Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Červenec 2012

Proč může být masturbace lepší než sex ?

29. července 2012 v 16:46 | jask* |  Erotika a sex
Ještě nedávno byla samohana považována za zdraví škodlivou a nebezpečnou úchylku podkopávající duševní zdraví. Každý lékař vám ale řekne pravý opak.

7 důvodů, proč může být masturbace lepší než sex


Máte to, jaké si to uděláte

Nemůžete si stěžovat nad kvalitou a pohrdat partnerem, protože všechno závisí jedině na vás. Jestli se vám to nelíbilo, zapracujte na technice. Nebo si kupte nějaké pomůcky.

Dáte volný průchod své fantazii

Nemusíte se omezovat a tolerovat sexuální přání partnera. Opět si o všem rozhodujete sami a jestli vás nejvíc rajcuje pohled na maldou školačku v růžových šatičkách, velkých brýlích a s pejskem na vodítku, na internetu najdete plno podobných obrázků. Nemusíte pak do stejně úchylného úboru nutit svoji partnerku.

Stoprocentní úspěšnost

Jen málokdy se stane, abyste během masturbace nedosáhli vrcholu, pokud se o něj snažíte. Na neschopnost dosáhnout orgasmu během soulože s partnerem si stěžují především ženy, ale množí se i případy mužů, kteří nemohli z nějakého důvodu během sexu dosáhnout vyvrcholení. Masturbace je tak pro ně jediným řešením.

Pomáháte svému mentálnímu zdraví

Masturbace prý zlepšuje práci mozku a vědecké studie dokazují, že lidé, kteří pravidelně masturbují, jsou aktivnější, mají rychlejší reakce a jejich mozek pracuje s vyšší účinností. Masturbace zároveň mírní deprese, a pomáhá vyrovnanému spánku.

Masturbace nepřenáší choroby

Pohlavní choroby? Nemáme, nevedeme! Když si (před tím) umyjete ruce, vlastně nehrozí, že byste se nakazili jakoukoli vážnější nemocí, nemluvě o všemožných "muňkách" přenosných pohlavní cestou. Navíc, pravidelná masturbace zlepšuje krevní oběh, srdeční činnost a snižuje riziko rakoviny prostaty.

Masturbace je zdarma

Pokud vynecháte vedlejší náklady, je vlastně masturbace cestou k nejlevnějšímu sexu. I když máte hodně dobrou kamarádku, která vám poskytne potěšení prakticky na požádání, stejně musíte platit za večeři, taxík a pití. A to nemluvíme o návštěvě vykřičeného domu, kde necháte půl výplaty a ještě nevíte, co jste si za předkožkou odnesli domů...

Ruka neodmlouvá

Vůbec, vaše ruka je potichu, neskáče do řeči, nevykřikuje, neječí, neodmlouvá a nedožaduje se dalšího kolečka, když vám už se nechce. Také vám neustále nepíše esemesky a neurazí se, když si jí chvíli nevšímáte. A nechce po vás peníze na tu novou super hustě cool bundičku od Gucciho...

A na závěr jeden citát:

"Lépe plodníkem svým notně zatřepati, nežli s ženami lehkými v hampejzu lehávati." - Jan Amos Komenský

Rusáci za volantem - boj o život

29. července 2012 v 16:36 | jask* |  Video


Pravděpodobně už jste pár bouraček z ruských a ukrajinských silnic viděli. Tady je skoro desetiminutový sestřih, který dokazuje, že na východ od nás je lepší jet buď obrněným transportérem nebo rovnou tankem.


tak to je mazec


Rusko je prý země neomezených možností. No, to je dost relativní pojem, ale každopádně se tu na silnicích může dít úplně všechno. Jak dokazuje následující video, plno řidičů mezi Užhorodem, Moskvou a Lening... ehm Petrohradem si s tím hlavu neláme.
Záležitosti jako zpětná zrcátka a blinkry nejsou potřeba, značka dej přednost v jízdě neexistuje a řazení vozidel do jízdních pruhů? Zapomeňte... A vy jste si pořád zoufali, že se u nás jezdí špatně a nebezpečně.

Čtyři zajímavé internetové rekordy

27. července 2012 v 12:36 | jask* |  Zajímavosti
Na internetu se flákáte každý den, dokonce i teď! Tak proč o něm nevědět více? Co třeba nejstarší webovka nebo nejvýše položená webkamera?

Čtyři zajímavé internetové rekordy

1. Nejvíce followerů na Twitteru - Lady Gaga

Totální debakl, pánové. Nejúspěšnějším mužem na Twitteru je černý Barrack z Bílého domu. Má 17,6 miliónu followerů a je na 6. místě. Pak je Britney Spears (18,8 m), Rihanna (22,8 m), Katy Perry (23,5 m), Justin Bieber (uznejte, tenhle cukrkandl není muž, ale má 25,2 m).
Nejvíce tedy má Lady Gaga a to 27 269 576 duší. Právě ona je po Madonně druhý příklad zpěvačky, která svou průměrností dobývá svět.

2. Nejvíce sledovaný video kanál na YouTube.com - Justin Bieber

Přeci jen se klučina, který se na pár měsíců svého mutování raději stáhnul do ústraní, dočkal. Takové sledovanosti jako on na YouTube nedosahuje a dlouho dosahovat nebude. Zajímavé je, že se na něj koukají jak jeho fandové, tak jeho nepřátelé (za účelem klepnutí na tlačítko Dislike), což dohromady dělá ohromná čísla.
Například jeho hit Baby vidělo k dnešnímu dní absolutně neuvěřitelných 756 741 411 uživatelů. Neskutečné. Celkový počet shlédnutí na jeho VEVO kanále je 2,6 miliardy lidí. Možná je ostudou všech chlapů, ale tohle si zaslouží uznání.

3. Nejstarší webová stránka - Symbolics.com

Neuvěřitelných 27 let tato webovka slavila tento rok. Konkrétně 15. března 1985 ji založila společnost Computer Corporation in Massachusetts a od té doby je stále funkční a informovali o ní televizní stanice jako CNN, Fox News, CNBC, Discovery a další.

4. Nejdelší webová doména

Dlouho byla nejdelší webovou doménou stránka http://www.thelongestdomainnameintheworldandthwnsomeandthensomemoreandmore.com. Nicméně byla pokořena stránkou http://www.abcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijklmnopqrstuvwxyzabcdefghijk.com. Podle Guinnessovy knihy rekordů a kuriozit však v současnosti patří rekord stránce Llanfairpwllgw-yngyllgogerychwyrndrobwll-Llantysiliogogogoch.com.


Nejdelší doména

Pokud ale chcete tyto stránky ocenit svou návštěvou, raději tak nedělejte. Uvidíte obvyklý produkt, který (doufám) pravidelně umisťujete do záchodové mísy. Na všech třech stránkách se akorát pyšní tím, jací jsou frajeři.
Největší zajímavosti ze světa počítačů

27. července 2012 v 12:26 | jask* |  Zajímavosti
Věděli jste, kdy byla vytvořena první myš, kolik zařízení je připojeno k internetu nebo co mají společného společnosti HP, Google, Microsoft a Apple?
- "Chytrý dům" Billa Gatese používá počítač Macintosh od Applu.

- V průměrný pracovní den písařovi prsty udělají pohyby v celkové délce 20,3 kilometru.

- První počítačová myš byla vytvořena kolem roku 1964 a byla ze dřeva.

- Na eBay proběhne každou vteřinu transakce v průměru za 680 dolarů.

- Každý měsíc vznikne na internetu více než milión nových doménových jmen.

- V internetové síti je připojeno zhruba 17 miliard zařízení.

- První bannerová reklama byla použita v roce 1994.

- Jeden z osmi amerických manželských párů se poznal na intenetu.

- Průměrný uživatel počítače mrkne 7x za minutu, normální frekvence je 20x za minutu.

- Společnosti HP, Google, Microsoft a Apple mají jednu společnou věc - všechny začínaly v garáži.

13 x plus a mínus o pohybu

27. července 2012 v 10:40 | žena-in |  Zdraví
Každý si představujeme své volno jinak. Někdo ho tráví dřinou ve fitnessu, jiné zase pěkně v pohodičce v křesílku u televize. Oba extrémy jsou ale škodlivé. Přiměřený pohyb patří ke zdravému životnímu stylu - o tom není sporu a potvrdily to už výsledky mnoha studií a výzkumů.Otázka je jen toho, co lze označit oním slovem přiměřený. Zkusme se tedy nyní podívat na některé klady a zápory, které přináší fyzická aktivita a o nichž hovoří odborníci z projektu Odlehčeme zeměkouli!®.

1.

+ Pohyb pomáhá proti špatné náladě a stresu. Stačí dvacet minut cvičení a produkce hormonů endorfinů a serotoninu, jejichž nedostatek způsobuje například deprese, úzkosti či agresivitu, stoupá. Pozitivní účinky posiluje cvičení v přírodě.
 • Cvičíme špatně. Nestřídáme různé druhy sportů, neupřednostňujeme aerobní pohyb a nedbáme na to, když nás po cvičení nepřiměřeně bolí klouby a svaly. Zatímco se bolestí zubů, chodíme ke stomatologovi běžně, ke sportovnímu lékaři nebo ke zkušenému trenérovi zajde jen málokdo. Špatným cvičení si způsobujeme chronické potíže pohybového aparátu.

2.

+ Pohyb je osvědčeným prostředkem proti nespavosti. Odpolední nebo podvečerní sportování navozuje kvalitní a hlubší noční spánek. Ráno se probouzíme odpočatější a lépe se soustředíme na práci.
 • Cvičíme-li až po večeři a méně než 4 hodiny před ulehnutím, cítíme se celkově zchváceni a zpravidla špatně usínáme. V noci se nám pak mohou znát černé sny, spánek je mělký a ráno se cítíme, jako kdyby nás někdo zmlátil.

3.

+ Pohyb zlepšuje a zkvalitňuje sex. Celý organismus včetně pohlavních orgánů se lépe prokrvuje. Navíc pravidelné cvičení dodá tělu atraktivní vzhled a pro opačné pohlaví se stáváme přitažlivějšími.
 • Cvičíme-li pozdě večer nebo intenzivněji, než je třeba, nemáme na sex už chuť ani potřebnou energii.

4.

+ Pohyb snižuje riziko srdečně - cévních onemocnění. Snižuje v krvi hladinu škodlivého cholesterolu (LDL) a triglyceridů. Naopak zvyšuje množství zdraví prospěšného cholesterolu (HDL). Tím výrazně přispívá k prevenci kardiovaskulárních onemocnění vedoucích k infarktu či mozkové mrtvici. Pomáhá navíc předcházet vysokému krevnímu tlaku a také je užitečný při jeho léčbě
 • Při volbě druhu sportu a jeho intenzitě by měly hrát roly nejen vlohy, ale také věk a zdraví. Nepřiměřená fyzická zátěž v nevhodném prostředí (např. parné léto) může vést ke zdravotním problémům.

5.

+ Pohyb je dobrou prevencí proti osteoporóze. Nedostatek fyzické aktivity se brzy projeví na stavbě kostry, zvláště necvičíme-li od mládí. Ta je pak dříve a více ohrožena "řídnutím kostí", a tedy i jejich zvýšenou lámavostí. Sport však pomáhá udržovat pružnost svalů a ohebnost kloubů.
 • Při některých sportovních aktivitách jsou neúměrně namáhána kolena. Nejde jen o mužské sporty jako fotbal či skating. Týká se to i joggingu, aerobiku, volejbalu a dalších sportů, při nichž jsou často používány skoky. Kolena trpí i při posilování.

6.

+ Pohyb pomáhá předcházet potížím s páteří a bolestmi hlavy. Důvod je jednoduchý. Ohebná páteř se nikde neblokuje a neutiskuje žádné nervy.
 • Špatně vedené cviky páteř nadměrně namáhají. Výsledkem mohou být bolesti a někdy i nutnost dlouhodobé léčby.

7.

+ Pohyb je spojen i s nižším výskytem rakoviny tlustého střeva, prsu a prostaty. Vysvětlení? Krev je lépe okysličena a tzv. vyháněči volných radikálů, které mají na rozvoji karcinomu podstatný vliv, mohou lépe pracovat.
 • I silní kuřáci by měli na cigaretu bezprostředně po fyzickém výkonu zapomenout. Organismus škodliviny mnohem intenzivnější vnímá.

8.

+ Pohyb vyžaduje trpělivost a pravidelnost. Patříme-li mezi ty, kteří dosud svou fyzickou kondici zanedbávali, nesnažme se lámat rekordy. Úplně stačí asi 30 minut dvakrát až třikrát do týdne. Zvyšovat zátěž bychom měli postupně.
 • Chceme moc najednou. Pokud druhý den po tréninku cítíme ve svalech napětí, je to v pořádku. Přijde-li však bolest, měly bychom jí brát jako varování. Neubereme-li na intenzitě, musíme počítat se svalovými spasmy (nepatřičné stažení vláken), později třeba s poškozením svalů, vazů nebo kloubů. S nimi bude stoupat i riziko úrazů.

9.

+ Pohyb má být různorodý a pestrý. Obecně se říká, že nepřirozenějším sportem je chůze a nejšetrnějším plavání. Nejlepší ovšem je, když sportovních rekreačních aktivit provádíme více a vzájemně je propojujeme. Turistika, cyklistika, plavání, lyžování v rekreační podobě - taková kombinace se určitě projeví pozitivně na celkové kondici a správném rozvoji pohybového aparátu.
 • Jednostranná zátěž je vždy špatná. Vždy vede k vytváření svalové nerovnováhy, popřípadě i k poškození některých vazů, úponů či svalů.

10.

+ Pohyb se musí "rozjíždět". Na každou intenzivní zátěž by tělo mělo být připravenou rozcvičkou. Ta prohřeje, ale hlavně protáhne svaly. Většinou stačí 10 minut.
 • Nevíte-li si se cvičením rady, nezkoušejte, co to prostě udělá. Je dokonce lepší nehýbat se vůbec, než si systematicky ničit tělo špatnou technikou. Lepší je nechat si poradit sportovního lékaře či nějakého trenéra (např. ve fitness centru nebo v diskusním fóru našeho projektu).

11.

+ Pohyb formuje tělo. Různorodá fyzická aktivita - cvičení, pěší procházky, plavání apod. trénuje rovnoměrně všechny svaly a udržuje přiměřenou hmotnost. Je to ten nejsprávnější způsob fyzické aktivity.
 • Při boji s nadváhou musíme začínat pomalu. Kdo si myslí, že s dvaceti kilogramy nadváhy může začít s tvrdou fyzickou aktivitou, mýlí se. Nejen, že utrpí naše psychika, protože nepřipravené tělo nic nevydrží, navíc si ale můžeme velmi uškodit. Nadváha nám totiž brání vykonávat pohyby správně - výsledkem jsou pak alespoň poškozené klouby.

12.

+ Pohyb může být společenskou událostí. Je totiž dokázáno, že to co děláme s chutí, má větší smysl. Například při aerobiku můžeme zároveň posilovat kontakty s mnoha dalšími lidmi. Má tedy pozitivní vliv nejen na fyzickou kondici, ale na psychickou stránku osobnosti.
 • Ženy věnující se pouze aerobiku často bolí záda. Viníkem je rychlé tempo cvičení, ale také často opakované výskoky. Skelet prostě to množství nárazů nevydrží.

13.

+ Pohyb by se měl řídit pulsem - tedy počtem úderů srdce za minutu. Každý má trochu jinou frekvenci, při které se začne tělo zbavovat svých tukových zásob. Lze se orientovat například podle následujícího návodu. Maximální tepová frekvence je 220, od tohoto čísla tedy odečtěte svůj věk a máte to. Nejlépe pálíte tuky při 55 - 65 procenty své maximální tepové frekvence. Starší osoby by měly cvičit při 40-55 % své max. tepové frekvence. 65-75 % se doporučuje pro ty, kdo chtějí zvýšit svou vytrvalost a kondici. 75-90 % maximální tepové frekvence je vyhrazeno pouze trénovaným jedincům.
 • Vyšší tep, více tuků pryč! To je opravdu nesmysl. Jak jsem si již řekli, vždy bychom měli "jet" jen na tři čtvrtě plynu.

Nevědomé sexuální výzvy: Kdy vás chlap chce a neví o tom?

25. července 2012 v 16:59 | žena-in |  Zajímavosti
Podvědomí hraje v řeči lidského těla silnou roli. Signály, které vysíláme okolí, mají svůj význam, o kterém mnohdy ani sami nevíme. Přesto se dají rozklíčovat. Přečtěte si, jak vaše tělo vábí zajímavé sexuální protějšky, a jak naopak muži vábí ženy...


Obecně platí, že každý signál řeči těla má více významů a je někdy obtížné správně ho rozluštit.

Řeč těla: nevědomé sexuální výzvy

U těchto výzev platí, že je potřeba bedlivě pozorovat, jaké další signály těla je doprovází a v jakém je pozorovaný rozpoložení. Tak můžete odhalit, že třeba muž, který sedí široce rozkročený a odhrne si vlasy z čela, ale uhýbá pohledem, k vám sice vysílá sexuální signály, ale je z vaší přítomnosti i značně nervózní.

Pozor! Jde o nevědomé signály, které poukazují na sexuální přitažlivost. Ještě to ale nemusí znamenat, že by po vás dotyčný ihned skočil. Zapamatovat si takové signály se hodí třeba na nějakou uvolněnější párty, nebo na první rande.

Nevědomé sexuální výzvy dělané oběma pohlavími

 • Pohození hlavou (může též značit marnivost)
 • Přehazování vlasů či sahání si na vlasy (může ovšem značit i rozpaky)
 • Odhrnutí vlasů z čela
 • Zastrkávání vlasů za uši (může ovšem značit i rozpaky)
 • Přimhouřené oči (mohou ale značit i hněv či soustředění)
 • Pohled zpod sklopených řas (může značit i skromnost a stud)
 • Olizování rtů (někdy dokonce značí až chlípnost, která může naopak opačné pohlaví odpuzovat)
 • Ruka zapřená v bok (též marnivost či hněv)
 • Ruce zastrčené do kapes s palci ven (též agresivita a nadřazenost)
 • Široce rozkročené nohy (též hněv či agresivita)

Nevědomé sexuální výzvy konané muži

 • Hlazení brady (může ale značit i hluboké zamyšlení)
 • V sedě široce roztažené nohy (též agresivita a arogance)

Nevědomé sexuální výzvy konané ženami

 • Kolébání boky
 • Opakované přehazování v sedě nohy přes nohu

Asi vás napadne, že těchto nevědomých výzev se dá využít i vědomě. Ano, dá, ale jak upozorňuje David Dale: "Nesmíte zapomínat, že ovládat podvědomí je velmi obtížné a těžko vydržíte výt pořád ve střehu. Nakonec vás tělo stejně zradí."

Řeč těla - nervozita.

25. července 2012 v 16:39 | žena-in |  Zajímavosti
Dorozumívat se můžete nejen řečí, ale i gesty. Signály, které naše tělo vydává, mohou být vědomé i nevědomé. Právě o těch nevědomých teď budete číst. Nyní si přečtěte o nervozitě!Napadlo vás někdy, proč si asi paní při pohovoru kroutí vlasy? Důvod je jednoduchý, je nervózní. Pokud umíte dobře přečíst a rozpoznat nevědomé signály lidského těla, dává vám to bezesporu v komunikaci s druhými jistou výhodu.

Řeč těla: nervozita a její nevědomé vnější projevy

Ještě než si povíme o projevech nervozity, je potřeba upozornit na skutečnost, že se mnoho lidí snaží nervozitu více či méně úspěšně skrývat, anebo naopak hrát - i v tom může být drobné úskalí jejího skutečného rozpoznání. Ale, přiznejme si, nervozita se opravdu těžko maskuje a důvodů k jejímu hraní, pokud zrovna nejste divadelníkem, bývá pramálo…
Zde jest tedy seznam nevědomých tělesných projevů jervozity:
 • Odhrnutí vlasů z čela (může též značit naparování či sexuální výzvu)
 • Zastrkávání vlasů za uši (též naparování ve smyslu sexuální výzvy)
 • Odhrnování vlasů na šíji
 • Kroucení pramínkem vlasů
 • Cucání nebo žvýkání pramínku vlasů (nebo též soustředění)
 • Minimální kontakt očí (může též vypovídat o nepoctivosti)
 • Uhýbání očima (též nuda či lhaní)
 • Rychlé mrkání
 • Dotýkání se očí (také pochybnost, nejistota, případně lhaní)
 • Dotýkání se či mnutí ušního lalůčku (též pochybnost či lhaní)
 • Škrábání, mnutí, tření a osahávání nosu (také pochybnosti, údiv, případně prolhanost)
 • Přežvykování (nebo také napětí)
 • Kousání nehtů
 • Sahání na bradu (nebo též lhaní)
 • Vystrčení krku a jeho opětné zatažení (další význam: úzkost)
 • Osahávání krku (také lhaní, pochybnosti)
 • Sevření vlastní ruky druhou rukou
 • "Ždímání" rukou (až nervózní napětí)
 • Prohlížení si vlastních nehtů (též znuděnost)
 • Tření chodidla jedné nohy o lýtko druhé nohy (a také vnitřní nepohoda)
Existují i zcela individuální projevy nervozity. David Dale udává příklad muže, který si vždy, když byl nervózní, kroutil a upravoval knoflíčky na manžetách. Jednou z klasik je ohryzávání konce tužky, které ovšem může znamenat i zadumání.


Sex na pláži

25. července 2012 v 16:21 | kafe.cz |  Erotika a sex
Pláže, moře i milostné románky - to všechno k létu patří. Jenže milování na mořském břehu anebo ve vodě nemusí být zrovna příjemné. Jaká hlavní úskalí přináší?Milování v přírodě


Stačí se podívat na pár romantických filmů a milování na pláži v nich rozhodně nebude chybět. Letní dovolená, uvolněná atmosféra, slunce, šumění mořských vln a hvězdy nad vámi, šelest palem…
To vše vás dokáže pořádně navnadit a když je ještě po ruce vhodný objekt, nevidíte jediný důvod, proč se na to nevrhnout tam, kde hrdinky vašich filmů - na pláži či přímo v moři.

Jenomže kdo to zkusil, ví, že takový sex nemusí být dvakrát příjemný.


Jaká jsou hlavní rizika plážového sexu?

1. Ve vodě to neklouže

I přesto, že jste nažhavená na svou novou letní lásku, neznamená to, že vám sex ve vodě bude příjemný. Můžete být vzrušená, jak chcete, ale voda má neobvyklou schopnost odplavit poševní sekret a vysušit sliznice. Proto vám to může paradoxně »drhnout« a sex tak může být spíše nepříjemný.
 • Pokud máte na sex v moři zálusk, nezapomeňte na lubrikant na silikonové bázi, který můžete aplikovat i s vícehodinovým předstihem.


2. Písek není příjemný

Stačí si vzpomenout, jak nepříjemně se nalepí písek na tělo, když vyjdete z moře a lehnete si na deku. A teď si představte, že se o sebe třou dvě těla oblepená pískem. Rozhodně to není nic příjemného a zvlášť tehdy, pokud se dostane na intimní partie. Takový průnik partnerova »pískového« přirození rozhodně není nic vzrušujícího.
 • Pokud plánujete sex u moře, vezměte si s sebou dostatečně velkou osušku či deku.


3. Orální sex? Ani omylem!

Na orální sex na pláži, anebo dokonce v moři, raději rychle zapomeňte. Na souši se vám do úst snadno dostane písek a slaná mořská voda není rozhodně příjemná na polykání, natož, když se vám nahrne do očí (či do pusy).
 • Milování se slanou příchutí tak může mít do vámi vysněného ideálu hodně daleko.

4. Ježci, krabi, medúzy…

S velkým problémem se můžete setkat, pokud se na pláž vypravíte v noci. Jen stěží totiž uvidíte na obyvatele moře, a tak velmi lehce můžete šlápnout na ježka anebo se vám do těla zakousne krab.
 • A když se oddáváte vášnivému líbání v moři, může vás pro změnu požahat medúza.

5. Zrádné vlny

Malé vlny mohou být velmi příjemné, obzvlášť pokud jste v moři ve dvou, ale nikdy nevíte, kdy přijde velká vlna a místo vzrušení vás odhodí na útes, anebo si díky ní loknete tolik vody, že na erotické hrátky už nebudete mít ani pomyšlení.
 • Proto je lepší věnovat se milostnému dovádění v laguně či zátoce…


6. Voyeuři a policie

Pokud nechcete, aby vás při sexu někdo viděl, rozhodně si najděte jiné místo než pláž v prázdninovém letovisku. Kromě místní omladiny, která zde často vysedává, vás může překvapit pár s podobným úmyslem, voyeur s fotoaparátem, anebo v tom horším případě policie.
 • Možná to ani nevíte, ale sex na veřejnosti (a tedy i na pláži) je trestný. Může vás stát několik set eur pokuty, anebo dokonce pár měsíců vězení! Jediná liberálnější evropská země v tomto ohledu je Bulharsko, kde se prý vše řeší domluvou.

7. Popáleniny

Pokud byste se milostným radovánkám oddávala za slunečního světla, můžete se také dočkat nepříjemných spálenin na partiích, kde to rozhodně není žádoucí. Neopalujete-li se běžně na nudapláži, máte pravděpodobně jisté části těla bílé a nezvyklé na slunce. Pak stačí jen chvíle a další dny budete pořádně trpět.

Sex si užívejte, jen dávejte pozor

I když sex na pláži a v moři přináší řadu rizik, neznamená to, že se jej máte úplně vzdát. Naopak - může být zážitkem, na který celý život nezapomenete. Jen je třeba si dát pozor, než se oddáte víru vášně. A ještě jedna poznámka - nezapomeňte, že i při sexu ve vodě můžete otěhotnět!Sonda do českých koupelen

25. července 2012 v 12:03 | žena-in |  Zajímavosti
Češi se nejraději sprchují. Polovina z nich se v tropických dnech myje stejně často jako v zimě.

http://media.novinky.cz/217/102179-top_foto1-edyum.jpg


Je u nás při mytí znát rozdíl mezi létem a zimou? A čemu Češi dávají přednost - sprchování nebo koupání ve vaně? Platí stále, že o sebe dbají více ženy než muži, nebo je to jen utkvělá představa, která už dávno neplatí? Společnost Henkel zjišťovala, co je nového v českých koupelnách.

Bezmála polovina Čechů se v létě myje stejně často jako v zimě. Každý pátý Čech se v nejteplejším období roku dokonce myje pouze obden, či ještě méně. Zároveň však už neplatí, že muži osobní hygienu výrazně zanedbávají. To jsou některá zjištění průzkumu o současných hygienických návycích Čechů, který si nechala zpracovat společnost Henkel ČR u agentury Ipsos Tambor.

Češi čelí tropickým teplotám, ale velká část obyvatel na to v oblasti tělové péče nereaguje. "Celkem 43 procent lidí nemění své návyky spolu s příchodem letního počasí," prozrazuje výsledky průzkumu Radka Šimánková, marketingová manažerka divize Kosmetiky ve společnosti Henkel ČR.


Alarmující je, že téměř pětina obyvatel si sprchu, či koupel dopřává méně než jednou denně. Celkem 64 procent dotazovaných se myje jednou denně. Průzkum také odhalil, že 19 % populace se hygienické péči o své tělo věnuje o víkendu častěji než v jiné dny.

Sprcha nebo vana?

Češi si též zamilovali sprchování. To před vanou plnou vody upřednostňuje 70 procent Čechů. Mezi hlavní výhody řadí především to, že je to rychlejší (45 procent) a pohodlnější (20 procent) než koupel. Téměř 15 procent respondentů však prozradilo, že tímto způsobem také šetří výdaje za vodu.

Muži se v péči o tělo vyrovnávají ženám

Panuje obecné povědomí, že ženy o sebe více dbají. Průzkum však ukázal, že v České republice nejsou mezi pohlavími nijak patrné rozdíly v chování a že muži se v posledních letech snaží dohánět, co dlouhou dobu zanedbávali. Přibližně stejný počet žen i mužů (66 procent respektive 63 procent) se totiž osobní hygieně věnuje stejně, tj. jednou denně. I přesto však mají muži stále co napravovat. Zatímco dalších 23 procent žen se sprchuje, či koupe vícekrát denně, stejný počet mužů se stále myje jen párkrát do týdne. "Výsledky odpovídají povědomí, že ženy sice o sebe pečují stále častěji a lépe, ale muži svému tělu v posledních letech věnují stále více pozornosti."

Pražané se myjí častěji a mladí si ve sprše zpívají

Z výzkumu vyplynul také zajímavý rozdíl mezi Prahou a zbytkem republiky. Obyvatelé hlavního města se myjí častěji; dvakrát a vícekrát denně se umývá třetina z nich, zatímco u ostatních obyvatel je to pouze necelá pětina.

V průzkumu byl zároveň zbořen jeden mýtus. Ve sprše si zpívá pouze každý pátý Čech a bezmála 80 procent obyvatel si tak svými pěveckými dovednostmi péči o tělo nezpestřuje. Nejčastěji si zpívají mladí lidé do 24 let. Mezi nimi je téměř jedna třetina zpívajících.

Poznámka: Průzkum realizovala agentura Ipsos Tambor na vzorku 500 respondentů starších 18 let.

Nejbohatší seriáloví hrdinové, aneb Good bye Dr. House

16. července 2012 v 11:49 | jask* |  Celebrity
Jaké seriály si za své hvězdy v roce 2012 nejvíc připlatí? Jsou to Dva a půl chlapa, Teorie velkého třesku a naposledy i Dr. House.

Nejbohatší seriáloví hrdinové, aneb Good bye Dr. HouseLetos na žebříčku nejlépe placených seriálových hvězd došlo k jedné zásadní změně. Jelikož má Charlie Sheen věčně rypák v koksu, musel žebříček opustit. V dobách svého účinkování v Dva a půl chlapa (Two and half man) však bral 1,2 miliónu dolarů za díl, což je slušný ranec a tak trochu i smůla pro něj, že už v pobírání nepokračuje.
Letos je však naposledy v žebříčku neustále stoupající Dr. House, jehož představitel rýžoval 700 tisíc dolarů za díl. Věřme však, že Hugh Laurie nějakou podobně ikonickou roli po letošním ukončení seriálu přeci jen dostane.

Jak tedy žebříček pro rok 2012 vypadá?:

10.-9. Tim Allen - 225 tisíc dolarů
Kutil Tim se vloni vrátil do seriálového kolotoče. Jeho nové působiště je seriál Last Man Standing.

Tim Allen


10.-9. Angus T. Jones - 225 tisíc dolarů
Nejmladší boháč v tomto žebříčku je "nejchudším" hercem v seriálu Dva a půl chlapa. I tak, vydělat si zhruba 80 miliónů korun v 19 letech ale není zas tak špatné.

Angus T. Jones

8. - 6. Kaley Cuoco, Johnny Galecki a Jim Parsons - 225 tisíc dolarů
Stejné gáže jako Tim Allen a A.T.Jones mají i představitelé tří hlavních rolí v seriálu Big Bang Theory, kteří hrají postavy Sheldona, Leonarda a Penny.

Kaley Cuoco, Johnny Galecki a Jim Parsons

5.-4. Kate Walsh - 275 tisíc dolarů
Všech 98 epizod si tato herečka zahrála v kůži Addison Montgomery v seriálu z lékařského prostředí Private Practice.

Kate Walsh

5.-4. Patrick Dempsey - 275 tisíc dolarů
I další lékařský seriál, Chirurgové, si dává záležet, aby jeho hlavní hrdina nežil v chudobě. Patrick Dempsey v seriálu hraje roli Dereka Shepherda a můžeme jej znát i jako hlavního záporáka z filmu Transformers 3.

Patrick Dempsey

3. Jon Cryer - 600 tisíc dolarů
Chiropraktik Alan Harper si vydělá více než dvakrát tolik, než ostatní v tomto žebříčku a na rozdíl od Charlieho Sheena nebude v další sezóně Dva a půl chlapa chybět.

Jon Cryer

1.-2 Ashton Kutcher - 700 tisíc dolarů
Kutcher, jehož nejlepším filmem je kousek Osudový dotek, převzal štafetu nejlépe placeného seriálového hrdiny po Charliem Sheenovi. Sice se musí o tuto pozici dělit s Lauriem, nicméně si vydělá v přepočtu zhruba 252 miliónů za sezónu, proto ho starosti obyčejných lidí nemusí trápit.


1.-2. Hugh Laurie - 700 tisíc dolarů
Jak už bylo řečeno, naposledy v tomto žebříčku, tedy alespoň za roli Dr. House, je i britský všeuměl Laurie. Fantastický seriál Dr. House po osmé sezóně končí.


Jak Pamele Anderson pomohla její prsa ke slávě

16. července 2012 v 11:39 | jask* |  Celebrity
Přečtěte si příběhy silikonové průkopnice Pamely Anderson, sexy hvězdy seriálu Lost Evangeline Lily a čokoládové bohyně Rosario Dawson.

Jak Pamele Anderson pomohla její prsa ke slávěDlouhé roky zachraňovala Pamela Anderson lidské životy coby členka Pobřežní hlídky a její obří ňadra pomáhala tonoucím jako dvě nepřehlédnutelné bójky. Mimo podřadných herců předstírajících topící se nešťastníky uchvátila i stovky milionů mužských diváků. Ti kvůli při běhu rytmicky poskakujícím silikonovým ozdobám velkoryse přešli neexistující dějovou linku seriálu i chlupatou hruď Davida Hasselhoffa.Jak byla objevena?

Pamela Anderson se narodila někde hluboko v lesích kanadské divočiny. Po maturitě se odstěhovala do Vancouveru a stala se fitness trenérkou. Její šťastný okamžik přišel při zápase národní ligy v americkém fotbale, na který si oblékla jenom kalhotky a tričko. Když ji zabrala kamera a stadion uviděl na obrazovce její vyvinutý hrudník, propuknul v jásot. Není jisté, jestli se v tu chvíli zápas ukončil, nebo pokračoval až do regulérního konce, ví se ovšem, že pořadatelé přinesli Pamelu na hřiště, kde si užila další ovace publika. V tu chvíli jí bylo jasné, že by si mohla díky svým přednostem přijít na pořádný balík.
Proč je v opilosti sexy (skoro) každá

8. července 2012 v 19:27 | prochlapa.cz |  Muži
Už jste někdy měli po pár skleničkách větší či menší úlet s dívčinou, které byste se ve střízlivém stavu nedotkli ani klackem na plašení opic? Vědci našli vysvětlení, jak k něčemu takovému může dojít!


Proč je v opilosti sexy (skoro) každá


S přibývajícími promilemi alkoholu v krvi se snižuje naše soudnost v mnoha ohledech, v neposlední řadě také při posuzování atraktivity opačného pohlaví. Někdy se také tvrdí, že ošklivé holky neexistují; je jenom málo vypitých piv. A vědecké výzkumy toto pořekadlo v podstatě potvrzují.

Normálně totiž člověk považuje za krásné symetrické obličeje, jenomže mozek omámený ethanolem na nějakou symetrii kašle, či lépe řečeno není vůbec schopen ji rozlišovat. Takže osoba, ze které by nás běžně rozbolely oči, se po požití něčeho ostřejšího nezdá až tak hrozná. A když je zábava v plném proudu a zrovna se to nějak semele... obvykle potom bohužel následuje tzv. "ranní šok".

Doktor Lewis Halsey z londýnské Roehampton University provedl výzkum, v rámci něhož obcházel se svými kolegy vysokoškolské studenty, dechovým analyzátorem u nich měřil míru opilosti a zároveň zkoušel, jak jsou schopni rozlišovat symetrii obličejů. Výsledek byl jednoznačný. Střízliví studenti oproti těm opilým více preferovali symetrické tváře a dokázali lépe rozlišit symetrické obličeje od asymetrických. Za zmínku také stojí, že muži ztráceli schopnost rozlišovat symetrii rychleji a výrazněji než ženy.

Takže pokud si některého kalného rána budete chtít rvát vlasy při vědomí, s kým jste strávili noc, vzpomeňte si na výše uvedená fakta. Jaká je prevence? Buď nechlastat, anebo se obklopovat jen samými fajnovými kočičkami. Jenže člověk nikdy neví...

Proč pít hodně kafe?

8. července 2012 v 19:21 | jask* |  Zajímavosti
Když se řekne káva, máme na mysli kvalitní materiál a ne ten instantní obarvený sajrajt plný éček a jiné chemie.

10 důvodů, proč pít hodně kafe

Káva je základ. Bez kafe ani ránu. Už stará americká reklama na kávu říká: Pijte kafa a dělejte stupidní věci rychleji s větším zápalem! Ostatně, tady máte obrázek, abyste se přesvědčili o pravdě. Skutečně, káva dokáže člověka nakopnout, za což může mimo jiné látka zvaná kofein. Objevili jsme ale několik zajímavostí o kávě, které byste měli znát.

kafe


1. Káva zlepšuje plodnost a sex
Kafe zlepšuje krevní oběh a pomáhá nejen k lepší erekci a kvalitnějšímu sexu, ale také zkvalitňuje hemživost spermií a obecně kvalitu spermatu. Muži, kteří pijí kávu, mají větší šanci ke zplození potomka než muži, kteří kafe nepijí. A podle jedné studie dokonce kafe dokáže oddálit ejakulaci, takže pokud trpíte na "šup sem - šup tam" syndrom, dejte si před výkonem aspoň dvojité espresso. Jenom si pak nezaomeňte vyčistit zuby...

2. Káva zabraňuje vzniku rakoviny kůže
Látky v kávě prý podle kékařů snižují riziko vzniku rakoviny kůže u žen až o 20 %, u mužů asi o 10 %. Podmínkou jsou prý aspoň tři šálky kávy denně.

3. Káva může pomoci zhubnout
Kafe zpomaluje rychlost trávení a oddaluje pocity hladu, takže jestli máte problém s častým přežíráním, dejte si po jídle kafe. Zpomalí to trávení a vy budete mít hlad mnohem později. Teoreticky tak můžete příjemněji zhubnout.

4. Káva snižuje náchylnost k depresi
Funguje to hlavně u žen, ale určitě to bude platit i pro samce. Podle jedné studie jsou ženy, které vypijí ráno aspoň jedno kafe, o 20 % méně náchylné k depresím.

5. Káva tiší bolest
Káva působí tak trochu jako ta kouzelná růžová pilulka. Tiší bolest a zabraňuje migrénám. Jenom je potřeba dodržovat pitný režim, protože káva odvodňuje.

6. Káva není návyková
Ačkoli se odpůrci snaží tvrdit opak, kofein není návykový a už vůbec ne nebezpečný. Ukázalo se totiž, že dřívější výpočty o škodlivosti kávy měly chybu v desetinné čárce. Abyste si kávou ublížili, museli byste teoreticky dlouhodbě pít asi 50 šálků silného espressa denně.

7. Na kávě se dá dobře vydělat
Kafe je hned po ropě druhá nejobchodovanějšíkomodita na světě. Nevíte, jak investovat? Zkuste kafe.

8. Pijte kafe - pomůžete milionům lidí
Pěstování, pražení a distribuce kávy prý přináší obživu zhruba 100 milionům lidí po celém světě. Některé země, například Brazílie, jsou na vývozu kávy existenčně závislé.

9. Káva pomáhá soustředění
Američtí vojáci během druhé světové válkyspotřebovali ohromné množství kafe. Vlastně oni vymysleli tzv, "caffeé americano". Do kávy si přidávali velkou porci vody, aby zabránili dehydrataci. Vojáci, kteří pili hodně kafe, měli přesnější mušku, lepší úsudek a nižší úmrtnost.

10. Káva nakopne mozek
Jedny z největších světových myšlenek vznikly právě nad šálkem kávy. Podle vědců za to prý může charakteristické povzbuzující aroma kávy a látky v něm obsažené.


kafe

Kde hledat partnera?

8. července 2012 v 18:59 | jask* |  Láska
Také toužíte po tom, abyste našli spřízněnou duši? Partnera svých snů, se kterým si budete připadat jako v sedmém nebi?1. Hledání na internetu

Hledání budoucích partnerů na internetu může probíhat mnoha způsoby - existují různé chatovací místnosti, fóra a sociální sítě jako je: Facebook, Twitter, Netlog, atd.

Výhody

· Tento způsob se hodí pro všechny, kteří už nechtějí chodit do barů a nočních klubů.
· Obzvlášť skvěle se hodí pro ty, kteří mají stydlivou povahu, protože se se svými potenciálními partnery mohou na internetu lépe seznámit.

Nevýhody

· Faleš: představa, kterou vytvoříme, může být realitě velmi vzdálená.
· Bezpečnost:obecně je hledání partnera na internetu bezpečné, ale měli byste být opatrní, protože nevíte, co vás čeká.
· Obsedantnost:online chatování se může snadno stát posedlostí. Buďte opatrní a neriskujte, abyste se kvůli online chatovacím místnostem neodcizili svým blízkým a nepřišli o společenský život.

Proč přes internet?

Myslím si, že v současné době představuje vyhledávání partnera na internetu optimální řešení. Žijeme v době informaci a seznamování se s ostatními přes internet je součástí našich každodenních životů. Navíc je to zábavné a umožňuje to komunikaci s lidmi po celém světě.

2. Hledání partnera s pomocí seznamovací agentury

Pokud se vám první způsob seznámení se s potenciálním partnerem nelíbí, můžete se obrátit na seznamovací agentury.
Jak seznamovací agentury fungují?

Jsou založeny na způsobu členství. Musíte se stát členem seznamovací agentury, vyplnit několik formulářů, poskytnout jim krátký popis sebe samého a partnera, kterého hledáte. Seznamovací agentury jsou anonymní a přísně důvěrné!
V posledním kroku získáte kontaktní čísla osob, které odpovídají vašemu popisu a přáním.

3. Hledání partnera v barech a nočních klubech

Tento způsob se nejlépe hodí pro mladou a střední generaci. Pokud se nestydíte, rádi tančíte a chcete okamžitě vědět, zda je to záležitost fyzické přitažlivosti, pak je to skvělý způsob, jak hledat vašeho dokonalého partnera.

4. Hledání partnera přes koníčky

Najděte si koníčky, které vás zajímají. Existuje spousta možností, jak najít člověka s podobnými zájmy.
Musíte si uvědomit, že hledání "dokonalého" partnera není snadný úkol, takže to nevzdávejte příliš brzy. Rozhodně někde existuje partner, se kterým se budete moci dělit o šťastné a příjemné okamžiky.

Tetování jako důkaz lásky

8. července 2012 v 18:11 | jenproholky.cz |  Láska

Partnerské tetování je čím dál tím populárnější. Je to krásné vyjádření neskonalé lásky mezi partnery.


Než se ale společně vypravíte do tetovacího salonu, přemýšlejte o tom, jestli budete moct takový obrázek nosit i v případě, kdybyste se jednou rozešli. Vytetovat si na tělo jméno svého miláčka je sice působivé, ale hledat potom celý život partnera se stejným jménem bude pěkná fuška :o). Když už se tedy rozhodnete, vybíretej z motivů, které budete moct mít na těle i samostatně.uvažovala tak asi i zpěvačka Rihanna, když si nechávala tetovat hvězdičky stejně jako její bývalý přítel, rapper Chris Brown. A vyplatilo se, protože vztah už je minulostí.

...našli jste se, jste jako kousky puzzle, které do sebe dokonale zapadají. Přeji, aby to tak bylo napořád.

Tohle je to roztomilé...Ale jestli se tyhle dva rozejdou, nechtěla bych být novou majitelkou kluka s tetováním Mickey Mouse :o)

no nevím :-O
Klíč, který patří jen k jedinému zámku....nádherné vyznání lásky.

Jak sbalit vysněného chlapa, když máte fakt málo času

8. července 2012 v 17:39 | kafe.cz |  Vztahy
Holky, potkaly jste chlapa, o kterého opravdu hodně stojíte. Ale čas hraje proti vám a nemáte celé dny, týdny ani měsíce na rafinované svádění. Přesto ho můžete získat, i kdybyste měly k dispozici pouhou minutu. Přečtěte si účinné tipy, jak zaujmout vysněný protějšek, když jste v časové tísni.


flirt, jak zaujmout muže, seznámení, partner, lásk

Pochopitelně není v našich silách zaručit vám, že se seznámíte s libovolným vyhlédnutým mužem. Ale jestliže se do vašeho "erotického pole" přiblížil potenciálně vhodný partner (je volný nebo "na lovu" a chemicky byste k sobě pasovali), téměř určitě budete schopná přitáhnout jeho pozornost i v případě, že zbývá třeba jediná minuta, než se přiblíží zastávka, na které z MHD obvykle vystupuje.

Následující řádky také nejsou podrobný manuál, ale souhrn tipů, které vzešly z nejrůznějších psychologických výzkumů. Dost pravděpodobně budete muset zapojit i improvizační schopnosti. Čím méně času máte, tím méně je váhání na místě :O)

Méně než jednu minutu

To je opravdu šibeniční termín, ale za pokus to stojí. Nejspíš stihnete použít jedinou funkční zbraň - své oči. Ať vás ani nenapadne cudně klopit zrak, jestliže jste se dostala se zajímavým mužským objektem do očního kontaktu. Podle studie zveřejněné v časopisu Archives of Sexual Behavior muži stačí pouhých 8,2 vteřiny, aby láskou doslova ztratil hlavu.

Psycholog Jon Maner z Florida State University navíc vzkazuje, že láska na první pohled klidně může být to pravé a vydržet na celý život. "Ve skutečnosti se kloníme k závěrům, že to nejdůležitější se odehraje ještě rychleji - za pouhou půl vteřinu! Lidé jsou silně naladěni za rozlišení atraktivity protějšku."

Jak sbalit vysněného chlapa, když máte fakt málo času


Méně než půl hodiny

Ať už se jedná o zmíněnou společnou cestu městskou hromadnou dopravou, nebo třeba náhodné setkání na pracovní akci, v tomto limitu vsaďte kromě očí také na řeč těla. Nonverbální signály o vás prozradí víc, než si myslíte. Nedávejte si ruce křížem přes prsa, působíte pak nedostupně. Mnohem lepší je spustit je podél těla nebo dát do klína. Nenápadně si odmotejte z krku šálu nebo šátek - jsou sice moderní, ale podle britského průzkumu muže zajímá výstřih jako maximálně třetí ukazatel na ženě v pořadí (někdo upřednostňuje oči nebo nohy, ale všichni dotázaní dali výstřih nejhůř na třetí místo).

Usmějte se. Dáte tak jasně najevo vstřícnost. Nepotřebujete, aby dotyčný půl hodiny, které zbývají do konce akce, váhal, jestli vás vůbec může oslovit, a pak se nakonec ani neodhodlal. Dejte najevo, že jste otevřená kontaktu, úsměv a opakovaný přímý neuhýbající oční kontakt jsou k tomu nejlepší prostředky.

Půl hodiny až hodina na popovídání

Přibližně tolik by mohlo trvat například první rande se zajímavm chlapíkem ze seznamky nebo obchodní oběd s dodavatelem, který vás vždycky přitahoval. Předem si rozmyslete, co si oblečete. Podle serveru askmen.com patří mezi nejpřitažlivější letní ženské "vychytávky" perličkové šperky, končící těsně v krčním důlku, už dlouho se ví, že "funguje" červená barva. Podpatky vysoké 8 - 10 centrimetrů podle vědeckých výpočtů doslova "zařídí" vyvážení vaší postavy do příznivých proporcí. To všechno hraje ve váš prospěch.

Také zmíněná řeč těla je bonus. Zkuste nenápadnou taktiku, která se jmenuje zrcadlení. Jestliže budete s mírným časovým odstupem napodobovat partnerovy pohyby (hlavně nic nápadného!), získáte v jeho očích na atraktivitě. V praxi to znamená například se po chvíli opřít loktem o stoleček, pokud to udělal on apod.

Páry, které se přitahují, zrcadlí instinktivně. Vy tomu můžete trochu pomoct a vytvořit tak dojem, že jste spřízněná duše a dotyčnému rozumíte.

Co nejrychleji se alespoň na chvilku pod nějakou záminkou zbavte kamarádky - jen 25 % dotázaných Britů pod 35 let potvrdilo, že by se odhodlalo oslovit neznámou ženu, když je ve společnosti přítelkyně. O samotě vaše šance razantně stoupají.

Odpoledne nebo večer

Jestliže víte, že spolu strávíte odpoledne nebo večer - například jste se sešli na společné narozeninové oslavě kamarádky, můžete začít rozpřádat delší rozhovor. Jeho cíl je jediný: potvrdit potenciálnímu partnerovi, že máte o něj také zájem a může se přiblížit. Buďte vstřícná a nedělejte dlouho drahoty se smluvením další schůzky nebo poskytnutím telefonního čísla, jestliže také o dotyčného stojíte. Je potvrzeno, že 65 % mužů, kteří si z vašich signálů nejsou jistí, že se mohou ozvat, vám už nezavolá.

Během úvodních hodin rozhovoru se vyvarujte přílišné konzumace alkoholu, mohla byste mít jazýček ostřejší, než sama chcete. Vynechte ožehavá témata ze svého života - na ty bude čas mnohem později. Své šance na seznámení výrazně zvýšíte ve chvíli, kdy vzbudíte v muži dojem, že se vám může svěřit. Věděla jste, že podle statistik je jen málo milenek mladších, štíhlejších nebo krásnějších, než jsou podváděné partnerky? To, co k nim muže táhne, je nejčastěji pocit pochopení. To je také vaše šance zaujmout muže na celý život, ačkoliv původně říkal, že za hodinu musí běžet :-)

Jak sbalit vysněného chlapa, když máte fakt málo času

Sedm důvodů, proč jít k sexuologovi

8. července 2012 v 17:25 | kafe.cz |  Erotika a sex
Už jste někdy přemýšleli o tom, jaké musí mít člověk problémy, aby šel k sexuologovi? Ty důvody vlastně nejsou ani tak překvapivé, ani neobvyklé. Posuďte sami, třeba se dozvíte něco i o vlastním sexu a k odborníkovi možná také zajdete…Odborník, Problém, Sex, Poradna, sexuolog

1. Nedostatek touhy

Už to není, co bývalo? Tak v tom tedy rozhodně nejste sama. Nedostatek sexuální touhy neboli nízké libido, kterému odborníci říkají porucha hypoaktivní (snížené) sexuální touhy, je vůbec nejčastějším sexuálním problémem. Ženy trpí poruchou častěji, ale nevyhýbá se ani mužům. Léčba je složitá, ale dobrou zprávou je, že problém se dá často efektivně řešit.

Případ z praxe
Jednoho pacienta nevzrušovala vlastní manželka a nakonec se ukázalo, že důvodem byl uvnitř nahromaděný hněv, který vůči ní choval, ale bál se ho otevřeně projevit, aby se nerozzlobila. Jakmile lékaři odhalili příčinu, mohl své pocity dostat ven a jeho touha se vrátila.

2. Zdaleka ne stejná chuť na sex

Chcete sex každou noc, ale manželovi stačí párkrát měsíčně. Jde o zdaleka nejčastější důvod, proč páry přicházejí k sexuologovi. Jeden z partnerů chce sex víc a častěji než druhý. V rámci terapie odborníci vysvětlují pacientům, že je zcela normální, když mezi partnery existují rozdíly v názoru na to, jaký sex by chtěli a jak často. Podstatou sporu není, jak se od sebe udržet, ale jak se dostat blíž k sobě. Řešením - zvláště pak pro páry, které jsou spolu už déle - je znovuobjevit vzájemnou harmonii.

3. Nevěrný partner

Jeden z partnerů »zahne« a je po manželství. Ale pokud je podvedený partner ochoten odpustit a začít znovu, sexuální terapie může oběma hodně pomoci. V zájmu ozdravění vztahu se podvádějící partner musí vzdát své »bokovky«. Nesmí před podvedeným protějškem nic tajit. A musí odhalit své sexuální tajemství, tedy v míře, jakou bude podvedená strana požadovat. Někteří dají na usmířenou přístupová hesla ke svým počítačům a mobilům, aby mohli být kontrolováni. Ve stavu otřesené vzájemné důvěry jde o nutnost, ale i tak trvá dlouho, než se podaří důvěru obnovit.

4. Po porodu a když děti vyrostou

Mnohé páry si stěžují, že jim děti zničily sexuální život. A často je to pravda. Péče o dítě je závazek na 24 hodin denně a udržet si při tom shonu uspokojivý sexuální život je nelehké. Rodiče proto často odkládají sex na vedlejší kolej a doufají, že časem opět bude hrát důležitou roli. Pokud se tak nestane, sexuální terapie může pomoci. Dokáže obnovit spojení mezi partnery, které utrpělo po porodu. Naučí je, aby se viděli jako milující pár, a ne jako nevyspalá dvojice, která pečuje o potomka. Páry ale mohou také těžit z nové situace. A sex může být lepší než kdy předtím. Dejte si zámek na dveře, aby vás dítě nepřekvapilo, nebo si jednou týdně najměte chůvu a jděte na rande. Pevné pouto, které vzniklo mimo ložnici, se v posteli bohatě vrátí.

Tělesné a citové změny po narození dítěte mají na vztah velice výrazný vliv. U žen často klesá hormonální hladina, a dochází proto k poklesu zájmu o sex, zvlášť když pečují o právě narozené dítě. Navíc ženy často prodělají fyzické změny, které u nich vyvolají pocit nespokojenosti s vlastním tělem. Většina mužů miluje své ženy stejně jako před porodem, ale jsou i případy, kdy změny partnerčina těla silně ovlivní jejich vztah k ní.

5. Problémy s orgasmem

Možná vás trápí nedostatek orgasmů. Tak to je další častý důvod pro vyhledání terapie. Nejčastějším problémem je fakt, že žena nemůže vůbec dosáhnout orgasmu. Z tohoto důvodu k odborníkům chodí mnoho mladých žen. Terapeut může poskytnout pacientce informace o jejím vlastním těle, včetně klitorisu. Mnoho žen totiž ví o klitorisu jen velmi málo a stejně málo i o tom, jak ho snadno stimulovat, například orálním sexem, masturbací nebo určitými sexuálními polohami. Terapeut často pacientce navrhne, aby masturbovala. Doma a o samotě, bez manžela, aby se necítila pod tlakem. Při určité praxi se ženy naučily dosáhnout orgasmu prostřednictvím masturbace prsty nebo za pomocí vibrátoru.

6. Bolest během sexu

Pokud cítíte při sexu bolest, je dobré navštívit lékaře. Mnohý z nich ovšem po prohlídce navrhne pacientce podstoupit sexuální terapii. Někdy může být původ bolesti zdravotní povahy jako vulvodynie (pálení v oblasti genitálu) nebo záněty pokožky. Ale někdy jde o chybné návyky a s těmi může poradit terapeut. Ten zjistí podrobnosti a poradí, například delší předehru, použití lubrikantu k rozšíření vagíny nebo změnu sexuální polohy - třeba aby žena byla nahoře a měla věci víc pod kontrolou.

7. Pornografie a další sexuální závislosti

Sexuální závislosti jako styk s prostitutkami, pornografie, virtuální sex na internetu nebo masturbace dokáží z manželství spolehlivě vyhnat intimitu, důvěru a sexuální uspokojení. Terapeuti mají odborné znalosti, díky kterým dokáží tento složitý problém řešit tak, aby zachránili otřesený vztah. Závislostmi trpí častěji muži, ale ani u žen nejsou výjimkou. Je to stejné jako o alkoholiků, narkomanů nebo gamblerů - nejprve si dotyčný musí uvědomit, že má problém. To většina popírá, přestože jim závislost vážně zasahuje do života. Jako se drogově závislý musí podrobit odvykací kúře, musí i sexuálně závislý projít určitým obdobím celibátu. Musí se vyvarovat všech sexuálních aktivit, včetně masturbace a sexu s partnerkou, na 30 až 90 dní. Jakýkoliv sex by totiž mohl vyvolat recidivu závislosti - říkají odborníci.


Sedm důvodů, proč jít k sexuologovi

Orální sex: Jak na to?

1. července 2012 v 13:57 | kafe.cz |  Erotika a sex
Orální sex - samostatná a příjemná kapitola nejen postelového dovádění, či úžasná součást předehry. Existují však muži, kterých se jejich partnerka "tam dole" pusou nikdy ani nedotkla.Hodně žen ale mnohdy trápí otázky typu Dělám to dobře?, Líbí se mu to? nebo dokonce Nebolí ho to?

Jak "TO" tedy správně dělat?

Věnujte se šourku

V Kámasútře se píše, že penis můžete sát, mačkat, líbat i kousat. Ale jakou silou? To musíte samozřejmě zjistit sama. S každým partnerem je to zpočátku vždy tak trochu o experimentování. Žádný vám určitě nevynadá, když mu zezačátku budete lízat vnitřní stranu stehen a opatrně zatáhnete za šourek. Velmi jemně budete promačkávat varlata a jedno po druhém si budete vkládat do pusinky.

Co si budeme nalhávat, také orální sex se zlepšuje s věkem. V osmnácti jsem přemýšlela, kde začít, v pětadvaceti, jakým směrem se ubírat dál a teď jsem rozhodnutá naplno se věnovat orální praxi. Protože stále je co objevovat...

Pozor na zuby!

Obecně lze napsat, že orální sex je dokonalý tehdy, když necháte pracovat ruce, jazyk, rty a v menší míře i zuby. Nepohybujte jen pusou, ale zapojte i jazyk. Lízejte penis rytmicky a nebojte se jemně přitlačit. Mužům je zpravidla příjemné, když si vezmete špičku žaludu mezi zuby a jemně ji stisknete. Opět přitom záleží individuálně na pocitech vašeho partnera. A pozor na zuby, kousnutí do tohoto místa je vážně bolestivé. Pokud to partnerovi není nepříjemné, můžete mu jemně dráždit i oblast konečníku.

Nestyďte se za sliny, v žádném případě nejsou na škodu. Zvlhčovat penis je jedno ze základních pravidel orálního sexu. Pokud to dře, není to pro partnera nic příjemného.

Prodlužte si ústa

Při orálním sexu nestačí, když ústy napodobujete klasický sex. Mužům je totiž příjemné, když do pusinky pojmete co možná největší část jejich penisu (ideálně celý). Čím hlouběji v ústech, tím větší mají z orálního milování požitek.

Je-li jeho chlouba vyvinutější, doporučuji fígl, jak si prodloužit ústní dutinu a vtěsnat "ho do sebe" co nejvíc. Jednou rukou vezměte (stiskněte dle mužových potřeb) penis a druhou rukou pomocí palce a ukazováku utvořte ve spodní části kroužek. Během orálního sexu pak vytvořeným kroužkem pootáčejte. Partner bude mít pocit, že má celý penis ve vaší pusince.

Rádi se na vás dívají

Muži dají na vizuální dojmy. A tak většina mužů "TO" chce nejen cítit, ale také vidět. Jste-li majitelkou dlouhých kadeří, stáhněte si je do culíku (je to dobré i z praktického hlediska, při orálním sexu se vám vlasy nebudou plést do úst). Zkuste ho laskat v poloze, kdy on stojí a vy klečíte. Nezapomeňte se dívat z podhledu, muže oční kontakt zpravidla hodně vzrušuje.

Provádíte-li orální laskání ve sprše, je pravděpodobné, že váš obličej začerní řasenka. Některým mužům se to ale líbí a je to pro ně velmi vzrušující.

Co nakonec?

Když se partner blíží ke konci, je na vaší domluvě, co udělá se spermatem. Nutit však ženu k polykání není gentlemanské. Ne všechny z nás mají rády mužův ejakulát a ne vždy je mužské sperma "chutné". O tom už jsem psala...

Polykání spermatu

1. července 2012 v 13:41 | kafe.cz |  Erotika a sex
Uspokojovat muže ústy není pro ženy zpravidla až takový problém. Ochutnat ale sperma svého partnera je někdy poněkud komplikovanější.Partner vás uspokojuje ústy a nemá jedinou připomínku k tomu, že by se mu něco nelíbilo. Vy ale máte menší problém. Přestože byste mu ráda vyhověla a jeho sperma spolykala, dělá vám jaksi potíže dostat ho do pusy...


Špatná chuť: Chyba je prý v jídelníčku

V předešlých vztazích jste považovala za naprosto přirozené, když jste měla polykat mužovo sperma, nyní je to ale jiné. I když se snažíte přemáhat, dělá se vám prostě špatně. Příčina je většinou v tom, co dotyčný konzumuje. Ale je tomu úplně stejně i u žen (i muž tvrdí, že žena může pokaždé chutnat jinak).

Mezi ženami koluje: "Bílé nadělení" není poživatelné tehdy, když muž holduje červenému masu, protože chutná přesoleně. Pokud si partner dopřává denně několik šálků kávy a kouření je jeho neřestí, mohou se tyto dva faktory projevit i v hořkosti sekretu.

Zařaďte celer do menu

Některé ženy si všimly, že nemohou tekutinu polykat, když se jejich partner přejí česneku. Jiné se shodují, že pivní hodování se druhý den promítne rovněž do chuti. Bílá nadílka bude opět hořká.

Vyzkoušejte pro lepší chuť: Traduje se, že ejakulát chutná sladce po ananasu. Skořice také dodá lahodnou chuť a milujete-li celerovou pomazánku, mohlo by vám pak zachutnat i jeho semeno. Hustší konzistenci jeho výměšky získají popíjením mléka, nebo proteinovými přípravky.

Drsnější řešení pro otrlé

Bohužel někdy ani změna jídelníčku nepomůže k tomu, abyste přestala mít nechuť polykat. V tom případě však partner vaše NE musí respektovat.

Chcete-li mu přesto vyjít vstříc, vyzkoušejte drsnější techniku "hlubokého hrdla". Prostě vám TO vklouzne rovnou do krku a vaše chuťové pohárky budou zcela mimo hru.

Chuť po jablíčkách a medu

Blázniví Američané přišli loni s chutnou novinkou. Vyvinuli doplněk stravy, který zaručuje, že po týdnu jeho užívání vám partner zachutná po sladkých jablíčkách (Golden Delicious). Kromě toho prý ochrání cévy a srdce. Zlepší imunitu a sníží cholesterol. Za tento zázrak byste zaplatili v přepočtu okolo 260 Kč. Takže máte-li o něj zájem, zkuste zabrouzdat na amerických serverech.

Jiná varianta : Penis pomažte medem či jinou pochutinou. Potlačíte tak chuť spermatu, který vám ne a ne projít ústy.

Orální sex: Co chtít od muže?

1. července 2012 v 13:26 | jask* |  Erotika a sex
Jsou ženy, které při klasickém milování nedosáhnou orgasmu...
Tady je malá příručka ohledně orálního sexu pro uspokojení ženy, kterou klidně dejte přečíst partnerovi...


Sex


Co praví Kámasútra?

Orální sex je technika stará jako lidstvo samo. O této příjemné aktivitě se píše už ve slavné Kámasútře: "Položte milenku na lůžko, zvedněte její nohy na svá ramena, uchopte ji kolem pasu, silně sajte a nechte svůj jazyk dráždit její přelétavý chrám lásky. Tento způsob se nazývá Bahuchušita (silné sání)."

Věnujte se něžnostem

Ještě než se skloníte k ženině klínu, věnujte se erotogenním zónám. Líbejte něžně ňadra, jemně jí okusujte bradavky, olizujte ušní lalůček. Zkrátka partnerku napínejte a rozpalujte. Pomalinku směřujte do nejintimnější zóny na ženském těle. Věnujte se vnitřní straně stehen a občas zavaďte o stydké pysky. Hlaďte ji, ženy mají rády něžné doteky.

Pro mě je děsně vzrušivé, když se muž na chvíli zastaví u bradavek a prsou a střihne si několik krouživých a sacích pohybů. A když jakoby omylem zavadí o má citlivá místa…

Neměňte pohyb

Když už máte pocit, že je čas přejít k hlavní části hry, začněte pracovat s prsty, kterými partnerku "tam dole" pěkně něžně drážděte. Narážejte jazykem na klitoris. Můžete ho i jemně líbat a cucat...

Je třeba napsat, že některé ženy nemusejí přímé dráždění ani vydržet, protože poštěváček je poměrně citlivý. Pokud žena říká, že tak se jí to líbí a příjemný je jí přesně tenhle pohyb, měli byste ho opakovat.

Sajte a drážděte klitoris

Drážděte spodní část klitorisu krouživým a kmitavým pohybem. Nebojte se ani lehkého sání (když uvidíte, že se jí to hodně líbí, klidně zkuste přitlačit). Poposuňte se dál, přesněji níž a jazýčkem zajeďte mezi pysky a do oblasti poševního vchodu.

Vzrušující je, když se jazykem vydáte až k tzv. hrázi, kde jsou opět velmi citlivá místa. Vracejte se k těm bodům, kde byla velká odezva.

Prozkoumejte prstíky vagínu

Prsty prozkoumejte, co je vevnitř. Jistě najdete citlivá místa. A možná narazíte i na tlačítko, kterému se říká G-bod. Tam to ženě dělá velmi dobře. Sami ucítíte, anebo vám to partnerka řekne, že brzy dosáhne vrcholu.

V této chvíli nepřestávejte, vaše pohyby by měly být rytmické. Až se bude blížit k vyvrcholení, zmáčkněte jí oblast hráze, orgasmus zesílíte.

Zůstaňte s ní i po vyvrcholení

Neopouštějte partnerku ani ve chvíli, kdy orgasmus odeznívá. Opět ji laskejte, líbejte a dávejte jí najevo, jak ji máte rádi a jste rádi, že právě s vámi prožívá nádherný orgasmus. Jistě vás pak na oplátku také ráda obšťastní svými ústy.

Na závěr použiji slova z jedné knihy: "Klidně můžeš mít nejmenší penis na světě, ale pokud děláš dobře tohle, budeš pro ni nejskvělejší ze všech milenců."