Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Srpen 2009


Děti českých celebrit - jak snášejí slávu?

29. srpna 2009 v 21:59 | jask*/kafe.cz |  Celebrity
Mnohé děti sní o tom, že se narodily slavným rodičům… "Kdyby moje máma byla Madonna, nebo alespoň Lucka Bílá, to bych se měl(a)," říkají si. Mají děti celebrit skutečně sladký život?

Děti českých hvězd to mají mnohem těžší. Kdo je nejsledovanější? Filip Kratochvíl, syn Lucie Bílé, a Artur Štaidl, syn Ivety Bartošové a Ladislava Štaidla.

Lucie Bílá se synem Filipem

Filip, syn Bílé

Syn Lucie Bílé Filip je v médiích jako doma. Objevuje se v nich už od raného dětství, a tak si na ně jistým způsobem zvykl. A ač je mu teprve čtrnáct, naučil se s nimi žít. Před půl rokem se dokonce odvážil jít do pořadu Jana Krause Uvolněte se, prosím, kam se bojí i mnozí politici a hvězdy šoubyznysu. Nevedl si na čtrnáctiletého kluka špatně. I když se o něm sem tam píše nepříliš lichotivě (že je moc hubený, že z něj mámin bývalý manžel Noid udělá alkoholika a podobně), zvládá to celkem v pohodě.
Iveta Bartošová se synem Arturem

Jak je na tom Artur?

To syn Ivety Bartošové se začal na stránkách novin objevovat mnohem později, ale dnes má dětství, které mu asi nezávidí vůbec nikdo. Za zájem o jeho osobu totiž nemůže ani fakt, že má slavnou mámu, ale spíš že mezi jeho mámou a tátou zuří válka, kterou "někdo" třetí rád ventiluje přes média. Třeba se s tím Artur jednou vyrovná, ale v první řadě by rozum měli dostat oba rodiče. Nebo se zase všechno hodí na zlý bulvár?

OTESTUJ SE

29. srpna 2009 v 21:35 | jask*

Další časopis FAIYO

29. srpna 2009 v 0:07 | jask* |  ZábavaKrásná drsňačka Milla Jovovich se vdává

28. srpna 2009 v 23:56 | jask*/kafe.cz |  Celebrity
"Nakope vám zadek a ještě u toho bude nádherně vypadat," říká o Mille Jovovich (33) její partner, režisér Paul W. S. Anderson. Ode dneška vlastně už její manžel: právě na dnes totiž stanovili datum své svatby.

Milla Jovovich

Nejde o žádné překvapení, Milla a Paul už totiž spolu mají téměř dvouletou dcerku. Jejich svatba proto bude spíš domácím komorním obřadem než jednou z ostře sledovaných hollywoodských monstrsvateb, při nichž nad svatebčany krouží vrtulníky plné paparazziů. Milla si sama ušila slavnostní šaty, bílé mini ve stylu konce 60. let. Předsvatební nervozitou prý rozhodně netrpí: "Jsme spolu osm let a máme spolu dítě, takže je pozdě na nějaké cavyky!" prohlašuje.
Ostatně, cavyky jí nebyly vlastní nikdy. Tohle manželství je totiž už třetí v pořadí. Poprvé se provdala v sedmnácti a manželství vydrželo pouhý měsíc a půl - její matka totiž vzápětí nechala sňatek anulovat. Podruhé si brala francouzského režiséra Luka Bessona, který z ní udělal hvězdu ve svých filmech Pátý element a Johanka z Arku. Zůstali spolu "celých" osmnáct měsíců. "Už nikdy nepojedu do Las Vegas!" zapřísahá se Milla Jovovich. "Pokaždé, když tam vyrazím, se vrátím s nějakým příšerným manželem."

Nejsem přirozený talent

Ve světě filmu Milla proslula především coby akční drsňačka z hororové série Resident Evil, v níž se znovu a znovu utkává se zástupy krvežíznivých zombies. Má ale také svou druhou tvář: coby modelka se už v jedenácti letech objevovala na obálkách časopisů a později dělala dlouhodobě reklamu na kosmetiku L´Oréal.

Milla Jovovich

Její neobvyklou kariéru odstartovala její přehnaně ambiciózní matka, sama ukrajinská herečka, která se záhy rozhodla zúročit dceřin na hollywoodské poměry zajímavě exotický zevnějšek. "Matka mě vychovala k tomu, abych se stala filmovou hvězdou," krčí Milla rameny. A otec, původem Černohorec, nezůstával o nic pozadu: "Ty a já budeme tvrdě pracovat a dosáhneme všeho, po čem jsme kdy v životě toužili. Budeme mít velký dům s bazénem," opakoval Mille neustále.
Přihlásili ji do školy pro dětské herce, kde se výuka přizpůsobuje rozvrhům natáčení, a několik hodin denně musela trénovat baletní kroky. K tomu ještě hodiny piana, zpěvu a herectví. Přísná výchova ovšem měla své výsledky: už jako patnáctiletá se Milla Jovovich objevila ve filmu Návrat do Modré laguny coby naivní polonahá krasavice v tropickém ráji.
"Někteří lidé se rodí s přirozeným hereckým talentem. Já k nim nepatřím," konstatuje věcně. "Ti talentovaní taky často skončí jako alkoholici nebo na drogách, protože nemají žádnou disciplínu. My ostatní musíme pořádně makat."

Milla Jovovich, Paul W. S. Anderson

Mámou budu pořád

Ke kariéře herečky a modelky si Milla před několika lety přibrala ještě třetí profesi - stala se z ní také módní návrhářka. Se svou kamarádkou, ex-modelkou Carmen Hawk založila módní značku Jovovich-Hawk. "Chceme dělat oblečení pro silné ženy a pomáhat ženám, aby se silnými staly," říká Milla.
Ona sama si ovšem od své image drsné likvidátorky zombies v poslední době ráda odpočine. Hodně se totiž pro ni změnilo s narozením dcery. "Už nemusím řešit, kdo vlastně jsem," uvažuje. "Znáte to, celý život hledáte svou identitu, přemýšlíte, kdo jste, a pak se vám narodí dítě a máte to vyřešené: jste máma. Takže ať se stane cokoli, i kdyby všechno ostatní krachlo, hraní, móda, kariéra, máma budu pořád."

7 lživých mýtů o lásce

28. srpna 2009 v 23:45 | jask*/kafe.cz |  Zajímavosti
Myslíte si, že láska na první pohled je výmysl z amerických filmů? Anebo že sexuální abstinence neškodí? Tak to se mýlíte. Přečtěte si sedm největších mýtů, které okolo lásky a sexu mezi lidmi kolují...


1. Láska na první pohled neexistuje

Omyl! Nevěříte na lásku na první pohled? Možná byste měla! Je totiž vědecky dokázáno, že existuje. Alespoň to tvrdí američtí vědci. Podle jejich výzkumů člověku stačí pouhé půl minuty na to, aby poznal, že protějšek je pro něj atraktivní natolik, že by mohlo jít o ideálního partnera. Za pouhých třicet vteřin totiž mozek dokáže vyhodnotit atraktivní osobu od neatraktivní.

2. Muži nejsou romantičtí

Na to zapomeňte! Američané se dali do důkladného zkoumání mužské romantiky a zjistili, že aby muži ženu získali, jsou schopni zapojit srdce a dokonce dávají přednost romantickému vztahu před kariérou a cestováním.

3. Velká noha, velké mužství

Bohužel ne! Pokud toužíte po muži s velkou chloubou, pak se rozhodně neřiďte podle velikosti jeho boty. I když se říkalo, že délka nohy přímo souvisí s velkým mužstvím, není to pravda. Alespoň na to přišli britští odborníci, kteří otestovali více než tisíc mužů.

4. Sexuální abstinence neuškodí

Ani toto není pravda! Alespoň to tvrdí Irové. Podle nich lidé, kteří se sexu pravidelně věnují, jsou na tom zdravotně lépe a umírají později než ti, kteří abstinují. Muže dokonce chrání před rakovinou prostaty a ženy před rakovinou prsu a dalšími komplikacemi, a to i v pozdějším věku, například po menopauze. Abstinence je tedy dobrá pouze v minimální míře, shodují se vědci.

5. Na chuť na sex nemá spánek vliv

Omyl! Centrum sexuality je umístěno v mozku, a tak když hodně pracujete a málo spíte, můžete ztratit chuť na sex. Podle americké studie totiž do noci pracující lidé, kteří si řádně neodpočinou, ztrácejí minimálně z 20 % na sexuální hrátky chuť a dalších 5 % má s milostným životem opravdu vážné problémy.

6. Čím delší sex, tím lepší

Ale kdepak! Odborníci říkají - ideální doba je sedm až třináct minut. Jsou-li postelové radovánky delší, klesá výkonnost i vzrušení a přichází únava. Prokázalo se ale, že plně dostačující jsou i tři minuty. Naopak sex delší než zmíněná třináctiminutovka je pro uspokojení zbytečný.

7. Sex nemá vliv na délku života

To byste se divila! Vědci totiž vyzkoumali, že lidé, kteří se pravidelně věnují sexuálnímu životu, žijí až o osm let déle. To ovšem neplatí při častém střídání partnerů, neb hrozí řada pohlavních chorob. Zdravý je ten podle Američanů jen sex se stálým a věrným partnerem.


Finanční krize v textilním průmyslu se stala terčem aprílových žertíků

28. srpna 2009 v 23:19 | jask*/moda.cz |  Móda
Aktuální světová finanční krize nutí mnohé z nás v některých směrech více šetřit. Pokud nám někdo upírá páteční posezení s přáteli a několik skleniček, nejsme z toho dvakrát nadšení. Pokud se ale začne spořit v množství látky, která halí ženské tělo, obzvláště pánská část populace nijak neprotestuje.

Méně je někdy více

Většina mužské populace už nedočkavě přetáčí stránky v kalendáři a vykukuje každé ráno z okna s nadějí, že už to bude nějaký ten teplý den, za jakého všechny slečny vytáhnou ze dna svých skříní minisukně a trička s hlubokými výstřihy. Teplé počasí znamená téměř stoprocentně potěchu pro mužské oko. Co je ale teplý jarní den proti naprostému letnímu parnu, za kterého zůstává na tělech jen to skutečně nejnutnější. Pláže a koupaliště praskají ve švech a mnozí pánové si mohou krk vykroutit z otáčení se po nejlepších ženských "exemplářích". Pro tyto obdivovatele ženských křivek má aktuální finanční krize dobré zprávy - látky bude ještě ubývat, a to dokonce možná více, než si dokážete jen tak představit.

Plavky s minimální spotřebou

Plavky samy o sobě mnoho látky nepotřebují, řekněme tak 40x40 cm textilie na jedny dámské bikiny. Krize je ale krize, a látka není zadarmo, takže to někteří návrháři nově zvládli i s rozměry 8x8. Pravda, látka zakrývá skutečně ty nejnutnější partie, a to navíc extrémně sporadicky, ale na druhou stranu si designéři stále zachovali smysl pro kreativitu a design. Mezi nejoblíbenější modely se zařadily plavky s motivem americké vlajky, černo-bílý motiv lebek, nebo třeba háčkovaný materiál. Žádanou inovací pak byly také rebelské řetízky namísto šňůrek a samozřejmě klasické roztomilé mašličky. U pánů je designérský repertoár o něco užší, ale i u nich má minimalismus své místo.


Pokud si myslíte, že se ale odhalování těl týká jen recesistických akcí, vězte, že opak je pravdou. Odhalená kůže míří suverénně i před televizní kamery.Jediné, na co byste při šetření v tomto oboru měli myslet, je věk. Pokud je vám dvacet nebo třicet, směle do odhalování, v sedmdesáti je to ale skutečně záležitost pro velké otrlce, a to nejen z řad těch, kteří se k odvážnému odhalení odhodlají, ale i ze strany těch, kteří pohled na něj budou absolvovat.

Paris Hilton

28. srpna 2009 v 22:57 | jask*/moda.cz |  Celebrity

Paris Hilton je snad tou nejsledovanější celebritou na celém světě. Její tvář a jméno zná každý, kdo má oči a umí číst či slyší. O svou popularitu se stará velice dobře. Jejím cílem je být stále středem pozornosti a tento cíl Paris plní na 150%. Denně se o ní musí psát, denně musí být o ní mluveno, denně o ni slyšíme v rádiích.

A kdo je vlastně Paris Hilton? Tato blondýnka je dědičkou hotelového impéria, modelkou, zpěvačkou, herečkou, návrhářkou, spisovatelkou a také obchodnicí. Podle svých slov je to všestranná žena, která dosáhne všeho, co si zamane. Někdo ji vnímá jako velice roztomilou princezničku, pro jiné je typickou blondýnou, která umí jen utrácet peníze, nakupovat, pařit na večírcích a dělat jeden skandál za druhým.

Dědička hotelového impéria má nejen zvučné jméno, ale také velké konto, díky kterému si může dovolit, co se jí zlíbí. Ačkoli si Paris nemůže stěžovat na nedostatek peněz, přesto pracuje. Mám tím na mysli práci celebrity. Vůbec se za sebe a svou figuru, kterou by ji mohla mnohá žena závidět, nestydí.

Bulvární plátky, časopisy, noviny jsou často plné stále novými a novými fotografiemi této slečny. Samozřejmě pokaždé v jiném looku. Co musíme uznat je, že Paris ví, co je momentálně v módě. Vždy je perfektně oblečená a sladěná.

Jakmile frčí proužky, bolerka, koně, blýskavé náušnice, čelenky, výrazné doplňky či elegantní vzhled, je to Paris, která se nechává s oblibou vyfotografovat. Nespokojí se s "klasickými" módními doplňky, ale volí také mezi zvířaty. Tím, že si vybrala jako svou dekoraci malou opičku či psíka čivavu, pobouřila velké množství lidí a ochránců zvířat. Ale zároveň tímto odstartovala další novou "módní" vlnu. Není ji cizí ani kožešina. S oblibou tvrdí, že miluje zvířata, ale při těchto výrocích si milovníci zvířat rvou vlasy z hlavy.

Pózuje ráda nejen na různých společenských akcích jako známá tvář a host, ale také občas jako modelka. Účinkovala v řadě reklam. Předváděla velice odvážné modely na módních přehlídkách. Firma Guess si ji vybrala v roce 2005 jako svoji tvář. Paris se s chutí ujala role propagátorky této známé značky. V tom samém roce dosáhla ocenění "Sex Star of the Year" v pánském prestižním časopise Playboy.
FOTOGALERIE

Jak se umí Paris obléct na předávání cen?

Strana 1/4<< zpět | další >>

Blonďatá krasavice nezahálí ani chvilku a podniká, seč jí síly stačí. Paris může být také označována za návrhářku, ale ne módních kolekcí oblečení, nýbrž šperků. Její kolekce je velice líbivá. Šperky jsou velice exkluzivní a běžně nejsou k dostání. Jejich cena se také pohybuje v kategorii, na kolik si ona cení své jméno. Je otázkou času, kdy se také pustí do navrhování doplňků a ošacení.

Paris se také angažuje ve filmové branži. Zahrála si minirole v seriálech - The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show. Vidět jste ji také mohli v malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr. Film Dům voskových figurín sice nebyl moc slavný a její role lichotivá, ale byla to největší role a mezník v její herecké kariéře.

FOTOGALERIE

Paris v "civilu"
Strana 1/2<< zpět | další >>

Mnozí z nás vědí, že je Paris slavná také díky svým večírkovým skandálům, ale asi jen její skalní fanoušci ví, že ji proslavila live-show. Tuto live-show vyprodukovala poprvé v roce 2003 stanice Fox pod názvem The Simple Life. Tato úspěšná reality show, ve které Paris se svou kamarádkou Nicole Richie, ukazovala jak se tyto dvě bohaté slečinky seznamují s životem pracujících lidí, avšak ne z branže showbyznysu. Letos se točí čtvrtá řada této show.

Tímto však výčet povolání slečny Paris Whitney Hilton, jak zní její celé jméno nekončí. Krom jiného se z ní stala zpěvačka. Vše co se týká Paris se setkává s tvrdou kritikou. Ovšem tato slečna je cílevědomá a moc si ji nevšímá. Její album je směsicí několika žánrů. Posoudit můžete sami, kolik zlata skrývá její hrdlo.


Strana 1/2<< zpět | další >>
Tato pětadvacetiletá mladá dáma opravdu nelenoší a nezahálí a ujala se také role spisovatelky. Na podzim roku 2004 vydala knihu s názvem Zpověď dědičky. Jednalo se o autobiografii. Kniha se velmi dlouho držela na předních příčkách v New York Times Bestseller. Kniha byla plná jejích fotografií a momentů ze života ubohé dívky, která je vězněm bohatství.

Toto vše však slečně Hilton nestačí a tak se zkusila i další dalšího podnikání. Po vzoru svých mediálně známých kolegů z Hollywoodu se i ona rozhodla, že bude mít svou vůni. Paris nebyla moc kreativní ve vymýšlení názvu parfému a zvolila pro něj stejné jméno jako nosí ona sama, jednoduše "Paris Hilton". Tím její podnikání nekončí, neboť se rozhodla založit řetězec vlastních klubů se jménem Paris Club.

FOTOGALERIE
Paris jako modelka
Strana 1/2<< zpět | další >>


Uvidíme, jestli se jí podaří vymanit ze škatulky rozmazlená
hvězdička - zatím to vypadá tak, že si
slečna dělá co chce a tatínek to zaplatí. Která z nás by nechtěla mít cokoliv si zamane, šaty z dílen slavných návrhářů a pár milionů na kontě? Popravdě, pokud by takový život měl být podmíněn stylem života Paris Hilton, nechám si zajít chuť. A co vy dámy?
ZOO Lujan

24. srpna 2009 v 23:39 | jask* |  Zajímavosti

Výsledek KOČEK A KOČIČEK A NOH A RUKSAKŮ

24. srpna 2009 v 15:32 | jask*


GRATULACE VŠEM, KDO DOŠLI KE SPRÁVNÉMU VÝSLEDKU, JSTE JEDNI Z 234, KTEŘÍ TO VYPOČÍTALI A TO TATO ÚLOHA PUTUJE MAILEM MINIMÁLNĚ OD ROKU 2007.Vyzkoušej své matematické schopnosti

24. srpna 2009 v 15:29 | jask*

Žáci páté třídy v Anglii měli tento úkol vyřešit při hodině matematiky

Není to žádný trik, ale skutečná matematická úloha.

V autobuse se veze 7 děvčat to je 14 nohou
Každé děvče má 7 ruksaků to je 49 ruksaků.
V každém ruksaku je 7 velkých koček.
Každá kočka má sebou 7 malých kočiček.

Počítáno bez řidiče...

OTÁZKA : Kolik nohou se veze v autobuse ?

Chudák holky, ty se teda nadřou . :o))Dítě IN

24. srpna 2009 v 2:06 | jask* |  Móda

Prosba o všední den - Antoine de Saint - Exupéry

23. srpna 2009 v 20:18 | jask* |  Poučení

VELIKOST VKLÁDANÉ GRAFIKY JE NA BLOGU.CZ VELICE NÍZKÁ, PROTO JE VEŠKERÁ GRAFIKA NA MÉM BLOGU VELICE OKLEŠTĚNÁ /NA MINIMUM/ , COŽ JE VE VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ ŠKODA!

Geniální fotky

23. srpna 2009 v 16:54 | jask* |  Foto
Kolonizace světa

22. srpna 2009 v 21:02 | jask* |  Zajímavosti

EVROPA - MUSLIMSKÝ KONTINENT ?!!!

Zajímavé video, sice trvá skoro 8 min, ale stojí za zamyšlení.
Bláznivé aukce.cz

22. srpna 2009 v 1:26 | jask*
Hleděla jsem na to jako PUK...klikni ,koukni a užasneš.

Jak tato aukce funguje?

Položky nabízené v této aukci jsou nové, pokud není uvedeno jinak. Vyvolávací cena každé položky je nula (0) a nabídky mohou být pokaždé zvyšovány pouze o 10 haléřů (0,10 Kč).

Pokud je aukční čas např. 2 minuty a doba otevření dražby 09:00-23:59, začne se aukční čas 2 minuty odpočítávat po učinění první nabídcky po 9 hodině. První nabídka pak bude 0,10 Kč.

Pokud někdo navýší nabídku během 2 minut, uvedených jako příklad, vymaže tato nabídka "zbývající čas".

Aukce trvá, dokud zbývající čas nedosáhne nuly. Každá učiněná nabídka zvýší cenu o 10 haléřů (0,10 Kč) a vynuluje zbývající čas.

Otevírací doba znamená dobu, kdy je položka otevřená pro podávání nabídek. Pokud není položka během této doby prodána, bude dražba pokračovat následující den od momentu, kdy předchozí den skončila. I když není položka otevřená dražbě, je možné činit nabídky. Zbývající čas se nezmění, ale jméno uživatele, který podal poslední nabídku, ano.