Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Květen 2012

Poloha ve spánku prozradí váš charakter

31. května 2012 v 17:56 | jask* |  Zajímavosti
Jste egoista, kariérista, či zcela vyrovnaný člověk? Lze to určit z toho, v jaké poloze spíte.

http://img.ahaonline.cz/img/18/article/704417_import-je-dobre-si-sveho-partnera-nejdriv-vizualizovat-a-vysnit-pak-nam-do-zivota-vejde-ten-pravy.jpg


Australští psychologové pojmenovali několik výrazných spánkových poloh, které poukazují na charakter spícího člověka. Podle odborníků během spánku vlastně podvědomě odhalujeme charakterové vlastnosti. Podívejte se, jak vypadá ve spánku váš nastávající. Vmžiku si přečtete jeho povahu!

Pozice plodu v děloze

Spící leží na boku, se schoulenýma rukama a nohama. Tato poloha o vás prozrazuje, že potřebujete někoho, kdo vás bude ochraňovat.


Spánek

Pozice ležícího střelce

Spáč leží na břiše s nataženýma rukama i nohama. Je to vyrovnaný, vstřícný a stálý člověk.


Královská pozice

Ležíte na zádech s rukama za hlavou. Věříte si a máte velmi vysoké sebevědomí.


Zdravý spánek na matraci


Pozice skoro plodu

Tato poloha je podobná poloze plodu v děloze, ale s méně pokrčenýma nohama. Spáváte-li tímto způsobem, znamená to, že jste vyrovnaní a rozumní.


Mistrovská pozice

Spící spočívá na břichu uprostřed postele. Tato poloha vypovídá, že spáč je zodpovědná a idealistická osoba. Zároveň je výborný milenec či milenka a v zaměstnání opravdový profesionál. Takoví lidé bývají vedoucími osobnostmi.


Kočka v klubíčku

Osoba, která se ve spánku stočí do klubíčka jako kočka, si není sama sebou příliš jista, potřebuje silnějšího partnera, který ji ochrání a podpoří.


Vyvážená poloha

Kdo leží na boku s rukou kolem polštáře či své milované polovičky, je zodpovědný a milující. Přesně ví, co chce od života, touží po rodině a bývá z něho výborný partner a v zaměstnání vynikající profesionál.


Spánek


Střed vesmíru

Spáč leží na boku s tváří co nejblíže k tváři partnera. Spí-li takto váš protějšek, mějte se na pozoru. Je to svůdce, který se neumí doopravdy zamilovat. Má rád pohodlí a zázemí, není příliš žárlivý a neusiluje o bůhvíjakou kariéru.

Nekompromisní diktátor

Spící osoba leží na zádech a přes celou velkou dvoumatracii. A to bez ohledu na to, zdali vedle ní spí ještě někdo jiný. Jedná se o trošku sobeckou polohu, která o vás prozrazuje, že jste osoba nekompromisní a diktátorská. Na druhou stranu jste rodinný typ, váš partner je pro vás ten jediný na celém světě.

Zažili jste už sex ve snu?

31. května 2012 v 17:51 | jask* |  Erotika a sex
Sex patří k životu a sexuální prožitky jsou součástí našeho snění.

http://img.blesk.cz/img/1/normal480/601981-img-hubnuti-dieta-potraviny-odbornici.jpg


Určitě jste sami byli mnohokrát překvapeni, co všechno se vám zdálo: padání z výšky, létání, někam jste jeli, někdo vás pronásledoval. A někdy také ve snu provádíme věci, za které se ráno červenáme…

Ve spánku se snadno dostávají ke slovu všechny potlačované instinkty. Přibližně v časech Freudových se snům definitivně utnula věštecká schopnost, ale zase se přišlo na spoustu jiných věcí, jimiž vám mohou být vaše noční výplody užitečné. Obecně se předpokládá, že ve snech se zpracovává materiál, u něhož jsme to nestihli udělat v průběhu dne.

Nesmíme se proto divit, že se ve snu milujeme se svou nadřízenou, popelářem, celebritou nebo třeba medvědem. Ve snu nesmíte nic brát doslovně. To byste okamžitě museli mít podezření, že jste psychopat "na druhou".

Berte to tak, že sex ve snu je další složkou vašeho sexuálního života.

Erotické fantazie mají svůj vývoj v čase. V dospívání si dívka představuje milování s vytouženým (neexistujícím) princem, nebo jak současná generace říká - "panem Dokonalým". S přibývajícími zkušenostmi (a zklamáními) nabývají sny reálnější podoby, rozumnější ženy si stanoví "nepodkročitelné" minimum.

Orgasmus ve spánku mohou zažít jak ženy, tak muži. Můžete mít pocit provinění, pokud při "činu" byl někdo jiný než váš partner. Můžete být na rozpacích - vaše tělo si dělá, co chce. Orgasmus ve snu můžete zažít, i když v reálu máte s jeho dosahováním problém. Stojí za to, popřemýšlet o tom, co vás ve snu tak vzrušilo a při bdělém sexu si na to vzpomenout - třeba to pomůže.

Horší varianta: sexsomnie

Sexsomnii, neboli sex ve spánku, zažívá mnoho psychicky jinak zcela zdravých lidí. Podle serveru LiveScience se totiž ve spánku snadno proubouzí veškeré potlačované instintky.
Vědci z Centra pro výzkum spánku v Minnesotě studovali poruchy chování ve spánku 219 lidí.

Kromě jiného zjistili, že lidé, ale hlavně muži, ve spánku často masturbují, osahávají ve svého partnera a často I dosahují orgasmu. Obvykle si ale ráno nic nepamatují. O svém chování se tak většinou dovědí od partnera nebo spolubydlícího. Pokud si to dotyčný nepřeje, může se "sexsomnik" dostat do konfliktu se zákonem. Lidé, kteří mají k sexu ve spánku sklon, trpí I "obyčejnou" náměsíčností.

DESATERO nejlepší manželky na světě

31. května 2012 v 17:32 | jask* |  Vztahy
Přejete si být dokonalou partnerkou? Nedopustíte, aby vás muž vašeho srdce opustil? Pak se budete muset chtě nechtě řídit těmito radami.

Láska


Být nejlepší manželkou na světě je těžký úkol a splní jej jen vskutku silná osobnost, trpělivá, klidná, usměvavá, submisivní, zkrátka anděl. Dokážete taková být? Pokud ano, o svého vyvoleného se nebojte. Neodejde, protože lepší partnerku by nenašel, i kdyby kráčel až na kraj světa.

1. Nemluvte, když přijde z práce

Protože když přijde z práce, má plnou hlavu běžných pracovních proher, obvyklých neúspěchů, ale i větších katastrof. Možná že slovně či dokonce fyzicky napadl nadřízeného. Nechte v něm myšlenky na pracovní zemětřesení nejprve doznít a oslovte ho až zhruba po čtyřiceti pěti minutách. Teprve pak vás bude možná vnímat.

2. Na nic se neptejte

A to dokonce ani v případě, když přijde domů až po třech dnech, uválený, potlučený, zakrvácený a částečně i ohořelý. Buďto to vysvětlí sám, anebo se mu o tom nechce mluvit. A kromě toho: kdo se moc ptá, moc se dozví. Některá fakta je opravdu lepší nevědět. Ponechte mu soukromí, má na to právo. Ostatně jste přece žena, nikoli hlídací pes.

3. Hlídejte, kdy bude důležitý fotbalový zápas

Dokonalá žena nejenže nic nenamítá proti ohlušujícímu řevu fotbalových tribun v obývacím pokoji, ale dokonce v televizním programu pečlivě a svědomitě sleduje, kdy se bude odehrávat další důležitý fotbalový zápas, aby o něj partner, pokud je třeba roztržitý, nepřišel.

4. Choďte se džbánkem pro pivo

Ano, bývaly takové idylické časy, kdy ženy se džbánkem vybíhaly do blízkých i vzdálenějších hospod, aby svému drahému donesly čerstvý točený pěnivý mok. Moderní doba zasvěcená emacipaci tento obrázek odsoudila do propadliště času, ale proč, proboha? Proč byste nemohla jednou nebo dvakrát denně zaběhnout drahouškovi za roh ke Slovanu pro deset kousků do džbánku? Projdete se, spálíte kalorie, a partner nabude dojmu, že takovou manželku nemá nikdo na světě, nebo přinejmenším na okrese.

Krásná žena

5. Nežárlete

Žárlivost je směšná vlastnost, silné osobnosti nedůstojná. Neunavujte partnera něčím tak ubohým a hloupým, jako je žárlivost. A to i v případě, kdy naleznete cosi, co považujete za neklamnou stopu. Údajné plavé vlasy v koupelně mohou patřit kokršpanělovi, který se náhodou přišel podívat do vašeho bytu, eroticky laděnou esemesku mohl manželovi z legrace poslat kamarád... Všechno se vždy nakonec vysvětlí.

6. Nešmejděte

Pro muže obzvláště ohavnou záležitost představuje takzvané "šmejdění", které spočívá v tom, že žena pobíhá po domácnosti a hledá nedostatky způsobené chlapem: po zemi se válející ponožky, vousy a vlasy v umývadle, zrcadla s otisky prstů, plná chodba pivních lahví či na součástky rozebraný motor čehokoli na stole v obývacím pokoji. Rozumná žena nešmejdí!

7. Nekritizujte jeho jídelníček

Je velice otravné, když se chystáte do něčeho s chutí zakousnout a druhý nad vámi varovně vztyčuje prst a tvrdí, že tato potravina je krajně nevhodná. Jen si to představte. Proto až se usadí nad mísu jitrnic a jelit, neříkejte, že dostane infarkt, ale zasněně pozorujte, jak mu chutná. Nezapomínejte vařit teplé večeře. Nakrmený bývá snesitelnější.

8. Vykřikujte nad ním obdivem

Samozřejmě že nevypadá jako Tom Cruise, nosí domů výplatu dosti problematické výše, má břicho, pleš, hovoří vulgárně, obklopil se bezcharakterními kamarády a půlku večerů v týdnu je jako doga, ale když ho nebudete dostatečně obdivovat... bude ještě hůř!

9. Neříkejte: Posloucháš mě vůbec?

Když mu musíte sdělit velice nutnou instrukci, například v kolik hodin začíná třídní schůzka či že je nutné, aby dítě ze školky vyzvedl výjimečně on, nikdy větu nedoplňujte oním: Posloucháš mě vůbec? Jedná se o zvlášť nenáviděný dovětek a veskrze zbytečný. Neposlouchá vás!

10. Nedávejte mu žádné úkoly

Protože úkoly dává paní učitelka dětem, zatímco úkolovat dospělého muže je nedůstojné. Proč by měl vařit, prát, uklízet nebo nedejbože žehlit, cožpak to dělaly generace chlapů před ním? Nezotročujte ho. Pokud je dobromyslný, pomůže vám v některých oblastech dobrovolně. Například se svlékáním před spaním. Případně bez větších námitek zkonzumuje, co jste uvařila. A co se týká zahrady, tam by mohl například - ležet!

Příšerná stehna celebrit! Budí hrůzu

31. května 2012 v 17:22 | jask* |  Celebrity
Celebrity nemají zdaleka tak bezchybná stehna, jak bychom si možná představovali.

Příšerná stehna celebrit! Budí hrůzu - 20


Tentokrát jsme si posvítili na stehna celebrit a neubránili jsme se občasným výkřikům hrůzy. Jen málokdo by věřil tomu, že některá stehna raději nezůstávají schovaná pod kalhotami či co nejdelšími sukněmi a že se jimi jejich nesoudné majitelky ještě "chlubí".

Příšerná stehna celebrit! Budí hrůzu - 1
1 / 19

Příležitostná herečka a modelka Phoebe Price (42) odvážně ukázala stehna, když se bezstarostně svlékla do plavek. Otázkou zůstává, proč to udělala. Zrzka je prostě tak trochu extravagantní, její styl oblékání postrádá jakoukoli eleganci, ale zdá se, že by se raději neměla ani svlékat. Na stehna plná celulitidy není právě pěkný pohled.

Phoebe Priceová

Jak si okořenit sexuální život ?

27. května 2012 v 20:08 | jask* |  Erotika a sex
Abyste měli kvalitní sexuální život, je k tomu třeba dost času, hodně představivosti a spousta experimentování. Objevte radost z milovaní díky několika jednoduchým, ale účinným trikům.


Foto 30_1124101856.jpg - Zamilované obrázky

1. Masáž


Smyslný dotek je jednou z nejvíce uvolňujících a nejvíce sexy věcí, které můžete pro svého partnera udělat. Naše těla jsou v určitých oblastech napjatá, což zabraňuje toku energie. Příjemná a smyslná masáž může uvolnit tělo vaší partnerky a umožní jí dosáhnout velmi intenzivních orgasmů. Pokud toužíte po lepším sexu, který vytrvá déle, měli byste se naučit dávat dobré masáže.

2. Hra nohou


Věděli jste, že olizování a cumlání prstů u nohou je tím nejvíce vzrušujícím druhem předehry? Takže v budoucnosti nezanedbávejte při předehře partnerčiny nohy. Díky olizování pokožky mezi prsty a jemnému a pomalému líbání jejích nohou dosáhnete těch nejlepších výsledků.

3. Řekněte svému partnerovi, o čem sníte


Nenechávejte si své představy o tom, co byste chtěli dělat se svým partnerem v posteli, jen pro sebe. Řekněte mu nebo jí, co si představujete, o čem sníte. Hovořte o tom, co oba opravdu chcete dělat a dosáhněte díky tomu lepšího sexu. Pokud jste oba dva poněkud stydliví, dejte si sklenku vína nebo jakéhokoliv jiného alkoholického nápoje, abyste se trochu více uvolnili, a mohli pak začít hrát "nezbedné" hry.

4. Změňte polohy


Tuto radu už jste pravděpodobně slyšeli mnohokrát, ale stejně vám to ještě jednou připomeneme. Když se milujete, zkuste častěji změnit polohy, nechte volný průběh své představivosti a milujte se vášnivě. Díky tomu se vám podaří najít polohu, která vám oběma bude nejlépe vyhovovat, a která vám poskytne velké potěšení.

5. Vyzkoušejte naplácání


Pokud se naučíte, jak ve správný okamžik, přidat do vašeho sexuálního života naplácání, váš partner bude příjemně povzbuzen a jeho či její libido se zvýší.

6. Nezbedné hry


Doporučujeme jakékoliv karetní hry, jako je na příklad svlékací poker. Až budete oba nazí, můžete začít s tou opravdu zábavnou částí. Vymyslete si svá vlastní pravidla. Na příklad, prohra znamená, že vítěz si může zvolit, co mu poražený udělá. Díky tomu dojde k nárůstu svádění a zvýší se i touha, což povede k vášnivému "divokému" sexu.

7. Ožužlávání


Ožužlávání uší a jiných častí partnerova těla, se správnou dávkou něžnosti, může být velmi vzrušující, ale dejte si pozor, abyste partnerovi neublížili. Nejvíce erotogenní zónou jsou ušní lalůčky. Začněte tím, že budete partnerův ušní lalůček něžně okusovat zuby a pak pomalu přesuňte svůj jazyk až na vrcholek partnerova ucha.

8. Šeptejte mu nebo jí do ucha špinavosti


Nažhavte svého partnera tím, že mu nebo jí budete do uší šeptat "špinavosti". Pokládejte jim škádlivé otázky, podělte se s nimi o divoké myšlenky, které vás napadají, když vidíte jejich nahé tělo. Těmito řečmi podnítíte vášeň, kterou k vám partner cítí.

9. Sex na nových místech


Zkuste se milovat na nových místech, aby byl váš sex více vzrušující. Můžete se jet někam projet a zastavit na neobvyklém místě. Můžete vyzkoušet i veřejné místo, ale to by nemělo být příliš veřejné. Díky adrenalinu pak bude milování ještě více vzrušující. Můžete se také jen přesunout z postele na jiné místo ve vaší domácnosti.

10. Nespěchejte

Pokud toužíte po opravdu vášnivém a intenzivním zážitku, najděte si dostatek času, nikam nespěchejte. Milujte se jemně a pomalu, prozkoumávejte svá těla, užívejte si dlouhé, vášnivé polibky a jemné a smyslné doteky. Teprve tehdy se můžete začít milovat. Věřte nám, bude to stát za to.


Bouračky, jaké jste ještě neviděli

24. května 2012 v 12:17 | jask* |  Zajímavosti
Vynález automobilu změnil celou lidskou civilizaci, zkrátil vzdálenosti, "zrychlil" čas a stal se symbolem společenské důležitosti. Ale postupem času se také proměnil v nástroj snižování počtu populace. Miliony lidí každý rok v něm skončí svůj život.

bouračka - 24

Ovšem nabourat se v autě neznamená nutně odejít z tohoto světa. Automobily jsou stále bezpečnější, sofistikovanější a inteligentnější, dokonce v některých směrech víc, než jejich řidiči. Ale bourají stále, protože je pořád ještě řídí lidé. Ve fotogaleriích se můžete podívat na bizarní, neobvyklé a z části i úsměvné konce automobilových havárií. U většiny z nich to skončilo jen pomačkanými plechy, maximálně nějakým tím škrábnutím.

bouračka - 5

Až budete opět usedat do svého plechového miláčka, vzpomeňte si na tyhle záběry, abyste si dávali pozor a příště nebylo vaše auto, třeba visící na stromě, mezi oněmi na fotkách. Nejde jen o to dávat si pozor na sebe, ale i na ty kolem vás, a také na všechny nástrahy, které přichystají silničáři, příroda, počasí, ale i policie.

bouračka - 7

Když ryby útočí

24. května 2012 v 11:52 | jask*
I ryby mohou člověku ublížit, to je většině lidí jasné. Když vstoupíme do vody, dostáváme se do jejich království. Jenže jsou i takové, které to zkouší na člověka i nad vodou.

Už se vám někdy stalo, že by vám ryby ocasem vyťala políček, i když nejste potopení ve vodě? A co takhle ránu do žeber, zad či břicha, dostaly jste o nějaké rybičky? Říkáte si, co je to za blbost? Není to žádná blbost, může se vám to stát, když se vydáte do míst, kde si ryby rády vyskočí do vzduchu a člověku rázně vysvětlí, že tam není vítán, což je oblíbená kratochvíle tolstolobika. A dělají to většinou hromadně a ve velkém.

Na některých místech se to děje vždy, a tak toho využívají náruživci milující lov ryb v letu pomocí luků. Jít na ryby s lukem místo udice v našich zeměpisných šířkách zní dosti ujetě, ale jsou místa na světě, kde to tak je. Ostatně tento druh rybolovu nás u domorodců nepřekvapí, tak proč si nevyrazit se supermoderním kladkovým lukem na ryby, že? Jen pozor, aby vás nějaká ta naštvaná rybka nesrazila z loďky do vody, to by byla potupa.

Neuvěřitelné erotické rekordy

24. května 2012 v 11:24 | jask* |  Erotika a sex
Chcete vědět, kolik mužů zvládne jedna pornoherečka za den, nebo kolik kilo dokáže statný muž uzvednout na svém penisu? Tak čtěte dál ... Následující rekordy překousnou jen pořádní chlapáci.


Nejstarší prostitutka

V čínském městě Tai Pei měli prostitutku, které bylo 82 let. Tento údaj je sice naposledy aktualizován v roce 2009, nepřijde nám však pravděpodobné, že by se našel někdo starší. Navíc tohle není žádný výmysl, bohužel. Prostitutku s přezdívkou "Babča" totiž zadrželi policisté kvůli vystavování na veřejnosti. Tomu ale říkám rychlost, ta ženská měla být už takové tři desítky let za mřížemi.


Další neuvěřitelné erotické rekordy


Největší orgie

Vlaky by se zastavily, chleba by se přestal péct a Země by se přestala otáčet kolem své osy, kdyby v největším grupáči světa neměli prsty japonci! Můžu vás ujistit, nic takového se nestane. Přes 250 japonských párů se v jednu chvíli v jedné místnosti najednou pářilo. Všichni zúčastnění museli projít všemi možnými zdravotními testy a souložili podle jasně dané choreografie. Ve finále se pak rozjelo sexuální peklo, kdy 250 Japonek hekalo jak o závod a všichni pornoznalci ví, jak to holky ze země vycházejícího slunce umí.

Další neuvěřitelné erotické rekordy


Nejvýkonnější pornoherečka

646, 759 a 919 - čísla, která znamenají počet sexuálních partnerů pornoherečky. Počty, o kterých si většina mužů a žen může nechat jen zdát. Lisa Sparxxx však ne. Jsou to totiž čísla, kolik mužů se na ní vystřídalo během jednoho dne. Od roku 2002 do roku 2004 totiž překonávala své vlastní rekordy a ten poslední, 919, dosud nikdo nepřekonal. Jen si to představte. Kdyby souložila celých 24 hodin, na každého muže zbydou pouhé 4 minuty. Ta musí mít nohy do O jak Pelé.

Další neuvěřitelné erotické rekordy


Nejsilnější vagína

Taťána Kuzhevniková už od svých patnácti posilovala svalstvo ve své vagíně a když začala štípat mužům penisy, jako kdyby tam měla kombinačky, řekla si, že se toho musí využít. Při zápisu do Guinessovy knihy rekordů chytila do svého přirození 14 kilové závaží. "Po porodu jsem měla mé intimní svalstvo neuvěřitelně slabé a tak jsem si přečetla knihu Dao a začala posilovat." Inu děti musí být na umění své maminky pyšné.Nejsilnější penis

113 kg - přesně tolik váží v Clevelandu nejméně oblíbená osoba James LeBron. Na druhé straně zeměkoule, v Hong Kongu, pak žije muž jménem Mo Ka Wang. Ptáte se, kam tím mířím? Právě pan Wang má nejsilnější penis, protože dokáže například Jamese LeBrona uzvednout půl metru nad zem díky svému penisu. Osobně si nedovedu představit, jak zvedám 113 kilovou činku rukama, natož penisem. Mo Ka Wang se však při svém výkonu z roku 1995 opíral o staré taoistické cvičení, které vzniklo pár tisíc let před naším letopočtem a dokáže z vaše sexuální dovednosti pozvednout na jinou úroveň. Hold máme se co učit.


Další neuvěřitelné erotické rekordy

Jak najít bod G v deseti krocích

22. května 2012 v 15:07 | kafe.cz |  Erotika a sex
Existuje nebo neexistuje mýty opředený bod ženské slasti? Jistě, že existuje, čtěte, abyste ho taky našly. Tak směle do toho.


milenec, partner, sex, vibrátor, milování, masturb

Historie G bodu

G bod neboli Gräfenbergův bod je zformované množství velmi citlivé nervové tkáně. Nachází se na přední stěně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou. Jeho velikost je u každé ženy rozdílná, a proto mají některé z nás problém jej najít.
 • Nejspíše o něm věděli již indiáni.
 • Poprvé se o něm zmínil německý gynekolog Dr. Ernst Gräfenberg v roce 1950, kdy v časopise International Journal of Sexology popisoval citlivou nervovou pleteň ve vagíně.
 • V roce 1978 byl proveden další výzkum, který existenci bodu G víceméně potvrdil.
 • Poprvé byl pojem "G bod" použit v roce 1982 v knize The G-Spot and Other Discoveries about Human Sexuality.

Krok 1

Věřte, že ho máte!
A nestyďte se ho pokusit najít. Buď samy, nebo rovnou s partnerem. Bod G má každá žena, jen to chce trochu praxe a několik nepovedených pokusů k tomu, abyste zažily to, čemu se říká "opravdová slast".

Krok 2

Jen s láskou!
Snadněji se vám bude bod G hledat v dlouhotrvajícím svazku nebo s partnerem, se kterým se můžete naprosto uvolnit. Jen s ničím nezatíženou a vzrušenou myslí budete mít naději na úspěch.

Krok 3

Bez předehry ani ránu!
Ženy na rozdíl od mužů nejsou během pár chvilek sexuálních hrátek "v pozoru", ale potřebují delší stimulaci. A to obzvlášť platí při hledání bodu G. Žena se potřebuje naladit, takže se s radostí pusťte do zahřívacího kola.

Pánové začněte masáží a použijte vonný a vzrušující olejíček. To ženu nejen uvolní, ale také vytvoří intimní náladu. Po několika minutách přidejte polibky, dráždění bradavek nebo cokoli, co má žena ráda. Až poté začněte stimulovat klitoris a hledat bod slasti.

Krok 4

Správná poloha = půl úspěchu!
Bod G se rozhodně nedá hledat ve spěchu nebo v nepohodlí. Takže rovnou můžete zapomenout na spěšné pokusy v zaparkovaném autě. Příjemná poloha je důležitá nejen pro ženy, ale také pro partnera. Nejlepší je, když žena leží na zádech s pokrčenými koleny a mírně roztaženýma nohama. Muž tak může klečet mezi ženinými koleny nebo ležet na boku vedle ní.

Požitek vám mohou zpříjemnit také polštáře vložené pod zadeček. Nadzvednou pánev a váš bod G bude rázem přístupnější.

Krok 5

Titěrná práce prstů!
Nejlepším nástrojem jsou prsty. Jsou jemné, citlivé a hřejivé. Muž natočí ruku dlaní vzhůru a jedním nebo dvěma prsty vklouzne do vagíny. G bod je cca 4 centimetry hluboko. Pak jen stačí dotknout se stěny vagíny a začít s pohybem zvaným "pojď ke mně". Stimulací začne G bod růst a už nic nebude bránit jeho přímé stimulaci.

Krok 6

Komunikujte spolu!
Uvolněte se a snažte se přečíst svoje pocity, které poté sdělte svému partnerovi. Komunikace je důležitá, protože nekomfort nebo nelibost, kterou nesdělíte, může vést k neúspěchu.

Mnoho žen cítí ze začátku stimulace potřebu na močení. Ale nelekněte se! Je to znak toho, že jste na správném místě.

Krok 7

Přidávejte plyn
A nebo můžete také přibrzdit. Každé ženě vyhovuje jiná frekvence stimulace. Rozhodně můžete zrychlovat a zpomalovat přesně podle chuti a sexuální fantazie.

Krok 8

Nezapomínejte na tlak!
Jakmile bod G vystoupí ze svého úkrytu, můžete měnit intenzitu tlačení. Můžete jej jen tak škádlit nebo k rychlejšímu vyvrcholení více zatlačit.

Krok 9

Nechte působit i vlastní fantazii!
Neřiďte se jen slepě radami, ale pozorujte samy sebe, jak reagujete na určité pohyby. Některé ženě se líbí také stimulace klitorisu společně s bodem G, jiná žena bude preferovat hlazení poprsí a další bude vzrušovat, pokud se bude muž druhou rukou sám sexuálně uspokojovat. A také si zapamatujte, že první neúspěch nic neznamená a klidně se do hledání pusťte znovu.

Krok 10

Čeká vás několikanásobný orgasmus!
Jakmile jednou zažijete orgasmus způsobený stimulací G bodu, už nebudete chtít jinak. Podlehněte vlastním pocitům a nechte se unášet. Zažít můžete také několik orgasmů za sebou, protože jedním rozhodně nemusíte skončit. Další stimulací bodu G můžete dosáhnout nepřetržitého přívalu slasti. A možná se dočkáte i tzv. ženské ejakulace.

V dnešní době je také možné ambulantně navštívit plastickou chirurgii a nechat si vlastní G bod vylepšit.Jak svést a udržet si muže podle horoskopu

22. května 2012 v 14:17 | jask* |  Láska
Zaujmout a zároveň získat! To chce každá z nás, zejména jde-li o muže našich snů. Astrologie nejen poradí, jak ho svést, ale nabízí i staletími prověřený způsob, jak si ho udržet, dokud vás smrt nerozdělí. Z astrologické literatury jsem pro vás vybrala TOP rady o tom, co který muž upřednostňuje a čím ho potěšíte v posteli. Čtěte, vyzkoušejte a uvidíte!

horoskop svádění


* BERAN: nestandardní milenec

V mládí si sice přečetl patřičnou literaturu, a tak ví, co se od něj čeká, ale nic na světě ho nepřinutí, aby se psaným slovem řídil. Sex s Beranem bude v každém případě boj! Beran navíc patří k mužským šovinistům, kteří si myslí, že když žena říká NE, myslí ANO - a navíc se domnívá, že taková, která by mu odolala, se ještě nenarodila.

JAK HO SVÉST?

Nikdy nesmí mít pocit, že vás prokoukl. Hrajte si s ním jako kočka s myší, předstírejte, že vám na něm nezáleží. Když je váš vztah dál, snažte se být věcná, rozhodná a energická stejně jako on.

JAKÝ JE MILENEC?

Upřednostňuje činy! Něžný sice bude, ale nijak netají, že je bere jen jako předstupeň čistého sexu. Rád se miluje v kabince v obchodním domě, ve výtahu a všude tam, kde hrozí nebezpečí, že vás přistihnou. Rád experimentuje, ale trpělivostí nevyniká. Na to, že by se někdy mohl vzdát své touhy dominovat, zapomeňte.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Miluje něžné škrabkání po hlavě, neopovrhne ani laskáním uší a dlouhými polibky. Když mu budete něžně sjíždět nehtem po lícní kosti, bude váš!

* BÝK: milenec k pohledání

Většinou touží po ženě oblejších tvarů, krásných očí a bezvadné pleti. Pokud ho chcete dostat, musíte být elegantní nejen v oblečení. Máte-li smysl pro umění, a navíc umíte vařit, neodolá. Jeho srdce zaplane ve chvíli, kdy ho pozvete na vlastnoručně uvařenou večeři. Když nenápadně nadhodíte, že je váš kulinární repertoár daleko širší, je jisté, že se při večeři pozve rovnou na snídani.

JAK HO SVÉST?

Abyste Býka přilákala, musí mít pocit, že vy jste slabá a on silný. Počítejte s poměrně dlouhým začátkem, kdy se budete jenom oťukávat, kdy vám Býk bude nosit kytice a rozloučí se u domovních dveří.

JAKÝ JE MILENEC?

Když se už rozhodne, že je čas, aby váš vztah pokročil, připravte se na zážitek, který by udělal čest i hollywoodskému scénáristovi. Budou květiny, svíce i šampaňské. Bude pomalé seznamování a vychutnávání všech kroků lásky. V jeho náručí se ujistíte, že jste jeho královna, a on se s chutí promění ve vašeho otroka.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Potřebuje ženu, která se ho dotýká na krku a ramenou. Pokud ho chcete rozvášnit, namasírujte mu krk voňavým olejem. Když budete na sobě mít jen krajkové prádlo, nebude mít večer chybu!

* BLÍŽENCI: lepší trapas než nuda

Potřebuje partnerku, která je bláznivá jako on, je ochotná vyzkoušet cokoliv. Pokud se umíte obléct tak, aby se za vámi každý otočil, máte jeho pozornost zaručenou. Abyste ho měla jistého, musí vědět, že fungujete na stejné vlně, že se domluvíte i beze slov a že nepřikládáte význam věrnosti. Sám ji dodržet neumí, ale naštěstí má rozum a nežádá ji ani po vás.

JAK HO SVÉST?

Za všech okolností musíte vyčnívat z davu (míněno obrazně, nikoliv fyzicky!). Měla byste být mistryně v erotickém umění, prakticky i teoreticky. Když mu při milování začnete šeptat do ucha Ovidiovo Umění milovat v originále, je to to pravé!

JAKÝ JE MILENEC?

Když si něco přečte, hned si to chce vyzkoušet. Se stejným nadšením vám bude navrhovat i vyzkoušení toho, co viděl na videu nebo ve vědecké publikaci, která se zabývá sexuálním životem ve staré Číně. Když pochopí, že na rozdíl od něj potřebujete víc času, bude skvělý!

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Hlazení, polibky, masáže a něžné doteky na rukách a dlaních ho spolehlivě dovedou k šílenství. Zkuste mu třeba nehtem psát na dlani písmena, erotické návrhy nebo milostné vzkazy!

* RAK: miluje milování

Zpočátku se vám může zdát, že je chladný a že ho vaše city nezajímají. Omyl! Rak patří k nejvášnivějším znamením zodiaku - ale na rozdíl od Štíra to nevypráví každému, kdo je ochoten poslouchat. Nejdříve si musí být jistý, že se mu nevysmějete. Když se vám potom otevře, budete patřit k hodně šťastným ženám, kterým ty ostatní mohou jenom závidět.

JAK HO SVÉST?

Nepočítejte s tím, že udělá první krok, nečekejte, že navrhne něco nového. Až se budete znát víc, udělá mu dobře, když ho seznámíte s rodinou. Patří k trochu starosvětským mužům, kteří takové seznámení berou jako důkaz vašich vážných úmyslů.

JAKÝ JE MILENEC?

Miluje se rád, dlouho a něžně, ale to mu nebrání, aby občas nečekaně nepřitvrdil a nedokázal, že umí být i dominantní. Pokud si chcete takový zážitek dopřát co nejčastěji, musíte ho ujišťovat o tom, že je opravdu skvělý a že vám ukazuje něco, co jste v éře "před Rakem" s nikým jiným nepoznala.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Má rád, když mu po milování spočíváte hlavou na prsou a posloucháte, jak mu bije srdce. Naprosto mu nevadí pozice, kdy je žena nahoře, protože má pocit, že se ho zmocnila divoká Amazonka, která ho umiluje k smrti.

* LEV: za všech okolností král

Pokud ho opravdu chcete, musíte v jeho životě hrát roli harému a být každý den trochu jiná. Je potřeba, abyste přitahovala mužské pohledy, ale tvářila se, že je vlastně vůbec nevnímáte. Lev potřebuje sebejistou partnerku, která mu však dává každým gestem najevo, že je na světě jen a jen pro něj. Pokud dokážete takové protiklady skloubit a ještě přitom vypadat přitažlivě, jste pro Lva vysněnou partnerkou, kterou nikdy neopustí.

JAK HO SVÉST?

Poslouchejte, co říká, a po každé druhé větě, kterou pronese, vyjádřete obdiv a nadšení. Když se s ním neshodujete, nechte si to pro sebe! Nezaškodí, když občas v hovoru s kamarádkou pochválíte jeho milostné umění (samozřejmě tak, aby to slyšel).

JAKÝ JE MILENEC?

Je to přirozený talent, který se brzy propracuje do první ligy! Je nápaditý, fantazie má na rozdávání. Když se předvede, je potřeba, abyste ho chválila, obdivovala a tvářila se neobyčejně unaveně.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Jako správná velká kočka miluje veškerou něhu. Nebojí se ale ani škrábanců, které na něm zanechají vaše nehty. Bude je naopak hrdě nosit a občas se jimi i nenápadně pochlubí!

* PANNA: do romantika má daleko

Na obvyklé "sváděcí" triky nedá, když se nenápadně zavlníte, tváří se, že to vůbec nevnímá. Ve skutečnosti registruje všechno, ale nedá to na sobě znát! Je potřeba, abyste byla krásná a štíhlá (Panna patří k mužům, kteří mají dojem, že štíhlost je otázkou vůle), ale hlavně chytrá a inteligentní.

JAK HO SVÉST?

Než vám vyzná lásku (a bude to způsobem, který má do romantiky daleko), počítejte s dlouhými rozhovory. Bude z vás lámat názor na všechno možné a sám se přitom nenápadně pochlubí svými znalostmi. Počítejte s dlouhým obdobím, kdy vám nebude moc jasné, jak to mezi vámi vlastně vypadá.

JAKÝ JE MILENEC?

Pokud ho chcete získat, tvařte se, že vám na něm nezáleží. Když se rozhodnete, že byste se měli posunout dál, udělejte to tak, aby u vás přespat prostě musel. Když k němu vklouznete pod deku, překvapí vás něhou, ale i dokonalou znalostí ženského těla a jeho potřeb.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Miluje něžné masírování břicha a vůbec mu nevadí, když se vaše ruka či ústa přesunou i trochu níže. Překvapí vás svým nadšením pro sex v koupelně. Po vás sice potopa, ale vám je to úplně jedno…

* VÁHY: mistr milostné předehry

Jeho pozornost získáte jemností a půvabem až starosvětským. Pokud jste inteligentní, raději to před ním skryjte. Pánovi ve Vahách stačí, když budete vypadat půvabně. Chová se jemně a jako pravý gentleman - bohužel naprosto stejně ke všem ženám, které mu projdou životem...

JAK HO SVÉST?

Musíte být jemná, bezradná, mít ráda zvířata, zajímat se o umění a svého vyvoleného zbožňovat. Když při pohledu na něj nabere vaše tvář poněkud tupý výraz, nevadí, Váha to považuje za důkaz lásky, a navíc s potěšením zjišťuje, že nehrozí, že byste ho inteligencí překonala.

JAKÝ JE MILENEC?

Je to mistr milostných předeher, do kterých dá kromě těla i srdce. V každé chvíli milování myslí na partnerku a ze všech sil se snaží, aby byla spokojená především ona. Když jeho kvality pochválíte, udělá naprosto všechno pro vaše uspokojení i příště.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Miluje laskání zad a hýždí. Zkuste mu masírovat svaly, které se táhnou kolem páteře, nebo mu rozmasírujte zadek. V každém případě však počítejte s tím, že nebude trvat dlouho a masáž se velice sympaticky zvrhne.

* ŠTÍR: vášeň a smyslnost

Jde o nejvášnivějšího muže celého zodiaku. O Štírech a jejich legendární chuti na sex kolují legendy! Je neobyčejně smyslný, ale všeho moc škodí. I ten nejlepší sex se ale může přejíst! A vy začnete hledat výmluvy, které by ho neurazily a vám dopřály pár hodin spánku. Štír miluje sexy ženy, z nichž vzrušení přímo kape, ale k životu si vybírá spíše nenápadnou šedou myšku.

JAK HO SVÉST?

Vaši bývalí milenci musí být tabu. Pokud se do vás Štír zamiluje, udělá pro vás všechno. Když napadne vašeho bratra, kterého nezná, protože bude mít pocit, že se až moc vášnivě loučíte, můžete sice usoudit, že bude lepší, když vycouváte, ale to už budou věci v běhu a vy se Štíra nezbavíte.

JAKÝ JE MILENEC?

Zkušenosti sice můžete mít, ale když potkáte Štíra, pochopíte, že jsou vám k ničemu. Dostanete od něj lásku v míře, kterou jste si až dosud nedovedla představit. Lásce a sexu věnuje každou volnou chvíli a od vás chce, abyste s ním držela s nadšením krok.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Má rád kousání, divoké škrábání a poměrně výrazné hlasové projevy. Naštěstí umí vydělat tolik, abyste si mohli pořídit dům na samotě, kde svými výkřiky nikoho děsit nebudete.

* STŘELEC: věrnost nečekejte

Získáte ho velice rychle. Když si ho budete chtít udržet, zjistíte, že je to neobyčejně náročné - ovšem vynaložená námaha kvalitě výsledku neodpovídá. Věrný vám nebude, ale pokud budete optimistická, dobře naložená a veselá, bude se k vám rád vracet. Můžete se uklidňovat, že milenky se střídají, ale vy zůstáváte bodem, kolem nějž se jeho život točí.

JAK HO SVÉST?

Potřebujete vypadat k světu, být sexy, umět několik cizích jazyků, a navíc se s chutí věnovat sportu a cestování. Střelec potřebuje, abyste měli společné zájmy, a tím pádem si o čem povídat. Hlavně mu dejte najevo, že sex chcete stejně intenzivně jako on, protože i pro vás je to důležitá součást života.

JAKÝ JE MILENEC?

V sexu spěchá. Sotva začne, rychle až překotně směřuje do finále. Je na vás, abyste mu řekla, že si erotický život představujete jinak - a pokud možno mu hned předvedla jak. Jako člověk, který se rád učí všemu novému, z vás s chutí udělá svou učitelku a sám bude poslušným, a navíc pilným studentem.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Miluje sex ve všech podobách. Nevyhýbá se orálnímu ani análnímu, ale když řeknete, že se vám to nezamlouvá, s chutí se spokojí s tím, co mu dovolíte.

* KOZOROH: flirt ho nezajímá

Nesvedete ho sexy zjevem, nepřilákáte inteligencí a o tom, že byste ho zatáhla do postele, si nechte zdát. Má rád elegantní dámy s vlastním příjmem (to mu dává naději, že za jejich oblečení nebude muset platit). Flirty ho nezajímají, a odhodlá-li se k lásce, bude to navždy. Kozoroh dává přednost kvalitě před kvantitou. Pokud svůj ideál najde hned napoprvé, zůstane s ním až do smrti.

JAK HO SVÉST?

Miluje ženy s životními (nikoliv nutně sexuálními) zkušenostmi. To, že svou milovanou uspokojí, je pro něj záležitost cti! V partnerství však kromě sexu hraje velkou roli i přátelství, které vás drží pohromadě lépe než cokoli jiného

JAKÝ JE MILENEC?

Na první pohled vypadá chladně, ale když přijde na věc, mile překvapí. Každým činem dokazuje, že se jako milenec všem svým předchůdcům ve vašem životě nejen vyrovná, ale že je i předčí. Miluje romantiku při svíčkách, nevzdává se ani erotických her - k jeho nejoblíbenějším patří ta na pána a otrokyni.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Miluje laskání zad, kolen, stehen zezadu a všestrannou péči o svou pleť. Pokud ho budete hladit místo rukou ňadry, získáte jeho nehynoucí vděk a přízeň!

* VODNÁŘ: vztah k sexu neznámý

Hravě získá každou ženu, na kterou upře svůj zdánlivě lhostejný pohled. Chcete-li ale získat vy jeho, připravte se na dlouhý, vpravdě pekelný boj. Pro Vodnáře není podstatné, jak vypadáte, ale musíte mít v sobě "něco", co k vám přitáhne pozornost okolí. Musíte mít zajímavého koníčka a nějaké netuctové povolání. Když ještě dokážete předstírat, že vás Vodnář vlastně ani moc nezajímá, máte ho jistého.

JAK HO SVÉST?

Vodnář sice mluví o tom, jak každému dopřeje svobodu, ale když by ji měl dát vám, příliš ochoty neprojeví. Pokud si ho chcete udržet, nechte ho poletovat v oblacích. Občas projevte zájem o to, co dělá, pochvalte jeho pracovní výsledky a hlavně se jím chlubte před svou rodinou.

JAKÝ JE MILENEC?

Nepravidelně střídá noci, kdy vás nenechá vydechnout, s těmi, kdy nahlas přemýšlí, co ostatní na tom sexu vlastně mají, protože on ho k životu nepotřebuje. V takové chvíli nic neříkejte. Ostřejší erotické praktiky raději nezkoušejte, protože je nesnáší.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Miluje všechno, co mu děláte, ale pod rukama vám roztaje, když mu masírujete lýtka. Naučte se pár masérských hmatů - a máte vystaráno!

* RYBY: slyší na lichotky

Před prvním krokem je nesmělý (občas se před ním dokonce musí posilnit alkoholem), ale pak už mu to jde naprosto skvěle. Když mu dáte najevo, že se odmítnutí bát nemusí, připravte se na nefalšovaný uragán vášní. Sní o slabé ženě, které vnucuje svou vůli a v životě jí pomáhá. Pokud taková nejste, tak pro klid v rodině slabost alespoň předstírejte.

JAK HO SVÉST?

Zasypte ho uznáním, nešetřete lichotkami. Nepospíchejte, abyste ho nevyděsila, ale zase se moc nezdráhejte, aby nezískal dojem, že o něj nestojíte. Na první společnou noc si vyjeďte někam, kde to máte oba rádi a kam se budete moci vracet, abyste oslavili výročí.

JAKÝ JE MILENEC?

K milování potřebuje svíčky, vůně a ostatní romantické rekvizity. Je nepředvídatelný a chce, abyste se k němu chovala stejně. Nahlas sice říká, že hledá partnerku bez zábran, ale pokud vám nějaká ta zábrana zbude, je jenom rád.

JEHO EROTOGENNÍ ZÓNY

Potřebuje a vyžaduje masáže chodidel, ale nepohrdne ani společnou koupelí. Pokud mu chcete dopřát něco extra, nejdříve ho pomalujte čokoládou a pak ho pěkně dočista olízejte…


Bojíte se počítačů? Pozor na cyberfobii

21. května 2012 v 9:33 | kafe.cz |  Zajímavosti
Fobií existuje neuvěřitelné množství. Jsou dokonce mnohdy tak ojedinělé, že ani nemají své jméno, těch pojmenovaných je přes tři stovky. Patří mezi ně například strach z prádla (ablutofobie) či strach z ženských genitálií (eurotofobie).


Slovo fobie znamená strach či úzkost a je v řeči odborníků opakem slova filie - které naopak značí přehnanou lásku. Pozoruhodné je, že fobii člověk může mít prakticky na cokoli, jen těch pojmenovaných je přes tři stovky a patří mezi ně nejen věci očekávatelné, jako je třeba neofobie - strach z něčeho nového, ale i takové kuriozity, jako strach z jídelny (diepnofobie), strach z šatů (vestifobie) či strach z piva (zytofobie). Existuje dokonce i fobie z počítačů a práce na nich, tak zvaná cyberfobie (možná jí trpí i váš senior), nebo strach z ženských genitálií eurotofobie (což je opravdu průšvih pro pornoherce).

Zajímavý výček fobií naleznete například na Wikipedii, ale (jak se dozvíte níže) je třeba, brát ho s rezervou...


O fobiích si povídáme s klinickou psycholožkou Zdeňkou Sládečkovou...

Kdy mluvíme o fobii?

Když je strach nepřekonatelný.

Je fobie vrozená, nebo ji můžeme během života získat?

Není vrozená, většinou se vypěstuje v průběhu života.

Má každá fobie svou možnou filii, jestli tedy kromě arachnofobie je i arachnofilie?

Pravidlem to asi není, má-li to být ekvivalent, tedy nepřekonatelná láska. U mnoha věcí, kterých se můžeme nepřekonatelně bát, je nepřekonatelná náklonnost nepředstavitelná.

Kdo pojmenovává fobie?
Zdá se mi, že žurnalisté. Víte, je prakticky skoro nekonečné množství situací, předmětů, zvířátek a věcí, vůči kterým může vzniknout strach. To by člověk musel doplňovat latinskými názvy úplně všechno. Když se nějaká fobie vyskytuje v praxi často, tak asi stojí za to přidat k ní adekvátní latinský název, ale opravdu můžete mít fobii z čehokoli, co si usmyslíte. Mnoho odborníků se proto latinskému pojmenovávání fobií vyhýbá. Sama jsem příznivce spíše používání spojení "fobie z něčeho".

Může se vypěstovat fobie související se zaměstnáním?

Určitě. S čím jsem se párkrát setkala je, že lidé, co dělají ve zdravotnictví, získávají fobie na nemoci, sociální fobie či fobie z léků. Podstat toho strachu je vždycky nespecifikovaná úzkost, tedy ten člověk musí být náchylný k úzkostem. Psychika si pak hledá důvod, proč se bojí, a když se někde zachytí, začne to konkretizovat a rozvíjet. Takže tam, kde je nějaké riziko, může se stát, že vznikne fobie.

Může být tedy fobie klasifikována jako nemoc z povolání?

Myslím, že ne. Fobie není nemoc, ale porucha, která patří mezi symptomy. Protože je často neléčená fobie, tak se zvětšuje a lidé pak sami povolání mění. Neřeknou otevřeně, proč to nemohou vykonávat, protože ví, že by je to profesně handicapovalo, proto si raději sami najdou jinou práci.

Dej mi aspoň pusu

21. května 2012 v 8:38 | kafe.cz |  Láska
Hranice v projevování citů máme každý jinde. Včera v podvečer jsem stála v jednom nákupním centru ve frontě na pokladnu a přede mnou si mladý pár vyměňoval ústy genetické informace tak intenzivně, že to zkrátka nešlo přehlédnout.


Jak moc jste v projevování citů na veřejnosti odvážní ? Do které skupiny by jste se zařadili ?


1. extrémní stydlíni a suchaři

Páry, které se na veřejnosti ani nevezmou za ruku. V některých případech chodí i po druhém chodníku, jen aby nevzniklo podezření, že spolu něco mají (třeba dítě a hypotéku).

2. vodiči

Asi nejběžnější typ. Páry, které se na veřejnosti maximálně vezmou za ruku a dají si letmou pusu při rozloučení.

3. vášniví líbači

Páry, kterým nevadí dávat si na veřejnosti dlouhé vášnivé polibky. "Koukaj si z oka do oka, ochutnávaj si hlavy."

4. žhaví milenci

Páry, které kromě francouzských polibků na veřejnosti docela s přehledem zvládají i osahávaní a v rámci něj poodhalování partnerova těla. Častý letní výskyt: na dece v parku.

5. extrémní sexuchtivci

Páry, které se na veřejnosti sexuálně projevují stejně jako doma v posteli. Neřeší okolí a klidně na to vlítnou třeba v noční lince autobusu. "Adrenalín musí být, né?"

Testy

21. května 2012 v 8:12 | kafe.cz |  Zábava
Testujte se rádi? Tak to nakoukněte :o)


Vaše ovoce podle znamení zvěrokruhu

21. května 2012 v 7:52 | jask* |  Víte, že...
I ovoce má magickou sílu a nezanedbatelný vliv na naše tělo. Datum vašeho narození prozradí, jaký druh vám přisuzuje astrologie. Víte-li, v jakém dni jste se narodili, máte k dispozici přesnější charakteristiku.


BERAN - ANANASOVÝ TYP

Nechcete-li, aby vás okolí stoprocentně odhadlo, nepodaří se to nikomu. Rádi se obdivujete a podléháte vášním. Jste schopni prosadit se ve vrcholových funkcích, umíte čelit oprávněné kritice, ale mnohem raději vynášíte ortel vy. Pro ostatní je spolupráce s vámi pomyslnou výzvou. Na jedné straně tím narůstá vaše ego, na straně druhé jste u některých jedinců nepopulární. Prostě ne každý vás skousne - stejně jako ananas.

Ananas

Toto tropické ovoce je důležitým zdrojem enzymu bromelainu, který ovlivňuje zásobování těla proteiny a štěpí bílkoviny. Ananas dodává hořčík, draslík, vápník, zinek, fosfor a železo. Má blahodárný vliv při infekcích močového měchýře, slouží jako prevence srdečních chorob.

BÝK - TŘEŠŇOVÝ TYP

Nebojíte se povolit uzdu fantazii a přicházet s něčím neotřelým. Potřebujete pohodu, nikoliv stres, ovšem ten si z velké části působíte sami. Soustřeďte se na podstatné věci. Vzpomeňte si na sladkou třešeň, která by nebyla taková, jaká je, pokud by neměla svůj střed - pecku. Duchem jste citliví a nejblíže máte k asijským kulturám i duchovním směrům. Náhodné milostné úlety nejsou nic pro vás, potřebujete věrnost, upřímnost a lásku.

Třešně

Třešeň obsahuje draslík, betakaroten snižující riziko rakoviny, křemík, železo, jód (bolesti páteře, štítná žláza), fosfor, zinek, vápník, vitaminy A, B, C, E, P. Třešně snižují krevní tlak, hmotnost a napomáhají při ateroskleróze, chudokrevnosti i při zácpě.

BLÍŽENEC - JAHODOVÝ TYP

Dokážete se změnit ze dne na den stejně jako jahody. Zajímavostí je dělení na dvě skupiny: pozemskou a vesmírnou. Do první patří typičtí Blíženci. Jsou jim cizí podvody, lži a arogance. Hlavní slovo v rozhodování má selský rozum, intuici používají sporadicky. K vesmírné skupině se řadí jedinci, kteří jsou kreativnější a svobodnější jak v soukromí, tak v práci. Mají rozhled a značně vyvinutou intuici.

Jahody

Ovoce bohaté na vitamin C. Má v sobě i nemalé množství železa a draslíku, látek blahodárných na tvorbu krve, dále mangan, který ovlivňuje zažívání. Jahody podporují mozkovou funkci a probouzejí touhy lásky (zvláště u mužů). Mají vliv na tvorbu testosteronu.

RAK - BROSKVOVÝ TYP

Vaše životní štěstí spočívá v harmonickém propojení s milovanou osobou. Broskev je na dotek tvrdá, a když se zakousnete, vaše chuťové buňky osvěží měkká dužina. Proto bylo tomuto ovoci přisouzeno znamení Raka. Věnujete se rodině, hlavně potomkům. Dokážete být nejen příjemní společníci a rádci, ale také dobře víte, kde končí hranice upřímnosti a vaší dobroty. Bolest, která se vám v životě nevyhýbá, chápete jako výzvu.

Broskve

Šťáva z tohoto ovoce působí na vylučování a díky podílu kyseliny listové má lehce projímavý účinek. Vitamin K přispívá ke správné srážlivosti krve. Obsahuje i draslík, vápník, železo, zinek, hořčík a bioflavonoidy, které nás chrání před rakovinou.

LEV - HROZNOVÝ TYP

Jste jako víno. Ale to nemusí být vždy kvalitní, může být i trpké. V přeneseném slova smyslu vše, co se o něm traduje, souvisí i se zrozenci Lva. Stejně jako hrozny milujete slunce, a pokud si vás někdo oblíbí, lehce si vytvoří závislost. Ovšem i vy buďte ohledně závislostí obezřetní, protože snadno podlehnete, a o to hůř se vymaníte. Jste prototyp moderního člověka, který permanentně hledá ztracenou životní rovnováhu.

Hroznové víno

Do těla přináší vitaminy ze skupiny B. Hroznový cukr má blahodárný vliv na regeneraci mozkových buněk. Draslík ovlivňuje srdeční činnost, výměnu vody v těle i dýchání. Tmavé odrůdy obsahují antioxidanty chránící organismus před rakovinou.

Ovoce podle znamení 4


PANNA - HRUŠKOVÝ TYP

Tito jedinci si potrpí na vizáž. Rozdílnost v pohlaví a charakteristice spočívá pouze v tom, že pánové jsou technicky založeni a ženy se snaží být dobré rádkyně a psycholožky. Na důležitá rozhodnutí potřebují čas, stejně jako hrušky, které musí dozrát, aby získaly neopakovatelnou chuť. Problémy jdou v dětství mimo ně, teprve až dospějí, začnou se jim stavět tváří v tvář. Jejich hybnou silou je pozitivní myšlení a dobrá nálada.

Hrušky

Obsahují významné množství vitaminu B a vlákniny. Mají přes 80 % vody, která rychle přivádí živiny do střev a čistí je. Glukóza dodává energii, jež tlumí stres. Kromě pektinu, tříslovin, škrobu, zinku, mědi, jódu, provitaminu A či kyseliny listové mají množství močopudného draslíku.

VÁHY - ŠVESTKOVÝ TYP

Za vytyčenými cíli jdete s patřičnou rozvahou. Pokud se pro něco nadchnete, nikdo vás nezastaví. Nestěžujete si a neřešíte malichernosti. Nemáte problém přiznat chybu. Jestliže je někdo silnější, respektujete ho. Pomáhá vám všeobecná informovanost. Než se definitivně rozhodnete v důležitých záležitostech, a týká se to soukromí i profese, spíše než na sebe dáte na mínění druhých. To vám už několikrát značně zkomplikovalo život.

Švestky

Obsahují vitamin H (biotin), který je nezbytný pro správnou látkovou výměnu, ale i pro pokožku, vlasy a nehty. Vitamin B12 (kobalamin) je důležitý pro krvetvorbu. Vitamin E chrání buňky před poškozením a funguje jako prevence rakoviny a kardiovaskulárních chorob.

ŠTÍR - GRANÁTOVÉ JABLKO

V plodech granátovníku se ukrývá spousta šťavnatých jadérek, symbolu plodnosti, lásky, soudržnosti rodiny stejně jako v případě Štírů. Jste vášniví, i když na první pohled nepůsobíte jako sex symbol. Ten, kdo má možnost vás "ochutnat", je uhranut vaším kouzlem osobnosti. Rádi se poddáváte dobrodružstvím, ale nedáte dopustit na rodinu. Vaše slabosti? Nedokážete ocenit své hodnoty a pro vypočítavce jste snadno zneužitelní.

Granátové jablko

Ovoce bohaté na uhlohydráty důležité pro krevní oběh a na vitaminy K, B a C. Z jablíček se využívá šťáva, z níž se připravují džusy, koktejly i orientální nealkoholický šerbet. Známější je sirup grenadina. V Asii se plod užívá jako koření.

STŘELEC - POMERANČOVÝ TYP

Upozorňujete na sebe atraktivním vzhledem, oblečením i gesty. Máte dostatek energie nejen na realizaci ztřeštěných nápadů, ale rovněž na dobývání. Pokud se vás někdo dotkne, sladké (někdy až přesládlé) chování se v mžiku změní v kyselou spršku. Vaše slabé stránky spočívají v unáhlenosti, ukvapenosti a bezhlavosti. Střelci prostě rádi střílejí od boku. A stejně se neponaučí, protože si řeknou, že se tak moc nestalo.

Pomeranče

Pro velké zastoupení vitaminu C čelí infekcím. Vitamin B7 pomáhá v růstu zdravých a silných vlasů, v hojení ekzémů a kožních vyrážek. Abychom předešli infarktu myokardu, měli bychom pomeranče zařadit do jídelníčku. Obsahují totiž selen.

KOZOROH - CITRONOVÝ TYP

Vše, co děláte, hodláte mít pod kontrolou. Vaším cílem není finanční zisk, nýbrž zabezpečení života na úrovni pro celou rodinu. Silní chcete být jako součást kolektivu, nikoliv jako jedinec. Pocit zodpovědnosti jde na ruku vaší kreativitě a touze po originalitě. Pokud se vám nedaří, nesnažíte se vinu shazovat na druhé, nicméně vaše podrážděnost je tak do očí bijící, že ji přenášíte na ostatní, i kdybyste nechtěli.

Citrony

Obsahují kyselinu citronovou, bioflavonoidy, pektin, vonné silice, provitamin A, vitamin B, ale také fosfor, draslík, hořčík, železo, vápník a zinek. Vitamin C z nich je nejlepší přírodní prevencí proti krvácivosti dásní.

VODNÁŘ - JABLEČNÝ TYP

Jste všeteční, zvědaví, veselí, se spoustou kontaktů. Nevýhodou bývá, že se řadíte na první místo v žebříčku svých hodnot. O všem chcete mít co nejvíc informací. Stejně jako jablka, která mají více druhů, i vás charakterizuje směsice nálad. Dokážete být slaďoučcí, umíte však dát pocítit i svou kyselost či trpkost. Rádi flirtujete, ale vzápětí si protějšek uzurpujete. Rozhodně byste měli být tolerantnější.

Jablka

Bohatý zdroj ovocných kyselin, pektinu a vlákniny. Dvě posledně jmenované látky snižují hladinu cholesterolu v krvi. Draslík podporuje dobrou výživu svalů. Jablka obsahují tříslovinu, celulózu, antioxidanty, karoten, vitamin B a C.

RYBY - MELOUNOVÝ TYP

Ačkoli některé prameny uvádějí pro daný časový úsek banán, na znamení Ryb sedí více meloun. Tvrdá slupka, měkké jádro. Tito jedinci rádi sní, jsou srdeční, vlídní, diplomatičtí, ale také náladoví. Jestliže jim jednou ublížíte, už nikdy se k nim nedostanete blíž, dokud sami neuznají za vhodné vás k sobě pustit. Dokážou odpouštět, ale nezapomenou. Získáte-li naopak jejich přízeň, máte jistotu, že lepší přátele nenajdete.

Melouny

Melouny obsahují listovou, jablečnou a citronovou kyselinu. Jedná se o nízkokalorickou a osvěžující potravinu s vysokým podílem vitaminů A, řady B, C a minerálních prvků. Využívají se při léčení ledvinových potíží.

Ovoce podle znamení 8


ZNÁTE DEN SVÉHO NAROZENÍ?

 • PONDĚLÍ = CITRON Hodláte být všude a pokaždé na prvním místě. Rozhodujete s neuvěřitelným zápalem a doslova byste se rozkrájeli, pokud je vám tato možnost nabídnuta. Ženy narozené v pondělí jsou schopny se rozdvojit, aby imponovaly jiným lidem.
 • ÚTERÝ = JABLKO Rádi se obklopujete lidmi a jste rádi středem společnosti. Víte, jak zaujmout, máte smysl pro humor a pro spravedlnost. Jedinou nevýhodou je fakt, že jste příliš zvědaví a všeteční. To vám čas od času velice znepříjemňuje život.
 • STŘEDA = MANDARINKA Je ve vás jistá dávka šarmu a zároveň exhibicionismu. Upozorňujete na sebe atraktivním nebo výjimečně netradičním vzhledem. Dbáte na oblékání i na vystupování. Abyste se cítili zcela ve své kůži, nesmíte být nikým a ničím omezováni.
 • ČTVRTEK = HRUŠKA Je vás všude plno. Velice dobře jste si vědomi toho, že vás intuice ještě neobelhala. Jste značně kreativní, oplýváte spoustou senzačních nápadů, ale bohužel jste také líní nebo příliš netrpěliví. Chcete všechno hned, ale to nejde.
 • PÁTEK = KIWI Zatímco pátek už signalizuje blížící se víkend, lidi narozené v tento den charakterizuje konstatování - nejprve práce, až potom zábava. Jako šéfové nejsou příliš oblíbení. Jsou totiž tvrdí na sebe, ale to samé vyžadují od druhých.
 • SOBOTA = POMERANČ Působí jako nenápadní a nesmělí jedinci, ale je to jen jakási jejich ochranná maska, protože jde o velmi silné osobnosti. Stále se snaží bojovat za skutečnou pravdu a mnohdy zapomínají sami na sebe. Měli by se mít mnohem víc rádi.
 • NEDĚLE = ANANAS Nedělňátka mají odjakživa permanentní ochranu shůry. Jsou to sebejistí optimisté, pro které není téměř nic nemožné. Zvláštní ovšem je, že narazí-li na sebemenší odpor, značně znervózní, a někdy dokonce nečekaně zaútočí.

10 věcí, o kterých chlap nikdy neslyšel

17. května 2012 v 13:12 | jask* |  Muži
Pokud si chcete rozšířit obzory, čtěte! Dozvíte se, že vedle piva, brambůrků, fotbalu a akčního filmu existují i jiné zajímavé věci.


10 věcí, o kterých chlap nikdy neslyšel


Chlapi, i když existuje plno věcí, za které se nemusí stydět, mají ve zvyku vnímat jen nezbytné informace. Jakmile byl ale vynalezen fotbal, smažené brambůrky, dálkové ovládání k televizi, pornočasopis a plechovkové pivo, potřeba rozšiřovat své obzory u většiny průměrných mužů rapidně klesla. Zjistěte, co dalšího existuje a co byste možná mohli někdy potřebovat.

Esperanto
Tento univerzální jazyk (ne, nejde teď o pomůcku při autofelaci) byl vymyšlen koncem 19. století jedním židovským lékařem. Cílem bylo vytvořit velmi jednoduchý jazyk, kterým by se domluvily všechny národy. Lidstvo ale bylo evidentně líné (nebo jen příliš hrdé).

Bidet
Ehm, to je ten druhý záchod vedle s malou dírkou uprostřed, bez prkénka a s kohoutkem, který vás tlačí do zad. A nepoužívá se to ani k mytí nohou. No, zjistěte si, k čemu to je...

Ústní voda
A u hygieny zůstaneme. Vedle párátka a zvětralého piva ze včerejšího dne totiž existují i jiné užitečné (a především účinné) pomůcky k vyčištění ústního otvoru.

Divadlo
Nedávají vám fotbal? Co s tím? No, co třeba vzít partnerku do divadla? Nebojte, nebolí to. A protože je v sále tma, můžete si nenápadně zdřímnout. Jen se doporučuje nechrápat.

Klasická hudba
Ehm... No, jak vám to jen... Takhle, někdy na koncertech uvidíte docela pěknou cellistku.

Obecní knihovna
Obzory si můžete rozšířit i kousek od vašeho bydliště. Obvykle totiž právě v obecní knihovně najdete naprosté skvosty literatury, jako je třeba vynikající román Jak se kalila ocel nebo Daleko od Moskvy.

Prachovka
Muž prostě prach neutírá, proto nikdy neviděl prachovku jinde než v ruce kozaté pornoherečky ve scénce z filmu "Já vám to vypucuju šéfe".

Brokolice
Pokud trpíte lachanofobií, nečtěte dál! Brokolice je totiž zelenina.

Žehlička
Chápeme, že cílem úspěchu je pověsit vypravé prádlo (viz. kapitala Pračka) tak, aby se už nemuselo žehlit, ale třeba košile... No, dobře no... Vy vlastně nosíte trička. Tak nic.

Stolní kalendář
Dostal jste minule seřváno za to, že jste si nepamatoval narozeniny její matky a místo kytice vás přinesl kamarád domů nasáklého jako tepláky hozené do rybníka? Kupte si stolní kalendář. To je taková papírová věc, do které se dá saškrtnout důležité datum.

Proč si užívat sex přes internet ?

17. května 2012 v 12:53 | jask* |  Erotika a sex
V budoucnosti se bez internetu neobejdeme už vůbec. Navštěvovat se budeme virtuálně, pracovat budeme z pohodlí domova a sex si díky dokonalým technologiím budeme dopřávat přes internet...

10 důvodů, proč si užívat sex přes internet


1) Při sexu po internetu nechytnete pohlavní chorobu. Virem se nakazí maximálně váš počítač.

2) Nikdo vám nebude vyčítat, že z vás táhne chlast. Proto si můžete užít v nejlepším rozpoložení.

3) Nemusíte se mýt. Můžete jít na věc hned, i když jste předtím v holínkách celý den přehazoval hnůj.

4) Nemusíte vynakládat nepřiměřené částky a svou energii na nudnou předehru.

5) Můžete bez obav a morálních dilemat půjčit svou dívku kamarádovi.

6) Můžete si užít, kdy chcete a kolikrát chcete. Navíc máte možnost si dopřát i několik dívek najednou.

7) Nebudete se muset představovat žádným rodičům. Dokonce nebudete muset jezdit ani na otravné nedělní obědy k tchýni.

8) I při dlouhém a intenzívním zážitku se nemusíte bát, že počnete. Tím odpadnou i obavy z možné svatby - a budete se moci víc soustředit na výkon.

9) Nebudete muset předstírat orgasmus.

10) Počítač vám dovolí prozkoumat na ženě detaily, kterých byste si normálně nevšiml nebo je přehlédl.

Vím, poněkud úsměvné, ale... :o)

Nevěra muže bolí pořád stejně, i když víme, že je tu miliony let

9. května 2012 v 10:55 | ŽENA-IN |  Vztahy
V době, kdy letušky podávají v první třídě pinzetou horké utěrky, v době, kdy si drbeme zuby zubními kartáčky se zvukovým budíkem na tři minuty, a v době, kdy si můžeme rezervovat cestu na měsíc, je zmínka o mamutech a jeskyních asi bezdůvodná a zbytečná. Skutečně?

nevěra

Je tomu přibližně 3,5 milionů let, kdy lidé začali žít v tlupách, muži lovili maso, které večer u ohně přežvykovali, zatímco ženy chránily děti jako šelmy, chodily na bobule a stejně tak přežvykovaly, ale kůže. Když neandrtálce chytla pudová (naprogramovaná) záležitost, odvalil se do té nebo té jeskyně a byl klid a fungovalo to další neskutečně dlouhé období. Ještě trochu vědy? Za celou historii lidstva tu bylo více než 1200 společenských kultur a z toho víc než tisíc jich bylo polygamních. Nepokazilo se někde něco? Máme tu osvědčený model fungující spoustu let. Co bylo motivací? Přežití, výběr kvalitního kusu, zajištění potomků...?

Co je to vlastně VĚRNOST?

Podle G. Simmela je věrnost "vytrvalost duše, která ji udržuje na jednou nastoupené cestě". Od malička nám mámy vypráví, jak se princ s princeznou zamilovali a on přemohl draka a žili spolu až do smrti. Do této doby já život dělím na pohádky, pubertu a současné velké probuzení. Labutě to samozřejmě neřeší, labuťák má nějak zvláštně naprogramováno, že na jiný rybníček nemůže. Stejně tak jeřábi, kteří žijí celý život se svým jedním zvířecím partnerem.

Dále tu máme šesté přikázání: Nesesmilníš! Monogamie se stala základem a nejlépe na celý život. Nejdeme tak trošku proti tomu přírodnímu naprogramování? Nevěru jsem sama odmítala a věřila ve svého labuťáka do té doby než nám nějak vlezla za dveře. Nevěra je nejčastější důvod již tak hodně častých rozvodů u nás. Neznám nikoho kolem sebe, kdo by přinejmenším nezaflirtoval. Ale nepřestanu říkat, jestli jsme si to my ženský neudělaly taky tak trošku samy. Rozdělení rolí muže a ženy bylo dány odpradávna, ale ženský do toho pořád vrtaly, začaly volit, nosit kalhoty, což je za mě naprosto v pořádku, ale: Nevzaly jsme těm chlapům něco? Neurvaly jsme jim trochu toho mužství - a mužská ješitnost je neuvěřitelná záležitost!

Chlapi můžou, ženský ne!

Marek Vašut ve filmu Román pro ženy říká, že: "...chlapi zahýbat můžou a ženský ne. To je osvědčený model fungující více než sto let .....!" Ale je to model společensky nepřijatelný. Chudák Bill Clinton nebo Tiger Woods! Děje se tedy něco nepřijatelného pod pláštíkem monogamie, nebo se jen nepřestalo dít něco, co je funkční již miliony let? Znám jeden stařičký pár. Pán se již belhá s hůlkou a zvládá vše s pomocí své úžasné ženy. Ona je tak úžasná, protože do teď nezmizel milý úsměv z její tváře a milá slova z jejich úst. Ten pán s hůlkou byl tenkrát fešák a své milenky by prý jen těžko počítal, ona ho přesto vede za ruku, nepodkopává mu hůl a mile se usmívá. Stejně tak mi moje šedesátiletá známá říká, že chlapi prostě zlobí.

Bagatelizovat nevěru, která bolí, je nesmysl, stejně jako shazovat důvěru ve věrnost. Pokud máte svého dokonalého labuťáka, věřte, že budete žít jako Sněhurka s princem šťastně až do smrti. Pokud Vás trápí manželův pozdní příchod, příchozí smsky po desáté hodině, případně jiný parfém než je ten jeho, máte vždy na výběr. Co je ale rozhodně důležité vědět? Pokud vy, něžnější pohlaví, případně přinesete do jeskyně většího mamuta než váš partner, sedněte zpět k ohni a nechte muže plnit jeho pragmatické cíle, přežvykovat maso a odbíhat na lov. Nevím, jestli to zajistí klid vám, ale geneticky a naprogramovaně je to (asi) správně.

Skvělé je to, že se ženy v dnešní době proměnily v tak dokonalé šelmy, že mohou přinést do jeskyně mamuta, ustlat lepší pelech, než jen ten z roští, chránit a vychovávat děti, ale rozhodně si můžou urvat i kus pro sebe a něco si užít a prožit! (nemluvím o nevěře :o))

Na co jsme v historii naší země hrdé?

9. května 2012 v 10:39 | jask* |  Úvahy, postřehy, ze života ...
Na co jsme v historii naší země hrdé? Těžká otázka. Dnes ji přebíjí samá negativa. Někdy až stud za to, že jsme Češi. Smutná realita. Ale vždyť existuje přece tolik věcí, na které můžeme být hrdé. Kam se poděly? Proč se o nich nemluví?


Czech republik

Na co jsem hrdá já?


 • Jsem hrdá na to, že žiju v jednom nejkrásnějších měst na světě, ve městě jehož památky obdivuje celý svět. Karlův most, Vyšehrad, Malá Strana - to nikde jinde nenajdete.
 • Jsem hrdá na to, že žiju v zemi, kde je stále krásná příroda. Jeseníky, Krkonoše, Karpaty, Šumava, ale i Beskydy nebo slovenské Tatry. Kdo se věnuje turistice, musí mi dát za pravdu, že naše česká země je nádherná.
 • Jsem hrdá na to, že z naší malé zemičky vzešly takové osobnosti jako skladatelé Dvořák, Smetana, Janáček…, malíři Aleš, Zrzavý, Kupka…, sportovci Zátopek, Junková, Jágr…, spisovatelé Kafka, Čapek, básník Seifert…
 • Jsem hrdá na to, že značka Baťa nebo Škoda pochází z Čech, že Otto Wichterle dal světu gelové kontaktní čočky, že nad Křižíkovou fontánou se tají dech, že Formanovy filmy patří k těm nejlepším, co kinematografie má.
 • Jsem hrdá na to, že na Václavském náměstí stojí socha patrona české země svatého Václava, že jméno T.G. Masaryka znají všechny generace napříč kontinenty.
 • Jsem hrdá na to, že Božena Němcová zvedla všem ženám hlavu a Ema Destinová dojala k slzám i muže.
 • Jsem hrdá na to, že sametová revoluce proběhla bez kapky krve a jsem také hrdá na to, kolik statečných lidí bránilo naši zemi proti okupantům.

Mohla bych pokračovat hodně dlouho, na co jsem v historii naší země hrdá. Ale stejně tak bych mohla psát, i na co hrdá nejsem. To by bylo také nadlouho.
Předčerem, před šedesáti sedmi lety, jsme byli osvobozeni. Za tu dobu se toho událo hodně, jen z jednoho jsme se jaksi stále nepoučili. Moc si té svobody nevážíme. Ať už té poválečné, nebo polistopadové.

Pikantní sexuální rekordy

9. května 2012 v 0:55 | kafe.cz |  Zajímavosti
Zdá se vám milování s partnerem dostatečně dlouhé? Pravděpodobně ale máte daleko do rekordu, který trval patnáct hodin v kuse.

Sex ve vodě

A pokud si stěžujete, že partner vyvrcholí příliš rychle, nezoufejte. Rekordního orgasmu totiž dosáhl muž, který ho stihl ještě dřív, než lékaři vůbec stačili zmáčknout stopky. Pobavte se u pikantních sexuálních rekordů!

Největší a nejmenší penis

Nejmenovaný pacient amerického sexuologa Roberta Dickinsona má penis dlouhý 33,4 cm. Neoficiální rekord je pak neuvěřitelných 41 cm! A nejmenší penis? Jeden centimetr!


Největší varlata


U afrických domorodců z Pobřeží slonoviny byla zdokumentována varlata s obvodem 60 cm a váhou 70 kilogramů. Do takových rozměrů ale nenarostla sama od sebe, příčinou byla elefantiáza - choroba, kterou v Africe trpí velké procento mužů. V roce 1938 byl dokonce zdokumentován případ muže, jehož obvod varlat činil 191 cm.

Nejrychlejší erekce


Jedna, dvě, tři. Tři vteřiny stačily pacientovi amerického sexuologa Charlese Kinsleye, aby svůj penis uvedl do stavu »připraven«. Nejdelší erekci pak měl muž z Hondurasu, trvala 29 dnů! V jeho případě se ale jednalo o chorobu priapismus, tedy bolestivé ztopoření penisu.

Nejvíc sexuálních partnerek


Největším milovníkem byl prý Fatafehi Paulah - hlava království Tonga v Oceánii. Jako vladař měl totiž »povinnost« zbavit panenství každou místní dívku. Král podle Cooka sám prohlásil, že nikdy nesouložil se stejnou ženou dvakrát. Komu by se taky chtělo, už takhle musel v posteli dovádět až desetkrát denně. Za dobu své vlády pomiloval 37 800 dívek.

Nejrychlejší orgasmus


Víte, kolik času potřebovala pacientka amerického sexuologa Wardela Pomera k dosažení orgasmu? Přesně dvě vteřiny od zasunutí umělého penisu do pochvy! Ještě méně času ale potřeboval muž, při jehož orgasmu lékaři ani nestačili zmáčknout stopky.


Pikantní sexuální rekordy

Největší klitoris


V roce 1938 se jistá Vídeňanka chlubila, že její poštěváček měří 30 centimetrů. Francouzská lékařská encyklopedie z roku 1813 se dokonce zmiňuje o ženě, jejíž klitoris měl o centimetr víc. To už vážně není žádná paráda.

Nejmenší vagína


Ženy, stejně jako muži, jsou v otázce velikosti pohlavních orgánů citlivé. Žádné hromadné měření vagín se tak nikdy nekonalo. V historických lékařských záznamech se nicméně objevuje vagína menší než 2 cm - tedy před chirurgickým zákrokem, který žena podstoupila.

Nejstarší robertek


V Harappaa (Pákistán) objevili archeologové falické předměty, jejichž stáří odhadli na čtyři tisíce let před Kristem. Podle historiků se používaly při specifických nábožensky sexuálních rituálech, kdy si je ženy zaváděly do pochvy nebo je líbaly.

Nejlevnější prostitutka


Ve městě Petrapole na bangladéšsko-indické hranici nabízely ještě v roce 1996 místní ženy sex za 10 rupií, tedy za necelých 10 korun podle tehdejšího kurzu.

Nejvyšší počet dětí


Historicky největším ploditelem byl marocký sultán Mulaj Isamail (1646-1727), který se postaral o neuvěřitelných 888 potomků.

Největší počet partnerů při sexu

Pornoherec Jon Dough »obsloužil« při natáčení filmu s příznačným názvem »Nejšťastnější muž na světě« celkem 101 žen. První várku - 55 žen, stihnul za jediný den, zbylých 46 pak po dvoutýdenní pauze. To pornoherečka s přezdívkou Houston žádné přestávky při natáčení nepotřebovala. Za 10 hodin si stihla zasouložit přesně se 620 muži.

Nejdelší milování

Sexy hvězda Mae West (1892-1980) se ve svých pamětech svěřila, že se s partnerem Tedem dokázali milovat celých 15 hodin.

Nejčastější lži v seznamovacích inzerátech

9. května 2012 v 0:26 | kafe.cz |  Vztahy
Ti, kteří si někdy zkoušeli hledat partnera na různých internetových seznamkám, to určitě znají...

Nejčastější lži v seznamovacích inzerátech


Následující »slovníček« nejčastějších inzerátových klišé vám pomůže prozřít před první schůzkou. A když ne, alespoň se pobavíte.

Takhle lžou muži

Mazlivý
Co to znamená: Malý a kompaktní, žádné bohatství v kalhotách, za to nad nimi se klene pupek XXL.

Realista
Co to znamená: Nesnesitelný konzervativní patriarcha. Žádné velké dobrodružství rozhodně nečekejte.

Vášnivý
Co to znamená: Chybí mu sex a prostě jen hledá někoho do postele.

Citlivý
Co to znamená: Nervově labilní a zženštělý. Nehledá partnerku, ale spíš psychoterapeutku.

Distingovaný
Co to znamená: Pamětník doby kamenné s pleší, který špatně slyší. Ale alespoň má peníze.

Zcestovalý
Co to znamená: Přelétavý hochštapler, nebo bývalý legionář.

S fantazií
Co to znamená: Náruživý divák hanbatých filmů.

Přírodní typ
Co to znamená: Osobní hygiena je pro něj tabu. Deodorant by v životě nevzal do ruky a je na to hrdý. Je zarostlý a zapáchá.

Společenský
Co to znamená: Flegmatický alkoholik, který miluje obhroublé vtípky o ženách.

Sporťák
Co to znamená: Jeho život se odvíjí převážně na kanapi před televizí. Občas se vybičuje a zajde do sport baru v sídlišti, kde posilněn několika litry dvanáctky, sleduje spolu se stejně postiženými, derby sparta Slavie.

Svobodomyslný
Co to znamená: Nemakačenko bez stálého zaměstnání.

Takhle lžou ženy

Plné tvary
Co to znamená: Spíše než přesýpací hodiny připomíná její figura předlohu k obrazu barokního mistra.

Temperamentní
Co to znamená: Nevraživá fúrie, která má vždy a za všech okolností pravdu a jíž není radno odporovat.

Se smyslem pro humor
Co to znamená: Ženská obdoba baviče Petra Novotného. Směje se vždy a všemu. Zejména vlastním vtípkům.

Sportovní typ
Co to znamená: Neurotička, která počítá každou přijatou kalorii. Po obědě si jde hned zaběhat, aby náhodou neztloustla.

Umělecky založená
Co to znamená: Královna dramatu. Hysterka, jejíž umění nikdo příliš nechápe. Obvykle se zabývá malbou na hedvábí či dělá kritičku umění.

Něžná
Co to znamená: Líná fiflena, která si nikdy s ničím neví rady.

Bystrá
Co to znamená: Chorobná slídilka, která si před prvním rande zjistí o dotyčném všechny dostupné informace na sociálních sítích a googlu.

Spirituálně zaměřená
Co to znamená: Nepraktická lesní žínka, která se zajímá jen o karmu a osobní horoskopy.

Milovnice zvířat
Co to znamená: Do její postele se vejde 8 koček a jeden pes.

Náročná
Co to znamená: Zlatokopka, která muže sedře z kůže.