Přináším vám to nej.. z netu a mailíků :o)

Červen 2009

Soutez24.cz

29. června 2009 v 20:59 | jask*

Soutěž.cz

29. června 2009 v 20:52 | jask*
Portál Soutez.cz nabízí každý den vlastní soutěže o ceny na internetu. I Vy máte šanci vyhrát v různých typech soutěží věcné ceny : CD, mobilní telefon, digitální fotoaparát, audio-video techniku, módní oblečení, reklamní předměty a spoustu dalších. Přejeme hodně štěstí!
A.cz - aukce, kde cenu určují zákazníci

28. června 2009 v 17:16 | jask*

A.cz - aukce, kde cenu určují zákazníciZaregistrujte se pro možnost vložení nové aukce.
Nové zboží za zlomek běžné ceny.
Vzrušující nakupování, výhodný prodej.

iKup

28. června 2009 v 17:12 | jask*

Online aukce iKup.cz Vás srdečně vítá, nakupujte a prodávejte bezpečně a bez omezení!!!

Hotely a ubytování v Praze a celé České republice

28. června 2009 v 16:51 | jask*

Rezervační systém www.hotel.cz nabízí ubytování v Praze a po celé České republice. Vyberte si z aktuální nabídky hotelů, penzionů a rekreačních a lázeňských zařízení.

Lázně a wellness

28. června 2009 v 16:46 | jask*

Nabízí lázeňské a wellness pobyty Čechách, na Slovensku i v Polsku. Na Spa.cz objevíte bohatou nabídku více než 400 lázeňských, relaxačních, víkendových a wellness pobytů. Nechejte se hýčkat, relaxujte a užívejte si krás lázeňských měst.

Ubytování a dovolená v ČR a SR

28. června 2009 v 16:28 | jask*

Praktický a nabitý informacemi - takový je průvodce po České a Slovenské republice. Naleznete zde více jak 20 000 vašich hodnocení a 6 068 turistických zajímavostí.
Turistik.cz je průvodce, který vám poradí jak strávit volný čas a poznat přitom zajímavé kouty Čech, Moravy, Slezska i Slovenska.Avon

27. června 2009 v 23:16 | jask* |  On-line katalogy
VIRTUÁLNÍ KATALOGOrion zásilkový obchod

27. června 2009 v 23:03 | jask* |  On-line katalogy

VIRTUÁLNÍ KATALOG

Neckermann

27. června 2009 v 22:36 | jask* |  On-line katalogy

ON-LINE KATALOG

V novém hlavním katalogu PODZIM/ZIMA 2009 Vám přinášíme mnoho nejnovějších módních trendů, nápadů a inspirací z nejaktuálnější světové módy.
Kromě toho v katalogu naleznete také skvělé a praktické pomocníky do domácnosti i do kuchyně. Seznámíte se s novinkami a novými směry v praktickém a stylovém bydlení. Nezapomněli jsme však ani na nejnovější výrobky beauty&wellness. Přesvědčte se sami!

Svět se rozloučil s Michaelem Jacksonem

26. června 2009 v 7:48 | jask*/zdroj Blesk.cz |  Aktuálně

V losangeleské aréně Staples Center se v úterý 7. června konalo veřejné rozloučení se zpěvákem Michaelem Jacksonem. (Ilustrační foto: <a rel=
V losangeleské aréně Staples Center se v úterý 7. června konalo veřejné rozloučení se zpěvákem Michaelem Jacksonem. (Ilustrační foto: Mediafaxfoto.cz)

LOS ANGELES / 00:17, 08. 07. 2009

V losangeleské aréně Staples Center v USA skončilo v úterý před 22. hodinou veřejné rozloučení se zpěvákem Michaelem Jacksonem, který zemřel 25. června v americké nemocnici UCLA Medical Center na zástavu srdce. Informovala o tom v úterý zpravodajská stanice CNN.
Veřejné rozloučení začalo se zhruba čtvrthodinovým zpožděním po 19. hodině.
"I když nejsem zde v Staples Center, jsem zde srdcem. Mé rozhodnutí je mlčet. Michael patřil k mému světu a nedokážu najít slova, jak to všechno vyjádřit. Michael si přál, abych se starala o jeho děti a já to budu dělat s láskou. Hovořím za všechny, kteří ho měli rádi," uvedla v oficiálním vyjádření zpěvačka Diana Rossová.
"Vážená rodino Jacksonova, s velkým zármutkem jsme se dozvěděli o smrti Michaela Jacksona, která přišla předčasně. Když začal Michael vystupovat pravidelně v jižní Africe, tak navštěvoval nás. Oblíbili jsme si ho a on se stal členem naší rodiny. Obdivovali jsme jeho talent a také to, že překonal tolik tragických momentů ve svém životě. Byl to gigant, legenda v hudebním průmyslu a truchlíme s miliony fanoušků po celém světě. Truchlíme s jeho rodinou a přáteli nad ztrátou drahého přítele. Bude nám chybět a budeme na něj velmi dlouho vzpomínat," uvedl v oficiálním vyjádření bývalý prezident Jihoafrické republiky Nelson Mandela.
Po přečtení kondolencí přivezli na jeviště za doprovodu hudebního sboru zlatou rakev pokrytou rudými květy. Poté promluvil pastor a přítel rodiny Jacksonových Lucious Smith. "Pro miliony lidí na celém světě byl Michael Jackson idol, hrdina, dokonce král. Ale v první řadě byl tento člověk naším bratrem, synem, otcem a přítelem. Jackson byl a vždy bude milovanou součástí rodiny Jacksonových a také milionů lidí," řekl Smith.
Zpěvačka Mariah Carey se s Jacksonem rozloučila písní I´ll Be There. Na zadní projekční plátno jsou promítány staré Jacksonovy fotografie z dob jeho začátků, mimo jiné z doby, kdy působil ve skupině The Jackson 5.
Rapperka Queen Latifah ve své smuteční řeči uvedla: "Zastupuji zde miliony fanoušků po celém světě, kteří Michaela poslouchali, a které inspiroval. Věřili jsme v něj a díky němu jsme věřili sami sobě. Znala jsem ho celý život. Michael byl největší hvězdou na světě a díky němu jsem si uvědomila, že jako Afroameričanka můžu cestovat po celém světě, protože vy všichni, kteří jste mu přišli vzdát hold, cítíte, že on v první řadě byl lidskou bytostí."
Po Queen Latifah se na jevišti objevil zpěvák Lionel Richie, který zazpíval skladbu Jesus is Love od jeho skupiny The Commodores.
"Byl ustavičným studentem. Studoval velikány a stal se větším, zvedl laťku a pak ji úplně překonal," uvedl Berry Gordy, zakladatel hudebního vydavatelství Motown. "Mimo scénu byl Michael stydlivý, ale na pódiu byl báječný. Čím více o něm hovořím, mám pocit, že označení král popu pro něj není dostatečné," dodal Gordy. Jeho slova ocenili diváci potleskem vestoje.
Na jeviště přinesli klavír a vzápětí před diváky předstoupil zpěvák Stevie Wonder. "Tohle je chvíle, které jsem si přál, abych se jí nedožil. Mohu říci a myslím to vážně, vím, že Bůh je dobrý. A vím, že cítíme, že Michaela potřebujeme, ale Bůh ho jistě potřeboval více. Michaeli, mám tě moc rád a mnohokrát jsem ti to řekl, proto nyní cítím mír," řekl Wonder předtím, než zahrál na klavír.
"Víme, že nikdy nikdo toho na scéně neudělal tolik jako Michael Jackson. On ale rozdával i mimo scénu, byl to člověk, který pocházel z prostých poměrů a překonal všechny rekordy, pokud jde o jeho uměleckou dráhu. Dokonce se dostal i do Guinessovy knihy, nejenom pro svoje umělecké výkony, ale také proto, že byl nejvíce dobročinný zpěvák," zavzpomínal na Jacksona basketbalista Magic Johnson. Poté na jevišti vystoupila zpěvačka Jennifer Hudsonová s písní Will You Be There.
Reverend Al Sharpton na Jacksona vzpomínal se slovy: "Poznal jsem ho roku 1970 v Chicagu. Michael byl kluk, který se nikdy nevzdal svého snu a dokázal lidi utěšit ve chvíli, kdy se cítili osamělí," uvedl reverend, který se po skončení svého projevu stejně jako většina účinkujících hostů objal s Jacksonovými příbuznými. Ti sedí v první řadě losangeleské arény.
Na veřejném rozloučení s Michaelem Jacksonem vystoupil i zpěvák a kytarista John Mayer.
"Michael byl opravdu jedinečný. Vzpomínám si na dobu, kdy jsme se seznámili, bylo mi 13 let. Měli jsme velmi přirozené, nenucené přátelství. Michael vždy věděl, že se na mě může spolehnout, že ho podpořím. Nebo, že s ním někam půjdu a dobře se pobavíme. Když jsme byli spolu, byli jsme jako dvě malé děti," řekla herečka Brooke Shieldsová. "Bylo mezi námi opravdové pouto, možná to bylo tím, že jsme oba věděli, jaké to je být ve světle reflektorů od útlého věku," vzpomínala dále Shieldsová a dodala: "Michael se moc rád smál. Jeho smích byl nejkrásnější a nejčistčí. Velice často se o něm mluvilo jako o králi, ale Michael, kterého jsem znala já, se spíše podobal Malému princi."
Mezi dalšími smutečními hosty se například objevili Martin Luther King III. se svojí sestrou Bernice A. Kingovou, politička Sheila Jackson Leeová či zpěvák Usher, který Jacksonovi zazpíval jednu ze svých balad.
Po promítnutí klipu s The Jackson 5 přišel na pódium zpěvák Smokey Robinson. "Tu písničku jsem napsal a myslel jsem, že ji budu zpívat. A pak přišlo tohle dítě, Michael, bylo mu tehdy deset let. Nevěřil jsem, že někdo tak mladý, dokáže mít takovou empatii, aby věděl, jak se to zpívá," zavzpomínal Robinson. "Nikdy jsem nemyslel, že se dožiju toho, že Michael odejde. Ale on nikdy neodejde, bude tu napořád."
Během piety zazpíval Shaheen Jafargoli, finalista soutěže Britain's got Talent, píseň, kterou Jackson nazpíval v deseti letech. Poté se jeviště zaplnilo všemi účinkujícími, kteří společně přednesli hit We Are The World. Zpívala s nimi celá aréna. Poté zazněla píseň Heal The World.
V závěru rozloučení vystoupila i Jacksonova rodina. "Bolí mě to. Stojím tady a snažím se nalézt slova útěchy. Snažím se pochopit, proč jsme ztratili bratra. Michaeli, když jsi odešel, vzal jsi s sebou kus mě," uvedl Marlon Jackson. Po jeho slovech se všichni objali.
"Od chvíli, co jsem se narodila, tatínek byl tím nejlepším tátou, co jsem si dovedla představit. A chci vám říct, že ho mám moc ráda," řekla se slzami v očích dcera Paris. Rodinní příslušníci se rozloučili s celou arénou a odešli. Krátce po jejich odchodu odvezli z pódia i rakev s Michaelem Jacksonem.
Kapacita arény Staples Center je 19 tisíc míst. Organizátoři veřejného rozloučení rozdali 11 tisíc bezplatných vstupenek Jacksonovým fanouškům a zbylých osm tisíc vstupenek společnost AEG věnovala členům rodiny, přátelům a hostům ze světa pop-music. Poslední rozloučení sledují diváci ve zhruba 50 divadlech v USA a v přímém přenosu ho vysílají na televizních stanicích CNN, ABC, MSNBC nebo MTV.
Veřejnému rozloučení předcházel pietní akt na losangeleském hřbitově Forest Lawn , kterého se zúčastnili pouze zpěvákovi nejbližší příbuzní a přátelé. Ten skončil v 18 hodin a jeho účastníci se do arény Staples Center přemístili osmnácti vozy.
Michael Jackson zemřel ve čtvrtek 25. června v losangeleské nemocnici UCLA Medical Center ve věku 50 let. Jeho pitva prokázala, že se na zpěvákově těle nenašly žádné známky násilného zločinu nebo vnějšího zásahu. Jacksona pohřbí ve zlaté rakvi vykládané modrým sametem na hřbitově Forest Lawn.
Autor: Kateřina Vlasáková

Michael Jackson v březnu v Londýně oznámil, že jeho turné začne v červenci.


Michael Jackson, jeden z nejznámějších hudebníků druhé poloviny 20. století, ve čtvrtek ve svém domě v Holmby Hills v Los Angeles utrpěl zástavu srdce. Na místo byli okamžitě přivoláni zdravotníci a zpěvák byl převezen na kliniku v Los Angeles. Podle médií však ještě před příjezdem lékařů Jackson zemřel. Jeho úmrtí později potvrdil i ústav soudního lékařství.

"Byl přijat již v bezvědomí a jeho smrt byla konstatována ve 14:26 hod. (23:26 SELČ)," prohlásil mluvčí ústavu soudního lékařství Fred Coral a dodal, že pitva bude provedena zřejmě již v pátek.

K Jacksonovým zdravotním problémům mohl přispět také dlouhodobý stres, který byl vyvolán jeho přípravami na velký comeback i finančními nesnázemi. Svou úzkost pak léčil právě kombinací léků, řekl právní zástupce Jacksonovy rodiny Brian Oxman, který dodal, že zpěvákovo úmrtí vlastně není vzhledem k množství medikamentů, které užíval, zase tak nečekané.Michael Jackson (+50) zemřel na zástavu srdce, ale stále není jasné, co ji způsobilo. Přinášíme rekonstrukci posledních minut zpěvákova života.
Čtvrtek
21:00 Na tísňovou linku volal v totální panice někdo z personálu, který pracuje v Jacksonově domě.
21:08 Do Jacksonova domu přijíždí záchranáři. V záznamech stojí: "Muž, 50 let. Nedýchá."
21:10 Záchranáři našli Jacksona v péči personálu domu. Někdo se mu pokoušel dávat umělé dýchání.
21:15 Jackson stále nedýchá. Je převážen do nemocnice v Los Angeles. Cestou mu záchranáři poskytují masáž srdce a kyslík. Přístroje v sanitce ukazují katastrofické detaily. Příjezd do nemocnice doprovázejí hysterické výkřiky "Musíte ho zachránit, musíte ho zachránit!"
21:20 Je informována Jacksonova rodina, která hned spěchá do nemocnice. Matka Katherine přijela hned, otec byl zrovn a v Las Vegas.
23:26 Konečně se objevují lékaři a oznamují šokované rodině, že veškerá snaha oživit srdce byla marná a že Michael Jackson je mrtev.
23:30 Sestra La Toya vchází do nemocnice.
23:55 Koroner Fred Corell potvrzuje, že Jackson zemřel na selhání srdce.
0:15 Objevují se informace, že zpěvák zkolaboval na předávkování po injekci Demerolu - obdoba morfia. Hned poté začal mít problémy s dýcháním, až přestal dýchat úplně.
0:30 Před nemocnicí se shlukují tisíce fanoušků. Někteří na sobě mají typické Jacksonovy kostýmy.
0:35 Rodinný právník Brian Oxman oznámil, že zpěvákův kolaps se odehrál v pronajateém době v losangeleské čtvrti Holmby Hills v přítomnosti bratra Randyho.
1:15 Na stanici CNN nepřetržitě běží speciální pořad Larryho Kinga. Slavný moderátor živě telefonuje se známými umělci. "Je to stejné, jako když zemřel Kennedy," prohlásila zpěvačka Celine Dion.
3:40 Jacksonovo tělo odváží vrtulník zpátky do Jacksonova domu.


MICHAEL A MÓDA +FOTOGALERIE


Když se jeden na to vy.....

25. června 2009 v 0:22 | jask* |  ZábavaA tož tento znáte...

25. června 2009 v 0:06 | jask* |  Vtípky


Přijede blondýnka k čerpací stanici, vyběhne z auta a běží za pánem, který stojí kousek od ní, a požádá ho o natankování, protože to neumí. Muž neváhá a jde k autu, kde se zeptá, jestli to bude Natural 95. Blondýnka se začne rozmýšlet a praví tomu muži: "To mi tam chcete lejt ten 11 let starej benzín? Já chci hezky novej Natural 2006, ty blbče - to jsem si to mohla rovnou natankovat sama."

hahaha
Pozdě večer přichází blondýnka do ložnice s mokrými vlasy.
"Já se z tebe zblázním," spíná ruce manžel. "Musíš každý den dávat své zlaté rybce pusu na dobrou noc?"
Blondýnka v loďce pádluje po poli. Vtom přijede auto a v něm další blondýna. Zastaví a křičí na tu v loďce: "Ty krávo, to kvůli tobě se o nás vypráví ty hnusné vtipy! Kdybych uměla plavat, tak tam za tebou skočím!"
Blondýnka si pustí v autě rádio a ve zprávách právě hlásí, že na dálnici E55 jede jedno vozidlo v protisměru.
"Kdyby jen jedno," vykřikne blondýnka. "Tady jich jedou tisíce!"
Blondýnka se ptá v kanceláři sportky: "O co v té hře jde?"
"Musíte trefit pět čísel," sdělí jí chlápek.
Blondýna si to nechá chvíli projít hlavou a pak se zeptá: "A z jaké vzdálenosti?"
Dvě blondýnky přijdou ke svému autu a jedna se zděsí: "To snad ne, nechaly jsme uvnitř zabouchnuté klíčky!"
Druhá blondýnka se hned začne šťourat v zámku sponkou do vlasů. Ta první se zatím snaží vypáčit protější dveře a najednou povídá: "Měly bychom si pospíšit. Začíná pršet a nechaly jsme otevřenou střechu!"
Je zrcadlo, které pokaždé, když někdo lže, pípne. Jde k němu černovláska a směle prohlásí: "Já si myslím, že jsem nejchytřejší na světě."
Píp! Pak přijde brunetka a natřásá se: "Já si myslím, že jsem nejkrásnější na světě!"
Píp! Na řadě je blondýnka a začne: "Já si myslím..."
Píp! Píp! Píp! Píp!
Baví se dvě blondýnky: "Myslíš, že se vejde do podprsenky deset králíků?"
"A proč by ne, když se tam vejdou dvě kozy!"
Blondýnka jde po chodníku, zakopne a spadne hlavou přímo do psího exkrementu. Zvedne se, otřese a s ulehčením prohodí: "To mám ale štěstí, že jsem do toho nešlápla!"
Blondýnka volá na policii: "Prosím vás, rychle přijeďte! Z auta mi ukradli volant, řadicí páku, dokonce i tachometr..."
"Už tam jedem," slíbí policajt.
Ale za chvíli opět zvoní telefon, je to zase ta blondýnka a říká: "Už nemusíte. Já jsem seděla na zadním sedadle!"
Posílá jedna blondýnka druhé SMSku: "Jsem v tom!"
Druhá si prohlíží mobil ze všech stran, všelijak s ním třepe a pak zklamaně povídá: "Kecá, není tam!"
Přihlásily se tři ženy do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka.
Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: "Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty dvě používaly ruce!"
Přijede blondýnka na pumpu a zabouchne si dveře s klíči v zapalování. Jde ke kase a říká:
"Prosím vás, nemohli byste mi pomoct? Zabouchla jsem si dveře od auta a klíč jsem nechala v zapalování."
Muž za kasou pohlédne do monitoru a zeptá se: "Madam, a kdo je ta blondýnka ve vašem autě?"
"To je moje kamarádka!"
Přijde blondýnka do knihovny a rozzlobeně říká: "Tu poslední knihu jsem vůbec nepochopila, ta snad ani nemá děj. Ani vám nevím, kdo to napsal."
Knihovnice se podívá na stůl a začne křičet: "Šéfe! Tak už vím, kdo nám vzal ten telefonní seznam!"
Blondýnka si olízne prst, přiloží ho na monitor a chvíli čeká. Pak znovu a znovu. Nakonec si povzdechne a zavolá: "Vašku, nemůžu nalistovat další stránku!"

"Velká moudra dnešní doby"

24. června 2009 v 23:32 | jask* |  Zábava


Jak fungují mikrovlny

24. června 2009 v 23:26 | jask* |  Zajímavosti

A ted je otázkou, zda to pro nás může být nebezpečné :)
České soutěže

24. června 2009 v 21:42 | jask*

Soutěžte a vyhrajte!

Vyhraj zájezd, ubytování v hotelu, vstupenky na akce, jízdenky, letenky, knihy, exkluzivní kosmetiku, zlaté šperky, luxusní mobilní telefon, kredit, digitální foťák, notebook, software, MP3 přehrávač, CD, DVD...

Dejte vědět o vaší soutěži!

Zveřejněte vaši soutěž na serveru České-soutěže.cz a získejte až několik tisíc nových soutěžících! Se zařazením mezi Nej soutěže oslovíte denně přes 1.000 lidí připravených zúčastnit se třeba právě vaší soutěže!
Nevíš co vařit, péct, .....

24. června 2009 v 21:34 | jask*
<- Snad úplně všechno kolem vaření

Haló, tady Impulsovi.

24. června 2009 v 21:16 | jask*

NEVÁHEJ!!! PRÉMIE SE BLÍŽÍ !!!

Haló, tady Impulsovi - Prázdninová prémie 500.000,-Kč!Hrací dny:
Aktuální denní jackpot (min. 30.000,-Kč): každý pracovní den
Prázdninová prémie 500.000,-Kč: pátek 26.6.2009

Hrací čas:
6-9 hodin


<- BLIŽŠÍ INFO

Aukro

24. června 2009 v 10:11 | jask*

Druhé kolo výhodného výprodeje kancelářského vybavení najdete na:

Aukro.cz