Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Srpen 2012

Tchajwan přikáže mužům močit vsedě

31. srpna 2012 v 20:46 | jask* |  Zajímavosti
Na Tchajwanu chtějí zlepšit hygienu, tak nařizují mužům močit vsedě. Co bude příště? Masturbace pouze vleže? Zvracení jenom ve stojce?

Tchajwan přikáže mužům močit vsedě

Není nad to, když úředník ví nejlíp, co je pro nás dobré. Takový úředník pak třeba nařídí v Karlíně plošné omezení na 30 km/h, zavede přimíchávání biosložky do benzínu (abyste měli vyšší spotřebu, platili víc peněz a ničili si motor) anebo vám přikáže, abyste chc... teda, močili vsedě.

No, obecně proti močení vsedě nic nemáme, říkají pánové, protože třeba po nějaké pořádné pitce nás ani nohy neunesou a rozhodně je bezpečnější si u toho dřepnout... Ale přeci by jen mělo vyprazdňování zůstat na svobodném rozhodnutí každého člověka. Chcete se pochcat třeba vleže? Enjoy!

Tchajwanský ministr životního prostředí (vůbec, tihle lidé pracující na ministerstvech životního prostředí jsou zpravidla fašisticko-komunisticko-zelené gumy) věří, že tímto nařízením pomůže planetě a zlepší hygienu. No, asi půjdeme na protest "pochcat rybu"... Už se těšíme, jak se v tom inspiruje naše nejlepší a nejchytřejší velkoochranářská Evropská Húnie. :-))

Slavní chlapi k nevydržení

31. srpna 2012 v 20:31 | Kafe.cz |  Celebrity
Jsou bohatí, přitažliví a slavní. Jenže žít se s nimi prostě nedá. Přečtěte si, proč od nich ženy utíkají a kolegové i rodina dávají ruce pryč.


Nesnesitelní slavní muži


Mel Gibson - Surovec a hrubián


Horký kafe ze světa celebrit – Slavní chlapi k nevydržení

Nejdřív to vypadalo na bohabojného křesťana s rozvětvenou rodinou. Pak se ale od manželky Robin a devíti dětí Mel odstěhoval a to zahájilo jeho sešup. Momentálně je neoblíbený i mezi kolegy - když prasklo, že svou partnerku Oksanu Grigorievovou mlátil, hrubě urážel (vše si potají natáčela) a tahal za vlasy, ohradili se herci, se kterými měl natáčet film Pařba v Bankogu, a roli ztratil.
Mel se za své chování ocitl u soudu, dostal podmínku a tučnou pokutu, kvůli které dokonce rozprodal část svého majetku, zbavil se například honosného sídla v Malibu.

Co o něm možná nevíte: V jednu chvíli po něm šlo 39 právníků.

Charlie Sheen - Pije za dva a půl chlapaHorký kafe ze světa celebrit – Slavní chlapi k nevydržení

… a není to jen alkohol, co nyní už bývalou hvězdu veleúspěšného televizního sitcomu ničí. Dlouhodobě užívá drogy a pod jejich vlivem se chová agresivně. Jeho maléry vystačí na dlouhý seznam, stačí ovšem ten loňský - kdy zdemoloval hotelový pokoj a najatá prostitutka se málem udusila ve skříni, kam se před jeho běsněním ukryla. Také Charlie má za sebou soudy za napadení předchozích partnerek, jeho vlastní otec, herec Martin Sheen, prohlásil, že pro něj už nemůže nic udělat. "Jen se modlím, aby se můj syn vrátil zase na bezpečnou cestu životem."
Charlie Sheen ztratil lukrativní místo v seriálu také kvůli svým zpupným řečem. Teď se snaží prorazit s vlastní talk-show, ale úspěch je střídavý. Podle toho, v jakém stavu vyleze na podium.

Co o něm možná nevíte: Jeho měsíční alimenty na dvojčata Boba a Maxe, které platí bývalé manželce Brooke Muellerové, jsou 55 tisíc dolarů (téměř jeden milion korun).

Jude Law - Pan NevěrnýHorký kafe ze světa celebrit – Slavní chlapi k nevydržení


"Ženy milují mizery, proto jsem tak oblíbený," tvrdí o sobě bez obalu a dál si buduje image špatného chlapce. Nedá mu to velkou práci - otec čtyř dětí má tři s bývalou manželkou (jedno z nich ho přistihlo při sexu s chůvou a všechno prasklo) a dalšího levobočka s náhodnou známostí. Už už to loni vypadalo, že ho do chomoutu dostane herečka Seinna Millerová, ale vztah se rozpadl ve chvíli, kdy se nemluvilo o ničem jiném než o svatbě.
Jude teď nemá vážnou známost a žije poměrně nevázaný život, paparazzi ho přitom opatrně fotí, opakovaně je už totiž napadl.

Co o něm možná nevíte: Koupil si dům v Highgate v Severním Londýně a investuje miliony do toho, aby vypadal jako staroanglické sídlo.

Tom Cruise - Katie si vydechlaHorký kafe ze světa celebrit – Slavní chlapi k nevydržení

Režisér Top Gunu Tony Scott (nedávno spáchal sebevraždu) tvrdil, že Tom Cruise zosobňuje "dokonalý magnet na ženy". Zdá se ale, že když je jako magnet přitáhne, snaží se od něj po čase odtrhnout. Momentálně je na pořadu dne rozvod s Katie Holmesovou, která zjevně nemohla vydržet praktiky scientologické církve, které je Tom horlivým stoupencem.

Co o něm možná nevíte:
1. Není sporu o tom, že je herec Tom Cruise přes pět křížků na krku fešák. Na druhou stranu však o jeho soukromém životě průběžně prosakují na veřejnost hororové zprávy. Jako zarytý přívrženec scientologické církve spoutal svou mladou ženu (přísně katolicky vychovanou) do vězení pokynů, příkazů a zákazů. Jejich společný dům byl prý údajně ve dne v noci střežen hlídkami z řad přívrženců církve.

Zdá se ale, že to Tomovi nebylo nic platné. Katie utekla. Když prohlašuje, že chce sebe a dceru Suri vymanit z jeho vlivu, jistě se za tím skrývá strach, že by jim scientologické náboženství zničilo definitivně život.

Navenek je Tom vzorný otec od rodiny, krasavec a bohatý muž. Ve skutečnosti však existují minimálně 3 pádné důvody, proč se od něj raději držet dál.

2. Když jste hvězdou Hollywoodu, je nepochybně přirozené starat se o svůj vzhled. Zvlášť, když je na něm založená prakticky celá vaše kariéra. Proto není divu, že Tom utrácí majlant za šampony a krémy proti vráskám (novináři spočítali, že jsou to ročně desetitisíce dolarů). To dělá celá řada jeho kolegů… Jen málokterý si ovšem stejně jako Tom lepí na zuby (svou chloubu) ochrannou pásku, aby mu na nich nezůstaly skvrny po jídle nebo nápojích. Mimochodem - jídlu Tom moc nedá. Panicky se bojí tloustnutí a pravidelně cvičí. Tréninkový plán nechal sestavit i pro svou ženu Katie a osobně dohlížel, aby ho plnila.

3. Do této kategorie spadají další zádrhele, přes které by se samo o sobě dalo přenést, kdyby se tak vražedně nekombinovaly s předchozími dvěma body. Tom odmítá dospět - štáby pravidelně trnou, kdy se mu něco stane, protože tvrdošíjně odmítá dublety i v těch nejnebezpečnějších scénách. Má sklony se předvádět - jen se mrkněte, jak ohromil diváky v televizní show Oprah Winfreyové, když chtěl dát najevo radost ze zasnoubení s Katie. Na výchově dcery se podílel především rozmazlováním, Suri od něj dostala, co se jí zalíbilo, často proti vůli své maminky. A navíc se spekuluje o jeho sexuální orientaci. Je toho zkrátka příliš…

V minulosti byl Tom Cruise dvakrát ženatý - s o šest let starší herečkou Mimi Rogersovou (objevily se informace, že manželství nikdy nedošlo k naplnění). Jedenáct let trvalo jeho manželství s oslnivou australskou kráskou Nicole Kidmanovou - pár adoptoval dvě děti.


Horký kafe ze světa celebrit: 3 dobré důvody proč utéct od Toma Cruise

Krátce po rozvodu chodil s Penelope Cruz, ale ta mu velmi rychle dala kopačky. Pak přišla na scénu mladičká mírná Katie.

Horký kafe ze světa celebrit: 3 dobré důvody proč utéct od Toma Cruise

Význam vašich erotických snů

29. srpna 2012 v 12:11 | Kafe.cz |  Víte, že...
Jaké erotické sny se nám zdají nejčastěji? Jak je vykládá snář a co si o nich myslí psycholog? Prozradím vám, nejen co znamenají, ale také jak lechtivé sny přivolat.


erotický sen, Erotika, Sen, sex

Nahota

Příklad: Bez jediného kousku obtěžujícího oblečení se spokojeně válíte po své posteli, užíváte si každou část svého těla. Jindy nahá utíkáte po ulici a lidé se vám smějí.

Snář: Vidíte-li ve snu sama sebe nahou, čeká vás velká chudoba a neúroda.

Psycholog: Pokud si svou nahotu ve snu užíváte, radujte se - značí to vaši vyrovnanost, vyřešení obtížného problému. Pokud je nahota frustrující, obáváte se útoku zvenčí, bojíte se, že na vás něco praskne.Nevěra

Příklad: Bez jediného zaváhání se divoce pomilujete s kamarádem vašeho partnera.

Snář: Štěstí v manželství.

Psycholog: Pokud po nevěře ve snu nemáte ráno morální kocovinu, pak se asi partnerovi mstíte za nějaké zklamání. Když si ráno máte chuť nafackovat, pak noční fantazie říká, že svými chybami váš vztah ohrožujete právě vy.

Sex s partnerem

Příklad: Jen po příchodu z práce odemknete vstupní dveře, přivine se k vám manžel, svlékne vás a na botníku vás krásně milujete.

Snář: Čeká vás dobrý obchod, nebo nějaká malá radost.

Psycholog: Pokud máte ráno pocit skvělého zážitku, pak je váš partnerský vztah v naprostém pořádku. Pokud se vám ale o sexu s partnerem zdá příliš často, trpíte ve vztahu nedostatkem milostného dovádění. Prostě vám to v posteli neklape.


Znásilnění

Příklad: Při procházce parkem se na vás vrhne neznámý chlap, odtáhne vás do křoví, kde vás přes nářky brutálně znásilní.

Snář: Brzy se dočkáte útoku na svou osobu.

Psycholog: Role násilníka upozorňuje na fakt, že máte příliš dominantní roli, manipulujete s lidmi. Pokud jste obětí, znamená to, že v okolí máte osobu, z jejíž strany cítíte ohrožení. Může to být třeba šéf nebo bývalá milenka partnera. V každém případě mějte oči otevřené.

Neobvyklé praktiky

Příklad: Během milostných hrátek s partnerem se najednou objevíte zabalená do latexového oblečku, s bičíkem v ruce.

Snář: Netradiční sex odhaluje vaše nepřiznané choutky.

Psycholog: Výskyt nezvyklých sexuálních praktik ve snech může znamenat, že se nacházíte v přelomovém období. Nemusí to tedy značit, že potřebujete ve svém milostném životě změnu.

Jak přivolat lechtivý sen

  • Nedívejte se před spaním v televizi na zprávy ani na vic, co obsahuje násilí, lechtivé filmy jsou oproti tomu povoleny
  • Nechoďte spát najedená. Když si před skokem pod peřinu nacpete břicho, žádné erotické sny se nedostaví. Odeberte se tedy do hajan s mírným pocitem hladu.
  • Vyhněte se práškům na spaní. Uspávací prostředky a sexy sny se vzájemně vylučují. Naopak sklenka vína před spaním je zaručeným tipem.
  • Provoňte si ložnici! Je prokázáno, že vůně přitahují sny. Ideální je vanilka a pomeranč. Stačí si kůru z pomeranče položit na noční stolek.
  • Vyzkoušet můžete i další trik: stříkněte na polštář trochu parfému osoby, která vás přitahuje.

Máte 8 disketových mechanik? Založte hudební skupinu!

27. srpna 2012 v 13:12 | jask* |  Zajímavosti
Nalezla jsem na YouTube profil chlapíka MrSolidSnake745, který pomocí disketových mechanik zahraje třeba StarWars March, hymnu SSSR nebo titulní song Hry o Trůny!

Vůbec prvním jeho kouskem byl Imperial March. Tvůrce se zatím rozkoukával, proto je tento song zahrán zatím jen na 3 mechaniky a má sledovanost 66 tisíc lidí. Na tři mechaniky dokáže zahrát i Nyan Cat, ale jsem si jistý, že bez toho se tu všichni obejdeme.


Party Rock Anthem od LMFAO
Jeho nejúspěšnější video z minulého roku bylo nahráno v období Vánoc. Jde o hitovku od LMFAO, tentokráte zahranou na 5 mechanik. Toto video zatím vidělo 362 tisíc lidí.


Hymna SSSR
Pamětníci dozajista ocení i provedení hymny Sovětského svazu socialistických republik, která je tentokráte zahrána na 8 mechanik a je to slyšet. Vše už je propracovanější, MrSolidSnake745 má vymalovaný pokojík, nový monitůrek a toto video vypustil 8. května. Určit víte, proč =). Toto video vidělo 55 tisíc lidí.


Game of Thrones
No a jdeme do finále. V playlistu MrSolidSnake745 jsou ještě kousky jako titulní song ze hry Duke Nukem, Carrol of the Bells a nejaktuálnějším songem, který byl vydán tuto sobotu, je titulní skladba z Krotitelů duchů. Následující video ze Hry o Trůny je však suverén nejsledovanějším kouskem tohoto tvůrce. Vidělo jej 1 138 000 lidí a ze všech zhruba 60 skladeb, které autor na svém profilu má, je solidně nejzdařilejší! Enjoy It!


Buzerace, spartakiáda nebo umění ?

27. srpna 2012 v 12:54 | jask* |  Video

V každém případě stojí za zkouknutí....Trik, který jen tak nějaká striptérka neumí

27. srpna 2012 v 12:06 | jask* |  Erotika a sex
Ženským se to může zdát jako hnus, ale jít do stripbaru je něco jako jít do divadla. A člověk by tu kulturu neměl odbývat.

Trik, který jen tak nějaká striptérka neumí

Opravdu. Až se někdy zatouláte do nějakého klubu, kde je až podezřele moc hasičských tyčí, neberte nohy na ramena ze strachu před naštvaným pohledem vaší přítelkyně či ženy. Naopak. Některé striptérky totiž tanec u tyče zvládají tak dobře, že to není obyčejné svíjení se u kusu kovu, ale rozené umění, proto svůj pobyt můžete odůvodnit jako pokus o kulturní zdokonalení sebe sama.

Kupříkladu následující slečna perfektně a ladně zvládla trik, který má speciální označení. Zatímco Michael Jackson prováděl Moon Walking (měsíční chůze), tato slečna nám ukazuje SpaceWalking (vesmírná chůze). No a považte, vy byste jí to kilo za kalhotky nestrčili?


Strašná fakta o pondělku

26. srpna 2012 v 21:40 | jask* |  Zábava
Pondělí. Hnus, děs, běs… Vždyť už samotné slovo PONDĚLÍ by se dalo brát za nadávku. I přesto jsem pro vás našla několik zajímavých informací.

Strašná fakta o pondělku

Půlka zaměstnanců v pondělí zaspí

Podle průzkumů je právě pondělí pro všechny budíky nejvíc vytíženým dnem, jelikož je až 50 % zaměstnaných lidí buď ignoruje, nebo jim nějak ubližuje. Nicméně už z principu by bylo prozíravé v pondělí posunout pracovní dobu. Šéfové by přeci měli pochopit, že pokud má někdo v pátek a v sobotu akci přesahující až do neděle, nejde být hned v pondělí úplně OK.

Lidé průměrně 13 minut v týdnu stráví nadáváním na pondělí

…a já doufám, že se na planetě najde tlupa lidí, která pondělky ráda má, protože minimálně já tuto 13 minutovou normu přesahuju několikanásobně. Nejde nemít rád pondělí a nikomu to nesdělit.

Průměrná produktivita práce klesá v pondělí na 30 %

Podle průzkumu je průměrný zaměstnanec schopný naplno pracovat v pondělí pouze 3 hodiny. Zbytek pracovní doby je vyplněn pohledy do blba (na blba v případě, když vás navštíví šéf), na hodiny, na FB nebo do novin.

Pondělí - sebevražedný den číslo 1

…toto je však nejméně překvapivá zpráva. Ani já neshledávám v konkurenci dalších 6 dnů vhodnější den k umístění svého těla do šuplíku na hřbitově. Nicméně podle průzkumu, který si nechala zhotovit BBC to vítězství není zas tak razantní. K sebevraždám se v pondělí odhodlává 17 % sebevrahů (ideální průměr by měl být 14 %)

Nejvíce infarktů je právě v pondělí

Dvacetiprocentní nárůst infarktů oproti ostatním dnům připadá právě na začátek týdne. Ono se není čemu divit. O víkendu si spokojeně hovíte flákajíce na zápraží. Pere do vás slunko, srkáte pivko a najednou… pondělí! Jsem mladej, ale už teď vím, že to se mnou sekne právě v pondělí. Jo a ještě vím, že bude čerstvě úplněk a já si zrovna přečtu, že do několika týdnů by měli vymyslet lék proti srdečním chorobám. Pak umřu…

…proto lidičkové! Doufám, že se z vás zítřka dožije převážná většina.

Rady, které vás přivedou do hrobu :o))

26. srpna 2012 v 21:30 | jask* |  Poučení
Myslíte si, že víte, jak se zachovat v krizových situacích. Ale žijete v omylu - jen znáte stokrát omílané rady, které si někdo neznámý vymyslel. A bude vás to stát život. Pokud si u nás nepřečtete pravdu!

Rady, které vás přivedou do hrobu

Asi jste přesvědčeni, že až vám někdy půjde o život, zvládnete to. Máte přece nakoukáno spoustu dokumentů a nic vás nezaskočí, ne? To je samozřejmě omyl - stejně byste mohli tvrdit, že sledováním filmů s Chuckem Norrisem se stanete mistry v kung-fu. Zde jsou některé často doporučované rady, které vám ale v krizových situacích nijak nepomůžou:

Jak přežít útok žraloka

V každé prázdninové příloze novin radí totéž: Pokud se náhodou octnete na širém moři a velkou rychlostí se k vám začne blížit trojúhelníková ploutev, nepanikařte. A až žralok zaútočí, udeřte ho pěstí do čumáku - bude v šoku a odtáhne. Ha! Pomineme fakt, že žralok je na tuto roli už dlouhé tisíce let expertem, zatímco běžný suchozemec při podobné situaci prostě panikařit musí. Až sebou budete horečnatě zmítat a dusit se slanými vlnami, zkuste zamířit a dostatečně silně trefit přesně správné místo. I pokud se vám to náhodou povede, podle odborníků bude žralok omámen asi minutu, než zaútočí (o to zuřivěji) znovu. Paráda, svou poslední minutu života si zpestříte hysterickým strachem - gratulujeme!

Jak přežít hadí uštknutí

V Česku máme naštěstí jen zmije, ale náhoda je blbec a nikdy nevíte, co komu uteče z terária. Babská rada říká, že jed z rány je nutno vysát - ať už si na kousanec dosáhnete pusou sami nebo musíte poprosit náhodného kolemjdoucího. Jenže - stačí i jen malá ranka v ústech vysávajícího, a jed se dostane do krve i jemu. Máte tak šanci zemřít bok po boku, což je sice romantické, ale celkově na prd. Jed navíc stejně nevysajete všechen a je velmi pravděpodobné, že se vám do rány dostanou z úst bakterie a vaše situace se ještě zhorší. Důležité tedy je se na jakékoliv vysávání vykašlat, ránu seškrtit směrem k srdci a co nejdřív vyhledat lékařskou pomoc. Pokud se vám povede hada zabít a přinést s sebou, doktorům tím dost pomůžete při hledání protijedu. Nezkoušejte to ale za každou cenu - hadi jsou bestie a můžou vás uštknout opakovaně; některé druhy prý navíc můžou kousnout ještě hodinu po své smrti, což nechápeme.

Jak přežít zemětřesení

Stokrát opakovaná poučka zní: Stoupnout si do dveří, protože futra vydrží skoro všechno. Do jisté míry to platí, ale jen tehdy, žijete-li ve velmi starém domě. V dobách, kdy se zárubně dveří dělaly s klenbou, totiž opravdu šlo o nejpevnější místo domu, a často jedinou věc, která z domu po zemětřesení zbyla. Dnešní futra jsou ale většinou k ničemu, mnohem větší šanci budete mít, když se schováte pod velký stůl. Tedy za předpokladu, že to není polotovar, který jste si smontovávali sami a půlka šroubků vám zbyla.

Jak přežít bouřku

Ideálně doma v posteli se sexy holkou nebo naopak. Nicméně někdy vás blesky mohou chytnout v otevřené krajině, a pak už jde do tuhého. Častá rada zní odhodit vše kovové a lehnout si na zem. S odhozením se ještě dá souhlasit, jen dávejte pozor, abyste někoho nezabili, pokud s sebou vláčíte hasák. Ale v žádném případě si nelehejte - pokud budete mít tu smůlu, že bleskudeří do země někde poblíž vás, budete se zemí v kontaktu velkou plochou těla. Elektrický výboj vám spálí vnitřní orgány, a to nechcete. Lepším řešením je co nejrychleji se dostat na co nejnižší místo v okolí a tam se skrčit v sedě na bobku. Poskytujete tak blesku nejmenší cíl a se zemí jste v kontaktu jen chodidly.

rady-ktere-vas-privedou-do-hrobu-01

Jak přežít ztroskotání ve sněhu

Nemusíte jezdit na Antarktidu, při troše smůly se můžete na pár dní ztatit i v Tatrách. A kromě zjevného rizika podchlazení a umrznutí na vás bude číhat ismrt žízní, protože déle než tři dny bez tekutin pravděpodobně nevydržíte. Slavná rada říká - jezte sníh! My říkáme - nejezte sníh! Ano, je to jen voda v jiném skupenství, ale právě o to jde: Jezení studeného sněhu vás připraví o drahocenné tělesné teplo, a i když vás zachrání od smrti žízní, přiblíží vás k umrznutí. Mnohem lepší je sníh do něčeho (čehokoliv) dát a vložit jej mezi vrstvy svého oblečení. Nebude tak přímo v kontaktu s vaším tělem, ale přesto díky vašemu tělesnému teplu roztaje. Trvá to déle, ale vy přeci nikam nepospícháte...

Jak přežít ztroskotání v poušti

V každém druhém dobrodružném filnupřijde hlavní hrdina ke kaktusu, nařízne ho, a pak si pochutná na jeho lahodné a výživné šťávě. Inu, pokud už najdete nějaký kaktus a špičatým nástrojem se do něj pustíte, nečeká na vás voda, ale břečkovitá šťáva. Budiž, i to se dá pít, když je nouze, ale jde o tekutinu bohatou na různé alkaloidy, které silně dráždí žaludek, takže se připravte na průjmy a zvracení a o to rychlejší dehydrataci. Vážně, než pojedete kamkoliv poblíž pouště, vemte si s sebou nějakou vodu v lahvích, není zas tak drahá, a za záchranu života to určitě stojí...

Jak přežít ztroskotání na moři

Nebo vlastně kdekoliv, kde není vhodný zdroj pitné vody (ani sníh, viz výše). Samozvaní odborníci vám budou tvrdit, že můžete pít vlastní moč, ale to si z vás dělají srandu. Moč neodchází z vašeho těla jen tak pro nic za nic, ale protože se tělo potřebuje zbavit různých přebytečných látek, hlavně soli. Pokud budete sůl pitím moči do svého organismu vracet, čeká vás postupná dehydratace a smrt.

Fakta o smrti

26. srpna 2012 v 21:04 | jask* |  Tajemno
Musíme tam všichni. Ale i tak by bylo dobré se o stavu, který nás všechny čeká, něco dozvědět.


10 zajímavých faktů o smrti

Smrt je nevyhnutelný okamžik lidského života. Vědci si dlouhou dobu lámou hlavu s tím, co se vlastně po smrti děje a lidstvo se ještě nedokázalo dostatečně vypořádat s tím, že prostě nic nebude. Šmitec, šlus, nazdarbazar... prostě končíte. Není žádná cesta tunelem, žádné obláčky a rozkvetlé zahrady. Po smrti prostě vypnete, jako když zhasnete žárovku.

Lidské tělo potřebuje k fungování kyslík. Smrt je vlastně neschopnost těla zásobovat se kyslíkem, ať už vás někdo rozdrtil parním válcem, nebo se vám zastavil mozek. Pokud dokážete dýchat i po smrti, vaše tělo teoreticky mrtvé nebude.
Jakmile zemřete, nejprve přestanete vidět, následně ztratíte chuť, čich a hmat. O sluch přijdete až s několikasekundovým zpožděním.

S pohřbem by se mělo pospíchat. Enzymy, které vám díky přístupu ke kyslíku pomáhají s trávením potravy, jsou pořád naživu, takže začnou požírat vás. Už po třech dnech se tak tělo začne vlivem rozpínání plynů vzniklých "prací" těchto enzymů nafukovat a vyvalí se mu oči. Není to hezký pohled... Proto se mrtvoly podchlazují, zpomaluje to rozklad. V roce 1907 provedl doktor v Massachusetts experiment se speciální postelí, podle kterého zjistil, že člověk ihned po smrti "zhubne" 21 gramů. Dlouho se to považovalo za fakt, ale nedávné experimenty to vyvrátily. Smrt tedy nic neváží.

A teď se podívejme na některé zajímavosti o smrti.

Lidé se více bojí jedovatých pavouků než vlastní smrti. Přesto je pravděpodobnější, že vás zabije špunt od šampaňského než pavouk.

Nedbalost lékařů způsobí pětkrát více úmrtí než střelné zbraně.Jen jeden člověk ze dvou miliard se dožije více než 116 let.

Při budování železniční sítě v Egyptě v 19. století bylo odkryto takové množství mumií, že je stavební firmy používaly jako palivo do lokomotiv.

Myslíte si, že je poprava dekapitací bezbolestná? Hlava po odseknutí prý ještě asi 15 až 20 sekund žije ze zbytků kyslíku v krvi.

Je spočítáno, že od prapočátku lidstva už zemřelo přes 100 miliard lidí.

Smysly

26. srpna 2012 v 20:37 | ŽENA-IN |  Zajímavosti
Primárním smyslem každého člověka je zrak, ale mnoho lidí je silně citlivých i na další podněty. Někoho rozčilují či naopak přitahují skoro neslyšitelné zvuky, někdo jiný zase silně vnímá pachy...
smysl
Smysly - máme jich pět, ale povětšinu času si uvědomujeme hlavně ten jeden, totiž zrak. Ostatní čtyři jsou takové doprovodné, přes to mnohdy způsobují nečekané pocity. Druhdy si to ani neuvědomujeme, přijdeme do místnosti a začne nám třeštit hlava - důvodem může být nepatrné bzučení počítače, nebo třeba podivný pach květiny, který přestaneme po chvíli vnímat.
Smysly hrají v našem životě opravdu velkou roli a tak jsem se zeptal některých členů redakce, který z pěti smyslů je pro ně nejdůležitější.

Kdykoli se zamyslím nad čichem, zamrzí mě, že čeština nezná pro pachy neutrální slovo. Už i ten pach má v sobě doušek negativního. Pro člověka, který čich považuje za svůj nejdůležitější smysl, je to velká újma - stále hledat nová a nová označení pro neutrální aromata. Většinou tak s úsměvem říkám, když chci říct, že mi onen pach není příjemný ani nepříjemný, že to "smrdí hezky".
A proč právě čich? Kdysi mi nějaký odborník řekl, že čich je smysl, který vede nejpříměji do mozku, jen u lidí trochu zakrněl. I oči mají impulz překřížený. Tehdy jsem si začal čichových vjemů víc všímat a můj život toto zkoumání neskutečně obohatilo. Dnes dokážu podle vůně rozlišit různé potraviny se zavřenýma očima, vím, jak je cítit teplo a jak chlad, poznám podle parfému, jestli za mnou jde žena či muž... Čich a tak trochu i sluch jsou mi rádci, když mám oči zavřené, nebo prostě někam nevidím. Proto si jich tak vážím - a čichu trochu víc.

Dny evropského dědictví

23. srpna 2012 v 15:48 | jask* |  Moje rodná OlomoucZobrazit místo DED Olomouc 2012 na mapě DED Olomouc 2012


- tradiční zpřístupnění olomouckých památek a institucí
- den otevřených dveří památek, přednášky, výstavy, jarmark
- kulturní program na Horním náměstí
- knižní veletrh na Horním náměstí
- velkolepé večerní představení opery Carmen v centrálním veřejném městském prostoru u radnice
- a další zajímavé doprovodné akce


Císař František Josef po 140 letech opět na fortu Radíkov

23. srpna 2012 v 12:36 | jask* |  Moje rodná Olomouc
Před 140 lety navštívil císař František Josef nejmodernější pevnostní zařízení v monarchii, fort Radíkov.


Jak se efektivně seznamovat na internetu?

23. srpna 2012 v 12:05 | ŽENA-IN |  Vztahy
Jste sami a chybí vám partner? Selhávají klasické seznamovací praktiky a příležitosti? Nebo jste hodně nesmělí? Vyzkoušejte seznamování na internetu. Čím dál tím více singles vyhledává online seznamky a řada jejích uživatelů je opouští po boku přesně takového partnera, jakého hledali. Vyzkoušejte tento způsob a udělejte si vlastní názor, zda je to cesta právě pro vás.

seznamka


Například nová ryze česká seznamka Leyter.com nabízí kombinaci seznamovacích služeb, sociální sítě a místa pro tvorbu a plánování vlastních akcí. Internetové seznamky už tedy nejsou pouze místem, kde si vyměníte pár řádků s potencionálním partnerem. Naopak, dnešním trendem je dostat uživatele co nejdříve z internetu do reality.

Když už se rozhodnete využít internetu jako "dohazovače", buďte obezřetní. Nestačí udělat si profil na slepo na několika seznamkách a pak jen čekat, kdo se chytí. Postupujte systematicky, promyšleně a maximálně efektivně. Je všeobecně známo, že řada uživatelů online seznamek zde loví jen partnery na příležitostný sex. Musíte dát tedy jasně najevo, co hledáte právě vy. Dejte si tu práci a vyplňte informace o sobě, lépe tak narazíte na člověka se stejnými zájmy. Na druhou stranu nepouštějte po internetu žádná data ryze osobního či finančního charakteru, vystavujete se tak ohrožení.

Nejdůležitější součástí vaší internetové image je samozřejmě fotka."Výběr správné fotky je stěžejní. Ženy jsou obecně více vnímavé a jako profilovou fotku si vybírají obrázek, který je zobrazuje hezky, na barevném pozadí, s úsměvem, prostě přirozeně. Rozhodně nedoporučuji zveřejňovat vyzývavé či eroticky laděné fotografie, pokud se primárně za tímto účelem nechcete seznamovat. Bohužel někteří muži si často jako svoji profilovou fotku zvolí šedivý obrázek z webkamery, který každého spíše odradí".

Nebuďte pasivní a oslovujte první. Muži se vám sice budou ozývat, zvláště když si dáte záležet na fotografii, ale není nad vlastní výběr. Odhoďte tedy běžný stud a aktivně komunikujte. Až si svého vyvoleného či vyvolené trochu oťukáte, zvažte kam na první rande. Kino je fajn, ale ne pro dva cizí lidi, co se chtějí trochu poznat. Večeře je zase poměrně dlouhá a limituje možnosti útěku. Káva či procházka je neutrální a vhodné prostředí pro vytvoření si názoru na druhou osobu. "Na první schůzku se oblečte pohodlně a hezky, abyste se cítila dobře a sebejistě. Stejně jako u fotografií, vyvarujte se hlubokým výstřihům a minisukním, vzbudíte tím dojem, že vám jde v prvé řadě o sex a váš vyvolený se na to zaměří".

Jakmile se už jednou setkáte osobně, nechte se vést vlastními pocity. Pokud vám partner vyhovuje, pusťte se směle do dalších kroků a náležitě se poznávejte. Druhé, třetí rande, výlety, kina, večeře... Vždyť to znáte. Pokud nevyhovuje, utněte to v počátku a neztrácejte zbytečně čas. Na Leyteru jich čeká dost a jistě potkáte i lepšího.


Safari v olomoucké ZOO

23. srpna 2012 v 11:42 | jask* |  Moje rodná Olomouc

Již na letošní rok chystá ZOO na Sv. Kopečku u Olomouce unikátní atrakci. Otevře se první, euroasijská, část safari. Do roku 2015 by na ni měly navázat ještě další čtyři podobné areály.Olomoucké safari pak nabídne kromě euroasijské části i americkou, africkou, australskou a arktickou. Návštěvníci tak budou mezi volně puštěnými zvířaty projíždět vyhlídkovým vláčkem. V euroasijské části uvidíte např. zubry evropské, losy, jeleny sika, kozorožce, daňky či kamzíky. Příští rok by měla vyrůst americká část a vůbec první vlčí safari v Evropě. Africké safari by mělo vzniknout v roce 2014, australské a arktické safari pak v roce 2015. Safari v olomoucké ZOO je zcela ojedinělý projekt v rámci České republiky.Olomoucká radnice ve hře světel

23. srpna 2012 v 11:29 | jask* |  Moje rodná Olomouc
Posvícení není každý den, každý večer však ano! O poopravení tohoto rčení se v posledních týdnech v Olomouci stará tým pořadatelů Prázdnin s Philipsem. Každý večer od začátku srpna se od 21:30- 22:00 hodin rozzáří radnice všemi možnými barevnými odstíny a to dokonce v rytmu hudby.Pokud máte zájem, můžete se do choreografie světelné show zapojit i vy a to na Facebooku, viz výše.


Nejvíc Kokotů žije v Praze

20. srpna 2012 v 13:41 | ŽENA-IN |  Zajímavosti
Zajímáte-li se o své jméno a chcete zjistit, kde žijí lidé, kteří se jmenují stejně jako vy, máte nyní k ruce velice šikovný nástroj.


Na portálu www.kdejsme.cz si můžete podle jména, nebo příjmení ověřit, jak četně a kde se u nás pohybují vaši jmenovci.

Můžete zadat jméno či příjmení a počítač vám za okamžik ukáže přehledná data, ze kterých se dozvíte, kolik lidí tohoto jména v naší zemi žije a kde.

Musím říct, že jsem se s portálem bavila přinejmenším dvě hodiny různým dohledáváním. Hledala jsem nejen jméno své, ale i jména všelijakých příbuzných a známých. Druhdy jsem byla překvapena, jak málo, nebo naopak jak velké množství lidí konkrétního jména u nás žije. A mám dokonce kamaráda, který žije se svým jménem v Praze sám!
Také musím uznat, že je portál velice užitečný pro lidi, kteří hledají jméno pro své miminko, jsou zde totiž i celkové seznamy. Když jsem si je pročítal, nestačil jsem se divit, kolik existuje křestních jmen!

Malá nedokonalost

Jediné, co bych portálu vytknula, je, že nedokáže vyhledávat spojení jmen. Tedy, že vyhledá jméno "Jakub", vyhledá jméno "Kočí", ale jméno "Jakub Kočí" už neumí. Ale to je jen drobná vada na kráse.

Co jsem našla

Nabažen informacemi o jménech svých blízkých, jsem začal pátrat po všem možném.
Nejprve jsem si vzpomněl na knihu 1000 Československých nej, kterou jsem v dětství miloval, a zapátral po jménech jako Vypilpivo či Snědldítětikaši, která zde byla uváděna jako nejzajímavější složeniny. A zjistil jsem, že tato jména se u nás již nevyskytují. Zato jméno Skočdopole je vcelku časté.

Stejně tak v naší zemi nežije žádný Dušín. Tak možná proto naše republika vypadá tak, jak vypadá...
A ti zmínění Kokotové z nadpisu článku: Ano, nejvíc jich žije v Praze, totiž 4. Jinak máme v zemi ještě dva - jednoho v Havířově a druhého v Karviné. Pozoruhodné je, že pražští Kokotové žijí asi sami, jméno Kokotová se vyskytuje celkem čtyřikrát: dvakrát v Karviné, jednou v Bohumíně a jednou v Orlové.

Kde se informace berou?

Portál využívá veřejně dostupný seznam umístěný na stránkách Ministerstva vnitra ČR. Ten je ve formě excelové tabulky, takže rozhodně není pro běžného uživatele tak přehledný.
A závěrem bych ještě rád poznamenala, že na úvodní stránce portálu najdete top 25 nejčastějších jmen a příjmení. V době, kdy jsem psala tento článek, vedla Nováková a Jiří.

Žijeme v rytmu biologických hodin

14. srpna 2012 v 20:11 | Kafe.cz |  Zdraví
V přírodě se vše cyklicky opakuje. A stejné je to i s naším tělem, ve kterém jsou "zakódovány" biologické rytmy. Pro naše zdraví je prospěšné se na ně naladit a žít v jejich rytmu.

Biorytmy 1

Čínská medicína od věků pracuje s tzv. orgánovými hodinami, které ukazují, kdy který orgán našeho těla pracuje a kdy odpočívá. I z lékařských studií vyplývá, že např. žlučníkové záchvaty jsou nejčastější v noci a srdeční infarkty kolem poledne. Naše energie ráno stoupá a vrcholí kolem 9. hodiny, další vrchol je mezi 15. a 16. hodinou. Také duševní aktivita vykazuje vrchol mezi 10.-12. hodinou a pak mezi 15.-16. hodinou. Nejaktivnější býváme kolem 11. hodiny. Na to, co si potřebujeme zapamatovat na krátký čas, jsou nejvýhodnější dopolední hodiny, pro dlouhodobou paměť hodiny odpolední.

23.00 - 1.00 hod.
Je to období, kdy jsme citlivější na bolest, "probouzí" se žlučník, který začíná pracovat. Lidé, kteří mají s tímto orgánem potíže, nemohou v tuto dobu usnout, mají lehké spaní nebo se často budí. Nyní mozek vysílá signály pokožce hlavy, a stimuluje tak růst vlasů. Kolem půlnoci se naše tělo snaží nabrat novou energii během klidu - spánku.

1.00 - 3.00 hod.
Čas odpočinku, útlumu, mozek se málo okysličuje, proto musíme být pozornější, pokud pracujeme nebo řídíme auto. Aktivují se játra, tělo se čistí, proto se nedoporučuje jíst ani pít, pracuje naše chemická továrna. Nyní je v "práci" hormon vasopressin, který reguluje zadržování vody v našem organismu, abychom nemuseli přerušit spánek a jít na toaletu.

3.00 - 5.00 hod.
Doba, kdy jsou v činnosti plíce, proto se mohou budit lidé, kteří mají s plicním systémem problémy. Mohou to být astmatici, silní kuřáci cigaret, ale i lidé, kteří onemocněli respiračními chorobami (angína, záněty cest dýchacích atd.). Je to také čas, kdy můžeme silněji trpět různými obavami a úzkostmi, což se promítá i do naší psychiky.


5.00 - 7.00 hod.
Nyní je nejaktivnější naše tlusté střevo, proto je to vhodná doba na probuzení a vyprázdnění střev. Náš krevní tlak se začíná zvyšovat, zrychluje se srdeční tep a tělo se připravuje na vstup do nového dne. Jestliže vstáváme mezi 6.-7. hodinou, jsme čilejší, než když stáváme později. Probuzení a vstávání by nemělo být rychlé, ve stresu. V tuto dobu je také vhodné pít hodně tekutin - nejlepší je čaj nebo jiné teplé nápoje, nic studeného.

7.00 - 9.00 hod.
Ideální čas na ranní cvičení, sprchování (teplou, nikoliv studenou vodou). Do obrátek se dostává žaludek, přijímá živiny, je vhodná doba na snídani a také léky a potravinové doplňky, vitaminy atd., protože náš trávicí trakt pracuje naplno. Nyní se rozbíhá psychická aktivita, proto je dobré si na 9. hodinu ranní domluvit důležité schůzky a jednání.

9.00 - 11.00 hod.
Nyní mozek vykazuje nejvyšší aktivitu, proto je to doba vhodná pro pohovory, zkoušky, konkurzy atd. Jsme v té nejlepší formě. V těle je nyní v permanenci nejvíce slinivka a slezina, tak si můžeme dopřát ovoce a sladkosti, které podpoří energii. Duševní aktivita je na vrcholu kolem 11. hodiny, lehce zvládáme i náročné pracovní úkoly, naše psychika vydrží větší zátěž.

11.00 - 13.00 hod.
Srdce pracuje na plné obrátky, není vhodné zatěžovat tělo větším množstvím potravy, raději se vyhneme opulentním obědům, povzbuzujícím nápojům, jako je káva a alkohol. Nastává celkový útlum, nejvhodnější je odpočinek, pauza, procházka na čerstvém vzduchu. Naše tělo přeřazuje na nižší stupeň, pociťuje únavu a potřebuje klidnou chvilku. Tělo nyní vylučuje tekutiny, proto můžeme častěji chodit na toaletu.

13.00 - 15.00 hod.
Nyní pracuje naplno tenké střevo, probíhá trávení, proto cítíme úbytek energie. Potřebujeme se uvolnit, jsme unavení a někdy se nám chce i spát. Jsme nepozorní, takže můžeme dělat chyby - v této době podle statistik dochází k nejvíce úrazům, měli bychom si dopřát siestu.

15.00 - 17.00 hod.
Energie se začíná zvyšovat, aktivita a pracovní tempo stoupají. Nyní je nejlepší čas studovat, protože je zapojena naše dlouhodobá paměť. V těle je nejaktivnější močový měchýř, proto je to doba vhodná pro větší přísun tekutin. I náš trávicí systém je připravený přijmout vydatnější porce jídla. Organismus pracuje naplno, můžeme sportovat, cvičit, uklízet, je čas na manuální činnost.

17.00 - 19.00 hod.
Jsme aktivní, psychicky i fyzicky, vrchol nastává kolem 18. hodiny, pak zase aktivita klesá. Nyní jsou v permanenci ledviny, snaží se vyloučit škodliviny z těla, neměli bychom pít kávu a alkohol, ale spíše vodu a zelený čaj. Kolem 19. hodiny je vhodný čas na večeři. Ale méně je více, raději si dáme salát, netučné jogurty, libové maso, vynecháme slané a kořeněné pochutiny. Nastává útlum duševní aktivity, jsme pasivní.

19.00 - 21.00 hod.
Nyní jsme velmi vnímaví, je tu čas pro duši. Vhodná doba pro návštěvy, kulturní zážitky, poslech hudby atd. Toužíme po komunikaci s přáteli, partnery, rodinou. V činnosti je nyní osrdečník - "obal srdce". Působení léků je nyní vyšší, zvláště antibiotik a také přípravků na revmatické potíže. Kolem 21. hodiny se opět "vzpamatuje" paměť, tak se můžeme dát do studia.

21.00 - 23.00
Smysly jsou aktivní, můžeme si užívat, kolem 21. hodiny je čas dopřát si skleničku, jaterní enzymy odbourávají snadněji alkohol. Po 22. hodině nastává útlum a hlásí se spánek. Podle čínské medicíny je to doba činnosti "tří zářičů", tělo se připravuje na spánek, neměli bychom jíst ani jinak podporovat svoji energii. Kolem 23. hodiny je nejvyšší hodnota hormonu melatoninu, dobře usínáme a regenerujeme.

Vše, co jste nevěděli o prdech

14. srpna 2012 v 19:40 | jask* |  Zajímavosti
K produkci plynů ve střevech dochází u každého, ženy nevyjímaje. Prdí i prezident, ředitel nadnárodní společnosti či vaše krásná spolužačka ze seminářů francouzské literatury 19. století.

Vše, co jste chtěli vědět o prdech


Že je tohle nějaké tabiizované téma? Ale jděte! Prdělo se, prdí se a prdět se bude. K tvorbě plynů dochází ve střevech u každého a kdo říká, že neprdí, lže. Nebo není člověk, ale replikant. Nejprve si ale řekněme několik nejzásadnějších věcí, abychom porozuměli, jak střevní plyn vzniká a co je vlastně zač.

Lidově řečený prd, lékářsky správně nazývaný flatus, vzniká zpravidla kombinací mnoha faktorů. Především je ale důležité zdůraznit, že produkce plynů je naprosto přirozený jev a pokud máte pocit, že vás nutnost upouštět plyny uráží, stěžujte si na evoluci u Darwina, popřípadě reklamujte lidský organismus u Boha - podle toho, která teorie o vzniku světa je vám bližší.

Objem tvorby plynu samozřejmě ovlivňuje přijímaná potrava, způsob jejího přijímání a také genetická vybavenost. V lidských střevech žijí bakterie, které pomáhají při trávení a rozkladu potravy. Při své práci ale jako vedlejší produkt vyrábí plyn.

Samotný prd je složený z 59 % dusíku, 21 % vodíku, 9 % oxidu uhličitého a 4 % kyslíku. Přibližně třetina populace "umí" do plynů přidávat metan (až 7 %). Pro prd je charakteristický zápach, který způsobuje síra vázaná na vodík. Aby byl výsledek zavánějící, stačí přibližně 1 % obsahu sirovodíku. Záleží ale hodně na požité potravě a efektivitě spalovacího procesu.
Prd je hořlavý díky obsahu metanu a vodíku. Metan je velmi agresivní skleníkový plyn, proto doporučujeme v zájmu ekologie prdy pálit - tím vznikne vodní pára a oxid uhličitý, jehož "skleníkový" efekt je mnohem menší než v případě metanu.

Existuje i rozdíl v tom, jak vzniká "zákeřný ticháč" a "neškodný křikloun". Většina prdů se totiž formovala díky tomu, že jste při jídle příliš hltali a dostali do trávicího traktu velké množství vzduchu. Touto cestou vznikají plyny s většími molekulami s velkým obsahem dusíku a oxidu uhličitého, které při uvolnění tolik nesmrdí. Při jejich úniku vzniká kmitáním tkáně v okolí řitního otvoru, když tudy prochází plyn ven, charakteristický zvuk, díky čemuž jste varováni a můžete provézt bezpečnostní opatření (nasazení kyslíkové masky, útěk).

Na druhou stranu plyny vzniklé ve střevech mají menší molekuly a váží na sebe síru, proto při úniku nejen, že nejsou slyšet, ale silně zapáchají. Útočí tedy zákeřně ze zálohy a bez varování, jakošelma. Obvykle ale dochází k uvolnění směsi těchto plynů. Takže mají dvojí efekt - nejprve je slyšíte a za přibližně 20 sekund cítíte.

A nyní některá fakta a prdech:


Muži i ženy prdí stejně - v průměru 14krát za den. Muži se tím jen více "chlubí", proto to vypadá, že prdí víc.

Pokud muž a žena sní to samé, výsledek vždy zapáchá více u ženy.

Člověk vyprodukuje denně půl litru plynu.

Rychlost prdu je přibližně 11 km/h a teplota 37°C.

Ve stavu bez tíže můžete prd použít jako reaktivní motor k vlastnímu pohonu.

Nejvíce prdí termiti. Každý rok uvolní více metanu než kompletní lidská populace včetně průmyslové výroby a zemědělství.

Vegetariáni prdí víc než lidé jedící maso. Zelenina obsahuje větší množství oligosacharidů, při jejichž trávení tělo vyrábí jako vedlejší produkt právě plyn.

Člověk během svého života stráví 6 dnů prděním.

Kdyby člověk prděl nepřetržitě 6 let a devět měsíců, vyprodukoval by dost energie k výrobě atomové bomby.

Indiánský kmen Yanomami z Jižní Ameriky považuje uprdnutí za pozdrav i vyjádření úcty.

Naproti tomu v Africkém státě Malawi je prdět na veřejnosti zakázáno.

Potápěč si v hloubce 10 a více metrů nedokáže prdnout. (Výzva přijata!)

Co nejvíc nadýmá?


Chcete soutěžit v tom, kdo dá většího krakena? V tom případě bude dobré nakombinovat si takový "explozivní koktejl". Nejprve si jako předkrm dejte mexické fazole. Následně se doporučuje poctivý čerstvý syrový tatarák s vejcem a cibulí. Na cibuli a vejcích nešetřete. Jako zákusek si pak můžete dát sušené švestky, silnou černou kávu a celé to zapijte pivem. Nezapomeňte jídlo hltat a polykat velké kusy.

Následná směs obsahuje všechno, co může způsobit když už ne vyhynutí některých živočišných druhů, radikální změny atmosférického tlaku, výskyt lokálních bouří či frontální oblačnost a následné přerušení provozu na mezinárodním letišti Ruzyně, tak aspoň skutečnost, že s vámi nikdo nebude chtít celý den mluvit a do vaší kanceláře se nepřiblíží. Nicméně je pak doporučeno ve vaší blízkosti nemanipulovat s otevřeným ohněm.

Ptáte se, jestli můžete mít tak zákeřné větry, že vás to (nebo někoho) může zabít? Nikoli. Vdechování plynů smrt
způsobit nemůže, ale během druhé světové války zemřelo asi 2000 amerických letců v bombardérech, které létaly vysoko nad Německem. Neměly totiž přetlakovanou kabinu, v důsledku čehož došlo ve vysokých výškách k rozpínání plynů a v těchto případech i k prasknutí vnitřností.

Lze si prděním vydělat?


S prdy se to dá dotáhnout i do showbyznysu. Už ve starém Japonsku se lidé bavili tím, že pořádali soutěže v nejdelším a nejhlasitějším prdu. V nedávné době byl velmi známý francouzský pekař Joseph Pujol, který to v roce 1892 dotáhl dokonce až na Moulin Rouge v Paříži. Svými schopnostmi bavil Edwarda, prince z Walesu, belgického krále Leopolda II. či Sigmunda Freuda. Mezi jeho husarské kousky patřila imitace výstřelu z děla, trhání látky či "zpěv" francouzské hymny. Musel být úspěšný, v Marseille po něm pojmenovali ulici. V současné době je asi nejznámější britský "umělec", který si přezdívá Mr.Methane. Na interfernetu najdete plno jeho videí.


Nejzábavnější velkofilm: Hodina a půl ruských bouraček

14. srpna 2012 v 19:20 | jask* |  Video
Máte rádi akční filmy plné honiček, bouraček, výbuchů a střílení? Toho všeho se vám dostane v následujícím videu z ruských silnic!


Sestřihy bouraček z Ruska jsme už určitě kolikrát viděli. Skutečně, zdejší silnice musí být jen pro ostřílené borce, i když to pořád není nic proti tomu, co se děje v Čečensku ...
Takže pokud se chcete chvíli pobavit, uvařte si kafe (hodně velké kafe), vypněte rušivé elementy a sledujte "gladiátory" z ruských silnic, kteří se nebojí pustit s orezlým žigulíkem proti rozjetému kamionu.