této krásné pohádce ztvárnila "pozemskou"princeznu a stala se konkurentkou Malé mořské víle, své mladší sestře Miroslavě Šafránkové.

Třetí princ. V této pohádce si zahrála dvojroli Princezen z Diamantových hor a opět zúročila svou krásu a umění jízdy na koni. Jejím filmovým partnerem nebyl nikdo jiný než Pavel Trávníček.

Princ a Večernice. Kdo jiný mohl hrát překrásnou hvězdu a zároveň sestru Slunečníka, Měsíčníka a Větrníka než krásná Libuška Šafránková?

Ivana Andrlová

...byla spíš televizní princeznou. I když její filmová princezna s brýlemi v pohádce Princ a Večernice byla moc roztomilá. Její princezny byly vždy tak trochu jiné. Moderní, emancipované a měly pro strach uděláno. Připomeňme si její nezapomenutelnou princeznu v pohádce Princové jsou na draka. A mladou královnu ve dvoudílné pohádce Co takhle svatba princi a Ať přiletí čáp, královno.Která princezna umí podle vás nejlépe stárnout?

Vášeň pro silikony

30. října 2013 v 16:19 | ŽENA-IN
Proč si ženy myslí, že sex-appeal tkví ve velikosti prsou? Zůstal tady vůbec někdo, komu se nelíbí zásahy do lidského těla?

U nás je nekorunovanou silikonovou královnou modelka a finalistka České Miss 2009 Julie Zugarová.

"Zvětšování ňader je v současnosti stejně banální jako pití kávy," myslí si italská herečka Ornella Mutiová.

Mnohým tato vymoženost dopomůže k vyššímu sebevědomí. Pro některé se ovšem plastiky stávají drogou a za svůj život podstoupí několik zákroků. Odstrašujícím příkladem je hvězda německé reality show, pornoherečka Cora (†23), která zemřela během šesté operace prsou na poškození mozku.

Nejslavnější průkopnicí plastických operací je Pamela Andersonová (46), která své vnady poprvé předváděla v červených plavkách coby záchranářka v seriálu Pobřežní hlídka.

Od těch dob si prsa nechala upravit čtyřikrát, při poslední operaci už se ale zmenšovala. Trápily ji vleklé bolesti zad.

Z herečky se postupem času stala plastická žena: vylepšit si nechala i víčka, rty, povislou kůži na pažích, a také podstoupila liposukce břicha, stehen a zadku. Z původní Pamely toho moc nezůstalo.

Seznam českých modelek, hereček a zpěvaček, které se hrdě hlásí k úpravě svých předností, je poměrně rozsáhlý a ještě víc se jich tváří, že jsou dokonalé od přírody.

Petra Faltýnová přiznává reoperaci prsou, Dominka Mesarošová by ráda zmenšovala, Lucii Hadašové díky zákroku stouplo sebevědomí, Nela Pocisková prý před zákrokem ani žádná prsa neměla a vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slovákovávýhrou zaplatila nový dekolt.

Nedávno úpravu svého těla podstoupila zpěvačka Victoria."Velmi dlouho jsem se bránila mít v sobě něco umělého, ale po porodu jsem se rozhodla, že zkrátka chci nová prsa."


Pod nůž chirurga se chystá rovněž Simona Krainová. "Myslím, že po dvou dětech si rekonstrukci prsou zasloužím," říká.

Ale i plastiky mají své odpůrkyně. "Nechtěla bych své případné druhé dítě kojit přes plastickou hmotu," uvedla pro Story Agáta Prachařová.

"Přitažlivost spočívá v něčem jiném: v šarmu, kouzlu osobnosti, inteligenci. Femme fatale musí mít jiskru, smysl pro humor. A možná tajemství. Paní se silikony už dnes asi nikoho nezaujme," myslí si herečka Danica Jurčová.

Herečka Angelina Jolie je jiný případ. Silikony sice má, ovšem nikoli z rozmaru, ale proto, že kvůli vysoké pravděpodobnosti výskytu rakoviny v rodině podstoupila mastektomii prsů. Její postup veřejnost šokoval, ale řada žen ji záhy následovala.

Když jsou hvězdy na plátně k nepoznání

30. října 2013 v 15:48 | ŽENA-IN
Mnohdy ve filmu hraje podstatnou úlohu nejen výkon herce, ale i práce maskéra.


Zvláště u životopisného snímku je důležité, aby se hlavní postava co nejvíce podobala svému předobrazu. Někdy se podaří najít herce či herečku, u nichž stačí pouze změnit barvu či střih vlasů a iluze je dokonalá, jindy je nutno provést větší zásahy. Mnohdy potom dojde k tomu, že hvězda nakonec v součtu stráví více času v maskérně než na place. Výsledek pak ale stojí za to, jak dokazují následující fotografie ze snímků, které se nedávno objevily nebo teprve objeví v kinech.

Z modrooké plavovlásky AMANDY SEYFRIEDOVÉ (27) se kvůli hlavní roli v dramatu Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna stala hnědooká bruneta.

Změna vizáže byla vyřešena parukou a kontaktními čočkami.

Ptáte se možná, proč si tedy tvůrci rovnou nevybrali tmavovlásku… Inu, ne že by nebyly osloveny (například Olivia Wildeová), ale všechny skandální roli odmítly. Riskla to jen Amanda.

Idol dívek a žen MATTHEW McCONAUGHEY (43) by na základě filmu Dallas Buyers Club asi příliš fanynek neulovil.

Pro roli HIV pozitivního elektrikáře totiž musel zhubnout 30 kilo a nechat si narůst nevzhledný knír.
Veškeré svalové hmoty se zbavil drsným hladověním a přestal, až když se ručička na váze zastavila u čísla 64. Z

da se jeho úsilí vyplatilo, bude jasné v listopadu, kdy má film premiéru.

O roli Alfreda Hitchcocka stál ANTHONY HOPKINS (75) opravdu hodně, a tak byl ochoten pro ni i leccos vytrpět.

Sami maskéři byli překvapeni jeho trpělivostí při přípravách. Během nanášení masky se vůbec nehýbal, nevyřizoval telefonáty ani nejedl.

Aby nemusel přibrat, oblékali ho do stotřicetikilového vycpaného obleku.

Natupírované krátké vlasy, vrásky, usedlé oblečení… A přece - je to ona, hvězda Základního instinktu SHARON STONEOVÁ (55).

Ve filmu Lovelace si zahrála matku hlavní hrdinky (v podání již zmíněné Amandy) a maskéři ji opravdu změnili k nepoznání. "Všichni pořád chtějí, abych se svlékala, ale já už stárnu a prostě na to nemám," odpověděla Sharon na otázku, proč vzala tuto roli.

Spektákl Atlas mraků byl jedinečný v mnoha ohledech a jedním z nich jsou právě masky.

Každý herec představoval hned několik zcela odlišných postav. A tak se stalo, že čokoládová kráska HALLE BERRYOVÁ (47) ztvárnila blondýnku, ale také vrásčitého Asiata.

"Když jsem se dceři ukázala v masce Korejce dr. Ovida a řekla jí: ahoj, zlatíčko, málem hrůzou vyletěla z kůže…" směje se Halle.

Že je MATT DAMON (42) univerzální herec, se ukázalo díky jeho nejnovějšímu filmu Liberace!, kde hraje mladého milence slavného muzikanta v podání Michaela Douglase.

Matt, známý dosud spíše jako akční hrdina, se do úlohy něžného gaye převtělil vskutku dokonale a pomohla mu v tom nejen světlovlasá paruka.

Dva Oscary

V případě ztvárnění světoznámé postavy, jakou bezpochyby Margaret Thatcherová byla, je důležitý nejen přesný vzhled, ale i způsob mluvy a gesta.

S vizáží si poradili maskéři, to ostatní už bylo na její představitelce MERYL STREEPOVÉ (64).

O dobře odvedené práci obou "jednotek" svědčí fakt, že dva Oscary, které snímek obdržel, byly uděleny právě za nejlepší ženský herecký výkon a za masky.

Slavné celebrity začínaly jako roztleskávačky!

26. října 2013 v 17:40 | ŽENA-IN
Krásné a atletické roztleskávačky v krátkých sukních a upnutých tričkách přitahují pozornost všude, kde se objeví. Největší oblibě se těší ve Spojených státech. Není proto překvapující, že spousta slavných hereček a zpěvaček začala svou kariéru právě takto.Krása však není dostačující kvalita pro to, aby se dívky mohly stát roztleskávačkami. Je potřeba i velké dávky sportovního talentu, dravosti a odolnosti vůči stresu. Dostat se například mezi elitní roztleskávačky Dallas Cowboys, nejbohatšího a nejcennější týmu americké Národní fotbalové ligy (NFL), je natolik drsné, že si tento proces přípravy a tréningů vysloužil vlastní televizní pořad - Dallas Cowboys Cheerleaders (i u nás vysílá stanice Extreme Sports Channel).

Ovšem talent a umění v mládí projevila nejedna slavná osobnost, která měla tu čest fandit svému týmu. Tady je máme!

sandra
Populární oscarová herečka Sandra Bullock(48) patřila k nejenergičtějším členkám týmu roztleskávaček na své střední škole ve státě Virginia.

Dokonce existuje i starý záznam videa z roku 1981, na kterém vyzývá své spolužáky k nejlepšímu výkonu.

Už na střední škole byla v té době budoucí herečka velmi oblíbená - dokonce ji zvolili dívkou, která dokáže všechny kolem sebe nejvíce rozveselit.

Svůj sportovní um a vytrénované tělo později dokázala uplatnit v nejednom akčním filmu.

cameron
Blonďatá herečka a bývalá modelka Cameron Diaz(40) je známá svou perfektní figurou, o kterou i nyní úzkostlivě dbá.
Herečka svoji postavu začala formovat už mládí, právě jako roztleskávačka na střední škole Long Beach Polytechnic High School v Kalifornii.
Tuto školu nakonec Cameron nedokončila, odešla usilovat o kariéru v módním průmyslu, čímž - bohužel pro fandy místního sportovního týmu - skončila i její záliba roztleskávačky.


madonna
I popová královna Madonna (54)začínala jako roztleskávačka a to na Rochester Adams High School v Detroitu.

Energická zpěvačka i přes svůj věk stále předvádí neuvěřitelná taneční čísla a svou kondičkou často předčí i své mladší kolegyně.

Mnohé překvapí fakt, že tato diva byla, i přes svou divokou povahu, premiantka třídy s výbornými výsledky. Než se rozhodla pro kariéru v šoubyznysu, navštěvovala několik let i Michiganskou univerzitu.

fergie
Na rozdíl od nynější image zlobivé holky vypadala Fergie(38) na střední škole jako naprostý andílek.

Na kalifornské střední škole Glen Wilson High School byla zapálenou roztleskávačkou.

Aktuálně chybí čerstvé mamině pravidelné tréninky, při kterých by se mohla pořádně vyřádit a zpevňovat postavu.

Po porodu miminka se očekává, že nenechá své fanoušky dlouho čekat a hned se pustí zpátky do práce.

Jak žijí celebrity

24. října 2013 v 14:14 | jask*
Chtěli byste bydlet na letišti nebo v letadle? Pokud jste americká filmová hvězda, tak ano!


Achy ty (nejen) hollywoodské hvězdy... Většina z nich si potrpí na luxus a svůj majetek dávají na odiv mimo jiné i nemovitostmi. Obrovské vily v nejdražších lokalitách světa patří ke standardům, ovšem někteří jsou ještě dál, leckdy až za hranice vkusu. Třeba domy Naomi Cambell, Toma Hankse a Johna Travolty vyvolávají spíše rozpaky než obdiv.

Naomi Campbell
Jedna z nejúspěšnějších modelek světa, Naomi Cambell, je známá svou náročností, o čemž dobře věděl i její přítel Vladimir Doronin, ruský miliardář, kterému se často přezdívá moskevský Donald Trump.

Aby měl Naomi blíže u sebe, Doronim neváhal poblíž Moskvy postavit supermodelce futuristický dům silně připomínající vesmírnou loď.
Stejně futuristický interiér čeká na návštěvníky i vevnitř budovy.

Avšak ani tento nákladný dům není zárukou pro trvalý závazek, což brzy zjistila i sama topmodelka.

Hvězdný pár totiž na jaře 2013 prošel drsným rozchodem, když vyšlo najevo, že Doronim už nějakou dobu pokukuje po Naomině mladší kolegyni, čínské modelce a bývalé čínské miss Luo Zilin (25). Možná se tak brzy dočkáme dalšího unikátního domu.

John Travolta
Velmi netradiční příbytek si zvolil známý hollywoodský herec John Travolta.

Svůj monumentální obytný komplex na Floridě připomínající napůl hangár a napůl terminál letiště dokonce pojmenoval Jumbolair.

Herec byl už od dětství posedlý létáním a prý si vždy přál mít svoje letadlo na zahradě, do kterého by mohl kdykoliv naskočit a vznést se do nebe.
Sen si nakonec herec splnil do puntíku, neboť si svůj hangár skutečně doplnil o letadlo, řídící věž i ranvej, které jsou mu ihned i dispozici.
Ve své sbírce má i veteránský Boeing 707, který se vyráběl v letech 1958 - 79.

Naštěstí jeho manželka má pro druhou polovičku velké pochopení, a tak mu celý letecký projekt, který je vyšel v přepočtu na 95 mil. Kč, schválila.

Tom Hanks
Nejmonstróznější příbytek má však americký oscarový herec Tom Hanks, který si v roce 2010 pořídil dům stojící na vyvýšeném kopci odděleně od ostatních domů.

Objekt byl postaven v roce 1966 a nachází se v Pacific Palisades, jedné z nejzámožnějších obytných oblastí na světě.
Cena domu činí v přepočtu neuvěřitelných 490 mil. Kč! Celý komplex o rozloze 1 350 m2 spíše připomíná obří kancelářské budovy než útulný obytný dům.
Podle realitních makléřů šlo tehdy o nejdražší pozemek s domem v celém Los Angeles, kterému se žádný svou cenou nepřiblížil. Dům o pěti patrech má údajně 4 ložnice a 5 koupelen, aby dokázal uspokojit potřeby těch nejnáročnějších majitelů.

Co jste možná nevěděli o Paris Hilton

22. října 2013 v 18:21 | jask*
Deset věcí, které jste nevěděli o Paris Hilton


1. Nejmenuje se podle Paříže

Málo známý faktem je, že se jmenuje celý jménem Paris Whiteny Hilton. Křestní jméno však nemá odvozené od francouzské metropole, jak by se mohlo zdát, nýbrž od v angličtině stejně znějícího amerického města Paris v Texasu.

2. Je šikovná

Alespoň se tím všude vychloubá. Tvrdí tak o sobě, že umí dobře lyžovat, mluvit francouzsky nebo že je úžasná kuchařka. Nejraději má lasagne, ale pozor, dva roky byla vegan.

3. Na střední hopsala

Hopsa hejsa do Brandejsa… Tak tam skutečně ne. Ale na střední škole byla roztleskávačka. Není se co divit - vizáž klasické hloupoučké modrooké blondýny na to má…

4. Není modrooká

…jenže málo známým faktem je, že Paris není modrooká. Ve skutečnosti její přirozenou barvou očí je hnědá, modré oči má jen díky kontaktním čočkám.

5. Neumí zeměpis

Celkově znalostně jsou Američani pozadu a v zeměpise tápou nejvíc. Paris se svojí hloupoučkou vizáží není výjimkou. Jednou kdysi tvrdila, že Jižní Korea leží nad Severní Koreou. No, tohle ani není tak problém zeměpisu, jako spíš základní znalosti světových stran.

6. Neumí počítat

Kromě světových stran má trochu pomotané také počty. Kdysi vyřkla větu: "New Mexico, New Hampshire, New Jersey a New York… co je na těch pěti státech tak nového?" Kromě elementární znalosti základních počtů na prstech jedné ruky jí chybí také troch logiky...

7. Zbožňuje Marilyn Monroe

Paris je přímo posedla americkou sexbombou Marilyn Monroe. Kromě toho, že má její obrázky rozvěšené všude po domě, se v ní také docela vzhlíží. Jednou prohlásila sama o sobě prohlásila, že je stejným sexuálním idolem 21. století jakým byla Marilyn v padesátých letech. Odvážné tvrzení, holka…

8. Je egoistická

Pokud nežijete posledních dvacet let v jeskyni, tohle vám asi neuniklo. Ale přesto - kromě toho, že se považuje za novodobou Marilyn, její egoismus došel tak daleko, že nabídla dceři Michaela Jacksona jménem Paris 16 000 dolarů za to, když si změní svoje křestní jméno.

9. Ráda závodí

Když už nevěděla co s penězi, založila si svůj vlastní závodní tým MotoGP. V roce 2011 za její tým MotoGP SuperMartxe VIP by Paris Hilton jezdil dokonce Sergio Gadea, který to s řídítky trochu umí. Pokud očekáváte něco na způsob růžové barvy s modrými hvězdičkami, nejste daleko. Paris dokonce vlastí i závodní licenci na auto, ale zřejmě to za volantem moc neumí, protože skončila na 45 dnů v base za řízení pod vlivem alkoholu.

10. Má divnou tamtu...

Jedna z jejích nejbližších kamarádek na ní donesla, že se Paris chtěla nechat vyfotit pro Playboy. Nakonec se na to vykašlala, protože její broskvička v zahrádce je prý "neobvyklých tvarů".

Slavné rozchody

22. října 2013 v 17:51 | jask*
Platili za nejkrásnější a nejstabilnější pár Hollywoodu. Hráli spolu ve filmech a nikdy o sobě neřekli křivého slova. Nikdo by do nich neřekl, že měli problémy. Přesto se rozešli a nikdo to nečekal.

Bruce Willis a Demi Moore


Jejich manželství trvalo 13 let a během něj zplodili tři dcery.

Překvapením proto bylo, když v roce 2000 oznámili, že se rozcházejí. Zůstali ale dobří přátelé, a to zvláště kvůli dětem.

Demi se podruhé vdala za herce Astona Kutchera, se kterým se ale rozešla po provalení nevěry v roce 2011.

Bruce je zatím stále šťastně ženatý s Emmou Hemingovou, se kterou má dceru.

Tom Cruise a Nicole Kidman


Tom Cruise byl ženatý hned třikrát. Nicole byla jeho druhou manželkou. Spokojeně spolu žili celých 11 let a za tu dobu adoptovali dvě děti, Isabellu Jane a Connora Antonyega. Jejich vlastní se jim podařilo počít až v roce 2001, ale v tu dobu Cruise oznámil rozchod a Nicole o dítě přišla.

Při natáčení filmu Vanilkové nebe se totiž zakoukal do herečky Penelope Cruz.

Cruise ale ve vztazích moc štěstí nemá. Jeho poslední manželství s herečkou Katie Holmes po šesti letech v roce 2012 také ztroskotalo.

Nicole Kidman se v roce 2006 znovu vdala za country zpěváka Keitha Urbana, se kterým má dvě dcery, Sunday Rose narozenou v roce 2008 a Faith Margaret. Tu jim v roce 2010 porodila náhradní matka.

Brad Pitt a Jennifer Aniston


Byla to láska až za hrob. Všichni jim prorokovali dlouhou společnou budoucnost. Pitt zažíval nejlepší dobu své slávy a Jennifer usilovně pracovala na filmech a točila seriál Přátelé.

V roce 2005 jejich manželství skončilo. Stalo se tak poté, co Pitt poznal Angelinu Jolie.

Brad poté přiznal, že ve vztahu s Jennifer nebyl spokojený, bral drogy a představoval si, že jeho manželství neexistuje.

Jennifer problémy zase připisovala velkému pracovnímu úsilí a nemožnosti skloubit dohromady intimní životy.

S Angelinou Jolie žije Pitt dodnes, vychovává s ní šest dětí a prý je čeká i svatba.

Jennifer Aniston je zasnoubená s hercem Justinem Therouxem.

Seal a Heidi Klum


Hvězdný pár měl vztah jako s pohádky. Říkalo se jim kráska a zvíře. On adoptoval její dceru z předchozího vztahu s bývalým šéfem stáje F1 Flaviem Briatorem a nazpíval o ní a pro ni několik písní, ona mu porodila další tři děti.

V roce 2011 začal jejich vztah procházet krizí a v lednu 2012 vyplulo na povrch, že se po sedmi společných letech rozcházejí. Zdálo se, že půjde o poklidný rozchod, ale Seal obvinil svou ženu z nevěry.

Ta mezitím začala chodit se svým bodyguardem Martinem Kristenem.

Bezdomovci, ze kterých se staly celebrity

27. června 2013 v 18:50 | jask*
Ještě před tím, než John Woo, Sly Stallone a další zbohatli, museli žít na ulici. Dnes jim však nic takového nehrozí.

John Woo

John Woo

Režiséra filmů Operace: Zlomený šíp, Tváří v tvář nebo Mission Impossible 2 zasáhla v jeho dětství v Číně velká katastrofa. Když Hong Kong na Vánoce roku 1953 postihl požár, krom padesáti tisíc dalších domů plameny sežehly i dům Woových.

Shořely všechny jejich věci a neměli vůbec žádné peníze. V důsledku toho se ze sedmiletého Johna stal bezdomovec. Po roce stráveném na ulici se však Woovi postavili na nohy a kariéře čínského režiséra nemělo co bránit.

Harry Hudini

Harry Hudini

Podle mnoha názorů byl Hudini nejlepším kouzelníkem ze všech. Před začátkem své magické kariéry však dvanáctiletý Harry opustil svou rodinu a začal se potloukat po ulici. Svou cestu započal ve Wisconsinu, až skončil v New Yorku, kde dlouho marně hledal práci.

Nicméně jeho několikaletá cesta se vyplatila. Možná i jeho zážitky, kdy byl bez domova, potloukal se po ulicích, byl kapsářem a spal v parcích, mu pomohly stát se nejuznávanějším kouzelníkem světa.

Carmen Electra

Carmen Electra

Nádherná modelka a herečka s irskými, německými, mexickými a čerokíjskými kořeny při svém stěhování do Los Angeles také neměla na růžích ustláno. Kráska, původním jménem Tara Leigh Patrick, přijela do LA s balíkem úspor, aby zde rozjela svou kariéru herečky a modelky.

Nicméně začala chodit se špatným chlápkem, který jí o všechny její úspory okradl, díky čemuž neměla holka bez práce a zázemí na nájem a jídlo. Na nějaký čas se z ní stala pouliční holka, než potkala zpěváka Prince, změnila si jméno na Carmen Electra a začala na nás vystrkovat prsa v Playboyi a Pobřežní hlídce.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone

O Sly Stallonovi toho bylo napsáno mnoho. Jeho dětství bylo smutné. Rodiče se rozvedli a on žil u alkoholického táty. Mladý Sylvester Stallone byl pěkný grázl, několikrát byl vyhozen ze školy a když si jeho matka ve Philadelphii našla nového muže, přestěhoval se k ní. Po absolvování školy se přestěhoval do New Yorku, kde žil tvrdý život. V pozdějších rozhovorech přiznal, že v tu dobu byl zlomený a přespával na autobusových zastávkách.

Na jídlo si pak vydělával drobnými pracemi v barech. Tedy až do té doby, dokud se nenachomýtnul k natáčení filmu The Party at Kitty and Stud's, porno snímek, dnes známý jako Italský hřebec. No, ideální debutový snímek to sice nebyl, Sly si však vydělal dostatek peněz, aby mohl začít pořádnou kariéru a dostal se z ulice.

Charlie Chaplin

Charlie Chaplin

Ani rodák z Londýna neměl ve svém dětství na růžích ustláno. Dříve, než se stal dětským komikem v mnoha varieté a cirkusech a mnohem dříve, než se stal filmovou ikonou začátku minulého století, byl dlouhý čas bez domova. Žil s matkou, která trpěla silnými psychickými problémy, které byly spojeny s tragickou smrtí jejího manžela. Nebyla schopná se usmát a už vůbec nemohla nikde pracovat. Říká se, že počátky Charlieho komického talentu se nesou už od dob, kdy se doma snažil rozveselit svou matku.

Poměrně dlouhou dobu žili v absolutní chudobě a jeden čas i bez vlastního domova. Nicméně Charlie Spencer Chaplin už jako osmiletý začal vystupovat v londýnských kabaretech a zbytek jeho příběhu znáte. Stal se komikem obrovských rozměrů. Svými vtipnými gagy doháněl lidi k šílenství. I přestože byl napovrch veselý, tíhu svého dětství si nesl pořád s sebou. Legendární se stala jeho věta: "Miluju procházky při dešti, protože nikdo nemůže vidět, že brečím."
 
 

Reklama