Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Září 2011

Co o našem vztahu říká poloha, ve které spíme

30. září 2011 v 20:47 | jask* |  Zajímavosti

O vztahu vám toho řekne hodně i způsob a poloha, ve které spíme. Jedná se o okamžiky, kdy se nejméně kontrolujeme, a jsou to také ty nejcitlivější okamžiky. Takové momenty nám toho dokážou říct spoustu o nás samých i o našem partnerovi.


Představuje spánek pouze odpočinek nebo je to i vyjádření lásky? Usnete okamžitě, jakmile si lehnete?

Všechno tohle jsou znaky, které definují náš vztah.


1. Uzel

Poloha:Vaše paže a nohy jsou zkřížené a dotýkáte se různých částí těla a obličeje.


Vaše láska je zcela čerstvá a ještě se navzájem nenudíte. I váš sexuální život je na vrcholu, a nemáte nedostatek nápadů. Nechcete být bez sebe ani na minutku. Ale dejte si pozor, aby se takové sympatie nezměnily v závislost.

2. Strážný anděl

Poloha:Jeden z vás leží v náručí toho druhého, můžete se dotýkat i nohama.


Jak naznačuje již jméno polohy, vyjadřujete touhu chránit toho druhého. Jste zamilovaní a budujete vztah na pevném základu. I když jste spolu rádi, musíte si najít čas i sami pro sebe a nedusit se navzájem. Hodně pro vás znamená důvěra.

3. Paralelní spánek

Poloha:Ve spánku jste otočeni obličejem k sobě, ale nedotýkáte se.


Osoby, které spí v takovéto poloze, spolu mají dlouhodobý vztah, ze které se ho již vytratily stopy po vášni. Ale to neznamená, že ve vztahu není žádná důvěra. Partneři jsou stále stejně oddaní a dělí se o hlubokou lásku. Kromě toho jsou si ve vztahu rovni.

4. Váha

Poloha:Spíte zády k sobě a dotýkáte se navzájem hýžděmi.


Jedná se o obvyklou polohu párů, které jsou spolu již velmi dlouho. Tato poloha ukazuje, že chcete dvě věci najednou - intimitu a nezávislost. Jelikož se k tomu oba stavíte stejně, nemáte ve vztahu žádné problémy. Máte i stejné názory, co se týká intimity, která ještě nemusela ztratit svůj půvab.

5. Přes kraj

Poloha:Což doslova znamená, že jeden z vás visí ve spánku na kraji postele a druhý zcela zřejmě zabírá její větší část.


Není to tak úplně dobré znamení pro váš vztah, protože to ukazuje na přestávku ve vztahu nebo rozchod v budoucnosti. Když jeden z partnerů visí na kraji postele, může to znamenat, že se chce ze vztahu vyvázat. Na druhou stranu, pokud jeden z partnerů zabírá velkou část postele, může to znamenat, že se chce vydat svou cestou, což ale nemusí znamenat, že chce jít bez vás.

6. Na boku

Poloha:Ležíte na boku, zády k sobě a během spánku se nedotýkáte.


Tato poloha naznačuje, že ve vztahu není něco v pořádku. Zcela zřejmě upřednostňujete pohodlí před intimitou, a chcete se v noci pořádně vyspat. Intimita v takovém vztahu se většinou stala opravdovou rutinou bez jakékoliv představivosti. Prostor, který vzniká mezi vámi dvěma, ukazuje na vaši skutečnou potřebu mít svůj vlastní prostor.

7. Lžíce

Poloha:Když se k vám váš partner přitulí zezadu a obejme vás.


Páry, které většinou spí v této poloze, už za sebou mají první fázi zamilovanosti, a tímto způsobem vyjadřují svou lásku a důvěru. Počáteční vášně už jsou pryč a uklidnil se i sex. Hodně jste toho spolu prožili a pokoušíte se vychutnat si svou vlastní společnost díky pohodlí, nechcete se vzdát se navzájem.

Pokud je žena za mužem, může to být špatné znamení.

Muž tak může ukazovat na chladný vztah, je možné, že jeho jedinou touhou je sexuální uspokojení. Žena na něm lpí, protože ho nechce nechat odejít, a tohle ukazuje na to, že oba vidí vztah v jiných barvách.

Třetí způsob, jak se držet v poloze lžíce je, když se dotýkáte pouze rukama.

Takový druh spaní je znamením největší důvěry, protože si můžete navzájem poskytnout osobní prostor, ale přitom se zcela neopustíte. Je to znamením, že partneři nejsou sobečtí, a že jejich vztah je stabilní.


Každý z nás má svou oblíbenou polohu, ve které rád spí. Pokud je vám vaše poloha příjemná, nemusíte ji měnit jen proto, že si myslíte, že se kvůli tomu zlepší váš vztah. Na vztahu musíte pracovat, když nespíte, a možná se časem změní i poloha, ve které spíte.Osm zvyků, které nás má činit šťastnými

27. září 2011 v 20:20 | jask* |  Vztahy
V minulém desetiletí provedli vědci nespočetně studií s cílem zjistit, co činí lidi šťastnými. Je to dovolená, nový koníček, peníze nebo snad něco jiného? Podívejte se na osm zvyků, které nás dělají šťastnými.

Osm zvyků, které nás činí šťastnými

1. Udělejte si seznam krátkodobých a dlouhodobých cílů

Čím více jsme aktivní, čím více cílů si nastavíme a čím více jich uskutečníme, tím více se staráme o své štěstí. Rozhlédněte se kolem sebe: šťastní lidé se věnují spoustě aktivit a projektů - staví plachetnice, píší symfonie, zahradničí…

2. Naplánujte si svůj jídelníček

Je známo, že nedostatek vitamínů a minerálů může způsobit špatnou náladu. Pokud si přesně naplánujete svůj jídelníček, vašemu tělu se dostane směsi mikro a makro živin, které se postarají o vaše zdraví a duševní pohodu.

3. Naplánujte si včas dovolenou

Studie ukazují, že díky dovolené se cítíme skvěle, už když ji plánujeme. Pokud budete plánovat dovolenou či krátké výlety již osm týdnů předem, budete se cítit šťastní při každém dobrodružství, které zažijete ještě před samotnou cestou.

4. Naplánujte si společenské události

Pečujte o vztahy s osobami, které jsou vám blízké, držte se v blízkosti pozitivních lidí a věnujte se činnostem, které pomáhají ostatním, protože to vše ovlivňuje vaše štěstí. Činy, které děláme z laskavosti, ovlivňují naši spokojenost.

5. Každé tři měsíce vyzkoušejte nového koníčka

Volnočasové aktivity nás uspokojují a každý nový koníček nám dává příležitost věnovat se novým cílům - to je klíčový faktor štěstí. Navíc nové koníčky také nabízejí příležitost žít společensky a poznávat nové lidi.

6. Vypněte

Každý potřebuje pár minut denně, kdy může vypnout. Každý den si najděte čas na relaxaci: dopřejte si krátké odpolední zdřímnutí, vydejte se na procházku, poslouchejte hudbu, meditujte, provádějte dechová cvičení

7. Pravidelný pohlavní styk

Pravidelný pohlavní styk (jednou za měsíc nebo i několikrát týdně) vás udělá tak šťastnými, jako kdyby vám byl velmi zvýšen plat; toto je závěr nedávné studie z Dartmouthu. Není zcela jasné, zda šťastnější lidé mají obecně pohlavní styk častěji - nebo zda jsou šťastnější kvůli sexu…

8. Cvičte!

Ať už cvičíte, abyste shodili pár kilo, zlepšili své zdraví nebo se jen postarali o svou duševní pohodu - je dokázáno, že cvičení vylepšuje vaše zdraví a uspokojení.

Milování před zrcadlem: Co vy na to?

21. září 2011 v 19:33 | žena-in |  Erotika a sex
Dát si do ložnice velké zrcadlo či zrcadlovou skříň může mít důvody nejen v touze po optickém zvětšení prostoru, ale také milostné. Sex před zrcadlem patří mezi jednu z velmi doporučovaných praktik, má ale svá ale...

zrcadlo

Věřila byste, když ráno hledíte rozespalá v koupelně do zrcadla, že tenhle kus skla může být pěkně vzrušující? Zrcadlo doporučuje mnoho erotických příruček jako skvělou pomůcku a osvěžení sexuálního života. Proč?

Plusy

 • Můžete se dívat na partnera i v pozicích, při kterých ho běžně nevidíte.
 • Vidíte partie, které běžně nevidíte.
 • Můžete lépe sledovat partnerovy reakce.
 • Zrcadlo jitří fantazii a částečně nahrazuje pocit skupinového sexu (pokud chcete při milování sledovat i jiné milující se dvojice, ale stydíte se a máte slušnou představivost).

Mínusy

 • Protože vidíte v zrcadle i sebe a partie, které běžně nevidíte, praktika není pro méně sebevědomé - poukazuje na nelichotivé partie.
 • Pokud máte při milování opřené zrcadlo o pelest, můžete ho ve vášnivé chvilce rozbít a nepříjemně se pořezat.
Je to 4:2 pro plusy. Zdá se, že vhodně umístěné zrcadlo může sebevědomému páru milování tedy jen zpestřit. A pokud tu špetku sebevědomí postrádáte, ale přesto toužíte po tom vyzkoušet si to, pořiďte si přenosné zrcadlo a uvidíte. Nelichotivé partie zamaskujte (však vy už víte jak), anebo se milujte jen při slabém osvětlení, kdy budou v zrcadle patrné jen siluety.

Kam zrcadlo umístit?

Již bylo řečeno, že zrcadlo umístěné na pelest postele se může rozbít. Z tohoto hlediska je tedy (zdá se) nejlepší pořídit si stojanové zrcadlo, které můžete dát kdekoli okolo postele. To, kam zrcadlo umístíte, hraje také roli při výběru poloh. Některé polohy jsou v zrcadle zajímavé, pokud je umístěné na stropě (třeba při klasické misionářské poloze můžete sledovat partnerova vypracovaná záda a hýždě), jiné zase, je-li zrcadlo z boku postele (budete-li mít partnera za sebou, konečně mu uvidíte do očí). Záleží tedy na vás zauvažovat nad tím, jaké pozice rádi praktikujete a pod jakým úhlem by bylo zajímavé sledovat je v zrcadle.

Promiň, mám své dny...

21. září 2011 v 19:22 | kafe.cz |  Vztahy
Máme k dobru něco, co muži nemají - menstruační cyklus. Přestaňme si na něj stěžovat a využijme ho ve svůj prospěch.

Promiň, mám své dny. Pořád!


Kromě potíží a nepohodlí, které zná každá z nás, přináší spoustu výhod. Víte například, jak si podle menstruačního kalendáře naplánovat práci? Zjistěte, jak vás ovlivňují fáze menstruačního cyklu, a zkroťte hormonální bouři.

Menstruace (1. - 5. den)

 • Jak se chovají hormony: Estrogen i progesteron jsou na nejnižších hodnotách.
Bonus: Máte pochopení pro sebe i pro ostatní.

Reklamy na dámské hygienické potřeby sice hlásají, jak můžete být i během vašich dní šťastná a žít naplno, ale realita je trochu jinde. Spousta žen je během periody přecitlivělá a sebemenší konflikt (obzvlášť partnerský) jim vhání slzy do očí. Na druhou stranu se tato vnímavost a schopnost naslouchání vnitřnímu "já" dá výhodně zužitkovat. Třeba rekapitulací vlastních snů a přání nebo rozebíráním tajností s kamarádkou. Vaše intimní radary jsou totiž v pozoru a dokážete se vcítit i do nerudné sousedky. Alespoň v některé dny této citlivé doby si zvolte regenerační režim a věnujte se jen sama sobě. Meditujte, hoďte své myšlenky na papír, tvořte, zkrátka si udělejte příjemno - a uvidíte, že časem i ty "červené" dny vezmete na milost.

Náš tip: Mnoho žen v období menstruace začne být háklivá na pořádek. Nedělejte nic těžkého, ale konečně by mohlo dojít na velký úklid šatníku.

Těsně po menses (6. - 12. den)

 • Jak se chovají hormony: Ženský hormon estrogen má karneval!
Bonus: Cítíte se na vrcholu sil, energie je plno. Na toto období si naplánujte nejnáročnější pracovní projekty. S naprosto čistou hlavou je dokážete bravurně vyřešit.

Ve velmi dobré formě byste měla být nejen psychicky, ale také fyzicky. Ukazuje se, že v tomto období nejlépe zabírají diety a také se zvyšuje kondice. Uvolněte se sportem, povede se vám pak lépe zvládnout náročnější období cyklu. Kolem desátého dne cyklu se dostává ke slovu i progesteron - vaše myšlení se podobá myšlení muže, úkoly řešíte podobně rázně, dokážete se soustředit na jednu věc a dotáhnout ji do konce. Bylo zjištěno, že ženy v tomto období získávají přechodně lepší prostorovou orientaci, která je pro muže typická.

Ovulace (12. - 14. den)

 • Jak se chovají hormony: Estrogen je na vrcholu, mužské hormony však pracují ve prospěch uložení oplodněného vajíčka.
Bonus: Cítíte se krásná a sebevědomá a muži adekvátně tomu reagují. Využijte chuti na sex k milování podle vašich představ.

Máme hromadu energie, chuť tvořit a seznamovat se. Plodná fáze cyklu nás mění v dračice, které touží po mužnosti. Fascinují nás chlapské svaly, ostře řezané rysy, drsnější hlas i chování. Vše směřuje k "dobrému samci" pro zplození potomka. Cítíme se dobře, atraktivně a dáváme to bez okolků najevo. Muži to podvědomě cítí a jdou nám na ruku. Je prokázáno, že jim přijdeme krásnější a voňavější. Užijte si období flirtu a dovádění, protože se právě nacházíte v "párty formě". Ale pozor: pokud máte stálého partnera, nedrážděte ho sváděním jiných. Na to je teď extra háklivý. Spíš využijte jeho oddanosti a prosaďte své názory a nápady. Nebojte se odvážného outfitu a zaexperimentujte se svým vzhledem. Nárůst sebevědomí neváhejte prodat v práci. Pokud máte šéfa, není lepší doba na žádost o zvýšení platu (pokud možno osobně, v těch nových šatičkách).


PMS (23. - 28. den)

 • Jak se chovají hormony: Estrogenu ubývá, progesteronu přibývá, ale těsně před menses obojí prudce klesá.
Bonus: Američtí sexuologové tvrdí, že v tomto období je prožitek ženského orgasmu nejintenzivnější.

Tady je to buď - anebo. Vajíčko se nedočkalo oplodnění a na vás si brousí zuby PMS. I když se na premenstruační syndrom vymyslela spousta narážek a vtipů, jedna věc je jistá - existuje. Na vlastní kůži jeho příznaky poznaly čtyři z pěti žen. Těsně před menstruací dosahuje svého vrcholu a najdou se mezi vámi i takové, které jsou v tomto období doslova mimo provoz. Cítíte se jako balón, na obličeji máte úrodu pupínků, rozbrečíte se i u Večerníčku a pak zase nenávidíte celý svět? Nepříjemné a náročné úkoly odložte a dejte si očistný režim. Běžte brzy spát, ráno vynechejte kávu, oblečte pohodlné prádlo, přes den hodně doplňujte tekutiny, jezte jídlo bohaté na bílkoviny, ovoce a zeleninu. Odpoledne vám prospěje lekce jógy a večer nahrazení vína bylinkovým čajem. A hlavně se s nikým nehádejte, nemáte své emoce pod kontrolou.

Víte, že:

Hormonální antikoncepce potlačuje ovulaci vajíčka a mozek vysílá tělu signál jakéhosi falešného těhotenství. Pokud ji užíváte, je pravděpodobné, že žádný z výše uvedených příznaků nezaznamenáte. Ženy užívající HA si dokonce podle vědců vybírají podvědomě jiné partnery (kamarádské typy), než jací by je zaujali pod přirozeným vlivem hormonů. Je na vašem zdravotním stavu a uvážení, čemu dáte přednost a která "pro" u vás zvítězí.

Milostné přezdívky, zabiják sexu

21. září 2011 v 18:57 | kafe.cz |  Vztahy
Na veřejnosti máme jméno a příjmení. V soukromí jsme ale mnohdy Berušky, Prdelky, Hvězdičky, Micinky a partnerům říkáme Broučku, Medvídku a podobně. Věděla jste, že to pro vztah podle psychologů není nic moc dobrého?


Podle psychologů je odpověď jasná, broukáme na sebe láskyplnými jmény, abychom si byli blíž. Ostatně - nemůžete popřít, že jde o velmi působivou taktiku, jak protějšek správně naladit nebo v počátcích zamilovanosti nalákat. Stačí vzpomenout příklad z kinematografie. Básník (s titulem MUDr.) Šimon Šafránek v tetralogii Dušana Kleina oslovoval vyvolené slečny: Borůvko, Jeskyňko, Píšťalko a Veverko. Navzdory ne příliš mužnému vzhledu a nízkému platu obvoďáka vždy dosáhl svého.

Všechna něžná oslovení vám ze srdce přejeme. Zároveň však nabízíme několik pravidel jejich používání, aby nezpůsobila nějaké problémy.

1. Zjistěte, jestli jste na stejné vlně

"Mám přítelkyni, které žádné přezdívky nevyhovují," napsal na internet muž pod nickem Xman. "Líbí se jí maximálně zdrobněliny křestního jména, a to ještě jen někdy. Ze začátku vztahu jsem na ni nějaké ty kočičky a myšičky zkusil, ale když mi asi popáté řekla, že se jmenuje Petra, tak jsem to vzdal."
Také vy napřed z reakcí odvoďte, zda a také kdy vašemu protějšku přezdívky nevadí. Teprve potom jimi případně obohaťte vzájemný milostný slovník.

2. Vyčkejte, pravé jméno přijde

Kromě obligátních "Miláčků" patří k nejčastěji používaným oslovením "Broučku" a "Beruško" (vliv příběhu z Karafiátovy knížky je nesporný), dále pak "Kocourku" a "Kočičko". Nic proti nim, avšak mnohem působivější jsou přezdívky, které vzniknou spontánně v rámci společných prožitků. "V době, kdy se můj manžel léčil na rakovinu hrtanu, vynořilo se v jeden okamžik pojmenování Rochátko. S odstupem času vypadá hodně ujetě, zvlášť v kontextu s těžkou životní situací, které jsme tehdy čelili," svěřuje se čtyřiapadesátiletá kadeřnice Jaroslava. "Popravdě řečeno, je mi jedno, co si o tom kdo myslí. Nás to Rochátko spojuje a připomíná mi, že dokážeme držet při sobě."

Milostné přezdívky, zabiják sexu

3. Zůstaňte při zemi, i tam je dobře

Pro mnoho lidí je jakékoliv zdrobňování nebo inspirace mezi živočichy (koťátko, káčátko, hřebečku) rostlinami (kytičko, zvonečku, pampeliško) nebo ve vesmíru (hvězdičko, sluníčko) naprosto nepřijatelná. "Kdybych titulovala manžela Pejsánku, což běžně používá jedna moje kamarádka, myslel by si, že jsem se zbláznila," míní pětatřicetiletá učitelka Hedvika. "Nemá ale nic proti tomu, abychom si občas v žertu řekli Můj muži, Moje ženo, případně dokonce Můj starej, Moje stará. Na mě osobně to působí úžasně uklidňujícím dojmem v tom smyslu, že k sobě zkrátka patříme."
Ostatně, pro inspiraci stačí občanka. Zvyk, používat v řeči pouze příjmení toho druhého, sahá kořeny až na samotný Pražský hrad! První dáma republiky běžně mluví o svém muži jako o "Klausovi".
Jen pro zajímavost: T. G. Masaryk oslovoval svou manželku Charlottu "Charlie". "Charlie, děkuji za vše, co jsi pro mě udělala!" napsal. "Vím a říkám ti to, že bych nemohl dosáhnout toho, čeho jsem dosáhl, že bych se byl nevyvíjel, jak jsem se vyvinul." Edvard Beneš se narodil jako Eduard. Když se však seznámil se svou budoucí manželkou Annou, požádal ji při zásnubách v roce 1906 v Paříži, zda by se nemohla přejmenovat na Hanu. S jakousi Annou měl totiž neblahé zkušenosti z dřívějška. Také on na oplátku vyměnil písmenko ve svém jménu. Ona mu celé manželství říkala: "Eduško."

4. Držte soukromí za dveřmi

Mezi největší společenská faux pas patří neschopnost odhadnout míru důvěrností, které svému partnerovi věnujete mimo domov. Jestliže se ocitnete na jeho pracovišti nebo mezi kolegy (včetně vánočního večírku), zapomeňte na všechny přezdívky i důvěrnější doteky. Ty ostatně mohou vyvolat rozpaky i u blízkých přátel, rodičů nebo vlastních dětí. Nejlepší bude nechat si svá zamilovaná jména jako sladké tajemství.

Perličky z internetu… (aneb co si myslíte VY)

Internetových diskusí na téma, jak oslovovat partnera, najdete překvapivě mnoho. Znamená to, že si s tématem lidé lámou hlavu. Především teenageři jsou plní obav, jestli používat zavedené Kočičky a Broučky, nebo popustit uzdu invenci. Viz. věta: "Rád bych jí říkal Koblížku, protože je sladká a měkoučká, jenže se bojím, aby se neurazila, že tím myslím tlustá."
Dále jsme si přečetli například:
- "Holky už mě oslovovaly fakt nejrůznějšími jmény. Například Kousátko, Ouško, Gumídku, Cumle, Tuřínku, Muchomůrko a Žužlo." (BastMetzli)
- "A co takhle něco indiánského? "Ten, co běhá ráno na tramvaj"?:-)) (Droto)
- "Jo, píšťalko je pěkné… Ale já jsem všema deseti pro slunečnici! (gigi)
- "Budete se mi smát, ale stejně vám to řeknu. Když opravdu potřebujeme držet při sobě, říká mi můj manžel už patnáct let: Moje stará stanová kůže. Jen my dva přesně víme, kdy a kde tahle přezdívka vznikla a to má své kouzlo." (jigra72)
- Já jsem Plyšanda, on Plyšounek a společně míváme plyšitidu." (Janysek73)
- "Mně můj miláček říká Zlatíčko, Milášku, Broučku, Beruško, Sluníčko, Hvězdičko, Lásečko, Pusinko, Koťátko, Myško, Matýnko, Jahůdko, Broskvičko, Sněhurko, Mazlíčku, kytičko a někdy i Čoky, protože jsem prý sladká jako čokoláda. No, je toho hodně a krásně to vždycky zahřeje." (Martinkaaa)
- "Hvězdička je to nejkrásnější… protože hvězdy jsou nedosažitelné, ale jednou za čas nějaká spadne dolů do náruče toho pravého.! (Manka)


Prasátko ženaté s kočičkou!

Abychom ilustrovali fakt, že používání milostných přezdívek zasahuje lidi všech společenských kategorií, vybíráme příklad snad nejslavnějšího britského ministerského předsedy všech dob Winstona Churchilla (1874 - 1965). Po sedmadvaceti letech manželství psal na Nový rok 1935 své milované manželce Klementině (1885 - 1977) z plavby po Indonésii následující řádky: "Můj miláčku Klemmie, v dopise jsi napsala několik slov, která jsou mi nesmírně drahá, o tom, že jsem obohatil Tvůj život. Ani Ti nedovedu vyjádřit, jak mne to potěšilo, protože mám neustále zdrcující pocit, že jsem zavázán já Tobě, pokud vůbec lze mluvit v lásce o nějakých účtech.
Bylo to od Tebe tak milé, žes mi právě tohle napsala, a já doufám a modlím se, abych byl s to učinit Tě šťastnou, postarat se o Tvé bezpečí po všechna zbývající léta, hýčkat tě, můj miláčku, jak zasloužíš… Co pro mne znamenalo žít po celé roky v Tvém srdci a s Tebou, nemůže vyjádřit žádná věta." Místo podpisu velmi zdařilá karikatura prasátka. Winston Churchill byl pro svou ženu "Pug" (buldoček), později i zmíněné Prasátko. Ona pro něj Cat (kočka). "Buď hodný pejsek a nenič si tu trochu volna na čerstvém vzduchu vypalováním těch tlustých doutníků," psala v žertu. Manželství bylo nesmírně šťastné a harmonické, dvěma prožitým světovým válkám navzdory.

Erotické SMS: Pikantní "mobilní" sex!

7. září 2011 v 19:30 | Kafe.cz |  Erotika a sex
Erotické SMS dokáží partnerský život zpestřit, mohou být skvělou předehrou a umí nažhavit. A to jsou jen některé z důvodů, proč »mobilní« sex praktikovat!


Žhavé sms, sex po textovkách

Erotické SMS dovedou pořádně nažhavit. Tedy pokud je zašlete v tu správnou chvíli a té správné osobě. Můžete je posílat ve dne i v noci a sdělit to, po čem toužíte, svému miláčkovi i tehdy, když je od vás stovky kilometrů daleko. Erotické SMS mají i další výhodu - do zprávy se často odvážíte napsat to, co byste partnerovi do očí třeba nikdy neřekla, anebo mu sdělit své tajné erotické přání.

Erotické SMS: Skvělá předehra

 • »Textovky« s erotickým nádechem mohou sloužit jako skvělá předehra.
 • Můžete jich poslat partnerovi několik během dne a navnadit ho na večer ve dvou, který samozřejmě skončí vášnivým milováním.
 • Navíc i takových pár obyčejných zpráv dokáže zpestřit partnerský život. Pokud se vám zdá poslední dobou příliš nudný, je čas s tím něco udělat a erotická SMS může být tím pravým oživením.

»Mobilní« sex: Erotika pro všechny

»Mobilní« sex je ideální pro všechny. Je jedno, zda vám je dvacet anebo padesát, erotické »textovky« si můžete posílat v každém věku. Nezáleží ani na tom, zda se svým partnerem žijete, anebo udržujete vztah na dálku, nebrání jim žádná vzdálenost. Můžete jimi říct i to, na co jinak nemáte odvahu a je tu ještě jedna výhoda - nemusíte nic vymýšlet sami, velký výběr je jich totiž na internetu - od lehce erotických až po ty vášnivé.

Nejlepší erotické SMS

Toužím po tvých pohledech, co mě rozechvějí. Po tvých rtech, po teple tvého těla. Toužím po tvých dotecích, co mě rozpalují. Po tvém slastném sténání, lásko, hrozně bych tě chtěla…

Chtěla bych být kapkou na tvém těle, i když má tak krátký, ale krásný život. Stékala bych po každém záhybu tvého těla a chvěla se nadšením a užívala si každé vteřiny. Stékala bych nekonečně dlouho a už bys cítil jen jemný a lehký dotek. Ale nespadla bych, čekala bych, až se vypařím a jako pára tě zahalila do závoje.

Jsem teď jen tvá se vším všudy, přijď dnes ke mně, však víš kudy.

Když tuto SMS smažeš - chceš mě! Když ji uložíš - miluješ mě! Když ji budeš ignorovat - nemůžeš beze mě být! Když odpovíš - chceš se se mnou milovat! Co uděláš?