Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Září 2012

Holky, víte, kde jsme vůbec vzaly prsa?

28. září 2012 v 20:05 | Kafe.cz |  Ženy
Máme je každá. Větší nebo menší… Ale proč? Kvůli kojení to není, primáti také kojí a jejich samičky rozhodně nejsou tolik vyvinuté. Tak kde vzaly ženy, včetně vás, prsa?

Původ poprsí

Zdaleka nejen pro muže, ale především pro samotné ženy jsou prsa tématem k řešení číslo jedna. Ať už jde o jejich tvar, velikost, kojení nebo třeba možnosti, do čeho je správně a sexy obléknout.

Prostě je máme, objeví se v období dospívání a nijak zvlášť neřešíme, proč nás jimi příroda obdařila.
Vědci si tyhle otázky už mnohá desetiletí kladou za nás. A teď se zdá, že se objevily nové pozoruhodné poznatky.

Biologové a antropologové se dlouho domnívali, že vývoj tvaru ženského poprsí u druhu homo sapiens souvisí především s kojením a starostí o potomstvo. Teď to však vypadá, že je všechno o dost jinak!

Podle slavného antropologa Desmonda Morrise hrála jejich vývoji klíčovou roli sexualita - respektive sexuální polohy, které si naši opičí předkové oblíbili. Morris vychází z toho, že co se týká kojení, nejsou větší prsa žádnou výhodou. Samice současných primátů mají prsy jen o něco větší než samci a k zachování zdravého a životaschopného potomstva to bohatě stačí. Na několika příkladech také dokazuje, že velká prsa jsou pro kojence dokonce komplikací…

Za vším hledej sex

Podle slavného antropologa se větší prsa začala vyvíjet teprve tehdy, když se u našich předků začínala rozvíjet rafinovanější sexualita. Při nejobvyklejší sexuální poloze, kterou zvířata i primáti používají, tedy když samec přistupuje k samici zezadu, neznamenají větší prsa žádnou výhodu. Když však pravěcí předchůdci lidí, z doposud neznámých příčin, objevili polohu, již dnes nazýváme misionářskou, začala mít velikost prsou větší význam. Při sexuálním kontaktu tváří v tvář totiž přestaly fungovat boky jako nejerotičtější část těla - samci objevili, že vzrušení jim poskytují také jiné části samičího těla.

A protože samci byli zpočátku fixovaní na pohlavní znaky umístěné v dolní polovině ženského těla, začala se jim prsa samic vizuálně přizpůsobovat. Oválný tvar i velikost prsou tak začaly připomínat sedací partie, které byly do té doby nejerotogennější zónou. Právě tak i zvětšené narudlé dvorce a bradavky mají připomínat ženské vnější pohlavní orgány. Čím větší prsa, tím větší pozornost taková samice vyvolávala. Jak vidět na pravěkých soškách venuší, na muže to zabíralo. A díky setrvačnosti našeho chování to funguje dodnes - muže velká ňadra fascinují pořád. Podle Morrise jde v tomto procesu o úžasnou ukázku evoluce. Ta zařídila, aby se (zřejmě velice rychle) změnila funkce orgánu z čistě reproduktivního na sexuálně stimulační.

Věci, které prozradí, že jste křupan

28. září 2012 v 17:29 | jask* |  Poučení
Základy etikety by si měl osvojit každý jedinec, aby nebyl ve společnosti za vulgárního asociálního hulváta. Může se vám to hodit třeba v novém zaměstnání, ve škole či klidně i na návštěvě u přítelkyně.

5 věcí, které prozradí, že jste křupan


Ačkoli bychom mohli některá pravidla etikety označit za dávno zapomenutý přežitek a vybraná společnost se již naučila u méně zkušených jedinců tolerovat velmi drobné přešlapy proti bontonu, vyplatí se osvojit si aspoň základní znalosti společenského chování, kterými dávate najevo, že nejste vulgární prase a hulvát. Může se vám to hodit. Jestli chcete vědět, jak na tom jste, čtěte následující nejhorší projevy křupanství a naučte se jich vyvarovat. Pak se terpve můžete s čistým svědomím označit za společenského jedince.

Neumíte pozdravit

V učebnicích etikety se sice dočtete podrobný návod, jak a koho správně zdravit, ale my se spokojíme prozatím s tím, že nebudeme při pochůzkách koukat do země a člověka, který vypadá na to, že by si pozdrav zasloužil, samozřejmě pozdravíme. Nemusíme rovnou vykřikovat "Pochválen pán Ježíš Kristus!", zastavovat se a líbat dotyčné osobě ruku, vystačíme si se zřetelným a srozumitelným "Dobrý den!", což doplníme navázáním očního kontaktu a mírnou úklonou. Tím dáte ostatním najevo, že vám nejsou putna.

Proč zdravit? Nikdy nevíte, kdy se vám bude dotyčná osoba hodit ku vašemu prospěchu - například na pracovišti nebo ve škole. Pamatujte, že člověk si snáze vzpomene na negativní zkušenost než na tu pozitivní, proto zdravením každého, od vrátného po generálního ředitele či profesora biologie, nic nezkazíte. Spíše naopak. Ukážete, že nejste asociální dobytek, který neumí otevřít ústa. Proto pozdravem nešetříme.

Existují ale i výjimky. Například v prostředcích MHD se nevnucujeme a cizí osoby zdravíme jen proto, když od nich něco chceme - třeba se zeptat, kolik je hodin, nebo jak se dostaneme na Náměstí míru.

Nechcete uhnout

Jedním ze základních pilířů slušnosti je schopnost uvolnit a udělat místo. Všímáme si lidí okolo nás a neváháme pustit starší osoby a ženy. Například podržíme dveře, nabídneme pomoc s těžkou krabicí nebo se zeptáme tápajícího, zda někoho nehledá. Osoba zpravidla slušně odmítne, nebo vaši pomoc s radostí přijme, nikdy vás nepošle ke všem čertům. Buran musí být všude první, předbíhá, tlačí se dopředu a do každého strká.

Skáčete do řeči

Totální křupan se pozná také podle toho, že nenechá nikoho domluvit, vykřikuje a skáče do řeči. Je zvykem, že nejprve jedna osoba sdělí svůj názor a poté nás krátkou pauzou vyzve k tomu, abychom pokračovali my. Vychovaný člověk se nehádá a nepokřikuje na ostatní jako na lesy. Nepříjemní uřvanci, kteří musí mít jako jediní slovo, jsou jednou z nejnižších forem života, tak dokažte, že k nim nepatříte.

Nejdůležitější je tento bonton zachovávat při jednání s výše postavenými a tzv. "společensky důležitějšími" lidmi. Například při pracovním pohovoru budete mluvit jen tehdy, když jste tázán a nikdy nepřerušujete hovořícího, ani když říká něco, s čím nesouhlasíte. Nechte ho domluvit a teprve poté sdělte svůj názor.

Obtěžujete okolí

Dnes má sice mobil každý, ale je slušností nevolat lidem příliš brzy ráno a příliš pozdě večer. Respektujte jejich soukromí. Pokud si to dotyčný nepřeje, nebo vás o to přímo nepožádal, snažte se ho po osmé večer již neotravovat. V urgentních případech stačí SMS, že byste rádi zavolali. Je slušné se ale kajícně omluvit, že obtěžujete v nevhodnou dobu.

Stejně tak respektujte ostatní v práci, ve škole nebo třeba i doma. Hlasitou hudbou nebo televizí také dokážete každého vyprudit a v práci se snažte být hlasití jen do té míry, aby vás slyšel ten, kdo vás slyšet má. Neštvete kolegy poslechem rádia Blaník, když jsou to zatvrzelí rockeři. Stejně tak není nikdo zvědavý na vaše filmy v mobilu ve vlaku nebo autobuse. Použijte proto sluchátka.
Křupan štve i sousedy například řvaním, bordelem na zahradě, pálením listí nebo hlučnými párty mezi pracovními dny do tří do rána. Známe to třeba ze studentských kolejí. To, že vám zítra ráno odpadly přednášky neznamená, že můžete kraválem štvát všechny, kteří mají od sedmi ráno zkoušku.

Žerete jako prase

I doma je dobré zachovávat jistý stupeň společensky přijatelného chování. U jídla bychom měli sedět aspoň v trenýrkách, nedrbeme se v rozkroku a nenecháváme volný průchod tělesným plynům. Ve společnosti se pak u stolu neroztahujeme, potravu přijímáme tiše a rozhodně nemluvíme, pokud se to od nás neočekává nebo k tomu nejsme společností vyzváni. Volíme vhodná a odlehčená konverzační témata - například dobré restaurace, jídlo, dovolená. Nebavíme se o politice, zdravotních komplikacích, sexuálních tématech.

Je dobré si také osvojit základy používání příboru. U vesnického táboráku se klidně cpěte rukama a chlastejte lahváče, protože se to považuje v danou situaci za akceptovatelné. Doma si také žerte třeba z kastrólu jako vlčák, ale na recepci využijte příbor - vždy bereme příbor od kraje (malý na předkrm, velký na hlavní chod a nahoře položený malý na dezert). Některé druhy jídel jsou dovoleny konzumovat rukama (například drůběž, včetně po kachničku), ale omezte to na nutné minimum, netrhejte od sebe maso jako divá zvěř, necpěte si velkými sousty hubu k prasknutí a vyhněte se příliš širokým gestům.

Nevydávejte zvuky a nesrkejte (pozor, v některých kulturách, zejména těch asijských, je naopak dovoleno srkáním a odříhnutím dát najevo, že nám chutná). Před pitím si ubrouskem otřete ústa, ať nematláte mastnou pusou skleničkou.

Věřím, že se vám tyto základy společenského chování dostanou brzy pod kůži a konečně budete moci vyrazit do společnosti, kde si pak můžete žít jako král :o)

Vydělávej na reklamách

26. září 2012 v 16:53 | jask* |  Aktuálně
Vítejte ve své budoucnosti !

Fineptc.com je vysoce kvalitní, placené vydělávání na internetové reklamě. Co to znamená pro vás? Že vám zaplatí za pouhé prohlížení jejich sponzorovaných reklam. Jediné, co musíte udělat, je vytvořit si zdarma účet na PayPal nebo Payza a pak strávit pár minut každý den prohlížením webových stránek inzerentů, čímž denně zvyšujete zůstatek na vašem účtě.
Denně vám do vašeho ViewAds=Zobrazené reklamy dojde max 5 odkazů a za každý klik a 60 sec zobrazení se vám na konto připíše 10$.
Až získáte 10.000 dolarů na účet, stačí jednoduše zažádat a platbu a bude vám zaslána na váš vytvořený netový účet.
23 šťastlivců, kteří unikli o vlásek smrti

25. září 2012 v 19:50 | jask* |  Video
Hranice mezi životem a smrtí je ukrutně tenká, což vám dá vědět následujících 23 záběrů, na kterých chybělo ke katastrofě velmi málo.


Je to hned. Jedete po dálnici, načež dostanete alergickou reakci na med, který jste před chvíli snědli. Jdete po ulici, když najednou na vás spadne buď piano, nebo kovadlina. Podvádíte na louce vaši starou a najednou vás přejede kombajn. Topíte se v bazénu, když na vás spadne Boeing 747.

Kondom pro alfasamce – navlíkne ho i mrakodrap.

25. září 2012 v 19:43 | jask* |  Zajímavosti
V roce 2003 se v rámci propagace Světového dne populace vytvořil doposud největší kondom na světě.
Guilin Latex Company je společnost, která zhotovila dosud největší kondom na světě. Stalo se tak v roce 2003, kdy pracovníci společnosti vytvořili kondom, který byl 80 metrů dlouhý a v obvodu měl až 100 metrů. V rámci propagace Světového dne populace byl žlutý kondom z polyvinylchroridu umístěn na River Hotel, což je hotel v čínském městě Guilin, který byl vybrán vzhledem ke svému tvaru vcelku ideálně.

Spokojeni museli být i návštěvníci hotelu, tedy ovšem pokud překousli onu poněkud nelibou vůni "neochuceného" kondomu. Ono totiž kolik lidí, krom Chucka Norrise samozřejmě, může říct, že někdy byli v kondomu, který se neprotrhl?

10 druhů podprsenek, které byste holky měly mít

25. září 2012 v 18:52 | kafe.cz |  Ženy
Zjistily jste, že váš podprsenkový arzenál tvoří dvě zaprané bílé a jedna bavlněná s obrázkem večerníčkového Rákosníčka? Je načase s tím něco udělat.

1. Černá push-up klasika

Ať už zvolíte zcela hladkou variantu, nebo lehké krajkové zdobení, takhle podprsenka se určitě stane vaší stálicí a oblíbenkyní.
Většina mužů se shoduje, že černé prádlo je vůbec nejvíc sexy a co si budeme povídat, je také nejpraktičtější. Podprsenku nemusíte na rozdíl od její bílé sestry házet do špíny po každém nošení a ani oprání ji tak rychle nevyřadí z provozu.
Nošení černého prádla má ale své zásady. Tou hlavní je, že jej oblékáme pouze pod oblečení tmavé, pod kterým nebude prosvítat. Přeci jen, bílá blůzka, zpod které juká na svět černá "práskačka," to je trochu silný kafe. No ne?
Push-up tvarování ocení asi každá z nás a pokud potřebujete ňadrům dodat ještě trochu na objemu, volte model s vycpávkami v košíčcích.

2. Bez ramínek

Pokud nosíte šaty nebo top bez ramínek, měla by tato podprsenka být rozhodně součástí vašeho prádelníku.
Nemusíte se bát toho, že látkový proužek nebude na těle držet. Díky silikonovému lemu našitému po vnitřní straně ke kůži pevně přilne. Každopádně i tak je podprsenka bez ramínek určena spíš ženám s menšími vnadami.
Pokud si teď říkáte, že ramínka vaší rudé podprdy s tím černým topíkem vypadají sexy, tak vám musíme odporovat. Nevypadají!
Nikdo (vyjma vašeho partnera) není zvědavý na to, vidět vaše spodní prádlo. Je to trapné a vy působíte neupraveně a vulgárně, byť by byl váš outfit jinak sebelepší.
Stejně tak prosím zapomeňte na podprsenky s umělohmotnými průsvitnými ramínky . Plastové pásky na ramenou vidět jsou a je to ošklivé.3. Neviditelná

V poslední době se těší velké oblibě prádlo, které je bezešvé, měké a přezdívá se mu také druhá kůže nebo make-up.
Hodit se vám bude hlavně pod přiléhavé šaty, pod kterými je jinak všechno vidět, a to vy rozhodně nechcete. K podprsence si určitě pořiďte i kalhotky, které jsou často jen z jediného kusu látky.
Když si nahou soupravu obléknete večer pod saténové koktejlky, vemte jed na to, že všichni přítomní muži budou přemýšlet, zda pod šaty něco máte nebo ne.
Neviditelné prádlo je na těle tak příjemné, že si vás určitě získá.
4. Sexy rudá

Odborníci na vztahy se shodují, že rudá barva podněcuje lásku a touhu na sex. Rudá krajková podprsenka je prý podle nich kusem prádla, které chce na své partnerce vidět devět mužů z deseti.
Je pravda, že bohatě zdobené košíčky jsou vhodné spíš pod svetřík, ne pod slabý top či blůzu, kde je vhodnější hladký model. Krajka má nerovný povrch a pod oblečením se někdy nehezky "rýsuje".
Novou soupravou rudého prádla překvapte partnera, který se vrátí ze služební cesty nebo na výročí. Uvidíte, že vám prostě neodolá!
5. Naostro

Někdy nastane siuace, že se vám pod šaty nehodí žádná podprsenka, ať už z důvodu, že je venku vedro k napadnutí, nebo prostě proto, že váš top má výstřední tvar. Jak je to ale z chozením bez? Máme pro vás pár tipů, kdy do toho jít můžete a kdy ne.
Bez podprsenky vyrazte, pokud:
1. Jsou vaše prsa menší a pevná. Přeci jen, naďra velikosti E nebudou bez pevné opory košíčků vypadat hezky, spíš naopak.
2. Jste mladá. Buďte soudná, k určitému věku se prostě učité věci už nehodí.
3. Jedná se o neformální akci. Zahradní party, procházka na dovolené po pláži? Ano! Jít ale do zaměstnání bez podprsenky? Nikdy!


6. Rafinovaná

Model se zapínáním za krk nebo ještě lépe s odepínacími a variabilními ramínky se vám určitě bude hodit.
Podprsenku využijete do plesových šatů, koktejlek a topů s vázáním okolo krku. Ramínka nebudou nehezky vykukovat a ještě získáte svůdný sexy dekolt.7. Něžná a romantická

Jemné barvy v kombinaci s krásnou krajkou muži milují a sní o víle, která takové prádlo nosí. Prý v nich dokonce podle nedávných výzkumů pohled na takto (ne)oblečenou ženu vzbuzuje něhu a touhu ochraňovat ji.
Staňte se z rázné manažerky na chvíli romantickou dívkou a vychutnejte si ten pocit. Váš partner bude nadšený a okouzlený zároveň.

8. Sportovní


Tato podprsenka by měla být pro každou ženu naprostou samozřejmostí, a to zejména tehdy, jste-li nositelkou ňader dmoucích a máte ráda pohyb.

Při sportu totiž dochází k otřesům, které prsům nedělají dobře a klasická podprsenka je neudrží zafixované.

Sportovní podprsenka vy měla mít nastavitelná ramínka, na zádech být tvarovaná do kříže s pevnými košíčky, ušitá z prodyšného materiálu. Velmi důležité je, aby vám perfektně seděla a ňadrům tak zajistila dostatečnou oporu.
Sportovní podprsenku nemusíte nosit jen na sport, užijete ji třeba i při náročnějším domácím úklidu.


9. Tělová


Velmi mylný je dojem mnoha žen, že pod bílou blůzku se hodí bílá podprsenka. Nikoli!
Pokud nechceme, aby naše prádlo bylo pod šaty vidět (a to rozhodně nechceme), volíme vždy tělovou barvu.

Tělovou podprsenku si pořiďte s hladkými košíčky, je krásná, příjemná a nositelná hlavně pod vše světlé.

Bílé podprsenky jsou na nahém těle bezesporu pěkné, ale kdo jednou vyzkouší tělovku, už ji za nepraktickou bílou zpět nevymění.


10. Něco extra (pro něj)

A protože nemůžeme být stále jen praktické, ale chceme svým prádlem také oslnit a svádět, je fajn mít ve své výbavě i něco opravdu extra.

Záleží na vás, zda to bude saténová sexy košilka zdobená luxusní krajkou, průsvitné body nebo třeba erotický kostým zdravotní sestřičky, protože "ten váš" byl na civilce v nemocnici a dodnes vzpomíná na holky v modrobílé uniformě.


Fantazii se meze nekladou :-)

Victoria a David Beckhamovi, jejich láska v obrazech

25. září 2012 v 18:23 | kafe.cz |  Celebrity

1. Jak se seznámili

Jednoznačně to bylo tak, že ON se chtěl v roce 1997 seznámit s NÍ. Victoria byla v té době slavná Posh ze skupiny Spice Girls, on "jen" slibný fotbalový reprezentant. "Co se týče slávy, zdaleka jsem na ni neměl!". Ona zase vzpomíná: "Vážně jsem neměla potuchu, kdo je. V životě jsem na fotbale nebyla."
Poprvé si pohlédli do očí ve VIP salónku po charitativním zápase, ve kterém vstřelil David gól. Victoria přišla na zápas ve společnosti kolegyně ze skupiny Mel C a Simonem Fulleren. "Chtěl jsem je pozdravit, ale nestihnul jsem víc, než na ně zamávat," svěřil se David později. "Tehdy jsem si pomyslel, že jsem si nechal utéct šanci." O týden později však zpěvačka přijela do Manchesteru a tentokrát už spolu v salónku promluvili. "Dali jsme se do řeči, vypila trochu vína a dala mi na sebe číslo".
K první puse došlo v hospodě poblíž domu Davidovy matky. "Naše začátky nebyly snadné. Nebyl jsem tak slavný jako ona a mít v autě Posh Spice žádná legrace nebyla."

2. Svatba snů

Obřad se konal 4. července 1999 na luteránském zámečku v Irsku. Ženich si vzal za svědka kolegu z týmu Garyho Nevilla a nevěsta měla na sobě diamantové šperky v hodnotě půl milionu dolarů. Jejich synovi Brooklynovi byly v té době už čtyři měsíce.
Není bez zajímavosti, že k desetiletému výročí sňatku pronajal David manželce Karibský ostrov a naordinoval líbánky bez dětí. "Byl to od něj úžasný dárek," nechala se Victoria slyšet.

3. Aféra s asistentkou

V roce 2004 čekala manželství asi největší dosavadní zkouška. V dubnu prasklo, že David podváděl těhotnou manželku se svou osobní asistentkou Rebecou Loosovou. David byl v letech 2003 - 2007 hráčem Realu Madrid. Zatímco on hrál ve Španělsku, Victoria bydlela v Anglii. Od té doby už nikdy takovou chybu neudělala a Davida následuje všude, kde získá angažmá. Několik posledních let hraje za tým Galaxy v USA.
Milenka Rebecca si rozhodně nenechala nic pro sebe. Za tučné částky celý příběh prodala tisku včetně detailních přepisů SMS zpráv. Victoria zachovala kamennou tvář, za manžela se postavila a prohlásila, že všechno, co se kolem nich děje, jejich vztah jen posílilo.

4. Dobytí Ameriky

Velké stěhování do sídla v Beverly Hills pořízeného za 22 milionů dolarů se uskutečnilo 12. července 2007 poté, co se David stal hráčem týmu LA Galaxy. Victoria je v Americe maximálně spokojená, Davida však jeho rozhodnutí hrát americkou ligu v podstatě stálo místo v národním týmu, kam se už natrvalo nikdy nedokázal vrátit. Manželé Beckhamovi se úzce přátelí s Tomem Cruisem a hodně špatně nesou rozpad jeho vztahu s herečkou Katie Holmesovou, protože se vídali opravdu často. Mezi jejich další blízké přátele patří například zpěvák Elton John s partnerem Davidem Furnishem, nebo kuchař Gordon Ramsey. Mimochodem… Víte, že David umí moc dobře vařit?

5. Módní ikony

Že se podle nich řídí celý svět, o tom není pochyb. Zejména Posh je považována za módní ikonu - například se jako jediná celebrita objevila během jednoho roku hned třikrát na obálce prestižního magazínu Vogue, což se zatím nikomu nepodařilo. David se zase letos stal historicky prvním mužem, kterému patřila titulka magazínu Elle. Oba dva nafotili bezpočet reklamních kampaní, mají vlastní vůně a Victoria od roku 2008 také vlastní značku, se kterou dobývá světová přehlídková mola. Její věci jsou jednoduché, vtipné a originální, jak se shodují odborníci. Návrhářství Victorii baví, rozhodně se jen tak nepodepisuje pod práci jiných, jak to mnohé celebrity dělají. Teď se chce víc soustředit i na doplňky a kabelky.

6. Trojice synů

Brooklyn Joseph se narodil v roce 1999, Romeo James 2002 a nejmladší Cruz David v roce 2005. Všichni císařským řezem poté, co Victoria držela celé těhotenství poměrně přísnou dietu, za kterou ji odborníci kritizovali. Pokaždé se však dostala velmi rychle do formy a prohlašuje, že být štíhlá je pro ni prioritou. "Netuším, proč to pořád někdo řeší. Je to tak nepochopitelné. Chci být krásná pro svého muže. A být krásná v mých očích znamená být štíhlá. Tak se snažím, to je všechno."
David se o syny a nyní i dceru vzorně stará, což dokazují nesčetné fotografie ze společných akcí. Romeo má slabou epilepsii a největší záchvat vzteku předvedla Victoria ve chvíli, kdy fotografové nerespektovali její přání fotit chlapce bez blesků, aby nedostal záchvat.

7. Ve dvou

Psychologové a odborníci na vztahy z nich mají radost. Je totiž evidentní, že David a Victoria ani jako rodiče čtyř dětí nezapomínají věnovat se pouze jeden druhému. V roce 2010 například vyšlo najevo, že spolu dvakrát týdně chodí na párovou jógu. Jejich instruktor prozradil: "Je to nesmírně intimní zážitek. Musíte se naučit být ve dvojici jednotní, společně se pohybovat i dýchat."

8. Konečně dcera

Holčička Harper Seven se narodila v červenci 2011. Victoria napsala na sociální síť, že je to ta nejkrásnější holčička, jakou kdy viděla. "Znovu jsem se zamilovala." O pár dní později "pověsila" na zeď fotku manžela, jak si s malou láskyplně hraje. David zase pro změnu počkal, až Victoria a dcera usnuly, vyfotil je a poslal snímek do světa s poznámkou: "Moje krásné holky." Oba připouštějí, že nemusí jít o poslední dítě v rodině.

9. Ideální otec

David je průběžně vídán se všemi svými syny i dcerou při nejrůznějších příležitostech. Na rodinu nedá dopustit a tvrdí, že je to nejcennější, co má. Manželce za porody vždycky věnoval velkolepé dary - v jednom případě například diamanty po herečce Liz Taylor. Ještě výmluvnější ale je, že ji celých třináct let vodí na veřejnosti za ruku a projevuje jí něžnost. "Jsem na ni neskutečně hrdý," připustil například nedávno, když uspěla s nejnovější kolekcí vlastní módní značky, která byla loni vyhlášena značkou roku. "Jsem unavená pracující matka," připouští Victoria. Stále se však snaží pečovat nejen o děti, ale také o vztah. Na tapetě mobilu má svého manžela polonahého v erotické póze. A on ji má uloženou stále jako Posh. "Vicky bude pro mě vždycky Posh," tvrdí David.Článek, po kterém budete zaručeně chytřejší

18. září 2012 v 19:52 | jask* |  Zajímavosti
Nalezla jsem hromadu překvapivě chytrých faktů, díky kterým budete moct excelovat. Tak třeba: Hitchcock neměl pupík, Cola je zelená a tak dále…


Pstros.gif

- Jablka jsou po ránu mnohem lepší životabudič než káva.

- Opravdový důvod, proč pštros strká hlavu do písku, je ten, že hledá vodu a požírá kamínky, které mu pomáhají při trávení, nikoliv kvůli strachu.

- Pouze 7 % populace jsou leváci.

- Kuřák, který vykouří minimálně krabičku denně, přijde v průměru o 2 zuby za 10 let.

- Většina lidí při spánku někdy snědla pavouka. - Přes 40 tisíc Američanů se každoročně zraní na záchodech.

- Alfred Hitchcock neměl pupík.

- Když si kýchnete, všechny tělesné funkce se zastaví, kromě vašeho srdce.

- Vaše chodidlo je po poledni větší, než po zbytek dne.

- Každou minutu bývá na světě průměrně ošetřováno až 40 lidí kvůli pokousání od psa.

- Ve většině televizních reklam na mléko je použita tekutina z kombinace bílé barvy a lehkého ředidla namísto mléka.

- Kdyby Coca-Cola nebyla obarvená na černo, měla by zelenou barvu.

Takhle nějak vypadá galaktická mapa internetu

18. září 2012 v 18:42 | ProChlapa.cz |  Zajímavosti
Ruský programátor vytvořil mapu, díky které je teď možné si prohlédnout celý internet.


Takhle nějak vypadá galaktická mapa internetu


Zajímalo vás, jak vypadá internet? Jaké vazby mezi sebou mají jednotlivé stránky? Ruslana Enikeeva také a tak vzal platformu Google Maps, více než 2 milióny dat o 350 tisících stránkách ze 196 zemí a hle, internetová galaxie je na světě. Toť suchá statistická data. Jdeme se tedy podívat, jak to funguje. Stačí vlézt na Internet-map.net a objeví se vám roztomilý shluk větších či menších teček. Čím větší tečka, tím větší návštěvnost, což je také důvod, proč světu vládne Google, Facebook, Yahoo, YouTube nebo poskytovatel prostoru bloggerům, Blogspot.

Barevně jsou pak tečky rozlišeny podle státu, přičemž Česká republika je zelená a zaujímá nepatrné místo poblíž "hranic" japonského internetu. Bohužel, proč sousedíme právě s Japonskeem, potažmo, podle jakého vzorce jsou "státy" po mapě rozházeny, se mi nepodařilo vygůglit. Možná na to má vliv současný potenciální kandidát na prezidenta a importér japonských turistů v devadesátých letech Tomio Okamura, nicméně obávám se, že bychom Ruslanův vynález trochu přeceňovali.


interfernet


Jediné, co vím, je, že naše stránky, tedy ProChlapa.cz, mají blíž k Ulož.to než k Seznam.cz. Celkově jsme na jakési periferii české působnosti, což asi reflektuje to, že články nepřejímáme z českých médií, ale ze zahraničních. Ovšem to, že nám nejbližší českou stránkou jsou Agresoři.com, nás lehce znepokojuje. Nicméně dál už prozkoumávání internetového vesmíru necháme na vás. www.internet-map.net

Patnáct erotogenních zón ženy aneb vydejte se po mapě rozkoše

18. září 2012 v 18:17 | jask |  Erotika a sex
Chcete se vznášet na křídlech vášně, zažít nepopsatelné vzrušení a jedinečný sex? Nerozcházejte se s dlouhodobým partnerem, nepátrejte po supermilenci ani nestudujte chytré knihy. Poraďte se raději se svým vlastním tělem. Možná vás i teď, po tolika letech, co v něm bydlíte, trochu překvapí.Mapa erotogenních zón ženy


Když hledáte nějaké místo ve městě nebo v cizí zemi, vezmete si na pomoc mapu. Zkuste to tak udělat i se svým vlastním tělem, když se rozhodnete hledat rozkoš a vášeň. A vezmeme to rovnou odshora dolů:

1. Kštice

Při hledání libých pocitů není třeba hned svlékat prádlo nebo zahazovat stud. Na těle máme spoustu velmi cudných míst, jejichž tření nebo masírování nás dovede k extázi. Stačí si třeba zajít ke kadeřníkovi a nechat si umýt vlasy nebo namasírovat pokožku hlavy.Že to je příjemné? Přímo božské? Odpověď je prostá, tato oblast je přímo nadupaná citlivými nervovými zakončeními, jejichž stimulování je nejen příjemné, ale dokonce i zdravé. Uvolňuje totiž napětí a pomáhá vyplavovat do krevního oběhu hormony dobré nálady jako dopamin nebo serotonin.

2. Uši

Při bloudění krajinou zvanou tělo nesmíme zapomínat ani na ušní boltce, které nejsou zvědavé jen na milostná vyznání a smyslné řeči, ale také na laskání rukou, zuby či jazykem. Většina mužů i žen vnímá takové "ataky" na své sluchové ústrojí více než pozitivně, popisují pocity od šimrání přes mrazení až po vzrušení.

3. Oční víčka

Jemná pokožka očních víček patří mezi vůbec nejcitlivější oblasti lidského těla. Zkuste jemně zjistit, jestli patříte k těm, komu je jejich hýčkání příjemné. Zavřete oči a pohlaďte je hedvábným šátkem nebo peříčkem. Můžete také vašeho partnera požádat, aby vás na oční víčka něžně políbil.

4. Rty

Podle odborníků jsou rty jednou z nejerotičtějších částí ženského těla a rozhodně stojí za to se jimi zabývat. Už proto, že líbání patří mezi nejosvědčenější metody, jak od nevinné konverzace o počasí přejít k vášnivému splynutí těl.Sex koučka Julie Gaia Poupětová nám prozradila o oblasti úst ještě něco pikantního: "Erotogenní zónou mohou být na dotek i dásně. Byl popsán případ ženy, která měla pravidelně orgasmy při čištění zubů," říká. "Bohužel podlehla přesvědčení, že je posedlá ďáblem a začala používat dentální nit."

5. Krk

Při objevování citlivých míst na těle nesmíme zapomenout na oblast krku. Nejlépe její tajemství odhalíte ve spolupráci s partnerem, který může střídat jemnou masáž s polibky.

6. Prsa a bradavky

Nejznámější erotogenní zóna, kterou není třeba představovat. Každá žena si ovšem potrpí na jinou intenzitu laskání nebo dráždění prsou i bradavek, proto je základní průzkum terénu na vás samotné. Když budete vědět, co vás nejvíc rozehřeje, budete umět partnera správně navést.

7. Břicho

Nikam nespěchejte a na cestě za vzrušením se zastavte i na bříšku. Kromě toho, že jeho hlazení může být příjemné (pokud zrovna nepatříte k lechtivým), je prokázáno, že některé ženy mohou při určitých břišních cvicích zažívat vzrušení nebo dokonce orgasmus.

8. Dolní oblast zad

Jednou z málo známých erotogenních zón je také nenápadné místo těsně nad zadečkem. Přitom v křížové oblasti najdeme veliké množství citlivých nervových zakončení, která jen čekají na objevitelskou výpravu. Vybídněte partnera, aby vás v těchto místech zkusil jemně masírovat prsty nebo jazykem a uvidíte, že se za chvíli ocitnete v nebi.

9. Zadeček

Na mapě erotogenních míst ženského těla samozřejmě nesmí chybět ani terénní vlna v podobě dámského pozadí. Vzpomeňte si jen na slavnou razítkovací scénu z filmu Ostře sledované vlaky.

10. Venušin pahorek

Tahle lehce zapomínaná část ženského těla s názvem jako z turistického průvodce na mapu erotogenních zón rozhodně patří. A seznámit byste se s ním měla rozhodně i za jiných příležitostí, než je holení intimních partií. Jeho masírování a hlazení může být mnohem příjemnější, než jste čekala.

11. Pohlavní orgány

A jsme v cíli. Genitálie jsou, jak známo, přímo ztělesněním pojmu erotogenní zóna, u žen je přitom za nejcitlivější místo považován klitoris. Lépe se zorientovat v bludišti vlastního sexuálního prožitku můžete díky masturbaci nebo za pomoci sex kouče, který vám pomůže dozvědět se o svém těle více.Rozhodně však odložte stud a ostych. Vědci z Indiana University totiž zjistili, že ženy, které smýšlejí o svém pohlaví pozitivně, prožívají lepší a častější orgasmus.

12. Dlaně

Možná nevíte, že dlaň patří mezi potenciálně velmi zajímavé erotogenní zóny. Najdeme na ní přes 40 tisíc nervových zakončení. Její stimulaci si můžete snadno vyzkoušet sama třeba právě teď. Cítíte, jak je to příjemné?

13. Jamky za kolenem

Další často opomíjenou erotogenní částí našeho těla je nenápadné místečko přímo za kolenem. Ano, to, které si vždycky první spálíte, když usnete na břiše na sluníčku. Je to tím, že kůže je v tomto místě velice jemná a citlivá. Prozraďte to vašemu partnerovi...

14. Vnitřní strana stehen

Podobně jako jamky za kolenem i vnitřní strana stehna je velice citlivá na vzrušující podněty jako hlazení nebo polibky, protože i zde je vyšší koncentrace nervových zakončení.

15. Chodidla a prsty u nohou

Ne, tohle opravdu není nic pro lechtivé. Masáž nohou je ovšem nejen příjemná a osvěžující, ale může dokonce i prospět vašemu sexuálnímu zdraví. Jelikož je chodidlo doslova poseto reflexními body, nedoporučuje se experimentovat - raději se poraďte s odborníky na akupresuru nebo reflexní terapii.

Spodní prádlo: Co je sexy a co trapas

18. září 2012 v 16:43 | kafe.cz |  Ženy
Zde je osm módních faux pas týkajících se spodního prádla, která se opravdu neodpouštějí.


spodní prádlo, nepadnoucí podprsenka, vykukující t


1. Seprané prádlo vyhoďte do popelnice


Takové by se ve vašem prádelníku opravdu vyskytovat nemělo. A o špinavém ani nemluvě! Ne, nepřeháníme, často je na ulici k vidění výkvět špinavých a sepraných podprsenek deroucích se z topu ven. U tmavých podprsenek není seprání tolik vidět jako u bílých a béžových. Ale stejně. Jakmile jsou tedy ramínka podprsenky sepraná, pryč s ní! Obětovat pár stovek za novou se určitě vyplatí.

2. Přehlídku si schovejte na doma


Stejně odpudivé jako seprané prádlo, je prádlo vyčuhující z oblečení. Zejména šňůrky od tang, které vykukují z kalhot.Většinou se to stává ženám, které si potrpí na bokové kalhoty. Pokud do této kategorie spadáte, měla byste za prvé vědět, že bokové kalhoty už nefrčí. A za druhé, pokud si je i přesto chcete obléct, buďte soudná a vezměte si pod ně dobře padnoucí kalhotky!
A pak se chovejte, jako byste na sobě měla minišaty a nechtěla, aby svět spatřil, co je pod nimi. To znamená prudce se nepředklánět. Když si sedáte, vytáhnout si kalhoty tak, aby vám nebyla vidět ani tanga, ani "kasička" (toto označení pro rýhu mezi půlkami pozadí jsem si s dovolením vypůjčila od autorky Módního pekla Ady).

3. Vzdejte se infantilních kousků


Do peněženky sáhněte také v případě, že kromě kalhotek s potiskem Mickey Mouse v prádelníku jiné téměř nemáte. Ne, ty s nápisy "pondělí, úterý, středa" se nepočítají, už přece nejezdíme na dětské tábory. Dospělá žena ví, že je třeba mít v zásobě svůdné kalhotky pro žhavé chvíle, kalhotky typu tanga, string nebo bezešvé kalhotky, které zajistí, že prádlo nebude pod oblečením vidět.

4. Slaďte barvu podprsenky s topem


Volte podprsenku vždy v barvě oblečení. Pod bílé oblečení prostě nenoste černé prádlo, pod černé zase bílé. Díky.

5. Kroťte levný exhibicionismus


Tane vám teď na mysli "rajcovní" červená nebo leopardí krajková podprsenka vykukující zpoza topu? Ne! Tohle fakt působí lacině.

6. Nepřiznávejte ramínka

Pokud si obléknete vrchní díl v asymetrickém střihu, například top na jedno rameno nebo s křížovým vázáním na zádech, zvolte pod něj buď podprsenku bez ramínek, nebo si kupte na internetu za 40 korun klips na podprsenková ramínka, který je šikovně schová pod top.A ne, ani průhledná ramínka to nezachrání. Ostatně - nenuťte své okolí, aby se tvářili, že ty proužky plastu nevidí. Vidí. A nelíbí se jim.

7. Nepodceňujte své vnady

Většina žen si myslí, že oplývá velikostí 80B, a přitom tomu tak vůbec není. Nechte se proto vyvést z omylu a zajděte si do specializované prodejny s prádlem, kde vám určí správnou velikost vašeho prádla.Myslete také na správnou velikost podprsenky. Pokud zadní díl vylézá nad lem topu, evidentně nosíte o několik čísel menší. Podprsenka tak špatně nese tíhu ňader a kompenzuje to tím, že zařezává ramínka do ramen a její zadní část vám leze nahoru po zádech, místo aby zůstala rovnoběžně s lemem topu

8. Stahovací kalhotky ano, ale plánujte


Tohle je tak trochu oříšek. V prádelníku by vám chybět neměly, protože vaši postavu v mžiku zeštíhlí. Ale pozor, musíte si být jistá, že se ten večer nebudete svlékat!

Jak zvládnout strach a obavy podle znamení

17. září 2012 v 20:30 | jask* |  Zajímavosti
Zvěrokruh představuje dvanáct znamení, charakterů, ale také dispozic k určitým nedostatkům, které nás trápí. Mohou to být různé strachy, obavy a omezení, jež si v sobě neseme zakódované a během života se s nimi snažíme lépe či hůře vyrovnat.Beran

Hlavně nebýt závislý

Znamení Berana je energické a nebojácné, ale přece jen má strach, většinou z nemocí a fyzické nemohoucnosti. Je to proto, že tito lidé jsou samostatní a nechtějí být odkázáni na nikoho jiného. Děsí je představa nemocnice, domova důchodců nebo pečovatelské služby. Berani se často bojí zdravotních komplikací. Vzhledem k povaze je u nich pravděpodobnost nehody či zranění vyšší než u ostatních znamení, a tak je podvědomí nabádá k opatrnosti. Přímo panickou hrůzu mívají ze zubařů a různých operačních úkonů. Všechno se snaží zvládat sami, ale iracionální nepříjemné pocity mají z toho, že jednou přijde čas, kdy už to nedokážou…

Co pomáhá: posilovat pocit, že nemusíme všechno zvládat sami.

Býk

Mít všeho dost

Toto znamení podléhá obavám z nedostatku, a to nejen v materiální oblasti. Býci mohou trpět strachem, že je opustí partner a že zůstanou sami. Potřebují vlastnit mnoho věcí, často si přivlastňují i lidi kolem sebe, své blízké. Snaží se co nejlépe finančně zabezpečit, proto vyhledávají zaměstnání, které jim umožní stálé zisky. Pracují u silných zavedených firem, bank nebo pojišťoven. Býci nejsou spořivé typy, nedovoluje jim to jejich planeta rozmarná Venuše, která je neustále nutí k nákupům "potřebných" věcí, například oblečení a šperků. Občas tedy mívají hluboko do kapsy a pak se trápí.

Co pomáhá: založit si tajné konto, rezervu, která dodá pocit bezpečí.

Blíženci

Žádná šeď a stereotyp

Vzdušné znamení Blíženců se podvědomě nejvíc bojí samoty a nudy. Noční můrou pro ně je stereotyp, nechtějí se zařadit do šedé masy a žít obyčejný život plný povinností a práce. Stále mladiství Blíženci potřebují zábavu a kontakt s mnoha lidmi. Právě to je nabíjí a uspokojuje. Jsou stvořeni ke komunikaci a k tomu, aby se po celý život učili, přijímali, třídili a předávali ostatním informace. Jejich strach může pramenit také z toho, že pro okolí nebudou zajímaví a přitažliví. Obávají se, že přátelé a známí si neudělají čas, aby mohli společně posedět a rozebrat důležitá témata.

Co pomáhá: vědomí, že žiji naplno v rytmu života - tady a teď.

Rak

Lítost a výčitky

Raci strádají představou, že nebudou mít nikoho, komu mohou věnovat svůj cit a něžnou starostlivost. Touží po rodině, přátelích a láskyplných vztazích. Důležitý je pro ně domov. Představuje pro ně jakousi skrýš, kam se vracejí, aby načerpali sílu. Je to místo, kde se cítí bezpečně, a proto mají obavy z jeho ztráty. Jako děti těžce nesou rozvod rodičů a v dospělosti je rozchody s partnery poznamenají více než ostatní znamení. Trápit se mohou neuzavřenou minulostí. Výjimečné nejsou pocity lítosti ani výčitky vůči druhým. Mnohdy se potýkají s obviňováním sebe samých, že něco nezvládli.

Co pomáhá: posilovat myšlenku, že svět je bezpečné místo k životu.

Lev

Touží po věčném mládí

Sluneční znamení Lva mívá podvědomý strach z úbytku energie, síly a osobní přitažlivosti pro druhé. Tito zrozenci jsou zvyklí na obdiv a také jej vyžadují, proto je pro ně zvláště velkým problémem stárnutí. Jen těžko se vyrovnávají s tím, že na sobě vidí tělesné změny, ať už přibývající kilogramy, nebo vrásky. Další komplikace jim způsobuje žárlivost. Chtějí, aby veškerá pozornost partnera směřovala výlučně k jejich osobě. Obavy mohou mít i z toho, že pro svůj protějšek ztratí kouzlo. Strach vyplývá také z pocitu, že si neudrží "nadstandard", na který si v životě zvykli.

Co pomáhá: pozitivní myšlení - miluji a jsem milován.

Panna

Práce bez stresu

Nejvíce se bojí nemoci a zdravotních problémů. V astrologii odpovídá toto znamení práci a zdraví, proto se Panny také nejvíce starají o svou fyzickou schránku. Snaží se žít co nejzdravěji a nutí k tomu i okolí. Další obavy nastávají z toho, že neovlivní, zda v jejich životě zavládne, či nezavládne chaos. Tím je myšlena nenadálá ztráta zaměstnání, finančních jistot nebo nespolehlivý partner, o kterého se nemohou opřít. Panny potřebují řád, a pokud jim není umožněno, aby žily a pracovaly v klidných a uspořádaných poměrech, jsou ve velkém stresu a napětí.

Co pomáhá: říkat si - vše se stále proměňuje a já se nebráním změnám.

Váhy

Děsí je nedokonalost

Těmto zrozencům nedá spát představa, že okolí pozná jejich nedokonalé stránky. Váhy bývají velmi náročné a často zápasí s různými komplexy týkajícími se většinou jejich zevnějšku. Děsí se také lidí, kteří jsou vulgární a chovají se neurvale, v takovém případě si většina těchto zrozenců neví rady a raději se vzdává bez boje. Ve skrytu duše totiž touží po harmonii a také souznění s prostředím. Jestliže mají problémy v partnerství nebo s kolegy v práci, stahují se do sebe a tiše trpí. Bojí se problémů, hádek a také napětí, které jejich jemnou duši ničí.

Co pomáhá: myšlenka, že v tomto okamžiku je vše dokonalé.

Štír

Nepochopení a odmítnutí

Trpí celou škálou iracionálních stavů lítosti a depresí. Mívají komplikovanou povahu a často sami zaviní různá nedorozumění, protože neumějí vyjádřit, co opravdu chtějí. Může za tím být strach z odmítnutí a nepochopení, který je provází po celý život. Štíři mívají bohatý duševní svět a většinou nedokážou své niterné pohnutky sdělovat. Mohou zažívat obavy z poklesu zájmu druhých lidí, protože velmi důležitou součást jejich života představuje sex a tělesná přitažlivost. Bojí se, že okolí nepřijme jejich složitost, z čehož pramení pocity osamělosti.

Co pomáhá: myšlenka - já jsem dokonalou součástí univerza.

Střelec

Opojná svoboda

Optimističtí Střelci se bojí ztráty osobní svobody a kuráže, protože právě to činí jejich život zajímavým. I to je důvod, proč se vyhýbají pevně stanoveným smlouvám. V případě zaměstnání volí raději nezávislost (pracují obvykle na volné noze) a v osobním životě odkládají vstup do manželství i rodičovské povinnosti. Další strach zavládne, když se jich zmocní pocit, že nemohou libovolně nakládat s vlastním časem a plány, ve kterých nechybí jejich největší koníček - cestování. Zrozenci Střelce se obávají nudného, stále stejného života a lidí, kteří se budou snažit jejich freestyle omezovat.

Co pomáhá: myšlenka - jsem v pravou chvíli na pravém místě.

Kozoroh

Dají na mínění druhých

Lidé narození v tomto znamení se mohou strachovat o svou pověst. Nesmírně jim záleží na tom, jak je vidí a vnímají druzí. Udělají tedy cokoli, aby se nikdo nedozvěděl věci, které by je mohly zesměšnit. Určitě se bojí o stav svého finančního konta a myslí na to, aby byli v budoucnu dostatečně zabezpečeni. Trápí je představa, že jednou nastane období, kdy již nebudou moci vydělávat - důchod a stáří. Proto bývají šetrní a peníze si schovávají na horší časy. Kozorozi jsou také velmi nedůvěřiví a nejvíce se děsí toho, že je někdo zneužije - jak v citové, tak i v materiální oblasti.

Co pomáhá: myšlenka - vesmír je bohatý, všeho je dostatek.

Vodnář

Žádá volnost

Stejně jako Blíženci a Střelci nadevše milují svobodu a pocit, že mohou bez výčitek dělat to, co právě chtějí. Tito zrozenci nechtějí nikoho omezovat a ani sami nemají rádi, když jim blízcí či kolegové dávají pokyny a rady. Přímo nesnášejí, když se je někdo snaží řídit a vést "správným" směrem. Toto znamení si žádá volnost a také chce mít pocit propojenosti s ostatními lidmi. Vodnáři se obávají partnera, který by nechápal jejich zájem o druhé ani jejich velkodušné záchranářské akce. Čas od času mohou propadat panice, že jim unikne něco zajímavého, co by je mohlo poučit a obohatit.

Co pomáhá: myšlenka - vše, co se nyní děje v mém životě, je správné.

Ryby

Únik před problémy

Poslední hvězdné znamení propadá strachu o lidstvo, o stav naší planety, přírody atd. Ryby se bojí katastrof a problémů. Leckdy je zmítají iracionální stavy deprese a lítosti nad nedokonalým světem. Mohou mít také obavy z toho, že nezvládnou svou roli, a to jak partnerskou a rodičovskou, tak profesní. Cítí se nedokonalé a slabé, což je dáno jejich citlivou, intuitivní povahou. Život si mohou rovněž značně komplikovat velkou vnímavostí, podléhají pak totiž únikovým tendencím. Na realitu zapomínají prostřednictvím náhražkového virtuálního života nebo pomocí nadměrné spotřeby alkoholu, cigaret a případně drog.

Co pomáhá: myšlenka - pocit štěstí je otázkou náhledu na život.

Kdo se k vám hodí podle jména?

17. září 2012 v 19:53 | kafe.cz |  Láska
Existuje teorie, podle které mají energie jména. Především vaše první počáteční písmeno údajně dokáže přitáhnout do vašeho života toho pravého partnera. Ať už tomu věříte, nebo ne, je to docela zábavné čtení.


Kdo se k vám hodí podle jména (1. díl: A-K)


Stejně jako se potkávají lidé, potkávají se i jména. Každé si nese svoji energii, někoho přitahuje a jiného odpuzuje. Která jména se k vám hodí?

Důležitým prvkem vašeho jména je jeho počáteční písmeno. Prostudujte si základní charakteristiku a dozvíte se, kdo se k vám hodí nejlépe a komu byste se měli raději vyhnout.

Jestliže jméno vašeho partnera začíná stejným písmenem jako to vaše, počítejte s tím, že všechno, co platí na vás, se ještě násobí. Dva kohouti na jednom smetišti se potom musejí nějak rozumně domluvit.

A - Rozený vůdce, má sílu dokázat vše, co si umane.

Vyhovuje vám partner, který vám tento rozmach umožní. Bude vás podporovat a vy pro něj budete inspirací. Jeho jméno by mohlo začínat písmenem F nebo I, ačkoli to vás občas znervózňuje. Nicméně obě vám dokážou vytvořit zázemí a pomohou budovat kariéru. Problémy můžete mít naopak s E, které vás dokáže obratně ponoukat. Eva s Adamem by o tom mohli vyprávět! Zatímco on by nejraději vládl a čekal na ocenění, jí to připadá směšné.

B - Dokáže se všemu a všem dobře přizpůsobit.

Umíte vytvořit domácí pohodu, což ocení lidé písmene O. Kníže Oldřich dobře věděl, v čem je Boženina největší síla. Harmonické je i spojení s D. Činorodý člověk D dokáže přijmout odpovědnost i za vás. Poněkud složitější vztah budete mít s P, které je tak uzavřené, že se mnohdy nedozvíte, co vlastně chce.

C - Umí velmi šikovně spřádat dlouhé plány.

Nejraději byste jen snili v létě na rozkvetlé louce. Jste vyhlášení krasavci, přitahujete kdekoho. Ze zájemců si vybírejte ty, kteří vám vaše sny pomohou realizovat. Bude to určitě energické a poctivé A, pilné a zdatné H nebo ušlechtilé M. Vztah se zahloubaným P může být dost nepřehledný, neboť to už jste snílci dva a jenom ze snů se dá žít těžko.

D - Realista a vyhýbá se snění.

Všechno kolem vás musí mít řád a blížit se k dokonalosti. Nejlépe vyhoví T, neboť je chápavé a tolerantní, nebo A, protože nesnáší nedokonalost. Rozumět si budete i s F - ochotně plní úkoly, které mu někdo zadá. Bouřlivý bude váš vztah s dominantním A a k nepříčetnosti vás dožene E, když si na poslední chvíli rozmyslí to, na čem jste se dohodli před čtrnácti dny.

E - Gejzír nápadů, podnětů a nových myšlenek.

Obdivuhodně se v tom doplňujete s R, které je komunikativní a má dobrodružné srdce. Podobně chápavé je i T, které ještě dokáže vytvořit domácí pohodu. Složité to mají "éčka" s přecitlivělým S, které může vaše nápady chápat jako nebezpečné hrátky. Zajímavé může být soužití s vynalézavým V, hlavně pro vaše sousedy. Možná od vás z domova vycházejí podivné zvuky a sem tam něco bouchne. Ale protože jste jinak slušní lidé, mávnou nad tím rukou.

F - Miluje rodinu a chce v ní být obdivováno.

Najděte si L, které s vámi sdílí lásku k umění, nebo šarmantní I. Rozumět si budete i s empatickým Č. Naopak italskou domácnost povedete s N. Jestliže hodláte založit vztah se S, řádně to zvažte, neboť by ho vaše postrkování mohlo dohánět k pláči nebo do hospody.

G - Umí v životě poradit v každé situaci.

Jako G jste partnerem do nepohody, je možné na vás nakládat další břemena. V době, kdy není třeba nic řešit ani organizovat, býváte ovšem trochu nesnesitelní.
Komplikovaný vztah můžete mít s podobně aktivním O nebo s ryzím praktikem M. Oproti tomu pozitivní a silné Z si vedle vás připadá jako v pohádce a vy vedle něj jako v ráji.

H - Nesnáší hnidopichy a lenochy.

Váš vztah s A může nabývat tak aktivních podob, že se vám okolí bude vyhýbat. Každého byste totiž nutili do sportu nebo práce. Krásně vás dokáže zvládnout vtipné I, s aktivním K spolupracujte v zaměstnání nebo začněte podnikat. Pozor na P! Ale spíš by si mělo P dávat pozor na vás, než ho samou aktivitou umoříte. Příjemnou dvojici můžete utvořit s Š, které je orientované na dlouhodobé cíle a vsugeruje si i lásku k rannímu běhu.

I - Filozof, který miluje lidi a výtvarné umění.

Dokážete vyjít s každým, ale ne každý bude vycházet s vámi. Třeba razantní A je z vás občas poněkud na nervy. S optimistickým L se dokážete radovat ze života i během povodní a v bouři. Dokonalou dvojici vytvoříte s V, které vaše filozofické postřehy dokáže vyjádřit činem.

J - Skvělý parťák a kolega.

Dokážete najít řešení i u složitých životních situací. Takové situace jako magnet přitahuje L a váš společný život může vypadat jako velká honba za diamantem. Pořádnou šťávu vám dodá také N, které vůbec dokáže ve všech situacích nalézt překvapivá poučení. Něco zajímavého a přínosného objeví i na faktu, že se kolem vás obtáčí přítulný škrtič. Raději si ale nic nezačínejte se vznešeným Z, které by vámi mohlo pohrdat.

K - Velký tvůrce a ohňostrojový kouzelník.

Oheň dokážete chrlit buď jako drak, nebo ho zapalovat v lidských srdcích jako Prométheus. K práci dokážete vyburcovat i lenochy. Firmu si založte s pracovitým H, rodinu ale radši s jemným a kulturním P nebo s chápavým B.

L - Umí urovnávat konflikty a srší optimismem.

S tvůrčím J vytvoříte vyhledávaný pár. Můžete si otevřít i manželskou poradnu. Ve spojení s E byste si zase mohli otevřít poradnu sexuální. Rozumět si budete i se Z. Raději se ale vyhněte N, které je na vás komplikované.

M - Dokáže v pravý čas udělat správnou věc.

To by možná dokázali i jiní, jenže vy poznáte, kdy pravá chvíle nastala, a víte, co dělat. Proto jste vyhledávaným partnerem, i když ne bezproblémovým. Chyby vám ale každý rád promine. Krásně se k vám hodí razantní D a úplně stejně si vás zaslouží i Z. Naopak jemné a uzavřené B vás asi dost nudí a vy ho trochu děsíte.

N - Má život plný překvapení a zvratů.

Jste racionální realista, proto dokážete všechna překvapení hravě zvládnout. Umíte usměrnit potrhlé R a dokonce i nevyzpytatelné V. Usměrnit energické A nebo D stejně nejde, tak se o to nepokoušejte ani vy. Aktivnímu H se ale vyhněte.

O - Nezná problém, který by nechtělo vyřešit.

Umíte se skvěle postarat o rodinu. Někdy tu péči ale přeháníte, čímž dokážete vyplašit samostatné M nebo manipulativní Z. Dobré spojení tvoříte s T. Vaše společné schopnosti hromadit majetek jsou neuvěřitelné.

P - Je velice kulturní a často vyhledává samotu a klid.

Vstáváte s písní na rtech, k obědu malujete zátiší a k večeři si občas něco vysocháte. Bude vám vyhovovat chápající T a kreativní J. Naprosto dokonalé je vaše spojení s uměnímilovným F. Sršivé K vás může lekat, ale obava je zcela zbytečná. Harmonickou dvojici vytváříte i s B, ale jste oba tak uzavření, že se rozpakujete vzájemně oslovit. Nebojte se, ať vám láska neuteče!

R - Bývá skvělý společník, jen občas roztržitý.

Na okolí působíte záhadně, což je neodolatelné jak pro Z, tak pro atraktivní C a Č. Ti jsou vámi natolik okouzlení, že jsou schopni bláznivých věcí. Naopak hrůzu budíte v D, které pátrá po dokonalosti. Vaše vztahy s A mohou být zábavné!

S - Je nesmírně emotivní a značně přecitlivělé.

Máte rádi klid, ticho, přírodu a harmonii. To dokážou vytvářet Z a B, kteří po ní touží stejně jako vy. Začíná-li ale vaše jméno písmenem Š, jste méně komplikovaní než S a dokážete se o sebe postarat v každé situaci docela dobře sami. Můžete si výborně rozumět právě s citlivým a empatickým S. Pořádně vyděsit vás může razantní H, které nesnáší hnidopišství a titěrnosti.

T - Rodinný poradce a také si tak často připadá.

Kdekdo se vám chodí svěřovat a doufá, že ho vyslechnete. Občas je toho na vás opravdu moc. Proto si najděte člověka, který rady nepotřebuje. Ideální je M a samozřejmě D. Pozor na N, které by vás jen mátlo a zneklidňovalo.

U - Velký smíšek a skvělý společník do firmy.

Nic vás nerozhází a nevytočí vás ani sebevětší neúspěch. Milujete život a život zase miluje vás. Můžete žít i pracovat s každým písmenem, ale naprosto úchvatný život prožijete s živočišným písmenem E a sportovním H, které má pro vás obrovskou slabost.

V - Velký kutil a nadšený vynálezce.

Z pěti drátů a dřívka vyrobíte zaoceánský parník. Některé lidi to rozčiluje, protože tvrdíte, že takový parník i popluje. Zejména precizní A je z vás hodně na nervy. Naopak filozofické I se s tím vyrovná a kreativní K vás přímo zbožňuje.

Z - Zdravé, vytrvalé, energické a spolehlivé.

Pro tyto vlastnosti jste velmi vyhledávaným partnerem. Výborně se k vám hodí nadšené a jásavé E, které vás skvěle doplní. Neshody můžete mít s K, protože ve vás nevzbuzuje nadšení pracovat, ale úplně jiné touhy. Jakmile si to vyjasníte, bude všechno v nejlepším pořádku.


Bez podprsenky v tričku ?

17. září 2012 v 19:42 | kafe.cz |  Ženy
Mužům výrazné bradavky pod tričkem připadají neskutečně sexy, ženám naopak odpudivé - samozřejmě u konkurence. Dají se ale schovat i bez prádla: nálepkami.


Bez podprsenky v tričku: Pro někoho sexy, pro jiného neslušnost


Průměrný muž podle odborných studií stráví zíráním na ženské vnady rok svého života. Paradoxně si tím podle vědců sám svůj život prodlužuje, zdravě se mu při tom totiž zvedne tep. Pánové mají pro své všetečné pohledy, zdá se, docela dobré ospravedlnění.

Bradavky jsou nejvzrušivější zónou

  • Minimálně 70 % žen si přeje mít větší a plnější prsa.
  • Podle britského průzkumu jsou ženy se svými ňadry tak nespokojené, že by každá druhá byla ochotna podstoupit jejich plastiku.
  • Bradavky patří mezi nejvzrušivější erotogenní zóny a jejich dráždění zbožňuje 38 % žen.

Nahoře bez: Ženy pohoršené, muži vzrušení

Co se rýsujících se bradavek pod tričkem týká, ženy a muži na ně často reagují zcela odlišně. Většina žen při pohledu na jinou s pevnými prsy pod trikem začne srovnávat sama se sebou a žárlit. Pak pro nepříliš pěkná slova a pomluvy nejde zrovna daleko. Muži se na to ale dívají jinak. Většinu z nich vystouplé bradavky pod trikem nejenže nepohoršují, ale pohled na ně je dokáže rozpálit a vzrušit.

Pokud máte pevná prsa a ráda na sebe poutáte pozornost, není důvod, proč občas bez podprsenky nevyrazit. Jiné to je ale v případě, že máte ňadra větších rozměrů, nebo už s nimi gravitace udělala své. Pohled na holku v tričku bez podprsenky je úžasný, ale musí mít pevná prsa. Ženy při těle, které mají bradavky málem u pasu už sexy nejsou, na tom tedy není vzrušujícího vůbec nic. Naopak je to nechutné.

Lepicí podprsenky a náplasti na bradavky

Existuje také nemálo žen, které bez podprsenky chodí z důvodu, že jim spodní prádlo prostě vadí. Tlačí je, táhne, cítí se v něm svázané. Pro ně, stejně jako pro ty, které nahoře bez vyrazí občas a necítí se jako exhibicionistky, jsou řešením různé lepicí neviditelné podprsenky, které ňadra podepřou. A také různé náplasti na bradavky, které je pod tričkem nenápadně schovají a udělají je méně výrazné. Díky nim může bez prádla vyrazit i žena, která by se vyjít v triku »jen tak« kvůli trčícím bradavkám styděla.

Pokud potřebujete schovat bradavky jinak než do spodního prádla, můžete koupit jednorázová lepítka na bradavky. Prodávají se většinou v tělové barvě a pod různými názvy - samolepky, nálepky, lepítka… Pro zpestření sexu a partnerského života pak doporučujeme erotické nálepky na bradavky, které koupíte i v některých obchodech se spodním prádlem.

Kam se poděla lidská slušnost?

17. září 2012 v 19:12 | jask* |  Aktuálně
"Uhni, jsi snad hluchá? No tak dělej, hluchoune, nevidíš, že vystupujeme?" řval na mě jako pominutý důchodce, notně podporován svou ženou, která si přisolila a nazvala mě krávou. A já opravdu stála jako opařená

people

Jsem snad nějaký frocek, na kterého si každý dovolí? A co kdybych byla opravdu hluchá? Pozná to někdo na první pohled? To by mě snad tou holí umlátil. Provinila jsem se jen tím, že jsem zaváhala při vystupování.

Jela jsem autobusem MHD a nevěděla, kde mám přesně vystoupit. Zda už teď, nebo až příští zastávku. Celou cestu jsem stála v uličce a při výstupu se zdržela sotva pár vteřin. Pán s paní, co seděli pode mnou, se drali ven a spustili takový humbuk, jako by hořel autobus a jim šlo o život. Přitom stačilo jen říct pár vteřin dopředu "S dovolením" nebo "Pardon", a s radostí bych jim uvolnila cestu a ještě jim pomohla ze schodů.

Jsem totiž slušně vychovaná a běžně pouštím sednout osoby starší, osoby s holemi (včetně mladých) a samozřejmě těhotné ženy. O to samé někdy k jejich nelibosti žádám školáky či mladé muže předstírající četbu, nebo hluboký spánek. Nedá mi to, abych je nevychovávala, když nad nimi balancuje stařenka o holi, žena s malým dítětem v náručí nebo ještě v bříšku. Považuji to za elementární slušnost.

"Kopu" za staré, nemohoucí a slabší jedince, a sama pak dostanu nakopáno. Nedůtklivost, nebo spíš hrubost, s jakou se do mě ten pár pustil, mi přišla naprosto neadekvátní situaci a úplně mě ochromila. Kde se v lidech bere tolik zloby?

A nemyslete si, nebyla to žádná "socka", posilněná krabicákem, od které byste vybrané chování nečekaly. Ten pán vypadal jako gymnasijní profesor, elegán z první republiky, čisťounký a upravený. O to víc mě zaskočilo jeho chování.
Bylo mi to líto a dlouho jsem na to myslela.

Ale nezahořknu. Dál budu pouštět sednout staroušky, lidi o holi a těhotné, a tím snad ostatní vychovávat.

TOP 10 - nejbohatší pornohvězdy

9. září 2012 v 20:13 | prochlapa.cz |  Celebrity
Znají je milióny světových honimírů, za pár minut sexu mají hromady dolarů a většina z nich bydlí v Kalifornii - pornohvězdy.

TOP 10 - nejbohatší pornohvězdy

I přes světově skomírající vysokorozpočtový pornoprůmysl se najdou lidé, kteří si zveřejňováním svých mnohdy silikonových implantátů a penisů o velikosti baseballových pálek vydělají hromady peněz. Však člověk se ale musí za ty prachy pořádně obracet. Chlap aby se udržel v pornofilmech, musí mít nadupané svaly a žrát podpůrné prášky na stojivost. To ani nemluvíme o začátcích, kdy většina porno chlapů musela projít gaypornem, aby po několika měsících konečně svlažila penis v nějaké šťávě.

To ženské to mají o poznání jednodušší. Stačí mít jen tu správnou tóninu vzdychání, vypadat k světu, oblíbit si anál a naučit se pořádně polykat.

Na následující fotogalerii se ale dozvíte jména a obličeje deseti nejbohatších profesionálních duchen a zasouvačů, přičemž snad nikoho nepřekvapí, že v celém žebříčku mají nadvládu ženské. Uvedené částky jsou jejich celkovým čistým výdělkem.


Nejbohatší pornohvězdy


7 věcí, které jste (možná) nevěděli o vagíně

9. září 2012 v 19:47 | jask* |  Ženy
O vagině by se dalo mluvit vlastně jako o nejzázračnějším vědecko-technickém objevu všech dob, neboť má neuvěřitelně silnou ekonomicko-politickou moc.

7 věcí, které jste (možná) nevěděli o vagíně


Tak například ve starém Rusku se věřilo, že pokud na vás zaútočil medvěd, měli jste mu ukázat vaginu, což ho prý mělo vyděsit. Nechceme domýšlet, jak takový ženský pohlavní orgán musel vypadat (a zavánět?), ale rozhodně to mohlo být napadeným dřevorubcům jedno, když podobným orgánem nedisponují. Stejně je to ale jen pověra, takže si raději počkejme na další díl seriálu Mythbusters, jestli se tomu budou věnovat.

Ženský orgasmus tiší bolest

Pche, teď už bude konec neustálým výmluvám na bolest hlavy. Orgasmus totiž ve skutečnosti akceleruje uvolnění endorfinu, který utišuje bolest a pomáhá navodit pocit štěstí. Umírňuje také menstruační křeče, protože stahy při orgasmu vyplavují krev a jiné látky ze "zasažených" částí.

Po kom se jmenuje bod G?

Objevil ho doktor Gräfenberg, který upozornil na jeho důležitost v sexuálním životě. Někteří odborníci ale o existenci bodu G pochybují, nebo tvrdí, že ho nemá každý. Rozhodně ale stojí za to po něm pátrat. Podle doktora Gräfenberga vede stimulace tohoto bodu k bouřlivějšímu orgasmu, ale každá žena na to prý reaguje jinak, některé dokonce nechutenstvím.

Věděli jste, že existuje i bod A?

O existenci tohoto bodu se začlo mluvit teprve před asi dvaceti lety. Jedná se o tkáň blízko děložního čípku a funkce má být prý podobná jako u "bodu G" - stimulace bodu A má prý navodit pocity podobné orgasmu a zvýšit promazávání vagíny. Rozhodně je potřeba tuto teorii řádně prozkoumat...

Klitoris a penis jsou vlastně to samé

Tedy, aspoň byly prvních šest týdnů po početí, než se začaly podle příkazu chromozomů dělit. K definitivnímu zformování klitorisu nebo penisu pak dochází ještě později. Svým způsobem je klitoris nevyvinutý zakrnělý penis, který možná časem v evoluci úplně zmizí. Rozhodně ale hraje důležitou úlohu a my můžeme být rádi, že je evoluce trochu pozadu...

Kvasinkové infekce nemusí být nutně infekcí

Jedná je jen o přemnožené kvasinky, k čemuž může dojít ne zrovna nedostatečnou hygienou, ale třeba jen používáním antibiotik či špatnou dietou s vysokým obsahem cukru. Stačí také nosit příliš těsné prádlo z umělých vláken, které nepropouští vzduch. Doporučuje se proto nosit bavlněné prádlo a my v redakci doporučujeme prádlo preventivně nenosit vůbec!

Zdravá vagina nezavání

Existují jen dvě věci, které smrdí jako ryba a jedna z nich není ryba. Každý lékař řekne, že pokud se někomu začnou protáčet panenky nebo kroutit nožičky u brýlí, je potřeba to začít řešit, než se z malého problému stane problém velký. Odór vagíny může způsobit začínající kvasinková infekce, ale také může jít o známku dehydratace či špatného jídelníčku. Například to může být známkou nadměrné konzumace doplňků stravy s vysokým obsahem umělých vitamínů nebo kouřením (cigaret).

Tak vidíte, zase jste o něco moudřejší.
Proč je lepší být neatraktivní moula, než sexy frajer

9. září 2012 v 19:17 | jask* |  Muži
Toto čtení berte jako takový malý kurz pozitivního myšlení. Ono totiž ne každému Bůh nadělil tělo Romana Šebrleho, vtip Lukáše Pavláska nebo lepidlo na baby Leoše Mareše. Někteří chlapáci to hold mají u žen těžší, nicméně pořádný überchlapák, umí vždy své nedostatky proměnit ve svůj prospěch.
Nevadí, že jste nižšího vzrůstu. Vysocí lidé dřív umírají.


To je fakt. Kupříkladu Tom Cruise se celý život snaží zamaskovat, že je jen o pár centimetrů vyšší než patníky u silnice, přitom má velkou výhodu - podle statistiky platí, že čím nižší člověk, tím delší život.

Zatím to je tak, že se vysocí lidé kvůli vzrůstu posmívají těm nízkým. Je však možné, že se jednou situace obrátí.
Nevadí, že jste oškliví. Hnusáci jsou víc plodnější.


Vyložení oškliváci mají mnohdy větší charisma a inteligenci, než napomádovaní travoltové. Vždyť se stačí podívat na celou britskou kinematografii, která je krom Hugha Granta postavená na ošklivácích. Nicméně pokud jednou chcete mít potomka, to že jste ošklivej není vůbec na škodu.

ošklivák

Oškliváci mají totiž podle průzkumů michiganské univerzity mnohem více pulčíků a mají je také mnohem průraznější, takže to vypadá, že asi mají dva ocásky a na hlavně vrtačku Beck&Decker …Whů. Takže nezoufejte, když vás budou ženské odpálkovávat kvůli vzhledu. Patrně nedosahujete jejich inteligenčních nížin.

Nevadí, že máte velký nos. Nosáči jsou zdravější.

Pokud máte ve společnosti přezdívku Sokol, v barech si vás pletou s papouškem a najdou se i tací, kteří vás podezřívají ze šňupání rodinných domků, nesmutněte. Není neobvyklé, že okolím nosáčů prolétává neutuchající tornádo vtipů, jako třeba: "Když jde nosáč do baru, ve dveřích se objeví jeho nos, pak dlouho, dlouho nic a pak teprve přijde on." nebo "Hej, radši ve vodě nelež na zádech, nebo si celá pláž bude myslet, že přijíždí žralok" nebo "Ty by ses měl dát na profesionální cyklistiku, když máš tak aerodynamickou hlavu."

Přitom nosáči mají velkou výhodu. Můžou třeba kouřit v dešti, aniž by jim zhasla cigareta nebo když se jim na lodi poničí kormidlo, mohou použít tvůj nos. Hlavní výhodou ale je, že velký nos v zimě otepluje vzduch, takže tělo nedostává takový nápor z teplotních změn. Navíc funguje jako výborný filtr bakterií. Pokud tedy máte frňák velký jako cuketa, hrdě ho zvedněte a na ostatní dlabejte.

Pravda a mýty kolem smrti princezny Diany

6. září 2012 v 1:57 | Kafe.cz |  Celebrity
Uběhlo patnáct let od šokující zprávy, že se princezna "lidských srdcí" Diana zabila při autonehodě. Její smrt opředlo mnoho záhad. Přečtěte si, které se vysvětlily a které ne.

princezna Diana, Princezna lidských srdcí, 15 let

Není sporu o tom, že příznivci nejrůznějších konspiračních teorií, si důvod k pochybnostem vždycky najdou. Především otec princeznina milence Dodiho Al Fayeda, majitel luxusního obchodního domu Harrod´s Mohammed Al Fayed, se zřejmě nikdy nevzdá myšlenky, že jeho syn a Diana byli zavražděni. Během patnácti let od nehody, se objevila řada spekulací. Některé se potvrdily, jiné se ukázaly jako naprosté nesmysly.

Tohle jsou nejčastější otázky a některé odpovědi:


Byla to vražda? NE.
Výsledkem několikaletého intenzivního vyšetřování shrnul hlavní vyšetřovatel, lord Stevens, výsledky: "Po zvážení všech důkazů jsme došli k závěru, že v žádném případě nešlo o vražedný komplot, ale pouze o nehodu. K neštěstí došlo za tak chaotických okolností, že lze jakékoliv promyšlené plánování vyloučit." (vyšetřovací spis má 832 stran)

Bála se Diana, že jí jde o život? ANO.
To se bála už velmi dlouho. Dokonce si myslela, že bude zabita nejen ona, ale i její rivalka Camilla Parker Bowlesová, aby měl Charles otevřenou cestu k novému sňatku. S Tiggi Legge-Bourkeovou - chůvou jejích synů!

Trpěla princezna schizofrenií? NEVÍ SE.
Podle nedávno zveřejněných svědectví personálu trpěla náhlými záchvaty vzteku a neustále mluvila o spiknutích.

Měla při nehodě na ruce zásnubní prsten? NE.
Dodi sice ten den prsten koupil, ale podle svědků ho Dianě daroval "jen tak".

Byl řidič Henri Paul opilý? ANO.
Přestože mu lékař pít zakázal kvůli antidepresivům, měl v krvi více než dvakrát více alkoholu, než je v Británii povoleno. Jeho omluvou je, že netušil, že bude večer řídit, povolán do služby byl náhle.

Oslnil řidiče záblesk? ASI NE.
Komise to považuje za nepravděpodobné, nicméně zcela vyloučit to nedokázala.

Jelo auto příliš rychle? ANO.
Od hotelu Ritz prchala černá limuzína rychlostí 160 km/hod, do betonového pilíře narazila rychlostí 100Km/hod

Co si pamatuje Dianin osobní strážce Trevor Rees-Jones, který byl také v autě? NIC.
Přestože je bývalým příslušníkem speciálních jednotek SAS. Rána do hlavy mu způsobila amnézii.

Střetla se limuzína s bílým fiatem Uno? ANO.
K drobné kolizi došlo, ale řidič se deset let nepřihlásil. Srážka však na nehodu neměla vliv.

Kdo odposlouchával Dianu? USA.
Spojené státy přiznaly, že odposlouchávaly telefonní rozhovory princezny Diany během jejího pobytu v Paříži. Záznamy však neodhalily žádné podezřelé okolnosti.

Byla Diana těhotná? NE. Pitva to vyloučila.
Ale ví se, že si ještě přála mít děti. Holčičky.