Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Červen 2014

Videohumor

24. června 2014 v 15:25 | jask* |  Zábava


Vtípky

24. června 2014 v 13:10 | jask* |  Vtípky
Přijímací pohovor

24. června 2014 v 8:46 | jask* |  Poučení

Žena Barbína si po plastikách ještě uměle snižuje inteligenci, aby byla dokonalá

20. června 2014 v 16:05 | jask* |  Ženy
Feministky dosáhly svého. Každá žena se dnes může svobodně rozhodnout, že se stane sexy panenkou!


Blíží se konec světa. Tahle žena je důkaz, že se civilizace vymkla kontrole. Prošla několika plastickými operacemi, aby se co nejvíce podobala panence Barbie. Momentálně navštěvuje pravidelně hypnoterapeuta, aby ji učinil více...mno... stupidnější. Bude se pak ještě více podobat oblíbené hračce a symbolu blbých blondýnek. Tak si představujeme opravdu originální ambici a životní cíl!

Jmenuje se Blondie Bennettová (38) jméno si nechala změnit v roce 2012. Dokonalá blondýna přiznává, že terapie už nesou první slaďoučké plody: "Cítím se natvrdlejší a zmatenější, je to super!" Chce totiž, aby ji lidé vnímali jako plastovou sexy panenku. "Být bez mozku je toho součástí," dodává. A myslí to úplně vážně. Aby ne, když už v důsledku klesající inteligence ztrácí smysl pro humor. A to asi ani vstupní hodnoty IQ nebyly v jejím případě nijak závratné.

Všechno blonďaté a barbínkovské ji odjakživa fascinovalo. Už v pubertě si odbarvovala vlasy, růžově ladila šatník a navštěvovala pravidelně fitka i solárka. V osmnácti už pracovala v obchodě s Barbínami jako dvojnice populární figurky. Samozřejmě následovala série plastik, kterou si změnila tvář a zvětšila prsa až na velikost 10.

barbieNejdražší lahváče světa!

20. června 2014 v 15:50 | jask* |  Zajímavosti
Tahle pivka se snad ani nevyplatí pít. A na rozdíl od drahých vín asi nebudou ani moc dobrou a zhodnocující se investicí.


Asi nejdražší pivo na světě si dopřál opilý turista z Nového Zélandu, když v jednom baru v Hong Kongu zaplatil za lahváče 2 500 dolarů (přes 50 tisíc korun). Jenže tehdy šlo o omyl při placení kartou, protože pivo stálo 2,5 dolaru.


Jaká jsou tedy ta skutečně nejdražší piva na trhu?

la-vielle-bon-secours

Vieille Bon Secours


Nejdražší pivo světa; láhev tohoto 8% zázraku se prodává v přepočtu za 22 tisíc Kč a koupit si ji můžete na jediném místě na světě - v baru Bierdrome v Londýně.

Abychom vás trochu uklidnili - nejde o běžné půllitrové pivo, láhev je obří a její objem je přibližně třináct litrů. Pokud byste chtěli pivo této značky koupit v běžné lahvi, je cena sice taky celkem vysoká (800 Kč za dva litry), ale přesto mnohem přijatelnější.

tutankhamen-brew

Tutankhamen Brew


Britští archelogové našli v jednom ze starých egyptských chrámů tisíce let starý recept na pivo - a s pomocí týmu odborníků začali v Cambridge podle něj pivo vařit.

Jak přesně chutná, nevíme, ale do piva, na které jsou zvyklí Češi, má prý hodně daleko. Vzniklo přesně tisíc lahví a pravidelně jsou prodávány v aukcích; jejich cena běžně překračuje 500 dolarů - tedy něco přes deset tisíc korun.

samuel-adams-utopias

Samuel Adams' Utopias


Toto pivo vaří Beer Company v Bostonu, jeho jméno odkazuje k Samuelu Adamsovi, jednomu ze zakladatelů USA.

Láhev stojí přes 2 000 Kč, ale také to není jen tak obyčejný lahváč - Utopias se totiž neprodává ve skleněných, ale měděných lahvích, které vypadají jako zmenšená pivovarská várnice.

Jde o nejsilnější pivo na světě (25%!), v sudech zraje až dvanáct let a ročně se vyrobí jen 8 tisíc lahví - navzdory ceně jdou dobře na odbyt.

Nejdražší párty všech dob

20. června 2014 v 15:32 | jask* |  Celebrity
Plánujete uspořádat nějaký opravdu velkolepý večírek? Jen do toho! Nicméně troufáme si říct, že co do luxusu následující párty nepřekonáte.


nejdrazsi-party-vsech-dob-1

36. narozeniny Naomi Campbell (1,8 miliónů USD)


Čokoládová modelka (*1970) oslavila šestatřicet let v jednom z nejluxusnějších hotelů světa, dubajském Burj Al Arab. Velkolepá párty trvala tři dny a každý večer byl na jiné téma - všechno bílé, samba a hip hop.

nejdrazsi-party-vsech-dob-2

Šedesátiny Davida Bondermana (7 miliónů USD)


Když někdo chce, aby mu šedesátiny zpříjemnili Rolling Stones či komik Robin Williams, musí počítat s tím, že ho to bude stát pěkný ranec. Spoluzakladatel Texas Pacific Group (*1942) si to se svým více než třímiliardovým jměním nicméně mohl dovolit.

nejdrazsi-party-vsech-dob-3

Třinácté narozeniny dcery Davida Brookse (10 miliónů USD)


Dceruška izraelského podnikatele Davida H. Brookse si přála k třináctým narozeninám živá vystoupení kapely Aerosmith, rappera 50 Centa a zpěvaček Stevie Nicksové a Ciary. A zazobaný papínek jí to samozřejmě splnil. Aerosmithna párty v newyorském Rainbow Room dorazili tryskáčem Brooksovy společnosti.

nejdrazsi-party-vsech-dob-5

Padesátiny brunejského sultána (27,2 miliónů USD)

Půlstoletí na tomto světě si zaslouží opravdu pořádnou oslavu. Zlatým hřebem padesátin brunejského sultána Hassanala Bolkiaha (*1946) bylo vystoupení Michaela Jacksona, během něhož hosté pojídali ten nejdražší kaviár a zalívali jej nejlepším šampaňským. Nebyli jste tam náhodou?

Je libo bydlení na stromě?

20. června 2014 v 14:45 | jask* |  Zajímavosti
Také jste v dětství toužili po domku v korunách stromů, po bydlení ve větvích, mimo dosah rodičů a civilizace? Chtěli jste mít tajné útočiště, místo, kam mohou jen vaši přátelé a nikdo jiný? Takové bydlení však mohou mít i dospělí, nejen děti. Vyhledávají ho lidé milující přírodu, kteří v jejím lůně takzvaně dobíjejí baterky.


Ať už takovýdům v korunách stromů vypadá jakkoli, ať připomíná vosí či ptačí hnízdo, chaloupku na kuří nožce, rozhlednu nebo loď, vždy je to fascinující místo, které ovládne člověka, který se na takovém místě objeví. Pro někoho může znamenat příjemnou dovolenou strávenou na pěkném místě a pro jiného celoživotní filozofii.

Malování na tělo - bodypainting

20. června 2014 v 13:56 | jask* |  Zajímavosti
Bodypainting je odnož výtvarného umění používající k malbám (někdy doplněným i o další prvky: flitry, plastové tvary anebo přírodní doplňky) většinou ženské tělo. Maluje se štětcem nebo technikou airbrush a speciálními přírodními, netoxickými barvami, které jsou snadno smývatelné vodou.


Bodypainting je umění velice staré, za jeho "autory" se považují domorodci z Nové Guneie, kteří jej používali pro náboženské účely. Z tohoto místa se rozšířil do celého světa. Velký rozmach začal v 60. letech, v době Hippies, nebyl ovšem konzervativní americkou společností dobře přijímán. Skutečného rozkvětu se dočkal až v 90. letech.

Bodypainting má i své soutěže, nejznámější evropskou soutěží je World Bodypainting Festival. http://www.bodypainting-festival.com/


Tajemství zahrad aneb ploty jako umělecká díla

20. června 2014 v 8:43 | ŽENA-IN |  Zajímavosti
Dá se kamenná zeď vůbec nazvat plotem? V každém případě je snem mnoha majitelů domů. Pocit soukromí je určitě k nezaplacení, ale když už je stavíme, mohli bychom do nich vložit trochu invence. Co vy na to?
Stavět okolo domů neprodyšné zdi je dnes velkou módou. Každý si chrání své soukromí, to je pochopitelné, ale mám obavy, že se z našich měst (zvláště z těch satelitních) stane jedno velké bludiště.

Ale jsou zdi, které mají své kouzlo. Jako v animované pohádce "Zahrada". Mají v sobě tajemství a vzbuzují touhu podívat se, co je na druhé straně.

Ale není zeď jako zeď. Kdybych si ji měla postavit, byla by určitě z kamene. Kamenná zeď je krásná sama o sobě. Ale když je sestavená s umem a fantazií, vznikne doslova umělecké dílo, srovnatelné s prostorovou plastikou ve městě, či přírodě.

Co říkáte na originální nápady ze světa? Chtěly byste mít takovou zeď u svého domu?

Vychytávka - Pán prstenů a času

20. června 2014 v 8:16 | jask* |  Zajímavosti
Svět je svědkem mnoha zajímavých vynálezů, ten následující je jedním z nich. Designéři RingClock si řekli, že když může být mobil místo hodinek, proč by nemohli být hodinky místo prstenu? A tak vznikl nápad na jeden z nejoriginálnějších ukazovačů času, jaký kdy spatřil svět.RingClock mají krásný čistý design a dávají funkci věci, která do teď vlastně jen oddělovala ženaté od svobodných a rappery od zpěváků. Pokud tedy chcete do repertoáru odpovědí na otázku "Kolik je hodin" přidat zdvyžený prostředníček s hláškou "Se koukni sám", můžete si Ring Clock pořídit v předobjednávce za "lidových" 235 dolarů, což je 4 700 Kč.