Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Co věští Stanley Bradley na rok 2012

25. prosince 2011 v 20:48 | ŽENA-IN |  Tajemno
Co věští pro rok 2012 jeden z nejznámějších českých jasnovidců, věštců, prychotroniků a vizionářů Stanley Bradley alias Stanislav Brázda?

br

Rok 2012 bude zvláštním rokem. Číslo 12 je osud, to jsem si mnohokrát ověřil. Příští rok to bude rok peněz a obchodu. Je to dobrý rok na změny a velká rozhodnutí a dobrý čas na radikální řešení a zásadní skoky. Drak je nejsilnějším znamením čínské astrologie, obchodník, který je nad věcí. Kdo začne ten příští rok něco nového, tak má šanci to vydržet strašně dlouho, minimálně 12 let. Všechno se bude dařit. Nové tisíciletí a celých dalších 12 let je vlastně takový urychlovač, jak toho dobrého, tak toho špatného. Takže pozor! Nikomu nic neprojde, všichni dostanou okamžitě zpátky, co provedli.

To se týká i lásky a vztahů. Ty se budou bortit rychlejším tempem, než to bylo dřív, protože celý příští rok bude jeden velký urychlovač. To znamená, že se vztah bude ničit ne tři roky, ale tři měsíce nebo tři dny. Všechno bude strašně rychle. Lidi, kteří se budou chtít dát dohromady, dají se dohromady velmi rychle, nebo se velmi rychle rozejdou. Takže budou rychlé změny.

Čekají nás v budoucnosti nějaké katastrofy?

Katastrof nás však čeká celá série a to po 12 let. Povodně, záplavy, otřesy půdy, uragány, sopky, ale spíše ve světě. Konec všeho nepřijde v žádném případě, ale bude to století padání meteoritů a začne to příští rok. To je moje teorie. Začnou padat meteory větší, než je obvyklé, ale v Česku bude všechno tak třetinové intenzity než ve světě.

Věštím, že někdy v létě příštího roku spadne jeden na sever Číny, mezi Čínu a Mongolsko. Poruší se zemské desky po celém světě a bude docházet k sériím zemětřesení. Budou pak bouchat i sopky, bude zemětřesení i pod atomovými elektrárnami. Nebudou moci létat letadla. Podle mě v roce 2016. Někdy v roce 2012 to začne a bude to doznívat 12 let. To, co bylo doteď, byla jen předehra.

Věštím, že koncem tohoto století spadne velký meteorit na Německo a že třetina Německa zmizí ze světa.
Myslím, že budou ujíždět svahy, ale to se dalo předpokládat. U nás třeba v Liberci naproti Ještědu a na Chomutovsku budou praskliny. Budou praskat silnice, dělat se zlomy apod. V Česku bude všechno tak třetinové intenzity než ve světě.
Myslím si, že mezi 2014 a 2016 bude problém na burze a tím pádem chaos ve světě začne gradovat.

Budou vypadávat radiové sítě, tzn. že všichni, co jsou závislí na komunikaci, třeba jako je letecká doprava, budou mít problém nejen kvůli sopečnému prachu, ale i kvůli atmosférickým vlivům, které budou způsobovat geomagnetické bouře. Tyhle věci se budou prostě dít a nejhorší to bude dejme tomu za těch 5 až 6 let. Čili v r. 2017 a 2018 to bude vrcholit a pak to bude slábnout a roku 2024 se začne vše srovnávat a dostávat se do normálu.

Právě díky těmto katastrofám bude to další století duchovní, tzn. že nastane návrat k přírodě a k rodině. Vydělávání peněz už nebude prioritou, protože si za ně moc nekoupíme. Lépe na tom bude ten, kdo má svoji krávu, než kdo má v bance konto. Tohle jsou věci, které by mohly nastat tak za 10 až 20 let.

Jak začít rok 2012?

Nejdříve musíme začít sami od sebe. Začít být pokorný, dělat meditace, přestat podvádět nebo dělat křivárny, pokud je děláme, protože vše se nám vrátí s obrovskou intenzitou zpět.

Doporučuji dát si novoroční předsevzetí v tom, že nemůžeme změnit druhé, můžeme změnit jen sebe, a když změníme sebe, tak změníme i ty druhé, ať chtějí nebo ne, protože už jim neumožníme, aby se chovali jako doposud. Taky by bylo dobré dát si předsevzení nedělat lidem to, co sami nechceme, aby dělali oni nám.

Doporučuju koupit si amulet s ostrými hranami, barva, která nás napadne jako první, je ta správná. Ten vám přiostří vaše neostré lokty a už si nenecháte nic líbit a okamžitě se to vrací útočníkovi s trojnásobnou intenzitou.

Každý může věštit budoucnost

Říká, že každý má schopnosti předpovídat budoucnost a každý může být sám sobě léčitelem, stačí, když ho ty věci zajímají. Lidé nejsou stejní a ne všichni mají například při výkladu karet schopnost mít vize ve formě obrazů. I ti, kteří "nevidí" obraz odpovědi, jsou ale podle Bradleyho slov schopni najít správnou odpověď na svou otázku.

Aby mohl člověk vykládat budoucnost, musí se umět uvést do nižší hladiny vědomí například pomocí soustředění (meditace) nebo nějakým jiným způsobem. V nižší hladině vědomí se probouzí intuice a schopnost vizí.

K věštění není nutné používat jen karty, stejně mohou posloužit kostky, kameny, křišťál, voda, oheň, zrcadlo, mince či kávová sedlina. Každý si musí najít svůj způsob. Jednotlivé metody věštění se lehce naučíte z mého nového Lexikonu moderní psychotroniky nebo můžete využít také mých posledních karet, které jsou označeny znaménky + a - . Kdy + znamená ano a - znamená ne. Je tam uvedeno tisíce otázek a odpovědí, které jsou předepsané, takže si každý může vyvěštit, kde je možné sázet, nebo v jaké oblasti může vyhrát. Ale ta jednoduchá metoda obecně spočívá v tom, že si můžete vzít karty, i když nemají čísla, očíslovat je a sudá karta znamená ano, lichá bude znamenat ne.

Pokus si tedy budete chtít vyvěštit, jestli máte jít vůbec ven z domu, tak si vyložíte karty, a když vyjdou tři karty sudé nebo se znaménkem plus, tak je odpověď ano. Když vám vyjde mínus, tak ne, protože by se mohlo něco přihodit. Takže to je jednoduchá metoda.

Pak existuje ještě jedna metoda, jejíž návod teď přikládám

Je to vlastně taková mapka několika obrazců, kterých jsem udělal devět.


Je to čtverec rozdělený na 9 polí. V každém políčku je obrazec jako trojúhelník, kolečko, čtverec, obdélník, kosočtverec, hvězda, ovál a pod každý ten znak si na papír napíšete například ano, na druhém ne, na dalším spíše ano, pak spíše ne, teď není dobrý čas, zatím to není jisté, teď to nemáte vědět, takže se neptejte, chce to ještě vyčkat, nechte to být, mohlo by to být, ale bude to náhlé rozhodnutí a v podstatě to nechcete vědět apod. To jsou ty odpovědi, které jsou u každého z těchto obrazců, takže je potřeba se na to podívat. Myslet na otázku, na kterou chcete znát odpověď. Pak prstem ukážete na jeden z těch 9 obrazců a pak se podíváte, co to znamená z těch odpovědí, co jsem jmenoval.


Tohle bych řekl, že je spolehlivější metoda než výklad z karet nebo práce s kyvadlem. Tohle se mi osvědčilo.

Přeju všem hodně štěstí, zdraví, lásky a peněz. A řídit se heslem přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Tak hodně štěstí všem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama