Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Není nic více sexy, než plešatý muž – svoji pleš ale musí umět prodat!

28. října 2010 v 12:03 | jask*
Patříte mezi tu část mužské populace, která hříva na hlavě nevydrží na věky? Nezoufejte si a užívejte si, že pro mnohé ženy jste neuvěřitelně sexy!


Plešatění je pro muže osobní tragédie - podobně jako pro nás ženy, když se nám objeví první šedivý vlas. Alespoň tak se k tomuto staví muži. Přitom mně se pleš líbí a podobně se k tomu staví i řada jiných žen. Takže pokud se vám objevili kouty, řídnou vám vlasy nebo již vykoukla hlava bez vlasů, přestaňte si zoufat. Podle mne je to sexy!

Těžko říct, kdo přišel s myšlenkou, že plešatí muži mají silnější libido než ti bez pleše, a těžko říct, co je pravdy na tom, že plešatějící muži mají více mužských hormonů a tudíž se předpokládá, že jsou i více mužní. K plešatosti se totiž váže také pořekadlo, že plešatí muži jsou výkonnější v sexu. Pozor, je to pověra. Tedy alespoň to tvrdí sexuolog Petr Weiss. "Poslední výzkumy toto rčení naprosto vyvrátily," říká.
Testosteron totiž s výkonností v sexu nesouvisí. Typický testosteroňák se projevuje tak, že je rázný při jednání s druhými, agresivní, má svaly, chlupatou hruď, a pozor, velmi často pleš. Ale v sexu může selhat úplně stejně jako soused s hustým copem. Stejně jako nikdo nemůže za to, jaké má hodnoty testosteronu, nemůže ani za to, že mu padají vlasy.

Sedím v kavárně a koukám na dva "hezouny" (myšleno v pozitivním slova smyslu). Věk kolem 40 tam pro mne začíná sexy muž. Oba již mají na hlavě sotva polovinu své dřívější hřívy. Jsou neuvěřitelně sexy. Vlasy mají oholené na asi milimetrovou délku. Jeden z nich má stejně dlouhý, milimetrový plnovous. Tato kombinace je skutečně dokonalá. Žádný pokus oholit si jiné části těla , chlupy patří na mužské nohy i hruď a třeba i někam jinam. Jestli se rozhodnete holit si podpaží, prosím. Tady se dá uznat, že jde o hygienu. Muže s úplně oholeným pohlavím jsem v reálu vlastně nepotkala ... Jsou věci, kam podle mne chlupy patří a pak místa, kde mi neschází - například na hlavě.

Takže život s padajícími vlasy nekončí. Neklesejte na duchu a hlavně nepropadejte sebelítosti a ztrátě sebeúcty. Buďte mužem, který umí nosit svoji sexy pleš! Ať si pohled na vás užijeme!

Co nikdy nedělejte!

  • Nikdy pleš nemaskujte "přehazovačkou".
  • S pleší nenoste dlouhé ani delší vlasy - holte s i vlasy na milimetrovou délku.
  • Neschovávejte pleš samoúčelně klobouky ani čepkami - samozřejmě pokud se nepotřebujete chránit před sluncem nebo zimou.
  • Nezanedbávejte ochranu před sluncem - i na hlavu patří opalovací krém s vysokým faktorem. Spálená rudá kůže na hlavě dobře nevypadá.
  • Dbejte o svoji vlasovou pokožku. Lupy jsou nepřípustné. Používejte v případě potřeby šampóny proti lupům.
  • Zapomeňte na komplexy - noste svou pleš s noblesu a umějte si z ní udělat legraci.
  • Nepodezírejte ženy, že se vám na pleš koukají s odporem - nejspíš jim připadáte sexy stejně jako mne. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pudista Pudista | 9. června 2015 v 19:55 | Reagovat

Není nic hnusnějšího, než plešatej chlap.

2 Richmond Kosatec Richmond Kosatec | 18. září 2015 v 0:13 | Reagovat

Pleš je totální ztráta sebevědomí, ztráta vlastní identity, karikatura místo člověka. A hloupé řeči o nějakém sex-appealu či ušetření za šampon či holiče si nechte. Děláte jen z nouze ctnost a hnusný vzhled maskujete rádoby chlapáckými drsnými kecy. Ubohé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama