Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Leden 2012

Víš co je to kalorie?

31. ledna 2012 v 8:42 | jask* |  Zábava


Kalorie jsou malé potfůrky, které nám v noci vlezou do skříně, a přešívají nám
věci, aby nám byly stále menší...
Mám těch malých hajzlíků plný šatník... :o)))

Co řídí náš život - osud, nebo náhody?

30. ledna 2012 v 22:09 | jask* |  Tajemno
Jistě vám již někdy přišla na mysl otázka, jestli je náš život řízen vyšší silou osudu, nebo to všechno je pouhou hříčkou náhody. Hlavně v těžkých chvílích se nezřídka ptáme, zda se ta nebo ona věc musela opravdu stát, zda jsme na tom mohli něco ovlivnit, či nikoliv. Je naše rozhodování skutečně svobodné, nebo je to pouze osud, který nás navádí na cestičky životem? Co všechno nám může o budoucnosti prozradit věštění?


Co řídí náš život - osud, nebo náhody? (obrázek)


Věda nám tvrdí, že všechno je jen náhoda, esoterika a horoskopy zase předpovídají, co nás v budoucnu čeká a nemine - a umí to tak dobře a přesně, že z toho někdy až zamrazí! Jak to tedy je? Máme věřit tomu, že všechno v životě je ovlivňováno náhodami, nebo před námi stojí neměnný osud a to, co v něm máme napsané, nás nemine?

Pravda je - jako obvykle - někde uprostřed. V našem životě jsou skutečně některé body, které jako kdyby nám byly dány, a pokud se nějaké takové důležité události jednou třeba vyhneme, osud se postará o to, aby se nám něco podobného opět přihodilo. Jsou to lekce, které si potřebujeme prožít, situace, ve kterých se potřebujeme ocitnout, ze kterých se máme něco naučit a odnést si zkušenost, kterou naše duše potřebuje. Někdo se například opakovaně ocitá ve stejném typu vztahu - například se žárlivcem nebo záletníkem, než pochopí, kde je problém. Nebo se dílem náhody několikrát dostane k příležitosti, vybízející k vycestování do zahraničí, a až naposled ji využije. Cesty osudu jsou různé.

Taková zkušenost bývá obvykle spojena s nějakým rozhodováním. Osud nám přináší rozličné, často složité situace a zkouší, jak na ně zareagujeme. To, jak se bude záležitost dále vyvíjet, však nezávisí ani tak na zásahu samotného osudu, jako spíše na způsobu, jakým se my sami k němu postavíme a co budeme dělat dál. Ačkoliv osud do našeho života viditelně zasahuje, konečný výsledek je prakticky vždy závislý na tom, co uděláme my sami - jsme totiž svobodné bytosti a můžeme se rozhodovat svou vůlí, byť jsou naše možnosti ohraničeny mantinely, které nám určil osud.

Co všechno lze o budoucnosti zjistit z karet, horoskopu nebo třeba čtením z ruky? Žádná věštecká metoda vám neřekne, jak nějaká záležitost přesně a definitivně dopadne - to je totiž jen a pouze ve vašich rukou, což je dobře, sami jsme si strůjci svého štěstí! Přesto jsou však věštění a astrologie nenahraditelným nástrojem - když totiž víme, jaké výzvy nás v budoucnu čekají, můžeme se na ně lépe připravit a šťastně se s nimi vypořádat.

Duo Main TenanT

30. ledna 2012 v 13:05 | jask* |  Video
Milostný tanec - vzhledem k omezeným schopnostem většiny z nás bohužel nemůžu doporučit k domácímu použití.. ;o)

Ještě teď nedýchám...


Gamblerka :o)

30. ledna 2012 v 12:37 | jask* |  Video


Hotelová sauna

30. ledna 2012 v 12:30 | jask* |  Video


Milování hrou

30. ledna 2012 v 12:17 | ŽENA-IN |  Erotika a sex
Vyzkoušeli jste někdy erotickou společenskou hru? Nuda, říkáte si? Opak je pravdou. Věřte, že u Nevinných hrátek se odvážete jako nikdy před tím.


Někteří lidé mají problém mluvit o svých tajných touhách, stydí se, některým zase přijde milování s partnerem stereotypní a příliš všední. Milostné hrátky vás však rychle přesvědčí, že se to dá snadno změnit. Díky hře se o partnerovi dozvíte spoustu zajímavých věcí. Jakou má rád polohu, co ho vzrušuje nebo co by chtěl v sexu vyzkoušet. Díky snadno splnitelným, ale hlavně pikantním úkolům se dokážete odvázat a zbavit se zábran a předsudků.

Už asi tušíte, že způsobů, jak si "hrát" v posteli, je celá řada. Můžete si nazdobit tělo šlehačkou a ovocem, zahrát si na opraváře, který nakonec neopraví jen televizi, stát se na chvíli herci v pornofilmu či pojmout masáž poněkud netradičně… Ale shodnete se s partnerem vždy na tom, jak milostné chvíle prožít? Vaše přání a touhy bývají často odlišné a nezřídka podléhají momentální náladě a rozpoložení. Největší výhodou erotické hry je právě to, že vás oba dokáže naladit na stejnou vlnu.

Muži, kteří nemohou nebo nechtějí dospět

28. ledna 2012 v 8:09 | jask* |  Muži
Je nemožné jim odolat, protože jsou přitažliví, mladiství, okouzlující, inteligentní, společenští, plní energie, ve skvělé formě, uvítají každou výzvu, jsou schopni v minutce změnit celý svůj život, a ženy si v jejich blízkosti připadají jako královny.
Ale toto království lásky, vášně a nadšení je bublina, která může kdykoliv prasknout, protože muž s výše popsanými vlastnostmi je typický Petr Pan.
Jsou to muži, kteří nikdy nedospějí a celý svůj život se chovají jako kluci.


Vývoj jejich osobnosti je psychologicky, emocionálně a sexuálně zmražen.


Získat takového muže je zcela snadné, protože se prakticky sám nabízí na podnose - ale mnohem těžší je takového muže si uchovat. Pokud se náhodou ožení, vydrží takový sňatek jen velmi krátkou dobu. Tento muž se většinou neusadí dřív než ve třetím manželství, a i v tomto případě je to pod podmínkou, že potká zralou a stabilní ženu, která je připravena být jeho druhou matkou.

Jak poznáte Petra Pana?


Dan Kiley říká, že muži se syndromem Petra Pana mají problémy vyjádřit své pocity, protože ty jsou buď potlačené nebo zveličené. Nemohou tedy být pouze šťastní, ale jsou extaticky šťastní, nemohou být jen naštvaní, ale běsní, nemohou být jen zklamaní, ale upadnou do hluboké beznaděje.

Ve vztazích:

· jen těžko vyjadřují lásku a pocity,

· ztrácejí kontakt se svými emocemi a vůbec nerozumí svým citům,

· odkládají své povinnosti,

· cítí se vinni, ale svádějí to na ostatní,

· velmi těžko se dokážou uvolnit a jsou vždycky napjatí,

· nemají mnoho dobrých přátel, ale spoustu známých,

· jsou velmi výbušní a připadají si strašlivě osamělí ve snaze někomu patřit,

· používají alkohol a drogy, aby se povznesli nad výzvy každodenního života a utopili svou existenci,

· mívají problémy s matkami, a nerozumí si nebo dokonce ani nemluví se svými otci,

· jsou přesvědčeni, že jejich rodiče jim nerozumí, a že nikdy nesouhlasí s jejich činy,

· mají problémy s autoritou,

· jsou emocionálně nedospělí a chovají se směšně,

· používají chlapskost, aby skryli svou hlubokou vnitřní nejistotu a strach z odmítnutí,

· jsou velmi žárliví a dají se velmi snadno vyprovokovat, když žena ukáže svou nezávislost.

Existují ženy, které takovíto muži přitahují?


Tito muži jsou okouzlující a zajímaví; vyzařuje z nich mládí a mladistvá, nezkrotitelná povaha. Ženy, kterým se takoví muži líbí, mívají většinou vlastnosti, které těmto věčným mladíkům chybí.


Jedná se o zodpovědnost, sílu, city a schopnost vcítit se do druhých. Možná se staly vážnými, zodpovědnými a pilnými už v mládí, a část jejich osobnosti v sobě skrývá mladou dívku, která i nadále žije v dětském světě snů. Pokud se v její blízkosti objeví chlapecký muž, probudí se v této ženě ona skrytá dívka. Ve většině případů mívají ženy, které se provdají za věčně mladé muže, vlastnické sklony a bývají dychtivými matkami.


Problémy nastanou v okamžiku, kdy zmizí vášeň…

Do jaké míry jsou věční chlapci vůbec schopni vybudovat vážný vztah?

Věčný chlapec je muž s problémy s narcismem. Myslí si, že je něco speciálního a velmi často má pocit, že současný vztah "není úplně to ono". Bojí se přesně určených vztahů, ve kterých je vyžadována jeho přítomnost a zodpovědnost. V citovém vztahu je neustále připraven na jeho konec, protože ví, že po počátečním nadšení může očekávat zklamání, a nemůže se mu proto plně oddat.

Pokud se rozhodne, že se ožení, většinou si netroufne se na ostatní ženy ani podívat. Ve většině případů se provdá za ženu, která má vlastnické sklony a je dychtivou matkou. Pokud taková není, svým chlapectvím ji donutí k tomu, aby se takovou stala, protože právě ona bude v manželství muset fungovat. Manželství se změní ve vězení plné rutiny a nudy, takže on se začne plně věnovat pouze své práci a eroticky stagnuje.

Kdo komu zahnul? Nejbouřlivější rozvody světových celebrit!

25. ledna 2012 v 21:12 | jask* |  Celebrity
Z Hollywoodu mizí láska! Slavné páry, které společně žily i desítky let, se rozvádí, rozchází a odlučují téměř jako na běžícím páse. Na vině jsou nevěry, nové lásky i divoký život celebrit plný alkoholových večírků. Podívejme se pod pokličku hollywoodských svazků, které se v posledních měsících rozpadly…

Rozchody a rozvody těchto párů teď hýbou hollywoodským showbyznysem

Heidi Klum (38) & Seal (48)

Jak dlouho spolu byli: 7 let

Důvod rozvodu: Sealovy divoké večírky

Kolik mají dětí: 4

Momentální status: Odloučeni

Majetkové vyrovnání: 625 milionů korun

Neustále se k sobě tulili, pusinkovali a málokdy byli viděni jinak než ruku v ruce. Německá topmodelka Heidi Klum a britský zpěvák Seal platili za nejšťastnější pár světového showbyznysu. O uplynulém víkendu však vyšli s pravdou ven. "Rozvádíme se, odcizili jsme se," prohlásil společně pár. Prý zůstávají nadále přáteli, hlavně kvůli svým čtyřem dětem. V Hollywoodu se však šeptá, že se Klum se Sealem rozvádí kvůli jeho v poslední době až příliš častým večírkům, na kterých řádil jako utržený z řetězu. Pár si musí rozdělit majetek v hodnotě 1,25 miliardy korun.

Vanessa Paradis (39) & Johnny Depp (48)

Jak dlouho spolu byli: 14 let

Důvod rozvodu: Časté hádky

Kolik mají dětí: 2

Momentální status: Žijí odděleně

Majetkové vyrovnání: Odhadem 400 milionů Kč za nemovitosti

On je nejlépe placený herec Hollywoodu, jen loni si vydělal 1,5 miliardy Kč. Ona je francouzská zpěvačka se svůdným hlasem. I když spolu byli 14 let, mají dceru Lily Rose (14), syna Jacka (5) a podle známých již delší dobu žijí odděleně, rozvod nebude! Johnny Depp a Vanessa Paradis se totiž nikdy nevzali. "Manželství je pro mě jen kus papíru. Navíc nechci kazit své přítelkyni tak krásné příjmení," řekl Depp. Majetkové vyrovnání však přesto bude. Pár si musí rozdělit společné nemovitosti, které vlastní v USA i Francii.Robyn Gibson (54) & Mel Gibson (55)

Jak dlouho spolu byli: 31 let

Důvod rozvodu: Opilecké výlevy, rasismus

Kolik mají dětí: 7

Momentální status: Rozvedeni

Majetkové vyrovnání: 8 miliard korun

Nejdražší rozvod Hollywoodu, tak dopadlo 31leté manželství bouřliváka Mela Gibsona a zubní sestřičky Robyn. Seznámili se poté, co Mel natočil svou první významnou roli v Šíleném Maxovi. Oba byli silně věřící katolíci a jejich manželství platilo za harmonické. Společně mají sedm dětí a tři vnoučata. Po 26 letech se však odloučili. Robyn už nechtěla snášet Melovy opilecké výjevy na veřejnosti ani antisemické urážky. Po jeho zatčení za řízení pod vlivem alkoholu požádala o rozvod. Protože neměl Gibson předmanželskou smlouvu, musel jí vyplatit polovinu svého majetku.

Jennifer Lopez (42) & Marc Anthony (43)

Jak dlouho spolu byli: 7 let

Důvod rozvodu: Chtěl ji kontrolovat

Kolik mají dětí: 2

Momentální status: Odloučeni

Majetkové vyrovnání: 3,25 miliardy

Své objemnější pozadí má pojištěné na 27 milionů korun, ráda nosí vyzývavé oblečení a předvádí svůdné taneční kreace. Není divu, že se zpěvačka Jennifer Lopez nechtěla nechat sekýrovat od svého chotě Marca Anthonyho. Ten jí neustále mluvil do jejího šatníku. Prý by se měla oblékat více jako matka jejich dvojčátek Maxe a Emmy, kterým budou čtyři roky. To Jennifer nevydýchala a požádala o rozvod. Pár si musí rozdělit společný majetek 6,5 miliardy korun, vydělal si ho i společným vystupováním.

Maria Shriver (56) & Arnold Schwarzenneger (64)

Jak dlouho spolu byli: 25 let

Důvod rozvodu: Nevěra a nemanželský syn

Kolik mají dětí: 4

Momentální status: Zkouší to znovu

Majetkové vyrovnání: 4 miliardy korun

Slavný filmový terminátor a bývalý guvernér Kalifornie se neřídil heslem »Co je v domě, není pro mě!« a v roce 1997 se spustil s pokojskou. Loni na něj nevěra praskla a s ní na povrch vyplaval i fakt, že má Arnold Schwarzenneger nemanželského syna Josepha (14). To jeho manželka Maria Shriver nevydýchala a požádala o rozvod. Arnoldovi tak hrozí, že přijde o polovinu z majetku osmi miliard. Nyní mu ale možná svítá na lepší časy. S odloučenou manželkou a dětmi strávili společně Vánoce a oba byli spatřeni, jak opět nosí snubní prstýnky.

Katty Perry (27) & Russel Brand (36)

Jak dlouho spolu byli: 14 měsíců

Důvod rozvodu: Hádky

Kolik mají dětí: Žádné

Momentální status: Odloučeni

Majetkové vyrovnání: 612 milionů korun

Když si krásná popová zpěvačka Katty Perry brala excentrického zpěváka a herce Russela Branda, mnozí se chytali za hlavu. "Taková kráska s tímto zvířetem?" znělo v zákulisí Hollywoodu. Známí jim prorokovali krátké manželství a měli pravdu. Po 14 měsících požádala Katty o rozvod! Důvod? V posledních měsících se neustále hádali a vše vyvrcholilo sporem o Vánocích. Nový rok tak každý trávil jinde. Brand si rozvodem může přijít až na 612 milionů Kč ze společného majetku.

Demi Moore (49) & Ashton Kutcher (33)

Jak dlouho spolu byli: 6 let

Důvod rozvodu: Nevěra

Kolik mají dětí: Žádné

Momentální status: Odloučeni

Majetkové vyrovnání: 2,9 miliardy

Vždy platila za sexsymbol Hollywoodu a i v 49 letech je jí pořádný kus ženské. Jeho považovali všichni za hereččina zajíčka, manželství se však celých 6 let jevilo jako harmonické. Pak ale na Ashtona Kutchera prasklo, že byl Demi Moore nevěrný s mladou studentkou a vymetačkou večírků Sarou Leal (23). Demi požádala o rozvod. Pár má společný majetek v hodnotě 5,8 miliardy. Vydělal ho i společnými investicemi do Twitteru. Pár spolu nemá děti, Demi má však z předchozího manželství s Brucem Willisem tři dcery.

Stálice Hollywoodu

Stálice Angelina Jolie (36) & Brad Pitt (48)

»Brangelina«, jak se slavnému páru přezdívá, platí za nejvíc sexy dvojici z Hollywoodu. Nespojuje je ale jenom krása, ale především láska k dětem. Tři mají vlastní, další tři adoptovali z Vietnamu, Kambodže a Etiopie.

Catherine Zeta-Jones (42) & Michael Douglas (67)

Manželství oscarového Douglase a velšské herečky Zety-Jones trvá již 12 let. Ona mu byla velkou oporou, když bojoval s rakovinou hrtanu. Společně mají dvě děti, dceru Carys (8) a Dylana (9).

Mellanie Griffith (54) & Antonie Banderas (51)

Herecký pár je spolu už téměř 16 let. I když je Griffith o tři roky starší, temperament Španěla Banderase jí vyhovuje. Jeho jméno si nechala vytetovat i na paži. Spolu mají dceru Stellu (15).

Proč ženy milují grázly

25. ledna 2012 v 13:24 | kafe.cz |  Láska
Angličtí psychologové přišli na to, že spořádaní muži nejsou pro ženy zdaleka tak přitažliví jako ti "špatní". Proč tomu tak je a čím grázlové dámám ve skutečnosti imponují? Je proto pět důvodů, které tento fakt vysvětlují.


V rámci průzkumů na téma, jaké vlastnosti jsou pro ženy u mužů klíčové, padají většinou odpovědi jako spolehlivost, starostlivost, laskavost, společné zájmy a vize do budoucna, touha po rodině či schopnost zabezpečit ji.

5 důvodů, proč jsou grázlové pro ženy tak přitažliví

1. Sebevědomí

Grázlové nemusí být nutně krásní muži, ale jejich sebevědomí ženám většinou učaruje natolik, že se pro ně stanou neodolatelnými.

Proč se nám to líbí:
Grázlové si věří, a tím pádem jim uvěří i jejich kořist - tedy my.

Co na to odborníci:
Výrazně sebevědomí muži imponují zejména ženám, jejich hodnocení sebe sama není právě nejlepší, tvrdí psychologové.

2. Nedostižnost

Pokud je grázl na lovu, tedy ve fázi, kdy se snaží ženu získat, je vtipný, pozorný, laskavý - prostě přesně takový, po jakém žena touží. Až se ale vztah mezi ženou a grázlem rozvine, stává se nepolapitelným. Zapomeňte na to, že si vás grázl nastěhuje k sobě domů, nebo dokonce na pošetilý obrázek jeho a sebe samé kráčejících ruku v ruce k oltáři /je totiž také docela možné, že už ženatý je/.

Proč se nám to líbí:
Proč horolezci stoupají na vysoké hory a lovci perel riskují své životy na dně moře? Protože je to náročné, nebezpečné, vyčerpávající, lákavé a možná nemožné.

Co na to odborníci:
Nedávné výzkumy potvrzují, že ženy skutečně sní o nedostižných mužích (akčních hrdinech) a atraktivnější jsou pro ně dokonce většinou spíše muži zadaní oproti těm svobodným.

3. Tajemnost

První setkání s grázlem bývá v tomto směru matoucí, protože vám o sobě vybalí všechno, počínaje nenaplněnou láskou ke spolužačce v Pionýru a konče divadelní slzou uroněnou při vzpomínce na nevěrnou bývalku. Jedná-li se opravdu o grázla, většina toho, co od něho kdy uslyšíte, je pouze dokonalé představení. Poté, co vás dostane do postele, každé slovo z něho budete muset páčit heverem. Nikdy vám třeba přesně nevyzradí, co dělá nebo kde bydlí. Telefonní hovory grázl vyřizuje zásadně mimo váš doslech a když mu zavoláte vy, budete si mnohdy připadat jako jeden z tisíce soutěžících v rádiu.

Proč se nám to líbí:
Protože milujeme tajemné muže - koukněte se na Jamese Bonda. Nedostatek informací nechává velký prostor pro fantazii a to je sexy.

Co na to odborníci:
Ženy věří, že s tajemným mužem zažijí dobrodružství, kterého se jim v životě nedostává.

4. Představa Divokého sexu

Lotr je pro většinu žen jednoduše ztělesněním nespoutané vášně a divokého sexu. O sexu hodně a rád mluví, nezřídka kdy se chvástá počtem partnerek i svými dovednostmi, takže těžko pak o grázlovi v posteli nefantazírovat.

Proč se nám to líbí:
Ženy sní o tom, že grázl jim v posteli poskytne něco, co v životě s hodným mužem nezažily.

Co na to odborníci:
Ženy si představují milostné hrátky tak, jak to vidí v přibarvených filmových scénách. Nicméně v průzkumech mnohé přiznávají, že když přišlo na lámání chleba, tento druh sexuálních partnerů usiloval pouze o vlastní orgasmus a uspokojení partnerky mu bylo většinou lhostejné.

5. Touha spasit

Tenhle bod se netýká ani tak samotných grázlů jako spíš samaritánských sklonů některých žen. Mlátí-li grázl ženy, spasitelka věří, že ho to vlídným slovem odnaučí. Pije-li grázl jako Dán, láskou a pohlazením mu budiž pomoženo. Byl dosud grázl po okrese vyhlášeným sukničkářem? To jistě nenašel tu pravou, říká si samaritánka a její přesvědčení o tom, že teď bude vše v nejlepším pořádku, jí nikdo nevymluví.

Proč se nám to líbí:
Protože od přírody rády pečujeme a věříme.

Co na to odborníci:
Výzkumy prokázaly, že ženy pečovatelky jsou mnohdy samy pro sebe tak nedůležité, že je pro ně vlastně jednodušší zaměřit pozornost na někoho jiného. Žijí převážně v nefunkčních vztazích, kdy je muž využívá, mnohdy i týrá, za což mu ony oplácí opičí láskou a otrockou péčí.

Nechejte grázlům prostor na filmovém plátně, ale do života si je raději nepouštějte :o)
Výroba placek ve velkém

21. ledna 2012 v 19:56 | jask* |  Video
Holky, už nikdy neříkejte, že dělat placky je nějaký problém, ano? :o))Muži, sex a fotbal

20. ledna 2012 v 22:05 | jask* |  Erotika a sex
Rozmanitost je hlavním faktorem dobrého sexuálního života. Ženy nenávidí monotónnost a touží po tom, aby každá sexuální zkušenost byla trošku jiná než ta předchozí, ale aby zároveň každá byla vždy skvělá.


Většina mužů toto nechápe, protože se soustředí hlavně na výbušný cíl, nejprve ten její a pak jejich vlastní. Proto se muži vždy pokoušejí najít zavedený vzorec, který je pokaždé dovede k požadovanému cíli, a jakmile jej najdou, chtějí jej používat až do konce světa.
Muži se vždy řídí pravidlem: "pokud to není rozbité, nespravuj to". Fotbalisté nikdy na žádné vzorce nespoléhají, protože to by znamenalo jen rychlý konec jejich kariéry.
Muži si totiž neuvědomují, že řízení se vzorci může škodit všem mužům, nejen atletům.

Zavedený vzorec

Když musí muži riskovat a vyzkoušet něco nového, bývají často nesví, protože si nikdy nejsou jistí, zda se ženě nový pohyb nebo nová poloha budou líbit.

Proto každý muž hledá vzorec, který pokaždé zabere, a umožní jim se uvolnit, věřit si v posteli a vždy vědět, co dělat.

Ženy, na druhou stranu, se vzorci řídit nechtějí. Ženy si sex nejvíce užívají tehdy, když neví, co očekávat. Předvídatelnost v posteli na ně má stejný účinek jako studená sprcha. Bez ohledu na to, jak účinný může být vzorec na skvělý sex, jakmile byl několikrát použit, stává se starým a nudným.

Když muž laská ženina ňadra a bradavky, vše se může stát velmi rychle nudným, pokud neustále opakuje ty samé pohyby. Muži často neví, zda by měli změnit své pohyby nebo tempo, ale to je přesně to, co žena chce, a je to ten nejlepší způsob, jak ji uspokojit.

Čím více se vy hýbete, tím více se ona vzruší, takže byste měli často měnit polohy a pokud to jde, vyměnit si role. Ona tak nebudete mít ani čas na to, začít přemýšlet nad různými věcmi, a bude schopná se zaměřit na své pocity. Když se bude řídit vašimi pokyny, nebude přemýšlet o tom, proč jste udělal právě tamto a tohle. Bude ji zajímat jen to, co přijde příště.

Očekávání je ta nejvíce vzrušující věc na cestě k ženskému orgasmu.

Klíč najděte ve fotbalu

Porozumět ženám je těžké, ale vědět, co je vzrušuje a jak, je ještě těžší. Pochopit to, jak se žena sexuálně vzruší, je snazší, pokud přirovnáme sex k fotbalu.

Když muž sleduje fotbalový zápas, vždy se nejvíce vzruší při očekávání toho, co by se vlastně mohlo stát. Kdo bude nasazen první? Kdo bude nejlepším hráčem? Kdo dá gól a kdo nakonec vyhraje? Pokaždé, když se hráči přiblíží k brance, roste a zase klesá vzrušení. Pokaždé, když se k brance přiblíží útočník, je vzrušení a napětí větší a větší.
S ženami je to podobné; musíte ji vždy udržovat v napětí a očekávání.

Bez ohledu na to, jak zajímavý může fotbalový zápas být, jakmile jste jich viděli několik, a jakmile znáte všechny pohyby, které hráči dělají, stává se fotbal nudným. A stejně tak se stane pro ženu nudným sex, pokud muž neustále používá stejné pohyby.

Jedna z největších chyb, kterých se muži v posteli dopouští, je, že nevěnují dost času předehře. Místo toho, aby věnovali dostatek pozornosti jejímu celému tělu, líbání a orálnímu sexu, okamžitě se vrhnou na závěrečnou část.
To je úplně stejné, jako kdybyste se dozvěděli výsledky zápasu od sportovního novináře ještě předtím, než se na celý zápas podíváte. Krátké shrnutí může být zajímavé, ale rozhodně není tak vzrušující, jako když se podíváte na celý zápas. Pokud budete sledovat celý souboj, budou výsledky mnohem zajímavější, protože jste si na ně počkali devadesát minut nebo i více!

A ženám přijde úplně stejně vzrušující předehra (zápas) i orgasmus (výsledky zápasu). Cílem není konečný výsledek; cílem je cesta, která vás ke konečnému výsledku dovede.
Pokud budete na toto porovnání myslet, začnete se na předehru dívat v jiném světle a pochopíte, proč je tak důležitá.

Podívejte se na ženino tělo. Ženy mají křivky, které by vám měly připomenout, že cesta ke konečnému cíli je pomalá a točitá, není to jednoduchá linka.

Milujte se s ní pomalu, dejte do toho city a samozřejmě i potěšení.Dá se tomu uvěřit? :oD

20. ledna 2012 v 17:31 | jask* |  Zábava


Proč nám smrdí černoši ?

20. ledna 2012 v 16:35 | balzam,cz |  Zajímavosti

->Click

Nové vydání magazínu BALZAM.CZ je na světě!
Najdete zde další dávku svého oblíbeného čtení.
Přeji vám příjemnou zábavu i poučení.

->Click

Lyžování je staré 7000 let. Lyžovalo se i na bahně!

17. ledna 2012 v 22:29 | ŽENA-IN |  Víte, že...
Mnoho z nás se těší každý rok na zimu, až si zase nazuje lyže a vydá se na sjezdovku. Málokdo ale tuší, že lyžování tu už máme asi 7000 let, a za tu dobu si prošlo opravdu mnoha proměnami...


Lyžování - sport, který má většina lidí spojený se zimou. Věděli jste, že je staré asi 7000 let?

Důkazem o existenci lyžování v době asi 5000 let před naším letopočtem, jsou dva skalní obrazy, objevené na norském ostrově Rödöy v roce 1929. Ale skutečný artefakt - tedy hmatatelnou lyži - nalezli vědci v roce 1921 v Hotingu ve Švédsku. Její stáří je odhadováno na 4500 let, tedy někdy okolo roku 2500 před naším letopočtem. To už je úctyhodná dřevěná babička, co říkáte? Díky místu náletu se jí říká hotingská lyže. Jsou tu ale i další... arnaská lyže je přibližně stejně stará jako její hotingská sestřička. Riihimaki lyže z jižního Finska pochází z doby bronzové.

Nejstarší lyže...
 • Hotingská lyže - asi 2500 př.n.l.
 • Arnaská lyže - asi 2500 př.n.l.
 • Riihimaki lyže - asi 2200 př.n.l.

Jak se dříve lyžovalo

V několika tisícileté historii lyžování došlo k zásadní proměně až v 19. století, kdy jistý Nor Sondre Norheim vynalezl vázání, které lyžaři umožňovalo zatáčet. Od té doby se začala psát historie moderního lyžování. Jak ale vypadalo lyžování do té doby?

Záleželo na oblasti. Dobře odlišitelné jsou čtyři typy lyží...
 • Severský typ
Již zmíněné nálezy dokládají, že lyže tohoto typu měly v páru různou délku. Kratší lyže byla potažená kůží a používala se k odrážení, druhá (až tři metry dlouhá) sloužila ke skluzu
 • Sibiřský typ
U sibiřského typu byly obě lyže stejně dlouhé - maximálně však 180 centimetrů - a obě se potahovaly kůží. Nedalo se po nich tedy příliš klouzat a sloužily spíše k tomu, aby se člověk cestou po sněhu nezabořoval.
 • Jižní typ
Nejkratší lyže (asi 110 až 150 centimetrů) se používaly na území Ruska a dnešního jižního Finska a Švédska. Byly stejně dlouhé a měly hladký povrch, tedy dobře klouzaly.
 • Bahenní lyže
Tyto speciální lyže se používaly na jízdu po bahnitém terénu v jižním Švédsku.

Hůlky měly větší význam... tedy hůl

Jako opora, odrážedlo a točna sloužila lyžaři jen jedna dlouhá hůl (nikoli dvě hůlky, které používají lyžaři dnes). Tato pomůcka mohla v případě nebezpečí dobře posloužit i k obraně. Dnes se význam hůlek redukoval fakticky pouze k odrážení, při některých disciplínách se hůlky dokonce nepoužívají vůbec.

Jak asi vypadalo lyžování s jednou holí, to se můžete podívat například v ukázce ze známého českém filmu Krakonoš a lyžníci...


No nebyla to tenkrát jiná romantika? Ale což, hurá na lyže! :o)

Nevěra podle znamení zvěrokruhu

17. ledna 2012 v 22:00 | kafe.cz |  Erotika a sex

Ačkoli se současná společnost neustále snaží žít v monogamních vztazích, ve skutečnosti se ukazuje, že sexuální život s jedním partnerem je pro určitou část lidstva něčím nepředstavitelným. Pojďme se na problematiku nevěry podívat z pohledu astrologie.


image

Ohnivá znamení

Beran je průbojné znamení, které často rychleji koná, než myslí. A tak tomu může být i v oblasti milostných záležitostí. Navíc jeho silný ohnivý naturel mu může dávat obrovskou vnitřní sílu a potřebu energii ventilovat. Při vhodné příležitosti k nevěře se tak nemusí vždy udržet.
Lev má rád život a úspěch. Pokud se mu naskytne příležitost k milostnému aktu, bude složitě odolávat. Dělá mu prostě dobře, pokud je centrem zájmu.
Střelci jsou třetím ohnivým znamením a i oni mohou občas "ulítnout". Oheň prostě dodává životu šťávu spolu s energií, kterou je třeba nejen uplatnit, ale někdy i vybít a takzvaně si užít.

Ohnivá znamení a nevěra

Vodní znamení

Rak nepatří mezi nevěrníky. Jeho city a vztah k rodině jsou pro něj dostatečnou náplní života. Proto patří mezi nejspolehlivější partnery.
Naopak Štíři se těší pověsti, že sexualita je pro ně jednou z důležitých součástí života. Sex si dokážou opravdu užít, proto je třeba počítat s tím, že věrnost pro ně nemusí znamenat vždycky vše. Touha po hlubokém sexuálním prožitku může potlačit smysl pro věrnost a povinnosti.
Posledním znamením ve vodním živlu jsou Ryby. Ačkoli u nich nejde ani tak o pudy, jejich svět plný představ, fantazie a iluzí snadno sklouzne k nepravdám a falešným touhám, které je mohou k nevěře dohnat.

Vodní znamení a nevěra

Vzdušná znamení

Blíženci jsou nejupovídanějším znamením zvěrokruhu. Většinou sice zůstane u již zmíněné komunikace, přesto však může k nevěře dojít. Blíženci si z toho obvykle nedělají hlavu a dokážou to brát "sportovně".
Váhy hledají v životě harmonii, takže pokud převládá v jejich partnerském vztahu pohoda, nevěru nevyhledávají. Ovšem běda, pokud se necítí dobře! V tom případě může k nevěře dojít, půjde totiž o pokus o nalezení rovnováhy.
Vodnáře astrologie popisuje jako nejvíce nezávislé a svobodné znamení. Nechtějí se nechat spoutat a případnou nevěru neberou jako podvod vůči partnerovi. Pouze realizují své touhy, jež nemá nikdo právo spoutat.

Vzdušná znamení a nevěra

Zemská znamení

Býci jsou stabilní a je na ně spolehnutí. Proto jim lze jen důvěřovat. Pokud ale jsou nespokojení, nevěra může přijít, neboť mají rádi všechny radosti života včetně sexu.
Pannám často chybí sebedůvěra, takže ani je nelze zařadit mezi hlavní nevěrnice. Jiná situace nastane, pokud je někdo vyloženě svádí.
Kozorozi si dokážou jít za svým cílem, ale málokdy jím jsou zálety. Ovšem pokud se pro tento krok rozhodnou, nikdo a nic je nezastaví.

Zemská znamení a nevěra

Ano, jsem promiskuitní. No a co?

17. ledna 2012 v 21:33 | kafe.cz |  Erotika a sex
Sex na jednu noc. Panuje obecně rozšířený názor, že mu holdují jen muži. Proberte se, je to úplně jinak...
Jsme ve třetím tisíciletí. Mladé ženy jsou hříšné, promiskuitní a vůbec se za to nestydí. Ani se není čemu divit. Na prahu dospívání je ovlivnila popová ikona Madonna, která si na sexu postavila kariéru, později hltaly seriál Sex ve městě v čele se stále sexuálně neukojenou Samanthou.

Češky jsou čtvrté!


V žebříčku nejpromiskuitnějších příslušnic 48 různých národností se Češky rozhodně neztratily. Patří jim čtvrtá příčka hned za Velkou Británii, Německem a těsně po liberálním Nizozemí. Až za nás se zařadila Austrálie, stejně jako USA.

Odvázané vysokoškolačky


Možná by to někdo nečekal, ale co se sexu týče, jsou nejodvázanější vysokoškolačky. Souvisí to trochu s jejich životním stylem. K častému střídání partnerů vybízí život na koleji a s ním spojené večírky. Později si vzdělané ženy budují kariéru, v zaměstnání tráví mnoho času, na zakládání rodiny a početí potomka nemají ani čas ani chuť.

 • Podle průzkumu, který provedl britský magazín More, vedou jednadvacetileté ženy nad muži v počtu sexuálních partnerů. Zatímco ženy jich uvádějí devět, muži jen sedm.
 • Každým rokem u nás roste počet nemocných syfilidou. Například loni bylo o polovinu více nemocných než v roce 2007. Lékaři proto důrazně doporučují používat ochranu, zvláště u náhodných známostí.
 • Podle skotských odborníků poznáte promiskuitního člověka na první pohled. Nevěrní bývají například muži s malýma očima, širším nosem a širšími lícními kostmi.

Sex a tabu? Ale kdepak!

Pro dnešní mladé ženy už padla téměř veškerá tabu. V sexu jsou daleko zkušenější, techniky milování mají v malíku, nebojí se experimentů a partnerovi dovedou říct, co jim dělá dobře.

Druhá strana mince

Je dobře, že se ženy nestydí. Na druhou stranu zábrany nejsou úplně na škodu. Za posledních deset let závratně stoupl prodej ranních pilulek, které se berou po styku a stoupá rovněž počet sexuálně přenosných chorob.

Sexuální polohy z Kámasútry na jediné posteli

17. ledna 2012 v 21:22 | kafe.cz |  Erotika a sex
Asi nejerotičtější postel na světě, z masivního jihoamerického cedru, do něhož jednapadesátiletý německý truhlář Dieter Sporleder vlastnoručně vyřezal různé sexuální pozice ze slavné Kámasútry i jiných kultur, je na prodej přes eBay za 600 tisíc liber, asi 19 milionů korun.


Truhlář a řezbář z městečka Greifenstein strávil prací na svém mistrovském díle přes 3000 hodin. Za tuto dobu do nejrůznějších částí postele vyryl 168 odlišných sexuálních pozic.

Postel popisuje Dieter Sporleder jako "erotický sen - sexuální postel, která by mohla do naší nudné reality vypadnout třeba z pohádek Tisíce a jedné noci". Obrovská postel pro neupřesněný počet partnerů váží 1,5 tuny. Jako pilíře jí slouží čtyři obrovské faly, které se dají použít jako nebesa; mohou tak dovádějícím poskytnout i jakési zdání intimity.

Sporleder použil sexuální motivy z celé řady kultur. Nejvíc ho inspirovala klasická literatura - tedy indická Kámasútra a sochy na indických chrámech. Využil však pro inspiraci i čínské a japonské erotické umění. Řezby jsou zcela dokonalé a nesmírně precizně vyvedené.

"Na všech, i těch nejdrobnějších, detailech jsem si dal opravdu záležet," tvrdí německý umělec. "Na sochách rozeznáte nejen sebemenší anatomické drobnosti, ale třeba také náušnice."

Proč vlastně něco takového stvořil? Dieter Sporleder chtěl, aby měl majitel erotické postele inspiraci pro milostné hrátky vždy na dohled. Vysvětluje: "Vyzkoušet 168 pozic, to vám nějakou dobu vydrží. A jen tak se to neomrzí…"Kolik partnerů v posteli už je moc ?

17. ledna 2012 v 20:56 | kafe.cz |  Erotika a sex
Jak to, že počty sexuálních partnerů, které jsme za život měli, se u mužů a žen tolik rozcházejí?
Podle statistiky zahraničního seznamovacího portálu meeteez.com je najít "pravou lásku" celkem pracné.


Než zakotvíte v náručí správného partnera, čeká vás údajně v průměru:
 • líbání s 22 muži
 • 6x sex na jednu noc
 • 4 nevěry ze strany partnera
 • 5x zlomené srdce
 • 4 dlouhodobé vztahy
 • 6 schůzek k nevydržení
 • 5 rozchodů z vaší iniciativy

České ženy přiznávají v průměru okolo pěti sexuálních partnerů za život, muži však zhruba dvojnásobek.

Matematicky to je samozřejmě nesmysl. Kde se ten rozdíl bere? Obecná moudrost praví, že lidé si realitu upravují tak, aby vypadali lépe. Muži celkové číslo nadsazují, aby působili jako sexuální machři, zatímco ženy si ubírají, aby nevypadaly příliš promiskuitně. Ale pozor! Když se mužů i žen zeptáte na počet partnerů během posledního roku, uvádějí v průměru shodná čísla. Jak je to možné? Podle amerického psychologa Normana Browna nejde o to, že by lidé záměrně lhali. Muži a ženy spíše pracují jinak se svou pamětí.

 • Ženy se prý spíše uchylují k tomu, že si v duchu své partnery vyjmenovávají ("Tak to byl Petr, Matěj, Honza, ten kluk z fitka..."), což vede k nižším číslům, protože mají sklon zapomínat na jednorázové "úlety" a nepříjemné zážitky.
 • Naproti tomu muži mají sklon dělat hrubé odhady ("Kolik to mohlo být? Tak padesát?") nebo užívají různé výpočetní metody "od oka" ("Řekněme, jedna měsíčně, a za pět let to dělá..."), což je naopak vede k přemrštěným číslům.

Světovým rekordmanem v počtu žen, které prošly jeho ložnicí, byl pravděpodobně americký basketbalista Wilt Chamberlain, který údajně měl 20 tisíc žen (zemřel v roce 1999). Na předních příčkách by se jistě umístil také Charlie Sheen (5 000), Julio Iglesias (3 000), Jack Nicholson (2 000) a vydavatel časopisu Playboy Hugh Hefner (1 000).