Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Únor 2010

Král slasti

16. února 2010 v 21:43 | jask* |  Láska

Onen maličký a cudně se schovávající »král slastí«... Jak na něj? Poradíme vám.Klitoris je zajímavým tělesným orgánem. Zatím se totiž zdá, že má v ženském těle jednu jedinou funkci, a to přinášet svým majitelkám ony sladce drásající a posléze uvolňující pocity. To jej do jisté míry činí naprosto výjimečnou častí lidského těla. I když možná právě pro svou praktickou »neúčelnost« byl po staletí vědci s úspěchem přehlíženým orgánem. Udivující je, že se např. v roce 1900 objevil v jedné britské učebnici anatomie jeho velmi přesný nákres, aby byl v jejím druhém vydání zase odstraněn. Proč? To se již můžeme jen domnívat…

Obr o délce 10 cm

Na konci dvacátého století se však jedna svérázná australská vědkyně rozhodla s klitoriálním tabu něco udělat. Po titěrné práci na odděleních patologie došla k překvapivému závěru: Malinkatý poštěváček je ve skutečnosti 8 až 10 cm velikým orgánem! A to co lze vidět někdy jen s nasazenými brýlemi, je ve skutečnosti pouhou špičkou vzrušením snadno tajícího ledovce…

Klitoris? Sahá až ke stehnům!

Klitoris se prý skládá, podobně jako mužská chlouba, z topořivých těles a důmyslně se rozvětvuje v okolí pochvy. Jeho nejzazší části sahají až k vnitřním stranám stehen! V jeho vrcholku nalezneme kolem 8 tisíc nervových zakončení, což jej činí nadmíru citlivým místečkem (např. žalud mužského přirození se pyšní pouze 4 tisíci takových zakončení)!

Každý je jiný!

Jako má každá z nás jiný tvar a velikost nohou či prsou, mívá i naše nejdelikátnější místečko na těle svůj naprosto originální vzhled. Jednou je takřka schované pod předkožkou, jindy nesměle vykukuje, nebo se doslova dere ven a překvapuje svými rozměry. Ale pozor, milé dámy, klitoris je orgánem slasti a ne dalším místem vašich mindráků! Krásný bývá každý klitoris, lépe řečeno každá žena, která se má ráda a umí si »TO« užít.

Nevěra: Fakta, která (asi) netušíte

16. února 2010 v 21:21 | jask* |  Láska

Okolo podvádění koluje spousta mýtů. Které jsou nepravdivé?
Pravda?

Lidé podvádějí, protože jsou doma nešťastní.

Ženy: Pro ženy toto pravidlo většinou platí. Jen 34 % žen, které podvádějí, se doma cítí šťastné.
Muži: Zřídkakdy si nechají ujít příležitost mít mimomanželský sex, a to i v případě, že partnerku milují a v sexu nemají problémy. V průzkumech dokonce 56 % podvádějících mužů uvedlo, že jsou jejich manželství velice šťastná.

Mýtus?

Muži podvádějí mnohem více než ženy.

Ano. Tak to možná bývalo kdysi, ale statistiky prokazují, že se role vyrovnaly. Proč? Ženy totiž mají úplně ty samé důvody k podvádění jako muži. Je to něco nového a zakázaného. Vedle toho ale ženy uvádějí další důvody - nedocenění jako manželka a matka nebo odplata manželovi za to, že ji neposlouchal, ignoroval a nebo nebyl dostatečně citlivý. Je to tedy pro ženy jakési zvýšení sebevědomí. Pořád se ale nechováme při podvádění stejně jako muži - ženy totiž mají tendenci k větším pocitům viny. Na rozdíl od mužů ženy navíc nehledají jen zábavu a animální potřebu, nýbrž potenciálního budoucího partnera a téměř ze 100 % jsou zapojeny emoce a city.

Pravda?

Podvádění je jen o sexu.

Sex samozřejmě vždycky přijde, ale není samotným důvodem k podvádění. Tím je naopak touha dostat jinde něco, čeho se nám nedostává doma. Může to být třeba uznání, naslouchání nebo lichotky. Někteří dokonce podvádějí »perfektní« partnery, protože mají plné zuby té dokonalosti.

Mýtus?

Jestli vás podvádí, znamená to, že vás nemiluje

Podvádění vždy neznamená, že vás partner přestal milovat. Co ale určitě znamená, je nedostatek respektu k vám, špatná komunikace a neúcta k závazku, který jste si dali. Obecně muži mají sklony mít spíše aférky založené pouze na sexu, zatímco ženy spíše na citech.

Pravda?

Pokud podváděl svou bývalou, podvede vás také

Asi by vám mělo být jasné, že pokud dotyčný podváděl každou svou přítelkyni a nevedlo ho to k tomu se nad sebou zamyslet, vás s největší pravděpodobností také podvede, protože jednoduše nebere nevěru jako nic nepřístojného. Pokud vy sama nevěru za problém považujete, radši od takového muže dál. Vyhnete se zklamání.

10 pravidel pro utajení nevěry

16. února 2010 v 21:11 | jask* |  Láska

Dříve měly nevěrné ženy snazší situaci. Prozradit je mohl pouze pach pánského parfému či telefonní číslo v kabelce. Dnes je to složitější. Díky technice se stopy zametají hůř.Nevěra, Ráno po té

10 pravidel pro záletnice

Místo nevěry

Nejbezpečnější místo je tam, kde není dostupný signál na mobilním telefonu. To ušetří hloupé výmluvy.

Mazat SMS zprávy

Vždy hned smažte SMSku, která by vás mohla usvědčit. Neukládejte si do telefonu žádné podezřelé fotky.

Noc v hotelu v cizím městě

Nejdříve se ujistěte, že tento hotel nemá svůj rezervační systém dostupný na internetu. Jinak byste byla snadno odhalitelná.

Při řízení nepřekračujte povolenou rychlost

Bylo by velice trapné, kdyby vás nachytali při nevěře kvůli překročené rychlosti. Fotoaparát u policejního radaru by vás vyfotil. A domů by vám přišel velmi nepříjemný snímek.

Zbavovat se důkazů

Lístky do divadla či účtenky z restaurací ihned vyhazujte. Hlavně si je nedávejte do kabelky. To by se vše provalilo dosti snadno.

Plaťte hotově

V hotelu či restauraci plaťte hotově - tedy pokud vůbec platíte vy. Vystavila byste se tak nepříjemným otázkám, až vám domů přijde měsíční výpis z účtu.

Vyhýbejte se davovým akcím

Pokud byste šla například na koncert či autogramiádu, hrozí riziko, že vás někdo vyfotí aniž si toho všimnete. Druhý den, až vyjdou noviny, byste se pěkně divila.

Nezapomínejte na chyby staré stovky let

Intenzivní parfém na vašem svetříku, kytice růží, která by se doma náhle objevila, anebo malé nevinné dárečky, jako je spodní prádlo nebo nová drahá rtěnka, garantují prozrazení.

Osvědčené pravidlo

Kdo chce mít jistotu, že nebude při nevěře nachytán, musí následovat století staré pravidlo: Zříci se jí!

5 důvodů, proč ženy zahýbají

16. února 2010 v 20:56 | jask* |  Láska

Na poli nevěry nemají dámy mužům co vyčítat. Bezmála jedna třetina všech žen byla svému partnerovi alespoň jednou nevěrná. A motiv?


Nevěra

5 důvodů, proč jsou ženy nevěrné

Chuť na změnu
Podle průzkumů 39 % žen v sobě pociťuje touhu po něčem novém. Hra na cizím hřišti je pro ně velice lákavá.

Nedostatek pozornosti
Až 25 % žen zahýbá, protože jim partner nevěnuje dostatek pozornosti.

Ochabnutí sexuální aktivity
Celých 16 % žen touží po žhavých důvěrných setkáních, protože sex s partnerem mají jen zřídka.

Nevěra


Osamělost
Téměř 13 % žen se uchyluje k nevěře, protože na ně jejich partner kvůli pracovní vytíženosti nemá čas.

Testování svojí ceny na trhu
Až 5 % žen si nevěrou testuje svoji cenu na trhu.

Jak mít nevěru pod kontrolou?

Povídejte si se svým partnerem.
Máte tajemné erotické fantazie s cizím mužem či ženou? Řekněte o nich svému partnerovi. Třeba váš miláček také skrývá podobné tajemství. Otevřeně vše proberte, a pokud budete oba souhlasit, udělte si vzájemné svolení k nevěře.
Dejte si otevřená pravidla.
Kontrolovanou nevěru od normální rozlišíte tak, že váš partner bude vědět, s kým jste mu právě nevěrná a naopak. S pravidly však musíte souhlasit oba. Nějaké dvojice si povolují pouze flirtování.
Správný muž pro nevěru.
Jestliže nechcete říci vašemu stálému partnerovi o nevěře, nezačínejte si nic s mužem z vaší vesnice či města. Pokud se vám však líbí někdo z vašeho okolí, zkuste o tom partnera informovat a uvidíte. Třeba nebude namítat nic proti a vy si užijete bez výčitek.

Nevěra

Co vše mám partnerovi o svých zážitcích prozradit?
U kontrolované nevěry je vše dopředu jasné, nemusíte nic tajit. Nabízí se však otázka, co partnerovi přiznat a co už by bylo příliš. Nejdříve se ho raději zeptejte, jestli chce znát i podrobné detaily. Rozpovídejte se, až když si budete jisti, že to druhému citově neublíží.
Je s mým vztahem něco v nepořádku, když cítím přitažlivost k jinému muži?
Měly byste být ke svému partnerovi vždy upřímné. Často je touha po cizinci popudem zažít něco více, aniž byste ztratily svého stálého partnera. Je to chtíč po něčem tajemném, zakázaném a novém.
Co dělat, když se najednou do cesty připlete žárlivost?
Pokud začne partner žárlit, musíte skoncovat s kontrolovanou nevěrou. Toho druhého to emocionálně zraňuje. Měli byste si pořádně promluvit o pravidlech vašeho vztahu. Kontrolovaná nevěra je možná pouze tehdy, když s ní parter souhlasí a nevadí mu.

Největší bludy o sexu: Znáte je?

16. února 2010 v 20:42 | jask* |  Láska
Musí být žena zamilovaná, aby mohla vyvrcholit? A jak je to s panenskou blánou? Podívejte se s námi na některé z největších bludů o sexu!1. Žena, která nemá panenskou blánu, není pannou

Pro mnoho etnik má neporušená panenská blána až magickou moc a dívka se bez ní nemá šanci provdat. Hodně těch, které ještě neměly pohlavní styk, ale může mít panenskou blánu narušenou sportováním nebo zaváděním tampónů. Podle panenské blány se tedy nedá jednoznačně zjistit historie sexuálního života ženy a nedá se tedy jednoznačně říct, zda je pannou či nikoliv.

2. Muži dají více na vizuální vjem než ženy

O tom, že muži spíše než ženy dají na své oči, se v časopisech píše poměrně často, a dokonce to tvrdí i někteří sexuologové. Nejnovější studie vědců z univerzity ve Washingtonu, která měřila mozkovou aktivitu u 264 žen, jimž byly promítány erotické obrázky, to ale popírá. I ženy se totiž rády podívají na pěkné mužské tělo!

3. Mnohačetného orgasmu může dosáhnout jedině žena

Další lež! Také muži mohou během jednoho sexuální styku dosáhnout několika orgasmů v řadě, při nichž neejakulují. Může se tak stát, pokud má muž posílené svaly pánevního dna a dovede oddálit dosažení ejakulace.

4. Žena musí být zamilovaná, aby mohla vyvrcholit

Bylo by to asi romantické, ale orgasmus bohužel s láskou vůbec nesouvisí. Podle výzkumu schopnost ženy dosáhnout orgasmu naopak souvisí s jejím podvědomým hodnocením milencových genetických vlastností. Ženu přitahují muži, o nichž jí podvědomí hlásí, že by s nimi mohla otěhotnět. Proto jsou úspěšnější milenci se symetrickým tělem a obličejem.

5. Citlivé bradavky mají jen ženy

Není to pravda. Spousta mužů má totiž citlivé bradavky. Někteří dokonce velmi citlivé. Bradavky jsou tak erotogenní zónou nejen u žen, ale i u mužů. Ačkoliv hodně žen laskání mužských bradavek příliš nevzrušuje.

6. Každá žena nemá G-bod

Další omyl. Známý bod G má totiž každá žena. Problém mají spíš muži, aby to správné místo u ženy vůbec našli. Ale pozor, ne každé z žen přinese stimulace bodu kýženou rozkoš! Některou spíše, než aby ji dohnala k orgasmu, přivede na »malou«.

Jak ji uděláte

16. února 2010 v 20:28 | jask* |  Láska

Nemůže vás partner uspokojit, ať dělá, co dělá? Pak mu dejte přečíst tento článek. Když se tipy bude řídit, určitě se váš milostný život o sto procent zlepší!


Orgasmus, Sex

Oslovujte ji jménem
Žádné: "Kočko, jsi tak žhavá!" Více si šplhnete, pokud ji při sexu budete oslovovat jménem. Vaše drahá polovička totiž nabude dojmu, že vám záleží skutečně jen a jen na ní.
Nechte se oholit
A to doslova! Důvěřujte šikovnosti jejích prstíků a svěřte jí břitvu. Holení intimních míst vás oba nabudí. Navíc je prokázáno, že to pak bude raději dělat pusou.
Vyndejte ho
Cítíte, jak se pomalu dostává do varu. Už, už tam bude - na vrcholu slasti. Udělejte něco ne-čekaného. Penis z ní vysuňte. V tom momentě vás bude nenávidět a možná i posílat do horoucích pekel. Jenže vy bleskově změníte polohu, v níž ji konečně uspokojíte - a daleko intenzivněji.

Orgasmus, Sex

Vysexujte problémy
Přišla domů z práce a je na první pohled vidět, že má špatnou náladu? Nezoufejte a jednejte. Sevřete ji a přitiskněte tělem ke zdi. Podívejte se jí zhluboka do očí. Pak ji polibte. Někdy prostě ženy potřebují vášnivý sex. A na problém si pak ani nevzpomene.
Hledejte knoflík
Líbejte ji, hlaďte, laskejte ústy. Za uchem, na pupíku, na prsou… Poznejte její erotogenní zóny. Pokud se to náhodou nepovede, zeptejte se!
Použijte jazyk
Většině žen dělá dobře, laskáte-li jejich bradavky a klitoris jazykem. Chce to ale dobrou techniku! Pokud trochu tápete, zkuste si představit rozpůlenou švestku, ze které se snažíte odstranit pecku.
Překvapte ji
Ženy většinou milují překvapení. Zkuste ji originálně probudit. Jazykem jí jemně olízněte rameno, špičkami prstů se dotkněte jejích prsou. Bude si myslet, že se jí zdá erotický sen. Probudí se a zjistí, že je to skutečnost.

Orgasmus, Sex


Dostaňte ji do varu
U chlapa je to jednoduché. Stačí prostý správný grif, a je to. U ženy to tak nejde. Aby dosáhla orgasmu, musíte nejprve rozvibrovat celé její tělo.

Překvapte ji
Rutinu nikdo příliš nemiluje. A ženy dávají přednost chlapům s fantazií. Proto ji tu a tam překvapte novou polohou. Při sexu se jí dívejte zhluboka do očí, pohlaďte ji.

Naslouchejte jí
Pro ženy není ani tak důležité vaše nářadíčko, jako schopnost naslouchat jejich přáním. Spíše než nadsamec tedy uspěje muž, který dovede ženu vyslechnout.

Nechte ji, ať se vybije
Má za sebou skutečně perný den. Vstala levou nohou, naštval ji šéf… Potřebuje vysexovat svou frustraci. Umožněte jí to. Nechte ji, ať si zahraje na dominu.

Povídejte si s ní
Ženu příliš neoslníte, když po milování zaboříte hlavu do peřin a po chvíli začnete zařezávat jako motorová pila. Zkuste se přemoci a chvíli si s ní povídat.

Zapomeňte na misionáře
Poloh je přece mnohem víc. Zkuste třeba na každý den jednu.

Připravte ji na rozkoš
Po ranním polibku jen tak proceďte mezi zuby: "Očekávám tě dneska nahou ve své ložnici…" V průběhu dne jí posílejte hanbaté textovky.

Hrajte role
Hrajte s ní erotické hrátky. Třeba zkuste předstírat, že jste dva úplně cizí lidé, kteří se jakoby náhodou potkají v kavárně a postupně začínají ztrácet zábrany.

Povzbuďte ji
Ženy to prostě potřebují. Chvalte ji, zvyšujte její sebevědomí. Uvidíte, že se vám brzy odvděčí a z šedé myšky se v posteli stane nenasytná dračice.

Zahrajte si na seladóna
Zkuste být pravým anglickým gentlemanem nebo Oldřichem Novým z filmů pro pamětníky. Vyzvedněte ji z práce, pomozte jí do kabátu, pozvěte ji na sklenku vybraného vína. Doma jí udělejte masáž. A pak podávejte dezert. Nejlépe na jejím nahém těle.

Fantazie na papíře
Každá žena má erotické fantazie. Některá o nich mluví, jiná ne. Ta, která o nich mluví, je zpravidla lepší v posteli. Ta, které o nich nemluví, by se k tomu měla formou hry přimět. Na-pište oba své sexuální fantazie na kousek papíru. Vhoďte papírky do nádoby a zamíchejte. Každý si pak vytáhne papírek, který nahlas přečte.

Utlumte svou potřebu
Spousta mužů zapomíná na jedno: Sex, to není jen brát, ale také dát! Proto se zkuste soustředit hlavně na ni a na to, co jí udělá dobře.

Zkuste to jinde
Zapomeňte na postel. Jsou přece i jiná místa: auto, vana… A co takhle sex dohromady se spřátelenou dvojicí? Anebo třeba sex na záchodě v letadle? Fantazii se meze nekladou.

Jemně mě kousej

16. února 2010 v 20:22 | jask* |  Láska

Když jednou začnete s mlsáním, nelze přestat. Ale erotické okusování je mnohem lepší.


Kousání, Sex

Jak správně používat zuby jako vzrušující sexuální hračku

Nebojte se jemného kousání! Důvěřujte si. V klidu můžete svého partnera zlehka okusovat, aniž by se cítil jako v psinci. Malá bolest stupňuje rozkoš, ale silné kousnutí musí zůstat tabu.
Zpestřete si apetit. Muži a ženy mají obecně rádi okusování ušních lalůčku. Vzrušujícím vedlejším efektem je příjemný mrazivý pocit v zádech. Ještě lepší typ je líbání spojené s dráždivým okusováním ramene. Postupujte zleva až ke klíční kosti a přejděte na pravou stranu. Lahodný předkrm také nabízí nahá šíje.
Pozor, citlivě! Velice efektivní, ale také velmi nebezpečné je okusování vysoce citlivých bradavek či oblasti genitálií. Rychle můžete přivodit svojí polovičku k orgasmu. Nejdříve polibky, potom laskání nakonec jemné okusování. Zažijete nečekanou reakci svého partnera.
Polibek s kousnutím. Samozřejmě musí být kousnutí mírné. Pusa s kousnutím do rtu může dokonce u partnera nahodit okamžité vzrušení. I v tomto případě musíte dávat pozor na ostré špičky zubů. Nikdo nestojí o nebezpečné kousance v posteli.

Kousání, SexSex na valentýnský týden

10. února 2010 v 21:20 | jask* |  Láska
V mnoha partnerských vztazích začíná docházet sexuální fantazie. Večer jste příliš unavení z práce a na originální vymýšlení sexy hrátek nemáte energii, ani náladu. Inspirujte se našim týdenním sexuálním rozvrhem a stanou se z vás doslova sexuální maniaci.


Pondělí 8. února

Zavolejte svému partnerovi krátce před tím, než skončí v práci. Řekněte mu: "Právě si před-stavuji, jak tě celého masíruji. Pomyšlení na tvoje žhavé tělo mě vzrušuje. Večer mě čekej nahý v posteli." Doma ho poté překvapte erotickou masáží. Můžete pustit CD s uklidňující hudbou či zapálit svíčky.

Úterý 9. února

Svému miláčkovi schovejte do tašky lísteček s erotickým vzkazem: "Večer Tě čekám nahá ve sprše." Až na konci dne uslyšíte klíče v zámku, běžte rychle do sprchy. Když za vámi partner přijde, začněte ho líbat. Namydlete ho. Masírujte jeho mokré vlasy. Zeptejte se ho, jestli vás chce oholit v intimních oblastech. Hrajte si s teplotou vody, horká - studená, to vás rozdivočí. Poté se zaměřte na jeho genitálie. Přiveďte ho k orgasmu. Vylezte ze sprchy a pomilujte se v koupelně.

Středa 10. února

Na zrcadlo v koupelně napište "Miluji Tě". Celý den partnerovi pište lechtivé SMS zprávy, nebo emaily. Popište mu třeba, co máte ráda na jeho těle. Zavolejte mu do kanceláře a pošeptejte mu do ucha: "Líbám tě a nemůžu se dočkat, až tě uvidím." Potom zavěste. Poté mu zavolejte znovu a řekněte mu: "Chci Tě vidět o pauze na oběd." Vyzvedněte ho v kanceláři. Pokud je tam sám, zamkněte dveře a pomilujte se přímo na stole.

Čtvrtek 11. února

Kondom - párty. Proměňte vaši ložnici v nevěstinec. Nafoukněte kondomy a namalujte na ně legrační obličeje nebo je popište sprostými výrazy. Pod prostěradlo schovejte masážní balónky, postarají se o příjemnou stimulaci. Na postel poházejte kvítky růží. Ztlumte světlo či dejte do lampiček červené žárovky. Díky tomu bude váš pokoj připomínat noční klub. Vedle postele postavte velké zrcadlo. Nezapomeňte zvolit správnou hudbu. Váš partner zažije příjemné překvapení.

Pátek 12. února

Pozvěte svého miláčka na romantickou večeři ve vaší oblíbené restauraci. Oblečte si sexy černé minišaty, vysoké podpatky, podvazky a zapomeňte na kalhotky. V autě mu poté řekněte, že nemáte spodní prádlo. Během večeře na svého partnera vrhejte dráždivé pohledy. Řekněte mu, co s ním později zamýšlíte. Pod stolem ho drážděte nohou v rozkroku. Zaplaťte a odjeďte na opuštěné a temné parkoviště. Pomilujte se v autě. Cestou domů se zastavte v sexshopu. Nakupte sexuální hračky a porno. Doma si pusťte nové DVD a začněte si opět užívat.

Sobota 13. února

Probuďte svého miláčka něžnými polibky. Uvařte mu kávu, a poté se vydejte na trh. Rozmazlujte se a kupte si sladké ovoce, delikátní sýry, langusty, med, marmeládu - obstarejte všechno, na co byste mohli mít chuť při nedělní snídani. Potom běžte do obchodního centra. Vyhledejte butik se spodním prádlem. Zkuste si v kabince něco velice sexy a ukažte se příteli. Kupte si, co se mu bude nejvíce líbit a večer si to oblečte.

Neděle 14. února

Vyspávejte. Lenošte. Když jste oba vyspalí, udělejte si bohatou snídani do postele. Zatímco váš partner dělá snídani, ustelte postel, vyvětrejte. Poté jděte na procházku. Flirtujte spolu, smějte se, držte se za ruce. Doma si v teple dejte teplý čaj a sušenky. Mazlete se na gauči, poslouchejte hudbu, předčítejte si, nebo si pusťte romantický film.
Velký penis = problém?

4. února 2010 v 23:22 | jask* |  Víte, že...
Velké mužství nemusí být jen výhoda. Ženy, které to zažily v praxi, tvrdí - bolí to a nemůžeme se odvázat! Co je tedy pravda?

Velký penis

Muži sice většinou touží po pořádné výbavě, ovšem v praxi prý není žádnou velkou výhodou, naopak! Ženy si často stěžuji, že sex s partnerem, jehož míry jsou nad dvacet centimetrů, je spíš nepříjemný, bolestivý a někdy i zcela nemožný! Ovšem jsou i výjimky…

Velké nohy = velký penis?

Má velkou nohu, tak to ho bude mít pořádně velkého! Podívejte se na ten nos, ten ho asi bude mít… Tyto a podobné řeči prý vůbec nejsou pravda. Britští vědci podrobili výzkumu víc než stovku mladíků, kterým poměřili nejrůznější části těla a došli k závěru, že žádná přímá úměra mezi jednotlivými tělesnými partiemi a penisem neexistuje. Roli hrají spíše geny, hormony, ale i životní styl…

Co na to ženy?

Katka (22 let): "Prostě ho do mě nedostal!"
"Můj přítel má opravdu velký penis - 24/6 cm a při milování se do mě nemůže dostat, přestože bychom oba moc chtěli. Už když jsem ho uviděla poprvé, jsem se trochu lekla a měla jsem pochybnosti, které se pak potvrdily - prostě ho do mě nedostal. A navíc to strašně bolelo! Jeho penis má v klidu cca 18 cm a jde dost vidět, přestože má volnější kalhoty. Když jdeme plavat, tak je za atrakci…"

Velký penis

Jitka (35 let): "Ze začátku byl sex nepříjemný."
"Manželův penis má přes 25 cm, a to opravdu není málo. Ze začátku nebyl sex dvakrát příjemný, zlepšilo se to až po porodu. Osvědčila se nám nejprve poloha na boku spojená s drážděním klitorisu. Dobrá je i misionářská poloha, i když při ní mnou někdy projede velmi ostrá bolest. Musím to ale vydržet, partner za to nemůže. Zkoušeli jsme i různé molitanové kroužky - jako redukcie, ale manžela to nenadchlo."
Silva (39 let): "Nemáme žádný problém."
"Dlouho jsem hledala partnera, který by mě uspokojil - jsem totiž poněkud širší, než je obvyklé. Našla jsem ho až v současném partnerovi, který ho má přes 24 cm. Krásně do mě zapadá a nemáme žádný problém. Prostě paráda. Prý jsem ale jediná žena, se kterou si může užívat naplno - díky našim rozměrům."

A co na to muž?

Adam (28 let): "Mám s tím víc problémů než užitku."
"Příroda mne obdařila 21 cm a musím říct, že s tím mám zatím více problémů než užitku. Je mi 28 a se současnou přítelkyní máme sex tak třikrát za měsíc protože jí to bolí při zásunech, které jsou tak na tři čtvrtiny. To je samo pro mne skoro nic a udělám se fakt jen výjimečně, nejvíc rukou od ní. Zkoušeli jsme všelijaké polohy a nic. Mám ji rád a nechci ji jen k sexu, ale měl jsem jednou zkušenost se starší ženou (38), která si s tím uměla poradit, což mi teď chybí…"
Zdroj: doktorka.cz


  • Největší penis na světě měří 34,29 cm a jeho vlastníkem je jistý Jonah Sardeli Falcom. Ženy prý o něj jeví velký zájem, a tak o sexuální život prý nemá nouzi!
  • Neoficiálně se ale hovoří o jiném rekordmanovi, jehož mužství dosáhlo 35,6 cm. To ovšem není nic proti velrybímu samci, jehož úd dosahuje délky 2,7 m.
  • Naopak nejmenší penis údajně měří pouhých 1,15 cm, a to ve ztopořeném stavu!

Co muži nesnáší na ženách

4. února 2010 v 22:59 | jask* |  Víte, že...
Deset věcí, které muži nenávidí na ženách. Možná děláte některou z nich - a ani si to neuvědomujete.

Když se tváří nevinně

Muži podle serveru pravda.ru nenávidí, když se ženy tváří nevinně, hrají si na světice, i když to zdaleka není pravda. Podle nich by ženy měly zůstat samy sebou a předvést to, co je na nich nejhezčí. Nikoli ale něco předstírat!

Když kritizují jiné ženy

Pánové tvorstva prý také nenávidí, když ženy kritizují jiné příslušnice něžného pohlaví. Je to sice pochopitelné, protože ženy berou jiné jako rivalky, ale srdce mužů si rozhodně nezískají, když budou v jednom kuse kritizovat účes, oblečení, boty a jiné doplňky dalších konkurentek. Většinu mužů totiž vůbec nezajímá, zda je žena oblečena ve značkovém oblečení poslední módy, ale fakt, že jí to prostě sluší.

Když žárlí

Přílišnou žárlivostí si partnera kolem prstu neomotáte, naopak jej odradíte. Žárlivost ve vztahu značí, že jeden z dvojice nedůvěřuje svému partnerovi. Ale důvěra je přeci základem každého vztahu! Žárlivost je tedy třetí věcí, kterou muži na ženách nenávidí.

Když se na něj věší

Muži nesnášejí věčné stíhačky a ženy, které jsou na nich zcela závislé. Většinu pánů tvorstva nenadchne, když je budete pořád objímat, chytat za ruku a olíbávat - a zvlášť na veřejnosti. Muži dávají přednost ženám samostatným, které se o sebe dokáží postarat. A od těch na nich závislých a dotyků chtivých dávají často raději ruce pryč.

Když mluví v narážkách

Muži jsou prostě jiní než ženy, a tak pokud s nimi chcete komunikovat, ptejte se jich na rovinu - bez narážek a dvojsmyslů. To totiž nejen že často nepochopí, ale ještě je to dokáže pěkně vytočit!

Když žijí jen pro ně

Jistě, muži mají rádi, když je jim žena věrná a stará se o ně, ale nesmí se to přehánět. Nesnášejí totiž, když partnerka zapomene na všechny kamarády a přátele, vzdá se svých koníčků, aby mohla být jen s nimi - a to samé očekává i od mužů. A to může vést k hádkám! Muži prostě nesmějí mít pocit, že žena je jejich vlastnictvím, ale rovnocennou partnerkou.

Když jsou přecitlivělé

Přecitlivělé ženy, které brečí u romantických filmů nebo třeba proto, že si zlomily nehet, muže dohánějí k šílenství. Uplakané citlivky, které si všechno berou osobně, muži přímo nesnášejí.

Když dlouho nakupují

Že muži nesnášejí nakupování, a už vůbec ne několikahodinové, je stará známá věc. Pokud mezi valnou většinu patří i váš partner, raději jej s sebou neberte a vyrazte na nákupy s maminkou nebo kamarádkou, zkrátka s jinou ženou. Je to lepší, než muže vytočit, dívat se na jeho otrávený obličej a poslouchat nadávky, že to bylo naposled…

Když pořád mluví

Ženy, které nezavřou pusu a mluví a mluví dokáží muže opravdu rozčílit. Ženy jsou totiž za minutu schopny vychrlit takové množství slov, které průměrný muž ani nepochytí nebo je nestihne vnímat. Pokud patříte mezi tuto skupinu žen, raději zvolněte a najděte si kamarádku, která vás vyslechne.

Když jim ženy vládnou

Muži nesnášejí nadřazené ženy, které je chtějí ovládat. Ať již ve vztahu nebo v milostném životě - tedy až na výjimky. Zkuste tedy svému partnerovi dát najevo, že on je doma hlavou (i když vy budete krkem, který s ní kroutí) a uvidíte, že to vztahu prospěje.

To je hrozná Hydra!

4. února 2010 v 22:15 | jask* |  Magie
No, jestli někoho takového znáte, tak to je tedy opravdu, ale opravdu hrozný typ. Pro představu: vypadá jako obluda s hadím tělem a devíti dračími hlavami.

h

Nejraději žije v bažinách u nějakého města a vesele si ničí jeho okolí. Lidé proti ní nic nezmohou, protože z jedné useknuté hlavy jí vyrostou hned dvě.
Jedna z jejích devíti hlav je navíc ještě k tomu nesmrtelná.
Svého přemožitele našla jedna Hydra až v Héraklovi.
Souboj s ní zahájil Héraklés tím, že za lernskými bažinami zapálil les, a tak odřízl Hydře ústupovou cestu.
Poté si v plamenech rozžhavil šípy a zahájil útok.
Hydru to rozdráždilo a vrhla se na Hérakla. Po nějaké chvíli Héraklés vytrhl hořící strom a upálil jí hlavu tak, že na jejím místě se nová již neobjevila. Tak postupoval i s ostatními hlavami, včetně té nesmrtelné.
Ohořelé zbytky těla Héraklés dílem zakopal hluboko do země a dílem rozsekal. Z její žluči si zakalil šípy. Rány jimi způsobené byly pak nezhojitelné.
Dnes je Hydra synonymem obludnosti, nestvůrnosti, (hydra války, hydra fašismu) proti které se postavit je skoro nekonečný zápas.

Netvořte Furie, nebo se jich nezbavíte!

4. února 2010 v 22:12 | jask* |  Magie
f

Jinak je známe také jako Eumenidy, Erinye či Diry. Jsou to opravdu, ale opravdu snad nejhorší stvůry celé mytologie.
Možná proto nás tak děsí, protože i přes to, že bychom je nejraději nikdy nepotkali, jsme to my, kdo je přivádí na svět!
Jsou totiž personifikací kleteb vyslovených provinilými zločinci. Jsou našimi nočními můrami, zrozenými z pocitů viny a špatného svědomí.
Z vysloveného nepřátelství nebo dokonce kletby.
Pokuste se je nikdy nezhmotnit, protože se jich jen velmi těžko zbavíte. Stejně jako se těžko zbavujeme provinění.
Pronásledují člověka a užírají jeho duši. Baví je to.
Navíc jsou přesvědčeny, že jsou doma, neb je vlastník přece sám pozval.
Furie nemohou nikdy napadnout fyzické tělo člověka, protože samy nejsou nositelkami fyzických těl. O to jsou horší. Jsouce stvořeny myslí, napadají duši.
Nemůžeme jim tedy nafackovat a vyhodit je z okna. Nemůžeme jim useknout hlavy a nedokázal by to ani Héraklés, který tak chytře zabil Hydru.
Furie zmizí, buďto když nemají co žrát - to ale nastane ve chvíli, když prakticky zcela pohltí duši, nebo velice neochotně a postupně.
Musí být totiž vytlačeny eliminací pocitu viny nebo strachu z trestu.
Furie na nás číhají namnoze ve třech.
Obávaná jména těchto Bohyň pomsty, viny a špatného svědomí jsou Tisiphone, Alecto a Megaera.

Cristiano Ronaldo

1. února 2010 v 21:01 | jask* |  Celebrity

Cristiano Ronaldo (celým jménem Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, narozen 5. února 1985 ve Funchalu na Madeiře) je portugalský fotbalový hráč, který v součastnosti obléká dres anglického Manchesteru United a portugalské reprezentace.

ronaldo

no holky...uznejte... není to nádherné tělo? :))
ronaldo

ronaldo

Od mládí, kdy hrál za portugalský Sporting Lisabon, byl
považován za velký talent nejen portugalské kopané. Schopnost hrát oběma nohama a na obou stranách hřiště upoutala pozornost Sira Alexe Fergusona během přátelského utkání Sportingu s Manchesterem (3:1) v létě roku 2003. Sami hráči United po zápase chválili Ronaldův výkon. To bylo pro Fergusona, který právě dokončil odchod Davida Backhama z týmu, dostatečným důkazem, že tohoto hráče opravdu musí mít, a také ho získal.
Při svém nástupu za anglický tým si vysloužil stejnou dávku chvály a kritiky za svůj výbušný styl hry a technické parádičky s míčem. To prokázal i ve finálovém zápase Poháru FA, který United v roce 2004 vyhráli 3:0, když dal Ronaldo první a rozhodující gól.

Celý životopis si můžete přečíst na serveru osobnosti.cz