Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Únor 2011

Pět kroků k úspěchu v posteli

28. února 2011 v 21:49 | jask* |  Erotika a sex
Když ženy hovoří o pocitu blízkosti ke svému partnerovi a o správném načasování, ovládají je emoce.
Pánové, koukněte na pár rad, které vám pomohou vyvarovat se rutiny v posteli, a díky kterým budeme my ženy toužit po tom, být uspokojovány… :o)

1. Mluvte a vzrušujte ji

Když jí budete popisovat, jak a kde se jí chcete dotýkat, bude si to velmi živě představovat. Věřte tomu, že po úspěšné stimulaci mozku, vás bude prosit o to, abyste večer uspokojil i něco jiného.
Pokud se jí během mluvení potřebujete dotýkat, vyvarujte se doteků ňader a pochvy. Raději se soustřeďte na její šíji, zápěstí, vnitřní stranu stehen, oblast ledvin a na uši.

2. Začněte na veřejnosti

Můžete se na příklad "omylem" dotknout jejích ňader nebo zdvořile zavadit o její hýždě, pokud si vyjdete na sklenku, vášnivě ji polibte, nebo si ji k sobě pevně přitáhněte a zatančete si "tělo na tělo" v nočním klubu. Pokud jí ukážete, že vyjadřování náklonnosti na veřejných místech vás vzrušuje, můžete se třeba dočkat po cestě domů překvapení.

3. Striptýz

Doporučujeme vám, abyste se pomalooounku svlékal (obzvlášť pokud dobře pečujete o své tělo). Než si začnete svlékat cokoliv jiného, sundejte si ponožky. Nic ženu neodradí víc, než muž, který před ní stojí a na sobě má pouze ponožky.
Teď, když už jste připraven, si pomalu začněte rozepínat košili (stále udržujte oční kontakt), a pak kalhoty. Nakonec si sundejte spodní prádlo. Pak začněte pomalu svlékat ji.

4. Používejte své prsty a ústa

Stejné techniky, které jste (doufejme) používal na střední škole, se stále používají i v současnosti a platí na většinu žen. Nasměrujte svou ruku k jejím genitáliím a začněte mnout její vnější pysky konečky svých prstů. Tím započne proces zvlhčování.
Až mírně roztáhne nohy, je to jasné znamení, že vás chce cítit poněkud hlouběji. V tomto okamžiku můžete začít jemně mnout její vnitřní pysky a poštěváček. Ten začněte masírovat za použití kruhových pohybů.
Za několik minut začněte používat svá ústa v oblasti pochvy - zároveň ještě stále prsty stimulujte vnitřní část pochvy a připravte její poštěváček na špičkové orální uspokojení.

5. Podívejte se spolu na erotický film

Najděte něco, co by vás mohlo oba povzbudit. Položte se vedle sebe nazí a podívejte se na film. Jemné doteky jsou zcela přijatelné, dokonce žádané. Chvílemi se na film přestaňte dívat. Polibte ji a hrajte si s jejím tělem.
Pokud ve filmu vidíte něco, co byste chtěl vyzkoušet, okomentujte to a sledujte její reakci. Poznáte podle ní, zda to chce vaše partnerka také vyzkoušet nebo ne. Společné sledování erotického filmu by mělo podnítit vaši představivost.
To je vše - pět jednoduchých způsobů, jak vaši partnerku zcela rozdovádět již při předehře. Samozřejmě nemusíte všech pět používat v jeden den. Vaše hrátky by měly být osvěžující, zábavné a erotické. Uvidíte, že ona se toho uchopí vlastníma rukama - doslova.

Věci, které od vás nechceme slyšet pánové

28. února 2011 v 21:15 | jask* |  Láska

Existuje spousta dobrých rad o tom, co říci ženě na schůzce, ale existuje jich jen pár o tom, kdy je nejlepší mlčet.


1. Cokoliv o našich kamarádech mužského pohlaví

Žena si okamžitě začne připadat nejistá, pokud se jí začnete vyptávat na její kamarády mužského pohlaví, obzvlášť pak, pokud se neznáte příliš dlouho. Poznámka: i když jsou to jen dobří kamarádi, váš výslech bude působit, jako když se bojíte konkurence. Raději se soustřeďte na svou hru a cíl.

2. "Zavolám ti v pátek"

Při prodeji končívá rozhovor tím, že druhou stranu informujete o svém dalším kroku. Když mluvíte s ní, je lepší se tomuto kroku vyhnout, protože tím vyloučíte možnost jakékoliv spontánnosti. Znemožníte jí tím, aby vám zavolala - možná teď bude muset čekat na váš telefonát - pokud ho vůbec přijme.

3. Cokoliv, co se vztahuje k "budoucnosti"

Okamžitě po té, co žena řekne, že ráda něco dělá, muži využijí příležitosti a začnou plánovat příští schůzku. Například - má ráda thajskou kuchyni a vy řeknete: "Skvělé, tak to budeme muset někdy zajít do thajské restaurace." Prrr, přibrzděte! Teoreticky to zní docela dobře. Zapamatujte si, že žena chce a také potřebuje muže, který bude představovat určitou výzvu. Pokud budete na rande mluvit o budoucích schůzkách, bude vědět, že už si vás získala. Pro ni to bude znamenat konec hry a její vítězství.

4. "S kolika muži jsi spala?"

Tak za prvé - opravdu to chcete vědět? A za druhé - opět vyjadřujete svou nejistotu, obzvlášť pokud se jí budete ptát hned na začátku. Pokud se vás ona zeptá první, měl byste se jí zeptat také. Ale věřte tomu - opravdu nechcete být tím, kdo takovýhle rozhovor začíná, protože - můžete jedině prohrát.

5. "Poslal jsem ti tuhle smsku a ty jsi mi ani neodpověděla. Proč?"

Zní to banálně, ale může to být opravdu velká chyba. Pokud se něco takového stane, je nejlepší to ignorovat a chovat se, jakoby se nic nestalo.

6. "Líbím se ti?"

Pokud byste měli zvolit jedinou otázku, která ženu okamžitě odradí - tak je to přesně tahle. Pokud se jí na něco takového zeptáte, vyjadřujete tím přesný opak sebevědomí. Takže - neptejte se. Berte to tak, že se jí líbíte, a z toho vycházejte.

7. "Co bys chtěla večer dělat?"

Je velmi dobře známo, že ženy mají rády muže, kteří mají plán. Pokud pozvete ženu na schůzku, naplánujte vše. Nezatěžujte ji tím. Jinak vás nebudete považovat za muže, se kterým se může dobře bavit, aniž by se o to musela ona postarat.

8. Cokoliv, co se týká auta, práce nebo domu!

Víte, jací muži se baví se ženami o svém autě, práci a domě? V reálném životě to dělá spousta mužů, ale ženy je všechny házejí do stejného koše: jsou to muži, kteří nedokážou nabídnout nic jiného.

9. "Mohu tě pozvat na rande?"

Žena chce být s mužem, který je vůdčí osobností, a který má situaci pod kontrolou. Nechce být s někým, kdo se ptá, zda jí může dělat návrhy. Nikdy se ženy neptejte, zda jí můžete někam pozvat - prostě ji někam pozvěte. A udělejte to sebejistě. Může to být něco zcela jednoduchého, jako: "Myslím, že bychom se měli zase sejít. Dáš mi své telefonní číslo?" Nebo jí můžete rovnou říct, kam byste ji chtěl vzít: "Hej, pojďme si zítra zatančit salsu - uvidíš, že to bude legrace."

10. "Mohu tě políbit?"

Podobně jako u čísla 9. Každá žena vám řekne, že muž by nikdy neměl žádat o polibek. Je to přesný opak toho, co žena od muže očekává. Když se jí budete ptát, zda ji můžete políbit, měl byste jí také říct, že jste malý kluk. Pokud je hodná, možná vám řekne "ano", ale všechno uvnitř ní samé bude křičet "NE!"


Nejsložitější, ale nejjednodušší mustr pro vznik všeho. Je to fraktál?

28. února 2011 v 12:41 | jask* |  Tajemno
Mraky, řeky, krevní řečiště v nás, kapradí, sněhové vločky, pohledem ze satelitu pak tvary zálivů, fjordů, ve vesmíru pak mléčná dráha... nekonečně složité, soběpodobné, všudypřítomné. Jsou fraktály odpovědí na záhadné "jak nahoře, tak dole" ze smaragdové desky?

Co vás napadne, když se při zvětšení díváte na sněhovou vločku? Krásné, pravidlené, nesmírně složité... a přitom to tak není. Je to jednoduché, tak jednoduché, až je to zarážející.
Na první pohled velmi složitý tvar je generován opakovaným použitím jednoduchých pravidel.

Jedna velká základní myšlenka?

Jsou prostě sobě podobné - Při bližším pohledu zjistíme, že pokud daný útvar pozorujeme v jakémkoliv měřítku či rozlišení, pozorujeme stále opakující se určitý charakteristický tvar.

Fraktál - útvar, při jehož zvětšení dostaneme překvapivě opět stejný obraz, bez ohledu na měřítko.
Vypadá to, jako by pro tyto tvary, které najdete naprosto všude, včetně vlastního těla, utvářela jedna myšlenka. Jedna geometrická linie, jeden řád, jeden základní princip.
Současná věda se zabývá fraktály hlavně na úrovni geometrie a matematiky. To je samozřejmě postup správný a slaví úspěch. Máme kód.

Co ale nemáme, je původ.

Tedy, z které "hlavy" vzešel klíč k vytváření a základu pomalu všech tvarů?

Ať už budete pozorovat kapradí, hlávku květáku, vlastní cévní systém (to půjde těžko:-)), hory, řeky, průřez kamenem či vesmír, najdete ho.
Stejný výchozí klíč - tvar, jenž ve své nekonečnosti vytváří sebe sama. Složité? Ne, jednoduché. Tak jednoduché, až z toho mrazí.


Kylie Minogue veze show za půl miliardy

25. února 2011 v 22:06 | jask* |  Víte, že...
Lasery, plameny, obří auta, kříže i penis, to vše už jsme na koncertech v Česku viděli. Ale to, co připravuje Kylie Minogue, vypadá velkolepě. Pro turné k albu Aphrodite si nechala postavit chrám lásky v hodnotě půl miliardy korun a divákům u pódia slibuje 4D zážitek - "osprchují" je totiž vodopády.

Na začátku března, konkrétně 2. 3. 2011, se vrátí ikona světového popu Kylie Minogue do Prahy, kde představí koncert ze svého turné APHRODITE - LES FOLIES TOUR 2011.


Obří pódium s vodotrysky

Sám management pyšně prohlašuje, že jde o "technicky nejvyspělejší a nejdokonalejší produkci, která kdy byla vytvořena pro halovou show".
Dokazuje to následujícími čísly: Obří pódium ve tvaru srdce obsahuje víc než milion pohyblivých dílů. Jeho součástí je i sedm výtahů a třicet vodních fontán.

4D zážitek v pláštěnce

Skalním obdivovatelům interpretka připravila skutečně nečekaný zážitek. Pustí je přímo do centra dění, tedy dovnitř srdcového pódia. "Kvůli obřím fontánám se tak během show neobejdou bez speciálních pláštěnek, které dostanou před koncertem ve zvláštním batůžku od managementu Kylie Minogue," připomíná Jan Tuna, mluvčí společnosti Bestsport, majitele a provozovatele O2 areny, která koncert Kylie Minogue pořádá. Diváci najdou v batůžku kromě originální pláštěnky i ručník a další věci ze speciální edice Kylie.


Změňte pohled na deštníky

24. února 2011 v 19:54 | jask* |  Móda

Deštníky Brella jsou módní doplněk a stanou se součást vaší image!

Deštník - pro většinu z nás nutné zlo. Koho by také těšilo, že prší? A koho by napadlo udělat z deštníku módní doplněk? Přitom si o tento status doslova říká. Když jej otevřete, nesete si nad hlavou transparent. Záleží jen na vás, co o vás řekne: "Je to dědictví po babičce", " dostal jsem jej na firemním večírku", nebo raději "mám vkus a šmrnc".

Deštníky značky Brella opravdu nejsou jen obyčejnou ochranou před nepřízní počasí. Že se jedná o něco neobyčejného, zjistíte hned na první pohled. Nepoznáte totiž, že jde o deštník! Elegantní láhev, respektive luxusní sprchový gel - tak vypadají deštníky Brella složené. Když je někde necháte ležet, stanou se středem pozornosti.

Škála provedení je široká, od decentního minimalistického designu až po luxusní provedení v matném hliníku. Vrcholem nabídky značky Brella jsou umělecké kolekce určené všem, kdo si nepotrpí na konformnost. Čtveřice celosvětově uznávaných návrhářů - Filip Pagowski, Gemma Correll, Hidetoshi Yamada a Kayo Horaguchi - se chopila hesla "Enjoy rainy days" (" Užijte si deštivé dny") a dotáhla k dokonalosti pojem "designový deštník".

Krokodýlí lejno, nejlepší antikoncepce! Ale vážně!

24. února 2011 v 13:56 | jask* |  Erotika a sex
Pokud se vám nechce zavádět do pochvy rozmatlané krokodýlí lejno, nebo máte pocit, že byste v ZOO při žádosti o něj neuspěly, můžete ještě chytit žábu a plivnout jí do obličeje. Možná vám to oplatí, ale neotěhotníte. Nevěříte? Čtěte dál....


Co je lidstvo lidstvem, souloží. Už pravěký člověk si ale všiml, že každá takováto kratochvíle může vést k otěhotnění a ženám se nechtělo neustále rodit. I začaly spekulovat, jak si užít bez následků. Trvalo dlouho, protože pravěký člověk neměl ani páru o nějakých vajíčkách a spermiích.
Snad za první, samozřejmě velice spolehlivou metodu lze pokládat zaříkávání. Ovšem nemyslete, že to bylo jen tak. Před stykem si žena sedla, zapálila hrst bylin a v kouři několik minut odříkala zaklínadlo. Přiotrávený muž pak skutečně možná žádnou živou spermii nevyprodukoval, pokud vyprodukoval vůbec cokoli.
Později se přišlo na to, že mnohem účinnější bude směsí vykuřovat rovnou ženskou pochvu. Zkusila jsem představu za vás. Vidím ženu sedící obkročmo nad žhavými uhlíky, do kterých vhazuje směs bylin. Velice působivé.
Postupem času se i antikoncepce uvedla ve větší dokonalost a vznikly první pokusy zavést cosi rovnou dovnitř, a tím otěhotnění zabránit.
Chtece vědět, co všechno si lze nastrkat do útrob vaginálně? Myslíte, že něco z toho funguje? Tak abyste věděly, něco ano, ale příjemné to nebude.

VYZKOUŠEJTE, FUNGUJE!

 • Výluh z kořenů rostliny zvané rozpuk jízlivý. To se namočí houbička a opatrně zavede.
  Funguje to, má to hormonální účinek.
 • Výplach pochvy roztokem z citronové šťávy a mahagonových lusků.
  Funguje. Citron působí adstringentně a výtažek z lusků mahagonovníku prokazatelně znehybňuje spermie.
 • Přerušovaná soulož, kterou vynalezl pan Onan.
  Funguje dodnes - občas.
 • Pasta z krokodýlího lejna použitá jako pesar. Případně lze při nedostatku krokodýlů použít lejno sloní.
  Tohle funguje, vědci objevili vysokou kyselost tohoto modelu. Spermie to skutečně zlikviduje. Ovšem smrad zase namnoze zlikviduje chuť na cokoli.
 • Asi méně smradlavý bude včelí med a uhličitan sodný.
  Funguje. Kromě spermicidního účinku má tato vycpávka také charakter bariéry.
A něco pro pány
 • Naříznutí kůže a vývodných cest v oblasti hráze a vytvoření falešného vyústění močové roury. Muž je pak odsouzen k močení v sedě, ovšem při souloži tímto otvorem odchází ejakulát a do ženských rodidel se spermie nedostanou.
  Tento zákrok je popsán i v Bibli, takže je dokonce v souladu s náboženským učením.
  No co se vám, pánové, na tom nelíbí?

Vyzkoušejte i další světové antikoncepční metody

 • Asi v roce 1550 před Kristem byste mohly použít rozemleté špičky akácií, obsahujících arabskou gumu a med. Funguje to. Do poševního prostředí se uvolní kyselina mléčná a včelí med se zvýší bariérový účinek. Ovšem bez nějaké vazelíny nebudete dlouho nic potřebovat. S rozedřeným okolím i vnitřkem půjdete raději příští dva měsíce na houby.
 • Královna Kleopatra má pro vás také recept: Olivový olej, cedrový olej, olovnatou mast a kadidllo.
  Asi to funguje dobře, protože za celý život byla Kleopatra těhotná jen třikrát.
 • Hippocrates pro vás připravil mimořádně účinnou antikoncepční gymnastiku: Takže ve chvíli ejakulace si sednete na polobobek, začnete kroužit pánví, zadržíte dech a vyvoláte kýchání.
  Teď nevím, ale to bude asi chlap, ten kdo to dělá, ne? Tady nevíme, jestli to funguje, žádný věděc se zatím neobětoval.
 • Dalším modelem je smotek ovčí vlny, namočený do vína s dření fíků, to celé obohaceno uhličitanem sodným. A zasunout.
  S ohledem na přítomný uhličitan a kyselost vína to nějaký účinek mít bude. Doporučuji Modrý portugal. :-)

Zrcadlení

24. února 2011 v 8:41 | jask* |  Foto

Příroda je přece jen ta nejkrásnější pastva pro oči

Tajemná „věc“ na Araratu je skutečně loď! Plul v ní Noe?

23. února 2011 v 21:35 | jask* |  Tajemno
Bible není jen velkou knihou pohádek, jak by si někdo mohl myslet. Přes to, že byla mnohokrát upravována a podle potřeby přepisována a měněna, čímž ztrácí na věrohodnosti, patrně ji lze pokládat v některých statích za kroniku…
Obrovská věc, před lety nalezená na Araratu ve výšce 3 962 metrů nad mořem, o které se hned od nálezu spekulovalo jako o možné Noemově arše, je podle posledních zjištění a pod okem moderních přístrojů a rentgenů skutečně loď!
d
A ne malá.
Plavidlo velké zhruba jako jedno a půl fotbalového hřiště konstrukčně připomíná loď bitevní. Je dokonale řešena s mnoha kójemi a patrová.

Část Bible o potopě světa bude asi pravda...
Podle bible se zhruba před 5 000 lety Bůh rozhodl, že zničí svět, protože se nepovedl a lidé jsou špatní. Přece jen se mu ale nechtělo celé své dílo úplně vygumovat, a tak si vybral Noea, kterému o svém záměru řekl. Také mu přesně nadiktoval, co má udělat.
Postavit obrovskou loď a na její palubu vzít od každého živočišného druhu po páru. Sám si směl vzít svou rodinu. Noe podle řádků, které si přečteme v Knize knih, skutečně poslechl. Potopa přišla a všechno pohřbila. Sedmnáct dnů to trvalo, a pak Noemova archa spočinula na hoře Ararat.
Noe, jeho žena, jejich tři synové a jejich manželky. To je osm lidí přeživších zkázu. A také stovky zvířat, které bezpečně vyvedli na souš.
No a jak se zdá, je to pravda.
Podle posledních výsledků, které hlásí laboratoře, jde o loď obřích rozměrů z vrstveného dřeva starou 4 800 let.
Vědci zde nalezli spodní prostory, které se lépe zachovaly, protože se na ně zhroutily prostory vrchní. Objevili částečky nánosů zvířecího trusu, chlupů, úlomky paroží a jiných pozůstatků mnoha živočichů.
Radarovým snímáním bylo odhaleno, že loď byla nýtována poměrně dost moderní technikou. Na snímcích vědci hleděli na stěny, dutiny i dveře blízko jižního konce a rampy. U přídě byly dvě válcové nádrže vysoké 4 metry s kovovými obručemi kolem obvodu.
Tato část Bible patrně nelže.
 • Zbývá ale zodpovědět hodně dalších otázek, protože onen Bůh, který potopu ohlásil, bude mít jméno a ona potopa bude mít původ.
 • Noe tohle veledílo nepostavil sám a znalosti například o stavbě a znýtování tak veliké lodi, která by snesla takovou zátěž, museli lidé někde vzít.
 • Navíc si zkusme představit, jak se jim asi podařilo vyhledat a nalodit takové množství živočišných druhů a vytvořit pro ně odpovídající podmínky.
Myslím, že fakt, že Noemova archa existovala, před nás pokládá podstatně víc nejasností, než kdyby to byla jen fikce.
Jsme rozumní a víme, že při znalostech a stupni technických možností lidí před 5000 tisíci lety je realizace celého projektu přinejmenším sporná. Ale archa existuje!

Takže, možná o té době nevíme zhola nic.
Kolik věcí z Bible se ještě ukáže jako fakt?
A kolik informací církví z Bible odstraněných mlčí v prachu vatikánských archivů?

Šéfe, dávám výpověď

23. února 2011 v 15:37 Krávoviny
s tímhle? to bych snad do smrti vydržela :o)


Kolik podob má láska?

21. února 2011 v 1:50 | jask* |  Láska
Láska je tu s námi: Tuhle píseň zpívá už dlouho Peter Nagy. A je to pravda, láska je všude, kam se podíváte. Mezi mámou a dítětem, mezi sourozenci, partnery, milenci, přáteli i mezi člověkem a zvířetem.


Láska mateřská

Mateřská láska je pro nás nejdůležitější. Když jsme byli dětmi, byla to mateřská láska (za spolupůsobení dalších vlivů pochopitelně), která z nás vytvořila osobnosti, kterými jsme. Někdy nepřichází hned a musí se na ni čekat a kultivovat ji. Mnoho maminek pocítí lásku ke svému dítěti okamžitě, jak objeví "dvě čárky" na těhotenském testu, jiné maminky hledají samy sebe a lásku ještě po narození dítěte.

Láska milenecká

Předchází lásce partnerské a manželské. Vlastně to bývá jedna z prvních lásek, které v životě zažíváme. Zamilování je opojný stav, kdy je naše tělo zaplaveno hormony, plujeme na vlnách euforie. Nevidíme nikoho krásnějšího a lepšího, než je objekt naší lásky, toužíme s ním navěky splynout. Bohužel, tato láska netrvá dlouho, období okouzlení v páru trvá tři až pět měsíců.

Láska partnerská

Přichází, když ta milenecká a romantická odezní. Hormony se uklidní a hlava vychladne. Romantika s hlavou v oblacích se mění v určitou "jistotu", v citové zázemí. Partnera už známe a dále poznáváme, nacházíme v něm oporu, známou náruč, v níž můžeme spočinout. Postupem času na partnerovi vidíme i jeho chyby a slabší stránky. Přichází čas pro umění vyjednávání a toleranci. Partnerská či manželská láska je vlastně časem pro práci na vztahu a jeho kultivaci. To, co šlo v opojení láskou mileneckou samo - dělat kompromisy, vzdát se něčeho, co mám oblíbené, ve prospěch partnera či vztahu - dá nyní práci.

Láska ke zvířeti

Zvířata nám dokážou velice obohatit život. Nesporně vnímáme jejich náklonnost a důvěru, pokud se o ně dobře staráme. Mohou se stát parťákem, průvodcem, pomocníkem. Tam, kde lidé schází, zvířata odhánějí samotu. Zvířata však odrážejí povahu svých majitelů a jejich vztah k nim (i na zvířatech se například mohou projevit dopady "opičí" lásky). Vztah ke zvířeti se také mění v čase - jinak se budeme chovat k mláděti, které potřebuje vychovat, jinak k dospělému jedinci, jinak ke starouškovi, který s námi strávil celý život.

Láska sourozenecká

Sourozenec je pro dítě důležitým partnerem. Vztah sourozenců se mění vzhledem k věku a vývojovému stadiu dětí. Sourozenec, zpočátku dítětem i nedočkavě očekávaný, se může stát rivalem, který vzbuzuje žárlivost u dříve narozeného. Na druhou stranu děti tvoří přirozenou "jednotnou frontu" vůči rodičům. Někdy bývá starší sourozenec pro mladšího velkým vzorem. V každém případě děti se sourozenci získávají cenné socializační zkušenosti, které s dospělými získat nemohou.

Láska přátelská

Nevím, zda se dá hovořit o lásce přátelské. Příklady potvrzují, že často je dobrý přítel lepším pomocníkem v nouzi než partner. Když zjistíme, že s druhým člověkem máme podobné zájmy a názory, můžeme se mu se vším svěřit, kdykoli se na něj obrátit s prosbou o radu, vznikne přátelství. Přítel je člověk, kterému můžeme říci úplně všechno a on nás neodsoudí nebo neopustí.

Tajemství ženské touhy

21. února 2011 v 1:18 | jask* |  Erotika a sex
Je to k nevíře, ale ženská touha po sexu byla ještě na začátku 20. století považována za něco nemorálního, či dokonce zvrhlého. Tato doba je ale dávno za námi...


Na začátku 20. století se o ženské touze nemluvilo, nyní by však hora popsaného papíru určitě několikrát převýšila Mt. Everest. Pravidelný sex je ta nejlepší dostupná medicína. Nabíjí energií, optimismem a pocitem štěstí. Možná ovšem, že o ženské sexuální touze nevíte pár, ne příliš podstatných, ale zajímavých faktů.

Touha se dědí

Britští vědci zkoumali sexualitu dvojčat a dospěli k zajímavému závěru. Nezávisle na faktu, že své libido může ovlivnit každý (množstvím vypitého alkoholu, konzumací drog, kouřením, kvalitou a kvantitou sexuálních styků atd.), touha po sexu se dědí z matky na dceru. U temperamentních "jižanek" tudíž nehrozí, že by porodily ledovou královnu.

Sexualita je v mozku

Pro stupeň sexuální náruživosti ženy je velmi důležitý ženský hormon estrogen. Míru slastné otupělosti ale řídí část mezimozku zvaná hypothalamus. Ten doslova diriguje ženskou touhu. I když má žena estrogenu dostatek, není jí to nic platné, pokud jej mozek nedokáže identifikovat.

Sója zabíjí libido

Odborníci na zdravou výživu tuto plodinu léta velebí. Sója dokáže zaopatřit hebkou pokožku, lesklé a silné vlasy a úžasnou postavu. Tak v čem je tedy problém? Phytoestrogeny, které sója obsahuje, mění činnost endokrinního systému a snižují tak libido o 70 - 80 %. Pokud si i tak chcete zachovat věčné mládí, ale zároveň se nechcete vzdát skvělého sexu, měla byste sóju konzumovat maximálně třikrát týdně.


Nedostatek touhy je zdraví škodlivý

Frigidita a nedostatek orgasmu jako její důsledek vedou k infekčním onemocněním. A ještě něco - sexuálně chladné ženy jsou častěji neurotické a léčí se s depresí.

Viagra pro ženy

Muži svou zázračnou pilulku mají. Ale co ženy? Lék povzbuzující sexuální apetit, který by se vyrovnal Viagře, bohužel zatím neexistuje. O to usilovněji se o jeho výrobu farmaceutické firmy snaží. Vědci slibují, že za tři roky bude možné v drogerii zakoupit nosní sprej a náplasti, které posílí ženské libido. V Anglii už dokonce prodávají náplast, která zvyšuje produkci endorfinů (hormonů, které způsobují příjemné fyzické pocity).

Dvě lžičky medu denně

Tolik vám podle odborníků stačí k dokonalé restauraci vaší povadlé sexuální touhy. Pomůže taky, když se vzdáte sladkostí a alkoholu. Dejte si raději špagety, ovoce a zeleninu a sklenku suchého červeného (opravdu jen jednu).

Chce to trénink

Čím častěji, tím lépe. Pokud nechcete zapomenout, jak chutná touha, měla byste se podle lékařů milovat pravidelně. Libido totiž nic nestimuluje lépe než neustálá praxe. Nejlépe alespoň dvakrát týdně.

Afrodiziaka aneb léky na lásku

21. února 2011 v 0:32 | jask* |  Erotika a sex
Chcete ve vašem vztahu povzbudit vášeň a touhu? Pak si nechte poradit v oblasti lásky od samotné bohyně krásy a lásky, plodnosti a sexuální touhy Afrodity.


Afrodiziaka jsou obecně řečeno prostředky, které podporují sexuální touhu. Je jich ale opravdu mnoho. U některých jsou účinky prokázány, u jiných nikoli a některé patří dokonce mezi jedovaté a nebezpečné. Nakonec ale můžeme říct, že za afrodiziakum můžete považovat cokoli, pokud to vyhovuje právě vám. Pro jedny to může být vůně čerstvě natrhaných květin, pro jiné chuť višní. Afrodiziaka stimulují a umocňují sexuální prožitek, ale rozhodně nepůsobí na všechny lidi stejným dílem.

Znají je lidé již od nepaměti. Ve starověku a středověku na ně rozhodně nedali dopustit. Protože touha po lepším sexuálním výkonu je metlou lidstva a provází nás již pěkně dlouho. Některá fungovala velmi dobře, u jiných docházelo po požití k otravě a někdy přímo k smrti. Čarodějnice za výrobu nápojů lásky byly dokonce upalovány, ale přesto afrodiziaka nikdy v zapomnění neupadla na dlouho. Dnes se můžete setkat s těmi přírodními, ale i těmi chemickými. A to ve formě kapek, prášků, čajů nebo olejů.

Jaká afrodiziaka se používala v minulosti:

 • čarodějnice míchaly nápoje lásky
 • Egypťané jako afrodiziakum vnímali třeba sušený krokodýlí penis nebo ještěrčí ocásky
 • ve starověku a středověku se používaly různé jedovaté rostliny a jejich kořeny (např. mandragora nebo alraun)
 • mezi afrodiziaka se dříve také počítala marihuana
 • Májové i Aztékové znali mocnou sílu čokolády
 • v harémech se běžně vyráběl čokoládový nápoj, který pili samotní panovníci před jeho návštěvou
 • mezi afrodiziaka patřil také roh nosorožce nebo prášek vyrobený přímo z něj

Pět důvodů, proč vnímáme některé potraviny jako prostředky k povzbuzení sexuální touhy:
 1. připomínají genitálie: mušle, broskve, okurky, banány
 2. přivozují pocity připomínající sexuální styk (jako pocení nebo zvýšení tepu): zázvor, chilli papričky
 3. obsahují vitaminy a jiné látky ovlivňující sexuální výkon: čokoláda obsahuje fenyletylamin, tedy takový přírodní amfetamin, podporující prožitky intimity a touhy
 4. uvolňují vůni povzbuzující chuť k jídlu i sexu: vanilka a lékořice
 5. jejich účinky jsou ovlivněny okolím: jak vnímáme afrodiziaka, má za následek také nevědomé ovlivnění naším okolím, reklamou i přáteli… tzn. že afrodiziakem je naše mysl

Jak fungují afrodiziaka

Afrodiziaka jako látky podporující sexuální touhu mají spoustu dalších pozitivních vlastností. Blahodárně působí na nervovou soustavu, látky v nich obsažené navozují dobrou náladu a pomáhají prokrvit naše tělo. A nejen to. Stimulují centrální mozkovou soustavu, prokrvují orgány a působí pozitivně na cévy. Také dodávají do těla látky, které podporují tvorbu testosteronu, důležité vitaminy, třeba B a E nebo důležité minerální látky jako zinek, hořčík nebo jod.

Tajemství přírody

Již ve starověkých civilizacích toužili lidé zlepšit svoje libido, zvětšit vzrušení nebo samotný sexuální výkon. Protože je vnímali jako dar bohyně Afrodity, která vzešla z moře, pátrali tak v samotné přírodě. A ta jim brzy nabídla své bohatství. Vyzkoušet můžete ta, která dodávají energii, zvyšují libido, stimulují erekci, prokrvují ženské i mužské genitálie a celkově pozitivně působí, jak třeba i svou vůní, na rozjitřenou lidskou mysl.
 • Např. Yohimbim (extrakt ze stromu lásky bujarník yohimbe, který roste v Africe), jasmín, růže, ylang-ylang, zázvor, ženšen pravý, neroli nebo santalové dřevo.
zdroj kafe.cz

Tajná archeologie

19. února 2011 v 22:31 | jask* |  Zajímavosti


Magie barev...

19. února 2011 v 21:41 | jask* |  Zajímavosti


Co si hvězdy hudebního nebe na sebe oblékli na předávání cen Grammy

19. února 2011 v 19:14 | jask* |  Celebrity
Ceny Grammy byly rozdány a nové šaty celebrit předvedeny. Selena Gomez dorazila v oslnivě zlatých šatech, Rihanna ukázala svoji snědou kůži a nejočekávanější outfit Lady Gaga rozhodně také nezklamal. Zpěvačka totiž nedorazila - přinesli ji zavřenou v obřím vejci! Podívejte se, jak se hvězdy hudebního světa na letošní 53. ročním Grammy vyfikly.
Uvidíte deset nejlepších outfitů, ale také se můžete podívat na velkou fotogalerií rób celebrit a udělat si názor vlastní.

Noc z 13. na 14. února patřila udělování hudebních cen Grammy. Červený koberec se hemžil hvězdami oblečenými v róbách z posledních přehlídek, které vlastně většinou ještě ani nejsou určeny pro tuto sezónu. Nejočekávanější outfit měla rozhodně předvést Lady Gaga. A i když jsme sice čekali trochu jiný módní výstřelek, nezklamala. Dvorní stylista Lady Gaga (Nicola Formichetti) ukryl zpěvačku do obřího vejce. Po červeném koberci se tak neprošla po vlastních, ale přinesli ji pompézně čtyři muži a jedna žena. A z vajíčka se vyklubala až při svém vystoupení, kdy zazpívala slíbenou skladbu z nového singlu Born This Way.

Lady Gaga se "oblékla" do obřího vejce.

Lady Gaga se „oblékla“ do obřího vejce.Přesto však letos v bizardnosti outfitu Lady Gaga porazila jiné hvězda: Nicki Minaj. Ta na Grammy dorazila v leopardím úboru, který zahaloval celé její tělo. Dokonce i hlavu měla NIcki v leopardí čepici dotvořené masivní vlasovou parukou.

Nicki Minaj letos na Grammy bodovala v bizardnosti svého outfitu! Lady Gaga je poražená!

Nicki Minaj letos na Grammy bodovala v bizardnosti svého outfitu! Lady Gaga je poražená!


Top 10 nejlepších šatů z 53 ročníku Grammy (2011)

1. Nicole Kidman

Šaty Nicol Kidman u nás jednoznačně vítězí. Nejen kvůli tomu, jak vypadají, ale hlavně kvůli tomu, jak dokonale Nicol sedí. Nádherná tizianová barva vlasů Nicol dokonale ladí s béžovo-bordovými šaty úzkého střihu zdobeného něžnými volánky. Šaty jsou bez ramínek a jejich sukně se rozšiřuje až u země. Byly součástí haute couture kolekce Jean Paul Gaultier. Šperky k oblečení si Nicol Kidman vybrala od Fred Leighton.


2. Jennifer Lopez

Nová porotkyně American Idol přišla na udělování Grammy doslova s jiskrou. A to díky šatům sice jednoduchého střihu, ale s oslnivým leskem. Mini šaty, které si Jennifer Lopez se svými nohami může určitě dovolit, měly dlouhý rukáv a výrazný výstřih. Pajetkové šaty byly z kolekce Emilio Pucci a dokonale ladily s peet prstovými botami (na platformě) od Christiana Louboutin i s třpytící se kabelkou - psaníčkem - od Daniel Swarovski.

3. Rihanna

Ve stylu "ani nahá - ani oblečená" dorazila na předávání cen Grammy zpěvačka Rihanna. Její šaty od Jean Paul Gaultier přirovnávali k šatům mořské panny. Nám spíš připomínají tradiční maďarskou habos tortu (pěnový dort). Nařasené volánky na šatech se s pravidelností střídají s čirými a průhlednými proužky, přes které prosvítá Rihannino snědé tělo.

4. Kate Perry

Doslova Andělská Kate dorazila na Grammy se svým manželem Rusell Brand a se svojí 90ti letou babičkou, s kterou si ji novináři se zájmem fotili. Obě totiž k sobě perfektně ladili svými bílo-stříbrnými outfity. Zatímco Kate nechyběla skutečná andělská křídla, její babička měla postříbřenou hůl. Dlouhé Šaty Kate Perry jsou z designerské díly Giorgio Armani a zdobí je živůtek se Swarovski krystaly. Sukně šatů je z organzy a křídla z peří. Svůj outfit doplnila Kate botami s platformou a vysokými podpatky od Casadei.

5. Ciara

První pětici nejkrásnějších šatů Grammy 2011 uzavírá zpěvačka Ciara oblečená do dlouhých šatů Emilio Pucci. Nádherné bílé šaty zdobí modré vzory a modré aplikace. Outfit je velice svůdný a odhaluje téměř vše, co je ještě dovolené. Stehno, boky i ramena zpěvačky. Vzhled antické bohyně Ciara ještě více zvýraznila černými gladiátorskými sandály.


6. Eva Longoria

Eva Longoria vsadila na krátké koketní zvlněné šaty z Ashi Studio. Dramatický límec a výstřih šatů doplnila velkými náušnicemi a saténovými botami na platformě z dílny Brian Atwood.

7. Florence Welch

Když kreativní ředitel Givenchy, Riccardo Tisci, před pár týdny v Paříži představoval svoji nejnovější haute couture kolekci, člověk k ní s obdivem shlížel, ale jen stěží by jste si v těchto šatech představili někoho na červeném koberci. Ne že by šatům chyběla noblesa - právě naopak. Ale inspirace starým Japonskem se zdála být tak silné, že ze šatů dělal nenositelné objekty. A vidíte to - právě jedny šaty z této haute couture kolekce Givenchy si oblékla Florence Welch. A šaty s aplikací křídel v kombinaci s průhlednou látkou vypadají úžasně.

8. Kelly Osbourne

Dříve rebel, dnes hvězda čím dále, tím více se podobající na Barbie. I když díky nízké postavě (pouhých 156 cm) Kelly nikdy světu neukáže tak dlouhá a tak štíhlé nohy. Na Grammy si Kelly Ozbourne oblékla levandulové šaty plné volánků. V pase jsou zúžené, bez volánků a štíhlý pas ještě více zvýrazňuje tmavěji fialová stuha uvázaná vepředu na mašli. Šaty mají asymetrický vrchní díl, který odhaluje jedno rameno. Když se pokoušela Kelly vyslovit jméno značky, od které šaty pochází, zapletl se jí jazyk: "Je to jako jazykolam, vůbec mi to neprojde ústy!" řekla Kelly na červeném koberci. Značka jejich šatů je Tadashi Shoji. A svoje oblečení zkombinovala s diamanty Forevermark.

9. Lea Michele

Šaty Lea Michele patřili rozhodně mezi ty nejúžasnější. Značka Emilio Pucci jim propůjčila antický střih, který odhaluje vše, co je ještě povoleno - stehno, boky i ramena. Nádherné bílé šaty zdobí modré potisky a modré aplikace. Svůj vzhled antické bohyně Lea Michele ještě dotvořila gladiátorskými sandály od Christian Louboutin a jahodově nalíčenými rty.

10. Jennifer Hudson

"Bydlím ve svém šatníku", vtipkovala Jennifer Hudson o tom, jak jí díky několika shozeným kilům šaty sluší. Jennifer Hudson na červeném koberci pózovala sice jako prkno, krásu šatům však nelze popřít. Tmavě modré asymetrické šaty Versace mají zajímavě zdobený živůtek, který díky stříbrným pruhům dodává šmrnc i poměrně fádní tmavě modré. Oblečení doplňují šperky Neil Lane a sandálky si Jennifer Hudson vybrala od Christian Louboutin.


FOTOGALERIE

Grammy 2011 - projděte se s námi po červeném koberci!

Strana 2/7<< zpět      |      další >>zdroj Moda.cz

Trpělivost fotografa

18. února 2011 v 23:16 | jask* |  Foto

Co muži v posteli zbožňují!?

18. února 2011 v 12:07 | jask* |  Erotika a sex


Rozkazujte
Muži milují, když je žena v posteli dominantní. Nemusíte být zrovna nahoře, abyste v něm probudila sedmé smysly. Stačí, když mu rozkážete, co zrovna chcete. Nebojte se mezi polibky zasyčet jedno, dvě slova "Rychleji," nebo "Líbej mě!"

Projděte se po bytě…
Máte doma počítačového maniaka, kterého od počítače utrhne jedině hlad nebo žízeň? Máme pro vás skvělý trik, jak docílit toho, aby váš koloušek dostal hlad právě na vaše tělo! Až bude zase vysedávat celý večer u počítače, projděte se po bytě jen v ultra malých, rudých kalhotkách…

Proměňte se v neukojitelnou ďáblici
Vašeho kolouška příjemně zaskočíte, když ho nečekaně svalíte na postel a strháte z něho všechno oblečení. Nejšťastnější bude, když ho napadnete před cestou k vašim rodičům!

Vylepšete klasickou polohu
Vaše oblíbená klasická poloha se dá snadno a rychle oživit, aniž byste musela vynaložit příliš mnoho energie. Jak na to? Když ležíte na zádech, jednoduše zvedněte nohy a položte mu lýtka na ramena. Dostane se do vás hlouběji!

Ukažte mu to!
Muži milují, když se mohou dívat. Až se budete sprchovat, pozvěte ho k sobě do koupelny. Pod proudem vody se uspokojujte a nechte ho, aby celou vaší akci sledoval. JEN sledoval!

Pohrajte si s jeho prsty
Až budete při milování hodně vzrušená, strčte si k puse jeho ruku a začněte mu cucat prsty. Váš partner si hned začne představovat, jak mu olizujete penis. Což je pro něj hodně rajcovní!

Kdo s kým ?

18. února 2011 v 11:45 | jask* |  Celebrity
Chceš vědět kdo s kým v českém i světovém showbussinesu ;o)


Největší trouba světa

18. února 2011 v 11:23 | jask* |  Zajímavosti
Celých deset let schovával svou hanbu pod kšiltovkou - a teď ji vidí celý svět. David Winkelman (48) z amerického města Davenport byl policií zadržen za přestupek a při focení na stanici musela čepice dolů. Strážníci se mohli potrhat smíchy, když na jeho čele uviděli logo místní rozhlasové stanice. Muž před nimi je dnes považován za největšího hlupáka Ameriky.


Bylo to v roce 2000. Winkelman při odpočinku poslouchal rádio a nevěřil svým uším. "Když si necháte na čelo vytetovat logo naší stanice, odměníme vás šestimístnou finanční částkou," sliboval moderátor.

Winkelman, který podle sousedů nikdy moc rozumu nepobral, běžel do nejbližšího tatérského salonu. Ten mu podle jeho přání ozdobil čelo nápisy »93 Rock« a »Quad City Rocker«, tedy poznávacími logy zmíněné stanice. Ještě rychleji než pro tetování pak Winkelman spěchal do rádia pro peníze. Tam mu řekli, že šlo o vtip.
"Chtěli si posluchače doživotně označkovat, aby se všichni mohli smát jejich hlouposti a hamižnosti," tvrdil nešťastník soudu, ale nakonec žalobu na stanici raději stáhl.

Publicita z něj totiž každým dnem dělala ještě většího troubu. Po letech alespoň doufal, že se na všechno zapomnělo. Tetování poctivě maskoval a i ten posměch pomalu odezněl. Pak si minulý čtvrtek bez svolení půjčil auto známého a byl zadržen za přestupek. Stačila jedna fotografie a ostuda odstartovala od začátku.