Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Květen 2014

Nejdražší podprsenky

26. května 2014 v 10:15 | jask* |  Móda
Nejkrásnější světová těla předvádějí ty nejdražší podprsenky. Celková hodnota nevyčíslitelná.

Nejdražší podprsenky

Sexy Splendor Fantasy Bra (12.5 mil. USD)


Přes 300 hodin trvalo zhotovení podprsenky z 18karátového bílého zlata s 2900 diamanty a 22 rubíny, jíž vévodí 101karátový drahokam.

Very Sexy Fantasy Bra (11 mil. USD)

Podprsenku se 70karátovým diamantem Excelsior poprvé představila veřejnosti v roce 2003 německá topmodelka Heidi Klum.Heavenly Star Bra (12,5 mil. USD)

Nejdražší částí podprsenky vytvořené z 1200 růžových safírů ze Srí Lanky je centrální 90karátový broušený smaragd v hodnotě 10,6 milionů dolarů.Red Hot Fantasy Bra And Panties (15 mil. USD)

1300 drahých kamenů včetně 300 thajských rubínů se krásně vyjímá na červeném saténu a skvostném těle brazilské modelky Gisele Bündchen.


Molly Sims Bra (20 mil. US)

Americká modelka a herečka Molly Sims si mohla v roce 2006 vyzkoušet, jaké to je nosit na sobě celkem 150 karátů - mj. dva 15karátové diamanty, jeden 30karátový a jeden 51karátový.


Nejkurióznější podprsenky

26. května 2014 v 9:40 | jask* |  Móda
Pánové, pokud bude mít vaše drahá polovička v nadcházejících dnech svátek, narozeniny nebo pokud budete třeba slavit výročí, mám pro vás několik tipů na skutečně originální dárek.

Nejkurióznější podprsenky

Sice byste se asi shodli na tom, že nejlepší podprsenka je žádná podprsenka, nicméně designy některých kousků jsou vskutku pozoruhodné, v některých případech skoro stejně jako to, co se skrývá pod nimi. A pokud některá slečna není na hrudi příliš obdarovaná, vtipnou podprsenkou to může alespoň trochu vyvážit.


Nejlepší zbraně proti milenkám

14. května 2014 v 15:20 | kafe.cz |  Vztahy
V boji se ženou, která se chystá ukrást vám lásku, nejste zdaleka bezbranné. Tady je přehlídka nejúčinnějších zbraní, s nimiž můžete válku o partnera vyhrát.


Čas

Když budete tlačit partnera ve stylu "Buď já, nebo ona" v období, kdy jím zmítá růžová hormonální smršť první zamilovanosti, velmi riskujete prohru. Je to sice těžké, ale pokud vydržíte rok až dva, než opojení novou ženou vyprchá (a že vyprchá, to je vědecky podloženo), vaše šance budou stále vyšší. Najděte si nové přátele, splňte všechny dávné sny a pokud o svého partnera stále stojíte, vytrvejte. Dřív nebo později to bude milenka, která začne dostávat svého vyvoleného pod tlak, kdy se rozvede a jak hodlá situaci řešit. Tím si podřízne větev.

Stereotyp

Klid. Statistiky hovoří pro vás. Pouhých 8 % mužů podle nedávné německé studie nakonec opustí své dlouholeté partnerky a vytvoří novou rodinu s milenkou. U nás sice žádný podobný průzkum na toto téma neproběhl, ale o moc jiné to nejspíš nebude. Muži se dobrovolně nechtějí vzdát rodinného "krbu" a všech benefitů, které pro ně představují. Místo výčitek, slz a naléhání zatněte zuby a v rámci možností připravte doma takovou atmosféru, aby z ní bylo hodně složité utíkat. Sexulogové radí především nezačít se vyhýbat sexu, což situaci vždy jen zhoršuje.

Empatie

Přestaňte urychleně řešit, o kolik je vaše sokyně mladší, krásnější nebo štíhlejší. Dost pravděpodobně to nemá tak velký význam, jaký těmto veličinám přikládáte. Podle floridského psychologa a manželského poradce M. Garyho Neumana podvádí své dlouholeté partnerky kvůli lepšímu sexu nebo atraktivnímu vzhledu milenky jen menšina mužů. Většina hledá v cizí posteli především pochopení, povzbuzení a pocit "chlapství". Takže existuje téměř jistota, že když začnete svému partnerovi opět pozorně naslouchat a občas ho pochválíte, přestane se rozhlížet jinde. Doktor Neuman tvrdí: "Jen osm procent podvádějících mužů uvádělo, že to bylo kvůli nespokojenosti v sexu s partnerkou. Plných 88 procent mužů tvrdilo, že milenka nevypadala lépe nebo neměla lepší postavu než partnerka." Na prvním místě odpovědí na otázku: "Proč tedy?" byla emocionální nespokojenost ve vztahu.

Chladná hlava

Bez ní to nepůjde. Jestliže se potřebujete vyplakat, vyvztekat nebo svěřit, zavolejte kamarádkám. Je zapovězeno bombardovat partnera nebo dokonce jeho milenku výhružnými nebo zoufalými esemeskami. Kontaktovat případného partnera milenky a spolčovat se s ním ve věci: "Co proti nim dvěma podnikneme." Vydírat partnera, předstírat sebevraždu, ničit mu osobní majetek apod. Nejen, že to vůbec nefunguje, ale ještě ze sebe uděláte semetriku, kterou opustit bude snazší.

Proměna

Mnoho mužů vábí milostné dobrodružství proto, že svou partnerku příliš dokonale znají. Jen si vzpomeňte třeba na slavného filmového Kristiána - co dělala jeho hodná, ale uťápnutá Mařenka, zatímco šeptal oslnivé Zuzaně o zvěvu cikád v Kairu? Seděla doma s dominem a papučkami. Teprve, když odjela k tetičce, nebylo po ní ani vidu ani slechu a dala se do pořádku, Kristiánova milostná dobrodružství byla minulostí. Nemusíte samozřejmě rovnou jezdit k tetičce, ale věnujte se víc sama sobě, svým přátelům a koníčkům. V očích partnera získáte na zajímavosti a určitě si přestane být sám sebou tolik jistý.

9 povolených hříchů

14. května 2014 v 14:38 | kafe.cz |  Zdraví
Čokoláda. Alkohol. Steaky. Káva. Stres. Symboly nezdravého životního stylu možná nejsou tak nezdravé, jak si myslíte. Objevila jsem pro vás 9 hříchů naší životosprávy, které mají velmi příznivé vedlejší účinky.

Ve víně je nejen pravda


...ale také velmi silné antioxidanty, kterými můžete účinně bojovat proti stárnutí (což samozřejmě neznamená, že bychom měli bojovat v měřítku jedna láhev denně). Vědci už dlouho vědí, že některá červená vína, zejména ta, co se pěstují na jihozápadě Francie, jsou přímo elixírem delšího a zdravějšího života. Obsahují totiž vysokou hladinu procyanidinů, látek, které zabraňují kornatění cév a jsou prevencí srdečních chorob.

Nestresujte se kvůli stresu


Pokud nás stres úplně neovládne, může fungovat jako skvělý doping, který vás nastartuje a dovede k vyšším výkonům. Při "dobrém" stresu dostane náš organismus dávku adrenalinu a kortizolu, které nás vybudí k akci. Projevuje se například jako tréma, kterou pociťují herci, než podají na jevišti své nejlepší výkony. Stresové hormony způsobují, že jsme bystřejší, rychlejší, intenzivněji prožíváme okamžik teď a tady.

Žvýkejte


Ano, existují pravdy, které vám zubař nikdy nepřizná. Jako například fakt, že žvýkání žvýkaček bez cukru skutečně pomáhá předcházet zubnímu kazu. Obsahují totiž xylitol, náhražku cukru, která vyhání ošklivé bakterie a zlepší chemické prostředí ve vašich ústech.

Nebojte se masa


Maso - zejména pak to červené - má u ctitelů zdravé životosprávy špatnou pověst. Může prý za obezitu, zvýšený cholesterol i rakovinu tlustého střeva. Nyní ale odborníci tvrdí, že steak si můžeme dopřát bez pocitu viny. Část hovězího tuku totiž patří mezi mono-nenasycené mastné kyseliny, což znamená, že pomáhá snižovat hladinu cholesterolu podobně jako olivový olej nebo avokádo. Měli bychom vyhledávat zejména hovězí maso z kusů chovaných pod širým nebem a krmených trávou.

Mlsejte čokoládu


I když mléčná čokoláda by to u většiny z nás asi vyhrála coby spolehlivý dobíječ baterek, ta tmavá vítězí u specialistů na výživu, protože je přímo nabitá antioxidanty. Oba druhy pak v našem mozku uvolňují endorfiny a serotonin, takže působí jako antidepresivum.

Odhoďte slunečník


Neblahé účinky přehnaného slunění jsou dobře známé: pigmentové skvrny, předčasné stárnutí pleti, kožní nádory. To by nás však nemělo vést k tomu, že bychom se pobytu na slunci začali vyhýbat úplně. Sluneční paprsky našemu tělu totiž pomáhají produkovat vitamin D, jehož nedostatek způsobuje osteoporózu. Nedostatek slunečního svitu může vyvolat také "depresi".

Pijte kávu


Káva může za vysoký tlak - tak zní další klišé strážců zdravého životního stylu. Podle Waltera Willetta, profesora lékařství z Harvardské univerzity, však její pití snižuje pravděpodobnost, že skončíte v nemocnici s ledvinovými nebo žlučníkovými kameny. Kromě toho působí také jako mírné antidepresivum. Neměli bychom ale pít víc než tři šálky denně, jinak bychom mohli ublížit svému žaludku.

Lenošte


Neproduktivní civění "do blba" nemusí být zdaleka tak neproduktivní, jak na první pohled vypadá. Právě během denního snění totiž někdy dostáváme ty nejlepší nápady. Své o tom ví například Patrick Scullin, zakladatel úspěšné reklamní agentury: "Nejlepší nápady dostávám tehdy, když se snažím na ně nemyslet. Chcete-li, aby vás políbila múza, nastudujte si problém a potom ho pusťte z hlavy," radí. "Nechte své myšlenky jen tak těkat a popusťte uzdu fantazii. Nápady se brzy dostaví."

Hrajte počítačové hry


Ptáte se, co proboha může být zdravého na počítačových hrách, při kterých jen sedíte s očima upřenýma na monitor a mrzačíte si ruku, ve které svíráte myš? Zkuste ty interaktivní, při kterých nesedíte, nýbrž můžete v obýváku propotit tričko. Díky bezdrátovému dálkovému ovladači, popřípadě podložce si na ní můžete zahrát virtuální tenis, golf, bowling, nebo třeba zacvičit si jógu. Těmto hrátkám prý propadla dokonce i britská královna.

WTF? Mohli jsme mít moře, česká media mlčí! Sdílejte!

1. května 2014 v 20:09 | jask* |  Video
Ani apríl, ani RTL, ale virál pro kampaň http://www.chcimore.cz


Nejpálivější burger na světě dokázalo dojíst jen 59 lidí ze 3000!

1. května 2014 v 19:58 | jask* |  Zajímavosti
Zabiják z Anglie má jméno XXX Hot Chilli Burger a po jeho pozření vám nebude stačit vypít litr mléka nebo sníst kilo jogurtu. Stejně shoříte.

chilli_burger_1


A není se čemu divit, zatímco známé papričky Jalapeño mají 2,500 - 8000 jednotek pálivosti (JP), omáčka, která je natírána na maso jich má neuvěřitelných 9,2 milionu. Bylo by už i lepší si do úst nastříkat dávku pepřového spreje (3-6 milionů JP) než jíst místní omáčku.

Ta se vyrábí napařováním speciálního chilli koncentrátu a přidáváním oxidu uhličitého.
Vznikne téměř vražedná kombinace, která už dostala do nemocnice 5 lidí, čtyři z nich utrpěli anafylaktický šok a jednomu praskl vřed. "Přišel jsem jeden nafoukaný chlap a když odcházel, musel si zavolat sanitku, udělalo se mu dost špatně. Nakonec jsem se dozvěděl, že měl žaludeční vřed, který mu díky mému hamburgeru praskl," říká kuchař a majitel podniku pan Gambardella.

Po zmíněném incidentu zavedl pravidlo, že každý kdo si XXX Hot Chilli Burger objedná, musí nejprve podepsat prohlášení, že hamburger bude konzumovat na vlastní zodpovědnost a pokud se něco stane, nebude z toho vinit podnik.

Gambardella prý nikdy svůj speciální hamburger nejedl, má z omáčky strach. A my se mu nedivíme, když během doby, co lahůdku připravuje, viděl desítky nechutných scén. "Velmi často nám tu lidé zvrací, začnou se svlékat a běhat nazí, prosit o milost, brečet a nebo se svíjí na zemi. Potom ztratíte chuť něco takového vyzkoušet," dodává padesátipětiletý kuchař.


Podle jeho slov však lidem vždy vysvětluje, že se nejedná o legraci a má pro zákazníky připravenou i jednohubku na ochutnání. Jak se ale říká, vesmír a lidská blbost je nekonečná a tak to zkouší znovu a znovu.

Na otázku, kde vzal tak pálivou omáčku, odpoví zkušený obchodník pěkně ostře: "Když vám to řeknu, budu vás muset zabít."

chilli_burger_6

Nebylo by na škodu si hned vedle otevřít obchod s mléčnými výrobky. Všimnete si, kolik již vyzyvatelé stihli upít mléka a kolik ujíst burgeru. Prachy se budou hrnout.

Dokážete si představit, jaké to vypadá druhý den ráno na záchodě?

Kdybyste chtěli údajně nejostřejší jídlo v Británii ochutnat, tak zamiřte do podniku Burger Off v Hove západně od Brightonu.Dnes je první máj. Připravte skvělý nápoj lásky!

1. května 2014 v 19:49 | jask* |  Magie
Nápoj lásky byl vedle elixíru věčného života věčnou touhou alchymistů, babek kořenářek, všech, co se zabývali magií. Z pravěkých pramenů vychází, že hlavní byly správné ingredience. Často se nápoj lásky, který měl svou silou a kouzlem zajistit láskyplné pouto, zaměňoval s afrodiziakálním nápojem, který nabuzoval tělesnou touhu, silný chtíč a sexuální výdrž.

love

Tato magická tekutina, vzácný lektvar, měl v osobě, která ho vypije vzbudit lásku k jiné osobě. S přípravou se pojily složité rituály, aby láska vzplanula mezi dvěma konkrétními osobami, aby nedošlo k chybě. O vyvolání lásky se lidé pokoušeli také pomocí zaříkání, rozpouštěním voskové figurky, která představovala očarovávanou osobu, a jinými magickými praktikami.

Nápoje lásky a zaručené recepty se vytvářely odpradávna. Vyskytují se ve starověkých legendách, opěvují je lidové písně a jsou popsány v básních a eposech. Ne vždy však byly tyto nápoje bezpečné. Některé byly zcela jedovaté, proto byly zakázány.

Základem nápoje lásky by mělo být něco od osoby, kterou chceme očarovat, i osoby, která se snaží lásku získat - aby došlo ke správnému spojení. Nejlépe by měla fungovat jejich krev, ale postačí i nějaká součást oblečení nebo vlasy, které je třeba spálit na popel. Dalšími přísadami byly výtažky z pohlavních orgánů různých zvířat a ptáků (hrdličky, vrabci, vlaštovky), jindy se do nich přidávala přírodní afrodisiaka (ambra, ibišek, mandragora, ženšen).

NÁPOJ LÁSKY

  • 2 granátová jablka
  • 250 g jahod
  • 2 velká jablka
Granátová jablka vymačkáme, ideálně na ručním lisu na citrusové plody. Jahody nasekáme najemno nebo rozmixujeme a smícháme se šťávou z granátových jablek. Jablka odšťavníme a přidáme ke směsi.

Zaklínadlo:

loveNamícháme nápoj lásky,
pro šeredy i pro krásky,
z jabka granátového šťáva,
chlap nebude žádná sláva,
jahody když přidáme,
lepšího si získáme.

Vyzkoušíte?