Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Leden 2013

Pravidla milostné předehry! Kdy se ji vyplatí úplně vypustit?

29. ledna 2013 v 10:54 | jask* |  Erotika a sex
S milostnou předehrou je to jako s vínem - musíte ji správně dávkovat, ať vám přinese ten pravý požitek a nesmí se to s ní přehnat. Když předehru zbytečně protahujete, změní se v nudnou prudu a vzrušení opadne. Existují dokonce situace, kdy je vhodné předehru úplně přeskočit. To je pro některé netrpělivé přece dobrá zpráva, no ne pánové?

http://static.mzone.cz/wp-content/uploads/2012/04/Pixmac0000362816571-601x455.jpg

Pokud zrovna nemáte náladu na žužlání ouška, olizování nejrůznějších partií těla partnerky a nekonečné hlazení, existují situace, kdy je vypuštění předehry naprosto v pohodě a neznamená to postelové faux pas.

První případ, kdy je vypuštění milostné předehry v pořádku, je situace, v níž pokulhává hygiena. Vyžadovat ráno hned po probuzení dlouhé francouzské polibky nemusí být rozhodně nic příjemného a partnerka to rozhodně vyžadovat nebude. Také situace, kdy jste oba dva dny neviděli sprchu, moc nevybízí k prozkoumávání všech záhybů partnerčina těla. Naprosto ideální čas na přeskočení milostné předehry je ráno a to nejen kvůli nevyčištěným zubům, ale i kvůli nedostatku času. Prostě na to skočte bez jakýchkoli předchozích obstrukcí a zadělejte si na pěkný den.

Další situace, kdy je přípustné předehru přeskočit, jsou ty, kdy Vám hrozí, že Vás někdo načapá "v akci". Možnosti kde se oddávat sexu je nepřeberné množství - v parku, v autě, ve výtahu, v chodbě panelového domu, v kině, na záchodcích v restauraci. Situace, kdy Vás může někdo nachytat, jsou neobyčejně rajcovní! Adrenalin při sexu zkrátka dokáže neuvěřitelné věci. Logicky ale na předehru času nezbývá.

Předehra se moc nenosí ani v případě sexu na jednu noc. Sex s neznámým je totiž jednou z variant, kdy se na ochutnávání a poznávání těla druhého příliš nehledí. I když se tento sobecký sex ve stylu rychle "zneužít", dosáhnout svého a odejít bez rozloučení připisuje spíš mužům, některé ženy, také vyznávají tenhle způsob milostných hrátek, protože jim na navazování partnerských vztahů zrovna vůbec nezáleží. Když protějšku nebudete chtít nechat ani telefonní číslo, tak proč se zaobírat nějakou předehrou? Během Vašich loveckých výprav do barů a na diskotéky se můžete dostat do nejrůznějších situací. Je logické, že sex na barových záchodcích nebo v někde v průchodu s prakticky neznámým člověkem k nějakému jeho protahování moc nevybízí.

Poslední situací, která snese vypuštění předehry je klasická rychlovka, jak ji všichni známe. Provokativně se osaháváte v kině nebo Vám její noha zajede do rozkroku pod stolem v restauraci, zkrátka se už nemůžete dočkat, až na to vlítnete. V takovýchto případech vyhledáte trochu soukromí a užijete si sexu bez jakýchkoli cavyků. Stačí partnerce vykasat sukni, strhnout kalhotky a jde se na to! Jakmile dojde na rychlovku, jdou stranou všechny klasické poučky o předehře. Její podstata totiž spočívá v náhlosti, spontálnosti. A jako předehra stačí pouhé: Chci tě!

Jedno je jisté - sex bez předehry preferují v převážné většině muži. Podle nejnovějších zjištění americké psycholožky Laura Berman muži, kteří mají rádi rychlý a tvrdý styk, jsou často citliví, i když to tak možná nepůsobí. A citlivé muže mají přece ženy rády! V každém případě je lepší předehru vynechat, než aby dopadla, jako v tomto videu:


Nejstarší řemeslo světa

21. ledna 2013 v 16:22 | žena-in |  Ženy
Hampejzy, veřejné domy, bordely, nevěstince, night cluby: jak chcete. Jedno však mají tyto budovy společné, ve všech se provozuje jedno z nejstarších řemesel světa: prostituce. Ať už násilím, nebo dobrovolně.  • Co vede ženu k tomu, že začne prodávat své tělo? Nymfomanie, nebo zoufalství?
  • Co vede mladou ženu k tomu, že si toto tisíce let staré řemeslo zvolí dobrovolně?
  • Co vede ženu k tomu, že vystavuje svoje tělo na obdiv i v době, kdy už budí spíše lítost a opovržení?

Zlatý věk řecké kultury

Prostituce je označována jako "nejstarší řemeslo světa". Je známa z většiny rozvinutých kultur, z nichž v některých, například v babylonské, existovala dokonce i jako posvátná forma.

Největšího rozkvětu dosáhlo toto řemeslo v Athénách a Korintu, ve zlatém věku řecké kultury. Dodnes není zcela jasné, proč se Řekové s takovým nadšením vrhali do náruče prostitutek. Možná proto, aby unikli lásce k chlapcům.

Ve starověkém Římě byla zase prostituce trpěna s ohledem na situaci ženy, jejíž význam pro reprodukci byl díky adopci nižší, a o to větší důraz byl pak kladen na její sexuální schopnosti. Neuměla-li žena svého muže uspokojit, musel mít možnost hledat jinde.

Nevěstince v řecko-římských dobách však měly zcela jinou úroveň i "kulturu chování". Těžko byste hledali prostitutku, která by si stoupla k zaprášené cestě a ukázala kolemjdoucím holý zadek.

Evropa a nevěstince

Jak na tom byla s takovými nevěstinci Evropa? Jedny z prvních se vyskytovaly v Evropě v 15. a 16. století a byly povolené jako kontrolovaná součást městského života, využívaná muži všech sociálních vrstev. Prostituce byla vnímána jako jakási ochrana manželek, prostředek k omezování cizoložství.

Od 17. st. však byly nevěstince zakazovány, částečně z obav před šířením chorob.

Hampejzy…

Jungmannův Slownjk česko-německý z roku 1835 abstraktní pojem "prostituce" ještě nezná. Setkáváme se tu ovšem se staročeským slovem "hampejs", který je definován jako "domek hříšných a obecných žen, místo, kde v kuželky hrají".
Pojmu "hříšná a obecná žena" je tu použito na místě jinak běžných dobových výrazů: nevěstka, kurva nebo hurva, čili dikcí Jungmannova slovníku: "tvrdě a s potupou = osoba ženská, která se nad svou poctivostí zapomenula".

Praha, hříšné město

Již roku 1365 byl na okraji pražského židovského ghetta doložen "starý hampejz" čili antiquum gallimordium, jak bývalo tehdy zapisováno do městských knih.

Křesťanské nevěstky byly zájemcům k dispozici při Perštýně na Starém Městě, v místě, kde roku 1359 prodala jistá Keruše Hoffartová, snad kuplířka a provozovatelka nelegálního veřejného domu, parcelu v Benátské ulici městskému katovi. Ten si tu postavil obydlí a v jeho zázemí začal provozovat veřejný dům. Záhy se do této části města stahovaly i další nevěstky.

Jistým paradoxem je i to, že ona Benátská ulice je nynější vyhlášená ulice Bartolomějská, hlavní sídlo bývalé státní bezpečnosti a dodnes jedna z nejvyhlášenějších policejních stanic u nás. Jedni se přiklání k názoru, že Benátská se jmenovala proto, že se do těchto míst občas vylila Vltava, a proto lokalita připomínala proslulé italské město, ale více názorů se přikládá k tomu, že název je odvozen od středověkého latinského výrazu pro nevěstinec - veneficium (resp. venereficium) od slova Venus (resp. Veneris). O přítomnosti nevěstinců v těchto místech není pochyb. A prostitutky se tam vlastně pohybují dodnes. I když jsou rafinovaně poschovávané v postranních uličkách.

Night cluby - azyl, nebo práce

Po revoluci začalo těchto budov pojmenovaných různými orientálními či domácími jmény přibývat jako hub po dešti. Není výjimkou, že na kraji poklidné tisícové vesnice najednou vyroste růžový domek se svítícími neony a rozlehlým parkovištěm pro bouráky. Už se mu neříká hampejz ani nevěstinec, ba dokonce ani veřejný dům. Jde o jakýsi noční klub pro osamělé pány, kde se pije a tančí. A pokojíčky nahoře? Komfort pro naše zákazníky, Když je pán unavený, může zde i hlavu složit. Většinou ji však složí v klíně některé ze "zaměstnankyň".

Kdo jsou ale ony zaměstnankyně? Divily byste se. V mnoha případech i matky a ženy v domácnosti, které sem dohnala finanční tíseň. Ve většině případech však mladé ženy z východních zemí, které šly "na západ" za lepší prací a za výdělkem.

Je libo jako zákusek lidskou hlavu nebo krvavá ňadra?

21. ledna 2013 v 16:01 | jask* |  Zajímavosti
Filmový režisér Quentin Tarantino či svého času Alfred Hitchcock by nejspíš zaplesali nad nápadem marketingové ředitelky Emmy Thomasové zvané Miss Cakehead ze západního Londýna. Ta spojila své nápady s kreativitou foodstylistů a z nejchutnějších surovin vyrobila ohyzdné dorty, které vypadají jak z nejdrsnějšího hororu. Zapíjet lahodný dortík pak můžete koktejlem, který vypadá jako sklenice krve či zvratek.


Detail useknuté ruky s dokonale vymodelovanými prsty Useknutá ruka v detailu, efekt krve dobře zastoupí lahodný sirup.

Svůj projekt na počest vydání DVD s hororem The Helpers představila Miss Cakehead 18. ledna v Londýně.
Prostor pro prezentaci nechala připravit do podoby motelu, v němž řádí sadistický vrah, který mučí a mrzačí bezmocné oběti.

"Projekt nemusí být pro každého," připustila Thomasová.

Věci, které nám lžou každý den

19. ledna 2013 v 19:56 | jask* |  Zajímavosti
Nějak jsme si zvykli brát to, co se nám ukazuje, jako pravdu a skutečnost. Jenže doopravdy lze všemu věřit? Některé vynálezy a věci nám lžou takřka bez ustání.

http://www.prochlapa.cz/uploads/606x404/dalibor/ostatni/veci-a-vynalezy/mobily-titulni.jpg

Člověk je povahou živočich důvěřivý a snadno oblbnutelný. Nevěří politikům, podomním obchodníkům či finančním poradcům. Ale spoléhá na věci, které mu ve skutečnosti lžou neustále každý den. Které to jsou?

Palivoměr

Ukazatel stavu paliva není tak přesný, jak se může zdát. Zpravidla tak ukazuje plnou nádrž, i když nemáte dočista plnou. A také ukáže prázdnou nádrž, i když v nádrži ještě nějaký benzín (nebo nafta) je. Pokud má totiž auto relativně častý plovákový měřič, nikdy nevíte přesně, kolik máte paliva. Všimnete si toho tak, že když vezmete úplně plnou, ručička se nějakých 100 km ani nehne a pak najednou začne padat rychlosti blesku. A když už je nadoraz a vám svítí hladové oko, ve skutečnosti najdete v nádrži ještě aspoň litr dva na nouzové dojetí.

Věci, které nám lžou každý den

Osobní váha

Dokonce i osobní váhy nám lžou. Někdy příjemně, ale někdy i nepříjemně. Například podle inspekce v britských nemocnicích byla jedna třetina lékařských vah pro pacienty mimo dovolenou odchylku. Že je jedno, jestli ukáže, že vážíte 80, 85 nebo 90 kilo? Není. Například při ozařování se přesná dávka záření nastavuje podle váhy pacienta a rozhoduje každé kilo. To samé platí u dávkování anestetik nebo některých léků.

Věci, které nám lžou každý den

GPS navigace

Je s podivem, kolik lidí se tak spoléhá na příkazy navigačních systémů. Dnes si bez navigace nedokáže skoro nikdo život představit, přitom je to věc, která nám lže neustále. Pokud se pohybujete (například rychle autem), neříká vám, kde jste, ale kde jste byli. V systému je totiž zpoždění a především není dostatečně přesný. Jedete-li rychle, odchylka může dosahovat i několika desítek metrů. Problém je také v lidech, kteří navigacím slepě věří a poslouchají jejich příkazy. Například ve Velké Británii je zdokumentováno alarmujících 290 000 případů, kdy řidiči nabourali (nebo málem nabourali) kvůli tomu, že poslechli příkaz navigace.

Věci, které nám lžou každý den

Rychloměr

Ta ručička v autě vám vůbec neukazuje skutečnost. I ten nejpřesnější rychloměr obvykle přeměřuje o nějakých 5 až 10 km/h, u starých aut obvykle o mnohem více, třeba i o 20 km/h. Jestli tedy patříte k lidem, kteří slepě dodržují předpisy a držíte na dálnici 130 km/h, skutečnost je taková, že se nepohybujete rychleji než 120 km/h, spíše ještě méně. Jedinou možností, jak přesně změřit vaši rychlost, je nějaký laserový měřič. Ale ten vám výrobci do aut nedají. Ani GPS není úplně přesné, zvláště pokud nejedete po rovině.

Věci, které nám lžou každý den

Mobilní telefony

Telefony nám kecají o stavu signálu a o stavu akumulátoru. Akumulátor se sice nabije na téměř 100 %, ale ihned se jeho kapacita kvůli ochraně sníží na asi 90 %. A je jedno, jak dlouho necháte mobil v nabíječce. Takže není divu, že je plno lidí překvapeno, jak rychle "baterka" umírá, ale že pak déle drží, když je skoro prázdná. Jakmile se totiž akumulátor dostane pod asi 15 % své kapacity, hlásí se o nabití a kvůli ochraně se opět vypne. Takže ve skutečnosti můžete z akumulátoru použít jen asi 75 - 80 % kapacity. Mobily také lžou o stavu signálu. Řádky na vašem displeji vůbec nemusí odrážet skutečnost, protože nezáleží jen na vaší vzdálenosti od "věže" vysílače/příjímače, ale také na síle či na rušivých vlivech okolí. Takže klidně vám může ve sluchátku šumět a praskat, když máte na dipleji čtyři čárky a naopak můžete mít kvalitní příjem, i když svítí jen jedna.

Věci, které nám lžou každý den

Televize a rádio

"To je pravda, to říkali včera v televizi na Nově..." Když něco takového slyšíte od starší paní někde na ulici, máte dvě možnosti - pokusit se jí vysvětlit skutečnost, nebo se dát na panický útěk. Doporučujeme to druhé, je to rychlejší a jednodušší. Televize a rádio (a noviny i internet, prostě všechna média) nám předhazují jen takovou skutečnost, která se jim hodí do krámu. Nevěřte všemu, co se říká v televizi a píše v novinách.

Věci, které nám lžou každý den

Pět mýtů o ženském těle

19. ledna 2013 v 18:55 | jask* |  Ženy
Co je pravda a co pravda není. Vyvrátili jsme 5 velmi silně v lidech zakořenných mýtů o ženském těle a sexualitě.

Pět mýtů o ženském těle

1. mýtus

Doktor dokáže při vyšetření zjistit, zda je žena pannou.

Pravda: I kdyby použil desetinásobné zvětšovací sklo, lékař nemůže jistě potvrdit nebo vyvrátit, zda je žena pannou. Toto bylo prokázáno díky mnoha studiím. Není to jen otázka podívání se na otvor v panenské bláně, protože tento otvor tam je vždy.

2. mýtus

Používání antibiotik snižuje účinnost antikoncepčních pilulek.

Pravda: I někteří lékaři tomu věří, ale jediná jistá věc je ta, že dokonce i antikoncepční pilulky jsou spolehlivé "jen" na 99%. I když žena bere antibiotika, tato procenta se nemění.

3. mýtus

Ženy a muži potřebují stejnou dobu ke spánku.

Pravda: Studie ukazuje, že ženy se v posteli hodně převracejí z boku na bok, což způsobuje větší fyzické nepohodlí a také zvyšuje jejich hladinu inzulinu a možnost vzniku zánětů.

4. mýtus

Menopauza zabíjí touhu po sexu.

Pravda: Menopauza neznamená, že končí sexuální život. Studie ukazují, že téměř polovina žen po padesátce má stále pohlavní styk několikrát za měsíc.

5. mýtus

Žena nemůže během menstruace otěhotnět.

Pravda: I když je tato pravděpodobnost velmi malá, může k tomu dojít. Doktoři zjistili, že co se těhotenství týká, je možné téměř vše.

Pět mýtů o mužském těle

19. ledna 2013 v 18:49 | jask* |  Muži
Přečtěte si zažité nepravdy o mužském těle. Možná se v něčem mýlíme…

Pět mýtů o mužském těle

1. mýtus

Muži myslí na sex každých sedm vteřin.

Pravda: Takto často dýcháme a nikdo, dokonce ani ti nejvíce nadržení muži, nemají takové soustředění, aby dokázali myslet na sex každých sedm vteřin. Americký národní výzkum ukázal, že 43% mužů nemyslí na sex dokonce ani jednou denně, ale pouze několikrát týdně nebo dokonce i měsíčně.

2. mýtus

Svobodní muži mají lepší sexuální život než ženatí muži.

Pravda: Zdravý rozum říká, že ženatí muži v ložnici většinou spí, zatímco svobodní muži tam dělají spoustu "práce". To není pravda. Americká studie z roku 2006 ukázala, že ženatí muži mají o 28 až 400 procent více sexu než svobodní muži - v závislosti na jejich věku. Vdané ženy prý mívají více orgasmů a ženatí muži mnohem více orálního sexu.

3. mýtus

Sperma má velké množství kalorií.

Pravda: Sperma se skládá z vody, vitamínů a minerálů, jako je vitamín C, vápník a hořčík. Obsahuje také fruktózu, ale jeho množství, co se kalorií týká, je prakticky zanedbatelné.

4. mýtus

Pokud si muž zcela oholí vousy nebo hlavu, vlasy mu narostou silnější, hustší a rychleji.

Pravda: Lékaři souhlasí s tím, že kdyby toto byla pravda, už bychom měli lék na plešatost. Nově narostlé vlasy se mohou zdát tmavší a silnější, ale až dorostou, jsou zcela stejné jako to dřívější…

5. mýtus

Muži s velkýma nohama mají také velký…

Pravda: Je pravda, že vývoj penisu a prstů u nohou (stejně jako poštěváčku a prstů u rukou) je ovlivněn stejným genem, ale délka prstů u nohou nepředvídá délku penisu. Studie, která se týkala více než 3000 mužů, zjistila, že neexistuje žádná spojitost mezi velikostí nohou a penisu.

Zajímavosti o sexu

19. ledna 2013 v 18:32 | jask* |  Erotika a sex
Přiznejme si to! Neustále myslíme na sex. Vidíme ho ve filmech, v televizních pořadech a v reklamách, čteme o něm v knihách a časopisech. Sex je jedním z nejčastějších témat v našich životech.I přesto všechno mnozí lidé stále nevědí vše, co by měli o této nádherné lidské činnosti vědět. A další mají mylné informace. Tento článek vám proto poskytuje ty informace o sexu, o kterých si často myslíme, že jsou jinak.

Na velikosti nezáleží!

Mnozí muži se strachují kvůli velikosti svých penisů. Některým připadají příliš krátké, dalším příliš tenké, a jiní mají pocit, že je mají opravdu velké. Ti, kteří jsou dobře vybavení, bývají často velmi sebejistí, protože si myslí, že díky své přirozené "výhodě" jsou lepšími milenci než ostatní muži.

Pánové, ještě jednou opakujeme: na velikosti nezáleží!
Bez ohledu na to, kolikrát jste to slyšeli, některým z vás stále ještě nedochází, že na velikosti nezáleží. Takže to opakujeme ještě jednou. Na velikosti nezáleží! Většina z žen, které za sebou mají nějaké sexuální zkušenosti, vám řekne, že technika, smyslnost a zapojení při pohlavním styku opravdu převažují velikost. Ve skutečnosti není průměrná ženská vagina tak velká, aby vyžadovala velký mužský penis.

Opravdu velikost proporčně odpovídá velikosti dlaně, nohy nebo nosu?
Další věc, o které si někteří mylně myslí, že je pravdivá, říká, že velikost penisu proporčně odpovídá velikosti dlaní, nohou nebo nosu. Ale to je od pravdy na hony vzdáleno. Můžete být velikostí trpaslík, ale i přesto mít penis nadprůměrného muže. Nebo naopak.

Bohužel na to můžete rovnou zapomenout - neexistuje žádný způsob, jak si penis prodloužit!
Takže ti z vás, kteří si na penis zavěšují různá závaží, by s tím měli opravdu přestat. Jediná věc, které díky tomu dosáhnete, je, že si natáhnete svaly a následkem toho poraníte svůj penis. Měli byste být spokojení s tím, co máte, a věnovat víc energie lepšímu pochopení těla vaší přítelkyně.

Je sex lékem na bolesti hlavy?

Jednou z nejznámějších výmluv, kterou dívky používají, když se nechtějí milovat, je, že je bolí hlava. Ale to je velmi slabá výmluva. Je dokázáno, že sex dokáže bolesti hlavy vyléčit.

Jak?
Sex přivádí tělo k vyměšování endorfinů, což je přirozená metoda pomáhající s léčbou bolestí hlavy. Až se vaše drahá bude příště podobně vymlouvat, řekněte jí o této nově nabyté vědecké skutečnosti. Tím ji můžete účinně přesvědčit, aby se s vámi začala věnovat postelovým aktivitám, a mohla se pak cítit lépe. Nevýhodou této skutečnosti je, že příště se vymluví na něco jiného - buď ji bude bolet břicho, nebo bude prostě příliš unavená. Ale kdo ví, třeba uspějete, i když jen jednou…

I když muž vysune penis ještě před ejakulací, může ženu oplodnit

Některé páry nepoužívají ochranu, protože si myslí, že znají správný způsob. Dělají to tak, že muž, těsně před vyvrcholením, vysune penis z vaginy. Žádné sperma, žádné dítě, že? ŠPATNĚ!

Nejhorší druh antikoncepce
Tohle je opravdu ten nejhorší způsob antikoncepce. Muži nikdy přesně neví, kdy začne jejich sperma během sexu vytékat. Navíc všichni muži ještě před orgasmem vylučují preejakulační tekutinu a té je dost na to, aby mohlo dojít k oplodnění ženy, protože obsahuje malé množství sperma. Proto je tento způsob antikoncepce (jestli se tomu tak dá vůbec říkat) velmi neúčinný.

Přestaňte riskovat - používejte kondom
Pokud budete neustále používat tuto techniku, můžete očekávat, že vás vaše žena jednou ohromí velkým břichem. Jestliže netoužíte po dítěti, pak to pro vás nebude ta nejlepší novinka. Takže přestaňte riskovat, nebuďte tak lakotní a pořiďte si kondomy. Jestliže kondomy neradi používáte, zkuste přesvědčit svou drahou k používání účinnějšího druhu antikoncepce.

Kousky, které jste používali se svou předchozí přítelkyní, nemusí na všechny ženy zabírat

Díky televizním pořadům a filmům máme někdy pocit, že jiskření mezi dvěma lidmi je zcela přirozené. Ale všichni víme, že skutečnost jej poněkud jiná. Může se stát, že techniky a postupy, díky kterým měla vaše bývalá přítelkyně orgasmus, mohou zanechat vaši současnou přítelkyni zcela chladnou.

Všichni se lišíme
To je prostě svět, ve kterém žijeme - všichni jsme různí. Někteří lidé mají rádi čokoládovou zmrzlinu, jiní zase jahodovou. To samé platí i o sexu.

A v čem spočívá tajemství dobrého milence?
Klíčem k tomu, abyste se mohli stát neodolatelným milencem, je komunikace. Účinná komunikace vám pomůže zjistit, jaké polohy a techniky se vaší partnerce líbí. Možná vám přijde nejdřív trochu zvláštní se o tomhle bavit, protože se tím může zničit nálada a spontánnost, ale zamyslete se nad výsledkem. Vy a vaše partnerka budete vždy vědět, jak se o sebe nejlépe postarat.

Muži na to nemají vždy chuť

Většina žen se mýlí, když si myslí, že muži chtějí mít pořád sex. Ve skutečnosti jsou muži "překvapivě" také lidskými bytosti se šťastnými i krušnými okamžiky. Stejně jako u žen, i u mužů se sexuální touha mění každý den. Naše sexuální (ne)ochota je ovlivněna faktory, jako je únava, stres, zdravotní problémy, nedostatek sebedůvěry a dalšími.

Ale ne se tak těžko říká…
Pokud máte pocit, že muži se chtějí neustále milovat, může to být způsobeno tím, že jen těžko dokážou odmítnout ženu, která s nimi chce jít do postele, i když se v ten okamžik zrovna necítí nejlépe. Je třeba, aby ženy věděly, že už od základní školy se většina mužů nemůže dočkat, až konečně najdou ženu, která s nimi bude chtít mít sex. Jakmile toho jednou dosáhnout, už se s tím nikdy nechtějí rozloučit.
A pak je tu ještě rčení, "Čas a příliv na nikoho nečekají". To může být začátkem našeho věčného nadšení pro sex.

Dlouhé milování nemusí zrovna znamenat dobré milování

Mnohé knihy a filmy ukazují páry, které jsou zamilované, a milují se dlouho do noci. Proto si poněkud méně informovaní muži myslí, že sex musí být zcela zřejmě dlouhý. Ale to není pravda. Dobrý sex může být i krátký.

Pokud víte, co děláte, můžete se za krátkou dobu dostat velmi daleko
Je-li pohlavní styk příliš dlouhý, může to být pro ženu bolestivé, protože její tělo obsahuje jen určité množství tekutiny, díky které je vlhká. Navíc, všechno, co je příliš dlouhé, se stává nudným. Pokud si vaše žena začne během sexu dělat manikúru nebo vám začne vysvětlovat, co chce připravit k obědu, je to dobré a zcela zřejmé znamení, že je sex příliš dlouhý.

Místo toho, abyste se soustředili na délku, se raději zaměřte na lepší poznání těla vaší druhé polovičky.

Tři největší výhry v historii pokeru

18. ledna 2013 v 15:12 | jask* |  Zajímavosti
Poker se za poslední léta stal světovým fenoménem. Z mnoha lidí udělal velmi vysmáté boháče a z českých hospod téměř vymýtil mariáš.

Tři největší výhry historie pokeru


Pojďme se podívat na tři borce, kteří si pokerem vydělali během pár okamžiků dostatečné množství peněz na to, aby do konce života mohli žít pokojeným životem.

3. Peter Eastgate


Tento chlapeček z Dánska vymetl v roce 2008 všem rybník. Vždyť registrovaně začal hrát poker v dubnu 2007 a hned první jeho výhra činila 61 tisíc dolarů. O rok a půl později, 9. listopadu 2008, se stal nejmladším výhercem World Series of Poker a vydělal si pohádkových 9 119 517 dolarů. Ve svých 23 letech se stal nejmladším vítězem tohoto klání a mohl jít do důchodu. Po 8 měsících se však vrátil, těžko říct, zda kvůli vášni k pokeru, nebo kvůli tomu, že mu došly prachy.

2. Jamie Gold


To vstup Jamieho Golda na pokerová kolbiště byl mnohem pozvolnější. V srpnu 2004 si vydělal svým prvním turnajem jen 985 dolarů a nic nenasvědčovalo tomu, že by si mohl díky pokeru absolutně změnit život. O to větším překvapením bylo, když o téměř přesně dva roky od svého prvního turnaje vyhrál 37. Annual World Series of Poker a domů si odvezl rovných 12 milionů dolarů. V jeho kariéře to byl obrovský trhák, vždyť například jeho dodnes druhá největší výhra je "pouhých" 54 225 dolarů a nic nenasvědčuje tomu, že by dvanáctimíčovou hranici měl překonat. Jeho poslední výherní turnaj je 9 měsíců starý.

1. Antonio Esfandiari


Pokerová kariéra Antonia Esfandiari začala už v roce 2002, kdy si vydělal první téměř dva tisíce. Je to vcelku rozdíl oproti jeho největší výhře, kterou zaznamenal vloni v červenci. Přihlásil se do charitativního pokerového turnaje, jehož buy-in byl milión dolarů. V Rio All-Suite Hotel and Casino na West Flamingo Road v Las Vegas však roztočil parádní hru. V turnaji, jehož Prizepool bylo přes 42 míčů, všechny zlikvidoval a na valníku si vezl přesně 18 346 673 dolarů. Po odečtení buy-inu to dává úctyhodných 17 miliónů dolarů, což je v přepočtu přes 323 miliónů korun. Antonio však pokračuje. Jeho poslední zářez je ze začátku prosince a čítá 329 tisíc. Podle údajů PokerPages.com je Antonio člověkem, který pokerem vydělal nejvíce ze všech hráčů, více než 23 miliónů dolarů. To už je dost na to, aby měl člověk úsměv od ucha k uchu...

Rok 2013

17. ledna 2013 v 15:25 | Alita Zaurak |  Magie

ROK 2013

MAGICKÝ ROK LUNY, ROK IRACIONÁLNA A ZÁZRAKŮ
ROK SMRTI A TRANSFORMACE
ROK PROZŘENÍ


….Uvolněte se, prosím, podivuhodný rok Třináct začíná...

Ocitáme se v BODU NULA, na pomezí, na houpačce mezi starým a novým světem.

Jsme jednoznačně jsme navigováni k tomu, abychom prohlédli skrze zdánlivě pevné tvary a formy.

Abychom prohlédli skrze oponu navyklé reality a nalezli To, co je za tím vším...

Magické číslo TŘINÁCT představuje možnost vystoupit z kruhu DVANÁCTI: 12 znamení Zodiaku, 12 měsíců roku, 12 hodin dne, 12 životních etap, 12 životních témat a situací, v nichž se od rána do večera, den za dnem ve své běžné mysli pohybujeme, jimiž se zabýváme. Kolo Dvanácti, kolo karmy, v němž běháme stále dokola jak veverka polapená v kleci...

Třináctý je ten, kdo v sobě spojuje všechny kvality, všechna témata, kdo se ocitá za nimi, kdo vystupuje z kruhu, je absolutně celistvý a jeho pozornost je v tomto stavu již zakotvena.

Nenechá se stáhnout k vytváření a řešení iluzorních problémů, k ulpívání na zdánlivě skutečných situacích. Uvědomuje si virtuálnost toho, co se kolem něj děje a proto reaguje adekvátně, ze stavu středu, ze stavu klidu a bytostné svobody, protože pouze z tohoto stavu vyvěrají pravdivé odpovědi, skutečná řešení...

Třináctý tu vlastně je a zároveň není. Je v tomto světě, ale není z něj...

Rokem 2013 začít věnovat opravdu sobě...
Můžeme prostě spočinout, uklidnit se, být sebou - nedělat již to, co vůbec nepotřebujeme ani my, ani naše okolí. Nedělat a nemyslet určité typy myšlenek a z toho plynoucích pocitů a z toho se materializujících situací a stavů...
Zastavit se uprostřed chůze, probudit se ve snu...

Existuje třináct lunárních měsíců a dvanáct slunečních. Třináctka je jednoznačně spojena s iracionálním, magickým přístupem...

V tarotu představuje karta třináct Smrt, ovšem i transformaci. Umíráme v duchovním světě a rodíme se na zemi, oslepení a otupění, abychom prozřeli díky vědomému úsilí a vnitřní práci, abychom se znovu-spojili, abychom našli cestu k sobě...

Ano, magické číslo Třináct je od pradávna číslem obávaným či naopak zbožňovaných a uctívaným, šťastným či nešťastným, rozhodně však přitahujícím pozornost, vydělujícím se z číselné řady.

Podle toho, jaké hodnoty uznávala daná společnost, nakolik byla nalevo či napravo orientována, mužsky či žensky. Tato dvojakost přístupu a určitá nestabilita se může projevit i během celého následujícího roku.

Podle sedmikonečné Hvězdy mágů je rok 2013 rokem Luny.
Luna ve svém projevu může představovat nestabilitu, dvojakost, pochyby, propad, zmatení. Ztrátu veškeré stability, o kterou se tak úpěnlivě snaží náš rozum, symbolizovaný v astrologii vždy Sluncem, mužem-vědomím, ale i egem, které se snaží zoufale udržet si svou vládu...

V tomto roce je proto obzvláště důležité naučit se opravdu naslouchat svým pocitům, nenechat se uchlácholit rozumem a zdánlivě dokonalými konstrukcemi intelektu, který si dokáže zdůvodnit cokoliv.

Rok Třináct tedy vtéká jako voda, přitéká jako řeka do vyprahlých pouští našich životů.
Tato voda může být nečekanou ničivou záplavou stejně jako dlouho očekávaným životodárným deštěm, požehnáním, zázrakem, naplněným snem...

Ano, rok Třináct těžko můžeme nazvat nekomplikovaným a jednoduchým rokem...
Mnohé záleží na naší schopnosti spočinout uvnitř, rozeznat intuitivně a s pomocí vyššího vedení, co se to vlastně děje, co znamenají odehrávající se životní situace, jakou cestou se dát...

Třináctka je ve Velké arkáně Smrt nebo Transformace...
Situace, které nás v tomto roce čekají, mi však také připomínají také kartu Měsíc, spojenou s posledními zkouškami, jimiž procházíme.

Důležité je opravdu nechat za sebou to, co už nepotřebujeme. Jít dál a už se neohlížet...

Přátelé, šťastnou cestu nejen rokem 2013!

S láskou

Alita Zaurak
and Mr. Black and White...(-:


Tohle hned tak neuvidíš

11. ledna 2013 v 19:55 | jask* |  Foto


Kozy na stromě...to jste ještě neviděli!!!

10. ledna 2013 v 19:53 | jask* |  Zajímavosti
Uhádneš, co to je... ?
Není to to, co si myslíš ;•))
Je to vietnamská tykev :○)))

Napiš město, ulici a číslo.

10. ledna 2013 v 19:25 | jask* |  Zajímavosti
Skutečně najdeš přesně letecký pohled na zadanou adresu. Klikni na foto...


Barva očí se mění až do tří let, zelené jsou nejvzácnější

10. ledna 2013 v 19:07 | jask* |  Víte, že...
Většina dětí se narodí s modrou či šedomodrou barvou očí, jejich skutečné zbarvení se ukáže až kolem půl roku věku, měnit se ale může až do tří let. "Barvu očí dítěte určuje nejen barva očí matky a otce, ale také genetické informace vzdálenějších předků. Není proto s určitostí možné říci, že dítě modrookého páru bude mít také modrou barvu očí.

Ilustrační fotografie

Obecně platí, že tmavší odstíny jsou silnější. Proto má hnědou barvu očí většina světové populace, naopak čistě zelené oči má nejméně lidí.

Barvu očí určuje duhovka, která mimo jiné zabraňuje, aby světlo pronikalo do oka jinak než zornicí, což je otvor uprostřed duhovky. Zbarvení oka závisí na množství pigmentu právě v duhovce. Pokud ho obsahuje dostatek, jsou oči tmavší barvy, naopak modroocí a zelenoocí lidé mají v duhovce pigmentu méně.

"Bezprostředně po narození duhovka téměř žádný pigment neobsahuje, a proto je většina dětí modrooká. Pigmentu postupem času přibývá a až kolem třetího roku věku by měl být definitivně ustálený. Pouze u zhruba 15 procent lidí se barva očí mění v pozdějším věku.

Nejbizarnější úrazy, které se staly při sexu

10. ledna 2013 v 18:56 | jask* |  Erotika a sex
Zlomený penis, prasklý ušní bubínek v důsledku příliš náruživého líbání nebo žárovka v konečníku. To, co se vám může jevit jako scénka z béčkové komedie, jsou reálná sexuální zranění. Zveme vás na exkurzi po těch nejbizarnějších.

Možná máte pocit, že jedinou nepříjemností, která vás může při sexu potkat, je

I když je sexuálních zranění, která by se propracovala až do médií, samozřejmě menšina, podle jedné studie jsou úrazy, k nimž dojde při intimních hrátkách, mnohem častější, než si většina lidí myslí (a než vám budou ochotni přiznat).

Podle závěrů výzkumu má zkušenost s úrazem či zraněním při sexu třetina dospělé populace. Nejčastějším zraněním při vášnivých chvilkách je přitom natažení nebo natržení svalu následované zablokovanými zády, spáleninami a odřeninami od koberce, zablokovaným krkem a naraženými koleny a lokty.

Čtyřicet procent postižených přitom uvedlo, že si svého zranění všimlo až ráno poté, protože v okamžicích vášně žádný zdravotní problém nezaznamenali. Pět procent lidí dokonce muselo zůstat kvůli sexuálnímu zranění na pracovní neschopence. Dvě procenta potom mají zkušenost se závažnějšími zraněními při sexu, jako jsou zlomeniny, vykloubená ramena a kolena a vymknuté kotníky.

Domníváte se, že pokud si budete dopřávat vášeň na pohovce v obýváku, nemůže se vám nic stát? Omyl. Podle výsledků průzkumu je naopak pohovka, z hlediska výskytu sexuálních zranění, nejrizikovějším místem. Zrádná je zejména blízkostí odložených vinných sklenek, talířů, zapálených svíček a jiných předmětů, které byly součástí navození romantické atmosféry. Další v pořadí nebezpečnosti je sex na schodech, v autě nebo ve sprše.

Pila ve vagině

Výčet nejpodivuhodnějších zranění, za něž mohl sex, začneme silným kalibrem. Vlastním uším zřejmě nevěřila operátorka na nouzové lince 911 v Marylandu, kam se v březnu roku 2009 dovolal muž, aby se jí svěřil s těžko uvěřitelným příběhem. Zmateně vysvětloval, že jeho sedmadvacetiletá družka krvácí z vaginy. Postupně vyplynulo, že milenecký pár instaloval vibrátor na elektrickou pilu, protože si chtěl své sexuální prožitky zintenzivnit. Drama se jim skutečně povedlo vyvolat. Pila totiž, kupodivu, umělohmotný vibrátor prořízla a pořezala ženu uvnitř vaginy. Oběť byla s rozsáhlým krvácením letecky transportována do nemocnice.

Polibkem se k hluchotě propracovala v roce 2008 čínská žena. Její příliš vášnivý milenec se jí přisál při polibku k uchu tak intenzivně, že ženě praskl ušní bubínek. Na levé ucho trvale ohluchla a na zmíněnou noc vášně zcela jistě nezapomene do konce života.

Podobně neuvěřitelný případ zaznamenali loni na Novém Zélandu. Do nemocnice v Auklandu byla dopravena čtyřiačtyřicetiletá žena s ochrnutou levou paží. Následně vyplynulo, že její partner jí při vytváření cucfleku jako vedlejší produkt "vyrobil" i malou mozkovou mrtvici. Krevní sraženina, která cévní mozkovou příhodu způsobila, vznikla pravděpodobně v důsledku příliš vášnivého sání na krku ženy.

Žárovky a lahve v konečníku

Samostatnou kapitolou v oblasti sexuálních zranění jsou předměty zasunuté v konečníku. Podle zaznamenaných údajů vyhledávají lékařskou pomoc kvůli vyjmutí cizího předmětu z konečníku častěji muži než ženy. Mezi nejběžnější případy potom patří zasunuté lahve, ovoce, zelenina či různé míčky a kuličky.

Naprosto nepochopitelně si lidé relativně často zasouvají do konečníku žárovky a různé zářivky (důsledek tlaku konečníku na tenké sklo zřejmě není potřeba podrobně popisovat). Jen v roce 2008 bylo v Británii ošetřeno víc než deset tisíc osob, které vyhledaly lékaře kvůli cizímu předmětu v konečníku. Při vyhledání lékařské pomoci si pacienti často vymýšlí zcela nepravděpodobné historky, jak se jim ona věc do konečníku dostala.

Velmi nepříjemnou a bolestivou záležitostí, na kterou stoprocentně nikdy v životě nezapomenete, je fraktura penisu. K tomuto typu zranění dochází nejčastěji při sexu v nestandardních situacích, polohách a úhlech. Studie, zjistila, že nejčastěji dochází k frakturám penisu při nevěře. Právě tehdy si totiž muži užívají sex v netradičních podmínkách a za nezvyklých okolností. Mimochodem, největší pravděpodobnost, že si zlomíte penis, máte při sexu na pracovišti.

To se to dějí věci, co? Jeden až žasne...

Jachta za 76,5 miliardy!

10. ledna 2013 v 18:34 | jask* |  Zajímavosti
Když máte spoustu peněz, koupíte si jachtu. Proč ne, udělali bychom to všichni. Ale kolik peněz musí mít člověk, který si jen tak z plezíru pořídí jachtu, jejíž cena v přepočtu vychází na skoro 77 miliard korun?

Neuvěřitelné - jachta za 76,5 miliardy!

Jachta, nazvaná History Supreme, není na první pohled nějak extra nápadná. Neohromí vás velikostí ani využitím unikátních technologií. Ne, History Supreme je výjimečná z jiného důvodu - při její výrobě bylo použito okolo sto tun zlata a platiny. A taky kost z tyranosaura rexe a kus meteoritu (nekecáme!). Takže není divu, že hodnota jachty se pohybuje okolo omračujících 4,5 miliardy dolarů - při současném kursu 17 Kč za dolar tedy cena vychází v přepočtu na 76,5 miliardy korun!

Výrobu jachty si před třemi lety objednal neznámý obchodník u Stuarta Hughese. Hughes se už předtím proslavil tvorbou extrémně drahých vylepšení pro běžné produkty; jeho známým dílem je třeba iPhone, pokrytý diamanty za zhruba 8 milionů dolarů (tedy asi 136 milionů korun). Onen neznámý ochodník si prý původně chtěl nechat ze zlata a platiny vyrobit i letadlo, ale ukázalo se, že by nebylo schopno letu, tak svůj nápad zase stáhl.

Když se ale na vybavení History Supreme podíváte, budete možná zklamáni. Ano, je to luxusní, ale člověk by za ty prachy čekal něco lepšího. To, co na obrázcích vidíme, je takový řekněme akceptovatelný standard... A vůbec je celá jachta

http://www.prochlapa.cz/uploads/573x382/lanky-prochlapa/jachta/jachta-history-supreme-1.jpg

http://www.prochlapa.cz/uploads/594x396/lanky-prochlapa/jachta/jachta-history-supreme-2.jpg

http://www.prochlapa.cz/uploads/594x396/lanky-prochlapa/jachta/jachta-history-supreme-3.jpg


Jen pro srovnání: Jedna z jachet ruského miliardáře Romana Abramoviče stála pouhých 450 milionů dolarů (tedy desetinu ceny History Supreme). Sice není vyrobena ze zlata, ale má vlastní obranný raketový systém a ponorku. Navíc je obrovská, takže se na ni vejde klidně i tisícovka ke všemu ochotných lehkých holek, když si to bude Abramovič přát. A to je hlavní důvod, proč si lidi jachty kupují, ne?

Jachta Romana Abramoviče

Mimochodem, za 77 miliard se dá pořídit spousta jiných věcí... Třeba 100 letadel Gripen. Nebo 1000 Ferrari 458 Italia. Ale co, kdyby tolik peněz měl kdokoliv z nás, taky by je určitě utrácel způsobem, který by ostatním přišel nepochopitelný...

Milionářská hračka: Loď ve tvaru kosatky

10. ledna 2013 v 18:24 | jask* |  Zajímavosti
Designové lodě pro boháče jsou někdy pořádně atraktivní a originální. Neznáme ale nic, co by se vyrovnalo tomuto luxusnímu plavidlu - rychlý člun vypadá jako nebezpečná kosatka!

Milionářská hračka: Loď ve tvaru kosatky

Něco takového tady ještě nebylo. Toto plavidlo od společnosti Innespace s názvem Seabreacher Y Vessel je něco mezi ponorkou a rychlým člunem, navíc umí z vody i vyskakovat. A především vypadá jako kosatka, druh velryby, který je známý pro svou krvelačnost. S turbomotorem o výkonu 260 koní dosáhne rychlosti téměř 90 kilometrů v hodině na hladině, pod ní pak 32 km/h. Jedná se o stroj pro dvoučlennou posádku se sedadly za sebou, tedy tak trochu uspořádání jak ve stíhačce. Z vnějšího pohledu to možná nevypadá nijak děsivě, ale podívejte se na záběry zevnitř kabiny - jsou bláznivě brutální.


Seabreacher Y Vessel je zbožím na zakázku, v současné chvíli má výrobce asi 30 objednávek od lidí, kterým nevadí dát za bezkonkurenční vodní zábavu nemalou sumu 86 tisíc amerických dolarů (přes 1,5 milionu Kč). Spolumajitel Innespace, Rob Innes, popisuje typického kupce jako excentrického boháče, který miluje prapodivné hračky a adrenalinové sporty. Nemusí to být nutně ani nadšenci do lodí, speciální výcvik k ovládání stroje je součástí ceny.


K výbavě patří i kamera na hřbetní ploutvi, která v době ponoru přenáší obraz nad hladinou na LCD monitor v kokpitu pilota. Samozřejmostí je i GPS navigace a stereo systém s dockovacím systémem na iPod, který pomůže rozpumpovat endorfiny za zvuků oblíbené hudby. Také se vám tyto bláznivé nápady tak líbí? Nám moc - řádit s něčím takovým na Slapech by bylo k nezaplacení!

Patent Microsoftu... až se ježí vlasy

10. ledna 2013 v 18:00 | prochlapa.cz |  Víte, že...
V šuplíku patentového úřadu se vyhřívá koncept zapojení Kinectu jako nového Big Brothera.


Redaktoři Digitaltrends.com si všimli více než rok starého uznaného patentu společnosti Microsoft, která si dala patentovat využití herního zažízen Xbox Kinect, potažmo vytvoření celého kamerového systému, který by tvořil tzv. feedback autorům kulturního průmyslu.

Jde veskrze o to, že pomocí patentovaného systému by měl Microsoft přístup k datům, které by sbíral právě Kinect nebo jiný kamerový systém. Zaznamenal by, kolik lidí "užívá" daný produkt a kdo to je. Právě s touto jednoduchou, ale dost cennou a nebezpečnou informací by se pak dalo výborně pracovat při zpoplatňování filmů, streamů, her a dalších vymožeností digitálního věku.

Kdyby se údaje spojily třeba s databází systému ochrany DRM, vznikl by koktejl, který by vydělal ohromné množství peněz. Filmová studia by pak mohla ceny u svých produktů měnit podle toho, pro kolik lidí je chce uživatel pořídit a právě kamerový systém by kontroloval, zda uživatelé nepodvádí.

Byl by to další z pokusů, jak vymýtit pirátství a navrátit kulturnímu průmyslu miliardy na úkor svobody. Kdybychom totiž mohli zafantazírovat a popřemýšlet nad zneužitelností těchto dat, použitím tohoto systému by bylo také možné zajišťovat cenzuru nechtěných produktů a zajišťovat automatický důkazní systém k pozdějšímu odsouzení... ale to už jsem se Orwellem a jeho dílem 1984 inspiroval až moc. Právě přemýšlení nad tím mi ale ukazuje skutečně velkou hromadu způsobů, čím by nejen tento patent, ale další hromada jemu podobných, mohl později škodit lidem.


Lze namítnout, že pokud by předešlé řádky byly pravdivé, pouze idiot by tento systém začal využívat. Ovšem podívejte se, co se právě děje. Mobilní telefony mají GPS. Díky GPS a povolenému právu v AppStoru nebo v Google Play u nějaké aplikace, vás je velmi jednoduché vystopovat s přesností na pár metrů, což každý ví, že se dá zneužit. Nicméně právě GPS povoluje uživatelům mobilních telefonů používat navigaci, díky čemuž jdou obavy o soukromí trochu stranou. Je lákavé se neztratit.

Microsoft má tento patent uznaný od dubna 2011 a má dostatek času na to, aby zajistil nějakou přidanou hodnotu, kterou by užívání tohoto fízl systému zpopularizoval a přidal do každé televize, každého počítače nebo třeba každé ledničky a záchodu. Je pak těžké být optimistou při myšlence nad lepšími zítřky...


Orální sex: Co chtít od muže?

8. ledna 2013 v 19:14 | žena-in |  Erotika a sex
Jsou ženy, které při klasickém milování nedosáhnou orgasmu... Tady je malá příručka ohledně orálního sexu pro uspokojení ženy, kterou klidně dejte přečíst partnerovi...

Co praví Kámasútra?

Orální sex je technika stará jako lidstvo samo. O této příjemné aktivitě se píše už ve slavné Kámasútře: "Položte milenku na lůžko, zvedněte její nohy na svá ramena, uchopte ji kolem pasu, silně sajte a nechte svůj jazyk dráždit její přelétavý chrám lásky. Tento způsob se nazývá Bahuchušita (silné sání)."

Věnujte se něžnostem

Ještě než se skloníte k ženině klínu, věnujte se erotogenním zónám. Líbejte něžně ňadra, jemně jí okusujte bradavky, olizujte ušní lalůček. Zkrátka partnerku napínejte a rozpalujte. Pomalinku směřujte do nejintimnější zóny na ženském těle. Věnujte se vnitřní straně stehen a občas zavaďte o stydké pysky. Hlaďte ji, ženy mají rády něžné doteky.

Neměňte pohyb

Když už máte pocit, že je čas přejít k hlavní části hry, začněte pracovat s prsty, kterými partnerku "tam dole" pěkně něžně drážděte. Narážejte jazykem na klitoris. Můžete ho i jemně líbat a cucat...

Je třeba napsat, že některé ženy nemusejí přímé dráždění ani vydržet, protože poštěváček je poměrně citlivý. Pokud žena říká, že tak se jí to líbí a příjemný je jí přesně tenhle pohyb, měli byste ho opakovat.

Sajte a drážděte klitoris

Drážděte spodní část klitorisu krouživým a kmitavým pohybem. Nebojte se ani lehkého sání (když uvidíte, že se jí to hodně líbí, klidně zkuste přitlačit). Poposuňte se dál, přesněji níž a jazykem zajeďte mezi pysky a do oblasti poševního vchodu.

Vzrušující je, když se jazykem vydáte až k tzv. hrázi, kde jsou opět velmi citlivá místa. Vracejte se k těm bodům, kde byla velká odezva.

Prozkoumejte prsty vagínu

Prsty prozkoumejte, co je vevnitř. Jistě najdete citlivá místa. A možná narazíte i na tlačítko, kterému se říká G-bod. Tam to ženě dělá velmi dobře. Sami ucítíte, anebo vám to partnerka řekne, že brzy dosáhne vrcholu.

V této chvíli nepřestávejte, vaše pohyby by měly být rytmické. Až se bude blížit k vyvrcholení, zmáčkněte jí oblast hráze, orgasmus zesílíte.


Zůstaňte s ní i po vyvrcholení

Neopouštějte partnerku ani ve chvíli, kdy orgasmus odeznívá. Opět ji laskejte, líbejte a dávejte jí najevo, jak ji máte rádi a jste rádi, že právě s vámi prožívá orgasmus. Jistě vás pak na oplátku také ráda obšťastní svými ústy.

Na závěr použiji slova z jedné knihy: "Klidně můžeš mít nejmenší penis na světě, ale pokud děláš dobře tohle, budeš pro ni nejskvělejší ze všech milenců."

Tři králové

4. ledna 2013 v 10:46 | jask* |  Vánoce
Jestlipak víte, co je za den 6.leden? Zajisté si většina z Vás vzpomene, že slavíme Tři krále (Kašpar, Melichar a Baltazar). A mnozí je možná i potkáte, jak chodí od domu k domu a píší křídou nad vchodové dveře K+M+B a letopočet. Ale přiznejme si, víte, co znamená tato zkratka a odkud se vlastně tito velevážení mužové vzali? Pokud si nejste svými odpověďmi jisti a chcete to vědět, čtěte dál!


Oficiálně, dle církevní terminologie, se tento den nazývá dnem Zjevení Páně, kdy se Kristus nechal poznat jako král všech.

Pojmenování, pod nímž ho známe my, je původu lidového. Legenda o Třech králích, jak ji známe my, vznikla vlastně až ve středověku. Biblický text se zmiňuje o mudrcích či hvězdopravcích čili v dnešním jazyce astronomech z Babylonie, kteří se vypravili po opakovaném zpozorování neobvyklé konjunkce Jupitera, který pro ně byl hvězdou králů, se Saturnem, symbolem pro Judsko, do Jeruzaléma. Tam se dozvěděli o proroctvích pojednávajících o narození "krále" v Betlémě, kam se za ním vydali, aby se mu poklonili.
Dorazili tam právě 6. ledna. Výše zmíněná tvrzení jsou podložena poznatky z moderní astronomie.

Nyní už víme, odkud přišli, ale kde se vzala jejich jména, jimiž si často vysvětlujeme v úvodu zmíněnou zkratku? Byla jim nejspíše přisouzena ve středověku poté, co se pozapomnělo na původní význam jednotlivých písmen. Lidé si zkrátka vymysleli vlastní interpretaci, kterou si také podložili.

C (K), M a B jsou ovšem počátečními písmeny tří slov, z nichž se skládá latinská věta: "Christus mansionem benedicat" (Kristus ať požehná příbytku). A aby jste byli úplně v obraze, je ještě třeba dodat, že domnělá + mezi jednotlivými písmeny nejsou vlastně žádná plus, nýbrž tři křížky zastupující Nejsvětější Trojici, tj. Otce, Syna a Ducha Svatého.

A teď znáte celou pravdu, i když o tom by se dalo polemizovat…tu se asi už nikdy nikdo nedozví, tedy do doby než bude vynalezen stroj času, ale možná je to takhle lepší…

Hromada chytrých faktů

3. ledna 2013 v 16:43 | jask* |  Víte, že...
V konverzaci často dochází na chvíle, kdy nemáte co říct. Proto je tu pro vás hromada zajímavých faktů, které se hodí do každé konverzace.

Hromada chytrých hospodských faktů

Abyste spálili kalorie obsažené v Big Macu, museli byste chodit 7 hodin v kuse.

Silné opálení poničí krevní cévy natolik, že jejich obnova trvá 4 - 15 měsíců.

Jazyk je nejsilnější sval v těle.

Vědci zjistili, že je téměř nemožné přesvědčivě lhát někomu, koho shledáváte sexuálně atraktivním.

Marilyn Monroe do svých 16 let koktala.

99 % lidí smaže všechna písmenka hesla poté, co zkazí jedno písmeno.

90 % lidí oplachuje kartáček s pastou.

Hitler i Bin Laden byli prohlášeni mrtvými na prvního máje.

Lev z loga filmového studia MGM zabil den po natočení tohoto klipu trenéra a dva asistenty a byl utracen.Podle návrhu amerického zákona SOPA (Stop Online Piracy Act) byste měli dostat 5 let ve vězení za uploadování písničky od Michaela Jacksona. Byl by to o jeden rok delší trest, než který dostal jeho ošetřující doktor, který jej zabil.

Průměrné dítě rozezná kolem dvou stovek komerčních log ještě před tím, než nastoupí do školy.

Nepřetržité prdění po dobu šesti let a devíti měsíců shromáždí tolik energie, kolik má atomová bomba.

Kávovinová vůně instantní kávy je uměle přidaná. Instantní káva původně žádnou vůni nemá.

Studie oxfordské univerzity prokázala, že při jednom zamilování muž přijde o dva blízké přátele.