Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Srpen 2011

Kousání při sexu - může být nebezpečné?

31. srpna 2011 v 20:34 | Kafe.cz |  Erotika a sex
Kousání při sexu může být velmi vzrušující, ale také nebezpečné, pokud se neodhadne jeho míra. V extrémních případech může dojít k zánětu, infekci, ale i nákaze virem HIV! Jak na to, aby se vám nic nestalo?
Touha po uspokojení a jistá dávka agresivity - to všechno se míchá v člověku, kterého vzrušuje kousání při sexu, alespoň podle odborníků. Ti jsou navíc přesvědčeni, že kousání zobrazuje destruktivní touhu, protože takto zaměřený člověk se zuby zmocňuje něčeho, co chce získat…

Kousání a hrátky SM


Pokud člověka vzrušuje kousání při sexu, většinou ho lákají i sadomasochistické praktiky, ať už v menší či větší míře a mnohdy vyzkouší i věci, kteří jiné považují za bolestivé a odsuzují je - spanking, svazování, horký vosk a další. Stejně jako ostatní zmíněné hrátky je ale potřeba, aby se kousání líbilo oběma - co na tom, že vzrušuje partnera, když jej žena nesnáší a má díky tomu ze sexu strach…

Silný skus může ublížit


Láká vás kousání během sexuálních hrátek? Pak ho vyzkoušejte, ale dejte dobrý pozor. Může při něm totiž dojít k řadě úrazů a pro zdraví může být dokonce nebezpečné. Zvlášť dobrý pozor je třeba dát na intimních partiích a na prsou, kdy by příliš silný skus byl nejen velmi bolestivý, ale i riskantní. Dotyčnému může vážně ublížit.

Kousání při sexu: Záněty a infekce


Hlavní problém kousání při sexu, pokud se neodhadne jeho míra a je příliš silné, tkví v tom, že v lidském chrupu se nachází řada bakterií. Pokud se dostanou do těla druhého, mohou způsobit zánět a infekci. V tom případě je nutné ránu ihned ošetřit, vydesinfikovat a v případě potíží (otoky, hnisání apod.) vyhledat lékaře.

Pozor na kousání »do krve«


Při opravdu tvrdém po kousání »do krve« hrozí i další riziko - nedá se totiž vyloučit ani přenos viru HIV, a tak je sice pěkné, že používáte kondom, ale v tomto případě vás neochrání. Dejte proto dobrý pozor, s kým tyto SM praktiky provozujete.Jaké jsou typy kousání

 • »anger-impulsive bite« je impulzivní kousání pramenící z hněvu, frustrace a pocitu, že nejsem schopný řešit konfliktní situaci
 • »sadistic bite« uspokojuje potřebu moci, ovládání, kontroly situace a druhého
 • »ego-cannibalistic bite« je kousání směřující k uspokojení ega tím, že nějak vstřebávám či nasávám životní sílu oběti do sebe samého

Jak na kousání při sexu
 • Nejdříve se domluvte s partnerem, zda je vám oběma kousání příjemné a chcete ho vyzkoušet. Pokud zájem není oboustranný, vůbec s ním nezačínejte.
 • Začněte jemně. Lehký dotek zuby a slabý stisk může být příjemný a vzrušující i pro lidi, kteří SM praktikám neholdují - stimuluje totiž nervová zakončení. Pokud s kousáním začínáte, vždy postupujte pozvolna a jemně. Začnete slabým stiskem a postupně přidávejte na intenzitě. Projeví-li partner jakoukoli známku, že se mu váš postup nelíbí, hned přestaňte.
 • Vyhněte se bolesti. I když zvolíte intenzivnější kousání, neměli byste nikdy postupovat drasticky a kůži zcela prokousnout. Jak už jsme zmínili, může se v místě vytvořit zánět, infekce, a krví může dojít k přenosu různých virů, jako je HIV.
 • Pozor na intimních partiích. Bolestivější kousání byste si měli odpustit na intimních partiích. S tím mají problém hlavně muži, kteří při orálním sexu často provádí nepříjemně silné kousání a sání na genitáliích i na bradavkách. Pokud vás tento problém ve vztahu trápí, promluvte s partnerem. Stačí, aby si představil, jak by bylo příjemné jemu, kdybyste při orálním sexu silně stiskla zuby, a pro příště snad bude jemnější.

Pissing: Praktika, kterou jedni milují, druhé odpuzuje

31. srpna 2011 v 20:29 | Kafe.cz |  Erotika a sex
Pissing, neboli močení (nejen) na tělo partnera, je velmi populární. Zkouší ho i páry, které jiné neobvyklé praktiky nelákají. Je zde však i spousta odpůrců, kterým připadá nechutný. Jak jste na tom vy? Já se přiznávám, že mě to neláká...Zlatý déšť, šampaňské, vodní sporty - tak se o těchto speciálních erotických hrátkách mluví mezi vyznavači pissingu. Asi se najde jen málokdo, kdo by nevěděl, o co se jedná, avšak ne každého močení na partnera láká. Jde o poměrně kontroverzní praktiku, která vzbouzí různé reakce - jedni ji milují, druzí naopak odsuzují a připadá jim ponižující.

Pissing: Deviace, ale neškodná


Pissing (nebo krátce piss) bývá často spojován s jinými praktikami - často s BDSM. Partner močící na svázaného partnera mu tak dává najevo jedno z největších možných ponížení. Pokud je druhý partner submisivně zaměřený, často jsou tyto hrátky vzrušující pro oba. Odborníci o nich mluví jako o jisté formě fetišismu, o jistém druhu deviace, která je však nezávadná a zdraví neškodná. Některé páry pak dávají přednost kombinaci orálního sexu s pissingem.

Močení na tělo i do úst

Partneři vyznávající pissing většinou zkouší různé věci i polohy - od močení před sebou navzájem, přes partnerovo tělo a ti nejodvážnější i do tělesných otvorů. Asi nejobvyklejší je močení do úst, ale často i do ženské vagíny.

Láká vás pissing? Hurá na něj!

Také vás láká představa močení? Pak není důvod, proč to nezkusit. Pissing není nijak nebezpečný, močí se HIV nepřenáší (výjimka by mohla být v případě, že by moč obsahovala krev). Moč sice není sterilní, obsahuje často bakterie a choroboplodné zárodky, ale při dodržení hygieny žádné větší problémy nehrozí.


Jak na pissing
 • Pissing byste měli zkoušet jen v případě, že láká oba partnery.
 • Nejdříve vše vyzkoušejte ve vaně nebo ve sprše. Nic nepromokne a snadno se umyjete.
 • Pokud provozujete pissing v posteli, nezapomeňte na nepromokavé podložky (zkusit můžete například savé na přebalování dětí), případně igelit. Po ruce mějte i ručník.
 • Vždy dodržujte základní hygienická pravidla, pokud je jeden z partnerů nemocný, neměli byste jej provozovat.
 • Hodně pijte, nejen že se vám bude víc chtít, ale moč bude světlejší, naředěná a nebude zapáchat

Two dogs dining

31. srpna 2011 v 20:10 | jask* |  Video

Veselé obrázky

31. srpna 2011 v 20:03 | jask* |  Vtípky


Nemoc zvaná láska

30. srpna 2011 v 20:37 | jask* |  Láska


Kdo s kým se přitahuje?

24. srpna 2011 v 19:35 | Kafe.cz |  Vztahy
Partnerská astrologie patří k jedné z nejdůležitějších oblastí této královské vědy, o tom asi není sporu. Jak tedy vypadají vztahy mezi jednotlivými znameními podle toho, kde stálo v době jejich narození Slunce?


BERAN v kombinaci s...

Beranem
Oba chcete dokázat, že jste lepší než ten druhý. Pokud se vaše láska nepromění v neustálé soupeření, mohlo by to vyjít.

Býkem
Váš partner je pro vás oázou v poušti. Občas vám připadá, že snad nemá ani krev v žilách, protože od vás vydrží skoro vše.

Blíženci
Mají ještě více nápadů než vy a rádi se o ně podělí. Vaše láska vybuchne jako bomba a přinese zážitky, o nichž jste dosud jen četli.

Rakem
Měli byste se ujistit, že oba toužíte po tomtéž. Jinak se stane, že Rak bude snít o domku s bílým plotem, zatímco vás taková představa děsí.

Lvem
Protože pro vás oba hraje důležitou roli kariéra, je nutné se domluvit, kdo na ní bude pracovat a kdo zůstane chvíli ve stínu.

Pannou
S dlouhodobým soužitím je to těžké, protože vás Panna bude chtít předělat k obrazu svému a neuvědomí si, že nemá šanci.

Váhami
Jste přesně ty protiklady, které se přitahují. Svého miláčka obdivujete a překvapuje vás vším, co dělá. Můžete se dožít zlaté svatby.

Štírem
Co se škádlívá, to se rádo mívá. Hádat se můžete kvůli každé maličkosti, ale od hádek bude jen krůček k vášnivému usmiřování.

Střelcem
Oba jste neobyčejně flexibilní a změny vám těžkou hlavu nedělají. Občas se sice hádáte, ale jen proto, abyste se mohli usmířit.

Kozorohem
Jeho pracovitost vám leze na nervy, on má zase pocit, že jste moc lehkomyslní. Je potřeba, abyste se naučili týmové práci.

Vodnářem
Ve vašem vztahu panuje pohoda, ale ne vaší zásluhou. Vodnář na rozdíl od vás umí přijmout kompromis, který nevnímá jako ztrátu cti.

Rybami
Vaše Ryba vám do života vnáší dotek jiného světa a učí vás hledat něco pozitivního i tam, kde vidíte jenom samé průšvihy.

Partnerskou souhru ostatních znamení zvěrokruhu zjistíte ZDE


Krása ženských ňader

19. srpna 2011 v 15:50 | ŽENA-IN |  Ženy
Ženská ňadra - symbol ženskosti a jedna z nejsilnějších erotogenních zón
Ňadra patří mezi nejsmyslnější místa na ženském těle. Tento symbol ženskosti a sexuality byl původně určen především pro tvorbu mateřského mléka, až časem dostal zcela jiný rozměr - a to sexuální. Prsa jsou totiž velmi citlivá na dotek, řadíme je tedy mezi nejcitlivější erotogenní zóny vůbec.


prsa

Možná se taky občas ptáte, proč jsou muži tak ženskými ňadry fascinováni. Odpověď je přitom velmi jednoduchá. Kromě toho, že jsou muži vizuálně mnohem více stimulováni než ženy, ňadra jim připomínají jejich útlé dětství. Pro kojence jsou matčina ňadra jednak zdrojem potravy, ale také klidu a energie.

Proto skuteční požitkáři, již se s ženskými ňadry rádi mazlí, hledají ve skutečnosti víc než jen touhu a vzrušení. Chtějí se schovat pod ochranný štít a nechat se konejšit.

Poprsí od puberty k menopauze

* Růst a vývoj ňader v pubertě: Když s nástupem puberty začínají vaječníky produkovat ženské pohlavní hormony estrogeny, v prsou se pod jejich vlivem postupně hromadí tuková tkáň. O něco později dochází také k rozvoji mléčné žlázy.

* Cyklické změny v dospělosti: Dokonce i "hotová" ňadra dospělé ženy se neustále mění. V průběhu menstruačního cyklu kolísají hladiny ženských pohlavních hormonů a prsy jsou v důsledku toho někdy bolestivé a napjaté, protože jejich tkáň má tendenci zadržovat vodu.

* Bouřlivé změny během těhotenství: Hlavní změny prsů v těhotenství se odehrávají uvnitř, kde se především zmnožují a vyvíjejí lalůčky mléčné žlázy. Již brzy po otěhotnění se také ňadra začínají zvětšovat a bradavky i jejich okolí tmavne. Podle některých proto, aby budoucí kojenec bradavku snadněji našel.

* V menopauze ňadra ztrácejí vodu a svůj oblý tvar: Úbytek ženských pohlavních hormonů v menopauze ovlivňuje také vzhled prsou. Mléčná žláza se zmenšuje ve prospěch tukové tkáně. Na druhou stranu tkáň prsou obsahuje méně vody než dřív, a prsy se proto mohou zmenšovat a bývají povislé.

Deset tipů pro krásná a zdravá ňadra

1. Cvičte - existuje celá řada cviků pro zpevnění ňader. Návody můžete najít na internetu, zde pro příklad uvádíme alespoň dva jednoduché cviky. První cvik: postavte se zpříma proti zdi, nakloňte se a opřete se o zeď rukama. Pak tlačte proti zdi tak silně, jak jenom můžete, po dobu asi deseti sekund. Uvolněte se a protřepejte ruce. Opakujte desetkrát za sebou. Druhý cvik: stůjte zpříma, ruce mírně ohnuté v loktech položte na kyčle. Pak se pomalým napínáním pokoušejte dotknout oběma ohnutými lokty za svými zády. Napínejte asi deset a patnáct sekund, pak uvolněte. Opakujte desetkrát.

2. Pečujte o prsy během kojení - bradavky v období kojení vždy udržujte čisté a suché, na prsy používejte kvalitní hydratační krém.

3. Zkuste masáž prsou - zabere jen pár minut, povzbudí krevní i lymfatický oběh a můžete ji spojit i se samovyšetřením.

4. Nepodceňujte speciální kosmetiku - na trhu je dostatek olejů, tělových mlék i speciálních krémů, u kterých výrobci slibují pevnější a větší ňadra. I kdyby to nebyla tak úplně pravda, hydratační a zvláčňující péči si vaše ňadra určitě zaslouží.

5. Dopřejte si sprchu - střídavé sprchování teplou a studenou vodou podporuje krevní oběh. Pravidelné sprchování (nebo spíše masáž) teplou vodou zase podle některých doporučení pomáhá udržet ňadra plná a pružná.

6. Kouzlete s podprsenkou - správný výběr podprsenky je pro vzhled vašich ňader klíčový. Plná ňadra potřebují oporu, to znamená široká ramínka a podpůrný pruh pod prsy. Malá ňadra zase zvýrazníte pomocí vhodného tvaru košíčků.

7. Sportujte - pravidelný pohyb tvaruje postavu a také vaše ňadra. Nejvhodnější je aerobní fyzická aktivita zatěžující co největší svalové skupiny, jako jsou běh, plavání nebo jízda na kole.

8. Naučte se samovyšetření - samovyšetření prsů, kdy pohmatem pátráme po změnách v prsní tkáni, provádíme jedenkrát měsíčně.

9. Nechte se vyšetřit odborníkem - samovyšetření je důležité, ale mamografické vyšetření dokáže odhalit i změny, které jsou dosud nehmatné.

10. Milujte se - kvalitní sexuální život a partnerský vztah vám sice ňadra nezvětší, ale dodá vám sebedůvěru, díky které budou určitě vypadat ještě lépe.Co se týká citlivosti prsou, odborníci se příliš neshodnou. Někdo tvrdí, že nejcitlivější jsou malá ňadra, jiní jsou přesvědčeni, že citlivost s velikostí ani s tvarem nesouvisí, ale spíše s hormony. Je prokázáno, že během menstruačního cyklu se mění nejen plnost poprsí, ale i jeho citlivost.

V každém případě muži by měli na citlivost ženských ňader pohlížet velmi individuálně, protože to, co se jedné ženě líbí, druhé může být doslova nepříjemné. Je i pravda, že některé ženy po mužských dotecích doslova šílí, jiné svá ňadra vnímají jako necitlivá, protože je tyto doteky ponechávají chladnými. Vše je o komunikaci. Muži by se měli ptát a ženy popravdě odpovídat.

Nicméně většina mužů se shoduje. Každá prsa mohou být krásná, když jsou přirozená.


Orgasmus na dosah

16. srpna 2011 v 21:08 | Kafe.cz |  Erotika a sex
Potřebujete vylepšit svůj sexuální život a přitom snadněji a rychleji dosáhnout orgasmu? Pak určitě čtěte dál a sbírejte inspiraci pro svou fantazii.


Poloha, Sex, Orgasmus


Deset nejlepších poloh, které vás přivedou k orgasmu. A budou se líbit nejen vám, ale také vašemu partnerovi. Splnit si tak můžete všechny hříšné myšlenky.

G-fičák

Jak vypadá:
Vy ležíte na zádech a muž klečí na kolenou. Obě nohy máte zvednuté a opřené o jeho ramena.
Výhody:
Tím, že zvednete nohy, zužujete vagínu a pro muže je snadnější zacílit na váš G-bod.
Bonus:
Řekněte mu, aby při sexu začal s krouživými pohyby a pohyby do stran a nahoru a dolů. To by mělo přivést jeho penis do přímého kontaktu s G-bodem.

Preclík

Jak vypadá:
Ležíte na pravém boku, muž se vkleče rozkročí nad vaší pravou nohou a vy levou nohu obtočíte kolem jeho levého boku.
Výhody:
Muž do vás může hlouběji proniknout jako při poloze "na pejska", ale zároveň je vám umožněn důležitý oční kontakt.
Bonus:
Váš muž může do práce zapojit i ruce.

Na koníčka

Jak vypadá:
Muž leží a vy mu sedíte v klíně. Rukama se opíráte o jeho hrudník a nohama se můžete zapřít o jeho stehna.
Výhody:
V této poloze máte dominantní postavení! A tak můžete ovlivňovat nejen svůj orgasmus, ale i ten jeho.
Bonus:
Intenzivnější pocit můžete zažívat, když co nejvíce roztáhnete kolena a budete se ho dotýkat i svými prsy.

Misionářské V

Jak vypadá:
Ležíte na zádech, muž leží na vás. Zvednete nohy do výšky a roztáhnete je do tvaru písmene V.
Výhody:
Tato poloha umožňuje skvělý kontakt jeho těla a s vaším klitorisem a dochází tak k jeho stimulaci.
Bonus:
Pro větší stabilitu se chytněte za kotníky. Zároveň tak spálíte i více kalorií.

Buddha

Jak vypadá:
Muž sedí se zkříženýma nohama a vy mu sedíte na klíně čelem k němu. Obalíte své nohy kolem jeho těla a rukama se oba objímáte.
Výhody:
Nejlepší poloha pro tantrický sex a pro posílení vztahu. V této intimní pozici nejde o prudké "bodavé" pohyby, ale klidné a houpací pohyby, kdy dochází ke stimulaci klitorisu i bodu G.
Bonus:
Partneři tak zažívají velmi intimní a milostné vzplanutí.

Vedoucí

Jak vypadá:
Muž sedí na okraji postele a vy sedíte v jeho klíně zády k němu.
Výhody:
Tato poloha umožňuje dokonalou stimulaci G-bodu, zatímco vy můžete ještě navíc stimulovat jeho šourek nebo hráz mezi penisem a konečníkem.
Bonus:
Pro hlubší penetraci si přisuňte kolena více k hrudníku a nohy opřete o postel.


Sex

Pohoří

Jak vypadá:
Muž sedí s pokrčenými koleny na posteli opřený rukama za zády a vy sedíte naproti němu ve stejné poloze.
Výhody:
Můžete sledovat pohyby jeho penisu ve vaší pochvě a zároveň zvýšit stimulaci klitorisu třením o partnerovu pánev.
Bonus:
Pokud budete chtít fantazírovat a oživit tuto polohu, použijte kostky ledu. Těmi můžete vy nebo váš partner dráždit tělo toho druhého a tak zvyšovat vzrušení.

Na pejska

Jak vypadá:
Kleněte si na všechny čtyři a muž se vkleče na kolenou postaví za vás. Může se přímo naklonit nad vás a nebo stát rovně. Vy můžete navíc ještě položit lokty na postel a dovolit tak hlubší průnik penisu.
Výhody:
Penis se dostává přímo k bodu G a tím dochází ke snadnějšímu dosáhnutí orgasmu.
Bonus:
Tato poloha má hodně modifikací, kterými ji můžete intenzivněji prožívat. Navíc muž může prsty stimulovat klitoris.

Žehlička

Jak vypadá:
Ležíte na břiše, nohy narovnané a trochu nadzvednuté boky. Muž si přilehne zezadu na vás a rukama se opírá o postel.
Výhody:
V této pozici k sobě dokonale přilnete. A navíc penis muže bude vypadat větší a více ho v sobě ucítíte.
Bonus:
Pomalejší pohyby a dýchání zhluboka může prodloužit sex tak, abyste i vy dosáhla orgasmu. Společně s partnerem.

Tango

Jak vypadá:
Stojíte na jedné noze, tváří k partnerovi a muž drží vaši druhou nohu u svého boku. Tím vám pomáhá držet rovnováhu.
Výhody:
Poloha, kterou můžete vyzkoušet i na netradičních místech. Pro muže i ženy je velmi vzrušující. Partnera můžete dráždit celým tělem.
Bonus:
Pokud jste pružná, pro větší slast můžete zkusit položit nohu partnerovi na rameno.

Naplácat přes zadek?

16. srpna 2011 v 21:00 | Kafe.cz |  Erotika a sex
Vzrušuje vás představa trochu drsnějšího sexu? Třeba spojení výprasku a milování? Pak zkuste erotický spanking - ženy, které jej vyzkoušely, tvrdí, že větší orgasmus nikdy nezažily.Výprask jako afrodiziakum

Spousta další žen o podobném zážitku sní, nebo jej zažila a nemůže si jej vynachválit. "Nevím, proč mě to vzrušuje, ale když si představím, že dostanu od partnera na holou, působí to na mě jako afrodiziakum. On to ví, takže mě dopředu navnadí a pak to realizuje. Důvod, za který mě »potrestat« se vždycky najde, a tak nejdřív dostanu na zadek vařečkou, rukou nebo pravítkem, a potom se nádherně a dlouze milujeme. Vlévá mi to adrenalin do žil a zažívám takový orgasmus, jaký při normálním sexu nikdy nedosáhnu," vypráví své zkušenosti nejedna žena.

Pro výprasky na holou se používá termín spanking, který v sobě zahrnuje vše spojené s bitím a plácáním, a patří pod praktiky SM. Pokud jej používají páry k erotickým hrátkám, jde o odlehčenou verzi, které se říká erotický spanking.

Také vás vzrušuje představa výprasku na holou? Máme pro vás pár tipů, jak začít.

 1. Předem se domluvte. Pokud máte choutky na výprask na holou, domluvte se předem s partnerem, jak si jej představujete a v jaké intenzitě. Důležitá je otevřenost a komunikace mezi partnery.
 2. Domluvte si role. Láká vás výprask jen dostávat, anebo jej i dát? Či si představujete kombinaci obojího? Určete si role - zda budete vy ta submisivní a zda si je v průběhu prohodíte, či nikoli.
 3. Vyberte si nástroj. Láká vás naplácání na zadek jen rukou, nebo chcete zkusit vařečku, proutek, pravítko, rákosku, pásek? Určete si, co chcete vyzkoušet, a co rozhodně ne.
 4. Domluvte si signál. Pokud se do podobných praktik pouštíte, domluvte si s partnerem signál, například slovo Stop, které řeknete, když se vám to nebude líbit anebo to bude příliš. Partner by měl vaše přání jednoznačně respektovat.

Kouzla se šátkem

11. srpna 2011 v 13:08 | jask* |  Móda


Upíři – byli, jsou a budou!

11. srpna 2011 v 12:45 | ŽENA-IN |  Tajemno

Jeho obličej je křídově bílý, jeho špičáky neobvykle veliké. Obává se slunečních paprsků, a proto ve dne spí na temném místě, aby v noci vstal a rituálně povečeřel. Neslyšně se vkrade oknem, vyhlédne si krk nic netušící oběti a jedním mohutným kousnutím zbaví ubožáka veškeré, životadárné tekutiny. Navíc způsobí, že postižený se v blízké době vydá na stejný výlet, neboť je nakažen a nedojde klidu, dokud nebude za dne proklán v místech srdce dřevěným kůlem.


Existuje ve 21. století ještě vůbec někdo, kdo by věřil na upíry? Určitě ano - protože oni existují!

Opravdoví - Upír obecný


Původem z tropických oblastí Ameriky. Je veliký asi osm centimetrů a opravdu se živí krví. Povětšinou si cucne na nějaké krávě, ale v krajní nouzi může hupnout i na člověka. To je pak nepříjemné setkání. Ne proto, že by člověk pak automaticky vysával své bližní, ale spíše proto, že tento tvoreček jej může nakazit zcela reálnou vzteklinou. Jinak je ale upír také předmětem zkoumání jako přínosný živočich. On totiž při své hostině krev nesaje, ale líže. A při tom se stará, aby krev nezasychala a zůstávala stále čerstvá. Dělá to filuta tak, že do rány slintá. Jeho sliny obsahují zvláštní látku, která zabraňuje srážení krve. Právě krevní sraženiny (tromby) vyvolávají srdeční infarkty a záchvaty mrtvice.Nemocní - Porfýrie


Je vzácná, ale velmi těžká krevní choroba. Tělo člověka nemocného porfýriií není schopno přeměňovat v krvi železo na porfyriny, což je pro zdravý organismus životně důležitý proces. Jeho pokožka reaguje nesmírně citlivě na světlo. Pacient může tím pádem vycházet ven jedině v noci. Teoreticky je možné příznaky choroby, což bývají ošklivé puchýře, hnědnutí zubů, krvácení z nosu i očí, zmírnitkonzumací krve, nebo transfúzí. Odtud patrně upíří obliba krve a tmy. Porfýre je vzácná a dědičná. Lékařská věda si s ní dnes již ale umí celkem poradit speciálními léky.

Energetičtí - Savý kamarád

Mezi opravdové upíry, když ne v tom pravém slova smyslu, patří i ti energetičtí. Krev nám pijí trochu jinak. Jsou plíživí a nebezpeční…Po návštěvě takového člověka, zpravidla milého, který vás zahrnuje pozorností a dost často i obdivem, se budete cítit, jako byste uběhli maratón. Budete zdecimovaní a unavení. Zatímco on po té, co na vás nahází své problémy, které se vy snažíte vedle svých starostí řešit, patrně odskotačí nabitý energií a slíbí, že určitě přijede zase velmi brzy. Jeho potíže nikdy neberou konce. Zaváže si vás hesly typu: "Já tě nemít, tak snad umřu", "Jsi jediný člověk, který mi rozumí", "Já jsem snad prokletý", či "Co jsem komu udělal, že mám tak podělaný život" a podobně. Po nějaké době budete cítit blízkost hysterického záchvatu pokaždé, když vám takový dobrodinec "slíbí", že se staví. Nejraději mají, když vás mohou obejmout či se vás alespoň dotknout. Bohužel někteří neví, že to, co dělají, vám ubližuje, a tak je to těžké.
Existují ovšem i tací, kteří si od vás berou energii a ovíjí se kolem vás zcela vědomě. Těch je mnohem méně. O to jsou ovšem horší.

Záhadní - Za života zlí lidé


Roku 1966 bylo u obce Čelákovice nedaleko Prahy objeveno a odkryto největší pohřebiště domnělých upírů v Čechách. Na své zahradě ho náhodou objevil jeden místní obyvatel, když si chtěl vybudovat vodovod. Rozsáhlý archeologický výzkum odkryl jedenáct hrobů se čtrnácti těly. Stáří hrobů bylo určeno do 10. až 11. století. Veškeré kosterní pozůstatky nalezené v této lokalitě vykazovaly znaky rituálního znovupohřbení. To se provádělo a na některých místech světa dokonce stále provádí v případě, že mrtví škodí i po smrti. Hrob se za dne otevře a mrtvému se odejme hlava, ruce se sváží za záda, mrtvý se otočí obličejem k zemi, znehybní se také nohy a v místech srdce je tělo prokláno dřevěným kůlem. Takto "ošetřený" zlobivec již z hrobu v noci vstát nemůže. Něco pravdy na tom je. Jedná se o opravdové lidi, kteří za života ubližovali a budili v druhých takovou hrůzu, že jejich energie mohla u okolí působit potíže i po jejich smrti. Jiný skutečný důvod, pro opatření prováděnádodatečně na mrtvých, racionálně asi není.


Zparchantělí - Drákulovci


Církev pasovala upíry na ďáblova stvoření. Vytvořila tak nevědomky vlastní skupinu upírů. Tu známou pohádkovou. Takto se mohl stát upírem člověk nekřtěný, dítě, které zemřelo nepokřtěné, sebevrah, křivopřísežník, člověk, který byl pohřben bez příslušných křesťanských ceremonií, nebo ten, co se dopustil svatokrádeže. V podstatě kdokoli, kdo porušil náboženská nařízení. Tihle pohádkoví upíři také pocházejí z Kaina, který se jako první dopustil hříchu vraždy.

Poslední český upír...


Jmenoval se Alois Ulrych a zemřel 22. února 1817. Byl to neblaze známý vrchní správce Žďáreckého zámeckého velkostatku, který byl už za života považován za osobu zlou a krutou. O Ulrychově smrti existuje úřední záznam v jihlavské kronice.

Po pohřbu Ulrycha udalo prý několik svědků, že mrtvého spatřili pohybovat se v okolí zámku. Seděl v sedle jakéhosi koně s telecí hlavou a obřími kopyty, nebo v kočáře taženém bezhlavým spřežením. Napadal lidi a údajně zabil zámeckého písaře.

To už nemohli páni přehlížet a povolali z Jihlavy kata. Ten otevřel Ulrychův hrob za nemalé účasti dalších lidí ze zámku a kněze. Ulrychovo tělo bylo nepoškozené a působilo dojmem spícího člověka. Kat (ne)mrtvého oslovil třikrát, upír se posadil a otevřel oči až, když byl osloven jménem. Přítomný kněz se nebožtíka ptal na příčiny jeho počínání, ale Ulrich se prý všemu jen vysmíval.

Kat pak četl ze staré knihy a upír začal vstávat. Tu ho katův pomocník srazil na kolena a mistr popravčí upírovi přeťal krk rýčem. Do krku mrtvého Ulrycha, nasypal kat mák a celé jeho tělo zasypal vápnem. Pak rakev uzamkli a hrob uzavřeli.
Ulrichův duch konečně našel pokoje a už se nikdy víc živým lidem nezjevil.

O celé události existují různé zajímavé dobové výpovědi, které můžete najít v článku na následujícím odkazu...


Snad každý máme svého upíra. Já osobně, když pominu pár energetických, jsem osobně viděla tohohle :o)

V čem si vozí zadky největší stars?

2. srpna 2011 v 18:14 | jenproholky |  Celebrity

Kárky těch nejslavnějších


Fracek Paris Hilton je známá svou zálibou ve sladkých barvách. Tak proč by si nemohla pořídit růžového Bentley Continental GT?
Když jí ale Bentley neladí ke kabelce, vklouzne do černého Mercedesu Benz SLR.
David Beckham potřebuje rozhodně více autíček. Vicky přeci nebude chodit pěšky a to nemluvíme o jejich teď už šestičlené rodince. David má rád jak klasická (Rolls Royce Phantom Drophead), tak futuristická autíčka (Camaro). Rodinku vozí v obrovském černém Cadillacu Escalade ESV.
Justin Bieber už si asi vydělal dost peněz na krásné matné ferrari F430. Úh!Timbaland má nádherného bílého Rolls Royce Phantom


Brad Pitt je na německou klasiku a spolu s Angelinou jezdí limuzínou BMW Hydrogent.


Justin Timberlake vlastní JEEP Wrangler unlimited. Asi se rád projíždí po pláži nebo v dunách na poušti:-).


Tajemství mužského těla

2. srpna 2011 v 17:52 | jask* |  Muži

Známe to všechny. Chlapi nám lezou na nervy, ale moc dobře si uvědomujeme, že bez nich nemůžeme být. A tak se snažíme pochopit a tolerovat i všechny jejich neřesti. Chápeme také jejich tajemství?Tajemství první: Masturbace

Mluvíme-li o mužských tajemstvích, jako první napadne snad každého masturbace, jinak řečeno onanie nebo autoerotika. Všechny výrazy znamenají totéž - sebeuspokojování. Ačkoli ve společnosti stále tabu, je to přirozené a běžné. Masturbuje snad každý muž, jen se o tom nemluví. A rozhodně zde platí pravidlo: kdo říká, že to nedělá, dělá to dvojnásob!
Nemusí vám připadat nevkusné či snad pohoršující, když se dozvíte, že váš partner nebo někdo z vašich kamarádů masturbuje. Buďte k tomu tolerantní. Muži mívají obvykle častější potřebu uspokojování. Muži, na rozdíl od žen, obvykle masturbují i v období, kdy mají svou stálou přítelkyni a sexuálně s ní žijí. Nemusíte si proto myslet, že mu nestačíte nebo s vámi není spokojený. A na závěr ruku na srdce - nemasturbují pouze muži, ale samozřejmě i ženy. Ty se to obvykle snaží zamaskovat ještě lépe než jejich drahé polovičky a většinou o tom nemluví ani před svými kamarádkami.

Tajemství druhé: Předčasná ejakulace

K vyvrcholení, tedy orgasmu, dochází u mužů mnohem rychleji a častěji než u žen. Když je muž vzrušený, dochází u něj k ejakulaci - dosažení orgasmu - téměř pokaždé, zatímco u žen není orgasmus při pohlavním styku nutnou součástí. Mužům stačí k vyvrcholení kratší doba, ať už se dráždí sami, nebo za pomoci ženy, údajně jen asi 2, 5 minuty. Oproti tomu ženy potřebují k orgasmu průměrně 15 minut. Při pohlavním styku by měl muž brát na svou partnerku ohled, a aby si užila i ona, tak s vyvrcholením trošku "počkat". Pro některé muže může být toto čekání náročné a nemusejí ho vydržet. Zvlášť mladí kluci umí jen těžce svůj orgasmus oddálit, proto se říká, že první sex nestojí za nic. Pokud máte mladého, nezkušeného partnera, buďte při prvním pohlavním styku tolerantní, nejspíš bude natolik vzrušený, že se svým penisem nic nenadělá a dojde k rychlému vyvrcholení. Zkrátka - stane se!

Tajemství třetí: Malý, velký, tlustý, tenký…

Délka penisu patří mezi nejčastější klučičí a mužské starosti. Jako by snad na ní záleželo! Muži s delšími penisy se považují (nebo bývají považováni) za velké borce, ale není zas příliš velký důvod k obdivu. Moc velký penis někdy může být na obtíž. Většina žen tvrdí, že nejlepší je zlatá střední cesta. Přesto si muži rádi své "okrasy" porovnávají a měří. Ženy na to mají své obvyklé pravidlo: I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo.
Zajímavý je i tvar penisu. Naprosto rovný penis je skoro raritou. Průměrný penis je asi o 30 stupňů zahnutý. A vypadá tedy trochu jak banán. Abyste měla představu o velikosti: průměrný penis měří asi 13 cm. Často platí pravidlo, že čím delší je penis za normálního, "klidného" stavu, tím méně se pak ztopoří. Naopak malý penis se většinou při vzrušení dokáže proměnit ve velikána.

Tajemství čtvrté: Muži jsou bezcitní? Nesmysl!

Většina mužů si myslí, že ukazovat city je holčičí záležitost. Mají strach, že by se ztrapnili a zesměšnili, kdyby zamilovaně koukali a celkově se chovali citlivě. Největší obavy mají ze svých kamarádů - dávat najevo své city před kamarády? Nikdy! Může se tak zdát, že ženy jsou o dost citlivější, ale zdání klame. I muži mají svou citlivou stránku. Ale nechávají si ji raději pro sebe. Určitě už jste sama zažila situaci, kdy se k vám váš partner před svými kamarády choval jako drsňák, ale když jste spolu byli sami, klidně ukápl slzu u romantického filmu. Nic divného.

Tajemství páté: Erotické sny a představy

Pokud si myslíte, že váš partner sní jen a jen o vás, jste na omylu. Stejně jako vy nedokážete ovládat své sny, nedokáží to ani muži. Mužské sny bývají pestřejší a divočejší, myšleno erotičtější. A tak není nic divného, když se jim do erotického snu dostane učitelka ze střední, slavná herečka nebo dokonce třeba pokladní z obchodu. Zatímco ženy většinou chtějí sex jen s těmi, kteří se jim líbí a přitahují je, muži si dokáží představit sex i se ženou, která je za normálních okolností nezajímá a dokonce se jim ani nelíbí! Nejenže se jejich erotické představy odrážejí ve snech, oni si takové erotické situace i úmyslně představují.

Tajemství šesté: Chlupatý, nebo holý?

Nejen ženy trápí nežádoucí ochlupení, muže samozřejmě taky. Ačkoli si muži nemusí holit nohy a ve většině případů ani v podpaží (i to se v poslední době stává trendem), holení v intimních místech řeší stejně jako my ženy. Ochlupení způsobuje hormon testosteron, který se začne projevovat už v pubertě. Stejně jako je tomu u dívek, i u mužů je ochlupení v intimních místech různě husté a různě zbarvené. Chloupky u mužů pokrývají nejen stydkou kost, okolí pohlavní údu a varlat, ale i řitní otvor. V pozdějším věku mívají někteří muži silně chlupatá i pozadí a záda. Největší záhadou se může zdát ochlupení hrudníku - někdo ho má a někdo prostě ne. Zajímavé, co říkáte? To, že někteří muži mají chlupatá prsa a někteří ne, vůbec nic nenapovídá o jejich mužnosti.

Tajemství sedmé: Varlata každé jinak velké

Mezi časté mužské mýlky patří obava, že je něco špatně, když jsou jejich varlata různě velká. Není tomu tak. Varlata, lidově řečeno "koule", nerostou na obou stranách stejně rychle. Většinou i u dospělých mužů je jedno varle menší než to druhé a je uložené níže. Ženy se mnohdy varlat bojí, stydí se na ně sáhnout či je vzít do ruky. Obavy jsou ale nemístné. Muži mají rádi, když se partnerka dotýká jejich varlat, stejně jako penisu. Jen k nim buďte opatrná, jsou velmi citlivá! Udeření do varlat je nejen hodně bolestivé, ale také nebezpečné. Mohlo by dokonce způsobit neplodnost.

8 tajných mužských přání

2. srpna 2011 v 17:05 | jask* |  Muži
Myslíte, že dobře víte, co mají muži rádi? Co má ten váš rád? A jste si tím jistá? I muži mají nejen své dny, ale také své tajné touhy. Co všechno se v souvislosti s ženami a ženským tělem honí chlapům hlavou?Muži mají své tajné touhy, o kterých by svým ženám řekli velmi rádi. Nechtějí však riskovat nepochopení, proto si je většinou raději nechávají pro sebe, případně pro kamarády, nebo pro jiné ženy. Proč ale? Co je láká, co je rajcuje, z čeho jsou mimo, ale nikdy vám to neřeknou narovinu?

Přání první: Buďte afrodiziakum

Sám od sebe se asi neodváží vám to říct, abyste si nezačala myslet, že je zvrhlík. Přitom na tom není zvrhlého vůbec nic, naopak. Jestliže svého partnera přitahujete, jestliže miluje vaše tělo, je správné, že si vás chce užívat co nejvíc. Víte, my chlapi milujeme pohled na nahá těla našich partnerek. A když je naše drahá odvážnější a přímo před námi sama sebe různě hladí či dráždí a když je na ní poznat, že ji vlastní dotyky vzrušují a že po nás touží stále víc, bývá to pro nás nejzaručenější afrodiziakum.

Navíc tato součást sexuální předehry může fungovat i jako takové školení pro vašeho partnera o tom, co se vám líbí, na kterých místech těla vás jeho dotyky nejvíc vzrušují. Sledovat partnerku, jak se sama uspokojuje, je pro nás chlapy skutečně pastva pro oči i pro fantazii.

Přání druhé: Váš orgasmus

Zdaleka ne všichni chlapi myslí v posteli jen na sebe. Možná to tak nepůsobí, ale pravda je, že mnohým z nás velice záleží na tom, abychom svou partnerku dokázali uspokojit. Nejlépe samozřejmě přímo během pohlavního styku. Prostě nám dělá dobře vědět, že se vám to s námi líbí. A když to navíc dáváte nějak hezky najevo, je to pro některé z nás lepší sexuální zážitek než naše vlastní vyvrcholení. Ideální je, když orgasmu dosáhnete dříve než my, protože jak známo, my po vyvrcholení většinou potřebujeme aspoň chvíli pauzu. Ovšem to se stává spíše méně často. Ani po našem orgasmu však není nic ztraceno. Může přijít na řadu jiná stimulace, což stejně početná skupina žen preferuje pro své vyvrcholení spíš než samotný pohlavní styk.

Přání třetí: Nestyďme se

Máte nějaké své erotické touhy? Něco, co byste se svým partnerem chtěla aspoň vyzkoušet? A přesto že vás to velmi láká, raději si to necháte pro sebe, abyste svého milého podivným požadavkem náhodou nešokovala? A napadlo vás, že on je na tom stejně? Že taky myslí na něco, co by s vámi rád vyzkoušel, čímž byste mohli svůj sexuální vztah oživit? Ale jako vy nechce být za zvrhlíka. Zatímco většina žen v takových případech na své touhy raději zapomene, pánové spíš nikoli a bývá to pro ně důvod k vyhledání náhradní sexuální partnerky. Což znamená nevěru a následné zcela zbytečné ohrožení jinak harmonického vztahu. Nebylo by tedy pro obě strany lepší nebát se, nestydět a být k sobě naprosto otevření? Protože jinými slovy - komu jinému se má člověk víc otevřít než svému nejbližšímu?

Chlapi velmi často myslí na to, jak rádi by se svou partnerkou sexuálně experimentovali. Jenže než riskovat z její strany pohoršení nad zvrácenými nápady, raději si to nechají pro sebe, resp. pro jinou.

Přání čtvrté: Umění lichotit

Skládat komplimenty, lichotit a chválit mají muži v popisu své role partnera. Ovšem co vy, naše protějšky? I my rádi slyšíme, že nám to sluší, že hezky voníme nebo že dobře líbáme. Největší váhu ze všech má samozřejmě postelová lichotka. Jenomže pozor! Jenom tak říct "byl jsi dobrej" je dosti nebezpečné.

Lichocení je velice křehká záležitost. Aby měl kompliment smysl, musí se umět správně použít. Pokud chlapovi lichotíte, jen aby se neřeklo, přitom to tak vůbec necítíte, většinou to pozná. My chlapi sice rádi posloucháme, jak vám imponujeme, ale ne za každou cenu. Chválit se zkrátka musí umět. A správná lichotka ve vhodnou chvíli s námi, stejně jako s vámi umí dělat divy.

Přání páté: Kvalita v posteli

Kolikrát týdně s partnerem spát? Jednou, dvakrát, třikrát? Víckrát se to stejně většinou nestíhá (únava, pozdní příchod domu, viróza apod.). A že chlapi obecně vyžadují sex mnohem častěji než ženy, to je jen taková fáma. Mnohem víc než to, jak často jsou nám partnersky sexuálně k dispozici, je pro nás důležitější, jak kvalitní sex si spolu můžeme užít. Především v dlouhodobějším partnerském vztahu už není tolik důležitá kvantita, jako kvalita. Samozřejmě že jsou i chlapi, kteří to potřebují denně. Ale v takových případech zákonitě musí docházet ke snížení úrovně sexuálního prožitku. Proto většinou raději dáváme přednost kvalitnímu sexu v delších časových intervalech, aby ty tři nebo dva, a nebo třeba i jen jeden erotický večer stál skutečně za to!

Přání šesté: Přírodní ňadra, nikoli klín

Chlupy - pro většinu chlapů asi nejvíc asexuální prvek ženského těla. Samozřejmě opět platí jak pro koho. Jsou muži, kteří ještě pořád dávají přednost přírodnímu ženskému klínu. Ale těch je minimum. Ochlupení ženského klínu (o podpaží ani nemluvě) je pro většinu z nás zkrátka naprosto nežádoucí. Další otázka je jestli se holit do hladka nebo do nějakého ozdobného tvaru. To už záleží na partnerské dohodě. Nicméně pokud si žena myslí, že chlap neřeší, jestli je vyholená nebo ne, tak se velice mýlí. Váš vyholený klín je pro nás mnohonásobně důležitější než objem vašeho hrudníku. Ten naopak preferujeme bez umělých úprav. Proto dělají velikou chybu ty ženy, které svá malá ňadra řeší často dost zbytečně plastikou, ale svůj klín neřeší pro změnu vůbec.

Přání sedmé: Bezpečně, ale odvázaně

Bezpečný sex je samozřejmě základ všeho. O tom žádná! Jenže lidi si někdy pletou bezpečnost s přílišnou opatrností. A kvůli tomu pak sex může postrádat na vášnivosti. Řeč je o způsobu používání ochranných pomůcek. I když někteří chlapi tvrdí, že s kondomem to prostě není ono, raději si ho vezmou, než aby se o sex připravili úplně. Je totiž pravda, že i s použitím kondomu může být sex velmi vášnivý. Jde ovšem o to, jak je pár v posteli sehraný. Pokud mezi milostnou předehrou a vlastním pohlavním stykem musí být nucená pauza, aby si muž kondom nasadil a žena buď schovaná pod peřinou čeká, až on bude připraven (nebo v horším případě si na těch pár vteřin odběhne byť jen na wc), celá předehra byla jaksi zbytečná. Proto mají muži velice rádi, když jim kondom na penis navlékne partnerka. Jde vlastně o pokračování milostné předehry. Přičemž tato mezi chvíle může sexuální napětí příjemně vygradovat a na onu bezpečnostní gumičku chlap rychle zapomene.


Přání osmé: Vaše dotyky

Cítit dotyky tvý na těle mým… Oni kluci Lunetic věděli, o čem zpívají. Protože není pravda, že my chlapi nejsme na něžnosti. Ač se vám to možná nezdá, stejně jako vy máme velmi rádi, když se nás dotýkáte, když nás hladíte, kdekoli vás napadne. Při sexuálních hrátkách nejde přece pouze o to, abyste byla připravená k sexu a vzrušená jen vy. I my si užíváme, když si s naším tělem pohráváte. Takže se těla svého partnera určitě nebojte.Přeju vám spoustu večeru vzrušující, vášnivé, třeba i divoké, a především láskyplné postelové zábavy. :-)

Jaká jste milenka podle S. Freuda?

1. srpna 2011 v 13:50 | Kafe.cz |  Erotika a sex
Jste typ erotický, nutkavý, narcistický či snad jeden z těch smíšených? Kam podle Freuda patříte, co máte v sexu ráda a jaká jste milenka?Je tomu osmdesát let, co slavný psychoanalytik Sigmud Freud vytvořil teorii celkem šesti psychosexuálních typů. Jeho nadčasové dělení je platné dodnes, a tak pokud chcete vědět, jaký typ jste a jaká jste podle Freuda milenka, přinášíme vám malý přehled.


Jaká jste milenka? Rozhodnuto je do tří let


Zajímavé je, že podle Freuda se veškerá sexualita, sklony k ní i vztah k lásce utvoří už do tří let věku.

 • Malé dítě projde celkem třemi fázemi, které ho poznamenají na celý život.

Zažije-li nějaký traumatizující zážitek v některé z těchto fází, může ho to zablokovat a to má vliv na další sexuální život - a určuje i jeho sexuální psychotyp. První fází, orální, prochází dítě kolem 3. až 4. měsíce života, druhá, anální, přichází kolem jednoho roku a třetí, genitální, se objevuje před 3. rokem. Tři hlavní typy jsou tedy odvozeny od toho, ve které vývojové fázi došlo k »zablokování« v raném věku.

Šest sexuálních typů


Protože Freud založil svou teorii na různých fázích sexuálního vývoje a na postavení libida, nazval tři hlavní typy libidinózní. Patří sem typ erotický, nutkavý a narcistický. K tomu všem přidal ještě tři typy smíšené - eroticko-nutkavý, eroticko-narcistický a narcisticko-nutkavý.Sexuální psychotypy


1. Erotický typ


Jednoduše řečeno, erotický typ poznáte snadno. Jeho hlavní pozornost se totiž neustále obrací k milostnému životu. Nejdůležitější věcí je pro něj milovat a být milován. Problémem lidí tohoto typu je, že mají neustálý strach, že ztratí lásku, a tak bývají velmi závislí na partnerovi, který by jim právě tuto lásku mohl odepřít. Podle Freuda zde hrají hlavní roli »elementární pudové požadavky«.


Charakteristický rys: Oralita.


Erotogenní zóna: Ústa.


Jaké jsou ženy: Ženy erotického typu jsou sympatické a přitažlivé, většinou však bývají neodbytné a dotěrné. Do sexu se pouštějí po hlavě, nečekaně a nerozvážně. Jsou velmi závislé na partnerovi, umí vrhat prosebné pohledy, jsou hodně emocionální, často se rozpláčou. V sexu hodně používají ústa - rády se líbají a mají rády orální milování.

2. Nutkavý typ

Také nutkavý typ ovládá strach, ovšem nikoli ze ztráty lásky, ale ze svědomí. Tito lidé bývají samostatní, mívají smysl pro morálku a bývají spíše konzervativní. Své vlastní pudy většinou umějí kontrolovat.

Charakteristický rys: Analita.

Erotogenní zóna: Anální oblast.

Jaké jsou ženy: V partnerství a sexu mají jeden problém - jsou až přehnaně kritické a nastavují laťku hodně vysoko. Žijí ve strachu, jsou nedůvěřivé a své city neumějí dát příliš najevo. Touží po vášni, i když z ní mají strach, bývají žárlivé, mají majetnické sklony a časté jsou u nich rozchody a smiřování. V sexu chtějí mít vše pod kontrolou, prodlužují předehru a rády oddalují orgasmus.

3. Narcistický typ

Patříte do narcistického typu? Pak byste měla být nezávislá, sebejistá a spíše dominantní, vůdčí typ, který raději miluje, než je milován. Umíte zaujmout svou osobností, být oporou, ráda jste ve vedení, a to i ve vztahu a v posteli.

Charakteristický rys: Falismus, zaměření na falus.

Erotogenní zóna: Oblast genitálu.

Jaké jsou ženy: Často přehnaně zdůrazňují svou ženskost, například sexy oblečením, líčením či vyzývavým chováním - vše proto, aby po nich muži šíleli. Hledají totiž falus (moc, sílu) a z toho důvodu si vybírají muže, u kterých je výraznější mužnost - např. sportovce. Narcistické ženy se dělí na dva typy - zablokované a uvolněné. Ten první se stydí za své tělo, namlouvá si, že nemá žádné sexuální potřeby a často spíše udržuje úroveň kamarádskou. Při milování je pasivní. Ten druhý je opačný extrém. Ženy jsou uvolněné až příliš, ale myslí jen na sebe a své uspokojení. Záměrně provokují, partner se jim musí většinou podřídit - i v posteli.

Kromě hlavních typů jsou tu ještě tři smíšené:

4. Eroticko-nutkavý

 • Člověk, který patří do tohoto typu, se řídí aktuálními pocity, které jsou pro něj velmi důležité. Zároveň se ale snaží zachovat věrnost svým vzorům a hodnotám.

5. Eroticko-narcistický

 • Eroticko-narcistický typ je podle Freuda úplně nejčastější. Spojuje v sobě totiž dva kontrasty - chce milovat, ale zároveň být milován, touží být samostatný, ale zároveň je na druhém závislý…

6. Narcisticko-nutkavý

 • Zvláštní spojení dvou typů, které sice není nejčastější, ale podle Freuda je nejcennější. Tito lidé bývají nejen nezávislí, sebejistí a dominantní, ale zároveň umí kontrolovat pudy. K tomu se ještě přidává schopnost energetické činnosti.Bláznivé vodní atrakce v Dubaji – skleněný tobogán nebo jízda mezi žraloky

1. srpna 2011 v 12:28 | ŽENA-IN.cz |  Zajímavosti
Skleněný tobogán, obří skluzavka, nebo podvodní tunel, kde vás od žraloků dělí jen pár milimetrů silné sklo - dubajské aquaparky jsou rájem pro milovníky adrenalinu. Vstup sice není za hubičku, ale v létě sem mají děti vstup zdarma a zážitek je to na celý život.


Firo

Jumeirah Sceirah je největší vodní skluzavka mimo Sverní Ameriku, dosáhnete tu rychlosti až 80 km v hodině.

Vodní park Wild Wadi Water v Dubaji se může pyšnit několika nej. Je tady třeba největší vodní skluzavka mimo Severní Ameriku. Odvážlivci, kteří na atrakci Jumeirah Sceirah vystoupají, se spouští z výšky třiatřiceti metrů.

Za pět vteřin dole, osmdesátikilometrovou rychlostí

Jízda pak trvá stěží pět vteřin a člověk při ní letí rychlostí osmdesát kilometrů v hodině. Ani křičet nemůžete - křik vám totiž uvízne v hrdle. Tahle obří skluzavka je součástí sekce atrakcí pro odvážné. Mimo ní se velké oblibě těší třeba i tobogán Tantrum Alley, kde úzké kory skluzavky několikrát vystřídá ohromný trychtýř.

"Ten člověka několikrát protočí a pošle ho pekelnou rychlostí dál," vykládají u dojezdového bazénu odvážlivci, kteří se ze shora spustili. Část z nich potom spěchá na další atrakci - Burj Surj, kde se člověk točí na nafukovacím kruhu. Kvůli bezpečnosti je na všechny tyto atrakce vstup možný jen pro ty, kteří jsou vyšší jak sto deset centimetrů.

Ve čtvrtek a v pátek tady mají víkend

I přesto je celý park hlavně rájem pro děti. Ty menší si užijí v umělé laguně se stovkou atrakcí, větší pak třeba v bazénu s umělým vlnobitím, kde se i na metr a půl vysokých vlnách učí surfovat. Všechny bazény jsou navíc vzájemně propojené vodními kanály, takže člověk nemusí celý den vystrčit nohu z vody.
Své brány park otevírá každý den v jedenáct hodin dopoledne, v létě zavírá v devět večer. Jediné, na co si musí dát člověk pozor, je fakt, že čtvrtek a pátek jsou v Emirátech dny pracovního klidu.Vrásku na čele by mohlo vykouzlit vstupné - to se v přepočtu pohybuje na 70 dolarech pro dospělého. Děti do 12 let ale mají teď v létě vstup zdarma. Dubaj totiž rozjela letní akci Kids go free, do které se zapojila velká část hotelových řetězců, obchodníků i aerolinky. Cíl je jasný - dostat do Dubaje ještě víc turistů.Plavba mezi žraloky

Wild Wadi Water je možná nejznámější ale rozhodně ne jediný dubajský aquapark. Na největším umělém ostrově světa při dubajském pobřeží totiž neleží jen hotel Atlantis, ale i vodní svět Aquaventure, který proslavily prosklené tobogány, které vedou pod bazénem s rejnoky a žraloky. Dost možná je ale člověk, který okolo nich sviští nemalou rychlostí ani nezaregistruje.

Určitě si jich ale všimne v proskleném tunelu, kde sedí na nafukovacím kruhu a mírný proud ho pomalu unáší. Namodralé přítmí a nad hlavou vznášející se stíny těchto mořských predátorů... tohle v českých aquaparcích nezažijete... Někteří více bojácní by možná dodali "naštěstí".