Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Srpen 2010

Rituály před spaním.

26. srpna 2010 v 10:10 | jask* |  Úvahy, postřehy, ze života ...
Každý z nás provádí před spaním určité pravidelně se opakující činnosti - někdo si zacvičí, někdo si dá skleničku, někdo se pomiluje s partnerem.

Tohle všechno dělám taky, ale někdy... někdy začne neuvěřitelný kolotoč, předcházející mému usnutí.... :o)


1.fáze - přípravná
Vyvětrat, namazat si ruce krémem a pusu balzámem. Zkontrolovat všechny spotřebiče v bytě, ověřit nastavení budíku, potom zavřít okno a ulehnout.

2. fáze - pochybovací
Ležím a koukám do stropu. Zavřela jsem opravdu tu blbou ledničku? A co přívod vody do pračky? Nastavila jsem budík opravdu na sedmou?

3.fáze - kontrolovací
Vše výše zmíněné třikrát překontoluji. Znovu ulehnu.

4.fáze - utěsňující
Strávím přibližně patnáct minut snahou zaujmout tu jedinou správnou polohu (něco jako pošlá krysa s nataženými tlapkami) a zároveň utěsnit peřinou všechny otvory mezi mnou a okolním světem tak, aby mi koukal pouze vršek hlavy a obličej. Na levém uchu ležím, pravé musí být přikryto. Vrtím se u toho jako Meresjev ve snaze uplazit se pár metrů sněhem. Konečně je vše tak, jak má být. Uf.

5. fáze - rušivá
V tu chvíli mě začnou šimrat na obličeji vlasy nebo se mi přilepí triko na pupík a mně to strašně vadí. Pohnu se ve snaze napravit to a opakuju Meresjeva. Tato fáze je nejzajímavější tím, že se může trvat hodinu i déle.

6. fáze - závěrečná
Může mít různý průběh:
a) konečně zemdlena usínám
b) jsem na sebe tak nakrknutá, že usnout nemůžu, vzteky poruším správnou polohu, otočím se na druhý bok a překvapivě usnu během dvou minut
c) jdu na frťana a usnu hned, jak mi ho krevní oběh přihrne do hlavy

Pak už tedy spím. Jak kvalitně - to už záleží na mnoha faktorech, které vydají na samostatnou esej, například v tom hraje velkou roli film, na který jsem se dívala před ulehnutím. Pokud to byl thriller, tak potěš pánbůh pokud zamilovaný.. tak.. hmmm ;o)

Zajímavé .. a někdy usnu kdekoliv a kdykoliv během dvou vteřin, i kdyby mi pršelo na záda nebo stála v tramvaji? :o)Zlobí se Země, nebo se budí Slunce?

25. srpna 2010 v 19:26 | jask* |  Tajemno
Patrně nejsem jediná, kdo se vážně zamýšlí nad tím, jestli je všechno, co se teď děje v přírodě kolem nás a ve světě, ještě normální.
Snad i největší pragmatik při pohledu na zprávy v poslední době musí uznat, že v takové míře a koncentraci si aktivitu Země novodobá historie nepamatuje…

Rakousko, Polsko, Maďarsko, Francie, Česko, Slovensko,Panistán, Afganistan, Čína, Indie


Čím to je? Co se děje? A hlavně také .. Co přijde dál a kam to směřuje?

Myslím, že teď skoro jistě víme, že se NĚCO DĚJE.

Jenže co?

Země je živý organismus - Gaia je matka a je to vědomí


Pakliže na chvilku připustíte, že Země (řečí našich předků Gaia) není jen povrch, pod nímž je spousta ropy, a na němž lze najít zlato, a to celé pak zobchodovat, jestli jen na okamžik přijmete myšlenku, že ta spousta živočichů, z nichž každý má přirozeného nepřítele, kde všechno souvisí se vším a kde každý brouček, každý organismus ví, co má kdy dělat, musíte dospět k tomu, k čemu já.
Že totiž narušovat trvale dílo někoho jiného, kazit někomu jeho práci, zasahovat do něčeho, čeho jsem jen a jen součástí, nikoli stvořitelem, musí dříve nebo později i u sebetolerantnější inteligence vyvolat reakci.
A Gaia - Země není jen matkou naší, nemá odpovědnost jen k nám, ona má na starosti i jiné tvory. Všechny!
Dává život nejen nám, ale každému broučkovi, mravenci, savci, květině… a žádný z jejích chráněnců se ke svému domovu nechová tak devastačně jako neposlušný, domýšlivý člověk.
Každá matka bývá velkorysá. Ale také každá se bude snažit chránit všechny své děti. A pokud jedno ohrožuje zbylých X, pokud se není schopné naučit žít se všemi a druhé na něj začnou doplácet, vychová ho, nebo se ho zbaví.
Neobětuje všechny pro jedno. Alespoň ne ta naše.
Tedy tohle, a ono to není ještě všechno, už není výchovný pohlavek. Je to podle mne již cílená lekce, mající za cíl ochranu těch ostatních "dětí". A kdo ví, kam se rozhodla zajít.
Je rozdíl mezi výpraskem a trestem.

Zdá se vám to moc pohádkové? Dobře, tak to odosobníme.

Zkuste narušit rovnováhu čehokoli, a ono se to rozhoupe, nebo převrhne. Učiňte cokoli nestabilním a narušíte tím stabilitu všeho, co s tím souvisí. A tady souvisí všechno se vším.

Celý život na Zemi funguje díky propracovanému řádu.

Porušte ho a způsobíte chaos.

Je to lepší?

A teď něco techničtějšího.

Sluneční aktivita


Slunce a jeho aktivita je o cyklech. Teď byla naše životadárná hvězda v klidu.
Nyní vstupuje do fáze aktivity a je v ní na začátku. To znamená, že tohle všechno je jen přípravou, pak bude nějaké vyvrcholení a pak patrně zase klid.
Doložit vám to mohou nejen výpočty vědců, ale i stovky nalezených záznamů i naše povědomost o zániku a rozkvětu mnoha civilizací na Zemi.

O vymírání a nástupu mnoha druhů.

Slunce ovlivňuje ve vesmíru nejen Zemi, ale i okolní planety, a ty zase jedna druhou. Gravitace Luny má přímý vliv na dění na Zemi.

Pakliže bude "zlobit" Slunce - naruší-li se vesmírná rovnováha - pocítíme to logicky i tady.
Netřeba se klepat strachy ani z jedné teorie. Žádné zavrtávání pod zem nebo hromadné sebevraždy. Žádné propadání čemukoli!

Máme přece rozum.

Stačí si uvědomit, že jsou věci, se kterými je holt třeba počítat. Ne pasivně čekat, ale připravit se. Nemyslím, že je to likvidační model. Člověk je poměrně dokonalý a přizpůsobivý. Přežije mnohé, ale není pánem planety ani dění na ní.

Nakonec, to přece teď musí vidět i sám.Naháči: Chlap směšný, žena krásná

25. srpna 2010 v 19:00 | jask*
Když se heterosexuální muž podívá na nahého muže, většinou se pousměje. Nic, co by neznal, a nádavkem nic extra estetického. Ano, někteří hodně vysportovaní muži hrají pěknými svaly, ale když jde o jisté partie, dojde většinou na porovnávací hodnocení a automatické zesměšnění hodnoceného "chobotku". Chlapi jsou prostě soutěživí. Ovšem pohled na nahou ženu je pro heterosexuálního muže nejen vzrušující, ale často i vrcholně estetický zážitek.
Když se heterosexuální žena podívá na nahou ženu, často ji dokáže pochválit, všimnout si toho, jak je krásná, i když má nějaké vady. Ovšem stejná žena při pohledu na nahého muže propukne v smích.Čím to je?

Jde pravděpodobně o výtvarné umění. Zobrazování nahých mužů bylo populární za starověku, ale časem se mužská nahota jaksi tabuizovala. Zato ženské tělo, to své vnady ukazuje napříč celou historií. Je chváleno a opěvováno nejen výtvarníky, ale i literáty...


Svatby ve světě: Nejkurióznější zvyky

24. srpna 2010 v 20:44 | jask* |  Láska
Čeká vás svatba a nesnášíme rozbíjení talíře, házení rýže a další zvyky, které vás zřejmě čekají? Pak se podívejte, co takové nevěsty čeká ve světe, a možná budete ráda, že se vdáváte právě u nás.

Svatba, Tradice, Zvyk

Albánie: Manželé slaví každý zvlášť

V Albánii se říká jeden vtip: Dostat pozvánku na svatbu je stejné jako dostat pokutu - obojí je třeba zaplatit (a pěkně se přitom prohnete). Ano, v Albánii jsou nejčastějším svatebním darem peníze, a to vůbec ne malé. Největším specifikem albánské svatby je ale to, že svatební oslavu má nevěsta i ženich zvlášť. Ženich pak na pár hodin na manželčino mecheche dorazí, společně si zatančí, rozříznou svatební dort a pak... Ženich jde slavit zase mezi své známé...

Čína: Miláčku, dáš si nudli?

Prvním slovem, které vás při pohledu na pravou čínskou svatbu napadne, je pompéznost. Ženich i nevěsta jsou oblečení do nádherných šatů, na hlavě mají speciální čelenky a ozdoby. Mezi barvami převládá zlatá a červená. Některé rituály jsou ale dost podobné těm našim. Byť je to z Prahy do Pekingu téměř 7 500 kilometrů, i tady se novomanželé krmí společně. Místo polévky ale mají jednu velkou dlouhou nudli, což jim mám zaručit dlouhý šťastný vztah.

Svatby ve světě

Egypt: Zlato se hází do koše

Tradiční egyptská svatba je neuvěřitelně honosná. Všechno začíná zdobením nevěsty, které trvá dlouhé hodiny! Zpravidla je na to objednaný kosmetický salon, kde nevěstu pomalují hennou. Krásné vzory se během dlouhých osmi hodin objeví na ženských rukou, nohou, ale i na obličeji. Obrovská pozornost je věnována svatebnímu make-upu a účesu. Když konečně nastane onen nejhezčí čas a ženich s nevěstou si řeknou ANO, přichází jejich společný tanec. Během něj je před nevěstu postavený koš pro svatební dary. Těmi jsou hlavně zlaté prsteny, náramky, řetízky a zlaté hodinky.

Indie: Bez ohně to nejde

Bývaly doby, kdy svatby v Indii byly aranžované příbuznými. Jen oni rozhodli, kdo si koho vezme. Bez ohledu na případná přání ženicha či nevěsty. Dnes už situace není tak striktní, byť jsou stále regiony, kde o sobě mladé dívky a mladí chlapci ani trochu nerozhodují. Tradiční svatba se neobejde bez ohňové show. Před svatební kaplí hoří svatý oheň zapálený na podložce, svatebčané do plamenů sypou rýži a lijí přepuštěné máslo - oběť bohyni štěstí Lakšmí. Na znamení toho, že patří k sobě, jsou pak ženich s nevěstou ovinuti dlouhou šálou a musejí udělat sedm kroků kolem svatého ohně.

Japonsko: Svatebčané v kimonech

Tradiční japonská svatba se nejenže odehrává v historické svatyni, ale především - svatebčané sem přicházejí v kimonech. Dnes už to samozřejmě není tak masivní jako dříve, kdy byla kimona víceméně povinná, ale stále je to hezký pohled. Kimona jsou totiž z luxusních materiálů, krásně zdobená a pochopitelně velmi drahá. Samotný obřad doprovází rituály, které vede hlavní duchovní. Svatba je překvapivě krátká, zabere patnáct až dvacet minut. Veškeré veselí se pak odehrává v nějaké tradiční restauraci.

Svatby ve světě

Řecko: Svatební věnce a spousta vína

Tušíte, bez čeho se tradiční řecká svatba neobejde? Je to kostel, obrovský stůl pro svatebčany, červené víno a svatební věnce z květů citroníku. Věnce se během obřadu mezi nevěstou a ženichem třikrát vymění, oba si vždy musejí připít červeným vínem. Po odchodu z kostela dostane každý svatebčan několik mandlí obalených v cukrové polevě vložených do tylového sáčku. Hosté pak poděkují házením rýže - stejně jako u nás je i zde rýže symbolem plodnosti. A co je nejčastějším svatebním darem? Obálka s penězi!

Další kuriózní svatební zvyky

 • Zajímavý zvyk mají ve Švédsku. Všichni muži přítomní na svatbě musejí políbit nevěstu. Aby to ženichovi nebylo líto, jeho zase líbají všechny přítomné dámy.
 • V Belgii pro změnu několik dní před obřadem zahánějí zlé duchy, a to opravdu kuriózně - přípitkem na budoucí manžele, po kterém následuje hlasité bouchání, které má duchy odehnat.
 • To v Koreji čeká ne zrovna příjemný zážitek nevěsty - po obřadu na ni hosté totiž házejí ořechy a švestky a jejím úkolem je pochytat jich co nejvíce. Čím více jich chytí, tím může čekat větší množství potomků.
 • V Turecku se zase podepisují kamarádky nevěsty dovnitř jejich bot. Ta, které jméno je nejvíce rozmazané, se prý brzy vdá.
 • Velmi nepříjemná procedura čeká nevěsty ve Skotsku. Nazývá se černění nevěsty a spočívá v tom, že na ni známí před svatbou vylijí kyblík tmavé směsi z vajec, melasy a peří. Nevábně vypadající nevěstu prý ještě ukazují!

Pupík: Vděčná erotogenní zóna

24. srpna 2010 v 20:30 | jask*
O tom, že ňadra, genitálie, anebo vnitřní strana stehen patří mezi erotogenní oblasti, nikdo nepochybuje. Často se ale podceňuje pupík!


Přitom pupík je skvělým místem, které ženu dokáže přivést k varu. Ne nadarmo se někdy označuje za středobod milostných hrátek! Oblast kolem pupíku je na dotek velmi citlivá a navíc je opravdu nebezpečně blízko míst, na kterých žena touží být laskána…
Jen to už byl prý důvod k tomu, aby ve viktoriánské Anglii bylo neslušné pouhé slovo břicho! Stejný názor měli Američané ještě ve dvacátém století, a tak se v hollywoodských filmech pupík až do čtyřicátých let nesměl ukazovat - je prý nejen blízko, ale pohled na něj prý velmi připomíná mnohem intimnější ženská místa… :o)Jste narozená ve znamení Panny? Pak na pupík při milování nezapomínejte. Podle znamení je totiž právě vaší hlavní erotogenní zónou. Právě pro vás by mělo být neuvěřitelně vzrušující laskání a dotyky partnera v oblasti bříška. A třeba takové pojídání jahod z vašeho pupíku je to pravé. Myslíte, že ne? Pak to napřed vyzkoušejte…

Milostné vzrušení: U pupíku to začíná!

Už pouhé kroužení jazykem kolem pupíku ženu dokáže pořádně rozparádit! Pokud ale chcete, aby byl požitek ještě intenzivnější, doporučuje se napřed líbat oblast pod hrudní kostí, a poté se pomalu přesunout k pupíku - jen tento rituál prý zlepší sexuální energii.

Zóna V: Silně erotogenní místo

Ovšem pozor, pokud chcete oblast kolem pupíku prozkoumat dokonale, měla byste vědět, že existuje jakási zóna V, která se táhne od pupíku dolů směrem ke klínu, právě ve tvaru tohoto písmene. Jde o velmi erotogenní místo, a tak se vyplatí na něj zaměřit, líbat je, laskat či lízat. Partner bude opravdu blízko nejintimnějším místům a vy budete toužit po tom, aby pokračoval ještě níže. Štěrbina mezi stehny a pánví navíc obsahuje spoustu nervových zakončení a je velice citlivá na doteky!

Podle taoistických rituálů je právě pupík sběrným místem 14 hlavních meridiánů v okruhu stydké kosti až nahoru ke sluneční pleteni. Doporučuje se ho jemně hladit 72krát ve směru a 72krát proti směru hodinových ručiček. Taková masáž je nejen vzrušující, ale mimo jiné posiluje příliv energie.

Pupík

Křížová čakra znásobí vzrušení!

Oblast kolem pupíku je také plná akupresurních bodů. Třeba takové místo těsně pod ním se nazývá Křížová čakra. Pokud se partner ženy dotýká právě zde, pomůže ji více se otevřít milostným hrátkám a zvenku dráždí bod G.

Křížovou čakru mají pod pupíkem i muži. Odborníci radí, abyste položila partnera na záda a na místo lehce zatlačila. Partner by měl zhluboka dýchat. Prý tím znásobíte jeho vzrušení!

Na zpestření sexu:

 • Kápněte se do oblasti pupíku trochu šampaňského a nechejte partnera, aby jej vysál do poslední kapky.
 • Bříško můžete také postříkat šlehačkou, anebo na něj nakapat rozpuštěnou čokoládu - a uvidíte, že partnerovi laskání pupíku zachutná a vás přivede do extáze.Kuriózní názory (nejen) na lásku

24. srpna 2010 v 20:23 | jask* |  Láska
Láskou a vším, co s ní souvisí, se stále zabývají vědci z celého světa. Vybrala jsem pro vás ty nejvtipnější výzkumy, které zveřejnili.

Kuriozita, Láska, Průzkum, Vztah

Možná se budete divit, co všechno se dá zkoumat - třeba i to, že když žena dopne starší kalhoty, je to pro ni větší zážitek než orgasmus a lepší než sex…:o)

Proč se hodně líbat

Líbáte se rádi? Tak to vás možná bude zajímat, že podle německých vědců člověk průměrně prolíbá 76 dnů za život. Jsou ovšem extrémy, které se líbají mnohem více - těm tahle kratochvíle zabere 5,5 měsíce jejich života.

Zábavná stupnice líbání

Líbá jako... (deset bodů je maximum)
 1. Mokrý hadr - Takový francouzský polibek je dobrý leda tak na zadušení.
 2. Kapr - Je to studený slizký polibek, po kterém se cítíte upatlaná.
 3. Opilec na večírku - Střízlivá žena si ho odpustí, ale občas prostě alkohol udělá divy.
 4. Brežněv - Polibek typu kapr, jen je toho třikrát tolik.
 5. Manžel - Přesně ví, co chcete, ale dost často to fláká.
 6. Zajíček - Techniku ještě vůbec nezvládá, ale dohání to snaživostí.
 7. Alžírská káva - Polibek černý jako noc a sladký jako hřích.
 8. Věrný pes - Je to vášnivý a vlhký polibek plný neomezené lásky a důvěry.
 9. Brad Pitt - Dokonale se vám přizpůsobí. Ať už budete chtít romantické líbání nebo rafinované metody jako z Dannyho parťáků.
 10. Bůh - Takové líbání prostě zažijete jen jednou za život.

Proč nemít staršího chlapa

Máte podstatně staršího muže a chcete s ním otěhotnět? Američtí vědci to nedoporučují. Pokud je muži čtyřicet let a více, hrozí vám až o šedesát procent vyšší riziko, že potratíte. Naopak téměř bez rizika je prý těhotenství, kdy je vašemu vyvolenému do třiceti let. Díky bohu si příroda občas myslí něco jiného a vaše dítě bude zdravé, i když otci bude třeba šedesát...

Víte, proč se o svatební noci starého muže a mladé dívky ozývá z jejich ložnice hlasitý cvrkot? Protože jí běží na plný výkon vibrátor a jemu plicní ventilátor. :oD

Proč nenosit černou barvu

Přední britští módní návrháři včetně Stelly McCartney se nechali slyšet, že ženy by to neměly přehánět s nošením černé barvy. Ano, černá je sice stálice na módním nebi a ženy ji mají rády, jenže... Tato barva prý způsobuje to, že obličej vypadá starší. Černá zvýrazňuje vrásky - čím starší žena, tím horší výsledek. Budete-li tedy chtít zapůsobit na nového muže, oblékněte se raději do bílé.

Proč to nepřehánět s kariérou

Přistihnete se občas při drobné závisti vůči úspěšnějším ženám? Nemáte vůbec proč. Podle britského průzkumu ženy ve vysokých funkcích vypijí dvakrát více alkoholu než ty s nižší funkcí a menším platem. Víc než radost z pracovního úspěchu se na ženách podepisuje každodenní stres z těžké práce. A to se projevuje mimo jiné na jejich partnerském vztahu.

Proč se opravdu pořádně rozčílit

Protože jeden chytrák, konkrétně americký profesor John Rushton, přišel s teorií, že muži jsou od přírody inteligentnější než ženy, které se je zoufale snaží dohnat. Opírá se o vlastní studii mezi studenty ve věku mezi sedmnácti a osmnácti lety. Z jejich testů usoudil, že takhle mladí muži jsou téměř o čtyři IQ body chytřejší než dívky. Jenže... Studie vytvořené už před sto lety - a stovky jejich následovnic - přitom jasně prokázaly, že muži i ženy jsou v průměru stejně inteligentní. Jen ženy mají vyšší verbální inteligenci a muži zase matematickou, ale v součtu celkové inteligence žádný rozdíl není.

Za IQ může výchova

Podle jiné, tentokráte norské studie, jsou prvorozené děti chytřejší v průměru o 2,3 IQ bodů než jejich mladší bráškové a sestřičky. Jenže záleží hlavně na výchově, kolika bodů nakonec dítě dosáhne...

Proč upřednostnit kalhoty před sukní

Jedna britská studie říká, že dopnout staré kalhoty je pro ženu větší zážitek než prožít pořádný orgasmus. Tento důkaz trvající štíhlosti je prý pro ženy mnohem důležitější než kvalitní sex.


Ženy, podprsenky a sex

24. srpna 2010 v 20:15 | jask*
V jednom pánském časopise byl uveřejněn zaručený recept, jak muži poznají sexuální náturu ženy podle toho, jakou podprsenku nosí. Tento unikátní návod přikládám...

Sportovní podprsenka

Kdo ji nosí: vytrvalá dračice

Co se radí chlapům: Ženy, které nosí sportovní modely podprsenek, vůbec nic netají. Se svojí postavou jsou spokojené. A v posteli? Rády experimentují. Žádná poloha jim není cizí, zkusí s vámi vše...

Bílá krajková podprsenka

Kdo ji nosí: romantická milenka

Co se radí chlapům: Její podprsenka je bílá a s krajkami? Zapomeňte na hravost! Změňte se v pohádkového prince. Společná koupel, romantická hudba, spousta svíček a lahodné víno, to je přesně to, čím ji dostanete.

Chantelle

Červená a černá podprsenka

Kdo ji nosí: žena zbožňující rychlovky

Co se radí chlapům: Žena, která nosí podprsenku červené a černé barvy, ví, co chce. A ví, jak si o to říct. Tyhle barvy působí na muže jako na býka. To se jí líbí. U ní rozhodně neuspějete s milostnými slůvky šeptanými do ouška. Ta chce sex tady a hned.

Značková podprsenka

Kdo ji nosí: mazlivá kočička

Co se radí chlapům: Luxusní značkové prádlo? Tahle žena ví, že je princezna a také se tak chová. Dlouhé svádění plné dotyků a něžná masáž vonným olejem. Tak si ji získáte.

Fauve

Podprsenka tělové barvy

Kdo ji nosí: pořádná divoška

Co se radí chlapům: Nosí podprsenku tělové barvy? Gratulujeme. U ní je dovoleno vše. Zkusí s vámi jakoukoliv praktiku. Ráda si hraje. Chcete zkusit pouta? Pro ni žádný problém. U partnera ocení obrovskou fantazii a hravost.

Také znáte tu pohádku o tom, že se kvůli vám rozvede?

24. srpna 2010 v 7:50 | jask* |  Láska
Byli jsme s přítelem na večeři (v drahé restauraci). Ty šaty mám od přítele (drahé značkové šaty). Ty hodinky mi koupil přítel (drahé luxusní hodinky). Do práce jí kurýr každou chvíli vozí květiny (drahé květiny).


"Co na ní ten pracháč vidí?" syčí závistivě kolegyně. Jiné si jen tak povzdechnou, jak se ta holka má. Ony nechodí do luxusních restaurací, na snobské večírky, nezaběhnou si po práci na kávičku do vyhlášené kavárny. Mají  přítele s průměrným platem, kytku jim koupí sotva  k narozeninám, občas si spolu zajdou do multikina a šaty kupují v běžných obchodech.
O pozorném bohatém příteli, který by je rozmazloval, si mohou nechat jen zdát. A nemají tolik času, co kolegyně (říkejme jí třeba Zuzanka), která je po práci láká na skleničku nebo zve na návštěvu do svého úžasně zařízeného bytu: "Uvařím skvělou večeři, pokecáme, domů ti zaplatím taxíka, přijď, nechci být večer sama."

A tady je ten zakopaný pes

Přítel je úžasný, milující, téměř dokonalý, až na malý detail. Je ženatý. Proto má Zuzanka tolik volného času, proto až zbytečně rozhazuje peníze. Proto jela na dovolenou s kamarádkou. Přítel zaplatil, ale na poslední chvíli odřekl. Prý kvůli práci. Proto nikomu přítele nepředstavuje a mluví o něm málokdy a mlhavě.
Většinou si o těchto slečnách myslíme, že jsou to vypočítavé potvory, které loví solventní muže, aby z nich tahaly peníze. To, že jsou ženatí, jim spíš vyhovuje. Nechtějí se o ně starat, chtějí jejich peníze, ale vlastní svobodu.
Ale to prý není případ Zuzanky. Ta svého ženatého přítele opravdu miluje a stále věří jeho nekonečným řečem o formálním vyhaslém manželství a slibům, že se už brzy rozvede. Zatím je trpělivá, ale co když začne tlačit na pilu?

Jsou dvě varianty, jak to může skončit

Buď dá pracháč zpátečku, protože nemůže potřebovat, aby to na něj prasklo. Zhrzené milenky se dokážou pěkně mstít a zřejmě by ho manželka, která je třeba schopnější než on, "odřela" na kůži. Mnozí svého majetku totiž nabyli jen díky jim. A to přece nemůže potřebovat, aby ho vyhnala s holým zadkem.
Nebo kápne božskou a přizná, že Zuzanku sice miluje jako nikoho na světě, ale rozvod je pro něj nepřijatelný. Spustí opětovný kolotoč otřepaných frází o formálním manželství, nedostatku porozumění, ale rodinu nemůže opustit kvůli dětem. Jak dojemné. (A samozřejmě  kvůli vysokým alimentům, majetkovému a finančnímu vyrovnání, o kterém před ní nemluví.)
Ale nechává jí malou jiskřičku naděje. Možná jednou, až děti vyletí z hnízda…
Kamarádky jí radí, ať o tom nepřemýšlí a užívá si, dokud jí bohatý milenec snáší modré z nebe. Jenže to modré, co by ona chtěla, je modré nebe je v podobě třetí varianty, kdy se bohatý milenec rozvede a vezme si mladou milenku - Zuzanku.

Ale to už spíš patří do říše pohádek. 

Jak najít toho pravého. Nebo jak se ho definitivně zbavit.

23. srpna 2010 v 9:16 | jask* |  Láska

O mužích, kteří prošli tak či onak mým životem, bych mohla napsat hodně, ale ne všichni si takovou pozornost zaslouží. Některé excentriky by to jistě potěšilo a někteří byli tak nezajímaví, že si dnes už nevybavím ani jejich jméno ani podobu. Jak ale tedy najít toho pravého?

Nejprve jsem, podle důsledné výchovy "sedávej panenko v koutě", cudně klopila oči a dávala najevo, že já jsem ta, která nikdy nezklame, nepodvede, neodmlouvá, nepřipálí a má levný provoz. O poslušného pejska, ale  doopravdy nestál.
Přešla jsem do role potvory. Měla jsem větší úspěch, ale také ne nadlouho. Odmítat brzký pohlavní styk bylo stejně k ničemu jako k němu svolit bez většího prodlení. Nefungovala ani naprosto férová a kamarádská rovina s pomyslným kradením koní. "Ty jsi bezvadná kamarádka, ale chodit bych s tebou nemoh.
Chodí se s holkama, který nás chápou a doma připravěj stáj, ale ty koně s náma nekradou...," vysvětlil mi jeden naprosto dokonale.
Jenže důstojná a elegantní paní také nebyla vhod. Zkusila jsem partnera ze stejné branže i stejných zájmů. Vyzkoušela jsem i naprostý opak, který by se měl přitahovat i doplňovat. Vyzkoušela jsem všechny zákonem povolené věkové kategorie. Měla jsem i cizince. Známé i úplně obyčejné. Bohaté i chudé, moudré i úplně blbé. Se závazky i bez.
"Kdy už se budeš chovat jako dospělá?" ptá se mě hodně lidí. "Takhle sebou nechat orat," odfrkli si jiní. "To za týden poznáš povahu člověka?" nechápou další. A já jen krčím rameny. Jak mám předem poznat, co za člověka mám před sebou? Věštecké schopnosti nemám, a tak mi nezbývá nic jiného, než to zkrátka zkusit.
Někdy stačí jedna, dvě schůzky, aby nám bylo jasné, že si spolu moc nerozumíme a na další už nejdeme. Ale člověk se neustále vyvíjí a formuje a někdy na poznání nestačí ani půl roku. Jak mám poznat předem, že mě na první schůzce nechá s účtenkou v ruce a odejde? Jak se dá poznat, že člověku, který je podle občanky svobodný, napochoduje ve čtvrt na dvě v noci do obýváku zákonná manželka a rozšlape mi cédéčko Barryho Whitea? Nijak. Kdyby se to poznat dalo, potom by neexistovaly rozchody, rozvody, nemanželská početí nebo sebevraždy z nešťastné lásky. Musí se prostě testovat a zkoušet.

Nebo ne. Je tu ještě jedna možnost. Dotazník. Než si s někým vyjdu na rande, předloží mi notářsky ověřený doklad o vzdělání, výpis z rejstříku trestů, potvrzení z matriky, že není ženatý, a počet případných závazků. Dále potvrzení z psychiatrie, že netrpí vážnější duševní chorobou, výpis banky o aktuálním stavu účtu a potvrzení, že si spoří na stáří. Výsledek IQ testu z Mensy by nebyl povinný, ale vhodný.

A potom konečně vyplnění kýženého dotazníku:

Otázka č.   1 -   Necháte mě v restauraci zaplatit účet?
Otázka č.   2 -   Myslíte si, že existencialismus je překonaný filosofický směr?
Otázka č.   3 -   Myslíte si, že jste chytřejší než já?
Otázka č.   4 -   Budou nás vaši rodiče často navštěvovat?
Otázka č.   5 -   Vážně zastáváte názor, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo?
Otázka č.   6 -   Smějete se vtipům o blondýnách?
Otázka č.   7 -   Je pro Vás koule dokonalý tvar?
Otázka č.   8 -   Líbí se Vám jméno Jituš (ev. Liduš, Maruš, ... )?
Otázka č.   9 -   Jste toho názoru, že metalurgie je nauka o počasí?
Otázka č. 10 -   Budete mi v restauraci hlasitě přát dobrou chuť slovy "Nech si čvachtat, mamko"?

Během této ceremonie si uděláme o dotyčném poměrně dobrý obrázek. Bude to ovšem jistota, že to také bude obrázek poslední. Pokud nám rovnou nevypíchne oko propiskou, na další schůzku stoprocentně nedojde. Troufla bych si tvrdit, že ta jistota bude větší, než když před prvním aktem vyjeknete: ' "Ježiš! To jsem myslela, že máš větší!" a po něm: "Ale jo, mohlo to být ještě horší..." :-D

Přestala jsem se stylizovat do rolí potvor, intelektuálek, stydlivek i kamarádek do deště a začala jsem být sama za sebe.
Když se v mém životě objeví někdo příjemný, potom jsem ráda za všechny chvíle, které mi zpříjemní. I kdyby to bylo jen na chvíli. Život jde dál a já si ho umím naplnit a užít i sama.
Takže znovu. Jak najít toho pravého? Asi nijak. Je to věc náhody a štěstí.

Dokonale to vyjadřuje jeden vtip.
První princezna byla krásná, druhá byla chytrá a třetí šikovná. Princ se mezi nimi dlouho rozhodoval. Nakonec si vybral tu, která měla největší prsa... :o)

Vesmír

22. srpna 2010 v 17:04 | jask* |  Foto


Hanácké Windows

22. srpna 2010 v 0:21 | jask* |  InternetNovinky Beast

21. srpna 2010 v 22:16 | jask* |  Taky něco pro pány
A jsou tu  další novinky a s nimi posledních deset holek, které vám ukážou svoje přednosti. Vyberte si ze sexy amatérek tu, která má podle vás nejhezčí prsa a dejte jí svůj hlas.

Dále pro vás máme připravenou další soutěž - vyhrát můžete dvanáctiletého Jamesona a mp3 přehrávač.


Holčičí sporty, mužům vstup zakázán!

21. srpna 2010 v 19:36 | jask* |  On-line katalogy
Právě vychází speciální číslo Shine. Podívejte se, kam byste měla vyrazit a chlapa raději nechat doma.

V novém Shine si přečtete:

Břišní tance

Masáže plné něhy

8 důvodů proč nebrat chlapa na nákupy


Prestižní podniky

20. srpna 2010 v 8:17 | jask* |  Zajímavosti
Dlouhá historie podniků je vždy pokládána za znamení zkušeností a úspěchu. Vizitka, že produkty firmy se úspěšně prodávají už několik století, mluví sama za sebe. Věk je u podniku na rozdíl od lidí považován za synonymum úspěchu, zralosti a zkušeností.


Levi-Strauss se například pyšní informací, že vyrábí džíny od roku 1873.


Skotská whisky Ballantine´s má ještě delší historii. Sahá do roku 1827, kdy syn farmáře John Ballantine založil krámek v Edinburku a dodával do něj pro klienty svou whisky. V roce 1865 už otevřel daleko větší obchod v Glasgow a začal svou Ballantine´s whisky dodávat i britské královské rodině a vyvážet ji do celého světa.

Vůbec nejstarším podnikem na světě je pravděpodobně japonský hotel Hoshi, který byl podle legendy založen v roce 717. Garyo Hoshi, syn dřevorubce, prý tehdy nechal vystavět na vrcholku hory Hakusan, jedné ze tří posvátných hor oblasti, hotel s lázněmi, aby využil místní léčebný pramen. Ještě po třinácti stoletích dnes podnik řídí rodina Hoshi. Tradice se dodržují, hosté jsou vítáni jako před mnoha stoletími bavlněným kimonem a lázní v teplé minerální vodě zázračného pramene.

Daleko do minulosti sahá i historie zbrojařského závodu Beretta, který byl založen v roce 1526. Berettu nosí příslušníci americké armády, francouzské policie, ale také James Bond. Italské archivy se zmiňují o zbrojařském mistrovi jménem Beretta, který žil ve vesnici Gardone Val Trompia severně od Brescie, poprvé v roce 1526. Dodnes patří tento podnik, čtvrtý největší na světě v tomto oboru, výlučně členům rodiny Beretta.

O něco mladší je další slavný podnik světového významu - londýnská společnost Lloyd's. Roku 1662 se Edward Lloyd, majitel hospůdky na okraji Londýna, kde se scházeli obchodníci, finančníci, ale i cestovatelé, rozhodl vytvořit společnost, která by poskytovala pojištění na zámořských cestách obchodních, výzkumných i soukromých. O čtyři roky později tuto společnost přestěhoval do centra Londýna a vytvořil oddělené boxy, kde se mohli zákazníci v klidu domlouvat s pojišťovateli. Zrodila se nejslavnější pojišťovna světa.

Máte sexuální sny?

19. srpna 2010 v 18:42 | jask*


sexualni sny

Obecně je potřeba rozlišit, zda se jedná skutečně o sen, tedy o to, co se nám zdá, pokud spíme, či zda se jedná o fantazii, představu, která nám může sice mimovolně vytanout na mysli, ale pracujeme s ní aktivně - ve smyslu potlačování či tlumení.
Tato fantazie může pak být základem přání, které ovlivňuje naše chování.

Sny, které se nám zdají v noci, jsou mimovolné, nemůžeme je ovládat vlastní vůlí a většinou se odehrávají na symbolické rovině. To znamená, že se nám na první pohled může zdát velmi erotický sen, který v symbolické rovině může znamenat například vztah k něčemu novému či touhu poznávat něco do hloubky, a naopak.
Může se nám zdát na první pohled zcela neerotický sen - jako je například jízda na koni, ale v symbolické rovině může tento sen představovat pohlavní styk.
Výklad snů je však záležitost nevědecká, a tedy velmi závislá na teorii, ze které tento výklad vychází, na osobnosti interpretujícího a na osobě, které se sen zdá.

Když dva dělají totéž - výklad či snění - nemusí to totéž znamenat.

Sexuální fantazie je něco zcela jiného. Jde o představu, která se nám sice může objevit mimovolně, ale také ji zcela vědomě a vlastní vůlí můžeme vyvolat či dotvořit. To však neznamená, že by fantazie nemohla být symbolická. Sexuální fantazie vypovídají o naší sexualitě mnohem víc než sny.

Pokud se podíváme na nejčastější sexuální fantazie žen, je možné je rozřadit do několika kategorií:

Podle způsobu:
 • romantický sex
 • lehce násilný sex
 • znásilnění
 • připoutání
 • sex na veřejnosti, či takový, při němž je člověk přichycen
 • orální sex
 • anální sex
Podle toho s kým:
 • sex s někým novým
 • sex s vlastním přítelem či partnerem
 • sex s více muži
 • sex se ženou
 • sex s někým slavným
Obecně lze říci, že každá fantazie vyjadřuje něco z osobnosti, která si "sen" či fantazii vytváří. Velmi pravděpodobně bude záviset na intenzitě představ. Převládající představa, která člověka ovládá, bude znamenat reálnou touhu ženy tuto svou představu uskutečnit.
Sexuální struktura má biologický základ. Ženská sexualita více přesahuje do psychiky než sexualita mužská. Proto je oddělení psychické a biologické části fantazie u žen obtížnější. Intenzivní, převládající představy tedy vyjadřují biologicky podmíněnou touhu, a ta není vůlí ovlivnitelná. Například žena, kterou vzrušují pouze představy ponížení, znásilnění či ovládání a tyto představy nenahrazuje žádná jiná fantazie, bude mít pravděpodobně masochistické sklony a vyvrcholení dosáhne pouze při takovýchto praktikách.
Jinak je tomu u ženy, která si ve svých fantaziích představuje různé situace a občas se tam vyskytne i taková, v níž je například svázaná.

Uskutečnění - realizace - konkrétní fantazie tedy bude záviset na intenzitě přání. Velmi naléhavá představa bude ženu pobízet do akce, a naopak fantazie symbolizující nějaké přání na psychické rovině bude spíše sloužit jako vzrušující podnět či myšlenka. Dále uskutečnění závisí na temperamentu ženy, zejména při sklonech k experimentování, a také na osobnostních charakteristikách, které jsou propojeny s morálkou a hodnotami. Hranice toho, co již je v sexualitě nepřípustné, je pro každého z nás jiná. Společnost a kultura k tomu velice přispívají.

Převzato ze serveru www.sexualne.cz

Sex a muži: Rozbor ženy

18. srpna 2010 v 8:11 | jask*

Žena zraje jako víno. Každé období jejího života má svoje klady a zápory. Podívejme se  na první dospěláckou dekádu.

Věk 20 až 29 let: Duševní vývoj dohnal ten fyzický

Základní charakteristikaUž to není telátko, které se přihlouple směje každému vtípku druhé polovičky. Začíná se projevovat, ústa už nemá jen na líbání, ale vyslovuje jimi poměrně rozumné názory. Poznává svět kolem sebe, a to i ten vzdálenější - už zná nejen jména oblíbených zpěváků, ale i politiků. Nečte jen ženské časopisy, ale objevila i zpravodajskou a politickou část novin.

Vztah k mužům

Už neříká kluk, ale přítel. Už nemluví o chození, ale o partnerství. V první polovině svých dvacátých let chce poznávat muže, tříbí si své názory o nich. Nehledá lásku na celý život, ale stále ještě hledá lásku. Zhruba okolo pětadvaceti ale přichází změna - touha po dítěti. Priority se mění, nároky na muže klesají - už to nemusí být lev salónů, ale spíše dobrý táta a manžel. Díky mnohým zklamáním začne klást ultimáta: "Buď to bude po mém, nebo odejdi!"

Vztah k sexu

Po dvacítce si žena začíná více uvědomovat, co vlastně chce. Mnohdy zjišťuje, že sex má vlastně mnohem více ráda, než si původně myslela. Souvisí to se zkušenostmi. Její aktivita při sexu je tedy už něco více než se svléknout a obléknout.Statistická zjištění o ženách v této věkové kategorii
 • 3 % žen zažila sexuální násilí.
 • 15 % žen by se rádo provdalo, ale nemá za koho.
 • 16 % žen říká, že je z mužů zklamaná.
 • 32 % žen přiznává, že si sex začíná užívat stále více.
 • 46 %  žen touží po dítěti

10 nejčastějších fetišů

18. srpna 2010 v 7:46 | jask*

Každý z nás má svůj vlastní fetiš. Někoho vzrušuje ostří čepele, jiného zase zpocené tělo ve fitness centru. Přečtěte si , které z nich jsou nejčastější a také nejzvláštnější.


Nejčastější fetiše:

 • latex
 • spodní prádlo
 • barva a délka vlasů
 • vysoké podpatky
 • školní uniforma
 • korzet
 • prsa
 • zadek
 • nohy
 • vůně

A tu je seznam nejzvláštnějších sexuálních fetišů, které do studie vypracoval Kris Saknusemm už pred 20 roky .
 • Catoptrophilia (nezvyklá záliba v pohledu do zrcadel)
 • Macrophilia (fascinace nebo sexuální fantazie ze všeho, co je obrovské)
 • Pogonophilia (obdiv lidí, kteří mají fousy nebo bradku)
 • Chremastistophilia (vzrušení  pri okradnutí anebo zadržení)
 • Agalmatophilia (vzrušení při sochách, figurínách, panenkách a portrétech)
 • Formicophilia (vzrušení z malých tvorů jako je například hmyz)
 • Melophilia (okouzlení hudbou)
 • Eremophilia (vzrušení ze samoty)

Vyjádřete svoji lásku beze slov

18. srpna 2010 v 7:25 | jask* |  Láska

I když se zdá, že je mužům třeba všechno detailně vysvětlovat, aby nás správně pochopili a často s tím máme problém, protože neumíme najít vhodná slova, kterými bychom popsali, co cítíme, přece jen je někdy lepší  provést jeden čin jako říci tisíc slov.

A i když se Vám může zdát, že si tohoto činu váš partner ani nevšimnul opak je pravdou! Muži si všímají všeho, i  těch nejmenších detailů.
Přečtěte si, které naše činy a skutky muži zbožňují. Uvidíte, že Vám to pomůže zlepšit vztah a on Vás bude jednoduše milovat!

Co váš muž zbožňuje:

 • Když se k němu jemně přitulíte a schováte se do jeho náručí
 • Když si dáte společnou sprchu anebo když přijdete při sprchování za ním - bez jakýchkoliv slov a vysvětlování
 • Když mu připravíte snídani do postele
 • Když ho doma po pracovním dni budete čekat v sexi prádle, svůdně ležící na gauči
 • Když mu narovinu, stručně a jednoduše povíte, že máte chuť na sex
 • Když ho překvapíte tím, že mu po dobu náročného pracovního dne objednáte oběd a necháte mu ho dovézt přímo do kanceláře
 • Když mu pošlete sexy MMS-ku
 • Když mu na lístek napíšete, že ho milujete a tento vzkaz mu necháte tam, kde ho najde
 • Když mu občas koupite oblíbený nápoj a necháte ho vychladit v chladničce bez toho, aby jste mu to řekly
 • Když mu dovolíte jít ven s kamarády i přesto, že by jste s ním byly velmi rády a měly ho celý večer jen pro sebe
 • Když se zajímáte o jeho záliby a koníčky
 • Když ho pozvete na piknik a připravíte chutné laskominy
 • Když si spolu půjdete zatancovat a budete ho tam svádět a dáte mu tak najevo, že po  něm velmi toužíte
Je nespočetné množství způsobů, kterými můžete svou polovičku překvapit a svést, nenechávejte sa odradit žádnym nápadem, i kdyby byl šílený.

Buďte tak originální jako se jen dá! Nejdůležitější však je, aby jste všechno  dělaly s láskou a radostí a pak to pocítí i váš partner.


Zachycení okamžiku

17. srpna 2010 v 16:12 | jask* |  Foto