Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Listopad 2012

Trhlé vychytávky

30. listopadu 2012 v 16:36 | jask* |  Krávoviny
Následující čtyři kousky jsou vtipné, originální a netradiční výrobky, které jen tak u někoho nenajdete. A právě v tom je jejich kouzlo ?


Anonymní brýle


Párty fotky bývají ty nejhorší snímky, které zaručeně nikdo nechce mít ve svém fotoalbu s možností nahlídnutí pozdějších generací. Možná i proto byly vytvořeny tyto dokonalé originální brýle. Znáte přece ty policejní fotky, na kterých jsou vymazány oči za účelem alespoň minimální anonymity? Tyhle brýle to parodují a jsme si jisti, že právě s nimi se budete na každé fotce vyjímat.


Skartovačka na kalendář


Je sice pravdou, že třeba já mám kalendář jen na ploše mobilního zařízení a notebooku, nicméně mnoho lidí ještě ten starý, klasický, papírový jednodenní kalendář stále ještě vlastní. A právě pro ně je tento vychytaný vynález. Právě díky němu už nebudete muset nudně odtrhávat den po dnu. Udělá to automaticky přesně o půlnoci. Ráno je pak pod ním potřeba už jen zamést.

http://www.prochlapa.cz/uploads/dalibor/technika/vynalezy/vychyt/obrazek-3.jpg

Kočárková koloběžka


Jistě, na motorřový kočárek skutečně nemá, nicméně proč by měl převládat stereotyp, že rodič s kočárkem musí být pomalý a v MHD nemotorný? Kočárková koloběžka vám zachrání hromady času a když kolem celé hodiny projedete na Staromáku, máte velkou naději, že se centrem japonských fotografů nestane slavný orloj, ale vy.


Rámeček kolem okna


Poslední ultrageekovská vymoženost je tento rámeček kolem oken, který určitě není vyfocen v žádném pokoji nafoukaného macbookáře, nebo militantního linuxisty. Toto okno patří poctivému wokenáři, který použil zažitou grafiku tradičních rámečkových oken operačních systémů Windows a spuštěný "program" pojmenoval Outside World - Real life 2.0. Luxusní, zábavné, netradiční. K dokonalosti by tento vtípek někdo mohl přivést snad jen tehdy, kdyby tlačítko křízku reagovalo na elektrické žaluzie, které by se zavřely.

Nejpodivnější koníčky

30. listopadu 2012 v 15:52 | jask* |  Zajímavosti
Každého baví něco jiného, libůstky hrdinů, jež vám představím jsou však přinejmenším nevšední. Připravte se na největší světovou kolekci extáze, psy upravované na velké šelmy a důchodce z Taiwanu, co tetuje auta!


Nejpodivnější koníčky - 1. dílSběratelská kolekce extáze

sberatelska-kolekce-extaze

Taneční drogy najdou téměř vždy uplatnění na první párty, kde se vyskytnou.

Existují však výjimky potvrzující pravidlo. Náruživý sběratel z Holandska shromáždil během 20 let 2400 pilulek extáze - rozhodně tak můžeme mluvit o nejrozsáhlejší sběratelské kolekci tohoto artiklu na světě, a také o velké vůli muže, který ze svých zásob zásadně neuzobával.

Bohužel zcela opačné plány měl zloděj, jenž mu kompletní sbírku odcizil. Ač drogová kolekce zdaleka přesahovala větší než malé množství, šel okradený 46letý muž vše nahlásit na policii. Měl totiž obavy, že někdo spolkne některou ze 40 otrávených tabletek, které byly součástí sbírky.

Předělávání psů


predelavani-psu

Za největší psí blázny jsou se všemi svými speciálními hřbitovy, kadeřnictvími a restauracemi pro nejlepší přátele člověka považováni Američané.

V poslední době se je ovšem snaží předehnat někteří páníčkové a paničky z Číny - ano, z té země, kde poměrně často skončí nějaký chlupáč na talíři.

To, co vidíte na obrázku, není zmutovaný tygr. Je to příklad nové čínské módy upravování psů do podoby jiných druhů zvířat. K šampónu proti blechám a pořádnému vykartáčování dostanou pejsci třeba tygří pruhované melíry nebo pandí kožich. Mezi lety 1999 a 2008 narostly v nejlidnatější zemi světa náklady na péči o domácí mazlíčky o 500% - nutno dodat, že se tak stalo v mnohém na úkor důstojnosti nebohých zvířat.

Tetování vozidel


tetovani-vozidel

71letý taiwanský důchodce Li Zonxiong začal v roce 1999 pokrývat své auto, dva náklaďáčky a motorku slovy z buddhistických textů.

Starými moudry "potetoval" každý volný kout na povrchu vozidel, a to včetně zrcátek, kapoty, dveří, kol, ale třeba i poznávací značky.

Li přiznává, že mu jeho koníček nejednou způsobil trable. Kolemjdoucí i policie jen těžko věří tomu, že by si někdo dobrovolně čmáral na vlastní auto, a tak je často považován za vandala. Tento náhled ostatně tak trochu sdílí i jeho rodina, pročež má děda Li zákaz kupovat si jakýkoliv nový vůz. Je totiž jasné, že by mu bez ohledu na jeho cenu pořídil nové tetování.

Hraní si na mrtvéhoNěkdo si rád hraje na schovku, někdo rád válí ve sněhu andělíčky a někdo rád předstírá mrtvolu - specielně v tom pak vyniká Chuck Lamb.

47-letý podivín s velkou pečlivostí aranžuje místo svého "skonu" a sám se v rádoby smrtelných pózách fotí a natáčí na video. Své výtvory pak dává na svoji stránku fungující již od roku 2005. Je nutné zmínit, že to rozhodně nedělá jenom pro sebe.

Jeho web page navštívilo jen za první rok její existence 32 milionů lidí. Ovšem, co je pro našeho pošuka ta pravá motivace? Prozrazuje na sebe, že chtěl být vždy hercem, ale nemá na to talent ani vzhled. Je jisté, že se svými "divnostmi" se minimálně párkrát do závěrečné části televizních zpráv dostal. Přejme mu tak dlouhý život, aby stihl ještě mnohokrát umřít.

Touha dostat se na pozadí zprávJistě jste zahlédli v televizi scénku, kdy se za zády reportéra tvářil náležitě důležitě náhodný čumil. Pro některé lidi však nic jako náhoda neexistuje.

Brit Paul Yarrow se rád vídá ve zprávách v TV. Kdykoliv si tak může vytipovat natáčení určité reportáže, vyrazí na místo činu a "jen tak" zevluje v pozadí záběru.

Objevil se na pozadí zpráv na BBC, Channel 4 nebo Sky News. I nadále však usiluje o posílení své "hvězdné pozice" a chce se stát účastníkem jedné z pokročilých sérií britské reality show Big Brother.

Mistr žalob


mistr-zalob

Americká mánie s žalobami je pro Evropana mnohdy nepochopitelná, králem této podivné kratochvíle je pak Jonathan Lee Riches.

Ač je toho času ve vězen v Kentucky, dokázal to zpoza mříží dopracovat až do Guinessovy knihy světových rekordů jako člověk, který podal nejvíce žalob na světě. Hádejte, co udělal poté, co se o své zcela zasloužené slávě dozvěděl. Zcela předvídatelně podal žalobu na vydavatele Guinessovy knihy rekordů, který "nemá žádné právo na publikování jeho práce a právního mistrovství".

Mezi jeho další "soudní oběti" patří trenér týmu NFL New England Patriots, Bill Belichick, George W. Bush mladší, somálští piráti, ale i Britney Spears. Jako důkaz jeho choré mysli mohou posloužit i žaloby na dávno mrtvé lidi, trochu méně klidu v hrobu kvůli nim mohou mít Platón či Nostradamus. Riches však nešetří ani stavby či potraviny, vadí mu Eiffelova věž i margarín "Nemůžu uvěřit, že to není máslo". Dobře vám radíme. Kdybyste se náhodou dostali v Kentucky do vězení, vyhýbejte se pánovi s psacím strojem a haldou papírů.

Nejpodivnější restaurace světa

30. listopadu 2012 v 15:05 | jask* |  Zajímavosti
Chodit do hospody je určitě super, ale časem vás může vaše putyka omrzet. Proto doporučujeme něco extravagantního - vybrali jsme pro vás ty nejpodivnější restaurace z celého světa - nechte se pozvat!


Vychutnat si pořádnou flákotu můžete dnes už prakticky kdekoliv. Ale co takhle pojmout celý výlet do restaurace trošku netradičně. U lahodného jídla se skvěle pobavíte výstředním interiérem, a když vám přinese večeři několikanásobný vrah, určitě vám ztuhne krev v žilách.

Podívejte se na denní menu, které nemá obdoby!

nejpodivnejsi-restaurace-zachod

Snídaně na záchodech
opět :○)


Jestliže sníte o skvělém jídle na opravdu neobyčejném místě, navštivte Taiwan. V centru města Kaohsiung nedávno vyrostla restaurace inspirovaná toaletami. Sedíte na míse, polévku dostanete ve zmenšené mušli a zamaštěnou pusu si můžete otřít toaleťákem. I když to nezní dvakrát lákavě, stalo se tohle zařízení jedním z nejvyhledávanějších turistických míst.

nejpodivnejsi-restaurace-kanibal

Kanibalská svačinka

V Japonsku tomu opět nasadili korunu. Interiér této restaurace není ničím zvláštní, ale jakmile vám přinesou objednané jídlo, spadne vám čelist až na stůl. Na operačním stole vám přivezou prsatou Japonku splácanou z těsta a kanibalská hostina může začít. Místo vidličky dostanete do ruky skalpel a jde se na věc. Po odříznutí kůže na jakémkoliv místě těla naleznete různé druhy sushi nebo jednu z místních specialit.

nejpodivnejsi-restaurace-kondom

Předkrm v kondomu

V této thajské restauraci jde především o ochranu. Ne, že byste dostali svoje objednané jídlo nacpané do nafouknutého kondomu, ale zato můžete prezervativy vidět všude kolem sebe. Motivy návleků na pánské přirození se nacházejí na kobercích, na stěnách jsou přišpendleny krabičky s různými druhy, a když máte štěstí, obslouží vás číšník s nafouknutým primerákem na hlavě.

nejpodivnejsi-restaurace-vyska

Oběd v oblacích

Belgičany už omrzelo jíst na zemi, a tak se rozhodli zhotovit si restauraci ve vzduchu. Plošina s jedním velkým stolem a židlemi s bezpečnostními pásy je zavěšená na jeřábu, který vás vyzdvihne do výšky bezmála pětačtyřiceti metrů. Jen si dejte pozor, aby vám nesletěla vidlička na zem, těžko se pak sbírá - a mohla by někoho zabít.

nejpodivnejsi-restaurace-vezeni

Večeře v lochu

Pokud chcete mermomocí přičichnout k životu za mřížemi, vyrazte do Itálie. V tamní vězeňské restauraci se o vás výborně postará partička vrahů, násilníků a jiných delikventů. Aby byl zážitek byl stoprocentní, před vstupem do restaurace vás důkladně prohledá ostraha, projdete si detektorem kovu a své jídlo pak konzumujete umělohmotným příborem.

nejpodivnejsi-restaurace-tma

Temný dezert

V Číně se pro změnu rozhodli, že k jídlu nepotřebují světlo. Do sklepní místnosti tak doprovázejí hosty číšníci za pomoci nočního vidění a servírují jim nejluxusnější dobroty v úplné tmě. Co všechno za večer jste zkonzumovali, se dozvíte až na konci celé návštěvy restaurace. Nepochopíte, jak mohou některá všední jídla chutnat tak skvěle!

Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

30. listopadu 2012 v 14:38 | jask* |  Krávoviny
Lákala vás někdy představa romantické večeře při svíčkách na záchodě nebo v podobně vábném prostředí? Leťte do Číny, tam něco takového už mají. A objednávky se prý jen hrnou.

Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

Jen si to představte! Zavítáte do renomované restaurace a místo jídel jako Boeuf à la mode, Omelett surprise nebo Chateaubriand dostanete "Hovínkovou zmrzlinu" a "Záchodovou mísu". Přešla vás chuť na oběd? Tak to raději ani nečtěte dál, protože jedna čínská restaurace je skutečná lahůdka!

Restaurace v čínském městě Kunming je zařízena v opravdu záchodovém stylu pro všechny milovníky toaletního humoru.


Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

Hosté sedí na záchodových mísách, pisoáry jsou tu jako dekorace a když otevřete jídelní lístek, leckoho s citlivějším žaludkem to může porazit. Když pomineme třeba psí polévku a jiné národní speciality, můžete si vybrat například "hovínkovou zmrzlinu" jako dezert (nebylo by lepší napsat de-ser-t?) či "smažené výkaly" nebo "obloženou záchodovou mísu". Skutečně, tohle je jen pro ty největší fajnšmekry.

Nejfekálnější restaurace na světě je v Číně

Možná by vedení restaurace mohlo jít ještě dál a v druhém levelu ty záchodové mísy, na kterých se sedí, nemít jen jako židli, ale rovnou jako záchod... no blééé to už je trošku moc...

"Neuhnu!" Tak mu dálnici postavili kolem domu

30. listopadu 2012 v 14:29 | jask* |  Bydlení
Čína by nás mohla učit nejen kapitalismu, ale i svobodě. Když se někdo rozhodne neuhnout, tak ho vláda vystěhovat nemůže, na rozdíl od našich zákonů.


To jsou paradoxy, co? Zatímco v "komunistické" Číně kvete ekonomika (už počátkem 90. let tu odhlasovali na sjezdu strany komanči kapitalismus) a dodržují se osobní svobody, u nás bují ekonomický socialismus a vyvlastňuje se, kde se dá.

Starý čínský pár totiž odmítl vládní pobídku k vystěhování jako nevýhodnou a nechce opustit svůj dům, který stojí v cestě projektu dálnice. Čínské zákony ale neumožňují někoho násilím vystěhovat a zbourat mu obydlí, takže to úřady vyřešily vskutku radikálně.Luo Baogen se se svou ženou jednoho dne probudil za rachotu strojů a když vyhlédl z okna, zjistil, že mu okolo domu vede plánovaná dálnice. Ta má spojit čínské město Wenling s novým vlakovým nádražím na hlavní trati.


Luo Baogen se svou ženou tvrdí, že vládní kompenzace by jim nestačila na vybudování nového obydlí. Bohužel už před tím s nabídkou souhlasili, takže stavba dálnice začala, ovšem pak si to zas rozmysleli. Dělníci proto dálnici dokončili a nyní se bude čekat, kdo povolí dřív - jestli úřady nebo rodina pana Baogena.


Dálnice totiž má být otevřena během několika týdnů, takže projíždějící řidiči tu budou mít moc pěkné překvapení. No, až tudy pojede nějaký unavený řidič kamionu, který usne, bude aspoň sranda...


Zítra se na mnoha místech naší republiky rozsvítí vánoční stromy

30. listopadu 2012 v 10:34 | jask* |  Aktuálně
Počátkem adventu začíná na mnoha místech naší republiky tradiční vánoční atmosféra. Ve všech velkých městech, ale také třeba v menších a na vesnicích, se rozsvítí velké vánoční stromy. Ten na pražském Staroměstkém náměstí se rozzáří tuto sobotu v 18.00 hod. A ty ostatní?


lonske

Slavností rozsvícení vánočního stromu v Praze

V Praze začínají vánoční trhy na Staroměstském náměstí rozsvícením vánočního stromu 1. 12. 2012 v 18.00. Vánoční trhy pak budou končit končit 1. 1. 2013.

Slavností rozsvícení vánočního stromu v Brně

V Brně začínají vánoční trhy již dnes, 30. 11. 2012 a končit budou 23. 12. 2012. Dnes v 17.00 hod bude také slavnostně rozsvícen vánoční strom.
Vánoční trhy budou probíhat v několika lokalitách: náměstí Svobody, Radnická ulice a Labyrint podzemí na Zelném trhu.

Slavností rozsvícení vánočního stromu v Ostravě

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Ostravě proběhne v první den trhů, což bude 1. 12. 2012 v 17.00 hod..
Trhy budou probíhat na Masarykově náměstí, tak jak tomu bylo dosud.

Slavností rozsvícení vánočního stromu v Hradci Králové

V Hradci Králové se budou konat vánoční trhy na náměstí od 15. 12. do 20. 12. 2012. V Hradci Králové se rozsvítí o prvním adventím víkendu hned dva stromy. Budou na Velkém a Masarykově náměstí.

Slavností rozsvícení vánočního stromu ve Zlíně

V tomto jihomoravském krajském městě slavnostní rozsvícení vánočního stromu už proběhlo včera, 29. listopadu 2012 v 16. hodin na náměstí Míru.

Slavností rozsvícení vánočního stromu v Olomouci

V tomto severomoravském městě slavnostní rozsvícení vánočního stromu už proběhlo 24. listopadu 2012 v 18. hodin na Horním náměstí, součástí byla i světelná show.
A co u vás?
Už vám svítí na náměstí nebo na návsi vánoční strom?
Pěkný první adventní víkend.

Pak prý muži nestárnou :○ )

29. listopadu 2012 v 12:02 | jask* |  Celebrity
Mlha hustá tak, že by se dala krájet

28. listopadu 2012 v 11:25 | žena-in |  Tajemno
Máte rádi tajemno? Pokud ano, pak není nad to projít se v mlze. Obzvláště v té listopadové. Ta podle lidových pranostik zhasíná slunce.

mlha

Příznivci tajemna nedají na mlhu dopustit. Je věčným a vděčným námětem všech napínavých, hororových scénářů, podněcujících lidskou fantazii.

Mlha vymazává okolní svět. V mlze je každý sám, pouze v kontaktu se zemí skrze půdu pod nohama. Mlha je tajemná, záhadná, svírající a skličující.


Co se za ní skrývá? Fantazie a představivost pracují na plné obrátky. Pod závojem mlhy číhá tajemství a skryté nebezpečí.
V mlze se mohou objevit nadpřirozené bytosti, duchové i přízraky...
I "Ti druzí" přichází za mlhy...Za rouškou pravé, anglické mlhy se skrývají zločinci i záhadní tvorové. Takoví, se kterými si poradí jenom věhlasný Sherlock Holmes...Mlha může přijít zcela nečekaně a spoustu lidí vystrašit. Třeba jako ta od "Kinga".Co je mlha? Pojďme od filmové fantazie k realitě.

Podle meteorologické definice je mlha jev obsahující produkty kondenzace a snižující dohlednost pod 1 km. Produkty kondenzace jsou například mikroskopické vodní kapičky, vzniklé ve vzduchu při vysoké vlhkosti z vodní páry. Jsou tak malé, že jednotlivě nejsou vidět, ale ve velkém množství vypadají - právě jako mlha.

Nejběžnější způsob vzniku (zejména ranní mlhy) je radiační mlha, která vzniká při jasném a klidném počasí v noci vyzařováním zemského povrchu. Radiační ranní mlha vzniká kdykoli, i v létě, ale nejvíce na podzim.

Mlha není tak nebezpečná jako třeba bouřka, tornádo nebo sněhová vánice. Pokud se ale při mlze vyskytujete na místě, které neznáte, mějte se na pozoru. Anebo se s ní spřátelte a ona vás ochrání.

Magie mlhy

Pokud netrpíte dýchacími problémy a máte odvahu, vydejte se doprostřed mlhy, a to nejlépe v noci.

Aby bylo ochranné kouzlo účinné, nemělo by v okolí kolem vás svítit vůbec žádné světlo, měly byste být "s mlhou" úplně samy. Plně se soustřeďte a představte si, jak mlha krouží kolem vašeho těla proti směru hodinových ručiček, zaplétá vás do sebe, do svého jasně zářícího světla.

Komu se podaří toto světlo, byť jen koutkem oka, v setině vteřiny zachytit, ten se s mlhou spřátelil a už ho nikdy nenechá ztratit se a zabloudit. Ani v životě. Mlha vás bude chránit před vším neznámým a neočekávaným.

A s tím už byste určitě obstála i coby hrdinka v některém z výše uvedených hororových titulů. :)

iMotor nové číslo

27. listopadu 2012 v 18:07 | jask* |  Taky něco pro pány
Přijíždí nový Range Rover, který je ještě luxusnější, než kdy dřív. Luxusní koráb zapracoval i na projevu na silnici a v terénu.Může hybrid fungovat i jako luxusní limuzína? Zjistěte to ve videotestu Lexusu GS 450h.

RUF RGT-8 je Porsche 911, které má pod kapotou osmiválec. A to říkali, že se tam nevejde!

V iMotor TV tentokrát spatříte nový Aston Martin Vanquish, který vystřídá model DBS, první BMW s pohonem předních kol a závěrem Volvo V40, které si hraje na sportovnější verzi Polesar.

AutoTube vám ukáže upravená auta, která opravdu nedávají žádný smysl. Proč to někdo dělá?

Nalistujte si iMOTOR ve svém prohlížeči!

Jaboticaba

27. listopadu 2012 v 17:10 | jask* |  Zajímavosti
Jaboticaba je pomalu rostoucí velký keř nebo malý, hustý strom. Dosahuje výšky 10 až 15 stop v Kalifornii a 12 - 45 ft v Brazílii, v závislosti na druhu. Stromy jsou hojně rozvětvené, začíná blízko u země a rozvětvuje se velmi šikmo nahoru a ven tak, že hustá, zaoblená koruna může dosáhnout stejné výšky i šířky.


Yellowstone National Park

27. listopadu 2012 v 16:40 | jask*

Ten by se mi doma hodil :○))

27. listopadu 2012 v 12:35 | jask* |  Video

Geniální Salvador Dalí

24. listopadu 2012 v 20:19 | jask* |  Umění

Napsáno devadesátiletou

24. listopadu 2012 v 19:01 | jask* |  Poučení
Tohle je něco, co bychom si všichni měli přečíst nejméně jedenkrát týdně !
Na oslavu stárnutí jsem jednou napsala 45 ponaučení, které mi uštědřil život, napsala devadesátiletá Regina Brett, z Plain Dealer v Clevelendu, stát Ohio, USA.


1. Život není spravedlivý, ale je pořád dobrý.
2. Když jsi na pochybách nebo v nejistotě, učiň jenom další krůček.
3. Život je příliš krátký na to, abychom marnili čas nenávistí ke komukoliv.
4. Tvoje práce se o tebe nepostará, když budeš nemocen. Tvoji přátelé a rodiče ano. Udržuj s nimi kontakt.
5. Vyplať svoje kreditní karty každý měsíc.
6. Nemusíš vyhrát každý spor. Souhlas s nesouhlasem.
7. Plač s někým. Je to mnohem hojivější, nežli pláč o samotě.
8. Je v pořádku dostat vztek na Boha. On to vezme.
9. Začni šetřit na důchod od první výplaty.
10. Když přijde na čokoládu, odpor je marný.
11. Usmiř se s minulostí. Tak ti nebude kazit přítomnost.
12. Je v pořádku dovolit svým dětem aby tě viděly plakat.
13. Neporovnávej svůj život s jinými. Nemáš představu o tom, čím vším museli projít.
14. Jestliže vztah musí být tajný, neměli byste v něm být.
15. Vše se může změnit během mrknutí oka. Ale nebojte se, Bůh nikdy nemrká.
16. Zhluboka se nadechni. Uklidňuje to mysl.
17. Zbavte se všeho, co není užitečné, krásné nebo radostné.
18. Co tě nezabije, to tě posílí.
19. Nikdy není pozdě na to, mít šťastné dětství. Ale to druhé záleží jenom na tobě a nikom jiném.
20. Když přijde k tomu, jít za tím co v životě miluješ, neber ne jako odpověď.
21. Rozsviť svíčky, natáhni hezké prostěradlo, oblékni si svůdné prádélko. Nešetři si to na slavnostní příležitost. Dnešek je slavnostní.
22. Přípravy přeháněj, potom ale jdi s proudem.
23. Buď výstřední teď. Nečekej na stáří, abys oblékl purpur.
24. Nejdůležitější pohlavní orgán je mozek.
25. Nikdo nemůže za tvé štěstí kromě tebe.
26. Zarámuj každé tzv. neštěstí těmito slovy "bude to mít nějaký význam za pět let?"
27. Vždycky zvol život.
28. Odpusť každému všechno.
29. Co si o tobě myslí ostatní lidé tě nemusí zajímat.
30. Čas léčí téměř všechno. Dej času čas.
31. Ať je situace jak chce dobrá nebo špatná, změní se.
32. Neberte se tak vážně. Nikdo jiný to taky nedělá.
33. Věřte na zázraky.
34. Bůh tě miluje, protože je Bohem, ne pro to co jsi udělal či neudělal.
35. Nebilancuj život. Ukaž se a dělej většinu z něj teď.
36. Stárnutí poráží jinou možnost - zemřít mlád.
37. Tvoje děti dostanou jenom jedno dětství.
38. Všechno, na čem nakonec doopravdy záleží, je že jsi miloval.
39. Dostaň se ven každý den. Zázraky čekají všude.
40. Když my všichni naházíme naše problémy na hromadu a uvidíme ještě někoho, měli bychom si ty svoje vzít zpátky.
41. Závist je mrhání časem. Už máš všechno, co potřebuješ.
42. To nejlepší teprve přijde…
43. Bez ohledu na to jak se cítíš, vstaň, oblékni se a ukaž se.
44. Dávej.
45. Život není spojen s ohýbáním se, ale je to pořád dar.

Chcete mít kvalitnější sperma?

23. listopadu 2012 v 14:02 | jask* |  Muži
Už je to tak. Kvalita spermatu se prudce snižuje a stále přibývá mužů, kteří jsou prakticky neplodní. My vám poradíme, co nejlepšího můžete pro svoji drahocennou tělní tekutinu udělat!


Pokud se zrovna nechystáte zplodit potomka, asi je vám celkem jedno, jak je vaše sperma kvalitní, nicméně až se jednoho dne ozvou biologické hodiny, už může být pozdě. Podle statistik počet živých spermií v jednom mililitru ejakulátu neustále klesá (v roce 1960 se považovalo za normu 80 milionů, v roce 1990 40 miliónů a dnes je to asi jen 20 miliónů), což samozřejmě výrazně snižuje šanci na početí.

Dá se s tím něco dělat?

Dobrá zpráva je ta, že dá. Špatná zpráva je, že negativní vliv na sperma mají především takové krásné věci jako tučná jídla, cigarety a alkohol. Jestliže se tedy přestanete cpát hamburgery a uzeninami, nebudete chlastat a kouřit a naopak se začnete dopovat antioxidanty, které jsou obsaženy v ovoci a zelenině, vaše spermie výrazně pookřejí.

Neměli byste ani věčně vysedávat u počítače (nebo kdekoliv jinde), a libujete-li si v sauně či horkých koupelích, je to také špatně, protože všechny tyto věci způsobují zahřívání varlat, čímž se vývoj spermií narušuje.

Na závěr vás však přece jen něčím potěšíme - kvalitu spermatu totiž zvyšuje pravidelný (nejlépe každodenní) sex. Podle australských vědců častá ejakulace do značné míry omezuje počet poškození DNA spermie. Takže na to hned hupsněte, a pokud zrovna nemáte s kým, určitě si dokážete poradit i sami.

Nejrychlejší auta planety

23. listopadu 2012 v 13:46 | jask* |  Taky něco pro pány
Představuji vozy, pro které není 350 km/h žádná rychlost - a na které asi nikdo z nás mít nikdy nebude...


Nejrychlejší auta planety

Pět aut, pět motorů, 20 pneumatik (ani do jednoho se vám rezerva nevleze) a tisíce koní. To je stručný výčet toho, o čem se dočtete na následujících řádcích. Uvedeme vás mezi elitu, mezi auta, která nejsou přátelská, pohodlná a rozhodně ne pro každého. Ve skutečnosti jsou ďábelská a záludná, sežerou i trávu kolem cesty, ale jako majitel jim to okamžitě odpustíte. Jsou to totiž ta nejrychlejší auta, jaká si lze v běžné produkci koupit.

McLaren F1

Snad nejpopulárnější auto z celé pětky. Dávno už se nevyrábí, nicméně stále zůstává ikonou mezi supersporty. Nezapomenutelné řízení uprostřed, posilovač, který jste zdolávali silou dřevorubce, brzdy, které fungují s takovou energií, že vás skoro vyhodí mimo trať, to je McLaren F1 - neotesaný, drzý a rozpustilý. Když však přitvrdíte, začne vás poslouchat jako ochočený pes a vy zažijete tu pravou nirvánu. Sehnat jej dnes je stejně velký problém jako před deseti lety, zkuste se však obrátit na Mr. Beana (Rowana Atkinsona), ten jeden kus vlastní. Maximální rychlost je 386 km/h; vůz se již neprodává, ojeté kousky začínají na 10 mil. Kč.

Koenigsegg CCX

Jiskření švédské oceli v tom pravém slova smyslu. Od uvedení konceptu a představení finální verze uplynulo hodně ročních období, nicméně nakonec jsme se přeci dočkali. Dnes existuje tento býk ze země tří korunek hned v několika verzích, CCX je však tou nejrychlejší. Dostat se k němu není vůbec jednoduché, jako ostatně k většině zde zmiňovaných vozů, nicméně pokud se vám to povede, věřte, že šance potkat za celý svůj život druhé podobné auto je mizivá. K testu ho nikdo nepůjčí, předváděcí jízda nepřipadá v úvahu. Punc exkluzivity zaručen. Maximální rychlost 396 km/h, cena 12 mil. Kč.

saleen1

Saleen TT S7

Pokud jsme o McLarenu řekli, že je neotesaný, tak Saleen je hotová bestie. Jeho zrychlení vám omotá žaludek kolem páteře a šířka zadního kola uchvátí nejednoho kamioňáka. Není však tím pravým společníkem pro výlety vysokou rychlostí, na limitu je neklidný a celkově je jeho ovládání spíš bojem než radostí. Každopádně, značka Saleen právě končí, a tak končí i její povinnost plnit záruční závazky - pokud tedy uvažujete o koupi, kupte si k autu i šikovného automechanika. Maximální rychlost 402 km/h, cena kolem 20 mil. Kč.

veyron1

Bugatti Veyron

Každý zná Veyron. Ještě donedávna mu patřil titul nejrychlejšího vozu, který však chtě nechtě musel přenechat brutálnímu SSC. Jeho vývoj spolkl deset let a milióny eur a dávno se ví, že to byl prodělečný projekt. Jenže koho to zajímá, Bugatti Veyron má 1001 koní, na stovku zrychluje téměř jako formule 1 a přitom všem dokáže být dostatečně ušlechtilý a civilní. Není zběsilý jako Saleen nebo tvrdohlavý jako McLaren, je to zkrátka vůz, který má svůj vlastní svět a vůči ostatním se vymyká. A to nejen šílenou cenou. Maximální rychlost 407 km/h, cena 30 mil. Kč.

SSC Ultimate Aero

Pomyslný nejvyšší stupeň v současnosti patří právě SSC. Auto, pocházející z legendárních dílen Shelby, má výkon rovných 870 kW, tedy nějakých 1183 koní. Rekord, který prozatím drží, je v hodnotě 412 km/h. Stačí vám to k tomu, abyste se z toho posadili na zadek? Že ne? Tak potom pozorně poslouchejte. Společnost uvádí, že pro rok 2009 dostane vůz upravený motor s výkonem 1287 koní a maximální rychlost přesáhne 430 km/h. Touto rychlostí byste byli z Brna v Praze za nějakých 20 minut, a to už je docela slušné... Maximální rychlost 412 km/h, cena cca 14 mil. Kč.

Opuštěná luxusní auta - chcete je?

23. listopadu 2012 v 13:14 | jask* |  Taky něco pro pány
Finanční krize těžce dolehla i na arabský emirát Dubaj - a v důsledku toho se tam práší na stovky luxusních vozů, které jejich majitelé opustili.

Opuštěná luxusní auta - chcete je?

Spojené arabské emiráty se díky těžbě ropy zařadily mezi nejbohatší státy světa, ovšem celosvětová hospodářská krize se nevyhnula ani jim. V roce 2009 se v druhém největším emirátu Dubaji dostala řada ze zahraničních pracovníků, tvořících asi 85 procent tamějšího obyvatelstva, do takových dluhů, že uprchla zpátky do své rodné země a zanechala po sobě luxusní auta, pořízená v tučnějších letech.

opustena-luxusni-auta-chcete-je-1

Zejména na dubajském letišti se nahromadilo obrovské množství vozů značek jako BMW, Porsce či Mercedes s klíčky v zapalování. Některé měly na čelním sklem napsanou i jakousi omluvu. Cena aut zakoupených za stovky tisíc dirhamů údajně poklesla až o 40%, takže jestli chcete výhodně získat nějakou solidní káru, vypravte se do Dubaje.

opustena-luxusni-auta-chcete-je-2

opustena-luxusni-auta-chcete-je-3

opustena-luxusni-auta-chcete-je-4

opustena-luxusni-auta-chcete-je-5

opustena-luxusni-auta-chcete-je-6

opustena-luxusni-auta-chcete-je-7

opustena-luxusni-auta-chcete-je-8

Pepíček maluje

22. listopadu 2012 v 18:01 | jask* |  Vtípky

Rozbor data narození

22. listopadu 2012 v 17:09 | jask* |  Magie
Datum narození obsahuje informace o našem charakteru a životní cestě, kterou jsme si zvolili. Je to jako okno do nám neviditelného, ale přece reálného světa.Numerologie je jedním z pomocníků, které jsme si přivedli na tento svět a je jen na každém z nás, zda této pomoci využije a zda otevře pro sebe i jiné dveře vedoucí k většímu porozumění a vědění.

Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel našeho data narození a tím také o výkladu našeho osudu.

Pythagoras určil každému číslu jeho kvalitu a zavedl systém, s nímž pracujeme ještě dnes. Toho umění bylo známo již v Babylóně, Egyptě, Indii a Číně. Numerologie nám dává možnost každému jednotlivému číslu našeho data narození dodat individuální hodnotu, vlastní emoční kvalitu a energii a to nám umožňuje ocenit a poznat naši nejvlastnější osobnost a odpovědět si na otázku "Kdo jsme?". Poskytuje nám informace o našich silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnou a využít. Také nás vede k tomu, abychom byli ke svým slabým stránkám tolerantnější, protože jsme je dostali právě s ohledem na svou životní pouť. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní.

Numerologie vám odpoví na otázku, kde a proč rozdíly mezi lidmi vůbec existují. Schopnosti nebo neschopnosti nevypovídají vůbec nic o dobrém nebo špatném charakteru člověka, ale pouze o tom, že každý přišel na svět s rozdílnými kvalitami.

Kdyby si rodiče častěji všímali data narození svých dětí, bylo by spíše možné odbourat předsudek, že děti musí být stejné jako rodiče. A také by pak bylo snad možné využít nadání a schopností, které děti skutečně mají k tomu, abychom jim pomohli nalézt maximálně možné rozumné řešení pro jejich životní cestu.

Sex ve třech trochu jinak

22. listopadu 2012 v 16:15 | jask* |  Erotika a sex
Pokud vám bude někdo tvrdit, že sex ve třech je proti přírodě, můžete mu díky tomuto článku dokázat, že se mýlí!Všimli jste si, jak často provází číslo tři naše každodenní životy? Máme tři pokusy na různé závěrečné zkoušky, popřípadě zboží tři plus jedna zdarma. V trestním právu se prosazuje pojetí třikrát a dost. Slavné knížky jako Tři dny kondora nebo Tři kamarádi není potřeba představovat, stejně jako úspěšný film Tři králové.
Jedna trojka je ale opravdu nejoblíbenější - trojka švédská.


Sex ve třech si zvířata (stejně jako mnozí lidé) ráda dopřávají i na neobvyklých místech: