Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Červenec 2010

Taky jednou kalendář pro dámy

31. července 2010 v 23:44 | jask* |  Zábava

Potřebujete adrenalin?

30. července 2010 v 21:47 | jask* |  Zajímavosti

adrenalin

Adrenalin. Je neuvěřitelně účinný a v našem těle má takový efekt, že srovnáním vlastně trhne i účinek atomové bomby. Jestliže ho nadledvinky pošlou do našeho těla, pošlou ho tam v kapičce, která je okamžitě zředěna v poměru 1:2 miliardám! Dobré, ne?
To je pro lepší představu stejné, jako byste do čtrnácti milionů litrů vody dali kapku inkoustu. Takové grády má adrenalin. Tento hormon pro nás vyrábí naše nadledvinky. Ty vypadají tak trochu jako kapuce a sedí nahoře na naší ledvině.
Adrenalin dává našemu tělu schopnost extrémního výkonu, který mobilizuje tělo k útoku, či útěku. Vyšťourá veškeré naše rezervy. Díky němu jsme schopni neskutečných věcí.
Ruku v ruce s ním jde ještě noradrenalin, který je na úrovni vysoké aktivity, a kortikoidy, které jsou určené pro trvalejší zátěž. Všechny tyto hormony na sebe navazují a spolupracují spolu. Jejich úkolem je připravit tělo na akci.
Je to ten moment, který si často rádi navozujeme sami, projížďkou na horské dráze či bungee jumpingem.
Malá adrenalinová kúra je ale prý podle psychologů pro zdravého člověka prospěšná, protože je jakýmsi tréninkem pro naše těla.
Ovšem pozor, všeho s mírou. Příliš náhlý vzestup adrenalinu je pro nás něco podobného, jako když u studeného motoru sešlápnete plynový pedál na podlahu.

Co? Jedete??

Mně by nepomohl ani balík Pampers, ani tucet psychiatrů!

Nebo co tady tohle?


Nejlepší fotky na netu

28. července 2010 v 18:12 | jask* |  Foto
Nějak mě tohle chytlo a zase tedy pár nej foteček z internetu
Co z toho plyne?...

28. července 2010 v 13:33 | jask* |  Poučení

Desatero pro štíhlou linii

28. července 2010 v 12:00 | jask* |  Zábava

Co čechy nejvíc zajímá?

28. července 2010 v 11:07 | jask* |  Víte, že...

Čechy nejvíce zajímá výroba chipsů, kondomů a gumových medvídků


chip

Podle sledovanosti videí pořadu "Jak se co dělá" na internetové televizi stream.cz, českou internetovou populaci nejvíce zajímá původ a výroba chipsů, kondomů a gumových medvídků. Během několika měsíců, kdy jsou tato videa uveřejněna, každé z nich shlédlo více než 250 000 návštěvníků internetu. Z toho vyplývá jediné. Češi si rádi užívají.

Chipsy jsou jednou z nejoblíbenějších slaných pochoutek. Průměrný Čech dokáže ročně "spořádat" až 1,1 kg chipsů. Trio nejoblíbenějších příchutí českého labužníka je horská sůl, pikantní paprika a moravská slanina. Češi jsou nazýváni národem "masožroutů", a proto masové příchutě patří mezi velmi oblíbené. Slovo "chips" je vyhledáváno na internetu v průměru 80x denně. Jak se vyrábějí chipsy, můžete sledovat ZDE.

První gumový medvídek se vyrobil v roce 1922 v německém Bonnu. Každý Čech sní v průměru 1,5 kg gumových medvídků ročně. Praví medvídci se vyrábějí v šesti základních barvách (červená, žlutá, zelená, bílá, růžová a oranžová). Nejoblíbenější barva medvídků je červená. Jak se vyrábějí gumoví medvídci? K vidění ZDE.

První důkazy o používání kondomu v Evropě se objevují v 16. stol., kdy Ital Gabrielle Fallopius vyrobil plátěné pouzdro. V 18. stol. rostla popularita kondomu převážně jako antikoncepčního prostředku. V té době se kondom vyráběl ze střev zvířat. V 19. stol. proslavil kondom zejména proslulý Casanova, který ho nazýval "anglický jezdecký plášť". Hromadnou výrobu spolehlivějších a zároveň lacinějších kondomů umožnil objev vulkanizace gumy (zpracovávání surového kaučuku pomocí síry a vysoké teploty). Jak se vyrábějí kondomy, můžete vidět ZDE.

Anglické Stonehenge je vlastně jen miminko!!

28. července 2010 v 10:35 | jask* |  Zajímavosti
Přestože je to poněkud, no řekněme, frekventované téma, nemyslím, že Stonehenge je něco, o čem by již nebylo možné napsat něco nového…

Stále se kolem tohoto tajemného monumentu něco děje. Je to zajímavé, ale ani vědci se ho dosud nenabažili. Možná to bude i proto, že veškerá vysvětlení, kterých se nám kolem jeho funkce dosud dostalo, jsou pouhé teorie.
Hodně lidí, kteří tohle místo navštívilo, a dokonce spalo v karavanu přímo u něho, hovoří o zvláštní energii, obklopující toto místo.

sto

Například zadní strana objektu, tedy ta nejvzdálenější od vstupního prostoru, jim byla zapovězena patrně navždy. Bylo jimi v těch místech tak špatně, že se museli vrátit. Celý kamenný útvar tedy nikdy neobešli.
Proč? A co to je za sílu, nikdo neví.

Jedno Stonehenge vedle druhého

A teď tu máme nové informace od stále aktivních vědců a badatelů. Jen o kilometr vedle archeologové objevili podobný kruhový útvar. Podle nich pochází z přibližně stejné doby jako Stonehenge. 
Vědci dokonce věří, že v okolí Stonehenge najdou ještě více podobných útvarů.
Nově objevený kruhový monument, který byl objeven pomocí virtuálního průzkumu, má podobu valu o průměru 25 metrů s asi metr širokými jámami. Má dva vchody - jeden na severovýchodě a druhý na jihozápadě - a je v průměru o pět metrů menší než původní.
Uvnitř kruhu je pak patrný pozůstatek veliké kamenné mohyly.

Observatoř, nebo snad něco jako nemocnice?

Někteří badatelé nabyli přesvědčení, že tyto kameny byly vztyčeny kvůli jejich léčivému působení. Že tedy původní Stonehenge sloužilo jako léčebné centrum, využívající magických vlastností kamenů.
Jedná se totiž o modrý dolerit, který sem lidé dopravili z pohoří Preseli, vzdáleného téměř 250 km!
Před více než 4000 lety, v době bez asfaltových silnic a nákladních aut, se to jeví jako více než náročný úkol.

"Přišly" po jiné frekvenci?

Možná to ale tak složité neměli, neb podle místní legendy sem kameny lidé dopravili pomocí "písně, kterou jim hrály, a kameny se tím staly tak lehké, že je udržel jeden muž".
Zajímavé, že? Trochu ta síla zvuku připomíná trouby z Jericha. Místo zřejmě přitahovalo nemocné, ale i ty, kdo dokázali léčit. Při vykopávkách se našly celé hromady odštěpků doleritu. Byly v hrobech rozptýlených kolem Stonehenge, kterých tu objevili archeologové obrovské množství.  
Abnormální většina nalezených koster pak patřila lidem, kteří trpěli nějakou nemocí nebo měli vážné tělesné zranění. Navíc, rozbory zubů z koster říkají, že téměř polovina nálezů patřila lidem, kteří se narodili velmi daleko od oblasti Stonehenge.
Tento kámen lidi musel přímo fascinovat.

A fascinuje dodnes

Víra v léčivou moc doleritu přežívá v Anglii dodnes. V pohoří Preseli, odkud dolerit před více než dvaačtyřiceti stoletími lidé "nějak" dopravili do Stonehenge, místní stále věří, že modrý kámen a voda, která z něj vyvěrá, léčí kašel, srdeční obtíže i některé druhy onemocnění pohybového aparátu. Že jen omytí rány mnohonásobně urychlí  hojení a podobně. I tohle je ale jen jedna z teorií

Stonehenge mohlo být stále lecčíms

 • Astronomickou observatoří: Kameny jsou uspořádány tak, aby odrážely klíčové lunární a i solární události během roku.
 • Chrámem uctívačů Slunce: Osa stavby míří k místu východu slunce při letním slunovratu. Mimochodem v tento je to prý přímo mystický zážitek! Paprsek slunce totiž prochází "branou" a je soustředěn do jednoho bodu na jednom z kamenů, naprosto přesně jako velká bodová lampa.
 • Chrámem druidů: Dodnes se tady scházejí vyznavači druidské magie a odkazu těchto kněží. 
st

Osobně bych ovšem řekla, že to bylo ještě něco mnohem zajímavějšího a důležitějšího, než si možná dokážeme představit. Že to kopírovalo, něco, co mělo přímo megaúčel.
V porovnání s tím je totiž anglické Stonehenge věkem jen malé miminko!

Jak to?

Prapradědeček anglického Stonehenge totiž stál už před 11 000 lety na jihovýchodě dnešního Turecka!

g

geb

Zdejší, teprve nedávno objevené kruhové megalitické komplexy zastiňují vše, co jsme si dosud o dějinách lidstva mysleli.
Tento monument totiž pochází z doby, kdy právě končila poslední doba ledová.
Jeho kameny byly opracovány a vztyčeny o 7000 let dříve než známé Stonehenge! 6000 let před egyptskými pyramidami se v Göbekli Tepe vzepjaly k obloze desítky dokonale opracovaných sloupů ve tvaru písmene "T", vysoké až šest metrů a vytesané z jediného kusu vápence! Na Göbekli Tepe stojí něco jako kultovní město. Po obytném sídlišti ovšem nenašli archeologové ani stopu. I vodu byste tu marně hledali. Navíc se asi před 9500 lety stalo něco nepochopitelného.

Vše bylo náhle opuštěno, a co víc, také pečlivě uměle zasypáno!

Téměř "přes noc" země ukryla vše, co bylo budováno dlouhá desetiletí. Na stavby bylo navršeno kamení a zemina. Zbyly jen pahorky.
Proč?
K dnešnímu dni obnažili archeologové 43 kamenných monumentů. Jsou seřazeny v kruzích o průměru 5 až 10 metrů. Uprostřed kruhu ční 4 metry vysoký kamenný monolit.

ge

Téměř přesně jako v Anglii!
Göbekli Tepe je tímto nejstarším místem svého druhu na světě!
Je starší než doposud prezentovaná historie lidstva.

Něco podstatného nám chybí

Pazourkem nelze vylamovat a precizně opracovávat šestimetrové kamenné bloky. Plastické reliéfy zvířat ani kamenné monumenty ve tvaru písmene "T" v žádném případě tedy nevytvořili lovci a sběrači.
Göbekli Tepe musela vytvořit mnohem starší a vyspělejší civilizace.
Civilizace, o níž náš současný dějepis nic neví.  A jak se zdá, neví toho ještě hodně.
Dost možná ani o anglickém Stonehenge ani dalších kruhových stavbách například v dolním Rakousku, na jižní Moravě, na jihozápadním Slovensku, v Čechách a v Bavorsku, jejichž stáří je odhadováno na pět tisíc let před Kristem.
Víme jen, že tito stavitelé, kteří se, zdá se, stěhovali po poměrně velké části Země, zmizeli náhle.

KDO TO BYL?


Co je lepší než sex s partnerem? No přece sex s vibrátorem!

27. července 2010 v 21:20 | jask*
Masturbace, Sex, Vibrátor

Alespoň to tvrdí některé ženy, které si na milence na baterky tak zvykly, že bez něho nedosáhnou orgasmu. A to dokonce i v posteli s partnerem, který ovšem na jejich umě-lého kamaráda velmi žárlí… Podle průzkumů má zkušenost s vibrátorem 17 % Češek, což v porovnání se světem není pří-liš. Například v Anglii, Austrálii, Kanadě, anebo ve Švédsku přiznává zkušenost s milencem na baterky polovina žen. Robertek, jak se mu běžně říká, je dobrým pomocníkem pro osamělé ženy. Jenomže jakmile si najdou skutečného milence, nastává často problém: nedokáží-li se vibrátoru vzdát, mohou partnerský vztah pěkně narušit. Pánové totiž na umělou náhražku čas-to žárlí!

 • Američané v jednom neobvyklém průzkumu zjistili, že zdejší ženy mají v posteli radši vibrá-tor, než své manžele.
 • Ženy, které používají vibrátor, jsou podle zjištění vědců zdravější a šťastnější než ty, které umělého přítele nepoužívají.
 • Dámy, které používají milence na baterky, mají nejen méně zdravotních problémů, ale také zažívají mnohem intenzivnější orgasmus, mají vyšší libido a při sexu mívají větší zvlčení vagíny.
 • Co se ženám na vibrátoru také líbí? Kupodivu absence zvukových projevů. Ženy v průzkumu totiž přiznaly, že zvuky, které partner vydává při sexu, jim ve většině připadají směšné.

Sex

Pryč s vibrátorem, užívejte sex

I když je vám sex s milencem na baterky velice příjemný, plnohodnotný vztah s ním nevytvoříte. Nebude s vámi mluvit, hladit vás, líbat. Raději jej odložte, nebo zcela odstraňte z dosahu a dejte šanci svému partnerovi, aby vás mohl uspokojit!

Pouze pro ženy: Vtipné texty nejen o mužích

27. července 2010 v 21:13 | jask* |  Zábava
Víte, jaké jsou výhody ženského pohlaví? Nebo jak se dělí muži podle počítačové termi-nologie? Uvařte si kafe a pobavte se s námi nad vtipnými texty.


Výhody ženského pohlaví

Jestliže je některá z vás skleslá, vzpomeňte si, že:
 • Jsme krásné pohlaví.
 • Nepotřebujeme nosit kravaty.
 • Sedět se zkříženýma nás nohama nebolí.
 • Jestliže se rozhodneme dělat práci, která je jinak výhradně mužská, jsme průkopnicemi.
 • Jestliže se muž rozhodne dělat práci, která je jinak výhradně ženská, je gay.
 • Naše inteligence je srovnatelná s inteligencí jakéhokoliv muže... A náš vzhled je lepší.
 • Jestliže někoho zabijeme a řekneme, že to bylo v době tzv. menstruačního syndromu, mnohdy se dočkáme zmírnění trestu.
 • Náš mozek má stejnou kapacitu jako ten mužský, přestože máme o 6 biliónů neuronů méně. Naše neurony jsou tedy výkonnější.
 • Vždy víme, kde máme ponožky.
 • Manželka prezidenta je nazývána první dáma, manžel prezidentky je nula v pozadí.
 • Jestliže jsme podváděny, jsme oběťmi. Pokud my podvádíme, oni jsou paroháči.
 • Vždy víme, že se jedná o naše dítě.
 • Žijeme déle.
 • Ženy, které žijí samy, jedí zdravěji.
 • Máme mezinárodní den.

Typy mužů podle IT

 • Typ Virus: Ani nezpozoruješ, a nastěhuje se ti do bytu; všechno si přivlastní.
 • Typ Internet: Musíš zaplatit za přístup.
 • Typ Server: Když ho potřebuješ, vždy je obsazený.
 • Typ Windows: Je plný chyb, ale nedokážeš si bez něho představit život.
 • Typ Powerpoint: Je atraktivní, můžeš se s ním pochlubit, ale sám o sobě nemá hodnotu.
 • Typ Excel: Říká se, že ví kdeco, ale ty ho používáš jen pro základní úkony.
 • Typ Word: Vždy má pro tebe překvapení, ale v podstatě mu nikdo nerozumí.
 • Typ DOS: Kdysi ho měly všichni; dnes o něho nikdo nemá zájem.
 • Typ Scandisk: Všichni vědí, že je užitečný a chce jim pomoci, ale nikdo neví, co vlastně dělá.
 • Typ Screensaver: Nehodí se na nic, ale aspoň tě zabaví.
 • Typ Kabel: Je dobrý, jen když je zastrčený.
 • Typ Infraport: Chce udržovat přátelství bez kontaktu.
 • Typ Microsoft: Záhadně padá v tu nejnevhodnější chvíli, a za nic na světě nevíš proč.

Vtip

Vývojová stádia muže

1 až 5 let
Charakteristika: Roztomilé miminko. Spinká, brečí, papá, slintá, zvrací, kaká... Později zjistíte, že co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.
Tělíčko: Měkké, hebounké, růžové. Prostě k pomazlení.
Sexuální aktivita: Žádná.

6 až 12 let
Charakteristika: Stále hodný chlapeček, který si hraje. Už ne bohužel s autíčky, ale sebral sestře panenky a snaží se spářit Kenna a Barbie.
Tělíčko: stále měkká kůže, hezké, zdravé vlásky. Stále k pomazlení.
Sexuální aktivita: Rozmnožování panenek.

13 až 16 let
Charakteristika: Spratek, který vás začíná přerůstat. Také se dostaví puberta. Někdy. Je všeobecně známo, že muži jsou nevyspělí a mentálně zaostalí. Hodně čte a může se také dostavit tzv. temné období. To znamená černá barva, bledost v obličeji a oči mírně pootevřené. Často přemýšlí o smrti.
Tělo: Kůže má stále tu mladistvou pružnost. Tělo je pevné. Vlasy hezké, zdravé a přibyly i vousy. Bohužel jen ty, co stačí klapnout dveřmi a ony opadají. Už není k pomazlení a stále hledá to, čemu chce říkat penis.
Sexuální aktivita: Obtěžuje spolužačky.

17 až 25 let
Charakteristika: Mladík (ženy mu začaly říkat zajíček). Temné období a sjetý pohled je ten tam. Drogy se mu už dostaly z krve ven a snaží se na sebe více dbát. Možná navštíví posilovnu, možná se dostane i do ženské postele.
Tělo: To samé. Mladistvá pružnost. Vlasy zdravé a hezké. Vousy si už holí (no, sláva!). Už jen vyřešit podkožní výrůstky. Zase je k pomazlení! Penis již našel! (Někteří)
Sexuální aktivita: Sám se uspokojuje. Někdy možná souloží, ale výkony nic moc.

26 až 30 let
Charakteristika: Muž (pro ženy chlap). Pracuje, paří, užívá si. V podstatě nejhezčí období muže.
Tělo: Sem tam se na těle objeví nějaká ta vráska, ale to je většinou z přepracovanosti nebo z nadměrného množství alkoholu a cigaret.
Sexuální aktivita: Uspokojuje se stále častěji. Kombinace s pravidelným sexem je celkem běžná, i když ona první aktivita ho začíná bavit mnohem víc.

31 až 50 let
Charakteristika: Stále muž. Pracuje, pracuje, pracuje.
Tělo: Padají vlasy, narostlo břicho a tam, kde byl dříve vypracovaný zadek, začíná být povislá kůže.
Sexuální aktivita: Už se sám neuspokojuje a doprošovat se manželky ho také nebaví. Navíc si na něj přes břicho moc nevidí, tak ho raději už ani nehledá.

51 až 65 let
Charakteristika: Starší pán. Trochu pracuje, neužívá si, nepije (zakázal to doktor). Zlobí ho žlučník, žaludek a hemoroidy.
Tělo: Začíná se podobat mimozemšťanovi. Nemůže pochopit, proč promeškal druhý dech, o kterém toho tolik slyšel, a všichni jeho kamarádi v tomhle věku mají ty mladé, krásné slečny.
Sexuální aktivita: Na bodu mrazu (konečně klid).

66 a více
Charakteristika: Zombie nebo mimozemšťan.
Tělo: Je to lidské tělo?
Sexuální aktivita: Pod bodem mrazu!

Rihanna vs. Češka: Kolik stojí jejich těla?

27. července 2010 v 21:09 | jask* |  Víte, že...
Každá žena do svého vzhledu a těla investuje, ovšem ne statisíce jako známá zpěvačka Rihanna.

Kadeřník, Kosmetika, Rihanna

Fotogalerie k článku

RihannaRihannaRihannaRihannaRihannaRihanna

Kosmetika, péče o pleť, pedikúra, solárium… To všechno jsou poměrně běžné věci, za které vydá větší či menší peníz většina žen. Jen málokterá Češka by si však mohla dovolit investovat do svého vzhledu miliony ročně - jako Rihanna! Tato sexy zpěvačka z karibského ostrova Barbados má své tělo a vzhled opravdu ráda a i když jí je teprve 22 let, neváhá do něj vložit značné sumy. Kolik do svého těla investuje Rihanna a kolik Češka?

1. Kadeřnice

Rihanna: 7 milionů ročně
Češka: Pokud byste nechala v průměrném salonu 1 000 Kč za účes, musela byste jít ke kadeřníkovi 7 000krát ročně, abyste dohonila Rihannu. Samozřejmě ceny naskáčí při nadstandardních úkonech, jako je prodlužování vlasů, ale i tak - na Rihannu Češky nemají.

2. Kuchařka

Rihanna: Sama si vařit nebude a tak ji kuchařka stojí 5,4 milionu ročně.
Češka: Většina českých žen si sama vaří a kuchařku nepotřebuje, tudíž jak je vidět výrazně ušetří. Suma za kuchařku je tedy u našich žen na nule…

3. Kosmetika

Rihanna: Účet za kosmetiku ani nechtějte vidět! A to prý Rihanna chodí do solária jen každé dva týdny. Velké výdaje však má za péči o pleť, bělení zubů a v neposlední řadě ji hodně stojí trhání chloupků na nohou, rukou a v tříslech. A celkový roční účet? 5,9 milionu!
Češka: Kosmetičky doporučují zajít si na odborné ošetření pleti 1x měsíčně. Aby se vám dostalo kvalitní péče, počítejte s cenou cca 1 500 Kč (minimálně však 500 Kč). Co se holení chloupků týká (a podle průzkumu tento luxus už objevilo 65 % Češek), zaleží na tom, jakou metodu použijete. Zvolíte-li například epilaci voskem v salonu, musíte na ni docházet také každý měsíc. Při odstranění chloupků na nohou i v podpaží a tříslech počítejte s tisícovkou. A při bělení zubů v ordinaci si raději odložte 10 000 Kč na rok. Pokud zvládnete i solárium jednou týdně na deset minut (minuta za 10 Kč), pak se suma vyšplhá přes 5 000 Kč ročně. A když přidáte výdaje za krémy a jinou kosmetiku 1 000 Kč/ měsíc a všechno sečtete, dostanete se na 57 000 Kč za rok. To Rihanna vydá za vše 1 000x víc!

4. Manikúra a pedikúra

Rihanna: Také své ruce a nohy si Rihanna velmi cení a její účty za manikúru a pedikúru se pohybují kolem 4,6 milionů ročně.
Češka: Manikúra a pedikúra v salonu je pro velkou část žen stále luxusem a mnoho z nich si ruce a nohy ošetřují samy doma. Pokud se však rozhodnete pro odbornou péči a dopřejete-li si větší luxus, například ošetření nohou včetně zábalu, počítejte alespoň se 450 Kč. Na kompletní ošetření rukou se zábalem si odložte 380 Kč a 750 Kč si dejte bokem na gelovou modeláž nehtů. Ročně tak utratíte necelých 19 000 Kč.

5. Masáže, cvičení a posilovna

Rihanna: Zpěvačka chce být dokonalá, a tak si dopřává masáže šíje a zad, posiluje paže, hýždě a záda. Za to vše ročně vydá kolem 10,1 milionu.
Češka: Masáže zad a šíje jsou velmi oblíbené i mezi Češkami. Zatímco klasická vás vyjde přibližně na 190 Kč, hodinová thajská na 590 Kč, ale utratit za masáž můžete i 1 500 Kč. V případě, že se rozhodnete posilovat a zvolíte služby osobního trenéra ve fitness centru, připravte si alespoň 300 Kč na hodinu (počítejte s frekvencí 2x týdně). K tomu si přičtete měsíční permanentku na vstup do posilovny v ceně 1 000 Kč. Při zvolení thajské masáže každý týden, služeb trenéra a permanentky se dostanete na částku 73 880 Kč za rok.

Srnka

25. července 2010 v 11:13 | jask* |  Video
...neskutečný příběh srnky a kočky..jak vznikne přátelství a tohle už vypadá skoro jako láska...Fantastické fotky

25. července 2010 v 10:46 | jask* |  Foto
Dovolila jsem si vytvořit takové malé videjko z krásných fotek naší úžasné přírody


Speciál Shine

24. července 2010 v 13:43 | jask* |  On-line katalogy
Právě vychází speciální číslo Shine na téma Svůdné rty - otestovaly jsme zázračné lesky, zjistily spoustu triků pro dokonalé nalíčení rtů, a máme taky žebříček 15 chlapů s pusami k sežrání!


V novém Shine si přečtete :

 * Test zázraků

 * Nové cesty k plným rtům

 * Top 15 nejvíc sexy rtů

iMotor

23. července 2010 v 21:04 | jask* |  Taky něco pro pány
Zjistěte, jak rychle umí uhánět Bugatti Veyron Super Sport, podívejte se na sestřih toho nejlepšího z Festivalu rychlosti a vychutnejte si divoké skoky ze světových rallye. To všechno najdete v

Tím to ale zdaleka nekončí. Připravili jsme pro vás také recenzi luxusního Audi A8, vyzkoušeli první dieselové Infiniti a zasnili se nad znovuzrozenou motocyklovou značkou Horex.

Jak se cítíte v červené? Já nic moc

23. července 2010 v 12:15 | jask* |  Móda
V červené se prostě necítím. Jsem introvert a nerada na sebe upozorňuji. Nebo jsem možná  nikdy nezvolila ten správný odstín. Ale ať je to tak, či onak, červeného jsem si nikdy nic  nepořídila.

Červenou považoval za šťastnou barvu Christian Dior v roce 1955. Červená oslovuje i řadu českých návrhářů.

Táňa Kovaříková

Nesmí chybět v kolekcích Beaty Rajské, Tatiany Kovaříkové, Timoure et group, Heleny Fejkové, Kláry Nademlýnské nebo Heleny Mertlové. Vedle zavedených značek je červená v kurzu i u mladých tvůrců.

Ivančic

"Červená symbolizuje život a jako jediná barva může konkurovat černé," říká módní návrhář Pavel Ivančic.
Rajská

A jak jste na tom s červenou vy?
Výsledky výzkumu, který byl v rámci projektu Red Fashion nedávno realizován, se prý Češi červené barvy trochu bojí. Že by alergie na rudou vlajku? Žertuji. Ale připadá jim příliš vyzývavá a extravagantní a mají zábrany ji nosit.
Přitom i vědci potvrzují, že ženy oblečené v červené se zdají být mužům daleko atraktivnější než v jiných barvách.
Červená se hodí na každodenní nošení i ke slavnostním příležitostem. Žena v červené je vnímána především jako sebevědomá, energická a vášnivá.
Podle průzkumu ale pouze polovina dotázaných sáhne po červené v šatníku alespoň jednou za týden - a to nejčastěji v podobě trička, dámských šatů a podprsenky.
Mladší generace nosí červenou častěji než starší a ženy častěji než muži.
Projekt Red Fashion je novou výzvou - nebát se červené a začít v oblékání trochu experimentovat. Lidé, kteří nosí červenou, jsou sebevědomí, nekonvenční, rádi provokují okolí...

Patříte mezi ně?

Nosíte červenou?


Šest vět, po jejichž vyslovení sex určitě mít nebudete

22. července 2010 v 23:30 | jask*
nechci

Někdy stačí jediný pohyb, pohled, gesto, jediná věta nebo, dokonce pouhé slovo a kouzlo okamžiku je ten tam. Tak málo stačí k tomu, abyste zničili a totálně zazdili jakoukoliv situaci. A v sexu tohle platí dvojnásob. Vykašlete se na migrénu, jsou věci, které fungují ještě účinněji.
Téma posledního posezení s přáteli u kávy, později i něčeho ostřejšího, se od nevinného plkání dostalo až k větám, jež během vteřiny dokážou pohřbít nadějně vyhlížející situaci. Tohle jsem si nemohla nechat pro sebe, a tak jsme vytvořila hitparádu těch nejvíc antikoncepčních vět, které tihle lidé (včetně mě) kdy slyšeli nebo vyslovili.

Takhle to umí podělat jenom ženská

 • Ona se ukládá ke spánku. Za patnáct minut přichází i on. Něžně se k ní přivine, začne jí líbat, hladit a snaží se z ní svléknout noční košilku. Ona procitne a svým hlubokým hlasem odevzdaně praví: "Hlavně dělej, já už fakt chci spát."
 • Touhle větou odradila moje kamarádka chlapce, který si nechtěl nechat vysvětlit, že flirtovat s ním na koncertě bylo fajn, ale do postele s ním nechce. Když ji použila poprvé, řekla ji svému příteli a myslela to vážně. Tentokrát mohla vsadit na jistotu: "A nevadí, že otěhotním? Já si včera nevzala prášek."
 • Přípravy na ples. Ona se snaží vtěsnat do korzetu svoje bujné vnady. Právě se vrátila z návštěvy kadeřnice. Je krásnější než kdykoliv předtím. On to zpozoroval, přistoupil k ní, políbil ji na krku a pokusil se ji položit na postel. Ona při mírném vzdoru něžným hlasem praví: "Miláčku, to, co mám na hlavě, mě stálo moji mzdu za dva týdny. V nejbližších dvou hodinách na mě nesáhne ani Brad Pitt."

Pánové vrací úder

 • Ona svůdně odhodí župan a ukáže své čerstvě opálené tělo. Ví, že tohle vždycky zabere. On si zadívá na její ňadra a po chvíli prohlásí: "Víš, že máš stejně pihatý kozy jako tvoje sestra?"
 •  Většinou mají po ránu chuť na sex pánové. Tentokrát si chtěla zpestřit probuzení ona. Shodila ze sebe peřinu, naklonila se nad mžourajícího přítele a dlouze ho políbila. A on? "Miláčku, promiň, ale nemohla by sis nejdřív vyčistit zuby?"
 • Dala si dlouhou horkou sprchu, natřela tělo vonným olejem, který sliboval silně afrodiziakální účinek. Chtěla mu udělat radost. Minula zamlžené zrcadlo, v němž si nemohla všimnout černých kruhů pod očima, které vytvořila špatně odlíčená řasenka. Přišla k němu nahá, rozhodila mokré kudrnaté vlasy a vyslala k němu jasný vyzývavý pohled. On jej oplatil a mlsným tónem hlesl: "Vau, zombici jsem ještě nepíchal."

Víte, jakou máte barvu?

22. července 2010 v 23:12 | jask* |  Zajímavosti

Víte, jakou máte barvu?

barva

Teď nemám na mysli, jestli jste hnědá opálením, zelená závistí nebo rudá vzteky, i když nepopírám, že by to mohlo být zajímavé téma. Ale bude řeč o barvách. O barvách astrálních, které náleží určitým znamením zvěrokruhu. Možná jste věděli, že každé znamení má svůj magický kámen, ale věděli jste také, že má i svou barvu?
Možná podvědomě k nějaké barvě tíhnete, nějakým způsobem vás přitahuje, fascinuje, je vám s ní dobře, ráda se do ní oblékáte, ale nevíte proč. Ode dneška budete třeba moudřejší.
Podívejte se na tabulku a popřemýšlejte, jestli to odpovídá skutečnosti.

Znamení zvěrokruhuPrimární barvaSekundární barva
VODNÁŘModrá Zelená
RYBYBílá        Zelená
BERANBílá  Růžová
BÝKČervená   Žlutá
BLÍŽENCIČervená   Modrá
RAKZelená         Hnědá
LEVČervená  Zelená
PANNA Zlatá   Černá
VÁHYČerná Modrá
ŠTÍRHnědá Černá
STŘELECZlatá   Červená
KOZOROHČervená Hnědá

Jsem zvědavá, jestli vaše barvy zvěrokruhu odpovídají také vašim sympatiím k nim.
Já začnu. Jsem ve znamení raka a barvy mi sedí jen na půl. Hbědou mám ráda, a le zelenou moc nemusím. pouze určité její tóny.

Rozdíly mezi mužem a ženou

21. července 2010 v 23:52 | jask* |  Zábava
Žena a muž to je jako oheň a voda. Dva neustálé protiklady, které se kvůli svým rozdílným psychickým a fyzickým vlastnostem neustále haštěří, ale vzápětí usmiřují, protože se milují a nemohou jeden bez druhého být. Žena a muž se prostě dokonale doplňují.

Abychom vzájemné soužití přežili v klidu a spokojenosti, je nutné se smířit z danými genetickými rozdíly.


Přečtěte si úsměvné pravdy, které obě pohlaví charakterizují.

 1. Ženy mají lepší představivost než muži. Potřebují ji, aby mohly mužům říkat, jak báječní jsou.
 2. Úspěšný muž je takový, který vydělá víc peněz, než dokáže jeho žena utratit. Úspěšná žena je taková, která najde úspěšného muže.
 3. Muži se budí stejní, jako když šli spát. Ženy přes noc stárnou.
 4. Když má žena depresi, buď jí, nebo nakupuje. Muži se pouští do války se sousední zemí.
 5. Muž zaplatí deset euro za věc, která stojí pět euro, v případě že ji nutně potřebuje. Žena zaplatí pět euro za věc, která stojí deset euro, i když ji nepotřebuje.
 6. Muž chce být ženinou první láskou. Ženy mají rafinovanější instinkt, chtějí být poslední romancí svého muže.
 7. Pro ženy je láska povoláním. Pro muže je předpojatostí.
 8. Má-li být žena s mužem šťastná, musí mu hodně rozumět a trochu ho milovat. Má-li být muž šťastný se ženou, musí ji hodně milovat a nepokoušet se jí porozumět.
 9. Když si žena bere muže, očekává, že se změní, ale on to neudělá. Když si muž bere ženu, očekává, že se nezmění, ale ona to udělá.
 10. Muži se žení, protože jsou unavení, ženy se vdávají, protože jsou zvědavé.
 11. Žena se strachuje o budoucnost, dokud se nevdá. Muž se nikdy nestrachuje o svou budoucnost, dokud se neožení.
 12. Žena vždy vzpomíná na muže, který si ji chtěl vzít. Muž vždy vzpomíná na ženu, kterou si nevzal.
 13. Muž nerozumí ženě dvakrát: než se vdá a když je vdaná.
 14. Stačí jen dvě věci, aby byla žena šťastná: nechat ji, ať si myslí, že je všechno po jejím, a nechat ji, aby všechno bylo po jejím.
 15. Ženatí muži žijí déle než svobodní muži, ale ženatí muži jsou také více připraveni na smrt.
 16. Každý ženatý muž by měl zapomenout na všechny své chyby. Nemá smysl, aby si dvě osoby pamatovaly totéž.
 17. Někteří muži jsou živým důkazem toho, že ženy mají pochopení a dokáží přijmout vtip.
 18. Žena má v každé hádce poslední slovo. Vše, co muž řekne později, je začátkem nové hádky.
 19. Kdyby ženy věděly, na co muži myslí, nepřestaly by je pohlavkovat.
 20. Muži jsou jako zvířata; zároveň jsou to ale i skvělí domácí mazlíčkové.
 21. Dokážete si představit svět bez mužů? Byl by bez jakékoliv kriminality a se spoustou šťastných žen.
 22. Ženy mají dvě zbraně: šminky a slzy.

Komplikovaná řeč ženského těla

21. července 2010 v 23:43 | jask*

Přečtěte si co vám říká žena svým tělem. Která znamení vám říkají, že máte zelenou.

Sedíte v baru. Mladá, pěkná žena sedí před vámi a čas od času se na vás podívá. Dotkne se vlasů, pomalu dopíjí zbytek svého martini a trošku si rozepne blůzku, protože v baru je horko.

Oliva z toho martini se vám samozřejmě zasekne v krku.

Strašně moc toužíte po tom, aby se takhle slečinka stala vaší přítelkyní a nebo alespoň krátkou aférkou. Vypadá uhlazeně a elegantně.
Samozřejmě, že se jí nelíbím! Co by dělala s takovým obyčejným chlápkem, jako jsem já?

Je čas, abyste zjistil, že řeč těla této mladé ženy na vás křičí, abyste si ji vzal a ukázal jí, co všechno znáte a umíte dělat. Abyste to příště nepokazil, přečtěte si následující rady.

O řeči těla obecně

Řeč těla je jedním z nejspolehlivějších indikátorů, které vám říkají, jaké k vám určitá osoba chová pocity. Má nás ráda, připadáme ji podezřelí, líbíme se jí vůbec nebo jí lezeme na nervy…

Každý z nás má vrozený smysl nebo detektor, který vysvětluje a tlumočí řeč těla ostatních lidí.
Řeč těla se učíme úplně stejně jako normální jazyk.

Žije v nás; musíme ten dar a znalosti pouze používat. Tohle nám přinese nejlepší výsledky v oblastech, kde musíme být v kontaktu s lidmi. Je to pro každého z nás obzvláště důležité, když si vybíráme partnera.

Vybírá si

Je to přímo zapsáno v ženských genech, že si musí vybrat nejlepšího možného partnera, který jí dá chytré a zdravé děti.
Toto vedlo k vývoji technik, které jim pomáhají získat si srdce opačného pohlaví.

A následující technika se nezměnila už od pravěku a stále funguje, muži vždycky naletí na ty samé věci.

1. Hraje si s vlasy

Když si odstraní vlasy z obličeje a ramen, aby ukázala svou hedvábnou kůži, je to silné znamení, které žena používá, aby dala najevo, že se k ní opačné pohlaví může přiblížit.

2. Pomalu se kouše do rtů, navlhčuje je, nanáší si rtěnku

Všechno tohle jsou znamení, která nám říkají, že naše dáma chce být co nejkrásnější.

3. Pomalé překřížení nohou

Tohle je také jedno ze znamení, které žena použije, aby si zaflirtovala s mladým mužem, kterého si zvolila za svůj dnešní cíl.

4. Rozepíná si knoflíčky na příliš těsném oblečení

Jeden knoflíček u košile nebo si najde jiný způsob, jak ukázat kousek holé kůže.

5. Hraje si s nohou tak, aby zachytila botu na prstech u nohou

Tohle vám říká, že je unavená a chce jít do postele. Určitě to chcete promeškat?

6. Dotek a blízkost

Když se žena dotýká své kůže, když mluví s mužem, např. vede ruku po krku a automaticky se předkloní, aby byla muži blíž, zcela zřejmě ukazuje svou náklonnost.

Co se mi pokouší říct?

Nejdůležitější je, že když rozpoznáte tento komplikovaný ženský jazyk, víte i, co se vám pokouší říct. Její vzkaz je asi takový:

"Jsem žena, jsem sexuální bytost. Pokud se ke mně přiblížíš, neodolám ti. Pokud se na tebe usmívám, znamená to, že se mi líbíš a já ti neublížím." A teď jste na řadě vy…

Abeceda flirtování pro muže

21. července 2010 v 23:32 | jask* |  Láska


Muži jsou ve flirtování mnohem lepší než ženy. Většina mužů však nemá k ženám ten správný přístup. Prozradíme vám 10 osvědčených taktik, pomocí nichž vždy uspějete.


1. Chopte se příležitosti!

Až příště uvidíte na oslavě atraktivní ženu, tak se nestyďte a nevyhýbejte se jí. Když budete jen čekat, až s vámi začne žena flirtovat, k ničemu nedojde.

2. Oční kontakt …

… je velmi důležitý, pokud se chcete s někým spojit na jemnější, nonverbální úrovni. To ale neznamená, že na svůj objekt musíte civět jako hladový vlk na svou kořist! Hravé pohledy jejím směrem upoutají její pozornost a ona vám je, pokud bude mít zájem, vrátí …

3. Projevte opravdový zájem

Tomu se nic nevyrovná. Věřte tomu a nebudete zklamán. Nejen, že se o vás začne zajímat - možná i dostanete příležitost ji pozvat na rande!

4. Složte jí poklonu

Upoutejte její pozornost tím, že jí složíte poklonu. Jednoduše jí řekněte, jak je skvělá. Při lichotkách to ale zbytečně nepřehánějte. Nemusíte ji přirovnávat ke hvězdám, Měsíci ani k jiným galaktickým tělesům. To by působilo trapně a dotyčná by se vám nejspíš jen vysmála.

5. Bavte se!

Berte flirtování jako zábavu. Ženy milují vtipné muže a rády se v jejich společnosti dobře baví. Buďte uvolněný. Nechytáte teroristy, ale flirtujete se ženou!

6. Usmívejte se

I když jste oblečen podle poslední módy - nebudete dokonalý, pokud se nebudete usmívat. Tím, že se usmíváte, podvědomě vysíláte vzkaz, že se o ženu opravdu zajímáte a že ji chcete lépe poznat.
A je samozřejmě lepší zjistit, co cítí, pomocí nonverbální komunikace - ještě před tím, než s ní vůbec začnete flirtovat. Úsměv by měl být decentní, ale viditelný.

7. Škádlete ji

Během rozhovoru ji čas od času poškádlete. Řekněte něco, o čem bude muset přemýšlet. Neprozrazujte všechny svá tajemství najednou. Probudíte tak její zvědavost, což je nejlepší nástroj flirtování. Ženy přitahují muži, kteří jsou tajemní.

8. Měla by s vámi ráda trávit čas

Buďte milý a nebuďte příliš dotěrný. Zeptejte se jí, kde pracuje a třeba i něco o jejích známých, se kterými přišla na oslavu. Poskytněte ji dostatek času, aby si mohla zvyknout na vaši společnost. Pokud jste odborník v určitém poli, mluvte o tom. Ženy přitahují inteligentní muži.
Samozřejmě by se váš rozhovor neměl změnit v monolog, u kterého se nebude moci dočkat, až mu unikne. Vyzkoušejte témata, o kterých budete moci mluvit oba.

9. Kupte jí něco k pití

Jedním z důležitých gest při flirtování je, když jí koupíte něco k pití. Chovejte se k ní jako k princezně. Vystupujte jako gentleman - samozřejmě přiměřeně dle času a doby.

10. Vykouzlete úsměv na její tváři

Pokuste se být vtipný a vyprávějte ji veselou příhodu, která se vám stala. Ženy mají rády muže, kteří mají smysl pro humor.