Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Tchajwan přikáže mužům močit vsedě

31. srpna 2012 v 20:46 | jask* |  Zajímavosti
Na Tchajwanu chtějí zlepšit hygienu, tak nařizují mužům močit vsedě. Co bude příště? Masturbace pouze vleže? Zvracení jenom ve stojce?

Tchajwan přikáže mužům močit vsedě

Není nad to, když úředník ví nejlíp, co je pro nás dobré. Takový úředník pak třeba nařídí v Karlíně plošné omezení na 30 km/h, zavede přimíchávání biosložky do benzínu (abyste měli vyšší spotřebu, platili víc peněz a ničili si motor) anebo vám přikáže, abyste chc... teda, močili vsedě.

No, obecně proti močení vsedě nic nemáme, říkají pánové, protože třeba po nějaké pořádné pitce nás ani nohy neunesou a rozhodně je bezpečnější si u toho dřepnout... Ale přeci by jen mělo vyprazdňování zůstat na svobodném rozhodnutí každého člověka. Chcete se pochcat třeba vleže? Enjoy!

Tchajwanský ministr životního prostředí (vůbec, tihle lidé pracující na ministerstvech životního prostředí jsou zpravidla fašisticko-komunisticko-zelené gumy) věří, že tímto nařízením pomůže planetě a zlepší hygienu. No, asi půjdeme na protest "pochcat rybu"... Už se těšíme, jak se v tom inspiruje naše nejlepší a nejchytřejší velkoochranářská Evropská Húnie. :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama