Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Červenec 2011

Erotický horoskop na léto

30. července 2011 v 18:33 | ŽENA-IN.cz |  Vztahy
Je tu léto s modrou oblohou, sluncem a taky žhavými možnostmi pro sex. Jak na tom budete během prázdnin a dovolené vy? Která období léta jsou vhodná k flirtu a jaká zase ke klidu? Budete se druhým zdát eroticky přitažliví, nebo máte ještě na čem pracovat? Samozřejmě, že hlavně můžete pracovat na prohloubení současného vztahu, ale taky objevovat nové polohy lásky...


Beran

Toto léto vaši erotickou vitalitu jenom podpoří. Do 23. července to sice bude jenom rozjezd, potom si ale určitě pořádně užijete. Po večerech se vydávejte na pláž a do letního kina, právě tam totiž dojde k erotickému pnutí a flirtu. Druhé pohlaví dostanou nejen vyrýsované svaly, ale hlavně vaše slova. Milování v misionářské poloze vás nejvíc uspokojí v srpnu. Potom ale potřebujete uspokojit i hlad.

Býk

Toto léto je ve znamení cest. Taky pro vás, kteří jste nejraději doma, protože máte větší šanci na lásku než jindy. Ať už se vydáte na pláž, nebo do hor, nejvíc si užijete s cizinci. Nebo se tam dostanete znovu do formy s partnerem, hlavně od 5. do 20. července a pak od 20. srpna až do konce léta. Budete tak vynalézaví, že si užijete už jen koketování. Jisté je to, že koncem léta budete spokojení.

Blíženci

Během letních dnů si užijete, hlavně když se vydáte do lázní. Na vaše tělo zapůsobí blahodárně pohodová atmosféra hlavně na přelomu července a srpna. Partneři si budou pochvalovat nejen váš smysl pro humor, ale taky šikovné ruce. Pokud jste volní, zapůsobíte s knížkou v ruce na pláži i během kontaktních sportů. Střídání poloh vám nevadí, navíc dokážete druhé i pořádně poučit.

Rak

Kurzy plavání, potápění, ale taky focení. To jsou ta pravá místa pro letní flirty, hlavně během července a koncem srpna. Váš smysl pro vodní živel je opravdu silný, působí ale taky sexy. Navíc v moři se otevřete. Navíc se dokážete sblížit u jídla a tance, kdy se chováte laškovně. Hodně z vás utuží i současné partnerské vztahy, něco milostného se ale taky může rozvinout s někým z přátelského okolí.

Lev

Toto léto dokážete být přitažliví, hlavně když jdete za svou kariérou. Proto hlavně od 21. července do 5. srpna a pak taky mezi 12. a 24. srpnem počítejte s tím, že vás čeká výrazný flirt s kolegou nebo kolegyní. Dokážete si vlastní přitažlivost, taky si ale konečně pořádně užijete milování ve všech formách. Budete navíc rádi chodit do veselé společnosti, plné dobré nálady, přátel a taky hudby.

Panna

Toto léto máte nejvíc šancí při sportování a v přírodě. I když mezi 6. a 18. červencem a v druhé polovině srpna budete jako instruktoři na táboře, nebo na dovolené u moře, může veselé dovádění přinést společnost do postele. Pokud nejste zadaní, budete překvapení, kolik se ve vás ukrývá erotické nápaditosti. A co všechno je možné pod peřinou dělat. Planety vám silné zážitky umožní, ostatní je na vás.

Váhy

Toto léto na vás výrazně zapůsobí. Toužíte po dotycích, ale i zvláštních, až magických zážitcích, hlavně od 17. do 25. července a od 14. srpna do konce měsíce. Vzrušuje vás, když se s milostným partnerem můžete skrývat před okolím. Přitom si užíváte něžného sexu, pokud si spíš netoužíte jen povídat. Jisté je, že v milostném vztahu dobře poradíte přátelům a oni vám pak za to budou opravdu vděční.

Štír

Toto léto se musíte spolehnout na svého partnera. Co chce a s čím bude spokojen, je na něm. Vy můžete být připraveni na erotické hrátky hlavně v první polovině července a pak koncem srpna, kdy budou vaše zážitky v posteli bohatší. Máte sice rádi netypické milování, tentokrát si ale během sexu nejlíp užijete klasiku, hlavně po vydatné večeři. Budete prostě konzervativní a docela se vám to zalíbí.

Střelec

Můžete se seznámit v netypické situaci. Hlavně mezi 22. červencem až 15. srpnem na vás výrazně působí uniformy, nejlépe ty v nemocnici, hotelu nebo letadle. Víc vás fascinují lidé, kteří si udržují vážnou tvář a přitom jsou celí žhaví. Je zase přitahuje vaše energie a živost, která se projeví při sexu v posteli. I když se budete stydět, novými oblečky můžete oživit taky vaše současné partnerství.

Kozoroh

Toto léto se můžete uvolnit. Budete se skvěle cítit v přírodě a během cyklovýletů. Zajímavý bude spíš srpen, kdy můžete mít i několik hodně hlubokých zážitků. Taky v plavkách vám to sluší víc, než si sami myslíte, nebojte se proto předvést. I když se na pláži necítíte být doma, užijete si o samotě nejen při měsíčku. Z toho však může být i skutečná láska a vztah, proto si partnera vybírejte dobře.

Vodnář

Během tohoto léta stojíte o seznamování. Až k sexu se však často ani dostat nechcete. Čekáte spíš na to, s čím přijde partner nebo přátelská osoba, se kterou se už dlouho přátelíte. V posteli máte tendenci se chovat líně, můžete ale využít období začátkem července a po 19. srpnu, kdy naopak sršíte originalitou. A chcete si vyplnit erotické sny, pokud všechen čas nepropovídáte u večeře nebo v kině.

Ryby

Pro erotické zážitky je důležité, abyste se vydali na cesty. Vzrušení vám přinese výlet s kamarády stejně jako dovolená strávená v kempu. Využijete už období do 25. července, kdy přitahujete hlavně mladší partnery. Nebojíte se vydat na koncert, nebo na sportovní zápas, kde se lidé uvolní. Taky se vám bude líbit striptýz a erotický tanec, co zapůsobí jako skvělá předehra. Milovat se chcete ve vodě.

Chce si mě vyholit sám!

30. července 2011 v 18:15 | ŽENA-IN.cz |  Erotika a sex
Holení intimních partií je u nás stále více v módě, ovšem když se do něho pustíte v páru, můžete ho pojmout jako erotickou předehru. Zvlášť, pokud si vás partner touží vyholit sám…


Erotika, Sex, Láska, Vztahy, Holení, Žiletka, Léto


Čárky, obdélníky, ovály, srdíčka, vykřičníky nebo dokonce monogram přítelova jména! Nejen tvary, ale i barvy frčí v úpravě dámského klína. Odvážní mohou zkusit třeba svítivě růžovou či neónově žlutou. To, co by vám před pár lety možná přišlo nepředstavitelné, je dnes zkrátka hit.

Holení: Holátko místo bobříka

To, že si ženy holí podpaží, nohy a oblast kolem bikin, je už dnes jakýsi standard. V holení intimních míst prý ale Češky zaostávají. Například chorvatští muži, kteří z letních radovánek mají zkušenosti, soudí, že řada z nich je zarostlá a připomíná spíše bobra. Nemusíte přitom být jako holátko! Stačí, když intimní partie pěkně upravíte. A navíc - pokud máte šikovného partnera, může jít o skvělou předehru - holení totiž můžete zapojit do milostných hrátek.

Jak holit intimní partie ve dvou:

1. Dejte si sprchu

Dejte si společnou sprchu (nebo ještě lépe koupel). Chloupky tak změknou a holení bude příjemnější. Navíc vás lázeň ve dvou příjemně naladí.

2. Nechte si chloupky zkrátit

Chloupky je dobré před vlastním holení zkrátit, zvlášť pokud jsou delší. Postačí sice obyčejné nůžky, ale partner může použít i speciální erotický strojek, který je zastřihne. I on dokáže vykouzlit různé tvary, a tak není vždy třeba další holení žiletkou. Záleží však na tom, jak dalece holé chcete intimní partie mít a jaký obrázek či tvar chcete vytvořit.

3. Nachystejte si pěnu a žiletku

Nachystejte si holicí pěnu či gel a jednorázovou žiletku. Partner má výjimečnou příležitost vám vaše dolní partie důkladně potřít a poté začít pomalu holit.

4. Holte po směru růstu

Aby holení bylo příjemné pro oba a minimalizovala jste riziko pupíků a zarudnutí, měl by vás přítel holit vždy po směru růstu chloupků.

5. Zkuste holicí šablony

Skvělým tipem pro páry je i použití šablon na holení, které koupíte v každém sexshopu. Partner vám tak snadno vykouzlí v klíně třeba ozdobu ve tvaru srdce. Odvážnější mohou zkusit vykouzlený tvar i nabarvit…


6. Nezapomeňte na balzám

Citlivá pokožka intimních partií je po holení vždy podrážděná, a tak je třeba použít speciální balzám po holení. S partnerem si můžete vybrat takovou vůni, která vám oběma bude vyhovovat, nebo si zakoupit přímo krémy, určené k ošetření intimních partií po holení. Pak už stačí, aby vás partner příjemně natřel a lehce namasíroval, a ani jednoho vás to jistě nenechá chladným…

Kosmická tajemství pražského orloje

29. července 2011 v 20:33 | ŽENA-IN.cz |  Zajímavosti
Za pražským orlojem putují turisté s celého světa. Starobylý stroj spjatý s vesmírem ještě prohlubuje pověst města jako mystického centra tajných věd. Jen mizivá většina přihlížejících se však umí v jeho tajemném ciferníku orientovat.

orloj

Známá pověst o pražském orloji říká, že jeho tvůrce mistr Hanuš byl konšely města oslepen, aby podobný div nemohl už nikde jinde vytvořit. Tento "astronomický přístroj" představoval pro tehdejší lid velký div, a tak není s podivem, že kolem něj vzniklo tolik pověr a podivných legend. S kostlivcem po straně pak dostaly tyto pověsti ještě barevnější podtón.

kostlivec
kostlivec jeho pověsti a legendy ještě umocňuje

Magie

V hodinovém stroji s astrologickými prvky mnozí viděli spiknutí zasvěcenců černé magie, pod zástěrkou zjevných časoměrných funkcí měl orloj sloužit jako pomůcka, která mágům umožňovala ovládat lidské duše. Jedna varianta této pověsti dokonce tvrdí, že tento spolek řídil sám ďábel, a byl to právě on, kdo po dokončení orloje "hlavního konstruktéra" oslepil.

Kletby

Podle další pověsti chod orloje také souvisel s osudy celé české země. Dokud šel, bylo dobře, když se zastavil, bylo zle. Jen pro příklad uveďme zastavení orloje v roce 2001, krátce před silvestrovskou půlnocí. V srpnu 2002 pak povodeň zaplavila téměř celou Prahu.

Rozhodně se nedoporučuje o orloji mluvit nějak špatně, tím méně mu škodit, nebo dokonce zvažovat jeho zrušení. Málem k tomu došlo v 18. století, kdy o tom konšelé vážně uvažovali.

Změny ne

Zdá se, že pražský orloj nemá rád ani nějaké velké změny, které na něm byly provedeny, byť v dobrém úmyslu. Není prý náhodou, že u malíře Josefa Mánese propukla progresivní paralýza právě během práce na kalendářní desce. Možná měl duch stroje výhrady k umělecké podobě a rustikálně vlastenecká malba mu moc neseděla. Proti umístění této kalendářní desky na orloj tehdy protestoval i vynikající astronom, tehdejší ředitel pražské hvězdárny a znalec orloje Josef Jiří Böhm.

Astronomické mistrovství

"Ne na nějaké tatrmany a jiné aparáty bystře a nákladně zhotovené k divadlu lidu obecnímu, ale mistrovství astronomické pro učené lidi a jim i všem ostatním potřebné…" tak viděl už roku 1570 hodinář Jan Táborský z Klokotské Hory hlavní smysl orloje.
Základem astronomického ciferníku jsou tři zlaté soustředné kružnice. Nejmenší s modrou výplní ohraničuje Zemi a současně znázorňuje obratník Kozoroha, větší rovník a obratník Raka. Mezikruží je pak rozděleno na horní modrou plochu, znázorňující den, spodní černou, vymezující noc a dvě postranní červenohnědé, které představují svítání a soumrak (což je zde pro jistotu napsáno ještě latinsky).

Vnější kružnice je rozdělena na čtyřiadvacet stejných dílů s římskými číslicemi, což jsou tzv. německé hodiny. V denním mezikruží je pak dvanáct oblouků s arabskými číslicemi. Jde o tzv. denní hodiny, které v jakémkoliv ročním čase dělí den na dvanáct stejných časových úseků. Taková hodina je tedy každý den v roce jinak dlouhá.

Nejpozoruhodnější součástí astronomického přístroje je excentricky se otáčející disk se znaky zvěrokruhu (tzv. zvířetník) s několika vlastními rafijemi. K velké radosti středověkých astrologů i jejich moderních následovníků, přesně ukazuje, v jakém znamení se právě nachází Slunce. Zasvěcen z něj dokonce také vyčte výšku Slunce nad obzorem, čas a místo jeho východu a západu, slunečný a hvězdný čas, dny slunovratů a rovnodenností. Není tedy vůbec nadnesené tvrzení, že orloj je v podstatě takový první počítač na našem území.

kolo
astronomické mistrovství

Dva orloje v Praze?

Téměř neznámou skutečností je, že Praha měla nějaký čas orloje dokonce dva. Ten druhý byl roku 1477 umístěn na Svatovítské katedrále Pražského hradu, o staviteli a jeho konstrukci se však nedochovaly žádné podrobnější informace. Stroj zanikl patrně v polovině 16. století při velkém požáru Hradu.

Na rozdíl od mnoha jiných pamětihodností přežil

Pražský orloj byl podle posledních poznatků postaven okolo roku 1410, za vlády krále Václava IV., Mikulášem z Kadaně. Autorem návrhu stroje byl matematik a astronom, lékař a rektor pražské univerzity Jan Odřejův z Hradce Králové zvaný Šindel.
Pak přišla ničivá husitská revoluce, kdy orloj chátral, ale na rozdíl od mnoha jiných pamětihodností alespoň přežil. Až roku 1490 jej opravil a zřejmě i vylepšil Jan z Ruože (Růže), který byl pravděpodobně inspirací pro známou pověst o mistru Hanušovi. Další úpravy byly provedeny za správcovství Jana Táborského v letech 1553-1560. V 17. století dostal orloj mechanicky ovládanou měsíční kouli, která ukazuje fáze Měsíce. Pochodující apoštolové se na věži objevili až v 18. století.


Pražský orloj patří k největším chloubám města Prahy. A také k největším záhadám.


5 největších hříchů při práci s počítačem

29. července 2011 v 20:02 | ŽENA-IN.cz |  Poučení
Při práci s počítačem jsme schopni provádět věci, že by jeden žasl, které se nám však rozhodně nevyplácejí. Přidělávají nám spoustu práce, napínají naše nervy a často nás stojí i peníze.


Nepořádek v počítači, nepořádek v životě

Reprezentativním příkladem pořádku v počítači a jeho složkách je stav vaší plochy. Pokud je váš oblíbený pohled do klidného lesa umístěný jako vzhled plochy již zcela neviditelný pod nánosy ikonek, pak zklidňujícím dojmem rozhodně nepůsobí a navíc je to znamení, že něco neklape. Plocha by měla primárně sloužit jako prostor pro data, se kterými momentálně pracujete. Příliš mnoho ikon a nadměrný počet neaktuálních souborů na plochu prostě nepatří.

Věřte, že pokud na ploše nastolíte pořádek a zavedete systém, jistě odvedete více práce a v lepší kvalitě. rInvestice do úklidu se mnohonásobně vyplatí.

Počítač bez zálohy je jako lezení po skalách bez jisticího lana

Každý, i ten největší začátečník ví, že "je potřeba zálohovat", ale kdo se touto poučkou řídí? Bohužel hlavně ti, kteří se již jednou spálili a přišli o svá cenná data. Přitom na zálohování není nic složitého. Všechna data lze většinou snadno zkopírovat na jediný externí disk a celá operace zabere pár minut.

Doporučuji každému jednou týdně nebo alespoň jednou za měsíc uložit všechna data, o něž nechcete přijít, na flashdisk. Budete si pak jisti, že vám při problémech s počítačem zůstanou.
Klíč je pod rohožkou

Málokdo dnes vystačí s hesly a přihlašovacími údaji, které si zapamatuje. Je třeba mít hesla poznamenána a právě to lze udělat více či méně bezpečně. Asi je nechcete mít uložena tak, aby si je mohl každý přečíst. Nejlepším řešením jsou speciální programy, do kterých si můžete hesla poznamenat a nikdo neoprávněný se k nim nedostane. Nejhorší volbou je, když si je zapíšete do textového souboru v počítači. Tady je může leckdo objevit a pak také zneužít. A kde necháváte klíče od domu? Pod rohožkou?


Zhasněte lampióny

Nevypínání počítače je, bohužel, běžným a rozšířeným zlozvykem. I když s postupujícím vývojem spotřeba přístrojů klesá, počítače stále patří mezi velké žrouty elektrické energie a vyplatí se je po skončení práce vypínat.

Určitě stačí uvádět počítač do režimu spánku nebo hibernace. Zkuste si osvojit tento jednoduchý zvyk, poznáte to i na své peněžence.

Instalace podezřelého softwaru

Velmi nebezpečným zlozvykem při práci s počítačem je neuvážená instalace neověřeného softwaru. Lákavý a zajímavý software není vždy výhrou a často se i virus může tvářit jako bezpečnostní program.

Zde se vyplatí spoléhat na oficiální zdroje a zasvěcené informace IT médií. Každopádně doporučujeme si instalovaný software vždy prověřit.

Váš počítač jistě ocení, když budete pečovat o jeho "zdraví" a vaše práce bude rázem efektivnější.

Magie? Ale ne – optický klam!

29. července 2011 v 19:28 | ŽENA-IN.cz |  Zajímavosti
Největším průkopníkem optických klamů, co se umění kresby a malby týče, byl pravděpodobně Nizozemec Maurits Cornelis Escher (17. června 1898, Leeuwarden-27. března 1972, Hilversum). Pro ukázku jeho her s realitou... slavné Drawing Hands z roku ´48...

escher

...a také velice dekorativní Circle Limit III, který pochází z roku ´59.

escher

Ale nejen tento umělec si zahrával na papíře s realitou a jejími prostorovými efekty. Dnes už známe všemožné 3D obrázky, dokonce chodíme do 3D kina. Ostatně, co jiného než optický klam je Idiom Mateje Kréna, instalovaný v hlavní budově Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí - sloupec knih zakončený zrcadly tvoří dojem do nekonečna ubíhajícího prostoru.

Mágové ulice

Mnoho umělců se dnes věnuje 3D pouliční kresbě. A jsou to opravdu krásná díla. Setkala jste se už s něčím takovým? Tohle všechno je nakreslené nebo namalované...
Zkuste to také...

I vy sami doma si můžete vytvořit pěkný optický klam. Jak na to? Stačí tužka, papír, rotující podložka a máte "červí díru"...


Italové, Řekové, Chorvati – jací jsou milenci

26. července 2011 v 17:13 | Kafe.cz |  Erotika a sex

Říká se, že jižní národy jsou v posteli vášniví a temperamentní, ale je tomu tak doopravdy? Jaký sex na vás v turistických destinacích čeká, pokud se pro letní románek rozhodnete?Co od kterého národa můžete čekat? Jací milenci bývají muži v evropských prázdninových letoviscích?

Italové

O Italech se říká, že jsou skvělými milenci - jsou vášniví a když o ženu stojí, dokážou to dát najevo - i v posteli. Jenže jako u všech národů je to velmi individuální, a tak spousta žen, co si užila románek s Italem, tvrdí, že v posteli nemají velkou výdrž. Sice jsou temperamentní, ale za chvíli je po milování. Na druhou stranu ale - nemají prý většinou problém s další erekcí, a tak se kratší, ale intenzivní zážitek může záhy opakovat.

Řekové

Mentalita Řeků je trochu jiná - jsou celkově pomalejší a většinou ne tak temperamentní jako jejich italští kolegové. Ovšem o Řecích se říká, že v sexu rádi experimentují a že se s nimi v posteli nudit rozhodně nebudete. Navíc mívají rádi předehry a na to ženy letí. Ovšem nedávný průzkum, který proběhl mezi deseti tisíci ženami, se o Řecích příliš pochvalně nevyjádřil - dámy se prý shodly, že Řekové v posteli smrdí. Zda je tomu skutečně tak, musíte vyzkoušet sama.

Španělé

Podobně jako u dalších jižních národností se i o Španělech říká, že jsou temperamentní milenci. Jenže nedávný španělský průzkum tvrdí, že už to dávno nejsou ti spontánní ohniví Španělé, ale spíše něžní milenci, kteří si vše dopředu dlouho plánují. To ale popírá další mezinárodní výzkum, který Španěly označil dokonce za nejlepší milence na světě! Hned za nimi se umístili Brazilci a Italové. Zkušenosti žen, které ve Španělsku zažily letní románek, se většinou shodují - Španělé jsou v posteli skvělí! A tak nezbývá, než to zajet vyzkoušet.

Francouzi

Zatímco Španělé jsou údajně v posteli nejlepší, Francouzi obsadili až čtvrtou příčku. Dřívější vyhlášení milenci a jejich vášnivé polibky jsou prý minulostí. Svůj pověstný šarm ale neztratili, a tak po dlouhé a příjemné večeři a dobrém vínu vás jistě čeká noc plná milování, mazlení a dlouhého sexu. Francouzi prý totiž mají čas, tak nikam nespěchají. Navíc až 74 % zdejších mužů říká, že miluje orální sex, takže vás čeká od každého trochu.

Chorvati

Do Chorvatska jezdí Češi stále nejvíce, a tak je logické, že s místními muži mají naše ženy spoustu zkušeností. Chorvati jsou prý neodbytní a podle průzkumu také nejpilnější v balení žen ze všech jižních národů - každý třetí prý měl alespoň jednou sex s cizinkou. Žádné velké překvapení ale v posteli nečekejte. O Chorvatech se říká, že jsou konzervativní a polovina z nich dává přednost klasické misionářské poloze.

Bulharsko

A je tu ještě jedna země, do níž Češi hojně jezdí - Bulharsko. Kdysi pro nás bylo hlavní letní turistickou destinací, a tak Bulhaři nelenili. Každý druhý o sobě tvrdil, že je inženýr, a tak se zdejší »plážoví inženýři« stali velmi populární. Dneska už je situace jiná, ale místní mají o naše ženy zájem stále. Bulharsko je navíc velmi liberální zemí, a tak si klidně můžete užívat sexu na pláži, aniž by vás někdo napomínal. I zde jsou muži temperamentní a románkům se nebrání, právě naopak.

Nejlepší milenci? Poláci!

  • Chcete skvělého milence? Pak zapomeňte na Italy či Francouze a jeďte do Polska. Podle nového sexuologického průzkumu jsou prý Poláci nejlepšími milenci v Evropě a průměrně se milují dvacet minut. Problém je ale v tom, že tento výzkum provedli Poláci, takže výsledky asi nejsou zcela objektivní.

Sex na pláži je trestný!

  • Věděla jste, že ve většině evropských zemí je sex na veřejnosti trestný? Hrozí vám nejen vysoká pokuta, ale i vězení. Ve Španělsku po vás muži zákona mohou chtít až 8 000 EUR, zatímco v Řecku jen dvě stovky. A v Itálii můžete vyfasovat až tři roky vězení. Takže pozor na to.

Řekni, jakou zmrzlinu máš rád, a já ti řeknu, jaký jsi typ

26. července 2011 v 16:55 | Kafe.cz |  Vztahy
Milovnice zmrzliny, pozor! I tato ledová pochoutka o vás v létě prozradí, jaká doopravdy jste. Podle toho, jakou zmrzlinu máte nejraději, se totiž dá poznat, jaké máte vlastnosti i co pro vás znamená láska, sex a partnerství!


Velmi vášnivé bývají milovnice čokoládové zmrzliny. Naopak lidé, kteří preferují třešňovou, bývají zdrženliví i v posteli a do experimentů se nehrnou. Co prozradí zmrzlina právě o vás? Vyberte si druh, který máte ráda, a uvidíte sama.

Je to vtip? Možná...

Banánová

Zbožňujete banánovou zmrzlinu? Pak je jasné, že život milujete a umíte si ho užívat plnými doušky. Umíte jednat a vycházet s lidmi, a to i v případě, že to zrovna není jednoduché. Jste zdvořilá, ale přespříliš důvěřivá. Jen tak každý muž vám neučaruje, jste totiž velmi vybíravá a moc dobře víte, co chcete - v sexu i partnerství.

Citrónová

Citrónová zmrzlina je trpčí a kyselejší, ovšem člověk, který ji má rád, nikoli. Naopak bývá ohnivý a plný temperamentu - a to i v posteli. Kromě toho je spravedlivý, čestný, ale není zakřiknutý - když mu o něco jde, umí se prosadit. Je přizpůsobivý a nemá rád hádky, a tak hledá každou cestu, kterou by dosáhl klidu a smíru.

Čokoládová

Máte ráda čokoládovou? Pak jste optimistka, která je neustále v dobré náladě. Máte smysl pro humor, vyzařuje z vás vše pozitivní a dokážete ostatní rozesmát. Přímo z vás srší chuť do života a navíc - v lásce jste velmi vášnivá. Na druhé straně jste ale rázná a když něco chcete, umíte si to prosadit.

Jahodová

Milujete jahodovou? Pak je jasné, že jste pilná a pracovitá. Na druhé straně jste ale váhavá a mnohdy nerozhodná. Když však o něco vážného jde, umíte rychle reagovat. V sexu máte ráda něžnosti, mazlení a předehry. Často míváte dobrou náladu, jste usměvavá a mračíte se jen málokdy.

Kávová (a cappuccino)

Pro všechny, kdo dávají přednost kávové zmrzlině, máme dobrou zprávu. Jste oblíbení a lidé vás mají rádi. Je to dáno i tím, že jste velmi starostliví a umíte naslouchat. Navíc máte dar - dovedete druhé přesvědčit. Máte spoustu nápadů a ideálů. V lásce je pro vás velmi důležitá duševní stránka a vzájemné splynutí.

Malinová

Pozor na ty, kdo zbožňují malinovou zmrzlinu. Jsou totiž rázní a velmi energičtí, se vším a s každým jsou rychle hotoví. Nejsou zakřiknutí, právě naopak. Umí se ozvat a prosadit. V lásce a vztazích kladou velký důraz na věrnost. Ovšem pozor, nechtějí trávit s partnerem 24 hodin denně, potřebují také trochu svobody a volnosti…

Oříšková

Pokud sáhnete nejraději po oříškové zmrzlině, znamená to spolehlivá a pečlivá. Když se do něčeho dáte, jedete na plno a nepřestanete, dokud toho nedosáhnete. Nemáte však příliš ráda změny, a to ani v životě, ani v lásce.

Stracciatella

Milujete stracciatellu? Pak jste mistryní protikladů. Na jedné straně jste věrná, na druhé ale potřebujete volnost. A tak je to ve všem. Jste zkrátka živel, který jde uhlídat jen stěží.

Třešňová

Dáváte přednost třešňové zmrzlině? Pak to o vás říká, že jste zdrženlivá, a to nejen v životě, ale i v sexu. Experimenty v posteli vás nelákají, raději se držíte zpátky. Na druhé straně jste šarmantní osobnost, ale nikdy se nenecháte ovládnout city. Vám totiž vládne rozum.

Vanilková

Milovníci vanilkové zmrzliny jsou velmi flexibilní a přizpůsobiví. Bývají trpěliví a málokdo je opravdu vytočí. Velmi důležitá je pro ně láska, partnerský vztah a často jsou citově založení. Dávají přednost trvalým vztahům před krátkými románky a velmi důležité je pro ně i materiální zabezpečení.
Co je ještě flirt, co už je přes čáru?

26. července 2011 v 16:40 | Kafe.cz |  Vztahy

Většina žen se shoduje na tom, že flirtování k životu patří. A k létu dvojnásob. Jenomže pokud jej neudržíte v jistých hranicích, může se stát, že snadno přejde v nevěru. Kdy se ještě jedná o nevinné laškování, a kdy už je to přespříliš?


Láska, Vztah, Erotika, Léto, Flirt, Muž, Žena


Letní počasí flirtům přímo nahrává. A především na dovolené lidé často ztrácejí zábrany a oddávají se flirtování. Letmé úsměvy, sexy pohledy, oční kontakt, ale i lehce dvojsmyslné řeči - to všechno k tomu patří.
Samotný flirt není vůbec špatný - dokáže zvednout sebevědomí i náladu, dodá vám pocit, že jste stále žádoucí a někdo o vás stojí. Jenže pokud máte zájem jen o flirt a o nic víc, musíte si dát pozor, protože hranice se dají překročit velmi snadno. A pokud jste zadaná, mohla byste pak litovat…

Jak udržet hranice flirtu

1. Nevyměňujte si kontakt

  • Zvlášť pokud máte partnera a nechcete zajít za hranice, flirtujte nezávazně a dotyčnému na sebe nedávejte kontakt - mail, a už vůbec ne telefon. S největší pravděpodobností to pochopí tak, že o něj máte zájem a ruku na srdce - telefony nebo žhavé esemesky by váš partner rozhodně jako zcela nevinné vidět nemusel.

2. Udržte si odstup

  • Povídejte si s ním, usmívejte se, dívejte se po něm, to je všechno v pořádku. Ale pokud nechcete, aby flirt přešel v něco víc, udržte si odstup. Zapomeňte na fyzický kontakt, vzrušující letmé dotyky, anebo dokonce na ploužák pod hvězdami. V tu chvíli by se vám vše mohlo velmi lehce vymknout z rukou.

3. City sem nepatří

  • Flirtování by se mělo odehrávat »tady a teď«. Pokud začne zaměstnávat vaše myšlení i jindy a vy dumáte, jaké by to bylo, kdybyste si spolu něco začali, už to přestává být flirtem, ale hraničí to s nevěrou. Pokud chcete flirtovat, nezapojujte sem city, ani sny o společné budoucnosti. Je to momentální povyražení a nic víc od toho nečekejte.