Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Březen 2014

Z ochutnávky pokrmu chilli

27. března 2014 v 10:13 | jask* |  Zábava

Nechám vám na zvážení

27. března 2014 v 8:58 | jask* |  Internet


Nejen pastva pro oči, ale i chuťové buňky :-)

25. března 2014 v 17:37 | jask* |  Recepty
Klikni na obrázek, potom ťukni na vybranou buchtu (obrázek) → poté klikni na → NAVŠTÍVIT STRÁNKU.


Víte, co ženy rozhodně nechtějí slyšet po sexu?

25. března 2014 v 17:06 | ŽENA-IN |  Vztahy
O tom, jak fungují (a nefungují), už bylo napsáno mnoho. Často naše spory a problémy v partnerských vztazích vznikají kvůli tomu, že někdo něco řekne, nebo naopak neřekne, když má. A co se týká sexu, jsou řeči ještě mnohem citlivější téma.

sex

Nevím, jak muži, ale my ženy jsme někdy citlivé na to, co muži říkají. A jsou chvíle, kdy jejich řeči (i když třeba dobře myšlené) vnímáme ještě víc - třeba po milování. Jsme ještě duchem nepřítomné a potřebujeme se vzpamatovat, zatímco muži se celkem rychle vrací do normálního stavu. A pak mohou říct něco, co nerady slyšíme.

Je fakt, že je nepoužívají všichni muži, někteří dokonce vůbec. Ale některou z nich čas od času uslyší od chlapa každá žena.

  • Lásko, musím jít, už nemám čas, případně Dělej, zlato, musíš jít, musím jít dělat… (doplňte si cokoliv).
Tyto věty se nejčastěji objevují u náhodných známostí, případně u ženatého milence, který spěchá domů za manželkou. "Neznám nic horšího, než když se chlap hned po sexu rychle oblékne a rozloučí se, protože musí jít domů. Měla jsem ženatého milence, který to dělal skoro pokaždé, naštěstí jsem měla sílu se s ním rozejít," říká nezadaná Milada, která už poznala docela hodně mužů. "Když se teď s někým poznám, nejdřív se ptám, jestli je ženatý. Protože ty ukradené chvilky mi nestačí."

  • Bylo to dobrý (či nebylo to špatný), ale ještě by ses měla hodně učit.
Na začátku je pochvala, ale vzápětí pokárání. Samozřejmě my ženy neděláme všechno tak, jak si to představujete, ale dá se to říct i lépe. "Tohle mi jeden z bývalých milenců řekl jenom jednou. Sám nebyl v posteli žádný přeborník, ale mě hned poučoval, co bych měla dělat jinak... Víckrát už jsem se s ním nesešla," přidává svou zkušenost Katka.

  • S žádnou jinou nebyl sex tak skvělej, nic takovýho jsem ještě nezažil...
Tyto věty zní docela hezky a muži je asi nemyslí zle, ale mnoho žen nerado slyší o bývalých ženách či přítelkyních, ačkoliv z toho srovnání vycházejí lépe. "Mnohem lepší je, když chlap prostě řekne jen: Jsi úžasná, bylo to krásné, než že můj výkon přirovnává k těm předešlým. Ale přežít se to dá," říká Anna.

  • Proč ti to tak dlouho trvá? Jsi vůbec schopná mít orgasmus?
"Když mi jeden z bývalých milenců řekl tuhle větu, myslela jsem si, že mu jednu vrazím. Co si myslel? Že budu mít orgasmus během těch tří minut, co trval náš sex? Asi byl překvapený, když jsem na něj vyjela, že už mu do toho nic není, protože už se nikdy neuvidíme," podotýká k tomu Jana. A Milada přidává: "Mně jeden dokonce řekl: Mělas někdy orgasmus? A nemůžeš to někdy třeba předstírat? Blbec."

  • Měla by ses víc snažit, nebylo to ono.
To taky potěší... "Jo jo, zvlášť poté, co on se jako milenec moc nepředvede. Takových je taky hodně," myslí si Helena.

  • Smrdíš potem, ty jsi zpocená…
Vůně při sexu a po sexu je zvláštní, u každého jiná. A tyto věty jsou opravdu zbytečné.

  • Někdy ti zavolám, jo?
"Když tohle chlap řekne, už se neozve, to mám vyzkoušené. Většinou se tahle věta používá po náhodném sexu na diskotéce, na festivalech nebo jinde na zábavě. Já na to odpovídám: fajn, když chceš...

A co nás spolehlivě dostane? Když muž neříká nic, ale hned po sexu usne. :-)í do normálního stavu. A pak mohou říct něco, co nerady slyšíme.

Zvládnete vědecké otázky na úrovni základní školy?

25. března 2014 v 16:59 | jask* |  Poučení
Zkuste si jen jen tak tenhle testík.....


Tak to je na mrtvici...

25. března 2014 v 16:51 | jask* |  Video

Experiment Miss: pozná počítač nejhezčí ženu?

22. března 2014 v 9:16 | relaxuj.cz |  Zajímavosti
Výběr nejhezčí ženy ze soutěže Česká Miss očima vědy? Letošní ročník si vzali do hledáčku technologičtí nadšenci a vědci z Přírodovědecké fakulty UK a v počítačovém programu provedli analýzu finalistek, aby vybrali tu s největšími předpoklady na vítězství.

Technologičtí nadšenci z občanského sdružení Žádná věda se letos rozhodli, že kromě typicky mužského posuzování finalistek se na celou věc podívají i vědecky.

Společně s vědci z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy vzali portréty 27 vítězek České Miss z let 2005 - 2013 (za každý rok byla použita tvář České Miss, I. České Vicemiss a II. České Vicemiss; se sehnáním jejich fotografií v potřebné podobě pomohli pracovníci marketingu soutěže Česká Miss) a pomocí speciálního programu, který se pro rozpoznávání shody obrázků běžně používá, z nich na základě 72 vyznačených kontrolních bodů vytvořili portrét, který odpovídá jejich průměru. Podle nich se tak jedná o "ideál české krásy" za posledních 9 let.

Experiment Miss


Je třeba dodat, že se neporovnává účes a barva vlasů, očí nebo pleti. Ne že by to byl přímo záměr, ale použitý program tyto parametry vyhodnocovat neumí. Jak velkou to může hrát roli při volbě Miss, je také dobrá otázka.

Tím byla ukončena analýza a následovala předpověď vítězky letošního ročníku soutěže Česká Miss. Ta byla provedena na základě matematické analýzy letošních finalistek a porovnáním se zmíněným průměrem finalistek z předchozích 9 let. Počítačový program (resp. matematická analýza) tak předpověděl identitu jedné z 10 finalistek, jejíž jméno autoři experimentu drží v tajnosti do doby, než proběhne řádné vyhodnocení soutěže Česká Miss 2014, tedy do večera 29.3.2014. Podle slov Ivana Sobičky, spoluautora experimentu, toto jméno znají pouze 3 lidé z řad realizátorů experimentu a notář, u kterého si jej nechali notářsky ověřit, aby měli v případě shody doklad o pravosti předpovědi. Prozatím předpokládanou vítězku označují jako "Miss Experiment" a ukáže se už za pár dní, zda dotyčná slečna k tomuto "vědeckému titulu" přidá i nějaký další.

Autoři experimentu předpokládají, že se dívka umístí na jednom ze tří výherních pozic soutěže. A že si hodně věří dokazuje i to, že si na její absolutní vítězství dokonce vsadili. Více o experimentu si můžete přečíst na webu www.experimentmiss.cz.

Měla štěstí

17. března 2014 v 9:20 | jask* |  Video
Těžko odhadovat, jak tohle točili, ale stojí to za shlédnutí.


Našli jsme tajuplný ostrov z bondovky Skyfall a další lidmi opuštěná místa

17. března 2014 v 9:14 | ŽENA-IN |  Zajímavosti
Vidíte domy, ulice, leckde i parky s lavičkami. Chybí jediné - lidé. Taková jsou nejopuštěnější místa na světě, z nichž se moderní civilizace vytratila někdy i během pár hodin. Vstoupit na takové území se nikdo neodváží - až na hollywoodské filmaře, televizní dokumentaristy nebo otrlé turisty.

Neviditelná smrt ve městě mladých

Pripjať

Ukrajinská Pripjať je městem v těsné blízkosti jaderné elektrárny Černobyl, kde se zastavil čas. Před jadernou katastrofou tam žilo téměř padesát tisíc obyvatel a věkový průměr nedosahoval ani 30 let. Ale vše se změnilo 26. dubna 1986, po výbuchu jaderné elektrárny Černobyl. Celé město muselo být rázem evakuováno. Dnes je Pripjať doslova ,,město duchů", kde vše zůstalo tak, jak to tam původní obyvatelé ve spěchu zanechali. Oblast je stále silně zamořená především cesiem. Bude muset uplynout alespoň 150 let, než úroveň záření klesne na bezpečnou úroveň.

Tajemný ostrov

Hašima

Viděli jste bondovku Skyfall? Tak to si určitě pamatujete na záběry z malého opouštěného ostrova plného rozpadajících se budov. Natáčelo se na japonském ostrově Hašima, jenž je pro svůj tvar označován jako Gunkandžima, v překladu bitevní loď. Není divu, že si ho pro svou tajuplnou atmosféru vybrali vedle filmařů i dokumentaristi z Googlu (Street View) či televize Spektrum (seriál Zapomenutá planeta).
Ostrov byl obýván od roku 1887, kdy sloužil k těžbě uhlí. Ovšem od 60. let minulého století ropa nahradila uhlí a doly se tak ve velkém začaly zavírat. Oficiální uzavření zdejšího důlního provozu proběhlo v roce 1974. Dlouhá léta byl vstup na ostrov zakázán, ke změně došlo teprve před pěti lety.

Město hříchů a zlata

Bodie

Těžko hledat v USA lepší příklad města duchů než tohle, které pochází z dob divokého západu. Bodie je město, které svého času patřilo k největším a nejmodernějším v Kalifornii. V roce 1876 těžaři v jeho okolí objevili obrovské zlaté žíly a během krátké doby se několikanásobně zvýšil počet obyvatel. Sláva zlatého městečka však trvala pouhé tři roky a od té doby městečko zcela zeje prázdnotou.The Monkey's Finger

9. března 2014 v 18:26 | jask* |  Zajímavosti
Prst opice je jedním z nejmenších žijících primátů na světě. Jinak známý jako druh trpasličích kosmanů. Jejich domovem jsou deštné pralesy v Brazílii, Peru, Bolívii, Ekvádoru a Kolumbie. Od samého názvu, lze odvodit, že jsou malých rozměrů. Pygmy kosmani / prsty opice jsou na světě nejmenší skutečné opice. Úplně dospělý prst opice váží přibližně 4-5 unce, a roste na maximálně 6 cm se na délku (kromě ocasu)!
TOP 5 Nejfotogeničtějších destinací světa!

6. března 2014 v 9:46 | ŽENA-IN |  Přírodní krásy světa
Podle serveru Dailymail.co.uk patří mezi první tři nejkrásnější destinace, které stojí za to vyfotit ...

boraboraOstrov v souostroví Francouzské Polynésie Bora Bora. Ostrov Bora Bora se o prvenství zasloužil díky tyrkysovým lagunám, nádherným korálům a tím, že se pyšní nedotčenými plážemi. Ostrov je jednou z nejdražších destinací světa, kam jezdí trávit svou dovolenou celebrity jako herečka Nicole Kidman, herec Robert De Niro nebo modelka Miranda Kerr.

utesNa druhém místě se umístil nejdelší korálový útes na světě známý jako Velký bariérový útes, je přes 2000 km dlouhý a má asi 600 ostrovů, ležící při pobřeží Austrálie...

gc...a na třetí příčce je Grand Canyon v Arizoně.

baliČtvrtou příčku obsadilo město Ubud na indickém ostrově Bali. Kouzlo Ubudu se nachází na jeho okraji, kde jsou rozlehlá terasovitá rýžová políčka s výhledem po okolí.

rioPátým místem se chlubí Rio de Janeiro a jeho gigantická třicet metrů vysoká socha Krista, která je umístěna na hoře Corcovado a shlíží na celé Rio de Janeiro.Pohled z Eiffelovky

4. března 2014 v 10:12 | jask* |  Zajímavosti
Eiffelova věž je ocelová věž v Paříži, v současnosti nejznámější pařížská dominanta. Byla postavena v letech 1887 až 1889 a až do roku 1930, kdy byl dostavěn Chrysler Building, byla s výškou 300,65 metru nejvyšší stavbou světa. Dnes měří včetně antény na vrcholu 324 metrů. Je pojmenována po svém konstruktérovi Gustavu Eiffelovi.

KLIK

Věž má tři plošiny, první je ve výšce 57 metrů, druhá ve výšce 115 metrů a třetí ve výšce 276 metrů. Třemi nohami věže jezdí lanovky do prvního a druhého patra, ve čtvrté noze jsou schodiště pro pěší. Z druhého patra pak vedou výtahy do třetího patra.