Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Únor 2014

Naučte se číst z kávové sedliny

24. února 2014 v 15:29 | ŽENA-IN |  Magie
Věštění z kávové sedliny není nic neobvyklého. Slýcháme o tom často. Co kdybychom si to samy vyzkoušely? Připravte si mletou zrnkovou kávu a jdeme na to.

káva

Kávu použijeme pochopitelně mletou, zrnkovou. Uvaříme si ji o něco silnější, aby po vypití zbylo v hrníčku co nejvíce sedliny a bylo z čeho "číst".

Hrníček s podšálkem použijeme glazurovaný, světlý, nejlépe bílý. Určitě bychom neměly sáhnout po keramice, kterou používáme do mikrovlnky a je hladká jak zrcadlo a nic na ní neulpí.

Kávu v klidu zamícháme a pomalu vypijeme.

Věštit se dá se i na stěnách šálku, ale lepší je "lógr" pomalu překlopit na podšálek. Pár minut čekáme a potom šálek odklopíme a slijeme přebytečnou tekutinu.

Pak už trochu zapojíme svoji představivost a fantazii, abychom jednotlivým symbolům porozuměli.

Silně intuitivním jedincům se zřetelně objeví obrazce a siluety "osob, zvířat i věcí".

Při čtení buďte trpěliví, nikam nespěchejte!

Jednotlivé symboly

Vidíte- li symbol boty, pohybuje se ve vaší blízkosti falešný člověk.

Vidíte-li rybičku, ta značí těhotenství. Vaše nebo někoho z blízkých.

Symbol sluníčka značí radost, lásku a štěstí.

Vidět můžete také kotvu, která je symbolem zakotvení, tedy pevného domova i zaměstnání.

Oproti tomu obraz letadla znamená dalekou cestu.

Obraz ptáka pak informace a nové zprávy.

Vidět můžete také slona, který značí velkou moudrost (toho, kdo kávu vypil).

Úspěch a kariéra vás čeká, pokud uvidíte v lógru schodiště.

A pokud tam uvidíte květinku, čeká vás velká láska, pokud ji tedy právě neprožíváte.

Přály byste si být bohatá? Tak to jedině v případě, že v kávové sedlině uvidíte šikmý křížek. Pokud uvidíte i konkrétní čísla, klidně na ně vsaďte.

A to je vše.
Pokud v lógru nic nevidíte, nevadí, aspoň jste si daly dobrou silnou kávu. :)

Co dokáží ajťáci

23. února 2014 v 18:42 | jask* |  Zábava
Klikni na obrázek a napiš své jméno a příjmení bez háčků a čárek.


Sněhová lavina

23. února 2014 v 15:38 | jask* |  Zajímavosti
Nejdetailnější záběr sněhové laviny v Itálii, masakr vám řeknu...


Neuvěřitelná fakta

19. února 2014 v 17:04 | jask* |  Zábava
Co možná ještě nevíš...nepochopitelné ....

V Libanonu je mužům dovoleno mít sex se zvířaty, ale ta zvířata musí být samičky. Sex se zvířetem mužského pohlaví může být trestán i smrtí. (Jako kdyby TOHLE dávalo smysl.)

V Bahrainu je lékaři - muži dovoleno vyšetřovat ženské genitálie, ale nesmí na ně hledět přímo. Je mu dovoleno sledovat pouze jejich odraz v zrcadle.

Muslimové se nesmí přímo dívat na genitálie mrtvoly. To se také vztahuje na zaměstnance pohřební služby; pohlavní orgány zemřelého musí být neustále zakryty cihlou nebo kusem dřeva. (Cihlou ???)

Na Guamu jsou muži se zvláštním povoláním - objíždějí venkov a deflorují mladé panny, které jim za svůj první sexuální zážitek dokonce platí. Důvod: podle guamských zákonů se panny nesmějí vdávat. (Nechte mě chvíli přemýšlet - existuje někde na světě povolání, které by se alespoň přiblížilo k tomuto?)

V Hong Kongu může podvedená žena zabít svého cizoložnického manžela, musí to ale udělat holýma rukama. Oproti tomu jeho milenka může být zabita jakýmkoli způsobem. (Aaa! Spravedlnost!)

V anglickém Liverpoolu je prodavačkám dovoleno chodit nahoře bez, ale pouze v obchodech s tropickými rybičkami. (Ale samozřejmě.)

V Kolumbijském Cali je ženě dovoleno mít sex pouze se svým mužem. A když je to poprvé, musí být v pokoji přítomná její matka jako svědek celého aktu. (Začínám se třást jenom na to pomyslím...)

V bolivijském Santa Cruz je pro muže ilegální mít sex s ženou a její dcerou zároveň. (Předpokládám, že prosazení tohoto zákona bylo velikým problémem.)

V Marylandu jsou ilegální automaty na kondomy. Zákonem je povoleno umístit je pouze "na místa, kde je prodáván ke konzumaci alkohol" ( to byla skvělá země? Určitě ne tak skvělá jako Guam!)

Pokud byste křičeli celých 8 let, 7 měsíců a 6 dní, vyprodukovali byste dostatek energie na zahřátí jednoho šálku kávy. (To stěží stojí za to.)

Pokud byste prděli důsledně 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste dost plynu na vytvoření energie srovnatelné s energií atomové bomby. (No, to už je lepší.)

U prasat trvá orgasmus celých 30 minut !!! (V mém příštím životě chci být prase.)

Budete-li bušit vaší hlavou do zdi, spálíte 150 kalorií za hodinu. (To pořád nepřekonává ten prasečí kousek.)

Lidé a delfíni jsou jediné dva živočišné druhy, které dělají sex pro potěšení. (A vepříci mají půlhodinový orgasmus? To není fér!)

Nejsilnější lidský sval je jazyk.

Praváci žijí v průměru o devět let déle něž leváci... (Když umíte používat pravou i levou rukou stejně dobře, tak se děje co?)

Mravenec uzvedne až padesátinásobek své váhy, může táhnout až 30-násobek své váhy a vždy padá na pravou stranu, je-li intoxikován.

Polární medvědi jsou leváci.

Sumec má více než 27000 chuťových pohárků.. (Co může být tak chutného na dně rybníka?)

Blecha dokáže skočit do dálky rovnající se 350-ti násobku její délky. To jako kdyby člověk dokázal přeskočit celé fotbalové hřiště.

Šváb dokáže žít až devět dní bez hlavy a až teprve potom zemřehlady (Hrůzostrašné!)

Sameček kudlanky nábožné si nemůže užívat sexuálních radovánek s hlavou, protože samička začíná sex tím, že mu hlavu ukousne. Někteří lvi se páří více než padesátkrát denně... (V mém dalším životě chci POŘÁD být prase - kvalita vítězí nad kvantitou.)

Motýli mají chuťové orgány na chodidlech. (Jé. To je skoro stejně strašné jako sumec!)

Oko pštrosa je větší než jeho mozek (Takový lidi znám.) Hvězdice mozek nemají. (Takový lidi taky znám.)

Po přečtení toho všeho řeknu akorát: "Ty zatracený prasata" :-)

Chcete rychle otěhotnět? Načasování je základ

19. února 2014 v 16:31 | ŽENA-IN |  Vztahy
Pokud jste se s partnerem rozhodli, že je čas, aby jste se rozrostli o nového člena, jistě se oba nemůžete dočkat. Každý pár si pak většinou přeje, aby se miminko podařilo co nejdřív. Jak tedy načasovat své snažení, aby šance na otěhotnění byla co nevyšší?


prop

Výskyt "nadějných" dnů

  • K otěhotnění může dojít každý měsíc v takzvaném plodném období, které trvá zhruba šest dní. Je to pět dní před ovulací (uvolněním zralého vajíčka z vaječníku) a v den ovulace.
  • Vajíčko po uvolnění přežívá maximálně 12-24 hodin, ale spermie dokáže v těle ženy přežít až týden a na vajíčko si "počkat".
  • Nejpravděpodobněji dojde k otěhotnění tehdy, pokud máte pohlavní styk jeden až dva dny před ovulací.
  • Zjistit přesný den ovulace však není jednoduché, nejjistější je proto užívat si sexu pravidelně jednou za dva až tři dny.
Navíc bylo dokázáno, že proti každodennímu sexu se při této frekvenci zvyšuje kvalita spermatu. Pokud chcete být preciznější, musíte odhalit, kdy u vás zhruba dochází k ovulaci. Menstruační cyklus trvá u každé ženy různě dlouho, od 22 až do 36 dní. Krvácení přichází pravidelně přibližně 12-14 dní po uvolnění vajíčka. Pokud se délka vašeho cyklu mění každý měsíc, posouvá se i plodné období.

Signálem je i mužský obdiv

Některé ženy pociťují příznaky blížící se ovulace velmi intenzivně, jiné vůbec ne. Zkuste se tedy zaposlouchat do řeči svého těla, jisté známky můžete pozorovat třeba již tři týdny před termínem další menstruace:
  • zvýšený vaginální výtok, který má konzistenci vaječného bílku a nazývá se plodný hlen,
  • bolesti na jedné straně podbřišku,
  • pocit, že jste pro muže přitažlivější.
Jedna z nejjednodušších cest, jak zachytit příznaky ovulace, je kontrolovat každý den kvalitu hlenu. Další metody zahrnují měření bazální teploty či používání ovulačních testů.

Role nepravidelnosti

Nepřesné periody nemusí ještě nutně znamenat, že jste méně plodná než ženy s pravidelným menstruačním cyklem. Pokud jsou však periody výrazně nepravidelné nebo delší než 36 dní, je vhodné navštívit ženského lékaře. Někdy tyto změny můžou být způsobeny onemocněním štítné žlázy nebo tzv. polycystickou nemocí vaječníků. Tyto stavy mají vliv na plodnost, proto je dobré začít s jejich léčbou co nejdříve.

Tantrická masáž je hlavně o dotecích

19. února 2014 v 16:01 | ŽENA-IN |  Erotika a sex
Co si představujete pod pojmem tantrická masáž? Je prezentována různě. Někdo v tom cítí čistě sexuální podtext, jiný uvolňující masáž, další neví, co si má představit. Také jsem nevěděla, tak si našla.Tantra masáž využívá vědomého doteku, který hluboce zasahuje do emočního těla člověka. Ten, který dává, je naladěn na své srdce a přijímající si užívá rozproudění životní síly v těle. Náš energetický potenciál ukrytý v sexualitě je skrze lásku a přijetí veden do celého těla a jeho zvědomění a intenzivní prožívání naplňuje tělo přijímajícího uvolněností, vzrušením a extází. Přijímající zvyšuje svou citlivost a více prožívá svou vzrušivost, která jej více spojuje se sebou, se svými tužbami a skutečnými potřebami jako jsou dovyživení dotekem, podpora, úcta k člověku a jeho přirozenosti, vnímání sebe jako součásti Univerza.

Spousta klientů nabízí třeba i třikrát větší sumu za to, když se to celé zakončí sexem a ta holka to vezme. Jenže to už není o masáži, to jsme někde jinde. U pravé tantrické masáže musíte tu hranici udržet.

Ale ten sexuální aspekt při tantrické masáži přece jen je. Člověk se vzruší, často i vyvrcholí.

Říká se, že se dosáhne vysoké energie.

Každý člověk má svoji hladinu energie, jinou máme, když se spolu bavíme, když jsme nemocní nebo ve stresu, to nám energie hluboce klesne, a když jsme vzrušeni, třeba před sexem nebo při tantrické masáži, tak jsem v energii vysoké.

A když je tělo v hladině této vysoké energie, tak v našem těle probíhají léčebné procesy, revitalizují se buňky, energetizuje se tělo. Tak je to i u sexu. Jenže při sexu máme prudký nástup vzrušení, tedy vysoké energie, protože jdeme za výkonem, dosáhnutí orgasmu. Poté však hladina prudce klesne.
Kdežto při tantrické masáži jde o to udržet tu hladinu v těle co nejdéle. Aby se jí celé tělo zaplavilo a mělo to ten správný léčivý efekt.

Vyvrcholení, orgasmus… to je hodně intimní záležitost. Toho klient vždycky dosáhne?

Před masáží si vždycky s klientem řekneme, co ano, co ne. Nikdy nejdeme do ničeho, co člověk nechce.

Vyvrcholení dosáhnout může a nemusí, záleží, jak chce on sám. Záleží na tom, co jeho tělo v tu chvíli chce, protože za moji praxi jsem zjistila, že hlava a tělo mají úplně odlišné řeči.

Měla jsem za to, že tělo je ovládáno myslí.

Z určitého úhlu pohledu ano, ale právě před masáží, když mám s lidmi úvodní rozhovor a oni si něco zásadně nepřejí, tak se to stane. A naopak.

Když chce klient intimní masáž, ale je zablokovaný, my násilím nic neděláme a ani neuděláme. Jindy si klient zase naopak intimní masáž nepřeje, ale protože je to masáž celého těla a já se občas dotknu i intimních partií, tělo se uvolní,a tak je škoda ho ochudit o ten zážitek. Proto jsem zjistila, že tělo a hlava mají jinou řeč. Pracuje se se sexuální energií, ale hlavním smyslem není vyvrcholení, ale doteky.

Duch na silnici varuje před nehodou. Realita, nebo blud?

19. února 2014 v 15:35 | ŽENA-IN |  Tajemno
Tento záznam byl natočen na jednom z nejnebezpečnějších silničních úseků naší republiky, z Bezvěrova do Plzně. Jedná se o místo velmi častých smrtelných dopravních nehod.


Kdybych nevěděla, že ji odvysílalo tak solidní médium, jako jsou Krimi zprávy Prima FTV, asi bych nevěřícně kroutila hlavou. Ale nešlo o žádné duchařské internetové stránky a nejednalo se ani o žádnou recesi, to si vhledem k obsahu a jménu tohoto pořadu nemohou dovolit. Šlo o normálně odvysílanou reportáž, jakou je kterákoliv jiná... a ten pán to tam opravdu natočené měl!


Slyšely jste o hodině mezi psem a vlkem?

19. února 2014 v 15:25 | ŽENA-IN |  Magie
Čas mezi třetí a čtvrtou hodinou ranní, to je hodina mezi psem a vlkem, zvaná také hodina vlka nebo černá hodina. Tuto dobu je lépe zaspat, nebo složit báseň.


Hodina mezi psem a vlkem, čas démonů


Hodina mezi psem a vlkem značí část noci před začátkem svítání, kdy už není úplná tma, ale ještě není ani světlo.

Mezi třetí a čtvrtou hodinou ranní (neoficiálně se přidává ještě cca 30 min po čtvrté hodině) umírá nejvíce lidí, ale také se rodí nejvíce dětí. Živí jsou v této době pronásledováni mrtvými a mrtví živými a také náměsíční si se vydávají na cestu.
Mnoho spáčů je v tomto čase hlubokého spánku pronásledováno svými nejtemnějšími obavami a nočními můrami.
Na druhou stranu také probíhají ty nejerotičtější sny. Že by ti démoni?

V tuto dobu bývá nejsilnější i démon alkohol. Opilci se vrací domů a spousta z nich prožívá halucinace a úzkostné stavy.

Hodina mezi psem a vlkem, doba přízraků

Nejsilněji působí hodina vlků ve dvou měsíčních fázích, když je na obloze úplněk a když je ho polovina.
Půjdeme-li ještě hlouběji do magie, dočteme se, že mezi třetí a čtvrtou hodinou ranní ožívají duchové a objevují se různé přízraky (nejsou tím míněni oni vracející se opilci).

Čím je člověk citlivější, tím více je černou hodinou ohrožován. Dochází u něj k totálním zmatkům, časovým i psychickým.
V tento čas se rozhodně nedoporučuje zabývat se okultismem a magií. Jsou zaznamenány děsivé případy, kdy neznámé síly nabouraly rituály a zničily jejich účastníky. Nebo se může přihodit pravý opak, magické pomůcky přestanou na čas fungovat.

Podaří se někdy fenomén hodiny mezi psem a vlkem objasnit? Možná ano. Ale i tak nevěřící neuvěří a věřící tuto hodinu raději zaspí.

Nebo složí báseň...

Gesta, která ničí vztahy

19. února 2014 v 15:07 | kafe.cz |  Vztahy
Jste zamilovaní, půl roku všechno klape, možná i rok žijete mimo realitu, ale pak sundáte růžové brýle a přijdou situace, které nám znepříjemňují život - hádky, urážení se, neporozumění. Život je příliš krátký, ale přesto se nevzdáváme gest, která vztah zadupávají do země. Která to jsou a jak se jim vyhnout?
Partnerský vztah bývá o lásce, sounáležitosti, kompromisech a měl by pro nás být příjemný každý den. Na vztahu je potřeba neustále pracovat, posouvat jej dál a dál, budovat si se svou polovičkou blízký vztah. I lásce se musíme učit, zkrášlovat ji a opečovávat. Jenže s postupem času, když do vztahu přichází stereotyp a my zjišťujeme, že láska a kvalita nepřijde jen tak sama od sebe, jak nám to ukazují romantické filmy, objevují se gesta, kterými chceme za každou cenu dosáhnout svého, a ty pomalu, ale jistě podrývají pouto mezi dvěma lidmi.

Podle kouče Aleše Kaliny existuje 10 nejběžnějších gest, která mají kořeny již v našem dětství.

1. Urážení se: určitě to znáte…něco se vám nelíbí, nesouhlasíte s tím a místo řešení se nafouknete. Stejně tak jako v dětství, když si malé dítě vymůže to, co chce.

2. Mlčení: možná si to pamatujete ještě jako malé holky, stejně jako já - mlčením řešila naše spory i moje máma, a tím mě vytrestala více než otec, který si mohl hlas vykřičet. Máte-li stejnou zkušenost, může vás potkat to samé, jen aplikované na vztah - mlčení prostě uplatníte na svého milovaného.

3. Sexuální odmítání: "Když to neuděláš, nebudu s tebou spát" - třeba moje kamarádka tento typ vydírání používá často a mnohdy se jí daří "vyabstinovat" to, co chce. A i když se to zdá nemožné, i toto odmítání pochází z dětství. Nebo si snad nepamatujete, když vám rodiče zakázali za špatnou známku televizi nebo lízátko?

4. Vyčítání: většinou povedené gesto, díky kterému dosáhnete svého, ale dosažení cíle je v tomto případě pouze chvilkové a navíc vzbuzuje negativní emoce, které se tak mohou promítnout i do vztahu.

5. Naschvály: ve vztahu neplatí pravidlo "oko za oko, zub za zub" a i když se nám to zdá jako dobrý nápad, oplata nás uspokojí pouze na krátkou dobu a nakonec nás samotné to bolí víc než toho, komu byl naschvál určený.

6. Jed: slova mají sílu, umí potěšit, ale i ranit. Když se taková situace stane jednou, dvakrát ve vztahu, dá se to ještě pochopit, ale jedovaté křičení a urážení za cílem dosáhnout svého vztahu rozhodně neprospívá.

7. Hysterie: nelíbí se vám, že partner nesundává prkénko, že neutáhl ještě kapající kohoutky, že nevynesl odpadky, že není doma, prostě štve vás úplně všechno a řešíte to hysterickým řevem a vyčítáním, co a jak je špatně a co všechno podle vás je jeho chyba? Pak to rychle zastavte. Hysterické výlevy patří mezi ta nejhorší gesta. Navíc stanou-li se na veřejnosti. Pak si můžete být téměř jistá, že o toho svého chlapa přijdete.

8. Připomínání chyb: většinou je to něco, co známe všechny z domova a co jsme tvrdily, že nikdy nebudeme v dospělosti dělat. A přesto to nakonec aplikujeme ve vlastním vztahu. Když už nevíme kam, nemáme příliš argumentů, vytahujeme dávno zapomenuté věci, na kterých chlapa většinou utáhneme. Jenže, pomalinku a polehoučku tím ničíme vztah.

9. Vztek: dupání do země, válení se po zemi, mlácení ručičkama do stolu - situace, které provázely naše dětství, abychom dostaly to, co jsme chtěly. A ne málo se vztek objevuje i v našich ložnicích, jen v mírnější podobě.

10. Uprošování: když nevyjde vyhrožování, urážení se, vztek ani hysterie, zkusí to žena nakonec jako mlýnek s prosbami…a většinou dosáhne svého. Jenže na jak dlouho?

Nejvyšší budova západní Evropy

17. února 2014 v 17:55 | jask* |  Zajímavosti
V Londýně opět přepsali dějiny, tentokrát výškových budov a staveb. Otevřeli vloni slavnostně "Střep."

Podívejte se z nejvyšší budovy západní Evropy

Střep je překlad názvu The Shard a tak se jmenuje mrakodrap, který v Londýně slavnostě otevřel starosta Boris Johnson. Budova je vysoká téměř 310 metrů, tedy přesným údajem má být 309,6 metrů a je nejvyšší v západní Evropě.
Tak jak už to u staveb tohoto typu bývá, jsou v ní hlavně kanceláře, pak byty bratru za miliardua také restaurace, aby nájemníci netrpěli hladem a samozřejmě hotel.

Pro zbytek chudého světa je tady alespoň vyhlídka, která by měla stát v přepočtu necelých osm set korun a díky které je vidět vážně široko daleko. Nepadne-li na město nad Temží mlha.Svátek sv. Valentýna se blíží

7. února 2014 v 13:13 | jask* |  Láska
Svátek sv. Valentýna bude v pátek. Přesněji řečeno bude to pátek 14. února 2014. Poslední pracovní den týdne je k oslavám lásky jako stvořený.


Rozdíl mezi myšlením muže a myšlením ženy

6. února 2014 v 16:31 | jask* |  Vztahy
Nevypadáme stejně. Nemáme stejné mozky. Nemáme stejné myšlení. I tak se ale máme rádi.Muž:

myslí na A, řekne A, chce A

Žena:

myslí na A, řekne B, chce C, doufá v D, ale uvažuje i nad E a F.
Není důležité, jestli dostala A, B, C, D, E nebo F, protože v tu chvíli chce G. Ale při takovém přístupu dostane tak akorát velké H... :•))