Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Říjen 2010

Jen tak... :o)

31. října 2010 v 21:40 | jask* |  Zábava
První den v práci :

Posloucháš Stevieho Wondra.


Tohle je tvůj první den a vše je tak krásné….


Po 3 měsících :

Posloucháš HOUSE

Protože máš tolik práce, že nevíš, kde ti hlava stojí…


Po 6 měsících : 

Posloucháš Heavy Metal.

 Tvůj pracovní den začíná v osm ráno a končí v osm večer.

Po 9 měsících :

Posloucháš Hip Hop.

Kvůli neustálému stresu jsi přibral a teď si tím ničíš nervy...

Po roce :

Posloucháš GANGSTA RAP.

Už jsi zapomněl, co je to pěkný den a cítíš se, jako bys právě vypadl z postele a existuješ jen díky kofeinu

A konečně po dvou letech :


Posloucháš Psycho-Techno.

... a už se cítíš o něco líp - zbláznil ses : )

Chuťovka :oO

31. října 2010 v 21:15 | jask* |  Zábava
       TO JE CHUŤOVKA ! Už jsem z toho jelen... :o) je fakt že logika mi nikdy moc nešla :) zlomte vaz !!!!


Jaké ženy se vám líbí?

29. října 2010 v 18:48 | jask* |  Ženy
Jste nezadán, tedy takzvaně singl? Poohlížíte se po partnerce, nebo vám váš současný stav maximálně vyhovuje? 

Ať je to jakkoliv, každý zdravý chlap na ženu alespoň občas pomyslí. Jak vypadá ta, kterou si s sebou "nosíte" ve vašich vlastních představách? Ačkoliv je jasné, že jste jedinečný a máte svůj osobitý vkus, zkuste se porovnat s ostatními českými muži. Jak na tom jsou? Co se jim líbí?


Říká se, že na vzhledu nezáleží, ovšem vzhled bývá právě tím prvním signálem, který vysíláme k lidem kolem sebe. Ideál krásy se však v různých dobách mění a podléhá módním vlivům, stejně jako například to do čeho se oblékáme.

To, co se líbí dnes, může být za pár let úplně jinak.  Na otázku, jaké ženy se v současnosti líbí nezadaným českým mužům, nám odpověděl exkluzivní internetový průzkum serveru www.stesti.cz.

V září 2010 se ho zúčastnilo 14 056 mužů z celé ČR ve věku od 18 do 60 let.
Na postavě záleží nejvíce. Pouze 4,6% mužů uvedlo, že postava ženy není důležitá. 48,5% mužů se líbí ženy štíhlé postavy. Střední postavu preferuje 43,2% zástupců mužského pohlaví. Pouze 3,7% mužů dává přednost plnoštíhlé postavě, která byla v minulosti a v mnohých kulturách je symbolem plodnosti. Řada z nich však považuje za střední i takovou postavu, kterou mohou ženy pokládat již za plnoštíhlou.

Nejméně důležitá je prý barva vlasů a to možná proto, že ji lze snadno měnit.
Tmavovlásky, blondýny i zrzky mohou vyhovovat nadpoloviční většině mužů, neboť 46,7% z nich uvedlo, že jim na barvě vlasů nezáleží. Tmavovlásky se líbí 31,1% mužské populace, proto lze očekávat i větší zájem o tmavší odstíny barev na vlasy. Blondýnky preferuje 15,5% a zrzky se líbí 6,7% mužů.

Ani s velikostí poprsí si ženy nemusí lámat hlavu. 38,2% mužů sice uvedlo, že se jim líbí větší ňadra, pro 34% dotázaných však není velikost poprsí důležitá a 27,9% se naopak líbí menší ňadra. Silikonové poprsí u partnerky by nevadilo 39,3% mužů, naopak 34,2% uvedlo, že jim umělá prsa vadí a 26,5% neví.

Trendy: Pohrajte si s pikantním prádýlkem – noste jej jako vrchní oblečení a šokujte!

28. října 2010 v 12:45 | jask* |  Móda
Obléknout si prádýlko jako svrchní oblečení je nový módní trend pro sezónu podzim/zima 2010/11. Vyznačuje se propojením sexuality a ženskosti a zahrnuje vše od šortek ve stylu kalhotek, odhalených podvazků až po jemné krajkové spodničky místo sukně či šatů. Vzhledem k tomu, že kolekce je určená pro chladnější měsíce, zrodila se také tendence spodní prádlo vrstvit obdobně jako se vrství svrchní oděvy. Nebo je šít z teplých materiálů či dokonce plést!

Některé trendy se chytnou hned - obvykle ty méně odvážné. Ty více crazy chtějí vždy trochu času, než my, milovníci módy, nasbíráme odvahu se do nich pustit. A přesně takto je to s trendem, ve kterým nás návrháři přemlouvají natáhnout si "kalhotky přes punčocháče", nebo si vyrazit v punčochách s viditelnými podvazky. Trend nosit spodní prádlo jako vrchní část oděvu není novinkou. Provází nás již minimálně od letošních jarních kolekcí a kontinuálně, s ještě větší vervou, přichází i nyní na podzim a v zimě.


Říkáte si, že to je další z krátkodobých výstřelků a že se neoplatí nad ním ani uvažovat? Omyl! Jelikož již známe mnohé z kolekcí a trendů pro nadcházející jaro a léto 2011, je jasné, že trend přiznaného prádla se skutečně bude snažit na nějakou dobu v našich šatnících uchytit.

Naposledy jsme tady trend spodního prádla jako svrchního oblečení měli někdy kolem roku 1980 a až letos se určité módní prvky z té doby staly opět trendem pro letošní podzim a zimu. Třeba se nad tímto trendem budete pohoršovat a řeknete si, že tohle může nosit snad jen transexuál, ale proti gustu… Pokud si ale říkáte, že byste do toho klidně šla, jen kdybyste na to měla postavu, zastavím vás - protože i v tomto stylu si najde své téměř každá žena. Za co stydíte zahalte a odhalte vždy jen to, na co jste pyšná. I ženy s větší hmotností mohou nosit například živůtky - masivnější ramena snadno zahalíte šálou nebo sáčkem.


Abyste to nepřehnala!

I když v tomto módním stylu snad přehnat nic nejde - sám už je totiž až příliš výstřední! Důležité je vždy zvážit, v čem si kam ještě můžete dovolit vyrazit a kam už ne. Na business jednání přece jen volte umírněnější varianty stylu - živůtky pod formální kostýmek si můžete dovolit i tady. Příliš sporé kalhotky či kraťasy a jiné extravagance raději vynechte. Zato na večírek klidně vyrazte v šatičkách jako noční košilka nebo v saténových kalhotkách na punčochách.


Zviditelněte kalhotky, spodničky, košilky a živůtky!

První oděvy inspirované trendem spodního prádla jako vrchní části oděvu sázely především na korzetový základ. Dávné šněrovačky s kosticemi se staly inspirací k volným a splývavým kouskům, ze kterých dodnes návrháři těží pro současné trendy jemného  ženského spodního prádla. Postupně návrháři živůtky vytáhly na průhledné upnuté halenky nebo na trička klidně s nesourodých teplých materiálů. Trend získával stále odvážnější prvky. Nejdříve přišly extra vykrojené šortky, které se však postupně proměnily v šortky ve stylu prádla starých časů, často v saténu, z lycry nebo z hedvábí. Ze spodniček se staly sukýnky, z košilek šaty - a nejen večerní! Ty se s lehkým sáčkem sice hodí spíše pro jaro a léto, avšak pro chladnější dny se v nich můžete třeba zabalit do kožichu nebo dlouhého vlněného kabátu.


Není nic více sexy, než plešatý muž – svoji pleš ale musí umět prodat!

28. října 2010 v 12:03 | jask*
Patříte mezi tu část mužské populace, která hříva na hlavě nevydrží na věky? Nezoufejte si a užívejte si, že pro mnohé ženy jste neuvěřitelně sexy!


Plešatění je pro muže osobní tragédie - podobně jako pro nás ženy, když se nám objeví první šedivý vlas. Alespoň tak se k tomuto staví muži. Přitom mně se pleš líbí a podobně se k tomu staví i řada jiných žen. Takže pokud se vám objevili kouty, řídnou vám vlasy nebo již vykoukla hlava bez vlasů, přestaňte si zoufat. Podle mne je to sexy!

Těžko říct, kdo přišel s myšlenkou, že plešatí muži mají silnější libido než ti bez pleše, a těžko říct, co je pravdy na tom, že plešatějící muži mají více mužských hormonů a tudíž se předpokládá, že jsou i více mužní. K plešatosti se totiž váže také pořekadlo, že plešatí muži jsou výkonnější v sexu. Pozor, je to pověra. Tedy alespoň to tvrdí sexuolog Petr Weiss. "Poslední výzkumy toto rčení naprosto vyvrátily," říká.
Testosteron totiž s výkonností v sexu nesouvisí. Typický testosteroňák se projevuje tak, že je rázný při jednání s druhými, agresivní, má svaly, chlupatou hruď, a pozor, velmi často pleš. Ale v sexu může selhat úplně stejně jako soused s hustým copem. Stejně jako nikdo nemůže za to, jaké má hodnoty testosteronu, nemůže ani za to, že mu padají vlasy.

Sedím v kavárně a koukám na dva "hezouny" (myšleno v pozitivním slova smyslu). Věk kolem 40 tam pro mne začíná sexy muž. Oba již mají na hlavě sotva polovinu své dřívější hřívy. Jsou neuvěřitelně sexy. Vlasy mají oholené na asi milimetrovou délku. Jeden z nich má stejně dlouhý, milimetrový plnovous. Tato kombinace je skutečně dokonalá. Žádný pokus oholit si jiné části těla , chlupy patří na mužské nohy i hruď a třeba i někam jinam. Jestli se rozhodnete holit si podpaží, prosím. Tady se dá uznat, že jde o hygienu. Muže s úplně oholeným pohlavím jsem v reálu vlastně nepotkala ... Jsou věci, kam podle mne chlupy patří a pak místa, kde mi neschází - například na hlavě.

Takže život s padajícími vlasy nekončí. Neklesejte na duchu a hlavně nepropadejte sebelítosti a ztrátě sebeúcty. Buďte mužem, který umí nosit svoji sexy pleš! Ať si pohled na vás užijeme!

Co nikdy nedělejte!

 • Nikdy pleš nemaskujte "přehazovačkou".
 • S pleší nenoste dlouhé ani delší vlasy - holte s i vlasy na milimetrovou délku.
 • Neschovávejte pleš samoúčelně klobouky ani čepkami - samozřejmě pokud se nepotřebujete chránit před sluncem nebo zimou.
 • Nezanedbávejte ochranu před sluncem - i na hlavu patří opalovací krém s vysokým faktorem. Spálená rudá kůže na hlavě dobře nevypadá.
 • Dbejte o svoji vlasovou pokožku. Lupy jsou nepřípustné. Používejte v případě potřeby šampóny proti lupům.
 • Zapomeňte na komplexy - noste svou pleš s noblesu a umějte si z ní udělat legraci.
 • Nepodezírejte ženy, že se vám na pleš koukají s odporem - nejspíš jim připadáte sexy stejně jako mne.
Záhady lidského mozku

28. října 2010 v 11:42 | jask* |  Víte, že...

Není nad dobrý komiks :o))

28. října 2010 v 10:04 | jask* |  ZábavaPsychotestíky

27. října 2010 v 21:39 | jask* |  Zábava

Noční můra všech tatínků :o)))

27. října 2010 v 19:59 | jask* |  Video

a ....myšička :o)


Podobnost čistě náhodná?

27. října 2010 v 9:16 | jask* |  Víte, že...
Úžasný pohled do minulosti civilizací byl potvrzený moderní vědou o výživě. Ukazuje se, že to, co bylo jednou nazvané "Doktrína znamení", bylo neuvěřitelně správné.
Potvrzuje se , že každá potrava má vzhled, kterým se podobá tělesnému orgánu nebo má psychologickou funkci a tento vzor se chová jako signál nebo znamení, jaký užitek z potravy má konzument.

Plátek mrkve vypadá jako lidské oko. Zornička, duhovka a paprskovité linky vypadají jako lidské oko...a skutečně dnešní věda dokazuje, že mrkev zvyšuje cirkulaci krve v oku a funkci očí.
Rajské jablíčko má čtyři komory a je červené. Srdce je také červené a má čtyři komory.
Všechny výzkumy dokazují, že rajčata jsou ta pravá potrava pro srdce a krev.
Hrozny visí ve shluku, který má tvar srdce. Každý hrozen vypadá jako krevní buňka a všechny dnešní výzkumy ukazují, že hrozny jsou nesmírně vitalizující potrava pro srdce a krev.Vlašský ořech vypadá jako malý mozek, s levou a pravou hemisférou,vyšší velký mozek a nižší malý mozek. Dokonce brázdy a záhyby jsou na ořechu jako na mozkové kůře. My už nyní víme, že ořechy pomáhají rozvíjet více než 3 tucty neurotransmitérů pro fungování mozku.
Fazole vlastně uzdravuje a pomáhá udržovat funkci ledvin, a skutečně, semena vypadají jako ledviny lidí.
Celer, rebarbora a pod. rostliny vypadají jako kosti. Tato potrava cíleně posiluje kosti. Kosti obsahují 23 % sodíku. Pokud nemáš dostatek sodíku ve své stravě, tělo ho tahá z kostí a tím je oslabuje. Tato potrava doplňuje a zásobuje kostru těla.


Baklažán, avokádo a hruška jsou zaměřené na zdraví a funkci dělohy a děložního hrdla . Také vypadají jako tyto orgány. Dnešní výzkumy ukazují, že když ženy konzumují 1 avokádo týdně, vyrovnává to hormony a působí jako prevence rakoviny dělož.krčku.
A co je zajímavé : ... trvá 9 měsíců než z květu avokáda naroste zralý plod. Obsahuje 14 000 nutričních chemických složek v každém z těchto plodů (moderní věda zatím prozkoumala a pojmenovala 141).Fíky jsou plné semen a visí v dvojicích, když rostou. Fíky zvyšujípohyblivost mužských spermií a jejich počet a také pomáhají překonat mužskou sterilitu.
Sladké brambory vypadají jako pankreas a vlastně vyrovnávají glykemický index při diabetu.
Olivy pomáhají zdraví a funkci vaječníků.
Grepfruity, pomeranče a jiné citrusové plody vypadají jako mléčné žlázy a vlastně podporují zdraví prsů a pohyb lymfy do prsů a z prsů.

Cibule vypadá jako tělesné buňky. Dnešní výzkum ukazuje, že cibule pomáhá odstraňovat odpady ze všech tělesných buněk. Dokonce vyvolává slzení, které vyplavuje epitelové vrstvy z očí.
Banány, okurky, cukety a jiné podobné plody jsou zaměřené na velikost a sílu mužských pohlavních orgánů. Je to pravda!
Arašídy mají velký účinek na semeníky a sexuální libido. Arašídy byly zakázané jako potrava pro muže v klášterech během středověku.
Mnoho lidí si neuvědomuje, že arginín, hlavní komponent Viagry, je z arašídů.


Mohou silikony explodovat? A další vtipné otázky…

26. října 2010 v 13:38 | jask* |  Víte, že...
Mám tu řadu vtipných otázek a odpovědí, kterými se zabývali v americké show MythBusters.

Kuriozita, Vtip, Zábava

Může mi větrák useknout hlavu?

Nesmysl! Větráky, které používáte doma, se spíše polámou, než aby vás zranily, když je necháte běžet na nejvyšší výkon. Velké větráky používané v průmyslu mohou způsobit vážná zranění, avšak ani ten nejsilnější z nerez oceli nemá sílu na to, aby vám usekl hlavu.

Mohou silikony explodovat v letadle nebo vysoké nadmořské výšce?

Pro všechny milovnice silikonů je tu dobrá zpráva - nemohou. Jsou dostatečně flexibilní a odolné. Dokonce i testy provedené s nejrůznějšími typy implantátů tento mýtus nepotvrdily.

Může se mi něco stát, když se vymočím na elektrický ohradník?

Ano, dokonce můžete zemřít! Ovšem záleží na tom, jak daleko od ohradníku stojíte a také jaký máte sklon a proud moči. Prostatici, kteří od něj stojí dále, mají v tomto případě výhodu.

Když ohřívám sklenici vody v mikrovlnce a vytáhnu ji, může mi vybuchnout v ruce?

Ano, může! Ale záleží na tom, jakou vodu ohříváte. Čistá kapalina vám žádné problémy nezpůsobí, zato některé druhy například destilované vody mohou obsahovat příměsi, které explozi po vytažení z mikrovlnky mohou vyvolat.

Dopadne mince hozená z okraje mrakodrapu skutečně takovou silou, že je schopná zabít chodce nebo se zabořit do asfaltu?

Ovšem že ne! Mince - ať už je to koruna nebo pence, nemá takovou sílu, aby provrtala lidskou pokožku nebo chodník. Pokud vám ale spadne na hlavu, bude vás to pěkně bolet.

Může člověk přežít, pokud jej pohřbí zaživa?

Ne, tedy pokud jej rychle nevytáhnou. Pokusy ukázaly, že víc jak třicet minut nikdo pohřbený pod zemí nepřežije. Nedostatek kyslíku a velký tlak hlíny udělají své.

Co umí a neumí Coca Cola

 • Umí Cola zabít spermie? Ne. Pokusy ukázaly, že spermiím zalitým Colou se nic nestane - jen se trochu naředí.
 • Umí Cola leštit mince? Ano. Zkuste do ní ponořit špinavou korunu a pak ji vyleštit. Rozdíl bude znát.
 • Vyleští Cola i chrom? Ano, dokonce prý lépe než řada lešticích prostředků, které jsou na to přímo určené. Na rez se ale její účinky neosvědčily.
 • Vyčistí Cola skvrny od krve? Ano a prý velice dobře. Zkuste ji místo drahého prostředku na odstraňování skvrn.

Jsou lidé, kteří mají piercing náchylnější, že do nich udeří blesk?

Ne, tedy pokud nemají kovový piercing velký jak klepadlo na dveře…

Smrdí mi nohy, pomůže mi vodka?

Ano, ale nesmíte ji aplikovat vnitřně, nýbrž jí nohy potřít. Je skutečně prokázáno, že vodka eliminuje pach z nohou a je účinnější než různé spreje a pudry. Pokud ji však raději vypijte, pach také neucítíte - ovšem jen vy a možná už nikdy. Záleží na tom, kolik si jí dáte…

Když řídím rozčílený, spotřebuji více paliva?

Ano, je to tak. Testy prokázaly, že lidé, kteří jsou odpočatí a v pohodě, spotřebují až o 50 % méně paliva než ti, kteří řídí ve stresu a jsou navíc rozčílení. 

Mám silnou ženskou ejakulaci

26. října 2010 v 13:23 | jask*
Prošla jí třetina žen a řada z nich o tom možná ani neví. Některé se za ni dokonce stydí, protože mají pocit, že se při sexu pomočily. Řeč je o ženské ejakulaci, která je v podvědomí mnoha lidí stále velkým tajemstvím.

Ejakulace, Sex, Žena

Nejen muži mívají ejakulaci, ale i některé ženy. Zajímavé je, že k ní u nich ovšem nedochází pravidelně, ale jen občas - některé zástupkyně něžného pohlaví ji prožijí jednou za život, jiné třeba nikdy. Proč vzniká, se sice přesně neví, jisté ale je, že ji provází silné vzrušení a ty, které ji prožily, mluví o mimořádném erotickém zážitku.

Po sexu převlékám postel!

"Když se mi to stalo poprvé, vyděsila jsem se. Myslela jsem, že jsem se při sexu počůrala. Najednou ze mě totiž něco vystříklo a bylo toho tolik, že jsme měli pořádně mokré prostěradlo," svěřuje se pětadvacetiletá Katka. "Až později jsem zjistila, že mám ženskou ejakulaci, a i když pocity jsou strašně příjemné, dost mě to trápí. Po sexu musím převléknout postel, na milování třeba v autě můžu zapomenout, protože tam bychom tu spoušť těžko vysušili. S přítelem mám mokrý orgasmus pravidelně a nejsem z něho dvakrát nadšená." Přitom Katka by podle odborníků měla být šťastná - většina žen totiž ejakulaci nezažije ani jednou v životě!
 • Ženský ejakulát nelze zaměňovat s močí. Jde o čirou nebo mírně mléčně zabarvenou vodnatou tekutinu s obsahem fruktózy, sacharózy a fosforečné kyseliny.
 • Nejčastěji bývá množství vyloučené tekutiny v mililitrech (cca 3 čajové lžičky), ale zkušenosti žen hovoří i o dvou decilitrech tekutiny.
 • S mokrým orgasmem se v průběhu života setká 30 % žen.

I ženy mají ejakulát

Podobně jako muži mají i ženy obdobu prostaty na přední straně pochvy. Pokud u nich k ejakulaci dojde, vyloučí dva otvory vedle ústí močové trubice světlou tekutinu, která připomíná mužské sperma - ale pochopitelně spermie neobsahuje. Může jí být různé množství, někteří dokonce hovoří i o decilitru. Ženy, které ji zažily, mnohdy mluví o mokrém orgasmu anebo si myslí, že vyloučená tekutina je moč.Jak vypadá ideální žena?

26. října 2010 v 13:15 | jask* |  Ženy
Myslíte si o sobě, že jste krásná? Spočítejte si to! Stačí jednoduchá matematická úloha a rázem budete vědět, zda jste sexbomba, po které muži šílí.


Kdo je podle vás hezčí - vyhublá modelka Kate Moss (36), anebo vnadná sexbomba Marilyn Monroe (1926-1962)? Podle antropologů z Nového Zélandu, kteří se tímto problémem zabývali, jsou krásné obě dvě. Jak na to přišli? Jednoduše si to spočítali.

Přesýpací hodiny - ideální tvar

Velká ňadra, štíhlý pas, dlouhé hubené nohy, vypracovaný zadek a krásně tvarované boky… Měla by takto vypadat ideální žena? Ne. Jednotlivé části nejsou podle vědců až tak důležité, co ovšem stěžejní naopak je, je poměr mezi boky a pasem. Tedy figura typu přesýpací hodiny.

Klíč k atraktivitě - pas a boky

A jak si tedy onen poměr pasu a boků spočítáte? Snadno. Jen jejich rozměry vydělíte. Pokud vyjde cifra 0,7, má žena souměrnou, a tudíž i velmi žádoucí figuru! Aby dokázali svou teorii, podrobili vědci testu skupinu dobrovolníků, kterým předložili snímky žen. I když se všichni nejprve soustředili na ňadra, klíčem k atraktivitě byly boky a pas. Podle vědců vysílá žena s ideálním poměrem 0,7 mužům biologický signál: "Jsem plodná a porodím ti zdravé dítě."

Ideální muž? Zženštilý a štíhlý!
A jakým mužům dávají přednost ženy? Také tady vědci zaznamenali zajímavé výsledky. Cvičení v posilovnách se mužům příliš nezúročí. Ženy podle vědců upřednostňují štíhlejší, lehce zženštilé typy, u nichž je větší pravděpodobnost, že budou něžnými a pečujícími partnery.

Monica Belucci

Jste krásná? Spočítejte si to!

 1. Postavte se vzpřímeně a břicho nechte uvolněné.
 2. Najděte nejplošší místo na břiše a změřte obvod.
 3. Najděte nejširší místo na bocích a změřte obvod.
 4. Vydělte výsledek naměřený v bodech 2 a 3. Je váš koeficient 0,7? Pak gratulujeme, jste krásná!

Vrchol krásy? V 31 letech!

S dobrou zprávou pro ženy, které už mají osmnáctku pár let za sebou, přišli britští vědci. Zjistili totiž, že ženy jsou na vrcholu krásy v 31 letech. Z jejich exkluzivního průzkumu vyplynulo, že jednatřicítky jsou mnohem atraktivnější než osmnáctky. A to jak fyzicky, tak duševně. Nic na tom nemění ani fakt, že ženy v tomto věku bývají často vdané a mají děti.

Jak vznikl výraz starý paprika a co vlastně znamená?

26. října 2010 v 12:57 | jask* |  Víte, že...

Starý paprika je nelichotivý výraz pro muže, který se používá dodnes. Již na první pohled je nápadné, že paprika je uvedena v mužském rodě, ačkoliv je rodu ženského.

Jak tedy vznikl výraz starý paprika a co vlastně znamená?

Musíme se vrátit do časů Rakouska - Uherska, do Prahy v druhé polovině 19. století. Zde se okolo poledne vydávaly do ulic příslušnice nejstaršího řemesla na světě a sháněly své první zákazníky. V tuto dobu chodili na oběd do hospod a restaurací všichni ti staří mládenci a vdovci, penzionovaní úředníci a oficíři. Nebyli to ovšem jenom samí starci, kdepak.

V té idylické době monarchie úředníci chodili do důchodu klidně již kolem padesátky. Byl to tehdy moudrý zákon. Tito úředníci měli v padesáti již zpravidla dospělé děti a pokud po 20 - 30 letech služby nedosáhli vedoucího postavení, nebyli radové ani oficiálové, odcházeli do důchodu. Bylo to pro ně lepší, než v začínajícím stáří setrvávat v podřízené pozici. Jen pro zajímavost, člen finanční stráže Josef Němec, manžel slavné spisovatelky Boženy Němcové, odešel do důchodu ve svých 52 letech a dožil se 76 let.


Vraťme se zase k našemu příběhu. Na tyto penzionované úředníky pokřikovaly nevěstky věty typu "Šel se mnou, mladej pane." Někteří si dali říct, jiní však nikoliv. Jistě, mezi těmi, kteří nabídce odolali, byli muži pevných morálních zásad, ale taky muži sexuálně vlažní nebo vyhaslí, kteří před pochybnými sexuálními radovánkami dali přednost dobrému jídlu. Nevěstky samozřejmě měly penzionované úředníky "zmapované" a ty, kteří o jejich služby nejevili zájem, pak vůbec neoslovovaly.

V té době bylo velmi oblíbené jídlo telecí na paprice, které nechybělo na jídelním lístku žádné hospody a restaurace.
Jednou ve svém rajónu zaučovala zkušená prostitutka svou mladou kolegyni. Mladá prostitutka nabízela své služby všem okolojdoucím mužům. Když kolem nich procházel penzionovaný úředník, tvrdošíjně odmítající nabídky sexuálních radovánek, stará prostitutka pronesla ke své mladší kolegyni větu: "Toho si nevšímej, to je jen takový starý paprika." Výraz se zalíbil a začaly jej používat taky hokynářky, které se tak vyjadřovaly o svých mužích, kteří odmítali plnit své manželské povinnosti a tento výraz se používá i v dnešní době.

My dnes rozeznáváme celou řadu "sexuálů". Tak například známe heterosexuály, homosexuály, nebo asexuály. Asexuálové jsou ti, kteří o sex nejeví žádný zájem.

Takže asexuál je vlastně takový starý paprika. 

Nesrovnávejte svůj sexuální život s nikým jiným

26. října 2010 v 12:09 | jask*
Někdy nemáme na sex náladu, jindy prostě není čas, každý máme své zájmy nebo jsme prostě jen unavení...


Ale pak ten týden, dva, tři uplynou a my najednou jakoby zapomeneme, co všechno se u nás doma odehrávalo a díváme se na ten prožitý čas, jakoby každý jeden z těch večerů byl ideální a bylo by stačilo, aby po nás manžel střelil žhavým pohledem a mohly se dít věci… Stejně jako když v hollywoodském filmu sledujeme hrdinu, který během dne obletí půl světa, pozabíjí několik mafiánů, málem zemře na řeznou ránu, ale večer ještě přivede k pěti orgasmům krásnou vyšetřovatelku, se kterou se teprve seznámil.

Jenže takhle to v realitě nefunguje a je velkou otázkou, zda u našich přítelkyň skutečně probíhá to, co při kávě dávají k dobru. Když jsem byla na střední ve 3. ročníku, byla jsem přesvědčená, že v naší třídě jsem poslední panna. Všechny mé spolužačky již měly zkušeností na román…tedy podle toho co vyprávěly. Až po letech na třídním srazu jsem se dozvěděla, že skutečnost byla poněkud jinde, že mnohé opouštěly náš ústav sotva políbené.

Když si svůj milostný život přibarvují náctileté slečny, proč by to nemohly dělat také dospělé ženy?

Pokud se chcete cítit lépe, nesrovnávejte se s tím, co se kde dočtete nebo co říkají známé. Zkuste se zaměřit na svoje vlastní skutečné potřeby. Je úplně jedno, co probíhá v ložnici u sousedů, ve skutečnosti neexistuje žádná správná míra, kolik by se mělo, kolik je málo a kolik moc. Stejně jako jsou lidé, kteří jedí zmrzlinu třeba každý den a jiní, kteří si ji dají jednou do roka. Jediné, na čem záleží je, zda Vám Vaše frekvence vyhovuje a zda se Vám daří ji s partnerem sladit.

Na co jsou ženám homosexuálové?

26. října 2010 v 10:13 | jask*
Mít homosexuála za kamaráda je takové malé životní terno. Získáte tak totiž upřímného parťáka na drbání u kafe, průvodce světem mužských myšlenkových pochodů a módního poradce v jednom.


Kdybych měla neomezené schopnosti a moc přichystala bych svým kamarádkám originální dárek, každé svého homosexuála. Jako přítel je totiž k nezapacení.

Pomáhal by jim pochopit mužské myšlenkové pochody, jimž by na kloub při sezení v největším babinci nepřišly a na rozdíl od jejich kamarádů heterosexuálů by se už nemusely bát žádných erotických útoků a odhánět neodbytné myšlenky, jestli by se s ním nestálo za to vyspat, když si tak rozumíme :o).

Mít za přítele homosexuála, to připomíná tak trochu reklamu na dva v jednom :o). Sice je to navenek muž, ale má blízko k ženské duši, ženský svět ho láká a baví.
Bude mít pro naše vidění světa pochopení, na druhou stranu vám pomůže pochopit, jak uvažují muži, s čímž vám bohužel ani ta sebelepší kamarádka pomoct nemůže, pokud teda neabsolvovala minimálně desetiletý vojenský výcvik na civilizací nedotčeném místě mezi samými chlapy. :o)

Homosexuálové dokáží ženy ocenit , mají je rádi jaké jsou a váží si jich, heterosexuálové narozdíl od nich ženy většinou shazují, mají k nim nadřazený vztah...oni jsou samozřejmě ti, kteří jsou ve všem lepší.

Když se s vámi rozejde partner, s partou kamarádek se rozchodová seance promění v kamenování mužů. Špatný a nejhorší je jen on.
Kamarád gay vás taky samozřejmě podpoří, nechá vás vypovídat, ale pokud jste ve vztahu něco zvorala, upozorní vás na to. Dojde vám, že chyba nikdy není jen na jedné straně, uvědomíte si věci, na které byste jinak nepřišly a snad se pro příště poučíte.

Gayové jsou vnímavější a tak se jen málokdy stane, že si nevšimne vašeho nového účesu, barvy rtěnky či nové části vašeho šatníku. Stejně tak vás rádi pochválí, když vám to sluší. V tu chvíli si můžete být stoprocentně jisté, že vám to fakt sekne :o).
Bohužel to ale platí i naopak, když se mu něco nebude zdát, klidně vám to řekne.

Proč si gayové se ženami tak rozumí? Baví je toho hodně co nás. Bývají pečlivky, nemají rádi nepořádek.
Tahle čtyřprocentní menšina mužského pokolení si potrpí i na dobré jídlo, coby kuchaři excelují, hostit přátele jim dělá radost. Tahle slabost pro jídlo je u nich, stejně jako u žen vykoupena velmi často výčitkami svědomí s následným praktikováním diet a návštěv fitcenter. :o)

Slavná přátelství homo a heterosexuálů


Princezna Diana a Elton John


spojovali je mimo jiné charitativní akce, kterým se věnovali. Když Diana tragicky zemřela, Elton prohlásil, že přišel o vyjímečnou přítelkyni. Přetextoval svou píseň Candle In The Wind, zahrál ji na jejím pohřbu a skladba se stala jednou z nejprodávanější v historii.

Adina Mandlová a Ben Pearson


legendární prvorepubliková česká herečka našla po třech nevydařených manželstvích klid u homosexuála Bena. Módního návrháře si vzala a vydrželi spolu až do jeho smrti, celkem 37 let. Pomáhal jí vyrovnat se s tím, že její herecká kariéra skončila.


Kateřina Kornová a Daniel Procházka


bývalá modelka a módní stylista byli velcí přátelé, chodili spolu do společnosti. Extravagantní gay Daniel s ženskými rysy se do své kamarádky začal stylizovat. Obarvil si vlasy, ostříhal se, nechal si do rtů píchnout kolagen a zbylé rysy připodobnil líčením. V roce 2006 spáchal sebevraždu.
Marta Kubišová a Milan Hein


Marta léta účinkovala v Heinově divadle, stali se z nich blízcí přátelelé. Tráví spolu volný čas, jsou si oporou. " Ani s manželem bych nebyla tolik jako s Milanem. Když spolu lidi pracují a jezdí na dovolené, tak to je pak víc než manželství. Ale žádný manžel by se ke mně nechoval tak, jako Milan, " řekla Marta Kubišová v jednom rozhovoru.Minutový test "Hodíme se k sobě jednou provždy"

25. října 2010 v 10:40 | jask*
"Není to nedostatek lásky, který mnohá manželství činí nešťastnými, ale nedostatek přátelství."
Chcete vědět, zda s vaším partnerem vydržíte po celý život?
Udělejte si tento rychlý test a budete to vědět hned.


Zde jsou otázky:


Chtěla bych s tímto člověkem mít děti?

Chtěla bych mít dítě stejné, jako je tento člověk?

Chtěla bych se tomuto člověku více podobat?

Chtěla bych s tímto člověkem jet na svojí oblíbenou dovolenou?

Byla bych ochotná strávit s tímto člověkem zbytek života za předpokladu, že by se nikdy nezměnil a zůstal stejný, jako je teď ?


Pokud jste na všech 5 otázek odpověděli: ANO, pravděpodobně jste s partnerem slučitelní.
Hezcí muži jsou plodnější

25. října 2010 v 10:17 | jask* |  Víte, že...
Muži s atletickou postavou a rysy obličeje, které vyhovují všem hollywoodským kritériím krásy, mají další důvod shlížet na ostatní příslušníky stejného pohlaví s pohrdáním. Přesvědčivé argumenty jim k tomu poskytl sexuolog Charles Soler z univerzity ve španělské Valencii.

Tým biologů, který pod jeho vedením zkoumal rozplozovací schopnosti mužů, totiž zjistil, že vyslovení krasavci mají kvalitnější sperma než ostatní muži.

Laboratorním testům se podrobilo 66 dobrovolníků nejrůznějšího vzhledu. Vedle rozboru semene byl zároveň vyfotografován jejich obličej zepředu i z profilu a pořízené snímky byly předloženy 230 mladým ženám. Ty měly určit, koho z nich by si podle vzhledu vybraly za životního partnera. Většina z nich se rozhodla pro vyložené krasavce, kteří, jak ukázaly sexuologické analýzy, současně disponovali nejhbitějšími, a tedy pro oplodnění nejvhodnějšími spermiemi.


Výzkum naznačil, že příroda to zařídila tak, aby muži s nejlepšími reprodukčním schopnostmi byli zároveň pro příslušnice druhého pohlaví fyzicky nejpřitažlivější. Tato zásada platí i naopak, jak odhalili odborníci z britského Nottinghamu.
Ženy s atraktivním obličejem oplývají svůdným hlasem, jímž dokáží sexuálně vzrušit přitažlivé muže a přilákat je tak do své náruče... :o)

Co potřebuje muž a žena k sexu?

25. října 2010 v 9:56 | jask*
Muž potřebuje k sexu pouze ženu, ona potřebuje k milování partnera, lásku, náladu a vhodné místo. Neboli pánové mohou kdykoliv a kdekoliv a s kýmkoliv, dámy mohou pouze s milovaným partnerem, nejlépe v romantickém prostředí, aby se mohly naladit na milování.


Tolik v mužském světě známá a nenáviděná věta: Bolí mě hlava, což znamená odmítnutí partnerovi sexuální touhy, také svědčí o tom, že ochránkyně hnízda nejsou naladěny na sex kdykoliv jako páni tvorstva.

Teorii o ženské nechuti milovat kdykoliv a kdekoliv a kýmkoliv však vyvracejí zástupy prostitutek lemující silnici E 55 a mnohé jiné podniky, kde kvete obchod se sexem pro pány. Prostitutky tak dokazují, že i ženy mohou mít také styk s kýmkoliv a dokonce k tomu nepotřebují ani romantické prostředí. Na druhé straně však zas potvrzují teorii o mužském sexuálním apetitu, který by se dal zkráceně nazvat kdykdekým.

Přístup k souloži prostitutek a pánů tvorstva se však liší motivací. Ony si jím chtějí vydělat a muži si chtějí užít, za což jsou ochotni dokonce zaplatit. Pohlavní styk se pro prostitutky stává ryze komerční záležitostí a nikoli citovou, jako pro ostatní ženy. Sexuální pracovnice většinou totiž v práci orgasmu nedosahují, nebo ho jen předstírají.

Kdyby ženy toužily po sexuálním uspokojování stejně jako muži, jistě by silnice E 55 lemovaly i zástupy prostitutů poskytující služby sexuchtivým dámám. Zrovna tak podniky s nabídkou erotiky pro dámy by se staly stejně rozšířeným a výnosným byznysem jako podniky s nabídkou erotiky pro pány.

Zatímco muži sexem uvolňují své napětí a po souloži většinou (pokud hned neusnou) hýří dobrou náladou a někdy i něžností, partnerka nenaladěná na milování nemusí ani dosáhnout orgasmu. Často splní jen svou manželskou povinnost pro klidnou atmosféru domova, protože neuspokojený partner bývá vzteklý, nervosní a dovede udělat pěkné dusno celé rodině.

A jelikož pánové nechápou, že na rozdíl od nich potřebuje jejich partnerka na sex naladit, aby se mohla uvolnit, tak často na větu - dneska mě bolí hlava - reagují poznámkou: Třeba tě pak přestane bolet, místo toho, aby se pokusili svou drahou nějakými něžnostmi na milování naladit.

Samozřejmě ani jejich snaha o naladění na erotickou strunu nemusí slavit úspěch. Často se totiž za bolením hlavy skrývá citová frustrace, starosti o děti, či hormonální hladina, která ovlivňuje ženskou touhu na milování. A tak by si partnerka místo milování raději popovídala, nebo se jen pomazlila, či schoulila do náruče své drahého.

Za bolením hlavy se však může skrývat i nějaký prohřešek partnera, o němž on nemá ani tušení. Jelikož ženy mluví nepřímou řečí a čekají, že partner jejich šifry rozluští. Zrovna tak se za ním může skrývat nová láska.

Z uvedených faktů jasně vyplývá, že mužské sexuální touhy může k jejich úplné spokojenosti ukojit pouze prostitutka nebo nymfomanka, od těch totiž neuslyší větu: Bolí mě hlava.
Proč jsou muži takoví?

25. října 2010 v 9:39 | jask*
Muži se od nás žen diametrálně liší, a to nejen fyzickým vzhledem, ale hlavně svým chováním v různých situacích a reakcemi na různé podněty, kterými nás občas vytáčejí. Každý muž ovládá řadu typických projevů, které vnímáme jako jejich nedostatky. Věřte ale, že jejich počínání má své příčiny.

Proč raději říkají Já než My?

Muži chtějí předvádět zbytek své nezávislosti. Evoluce je postavila do pozice živitele, který na svých toulkách shání potravu. Vývoj sice poskočil dopředu, ale On se i dnes cítí jako osamělý bojovník. Slůvku My se proto ve vztahu musí učit velmi pomalu.

Proč tak nezodpovědně řídí vůz?

Silnice je pro něj místem boje. Všude jsou konkurenti, kteří ho chtějí trumfnout. To si On prostě nenechá líbit a chce být lepší, ne-li vítěz. Takové reakce mu jsou dány do vínku už do doby lovu mamutů, tam totiž musel ochránit tlupu a zahnat nepřítele.

Proč přehlížejí odpadkový koš?

Je dokázáno, že muži mají tzv. tunelové vidění.
Ženy zachytí v místnosti 4x více detailů a dokáží také mnohem přesněji popisovat viděné osoby. Muži se naproti tomu více orientují na cíl. Rozeznávají jen ty věci, které jim mohou na cestě k cíli pomoci, případně je ohrozit. No uznejte, z jejich pohledu přece odpadkový koš nemůže být vůbec důležitý.

Proč jsou odborníky na všechno?

Když se do diskuse zapojí skutečný odborník, On se drží stranou. Ale jinak? Nadýchne se, otevře ústa a stane se přeborníkem v nafoukaném vychloubání. Rázem je z něj znalec vína, expert na burze a politik v jednom. Muž potřebuje mít pocit, že je všude a ve všem nejlepší. Muži si tímto jakoby značkují revír. Jejich motivací je obdiv okolí, ale především nás žen. K jejich škodě však tuto hru většinou prohlédneme, pobavený úsměv bychom si však měly schovat. Znáte přeci mužskou ješitnost, samozřejmě, že existují i malé výjimky.

Proč muži masturbují i ve šťastných vztazích?

Protože jim nehrozí selhání a úspěch je zaručen. Odbourávají tím stres a napětí. Rychle, jednoduše, nekomplikovaně. Velmi často jde jen o náhražku skutečného uspokojení, protože partnerka není právě po ruce nebo se jí nechce. Uznejte, že je to ale lepší způsob, než aby si našel milenku.

Závěr

My ženy muže milujeme, chceme s nimi žít, ale někdy je s nimi k nevydržení. Občas tedy musíme jednat takticky. Samozřejmě si ale nemyslíme, že jako ženy jsme bez chyby. Pro vyrovnaný vztah ke proto třeba notná dávka tolerance a respektu na obou frontách.