Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Leden 2011

Triky filmových hvězd

31. ledna 2011 v 21:16 | jask* |  Ženy
To, jak vypadáte na fotografiích můžete z velké části ovlivnit. Můžete se to naučit doma před zrcadlem! Ale doporučujeme vám nejprve si zamknout dveře!


1. Zvolte si správnou pozici
Otočte tělo mírně od fotoaparátu a postavte jednu nohu před druhou.Prsty přední nohy by měly směřovat k fotoaparátu a váha by měla být na noze, která je vzadu.

2. Hlavu tlačte dopředu
Mírně vystrčte hlavu dopředu, aby se vám neudělala dvojitá brada.

3. Ruce pryč
Oddalte ruce mírně od těla. Když máte paže blízko u těla, jejich horní část se přimáčkne a zdají se být (příliš) silné (k něčemu podobnému dojde u stehen, pokud sedíme na gauči).

4. Zatáhněte břicho
Zatlačte ramena dozadu,
vystrčte bradu trošku dopředu a jemně vtáhněte břicho.
Nezatahujte břicho ale příliš, aby vám nebyla vidět žebra, tak byste na fotografii vypadali komicky.

5. Dívejte se na stranu
Vyzkoušejte trik "Dívání se do strany". Otočte pohled směrem od fotoaparátu a pak se na něj znovu podívejte a usmějte se těsně před tím, než fotografující zmáčkne spoušť. Váš úsměv bude vypadat svěže a nebude nepřirozeně ztuhlý.


Další návody, jak vždy vypadat na fotografiích skvěle:

Nefotit odspodu
Je důležité, aby vás fotografující nezabíral odspodu. Takový úhle by vám přidal kila.

Schovávejte se
Určité části svého těla můžete skrýt za předmět, který budete držet v rukou. Břicho můžete například schovat za kabelku a hýždě za bundu, kterou si přehodíte přes rameno.

Spodní prádlo
Stahovací spodní prádlotaké přispívá ke štíhlejšímu vzhledu.

Oblečení stejné barvy
Pokud nosíte oblečení stejné barvy, budete na fotografii vypadat štíhlejší. Nejen v černé, štíhle budete vypadat i v bílé, béžové, hnědé, modré a červené.


„...jako šafránu“? A proč tak málo?

31. ledna 2011 v 20:05 | jask* |  Zajímavosti
Hovoříme-li o něčem, že "je toho jak šafránu", mluvíme o malém množství, špatné dostupnosti a nutnosti s tím šetřit. Jistě toto úsloví znáte. Víte ale, jak vlastně vypadá takový šafrán? Máte ponětí co je na něm tak vzácné?

Je to tahle něžná rostlinka.

s

Jiný název pro šafrán, který vám bude patrně bližší, je Krokus. Ještě jinak, Crocus sativus. (Šafrán setý).

Ze 100 000 blizen této květinky, která je u nás symbolem přicházejícího jara byste nasušili 10 deka koření výrazně rudé barvy a silné chuti.

Původně pochází šafrán z Asie. Dnes se pěstuje také ve Španělsku, na jihu Francie, v Itálii, Indii, Pákistánu, Číně a Japonsku.

Jeho za sucha rudá barva se po rozpuštění ve vodě změní na krásnou žlutou. Ve starověku byla právě tato krásná šafránová žluť vyhledávanou módní barvou vznešených dam a stejně módní a vzácná byla i vůně šafránu.

Dnes ho známe hlavně jako koření a stále je synonymem malého množství.
Do pokrmů opravdu stačí špetka. Jinak by jídlo zhořklo. Nejvíce se se šafránem setkáte v kuchyni španělské, francouzské, arabské, indické, čínské a latinskoamerické.

V těch lepších restauracích se jím barví a také aromatizují například rýže, pilaf, omáčky, polévky, sýry či těsta.
Sám název šafrán pochází z arabštiny. Za'fran, doslovně arabsky znamená "být žlutý".
Chutná po medu a je hořký.

Na depresi i erekci

Jako lék je šafrán známý stejně dlouho jako koření. Posiluje srdce, pomáhá při kašli a nespavosti. Stále se cení i jeho afrodiziakální účinek.

Původní perská medicína ho využívá při celkové sklíčenosti a depresích. Žlutá barva pestíků šafránu u východních národů symbolizuje slunce a navrací radost a energii do života.

Moderní klinické studie dávají lidové medicíně za pravdu. Pestíky šafránu obsahují látku safranal, která v mozku ovlivňuje hladinu serotoninu, což je hormon působící na naši náladu. Jeho využití coby přírodního antidepresiva se stále zkoumá.

A ono rčení "šetřit s tím jako s šafránem" nebo "málo jako šafránu" je stále na místě. Neexistuje totiž dosud žádný stroj, žádná mechanická pomůcka na sklízení šafránu pro obchod. Je třeba jen lidských rukou pro sběr drobounkých blizen. Dnes stejně jako v dávných dobách.

Oblečte si herečky nominované na Oscara

31. ledna 2011 v 18:40 | jask* |  Móda
Nominace na letošního Oscara jsou známé a za pár dnů se zase budeme kochat tím, co si hvězdy filmového plátna oblečou na slavnostní ceremoniál a v jakých šatech se projdou po červeném koberci. Pojďte vy samy vybrat pěti herečkám, které jsou nominované na Oscara za nejlepší herecký výkon v ženské roli, róbu na tento ceremoniál. Vytipovala jsem pro každou nominovanou herečku čtyři róby a je na vás, do které ji oblečete!

Nicole Kidman - nominována za film Rabbit Hole

Režisér John Cameron Mitchell obsadil do hlavní role amerického dramatu herečku Nicol Kidman a ta si za svůj výkon vysloužila nominaci na Oscara. Film vypráví o tom, jak se změní život šťastnému páru poté, co mu při autonehodě zahyne jejich čtyřletý syn. Becca (Nicol Kidman) a Howie (Aeron Eckhart) se snaží vyrovnat se smrtí jediného dítěte.


Které šaty byste vybrali Nicol Kidman na udělování Oskarů?

Christian Dior - haute couture jaro 2011
Alexander McQueen - RTW jaro 2011
Ellie Saab - haute couture jaro 2011
Valentino - haute couture jaro 2011Natalie Portman - nominována za film Černá labuť

Film Černá labuť vás přenese do prostředí divadla. Dvě baletky - Nina (Natalia Portman) a Lilly (Mila Kunis) se potkají při nacvičování představení Labutí jezero. Režisér je spokojen s tím, jak Nina zvládá roli bílé labutě, avšak její ztvárnění černé labutě se mu nelíbí. A proto do této role obsadí Lilly. Přestože se dívky spřátelí, začíná mezi nimi rivalita. Nina se začíná utápět v myšlenkách, zdali se jí Lilly nesnaží ukrást obě role.


Které šaty byste vybrali Natalie Portman na udělování Oskarů?

Jean Paul Gaultier - haute couture jaro 2011
Stella McCartney - RTW jaro 2011
Alexander McQueen - RTW jaro 2011
Christian Dior - haute couture jaro 2011

Jennifer Lawrence - nominována za film Winter's Bone

Sedmnáctiletá Ree Dolly (Jennifer Lawrence) zoufale hledá svého otce. Ten zmizel a ještě před tím založil jejich rodinný dům na kauci. Jestli jej nenajde, budou se muset s nemocnou matkou a mladšími sourozenci vystěhovat. Ree při hledání otce nezískává žádnou podporu mezi sousedy a známými a naráží na neproniknutelnou zeď mlčení.


Které šaty byste vybrali Jennifer Lawrence na udělování Oskarů?

Valentino - haute couture jaro 2011
Armani Privé - haute couture jaro 2011
Marchesa - RTW jaro 2011
Elie Saab - haute couture jaro 2011


Michelle Williams - nominována za film Blue Valentine

Snímek je pohledem na americké manželství v několika liniích. Je příběhem dvou milujících se lidí Deana (Ryan Gosling) a Cindy (Michael Wiliams) a do příběhu jsou zakomponovány zážitky samotného režiséra, Dereka Cianfrance.


Které šaty byste vybrali Michelle Williams na udělování Oskarů?

Armani Privé - haute couture jaro 2011
Elie Saab - haute couture jaro 2011
Alexander McQueen - RTW jaro 2011
Valentino - haute couture jaro 2011


Annette Bening - nominována za film Děcka jsou v pohodě

Děcka jsou v pohodě je vtipným příběhem jedné moderní rodiny. Nic a Jules (Annette Bening a Julianne Moore) jsou lesbické partnerky a matky, které žijí na okraji města se svými dospívajícími dětmi Joni a Laserem. Obě byly zplozené z dárcovského spermatu. Laser požádá Joni, aby mu pomohla najít jeho  biologického tátu. Ten se vyklube z pohodového majitele restaurace.


Které šaty byste vybrali Annette Bening na udělování Oskarů?
Jean Paul Gaultier - haute couture jaro 2011
Elie Saab - haute couture jaro 2011
Marchesa - RTW jaro 2011
Lanvin - RTW jaro 2011


Kdo to pochopil, ať se přihlásí

29. ledna 2011 v 22:43 | jask* |  Video
WOW...

Austrálie pod vodou

29. ledna 2011 v 22:27 | jask* |  Zajímavosti
Už nemusíte bezcílně brouzdat po internetu, Beast vám každý týden přináší to nejpovedenější, co se na webu objevilo!Eutanázie

29. ledna 2011 v 0:40 | jask* |  Zábava

Muž ve svatebních šatech!

28. ledna 2011 v 23:28 | jask* |  Móda
Předvádění svatebních šatů na letošních pařížských haute couture přehlídkách dostalo letos extravagantní nádech. Zatímco svatební šaty Chanel Karla Lagerfelda předvedla 46-letá Kristen McMenamy, která je známá tím, že si nebarví vlasy a pyšní se šedivou hřívou, svatební šaty Jean Paul Gaultiera předvedl muž - androgynní australský model srbského původu Andrej Pejic.

Jean Paul Gaultier pokládá za nejhezčí ženu muže - jeho svatební róbu předvedl muž!

Provokace nebo skandál? Jean Paul Gaultier ty nejhezčí šaty z nejhezčích - svoji svatební haute couture róbu pro jaro 2011 oblékl na tělo muže a vyslal jej na molo! Blíží se snad konec žen jako modelek? Tlačíme zbytečně na návrháře a kritizujeme vyhublost modelek - přiznejme si, mnohdy pouze ze závisti, že naše postava se těmto ideálním "věšákovým" velikostem nikdy ani nepřiblížila. Musíme si však dát pozor na to, aby si to návrháři nevyřešili po svém a místo žen, u kterých společnost vždy řeší jejich hmotnost, odhalenost či neodhalenost, nezačali do rolí modelek obsazovat muže. Mají pro předvádění oblečení ideální postavu - žádný zadek, žádné boky, žádné bříško. Chybějící prsa se spíše berou jako plus. Takže končí éra kultu ženského tělo a nastupuje éra androgynně vypadajících kluků? Co na tom, že skutečné ženy vypadají jinak? Vždyť móda je dnes spíše umění, než kopírování skutečnosti!


   Přestřelil Gaultier, když muže navlékl už i do svatební róby?


Přestřelil Gaultier, když muže navlékl už i do svatební róby?

Andrej Pejic, australský androgynní model srbského původu, se na molu či v ženských šatech neobejvil poprvé. 19-ti letý Australan debutoval jako top model na podzim v pařížské fashionshow Jean Paul Gaultiera, kdy předváděl jeho kolekci pro jaro a léto 2011. Od té doby jeho sláva strmě stoupá. Objevil se na stránkách prestižních modních magazínů, jakými jsou francouzské, italské či turecké Vogue. Stal se tváří kolekce Martyn Ball pro podzim a zimu 2010 spolu se Sid Ellisdon, jeho tvář můžeme vidět v kampani Marc Jacobs pro jaro 2011 a vedle topmodelky Karoliny Kurkové se objeví také v kampani Jean Paul Gaultiera pro letošní jaro.FOTOGALERIE

Andrej Pejic - muž s dívčí krásou!

foto_01_andrej-pejic
foto_02_andrej-pejic
foto_03_andrej-pejic
foto_04_andrej-pejic
foto_05_andrej-pejic
foto_06_andrej-pejicfoto_07_andrej-pejicfoto_08_andrej-pejic
Strana 1/6<< zpět      |      další >>

Lady Gaga chystá s Coty nový parfém – vonět bude po krvi a po spermatu!

28. ledna 2011 v 23:19 | jask* |  Móda
Lady Gaga staví svoji image na provokacích - a těch není nejspíš nikdy dost Takže nově se můžeme těšit na parfém vonící po lidských tělesných tekutinách - po krvi a po spermatu! Vylili byste něco podobného na sebe?

Už jí nestačí obléct se do pravého masa, ani si na nohy obout šílené McQueenovi boty! Nestačí ji ani být kreativní ředitelkou Polaroidu a vymýšlet trendy novinky, jakou je foťák v brýlích. Ani být hudební ředitelkou značky Thierry Mugler, jejíž novou kolekci pro muže, vytvořenou jejím "dvorním" stylistov Nicola Formichetti, uvedla svojí skladbou z nového, doposud nevydaného alba. Gaga jde dál. Ve spolupráci s kosmetickou společností Coty chystá parfém postavený především na geniálním marketingovém základu - vždyť co média upoutá víc než prohlášení, že parfém voní krví a spermatem! Coty podepsala s Lady Gaga smlouvu již v září loňského roku.Na parfém Lady Gaga s vůní krve a spermatu si počkáme až do začátku roku 2012.

Lady Gaga je pravidelně obviňována z plagiátorství. A ani myšlenka vůně vonící po spermatu, tělesných tekutinách či intimních lidských partiích není nijak unikátní. Loni vytvořil parfém s vůni spermatu mladý návrhář Rad Hourani. Ten v rámci projektu Six Scent Parfume, který vyhlašuje stejnojmenná společnost pro šest nadějných návrhářů unisexových vůní, vytvořil jeden z parfémů, jehož vůně je rovněž inspirována spermatem - konkrétně životem od narození až po smrt. V parfému byste měli ucítit dětský pudr i ejakulát.

Vůni s odérem spermatu vytvoři návrhář Rad Hourani v rámci projektu Six Scent Parfume.

Vůni s odérem spermatu vytvoři návrhář Rad Hourani v rámci projektu Six Scent Parfume.


I nejprodávanější vůně Tom Ford s názvem Black Orchid "zavání" také pohlavím. Samotný návrhář Tom Ford o vůni prohlásil, že jednou z inspirací pro jeho parfém byla vůně mužského rozkroku.

Tom Ford vsadil na vůni mužského rozkroku.


Ale na poli "pohlavních" vůní se objevují i vůně inspirované ženami. Německá společnost Vivaeros představila vůni, která pro změnu voní jako dámské přirození. Název parfémů nic neskrývá, jmenuje se prostě Vulva.


Seal - Secret

27. ledna 2011 v 10:09 | jask* |  Muzika
Moje současná srdeční ;o)


Jak si kdo ustele... :o)

26. ledna 2011 v 18:25 | jask* |  Móda


:o)

23. ledna 2011 v 23:59 | jask* |  Foto


Tajemství Mony Lisy

23. ledna 2011 v 16:26 | jask* |  Zajímavosti

Pak si pořiď štěňátko :o)

23. ledna 2011 v 14:28 | jask* |  Foto

Jak (ne)být sexy aneb Výzkum „zaručených“ rad

22. ledna 2011 v 21:35 | jask*
O sexu se dnes mluví otevřeně a úplně všude. Ve spoustě časopisů pak nalezneme "bezvadné" triky, jak zapůsobit na muže a získat si tak jeho srdce, tělo i náklonost. No a protože já jsem holka zvídavá, vzala jsem si zaručené rady k ruce, některé jsem vyzkoušela v praxi, jiné jsem pak zkonzultovala s "odborníky" z řad opačného pohlaví. Zvu vás tedy na průzkum oněch zázračných metod, které jsem si vybrala v aktuálně vyšlých časopisech pro nás ženy, a vy si teď hoďte nožky na stůl a přečtěte si, co jsem pro vás zjistila.

http://media.novinky.cz/011/230113-top_foto1-wtb31.jpg

Past první: VZHLED A SEZNÁMENÍ

Minisukně a výstřih a lá prsa ven je ideální seznamovací outfit, zvlášť když na to máte postavu.

Můj názor: Neohrabaně jsem se do této kreace nasoukala a doplnila ji jehlovými podpatky. Ještě jsem nevyšla a už mě bolí nohy. Vycházím. Je pravda, že se muži otáčejí, jeden se otočil i třikrát, ale pak jsem zjistila, že se mu zaběhl pes, takže nejspíš nekouká na mě, jen mým směrem, pořád si stahuji tu sukni dolů a tričko nahoru, musí to vypadat, jako když mám tik.

Názor odborníka: Na ženě se mi líbí, když vypadá přirozeně. Jo, je fajn, když se umí hezky obléknout, ale moc vyzývavé oblečení odrazuje, nedává prostor fantazii. Proč bych ji pak měl chtít svléknout, když už jsem viděl všechno? Jo, v podnicích určitého druhu je to asi normální, ale na přítelkyni by se mi to líbilo - jen doma.

Pokud se chcete seznámit, posaďte se na baru a poproste obsluhu, ať Vám poví něco o mužích, kteří se Vám líbí. Obsluha je diskrétní a zvyklá pomáhat.

Můj názor: Vyzkoušela jsem to, ale tahle rada je nejspíš z nějakého jiného kontinetu, protože na mou otázku: "Víte něco o tom muži v kšiltovce?" si mě znavená servírka změřila od hlavy až k patě, pak ztišila hlas a zašeptala, zda jsem z protidrogového. Pochopila jsem, že ptát se na další muže je ztráta času, takže jsem upíjela drink, co mi poslal tajný ctitel, a že stejně hloupé je i spoléhat se na diskrétnost cvičeného personálu.

Názor odborníka: Raději se seznamuji s ženou, která do společnosti přišla s kamarádkou a u které vidím, že se baví a občas po mně hodí očima. Pokud by holka seděla už od večera na baru, myslel bych si o ní, že je notorička a nebo nějaká zoufalkyně.

Muži mají rádi ženy, které se nebojí se samy nabídnout.

Můj názor: Tohle se dá zvládnout! A tak jsem se rozhodla to hned na baru vyzkoušet. Zřejmě se však tato skupina zcela vyhnula restauraci, kde jsem byla já. Protože jsem zkusila pár otřepaných frází ve smyslu "hezké tričko, kolik je hodin, dáš si drink", ale více méňe bezúspěšně. Krom toho, že jsem si u toho připadala jako naprostý pitomec, jsem tak nejspíš i vypadala, protože ti, co jsem oslovila, pak chodili raději na druhou půlku baru. Hezký klučina, kterého jsem se svůdně ptala, jak se mu líbí zrzky, na mě vytřeštil oči a odešel, aniž by si objednal.

Názor odborníka: Svádění je svým způsobem lov. Pokud nám to příliš usnadníte, budete lehká, a tudíž nezajímavá kořist. Na jednu noc možná zabodujete... Představte si lovce na čekané, ke kterému přijde srnka, točí se kolem něj a nastavuje se, aby se mohl trefit. Kde je nějaké vzrušení?


Past druhá: PRVNÍ SCHůZKA

Buďte k němu absolutně otevřená, povězte mu, co očekáváte v následujících letech a co jste dělala, než jste ho potkala. Zbytečně neztrácejte čas s někým, kdo má o budoucnosti rozdílné představy než vy.

Můj názor: Začněte tím, že chcete svatbu, děti a těch 50 před ním byly jen takové hloupé omyly. Tuhle radu zkoušet rozhodně nebudu. Občas ji totiž používám, když se chci někoho zbavit. Nic podle mě neodradí muže rychleji než spousta plánů na prvním rande.

Názor odborníka: Na prvním rande mě na ní zajímá, že jí to sluší, co má za koníčky, zda pracuje, jak je vyrovnaná a zda se dokáže zasmát. Pokud si "sedneme", k tématům budoucnosti i minulosti se dostaneme časem. Na první schůzce by mě fakt, že chce velkou rodinu, asi dost vyděsil.

Po první schůzce mu dejte maximálně pusu a pošlete ho domů, ať si nemyslí, že jste laciná.

Můj názor: Tahle jediná rada mi dává smysl, i když ne v kontextu těch ostatních. Pokud ho sbalím sama, v minisukni, u baru a povím mu, že s ním plánuji budoucnost, už ho tímhle jen dorazím, takže mám poslední možnost si s ním užít, než uteče navždy a daleko.

jak (ne)být sexy
Názor odborníka: Měl jsem dlouhodobý vztah s dívkou, se kterou jsme se spontánně pomilovali hned po diskotéce, kde jsem ji poznal, a krátký se ženou, se kterou jsem chodil měsíc, než došlo na první sex. Je to zkrátka různé, jak kdy.


Past třetí: PRVNÍ SEX

Už od začátku mu dejte hlasitými výkřiky najevo, jak po něm toužíte, bude mít pocit, že je skvělý milenec.

Můj názor: Tyhle pokusy už mám naštěstí za sebou! A co jsem při svých pubertálních trapasech zjistila? Ano. Křičte, ale jen v případě, že vás právě přepadl v parku. Rozhodně ne, když se s ním chcete poprvé milovat. Vzdychání a projevy touhy k milování patří, ale pokud jste s ním skončila v posteli, tak je to přeci proto, že ho chcete. Jeho a ne žádné divadelní představení.

Názor odborníka: Mám rád, když mi přítelkyně naznačí, co se jí líbí, ale líbí se mi, když je přirozená a spontánní. Pokud by od začátku křičela touhou, myslel bych si, že mě předběhla má pověst nebo že už opravdu dlouho neměla sex.

Až dojde na akci samotnou, střídejte hodně polohy, čím zvláštnější, tím lepší, ať vidí, jak odvážná a experimentální jste.

Můj názor: Ano, to se mu bude ohromě líbit, nejlepší je ta hlavou dolů a odrážet se ušima. Bude mít pocit, že jste profesionálka, jenže v jiném oboru než v tom, ve kterém byste si přála.

Názor odborníka: I my muži chceme při prvním milování zapůsobit co nejlépe a občas zkusíme něco, co jsme neměli zatím příležitost vyzkoušet. Extrémní střídání poloh ale působí spíš jako na maratónu. Máme pak strach, že jste příliš zkušená a klasika vás nudí. I když rádi experimentujeme, necháváme si to spíše na později. Teď jste nová, jste krásná, sexy a neobjevená.

Tak pro dnešek konec s výzkumem "zaručených rad", doufám, že jste se příjemně naladily, zasmály a odreagovaly a teď hurá do života. Skutečná dobrodružství venku čekají na vaše vlastní výzkumy a pokud by se náhodou chvíli nedařilo...nezoufejme :)


Veselé obrázky ;o)

20. ledna 2011 v 21:22 | jask* |  Zábava


Nikdy se neptejte muže, na co myslí

19. ledna 2011 v 21:19 | jask*
Už se vám možná stalo, že váš partner s prominutím "čuměl do blba". Možná se mu to stává dost často a vás to štve. "Na co pořád myslí?" vrtá vám hlavou a samozřejmě vás nenapadne nic lepšího, než se přímo zeptat. "Na co myslíš?"

ask

"Na co myslíš?" To ho absolutně vykolejí a odpoví tak, jak nechcete.
"Na nic."
"Jak může někdo myslet na nic? To mi určitě něco tají." A vrtáte, šťouráte, nedáte pokoj a snažíte se dobrat "pravdy".  Ale ona žádná není, protože chlapi to tak prostě mají. Dokážou totálně vypnout a nemyslet vůbec na nic. Jejich mozek funguje úplně jinak. Jak? To vám neskutečně vtipnou formou ukáže toto video.


Když jsem ho poprvé viděla, nesmírně jsem se bavila a došla k závěru, že si otázku "Na co myslíš" příště nechám pro sebe. Pochopila jsem, že muži mají zkrátka svoji krabičku, šuplíček či tajnou komnatu, kam vcházejí jenom sami a nechtějí být rušeni.

Považuji se za ženu spíš tichou, a vždycky jsem záviděla těm upovídaným, které dokážou hodiny tlachat o blbostech, a působí tak nesmírně rozšafně a společensky. Svou mlčenlivost jsem spíš brala jako handicap, ale díky tomuto videu jsem pochopila, že je to vlastně přednost.

Pověstnou ženskou tlachavost, kdy se omílá jeden problém a ženy ho řeší, muži prostě nechápou, a nemají tudíž v lásce. Oni většinou hledají okamžité řešení.

Zatímco my se rádi svěřujeme se svými problémy, chceme je probírat, rozebírat a rozpitvávat, dívat sa na ně různými úhly pohledu, muži o nich mluví jen neradi, protože to považují za vlastní slabost.

Takže pro příště. Až váš muž bude sedět a nepřítomně hledět před sebe, vězte, že právě dlí ve své krabičce a nemyslí tím nic špatného, protože tím nemyslí nic. A pokud nechcete, aby si něco špatného myslel o vás, nechte ho tak, však on se k vám zase rád vrátí.