Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Květen 2013

Kompilace plná bolesti a gymnastických míčů

30. května 2013 v 20:41 | jask* |  Video
Sestřih, ve kterém narazíte na hromadu hrdinů, kteří mají pocit, že skok na gymnastický míč se jim nevymstí.


Gymnastický míč je výborný nástroj. Lékaři jej doporučují především na rehabilitaci. Existuje však taková menší úměra, že čím více se člověk na gymnastickém míči může zregenerovat, tím více se také může zlikvidovat, o čemž mohou nejlépe hovořit protagonisté následujícího videa.

Je sice sranda po srážce s ostatními míči letět tři metry, menší už ale je procházka po hlavě po běžícím páse. Pojďme se proto podívat na další kandidáty na Darwinovu cenu.


Kreativní pouliční reklamy

30. května 2013 v 17:42 | jask* |  Zajímavosti

Reklama je všude kolem nás, a přestože se ji snaží politici v současnosti vymýtit z okolí dálnic, stejně na nás bude útočit v rádiu, televizi, ale i na ulici.Nicméně ne každá reklama je sama o sobě otravná. I v televizi se najdou světlé momenty, vzpomeňme třeba na legendárního Bobika nebo na "Maminko, až ten plot budu natírat příště, vy už tady nebudete."

Na ulicích to je ale bída s nouzí - nudné letáky, trapné akce. Tedy co se naší republiky týče. V zahraničí se naopak dá narazit na hodně povedené a kreativní kousky!


Nejšílenější kérky

30. května 2013 v 17:15 | jask* |  Krávoviny

Své tělo si lidstvo zdobí odnepaměti. Donedávna bylo tetování výsadou vězňů, nyní do sebe nechají píchat i topmodelky. Ovšem to, co si pořídili tihle týpci, zaslouží přinejmenším vaši pozornost!


Nejšílenější kérkyKdyž chybí mozek v hlavě, je třeba si ho alespoň namalovat. Ale Einsteina to z vás neudělá.
Nejšílenější kérkyPoměrně vtipný způsob, jak se vypořádat s neúprosnou alopecií. Panáček však časem skončí na mýtince.
Nejšílenější kérkyOpravdový gurmán. Vejce se slaninou a fazolemi si na svou hlavu nevytetoval ani Zdeněk Pohlreich.
Nejšílenější kérkyNěkdo mu asi nasadil brouka do hlavy, tak si nechal vytetovat osminohého členovce rovnou na pleš.
Nejšílenější kérkyMohutný knír Vikinga? Ten tenhle chlápek jistě má, ale na rozdíl od ostatních i vzadu. Své okolí si prohlíží v rozsahu 360 stupňů.
Nejšílenější kérkyNejlepší způsob, jak se ubránit přepadení. Smrťáka asi nikdo zezadu jen tak někdo nepicne. Navíc majitel tohohle dílka nevypadá, že by si nechal cokoli líbit...
Nejšílenější kérkyMilovník východních filozofií. Někdo své vyznání prezentuje v sektě, tento mladík se ovšem rozhodl přesvědčit nevěřící jiným způsobem.
Nejšílenější kérkyCo je šeptem, to je čertem. Tenhle "čert" si o špitání řekl rázným způsobem. Co dodat? Snad jen "no comment". S dvěma M.
Nejšílenější kérkyŽe si plešouni leští své hlavy do lesku, je známá věc. Díky tomuhle tetování je však zdání křišťálové koule dokonalé.
Nejšílenější kérkyTak s tímhle tetování se úklona před dámou nedoporučuje. Lepší je nebýt gentleman a kloubouk vůbec nesmekat.

Nejšílenější kontaktní čočky

30. května 2013 v 17:02 | jask* |  Móda
Spousta lidí se špatným zrakem je smířena s brýlemi, nicméně někteří dávají přednost kontaktním čočkám. Ty však nemusí sloužit pouze k lepšímu vidění; mohou také z vašich očí udělat něco vskutku šíleného!Jistě znáte příběh génia z naší kotliny jménem Otto Wichterle, který vynalezl klasické gelové kontaktní čočky, a v podstatě tak změnil svět.

Svou licenci prodal roku 1965 Američanům, kteří následně rozjeli byznys velkých rozměrů. Postupem času pánové za oceánem nehleděli ani na patentem chráněný postup výroby čoček, takže se s nimi český vědec několikrát soudil. Jak by asi reagoval, kdyby viděl, jaké paskvily se tvoří dnes?


Nejšílenější účesy

30. května 2013 v 16:44 | jask* |  Zajímavosti
Někteří lidé chodí neustále ostříhaní nakrátko, aby se o své vlasy nemuseli starat, ale najdou se i tací, kteří se rozhodně nebojí s porostem hlavy experimentovat. Podívejte se na přehlídku těch nejšílenějších účesů!


Vlasy nejsou ničím, bez čeho by se naše tělo neobešlo, je jim však věnována značná pozornost prakticky ve všech kulturách. Plní výraznou estetickou funkci a často do značné míry charakterizují osobnost či životní postoj člověka - ať už se jedná o punkové číro, emo-patku nebo pořádnou metaláckou mařenu.

Účes se může stát vyjádřením revolty či momentálního duševního rozpoložení, a také jedinečným prostředkem, jak na sebe upoutat pozornost. Je pravdou, že majitelé některých vskutku extravagantních ozdob hlavy jdou i na rušné ulici poměrně těžko přehlédnout...


Šokující: 100 lidí zemře na palubě letadla

30. května 2013 v 15:59 | jask* |  Zajímavosti

Cestování letadlem je považováno za nejbezpečnější způsob dopravy, stále při něm ale dochází k různým nepředvídatelným událostem. Běžný člověk si vůbec neuvědomí, co všechno je s létáním spojeno!

Šokující: 100 lidí zemře na palubě letadla

Ať už za sebou osobní zkušenost s cestováním letadlem máte, či nikoliv, následující pozoruhodná fakta týkající se vzdušné přepravy by vás mohla zaujmout!

- Kdyby se zeměkoule zmenšila do velikosti běžného stolního glóbu, výška, v níž letadla obvykle létají nad zemí - cca 10,5 km -, by představovala pouze asi 2,5 mm.

- Boeing 747 nalétá průměrně přes 56 miliard kilometrů, což je asi 75 000 cest na Měsíc a zpátky.

- Jedno ochranné sklo kokpitu Boeingu 747-400 stojí tolik jako BMW.

- Na jedno křídlo Boeingu 747-400 se vleze 45 osobních automobilů střední třídy.

- Velký proudový motor má výkon zhruba 70 000 koňských sil, tedy přibližně jako 58 vozů Bugatti Veyron Super Sport.

- Přestože jsou na palubě každého letadla lékárničky a je zajištěno rychlé rádiové spojení s lékaři na zemi, zemře každoročně za letu na záchvaty, infarkty a další náhlé zdravotní komplikace okolo sta lidí.

Na tomto videu je zachycena veškerá světová letecká doprava v průběhu čtyřiadvaceti hodin. Každá žlutá tečka představuje jedno letadlo.


- Pouze pět států na světě nemá vlastní letiště. Ve všech případech se jedná o evropské země - Andorru, Monako, Lichtenštejnsko, San Marino a Vatikán.

- Za jeden rok zkonzumují pasažéři British Airways 40,5 tun kuřat, 22 tun uzeného lososa, 6 tun kaviáru a 810 000 litrů šampaňského.

- American Airlines ušetřily v roce 1987 40 000 dolarů tím, že ubraly jednu olivu z každého salátu servírovaného v první třídě.

- Kapitán a první důstojník nikdy nejedí za letu stejné jídlo, aby se jim náhodou oběma neudělalo špatně.

- Z hlediska únosů letadel byl nejhorší rok 1969 - každý měsíc došlo v průměru k sedmi incidentům.

- Tzv. černá skříňka, zaznamenávající nejdůležitější parametry letu za účelem objasnění příčin případné havárie, má ve skutečnosti křiklavě oranžovou barvu, aby se dala v troskách snadněji nalézt. Je schopna po 30 minut odolávat teplotě 1100 °C a vydrží přetížení až 1000 G.

- Na každou hodinu, kterou letadlo stráví ve vzduchu, připadá okolo dvanácti hodin údržby na zemi.

- Statisticky vzato je zhruba 3,68krát větší pravděpodobnost, že člověk zemře v důsledku zásahu bleskem, než že zahyne při leteckém neštěstí.

Neuvěřitelné nehody letadel

30. května 2013 v 15:47 | jask* |  Zajímavosti
K nehodám letadel sice dochází podstatně méně často než třeba k bouračkám aut, ale když už, tak to většinou opravdu "stojí za to". Podívejte se, jak všemožně mohou letadélka hapat!

Neuvěřitelné nehody letadel

Létání se obecně pokládá za nejbezpečnější způsob dopravy, nicméně mnohé lidi o tom (zvláště pak po 11. září) budete marně přesvědčovat; hrůzostrašné představy, že se řítí z výšky několika kilometrů vstříc záhubě, jim z hlavy jen tak nezmizí. A tato fotogalerie k léčbě panického strachu z cestovní letadlem rozhodně nepřispěje.


36 způsobů, jak si otevřít pivo

29. května 2013 v 21:39 | jask* |  Video
Léto se nezadržitelně blíží, takže by se vám mohly hodit nové způsoby otevírání piva, co říkáte?

36 způsobů, jak si otevřít pivo

Existuje řada způsobů, jak se dostat ke zlatavému moku ukrytém v plechovce nebo skleněné lahvi. V téhle kompilaci určitě přijdete na nějaké nové. Věděli jste, že pivo můžete otevřít za pomoci odpálené rakety, buldozerem, motorovou pilou, nebo vrtulníkem? No, my to taky nevěděli. Teď jen sehnat nějaký ten vrtulník...


Nejlepší hlášky z českých filmů

29. května 2013 v 21:34 | jask* |  Zábava
Filmové hlášky z českých komedií dnes patří už mezi klasiku. Tady jsou ty nejlepší, které zná snad každý!

Nejlepší hlášky z českých filmů

Asi nemá cenu se dohadovat nad tím, která z českých komedií je tou nejlepší. Každý má trochu jiný smysl pro humor. Proto je nejjednodušší pustit si přehlídku těch nejlepších hlášek z mnoha klasických českých komedií.

Některé hlášky z českých komediálních filmů jsou natolik povedené, že je zná snad úplně každý. Postupem času doslova zlidověly. Kdo by si nevzpomněl na hlášky z filmů jako Dědictví, trilogie Slunce, seno nebo Vesničko má středisková, ale také starších klasických komediálních pohádek, jako by neexistoval!


Co dělá muže pro ženy přitažlivými?

29. května 2013 v 21:07 | jask* |  Erotika a sex
Co ženu přiměje, aby hodila všechno za hlavu a oddala se lásce, aby obětovala klid duše a veškeré pohodlí, aby opustila rodinu a přátele a odvážně se vydala přes hořící bojiště, a to všechno kvůli nějakému muži?

Co dělá muže pro ženy přitažlivými?

Co způsobuje, že nějaký muž připadá ženám přitažlivý? Kvůli jakým mužům jsou ženy ochotny za sebou pálit mosty? A pokud má muž charisma a je okouzlující, znamená to také, že bude vhodným partnerem, nebo se z něj vyklube spíš věčný svůdce?

A vůbec, mění se naše potřeby a přání s postupujícím věkem - a jestli ano, tak jak? Na tyhle otázky je těžké odpovědět, nutí nás k hlubšímu zamyšlení. Žádný jednoduchý recept neexistuje, každá žena je jedinečná a to, co jedna z nich chce a po čem touží, by jiná třeba zavrhla. Nedomnívám se, že by bylo možné dát dohromady různé mužské vlastnosti a jednoduše říct, že právě tudy vede cesta k ženskému srdci.

Jistě, můžeme narazit na muže,kteří mají spoustu předností, lze najít i skvělé muže, kteří jsou šlechetní a laskaví, mají smysl pro humor, jsou moudří a ohleduplní, pomůžou v domácnosti, jsou praktičtí, tvořiví, mají rádi děti, sport - to všechno dohromady. Ale je takový muž automaticky i dokonalý životní partner?

Tak jednoduché to není...

Muž může být po všech stránkách dokonalý, přesto však může postrádat ono důležité "něco navíc", jakési koření, které ženu upoutá. Podle mě je to v podstatě otázka hormonů, feromonů, vůní a biologie. Něčeho, co probudí vnitřní touhu, rozmnožovací pud (i když tohle nemusí být přímo vysloveno a žena dokonce ani nemusí chtít žádné děti). Něčeho prastarého, co jsme všichni zdědili po předcích. Něčeho vyloženě živočišného, mohu-li použít ten výraz.

Po kom ženy touží?


Kdo je nejlepší? Podle mě se v téhle záležitosti musíme nechat vést právě svými pocity. Jistě, existují muži, kteří přitahují všechny ženy, nicméně to ještě neznamená, že by byli nějak úžasní, kdyby se s nimi člověk dal dohromady.

A seznam priorit se s rostoucím věkem samozřejmě mění. Možná člověk touží spíš po jistotě a přátelství, po někom, s kým by se mohl držet za ruce, až bude sedět v houpacím křesle pod kostkovanou dekou, než po chlapíkovi s dokonale vyrýsovanými svaly na břiše a oslnivě bílými zuby. Chceme především někoho, kdo JE NÁM NABLÍZKU, ať se děje cokoli.

Možná je nejpřitažlivější právě tohle - bez ohledu na to, v jaké životní fázi se zrovna nacházíme. To, že je nám náš partner nablízku. Že vyplňuje temnotu svým dechem a prázdný prostor svým hřejivým tělem. To ostatní už totiž není tak důležité.

Nekonečný souboj: Coca-Cola vs. Pepsi

29. května 2013 v 11:39 | jask* |  Zábava
Pusťte si ty nejlepší reklamní spoty obou firem. Jak Coca-Cola tak i Pepsi se snaží ze všech sil, ale vítěz může být jen jeden.

Nekonečný souboj: Coca-Cola vs. Pepsi
Coca-Cola

29. května 2013 v 10:43 | jask* |  Víte, že...
Sedněme si spolu, dejme si kolu a povězme si pár zajímavostí o nejpopulárnějším nealkoholickém nápoji na světě.

10 věcí, které jste nevěděli o Coca-Cole

Ať už Coca-Colu zbožňujete, nebo se jí vyhýbáte, následující fakta vás určitě zaujmou!

- Značku Coca-Cola zná 94% světové populace.

- Původně měla Coca-Cola zelenou barvu.

- Do 50. let prodaly autoservisy více Coca-Coly než motorového oleje.

- Během druhé světové války vypili příslušníci armády přes 5 miliard lahví Coca-Coly.

- V současné době se zhruba za 7 ½ měsíce prodá miliarda galonů (3 790 000 000 litrů) Coca-Coly.

- Nákladní auta dopravující Coca-Colu k zákazníkům urazí denně přes 1 600 000 kilometrů.

- Kdyby se všechny láhve Coca-Coly na světě poskládaly svými konci k sobě, více než 1 677krát by dosáhly ze Země na Měsíc a zpět.

- Pokud by se veškeré automaty na Coca-Colu ve Spojených státech postavily na sebe, vytvořily by sloupec vysoký přes 724 kilometrů.

- Kdyby měla všechna doposud vyprodukovaná Coca-Cola každou hodinu tryskat v objemu 15 000 galonů (asi 56 800 litrů) ze slavného gejzíru Old Faithful v Yellowstonském národním parku, trvalo by to více než 1 685 let.

- Coca-Cola znamená v čínštině "učinit ústa šťastnými."

10-veci-ktere-jste-nevedeli-o-coca-cole-1

Myslíte, že vás na silnici nic nepřekvapí?

29. května 2013 v 10:24 | jask* |  Zajímavosti
Na silnicích se dějí hrozné a překvapivé věci. Pár pár příkladů z Čech i Slovenska!

5 věcí, které vás na silnici překvapí

Překvapení číslo 1 - důchodce v akci. Jistě je fajn, když se staří lidé udržují v kondici, ale klikovat před tramvají je prostě divné.

5-veci-ktere-vas-na-silnici-prekvapi-2

Překvapení číslo 2 - sprostý autobusák. Zajímalo by nás, jestli dostal padáka předtím nebo až potom...

5-veci-ktere-vas-na-silnici-prekvapi-3

Překvapení číslo 3 - potuněné Audi. Na to se asi nedá vůbec nic říct. Snad jen - čím víc kroužků, tím víc Audi!

5-veci-ktere-vas-na-silnici-prekvapi-4

Překvapení číslo 4 - přehledné značení. Někdy je směrovek u silnice zoufale málo - a pak bloudíte. Nebo jich je zoufale moc - a pak jste na Slovensku. Sorry, bratia, ale tudy cesta nevede!

5-veci-ktere-vas-na-silnici-prekvapi-5

Překvapení číslo 5 - vtipná espézetka. Souhlasím, na silnicích je to někdy peklo. Nebo spíš PEKLLLLLO.

5-veci-ktere-vas-na-silnici-prekvapi-6

Co nevíte o Americe

29. května 2013 v 10:18 | jask* |  Víte, že...

Ať už je pro vás Amerika zemí neomezených možností, či neomezené blbosti, stojí za to dozvědět se o ní pár zajímavých perliček!

10 věcí, které jste nevěděli o Americe

Jak se jmenuje hlavní město USA či současný americký prezident jistě víte, o níže uvedených skutečnostech jste ale určitě neměli ani ponětí!

- Více než 40 miliónů Američanů trpí chronickou halitózou, tedy permanentním zápachem z úst.

- Každá čtvrtá americká domácnost chová kočku.

- V průměru vlastní každá americká holčička osm panenek Barbie

- Každý rok děti v Severní Americe zaplatí skoro půl miliardy dolarů za žvýkačky.

- Na Den Díkůvzdání Američané každoročně snědí 45 miliónů krocanů.

- Průměrný Američan za rok zbaští 46 plátků (asi 11 kilo) pizzy.

- S osmi miliardami bankovek, které jsou každý rok v USA vytištěny, by se dal více než třicetkrát obmotat rovník.

- Američané vypíšou za rok přibližně 50 miliard šeků; po použití hotovosti se jedná o druhý nejběžnější způsob platby.

- Požáry, jež vypuknou v domácnosti, zabijí ročně více Američanů než všechny přírodní katastrofy dohromady.

- Obchodní dům Mall of America nacházející se v Bloomingtonu v Minnesotě je tak velký, že by se do něj vešlo 24 336 školních autobusů.

10-veci-ktere-jste-nevedeli-o-americe-2

Nejstupidnější americké zákony

29. května 2013 v 10:08 | jask* |  Zajímavosti
Spojené státy americké jsou považovány za zemi s největší svobodou, ale ve skutečnosti se jedná o jeden z nejhorších policejních států na světě. Chcete důkaz?

Nejstupidnější americké zákony

Snad nikde jinde neplatí podobně stupidní zákony, které doposud nikdo nezrušil. Oficiality sice tvrdí, že za jejich porušení nikdo trestán nebude, ale nebylo by jednodušší je raději zrušit?

Tak například v Denveru (Colorado) je zakázáno jezdit o nedělích v červeném autě a v celém státě Nevada nesmíte řídit auto bosí či nesmíte jezdit na velbloudovi po silnicích první třídy a po dálnicích. Vůbec, americké zákony ohledně provozu na silnicích jsou dost specifické a vydaly by na samostatný článek. Tak snad někdy příště...

V Texasu nedávno schválili zákon, který má pomoci snížit násilnou kriminalitu. Zločinec tedy musí podle zákona svou oběť informovat minimálně 24 hodin před zamýšleným přepadením.

Jste svobodná žena bydlíte na Floridě a chystáte se o neděli skočit si padákem? Raději se rychle vdejte! Florida totiž zakazuje svobodným ženám skákat z letadla na padáku v neděli, jinak riskují minimálně pokutu, maximálně však i vězení.

Jestli se chystáte na výlet do Illinois, nezapomeňte si vzít peníze, protože pokud vás chytnou bez aspoň jednoho dolaru v kapse, zavřou vás za tuláctví.

V Kalifornii zas platí zákon, který zakazuje zvířatům páření v okruhu 1500 stop (asi 500 metrů) od hospod, škol a kostelů.

O tom, jak si Američané zakládají na víře v Boha, svědčí i fakt, že v Nebrasce zavřou rodiče za to, když si jejich dítě během bohoslužby v kostele krkne.

Ve státě Georgia si zas nepotrpí na hygienu domácích zvířat, protože pokud máte doma osla, zákon vám zakazuje koupat ho ve vaně.

Ovšem za nejlepší považujeme zákon ve městě Wichita ve státě Kansas. Než motorista přejede křižovatku ulic Broadway a Douglas, musí zastavit, vystoupit z auta a třikrát vystřelit do vzduchu.
Zatímco členům Petrolejářského klubu ve Wichitě, který sídlí na rohu těchto ulic, se tato činnost může zamlouvat, ochranka na protějším rohu sídlící Bank of Amerika z toho asi moc nadšená není...

Pověry o těhotenství a porodu z celého světa

28. května 2013 v 16:32 | žena-in |  Ženy
Období těhotenství je plné radosti, očekávání, ale také nejrůznějších obav. Není tedy divu, že napříč celým světem vznikla hned řada legend a povídaček, které jsou s těhotenstvím a porodem spojené. Na pravou míru tyto nejrůznější fámy uvádí nový pořad Těhotenství a porod na stanici CBS Reality, který je praktickým rádcem pro budoucí rodiče. Nejzajímavější povídačky, s nimiž se můžete po celém světě setkat, vám nyní přinášíme.

baby

Říká, že pokud je břicho těhotné ženy vysoko, bude mít holčičku, zatímco nízké břicho znamená chlapečka.
Pravdou však je, že tvar břicha je spíše ovlivněn stavbou těla a tvarem dělohy.

  • V Libérii věří, že pokud přichází dítě na svět moc rychle, uvázání tří kamenů do matčiny sukně zamezí porodu, dokud nebudou kameny uvolněny. Také zde existuje pověra, že neustálé nošení podprsenky během těhotenství bude mít za následek omotání pupeční šňůry kolem krku dítěte.
  • V různých zemích a komunitách existuje dlouholetá pověra, která uvádí, že se těhotné ženy musí obklopovat jen krásou a vyhnout se pohledu na něco ošklivého či deformovaného. V Ghaně nesmí akanské těhotné ženy upřít zrak na krev, opice, nepěkná zvířata a dřevořezbu. Bengské ženy v Africe a jamajské ženy se zase musí vyhnout mrtvolám. V Nigérii jsou pak budoucí maminky povzbuzovány k setrvání v klidném prostředí bez sporů a hádek, aby jejich dítě bylo klidné. V přítomnosti sámských žen v Laponsku je pro změnu považováno za nesprávné hovořit o deformovaných dětech, porodu a sobím otelení.
  • V Thajsku ženy věří, že pokud by byly svědky zatmění, znamenalo by to, že se jim dítě narodí se znetvořenými ústy připomínající zastíněný měsíc nebo slunce.
  • Napříč Malajsií a Indonésií koluje pověra, která říká, že pokud bude těhotná žena sedávat ve dveřích nebo na schodech, přivodí si těžký porod. Karenské rodičky v Thajsku zase věří, že pokud někdo kácí strom nebo brání v cestě těhotné ženě, musí jí dát kuře, jinak existuje možnost, že bude porod obtížný.

baby

U nás se traduje také řada "babských povídaček".

Za zmínku stojí například tyto:

"Pokud vás pálí žáha, vaše miminko bude mít spoustu vlasů."

"Když ji těhotná žena hodně chleba, tak její děti bude mít velkou hlavičku."

Co se týká první legendy, celé roky ženy věří, že pálení žáhy je předzvěst vlasatého miminka. Ohledně této pověry byly dokonce provedeny i vědecké výzkumy, ale nikdy se žádná souvislost mezi pálením žáhy a nadměrnými vlasy miminka nebyla prokázána. Navíc, pálením žáhy trpí v průběhu těhotenství většina žen.

Ženský zeměpis

26. května 2013 v 18:51 | jask* |  Taky něco pro pány
Moudrý muž neprotiřečí ženě. Nechává ji povídat do té doby, než si začne odporovat sama.Mezi 15 - 18 rokem je žena jako Čína nebo Írán. Vyvíjející se rychlým tempem a s velkým potenciálem, leč stále není všem otevřená a přístupná.

Mezi 18 - 21 rokem je žena jako Afrika nebo Austrálie. Napůl probádaná, napůl divoká. Má svou přirozenou krásu a najdeme tu oblasti bující a úrodné.

Mezi 21 - 30 rokem je žena jako Amerika či Japonsko. Je již odhalená, velmi dobře vyvinutá a vstřícná k obchodům a transakcím týkajících se aut či financí.

Mezi 30 - 35 rokem je žena jako Indie nebo Španělsko. Velmi horká, uvolněná a přesvědčená o své kráse.

Mezi 35 - 40 rokem je žena jako Francie nebo Argentina. Může být napůl zničená během bojů, ale stále je to přitažlivé místo k návštěvě.

Mezi 40 - 50 rokem je žena jako Jugoslávie nebo Irák. Prohrála válku a její chyby ji pronásledují. Nezbytná rekonstrukce.

Mezi 50 - 60 rokem je žena jako Rusko nebo Kanada. Velká, klidná. Její hranice jsou prakticky nestřeženy, ale studené klima od návštěvy odrazuje.

Mezi 60 - 70 rokem je žena jako Anglie nebo Mongolsko. Se slavnou a nádhernou minulostí, leč žádnou budoucností.

Po 70 se žena stává Albánií nebo Pákistánem. Všichni vědí, kde se nachází, ale nikdo tam nechce.

Unikátní hodiny z vinylů

24. května 2013 v 17:37 | jask* |  Zajímavosti
Klasické vinylové desky již patří minulosti, nicméně pokud se vám doma nějaký kotouč povaluje, a nevíte co s ním, máme pro vás zajímavý tip. Klidně si pusťte svoji oblíbenou hudbu na CD a vyrobte si parádní vinylové hodiny!

Unikátní hodiny z vinylů

Marná sláva, vinyly svůj potenciál vlivem moderních technologií jaksi ztratily. Stále ovšem existuje skupina oddaných, která na ně nedá dopustit a svůj bohatý repertoár si pečlivě hýčká. Jsou však i tací, kteří při pohledu na starou desku hned vymýšlí nějaké lumpárny. Jejich "hodinářskou" práci si můžete prohlédnout v dnešní fotogalerii.


Vychytaná řešení

24. května 2013 v 17:01 | jask* |  Foto
Když se něco porouchá, je třeba to opravit, což někdy může znamenat značné výdaje. Opravdoví koumáci si ovšem s přehledem vystačí s minimálním rozpočtem!

Vychytaná řešení

Někdy třeba nastane chvíle, kdy budete mít k dispozici pouze izolepu a své kreativní nápady a budete si muset nějak poradit. Všechno jde, když se chce, čehož jsou důkazem vskutku neobvyklá řešení, která vám dnes představujeme. Těžko říct, zda se dlouhodobě osvědčila, ovšem snaha se cení!


Co všechno se dá uvézt na motorce

24. května 2013 v 14:05 | jask* |  Foto
Motocykl je sice překrásný stroj, s nímž si můžete parádně užít (hlavně když na něj sbalíte nějakou kost), k přepravě větších nákladů se však vůbec nehodí. No, i když...

Co všechno se dá uvézt na motorce

Jízda na motorce je velmi opojný a příjemný zážitek. Pokud však někdo vlastní pouze motorku a chce přesouvat objemné předměty, má povětšinou smůlu. Existují však i kutilové, kterým je malá transportní kapacita motocyklu úplně volná a v klidu převážejí to, co potřebují. Možná vypadají trochu kuriózně, ale hlavně, že si dokáží poradit.