Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Březen 2015

Poněkud extrémní obrázky

29. března 2015 v 16:33 | jask* |  Foto

Když víš, kdy to zmáčknout...

29. března 2015 v 11:56 | jask* |  Foto

Návštěva v Burj Al Arab, nejluxusnějším hotelu na světě

19. března 2015 v 19:34 | jask* |  Ze světa
Burdž al-Ara se pro Dubaj postupně stal stejnou ikonou jakou je Eiffelova věž pro Paříž. Ojedinělá konstrukce, připomínající arabskou plachetnici, stojí na malém ostrůvku stovky metrů od pobřeží a zákazníci se na něj nechávají převážet helikoptérou. Jistou dobu v něm vařil i český kuchař. Stavba stála 650 mil. dolarů a trvala 5 let.

Stavba hotelu Burdž al-Arab stála 650 milionů dolarů a trvala pět let.Stavba hotelu Burdž al-Arab stála 650 milionů dolarů a trvala pět let.Stavba hotelu Burdž al-Arab stála 650 milionů dolarů a trvala pět let.Stavba hotelu Burdž al-Arab stála 650 milionů dolarů a trvala pět let.Stavba hotelu Burdž al-Arab stála 650 milionů dolarů a trvala pět let.Stavba hotelu Burdž al-Arab stála 650 milionů dolarů a trvala pět let.

Hotel Burdž al-Arab (česky Věž Arabů), kterému se také říká díky jeho tvaru plachetnice, se nachází v Dubaji a svým luxusem si dokonce zasloužil i zápis v Guinnessově knize rekordů. Jeho stavba začala v roce 1994 a hotel byl slavnostně otevřen v prosinci 1999. Se svojí výškou 321 metrů je aktuálně čtvrtým nejvyšším luxusním hotelem na světě.

Hotel stojí na uměle vybudovaném ostrově, který je od pobřeží Perského zálivu vzdálený 280 metrů. Základy celého hotelu podpírá 230 čtyřmetrových pilotů, které byly zaraženy do písku. Svým tvarem připomíná jeden druh klasické arabské plachetnice. Ze "stožáru" vycházejí dvě křídla připomínající plachty, prostor mezi nimi pak tvoří atrium hotelu. Při stavbě bylo použito celkem 70 tisíc kubických metrů betonu a devět tisíc tun oceli.

Pro zákazníky je připraveno celkem 202 pokojů, ten nejmenší má rozlohu 169 metrů čtverečních, největší se pak pyšní 780 metry čtverečními. Nejdražším je Královské apartmá, kde za jednu noc zaplatíte téměř 19 tisíc dolarů (363 tisíc korun). Většinou se o Burdž al-Arab mluví jako o sedmi hvězdičkovém hotelu, ale jde spíš o kontroverzní hodnocení. Management se k němu nehlásí, vysoké ohodnocení má na svědomí jedna z novinářek, která se zúčastnila slavnostního otevření a hotelu udělila sedm hvězd ve svém článku.

V kuchyni nejluxusnějšího hotelu na zemi vařil také Čech David Valíček. V arabském hotelu s ním pracovali lidé třiašedesáti různých národností. "Ale já jsem byl prvním Čechem, se kterým pracovali. Každý mě zkoušel, neustále se na něco ptali, zkoumali mě pohledem," říká Valíček.

V hotelu je celkem 60 pater, 202 pokojů a 18 výtahů.

V reatauraci Al Mahara je umístěno obrovské akvárium
s 990 tis. litry vody. Sklo je 18 cm silné, aby dokázalo odolat tlaku vody.

Nejdražším pokojem je Královské apartmá, které se v žebříčku CNN umístilo mezi 15ti
nejdražšmi pokoji světa.

Přivítání a ubytován může proběhnout v soukromí vašeho apartmá.
Po celou dobu pobytu máte k dispozici vlastního sluhu.

V hotelu najdete 8 restaurací, kaváren a barů.

Při výstavbě bylo také použito deset tisíc metrů plátkového zlata.

Plátna starých mistrů?

12. března 2015 v 20:16 | jask* |  Foto
Koukněte se, co se podařilo australskému fotografovi zrealizovat se svou malou pětiletou dcerou. Podařilo se mu vytvořit fotky ze 17. století ve stylu Rembrandta, Rubense.... v nich hlavní úlohu hraje hra světel.
Ženy versus muži

11. března 2015 v 18:00 | jask* |  Vztahy

Podívej se pozorně

5. března 2015 v 17:15 | jask* |  FotoDivy přírody

3. března 2015 v 18:14 | jask* |  Foto
Jsou na světě místa, která svou jedinečností a krásou uchvátí každého alespoň trochu vnímavého jedince, vzbudí jeho úžas, naplní ho úctou k přírodě, obestře všechny jeho smysly a člověk si uvědomí svou malost. Nedotčených míst však na světě dramaticky a stále rychleji ubývá právě činností člověka. K ničení životního prostředí dochází vandalismem, vedlejším vlivem jiné lidské činnosti, ale hlavně v důsledku lidské hamižnosti.


Víte, kolika druhů orgasmu může žena dosáhnout?

1. března 2015 v 15:43 | jask* |  Erotika a sex
Ženské vyvrcholení má mnoho podob a zabarvení. Orgasmus je často popisován jako něco, co začíná krátkým pocitem napětí následované intenzivní rozkoší, která začíná od genitálií, a potom se rozlije do celé pánevní oblasti.1. Vícečetný orgasmus - božský Olymp sexu

Ten zvládají jen opravdoví mistři, ale žádná přesná definice mnohačetného orgasmu u žen neexistuje, stejně tak nikde není řečeno, kolikrát musí k vyvrcholení dojít. Tajemství tkví podle všeho ve velmi citlivém zacházení.

2. Anální orgasmus - dře to, ale jde to

Sexuální rozkoš samozřejmě závisí také na naší otevřenosti. Vyvrcholit takto může jak žena, tak muž. Konečník je protkán dokonce více nervovými zakončeními než pochva.

3. Vaginální orgasmus - mít trochu štěstí

Vaginálního orgasmu je schopno dosáhnout jen 13 procent Češek. Ženy k vyvrcholení většinou potřebují ještě dráždit klitoris. Šance na tento druh orgasmu se ještě zvýší, pokud předsadíte pánev a genitál si přitisknete k rozkroku.

4. Klitoridální orgasmus - klasika

To je nejběžnější typ ženského orgasmu, který je výsledkem přímé stimulace poštěváčku a jeho okolí. To známe všechny, tedy alespoň doufejme!

5. Orgasmus prsních bradavek - každá to nemá

Tento druh orgasmu, který nastává díky stimulaci prsou, zažilo jen malé množství žen. Dosáhnout orgasmu jen samotným laskáním prsou se podaří jen ženám, které mají zvýšenou hadinu hormonu oxytocinu.

6. Mokrý orgasmus - gejzíry vášně

Ženské ejakulace není schopna každá žena, a když už, tak v různě měřitelném množství. Výstřik tekutiny z horní části vagíny v okamžiku silného orgasmu většina šťastných žen popisuje jako maximální prožitek.

Muži, kterým prostě ženy neodolají

1. března 2015 v 15:28 | kafe.cz |  Muži
Každá žena sní o jiném chlapovi - jedna hledá romantika, druhá umělce, třetí intelektuála a jiná se spokojí s pozorným partnerem.

Kouzlo sex appealu


Čím to je, že někteří muži mohou mít každou ženu, a ti ostatní ostrouhají?

Ženy prostě přitahují určité typy a není to zdaleka jen o krásné tváři.

Známe sedm typů, které ženy přitahují. Ale, pánové, pozor! Pokud se pokusíte na čas nebo trvale změnit v jeden z nich, žena zaručeně pozná, že to jenom hrajete a že jste ve skutečnosti někým úplně jiným!

Ale klidně si vyberte něco z každé kategorie a vylepšete si svou osobnost.

Romantik


Jaký je?

Muž, který věří na starou dobrou romantickou lásku. Zahrnuje ženu květinami, čokoládou, během večeře zapálí svíčky, aby vznikla ta pravá atmosféra. Často partnerce volá, jen aby jí řekl, jak moc na ni myslí.

Proč je tak neodolatelný?

Být doceněná, to žena miluje. A romantik jí ten pocit ocenění poskytuje. Neustále jí dává najevo, jak moc pro něj znamená. Partnerka pak může pozornost oplácet a rozvíjet vlastní romantické představy.

Sebevědomý muž


Jaký je?

Je si naprosto jistý sám sebou. Na veřejnosti se chová asertivně a vyzařuje sílu a sebevědomí (pochopitelně jen v rámci únosných mezí, namyšlence v našich kategoriích nehledejte). Nežárlí na každého muže kolem ani na partnerčiny kolegy v práci.

Proč je tak neodolatelný?

Sebevědomí muži ženy přitahují. Pokud je muž přesvědčen o svých kvalitách, jeho partnerka ho jako takového ocení. Navíc, sebevědomý muž se obejde bez neustálého souhlasu partnerky, je samostatný a to ženy přitahuje ještě víc.

Umělec


Jaký je?

Je spontánní a žije pro daný okamžik. Svůj tvůrčí potenciál využije k tomu, aby ženu oslnil a přivábil. Například budoucí partnerce složí píseň, napíše verše nebo namaluje obraz.

Proč je tak neodolatelný?

Každá žena chce zažívat pocity jedinečnosti, chce být něčím zvláštním. A neexistuje lepší způsob, jak jí takový pocit dodat, než z ní učinit svou múzu nebo zdroj inspirace. Žena je fascinována umělcovou kreativní myslí a zbožňuje to, že ji začleňuje do své tvorby. Ať už je charismatický, rebelující, inteligentní nebo ohleduplný, takový typ muže si vždy najde cestu k srdci ženy.

Cizinec


Jaký je?

Pochází ze vzdálené exotické země, má roztomilý přízvuk nebo svérázný pohled na svět. Z našeho pohledu se možná chová trochu divně, ale i ta podivnost je vždy nakonec roztomilá. Mimochodem, nemusí být nutně cizinec, aby se vešel do výše uvedeného popisu. Stačí být zcestovalý a mluvit několika jazyky a kouzlo bude stejně silné jako kteréhokoliv šarmantního cizince.

Proč je tak neodolatelný?

Charisma, osobní kouzlo, říkejte si tomu, jak chcete, ale je to tam. A je v tom to svůdné francouzské »něco«, je ne sais quoi, čemu žena neodolá. Ženu často láká poznat svět, ale většinou je volba cizince pouze produktem touhy randit se zástupcem jiné kultury.

Volnomyšlenkář (neboli Rošťák)


Jaký je?

Je jako vítr. Svobodně se prohání životem a žije dobrodružstvím. Vezme partnerku na divokou jízdu na motorce nebo se klidně vykašle na práci, aby mohli společně vyrazit na cesty. Moc si neláme hlavu s následky, jedná instinktivně a impulsivně.

Proč je tak neodolatelný?

Ženy prostě chtějí mít pro sebe kus rebela (ale nesmí to přehánět, tedy ten rebel, ale ony vlastně také ne). Chtějí se nakazit jeho bezstarostností. Ta příchuť něčeho špatného, nesprávného vyvolává prvek věčného mládí a žena miluje chvíli, kdy se snaží svého divocha zkrotit, i když ví dopředu, že je to marné.

Intelektuál


Jaký je?

Vyvolá intelektuální konverzaci a čeká, co mu partnerka odpoví. Jeho chytrý humor ženu rozesměje a nikdy ji nepřestane udivovat, že dokáže poutavě hovořit o něčem tak nudném, jako je politika. Dovede ho poslouchat hodiny a nikdy se jí neomrzí.

Proč je tak neodolatelný?

Během let muži ubudou vlasy a ochabne tělo, ale pokud dokáže udržet intelektuální zájem ženy, má z poloviny vyhráno. Takovéto spojení je pevným základem vztahu a když muž ženě ukáže, že ho dokáže navázat a udržet, bude brzy jeho.

Pozorný typ


Jaký je?

Podrží ženě dveře od auta, přistaví židli, zaplatí večeři a nezapomene nabídnout dezert. Schůzky domlouvá s předstihem a vždy ženu vyzvedne včas. Je si vědom pocitů partnerky a pozná, kdy chce zůstat a kdy jít.

Proč je tak neodolatelný?

Vypadáte překvapeně.... Myslíte, že někdo takový ženu v dnešní době nezíská? Ale zvažte následující: Žena si prošla vztahy s drsňákem, s hulvátem i s chlápkem, co už nikdy nezavolá. A má toho dost. Prostě přehodnotí svoje priority. Z ženiny strany to chce kus dospělosti, ale většina jich nakonec dojde k závěru, že stojí o chlapa, který se o ně bude dobře starat.

Pranostiky

1. března 2015 v 15:06 | jask* |  Poučení
Pranostiky vycházejí z dlouhodobých historických pozorování. V jistém ohledu předcházeli meteorologii a jejím meteorologickým modelům. Je to žánr lidové slovesnosti. Jde o rčení, které se snaží dávat do souvislosti určité meteorologické jevy a roční dobu, založená na dlouhodobé lidské zkušenosti, potažmo i předpověď těchto věcí. Výraz pranostika je odvozeno z latinského slova prognosis, tedy předpověď. Výzkumem pranostik se zabývá paremiologie, jako součásti lidové slovesnosti se jim věnuje i folkloristika.